PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ZeShKaNee
04-06-06, 13:29
Sigurisht te gjith qe shkruajm ketu, kemi simpati, shoqeri, apo dashuroim diken!

Qellimi kesaj teme eshte se gjithsecili nga ne permes kesaj teme te i dergoi nje puthje atij/saj qe deshiron? :wink: :biggrin:

ju pershendes

Zana_ch
04-06-06, 19:59
hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:

mjellma
04-06-06, 21:54
nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22

Agroni22
05-06-06, 23:31
nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22edhe nnga une nje mpuqqqqq te madheeee zemera imee

ZeShKaNee
06-06-06, 00:42
per momentin do e puth jerganin dhe do te flej

beqari_
08-06-06, 18:29
nje puthje per nanen time qe per momentin e kom large

Agroni22
09-06-06, 23:32
nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

mjellma
10-06-06, 00:11
nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq
a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:

Agroni22
10-06-06, 00:14
a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:poo po o:smile: :smile: :wink:

Agroni22
11-06-06, 23:42
MPUQQQQQQQQQQQQ per ty loqkeeee

Zana_ch
12-06-06, 22:48
me ra ndermend per nje mik te vjeter ...hmmm i cili ne nje far kohe me ka ndimue shum .....pra do i dergoi nje puthje ne faqe dhe do i them Falnderit shum ..... me te vertet ja vlen me pas nje mik ani pse se kem takue kurr live .


NJE PUTHJE NE FAQE PER TY ........................


shpresoi se do ta lexon

GjIlAnAsI_cSi
13-06-06, 08:26
hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:

Po ne momenit kur ishte hap tema , kishte qen burri i saj ne kompjuter , ather me tha te falmnderoj per puthjn ne faqe , e nuk ka vyt mu hargjit kaq shum..!

Nje puthje pra per zanen zvicrraen :)

Zero Cool
14-06-06, 17:30
Nje puthje te madhe per Nofretete MPUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQQ

Me ka marr malli per ty zemer.

Lijanna
15-06-06, 09:29
Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....

Murgesha
16-06-06, 16:37
Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....

Po Lijanna pėr neve tė forumit ėshtė, po ska gjė tash pėr tash pasi nuk na njef, e mė vonė vijmė edhe ne tė puthim. :wink:

Espresso
18-06-06, 19:55
me ra ndermend per nje mik te vjeter ...hmmm i cili ne nje far kohe me ka ndimue shum .....pra do i dergoi nje puthje ne faqe dhe do i them Falnderit shum ..... me te vertet ja vlen me pas nje mik ani pse se kem takue kurr live .


NJE PUTHJE NE FAQE PER TY ........................


shpresoi se do ta lexon

E mua si me harron?:frown:

Lijanna
19-06-06, 12:47
Po Lijanna pėr neve tė forumit ėshtė, po ska gjė tash pėr tash pasi nuk na njef, e mė vonė vijmė edhe ne tė puthim. :wink:

Flm Murgesha .

u vertet kisha dashur te ju njihja gjitheve ketu ....(ndoshta ne te ardhmen ndonje mund ta njoh ...:wink:

ZeShKaNee
01-07-06, 11:36
une ne keto momente dua te ju perqafoj te gjithve shummmmm

Zero Cool
01-07-06, 12:12
une ne keto momente dua te ju perqafoj te gjithve shummmmm Ani flm edhe na ty te gjith po te perqafojm vetem mos po te behen shum se :p

Espresso
01-07-06, 19:30
Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:

Zana_ch
02-07-06, 12:17
Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:


hmmm...............:eek: :eek:

Zero Cool
02-07-06, 12:41
Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:
Jaaaaaaaaa mos ta nin perqafoje e bani qka don (deshta me than qka te lejon), se nuk idhnohna fare :cool:

Espresso
03-07-06, 17:13
hmmm...............

A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja? :tongue: :wink:

Zero Cool
03-07-06, 19:55
A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja? :tongue: :wink:
A e ndajm ? Ti perqafoje diten e une naten, ose te kunderten ?

LOJETARI
03-07-06, 20:24
A e ndajm ? Ti perqafoje diten e une naten, ose te kunderten ?

Nxene ju tiganin e peshku ne deti hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......

Zero Cool
04-07-06, 00:13
Nxene ju tiganin e peshku ne deti hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......
Aaaaaaaaaa nuk e dita qe edhe ti je pjesmarres qy :P:p

Zana_ch
04-07-06, 11:34
A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja?


Hajt hajt se vjen ka dera jeme .....ateher ta karzoi une ty qefin se qysh me vjen inati mue :eek:

Hey hiq mos em puth mue se ashte nxeht shume.........:rolleyes:

Nje puthje per te gjithe ata qe do shkojne ne pushime ne GJAKOVE e ishalla na sjellin Fote te reja .

Zero Cool
07-07-06, 10:17
Hajt hajt se vjen ka dera jeme .....ateher ta karzoi une ty qefin se qysh me vjen inati mue :eek:

Hey hiq mos em puth mue se ashte nxeht shume.........:rolleyes:

Nje puthje per te gjithe ata qe do shkojne ne pushime ne GJAKOVE e ishalla na sjellin Fote te reja .
Qeshtu e ka kjo dynja, dikujt puthje e dikujt shpulla :mad:

beqari_
10-07-06, 23:51
oo si beqar si jom spo di kon me puthe veq se eshte naj beqare e ka nje puthje prej mejee

Dilingjia
11-07-06, 07:52
valla i kisha puthe krejt gjinin e bukur ne kete forum aaa? m'falni ju tjeret:biggrin:

lule_2005
13-07-06, 14:03
Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.

Murgesha
13-07-06, 14:29
A bre Lule ndoshta puthja ka qenė shkaktare qė i ka hi ajo punėve mė tė thella e e paska hongėr keq. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
13-07-06, 14:30
Ps. Harrova se hyra me ja dėrgu njė puthje DEA-sė qė po e shof online.
Dea mpuq e mos ke frigė llokume se nuk besoj se puthja ime tė lė shtatėzanė. :wink:

Paradox_13
13-07-06, 19:03
Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.


Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:

Murgesha
13-07-06, 19:06
Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:

Paradox_13
13-07-06, 19:19
Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:

Sido qe te vaj kjo pune ju vendosni e nderuar...
Kam besim ne ju si super moderatore por megjithat puthje nuk do te guzoj te ndaj ende per askend as ketu e as ne temat tjera....:biggrin: :biggrin: :tongue:

aLbaChiCk
13-07-06, 19:49
Nje Puthje per dashurin e jetes sime Zero_Cool kisssssssssssssssssssssss ty shpirtiiii:wink:

seriozja_19
13-07-06, 22:56
...nje puthje ne faqe per lenna :biggrin: qe e kam si shpirt...
best friends jemi por tjeter here kujdes qe mos te na ndajne te njejtat diesel jeans....hahahaha --> hajgare!!!!

lule_2005
14-07-06, 13:39
Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova prej kalit".

Tungggggggggggg

lule_2005
14-07-06, 13:39
Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova nga kali".

Tungggggggggggg

beqari_
14-07-06, 14:10
nje puthje per beqareshatt

Zero Cool
14-07-06, 18:16
...
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova nga kali"...

Tungggggggggggg
lule_2005 ka mundesi, dhe mvaret se ku ka ra vajza pa rrezimit nga kali :wink: :tongue: :cool: :biggrin:

Zero Cool
14-07-06, 18:17
Shume puthje per ty aLbaChiCk

lenna
14-07-06, 20:45
hi!

haha..serioze..ku je oj shilibilbinaze?..edhe un ncuk ne faqe..KALOFSH MIR ne "Washington D.C" :wink: ..

respect,lenna

lenna
14-07-06, 20:48
hi..

haha..serioze..ku je mi shilibilbinaze? edhe un mcua ne faqe..

kalofsh mir ne "Washington D.C." ;)

respect,lenna

beqari_
15-07-06, 17:38
nje puthje kush te hin mbas meje nese eshte femen ne buze nese eshte mashkull ne faqe si shokut

gjimnazistja
15-07-06, 19:45
nje puthje per te gjith qe e lexojn kete forum ju pershendes shum jeni me te miret....... per gjithqka:biggrin:

Agroni22
18-07-06, 20:26
nje puthje nga zemra per te gjithe ju qe jeni onlinee ne keto momente

ninnela
19-07-06, 17:12
Nje puthje miqesore nga thellesia e zemres per te gjithe anetaret e ketij forumi :smile: respekt :wink:

Drinni
19-07-06, 17:16
Nje puthje miqesore nga thellesia e zemres per te gjithe anetaret e ketij forumi :smile: respekt :wink:
UUUUU qiiiik ich fühlte mich angesprochen thash ta kthej puthjen, ty pernime te paska marr malli.:wink:

laliloli
19-07-06, 21:12
A ka kush ma jep mua nje puthje se jam ba pa puthė:biggrin: :biggrin:

ninnela
20-07-06, 21:22
A ka kush ma jep mua nje puthje se jam ba pa puthė:biggrin: :biggrin:


Lali prtite nje te ngrohte nga une :biggrin:

rilinda
21-07-06, 20:09
Lali prtite nje te ngrohte nga une :biggrin:

e mu ninnela :S

Dreni30
21-07-06, 20:21
More,- ketu a me marr puthje apo me dhane, si eshte puna se nuk po e disha kete teme.

laliloli
21-07-06, 20:25
Lali prtite nje te ngrohte nga une :biggrin:

Flm shume mikeshe e nderuar,sa jam qmallur me te
Prano edhe nje te zjarrte nga une .:biggrin:

Rilinda a ben une te te dergoj nje ne vend te Nineles
Mbyll syte dhe paramendo Ninelen........:biggrin:

Te pershendes e nderuar Rilinda, ke humb krejt

ninnela
21-07-06, 22:24
Flm shume mikeshe e nderuar,sa jam qmallur me te
Prano edhe nje te zjarrte nga une .:biggrin:

Rilinda a ben une te te dergoj nje ne vend te Nineles
Mbyll syte dhe paramendo Ninelen........:biggrin:

Te pershendes e nderuar Rilinda, ke humb krejt


Flm Lali :biggrin:
O Rilinda motrushja ime per ty nje kallabllak puqje e gushje rrushe :smile:

Agroni22
21-07-06, 23:11
mpuqqq per gjithee juuuu

laliloli
24-07-06, 20:44
Kam vendos me e puth njehere kush me ofrohet ngat,ishalla qellon nje bukuroshe.Puth per puthe bile te puthe nje te tille:biggrin:

ninnela
30-07-06, 20:01
Nje puthje per ate qe vjen pas :tongue:

Drinni
30-07-06, 20:11
O lali mu desh tė prisja aq gjat, qe tė vij dikush tjeter se thash po mė puth ti e po bahet nami hahahahahahaha

ninnela
30-07-06, 20:18
Jo bre Drinni se nuk u bojke nami edhe Lali met pas puth :biggrin:

Drinni
30-07-06, 20:22
Jo bre Drinni se nuk u bojke nami edhe Lali met pas puth :biggrin:

Jo jo ninushe kalaja nuk ish shem, ajo kish qendru edhe me tej veq nami ma imadh se di qysh bahet :eek:

ninnela
30-07-06, 20:25
Pse bre po ne faqe de qy :tongue: nuk thash une sen tjeter o Drinni mos u ofendo loqko pa lidhje se qe une pot puthi apet :wink:

Drinni
30-07-06, 20:29
Pse bre po ne faqe de qy :tongue: nuk thash une sen tjeter o Drinni mos u ofendo loqko pa lidhje se qe une pot puthi apet :wink:

jo mi shpirt su idhnova, bana pak shaka si ja kam zanat une.
A ti m'puthe edhe ni her a? ueeeeeeh nata po dojka me m'shkue qut sonte :wink: hahahahaha

Zana_ch
20-08-06, 07:57
HAHAHA........Drini pse mer ti po ki qef veq me marre puthje ...........e me dhan apo ke frig a???????Nje puthje per loqken teme.............m'ka marre malli se moti nuk me ka shkrue

Loqki........muuupppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiii

Drinni
20-08-06, 19:51
HAHAHA........Drini pse mer ti po ki qef veq me marre puthje ...........e me dhan apo ke frig a???????

Jo mi zanush edhe me dhan jap une, jam kogja dorlir:tongue: po ma me qejf atyre tė gjinis sė bukur:wink:

Agroni22
20-08-06, 22:28
nnje puthjee per ate qe hin mbas mejee

MPUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

selvija
26-08-06, 19:03
upss...une qellova Agroni22 ,veq hajt ska dert si motrushkes ne faqe,,,,,, se di kut i jet rendi mbas meje ishalla qellon nje i shishem....:biggrin::biggrin::biggrin:

vendasi
26-08-06, 21:50
Ani, mbasi paske postu ti Selvije para edhe un po postoj vetem pershkak te mpuqq_it .:smile:

Murgesha
26-08-06, 22:03
Thash mos ka lopnė kush naj mpuuuuuuuuuuq pėr mua po ncuk.
Bashė pa kokėrr nafake edhe unė, haahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vendasi
26-08-06, 22:21
Qe nje shterngim dore per ty vendase e mpuqqin po ja la dikujt tjeter:smile:

ninnela
26-08-06, 22:29
Vendasi nuk e di se kujt ja paske lene,por une hyra pas ktij postimi tend:biggrin:


e tash kush hyn pas nje mmmppppppppuuuuuuuqqqqqqq ne faqe :biggrin:

Murgesha
26-08-06, 22:29
Qe nje shterngim dore per ty vendase e mpuqqin po ja la dikujt tjeter:smile:

O flm shumė pėr shtrėngim dore e unė ty njė mpuuuuuuuuuuuq motror.

vendasi
26-08-06, 22:32
valla me keni shti ne mes tash spo di ka me ja majt hajt pra mpuqqqqq te dyjave...:smile:

Murgesha
26-08-06, 22:38
valla me keni shti ne mes tash spo di ka me ja majt hajt pra mpuqqqqq te dyjave...:smile:


Ani de mos u skuq se mpuuuqat virtual nuk janė tė dėmshėm. :tongue: :tongue:

DEA
26-08-06, 22:44
Ika nga kjo ode, se po u behka nami ketu:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
26-08-06, 22:52
Ika nga kjo ode, se po u behka nami ketu:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Jo nuk ike valla pa e lėnė kusurin kėtu. :redface:

vendasi
26-08-06, 22:55
Jo nuk ike valla pa e lėnė kusurin kėtu. :redface:
hahaha ju ka nal rryma Dea,s paska pase bollak mpuqaa:biggrin: :tongue:

DEA
26-08-06, 22:58
Jo nuk ike valla pa e lėnė kusurin kėtu. :redface:

Kusurin mbaje bakshish hahahahahhaahhaha

DEA
26-08-06, 22:59
hahaha ju ka nal rryma Dea,s paska pase bollak mpuqaa:biggrin: :tongue:

hahahahahahahahaah, ku po i dini edhe ju te gjitha,

Murgesha
26-08-06, 22:59
hahaha ju ka nal rryma Dea,s paska pase bollak mpuqaa:biggrin: :tongue:

More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:

DEA
26-08-06, 23:02
More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:

Le te renditen moter, se jau boj qaren:biggrin:

vendasi
26-08-06, 23:04
More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:
Ku po tahmaqare koka DEA hajt se nuk po ti lypim mori gratis :smile::smile:
o ishalla na nalet rryma edhe neve sonte :biggrin:

Murgesha
26-08-06, 23:13
Ha, hahahaaaaaaaaaaaa Dea.

O Vendas kjo po don me dhonė mpuqa me protokoll.

Ha, hahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vendasi
26-08-06, 23:18
Ha, hahahaaaaaaaaaaaa Dea.

O Vendas kjo po don me dhonė mpuqa me protokoll.

Ha, hahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Valla ju paska hjek malli krejt per mpuqq hu:smile: :biggrin:

DEA
26-08-06, 23:22
hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha

vendasi
26-08-06, 23:26
hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha
Ku,kuy neve qka paska me na gjet e gje ma e keqe mos na gjete..:smile:

Murgesha
26-08-06, 23:28
hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha

Phaaaaaaaaa qysh spo na nalet edhe nė DK najherė rryma breeeeee??:biggrin: :biggrin:

ninnela
26-08-06, 23:29
Ja nga nje puthje per te gjithe per gjume te embel :biggrin:

DEA
26-08-06, 23:30
Phaaaaaaaaa qysh spo na nalet edhe nė DK najherė rryma breeeeee??:biggrin: :biggrin:


Edhe vet u qudita se qka me gjet, athua prej ndaljes se rrymes e pasna ket eufori a?

Murgesha
26-08-06, 23:31
Edhe vet u qudita se qka me gjet, athua prej ndaljes se rrymes e pasna ket eufori a?

Sigurisht moj, se ti boll e shtrydhtė je..........

vendasi
26-08-06, 23:34
Sigurisht moj, se ti boll e shtrydhtė je..........
kuku dhe hala si th kujt mpquuqqqqqqq:biggrin: :smile:

DEA
26-08-06, 23:35
:biggrin: kuku dhe hala si th kujt mpquuqqqqqqq:biggrin: :smile:

hahahahahahahahhaah, a per ata mbete hala pa shku me fjet a?:biggrin:

vendasi
26-08-06, 23:39
:biggrin:

hahahahahahahahhaah, a per ata mbete hala pa shku me fjet a?:biggrin:
Me le pa gjum hahaha:biggrin: :smile:
Hajt se e kam Murgeshen ajo me tregon neser...

Murgesha
26-08-06, 23:42
Me le pa gjum hahaha:biggrin: :smile:
Hajt se e kam Murgeshen ajo me tregon neser...

O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur qasish osht kjo. :tongue: :tongue:

DEA
26-08-06, 23:44
O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur qasish osht kjo. :tongue: :tongue:

hhahahhahhahahahahaha ku pe dish ti moj

Drinni
27-08-06, 18:24
Kush?
Ēka?
Si?
Po more si jo!

vendasi
27-08-06, 19:02
O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur qasish osht kjo. :tongue: :tongue:O ishalla me qon me pije uje deri te kroji se masandej ndoshta i liget zemra e me len me pi pak uje:smile:

DEA
27-08-06, 19:19
O ishalla me qon me pije uje deri te kroji se masandej ndoshta i liget zemra e me len me pi pak uje:smile:

Eu ku hala se paska kuptue, qe fort e pashpirt kam qellue:biggrin:

vendasi
27-08-06, 19:24
Eu ku hala se paska kuptue, qe fort e pashpirt kam qellue:biggrin:
Ku sa shum qik ket pun e ke zhagit..per ket gje shum s'duhet me prit :smile:

DEA
27-08-06, 19:31
Ku sa shum qik ket pun e ke zhagit..per ket gje shum s'duhet me prit :smile:

Sa duhet me prit, ket e kam dit, qef gjithe jeten kam pas veq me zhagit, se per femer nderi sme del kush ne prit, mpuqat fort i ruaj, qe te kem mjaft per der te huaj:tongue:

vendasi
27-08-06, 19:38
Sa duhet me prit, ket e kam dit, qef gjithe jeten kam pas veq me zhagit, se per femer nderi sme del kush ne prit, mpuqat fort i ruaj, qe te kem mjaft per der te huaj:tongue:
Ani Qik,semendja ma ka marr,nga ti mpuqqa kush s'mun me marr...por para me shku ne der te huje bjeri ktu pari,un ty nje mpuqq te madh ta fali,jo me qellim te keq po keshtu e ka adeti e tipari..:smile:

DEA
27-08-06, 19:50
Ani Qik,semendja ma ka marr,nga ti mpuqqa kush s'mun me marr...por para me shku ne der te huje bjeri ktu pari,un ty nje mpuqq te madh ta fali,jo me qellim te keq po keshtu e ka adeti e tipari..:smile:

Adetet fort po i percjell, e kam dit qe je djal me nder, propozimin tend ndalem e shqyrtoj e nje pergjegje ta dergoj , para se andej te kaloj:biggrin:

vendasi
27-08-06, 20:05
Adetet fort po i percjell, e kam dit qe je djal me nder, propozimin tend ndalem e shqyrtoj e nje pergjegje ta dergoj , para se andej te kaloj:biggrin:
Kjo s'ishte shkaka por seriozitet,i lumi ai qe ke me desht..fale zotit qe ende paska qika te tilla shum te tjera duhet te marrin nga ti kshilla:smile: :smile:

Zero Cool
29-08-06, 09:37
hehe Murgesha a e pranon nga une ? Mpuqqin de qy :P

Vin-Diesel
30-08-06, 13:40
Seriozija_19....Ja kisha ngjit njeher prej Inati ....se ja jep Vetes qika Serioze hahahaha!!!

Agroni22
30-08-06, 21:32
nje puthje sante vetem per ata qe i thash te duaaaa

aLbaChiCk
31-08-06, 23:06
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty gjithkund shpirti im :wink:

ZeShKaNee
01-10-06, 01:00
per momentin nje Mpuqq per Lojtarin

vendasi
08-10-06, 20:17
Nje puthje per.....Ty....:smile:

Zana_ch
08-10-06, 20:23
Nje puthje per.....Ty....:smile:uaaaaa per mue deshte me than a............ani de a te erdhi marre me than nje puthje ne faqe per Zanen :eek: :eek:

vendasi
08-10-06, 20:33
uaaaaa per mue deshte me than a............ani de a te erdhi marre me than nje puthje ne faqe per Zanen :eek: :eek:
Ani pra un po te puthi ne faqe ..po ti?:eek: :eek:

Zana_ch
08-10-06, 20:44
Ani pra un po te puthi ne faqe ..po ti?:eek: :eek:

edhe une te puthi ne balle ........dhe te them flm shum mik (shok) i dashtun per puthjet ne faqe dhe t'tham qe do kaloim shum mir se bashku ne te ardhmen si bashkshkrues ne FD

Agroni22
08-10-06, 22:51
nje puthje per at qe i thash te duaaa

vendasi
09-10-06, 02:11
edhe une te puthi ne balle ........dhe te them flm shum mik (shok) i dashtun per puthjet ne faqe dhe t'tham qe do kaloim shum mir se bashku ne te ardhmen si bashkshkrues ne FD
hahah ne ball?po qka nese je me e shkurt se un?(hajgare):smile:

Murgesha
09-10-06, 08:23
hahah ne ball?po qka nese je me e shkurt se un?(hajgare):smile:

Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue: :tongue: :tongue:

Paradox_13
09-10-06, 08:39
Do te doja qe te puthnja 20 Kobra (gjarperinje)pe te hyr ne librin e ginisit,rekordi aktual eshte 19....:smile:

vendasi
09-10-06, 13:46
Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue: :tongue:
hahaha Vendase..se kam dite se je ksajde se gjithemone rri urt un:biggrin:
Qe pra nje mpuqq ty ne faqe pra..:smile:

~AmaZonA~
09-10-06, 14:13
Nga nje puthje per shoqerin e FD http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gif

Dardan Kastrati
09-10-06, 18:05
http://friends1
Flm per puthjet e tua shoqerore AmaZonA
Gjithe ashtu edhe une nga nje puthje shoqerore ju dhuroj te gjitheve.
por nje puthje te veqante ............................. spo di te presim njehere mos po luan diqka !!!!
__________________________________________________ ______________________________
Jeta eshte dhurate e natyres

Zana_ch
09-10-06, 19:06
Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue:hehehe ......ka deshtun zoti se nuk me ka lan aq te vogel hihihiiiiii

hey vendas nese je ma i madh se 1.68 hmmmmm .......... por un kam nje mundesi se mundem me perdor take dhe do ngritem edhe pak dhe shpresoi se te mbrrie ne ball........e nese jo ateher ta fussss nje grusht dhe dingaaaaaappppppp per toke dhe u kry punaaaaaaa :eek::eek:

vendasi
10-10-06, 00:54
[quote=Zana_ch]hehehe ......ka deshtun zoti se nuk me ka lan aq te vogel hihihiiiiii

hey vendas nese je ma i madh se 1.68 hmmmmm .......... por un kam nje mundesi se mundem me perdor take dhe do ngritem edhe pak dhe shpresoi se te mbrrie ne ball........e nese jo ateher ta fussss nje grusht dhe dingaaaaaappppppp per toke dhe u kry punaaaaaaa :eek::eek:[/quothahahaaaa...1.68?shtoja edhe nja 12cm po nejse..se per zonjen edhe gjunjezohem me deshire...:smile: :wink:

GjIlAnAsI_cSi
10-10-06, 21:41
Nje puthje per at qe shkruan tani mbas mua :P

Ishalla qellon femer loool..

Ju djemt duroni deri sa te shkruan noj femer.. pls.,

uck_aksh
10-10-06, 23:22
valla gjilanas te ka ra reni mem puth mu hahhahahaha ani qfar hakubeti jam mezvet per ty

valla un me puth spo guxoj kerkujt mi than se mos po me idhnohet gruja e tana mezvet per mu
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/aawedding_kiss.gif

Agroni22
11-10-06, 22:54
nje puthje qisaj VALDRINES se ajo me shkelma e une po ja ktheje me puthjeeee

vendasi
29-10-06, 01:23
Nje puthje per Delen...:biggrin:

Murgesha
29-10-06, 11:21
A po jep kush puthje sot?

Dea_A
29-10-06, 11:38
A po jep kush puthje sot?
Une nje per ty !
(si kthjellim per naten e rende ne podrum) :tongue:

~AmaZonA~
29-10-06, 12:45
http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gifPer Dea_ :smile:

Dea_A
29-10-06, 12:55
http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gifPer Dea_ :smile:


hahahahhahaha o falemnderit oj kaltrusheeeeeeee
edhe une ty ne paqe si motra motres hahahhahah
gjithe te mirat (me gezove ) :smile:

vendasi
29-10-06, 13:06
Nje puthje Dea-as ne faqe..nga respekti..qe kam per te..:smile: :biggrin:

Dea_A
29-10-06, 13:09
Nje puthje Dea-as ne faqe..nga respekti..qe kam per te..
lol: mos se me kuqe o Vendasi :biggrin: ,te falemnderit :smile:
e une ja dhash sot Murgeshes e Amazones e spo shkep me shumece hahaahha
(gjithqka qe vjen ngadal eshte me e qendrueshme ) :wink:

vendasi
29-10-06, 13:13
:smile: lol: mos se me kuqe o Vendasi :biggrin: ,te falemnderit
e une ja dhash sot Murgeshes e Amazones e spo shkep me shumece hahaahha
(gjithqka qe vjen ngadal eshte me e qendrueshme ) :wink:
Nder, per fjalet e qelluara,mpuqqq edhe ne tjetren faqe..valla edhe Murgesha ma ka borgj nje mpuqq haha:smile: (ne faqe kuptohet)

Dea_A
29-10-06, 13:14
:smile:
Nder, per fjalet e qelluara,mpuqqq edhe ne tjetren faqe..valla edhe Murgesha ma ka borgj nje mpuqq haha:smile: (ne faqe kuptohet)
nder qe spo e respekton fjalen time te qelluar hahahah ja nise edhe tjetres menjeher hahahhaha

te pershendes :smile:

Savior
30-10-06, 04:25
Nje puthje per Dea, Zana_ch dhe Murgeshen, bile puthje shume te embel.

ninnela
31-10-06, 00:39
Nje puthje per miqte e mi Drenin dhe Manqen

Virti
31-10-06, 00:46
e kam gripin dhe po rri urte :rolleyes:

e_martumja
31-10-06, 23:23
Nje puthje per at qe hyn mbas meje !!

Murgesha
01-11-06, 00:10
Nje puthje per at qe hyn mbas meje !!

Hajt se po e marr mbasi erdha ksajde.

virti a tė kaloi ty gripi??:biggrin:

Virti
01-11-06, 00:20
Hajt se po e marr mbasi erdha ksajde.

virti a tė kaloi ty gripi??:biggrin:
mendoj se ka ikur sot... :smile:

Murgesha
01-11-06, 00:24
mendoj se ka ikur sot... :smile:

E ēka po pret qė nuk po jep mpuqaaaaaaaaaaa??

vjeshta
01-11-06, 00:30
E ēka po pret qė nuk po jep mpuqaaaaaaaaaaa??

E ti qka je ka pret ????????''' hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Virti
01-11-06, 00:33
po pres te rehabilitohem nga ai grip, pastaj, nese e marr guximin, do bej dicka te tille... :biggrin:

Murgesha
01-11-06, 00:33
E ti qka je ka pret ????????''' hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:Ngadalė moj se mos ka edhe tė tjerė me grip e po griposem edhe unė...:biggrin:

vjeshta
01-11-06, 00:38
Ngadalė moj se mos ka edhe tė tjerė me grip e po griposem edhe unė...:biggrin:

Ashtu kshtu je gripos ,je ka rrine ne nje dhome .:biggrin: :tongue:

Murgesha
01-11-06, 00:41
Ashtu kshtu je gripos ,je ka rrine ne nje dhome .:biggrin: :tongue:Ho de njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq e mos mė lodh mė shumė jo jam gripos jo jam ka rri me njė dhomė se sma qet me mė ra gripi.

vjeshta
01-11-06, 00:54
Ho de njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq e mos mė lodh mė shumė jo jam gripos jo jam ka rri me njė dhomė se sma qet me mė ra gripi.

Mashallah me koft ,e nxjerra mpuqin prej teje ,tash edhe .........:redface: :tongue:

Murgesha
01-11-06, 00:56
Mashallah me koft ,e nxjerra mpuqin prej teje ,tash edhe .........:redface: :tongue:Eh shyqyr qė ma pranove, tash bile shkoj e qetė me fjetė. :biggrin: :biggrin:

e_martumja
01-11-06, 00:59
Aban dikush mem puthe edhe mu bre se edhe mu po ma kona puthjet qy

Agolli
01-11-06, 01:54
Aban dikush mem puthe edhe mu bre se edhe mu po ma kona puthjet qy

Ketu shėrbehemi me puthje jo me qebapa ahahahahahahahahah me fal e nderuar deshta pakes tė bėhėm komik.

Nje puthje vllazrore nga unė mpuqqqqqqqqq

rafet llapjani
01-11-06, 02:24
Aban dikush mem puthe edhe mu bre se edhe mu po ma kona puthjet qy

E_martumja ti kallxona qka spote kana se ta gjajm ilaqin ma shpejt ahahahahaahhahahahah

Artisti
01-11-06, 13:44
E_martumja ti kallxona qka spote kana se ta gjajm ilaqin ma shpejt ahahahahaahhahahahahA e ke dashin ne krye te dhive o rafetoooooooooooooooooooooooo
ndoshta dikush lyp dash

hahahahhahahhahahhaha

hahahahahahhahahahhahahhahahahaha


.

Savior
02-11-06, 14:21
mendoj se ka ikur sot... :smile:

Virti mos ta nin se qyky grip ren eshte, edhe une e kom pas njo 1 jave.
:tongue: :wink:

laliloli
03-11-06, 19:38
Nuk paska puthje sonte ,i paskan shtrejtu ,xehėr i paskan ba .

Sy_kaltra
03-11-06, 20:13
Nuk paska puthje sonte ,i paskan shtrejtu ,xehėr i paskan ba .

Puthje me dhan un sjam zingjine:biggrin: ,, po qe mpuq ne dy faqet prej motrushit :wink:

laliloli
03-11-06, 21:33
Puthje me dhan un sjam zingjine:biggrin: ,, po qe mpuq ne dy faqet prej motrushit :wink:


Po de po qashtu dyqysh, me keto mpuqe e mpuqa hahahahhhaha
O motrushe sa me ke disponuar sonte me kete mpuq ne faqe ,nje jave nuk do i laje syte qe mos te zhduk shenjat hahahahhahahahahh

Sy_kaltra
04-11-06, 10:47
Po de po qashtu dyqysh, me keto mpuqe e mpuqa hahahahhhaha
O motrushe sa me ke disponuar sonte me kete mpuq ne faqe ,nje jave nuk do i laje syte qe mos te zhduk shenjat hahahahhahahahahh

Laj bre motrushes , si te ke nevoj per shenja veq lajmrohu taze taze ti ngjes hahahahahahahahhahahaaa..:biggrin:

:eek: Kush BaaaM spaska ba mema dhan ni qesi far puthjesh :tongue:

Dardan Kastrati
04-11-06, 13:01
mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq sy kaltra ja krisa une nje bam me puthjee
ahahahhahahahahahahhh kaloja mire ne Fr dardan
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::
Jeta eshte dhurate e natyres

Sy_kaltra
04-11-06, 13:16
mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq sy kaltra ja krisa une nje bam me puthjee
ahahahhahahahahahahhh kaloja mire ne Fr dardan
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::
Jeta eshte dhurate e natyres

:biggrin: Valla nime bash BaaM ke ba dardan hahahahahhah po yrysh morre me ke pshtet per ziti :tongue: :tongue: sa i rrezikshum koke hahahahahhahahaaaaaa:biggrin:

selvija
07-11-06, 16:54
Nje puthje te flaket per Sy_kaltren ncukkkkkkkkk:biggrin::biggrin:

Sy_kaltra
08-11-06, 09:57
Nje puthje te flaket per Sy_kaltren ncukkkkkkkkk:biggrin::biggrin:

kq desht zoti mir po shkon hahahahahah Selvija mpaaaqqqq edhe ty ne ato dy kokrra faqe qaffffff :wink:

vendasi
08-11-06, 12:49
kq desht zoti mir po shkon hahahahahah Selvija mpaaaqqqq edhe ty ne ato dy kokrra faqe qaffffff :wink:
Nje Muuqqqqqqqqqq te madh per juve te dyjat...(Ne faqe):biggrin: :wink:

Zana_ch
08-11-06, 21:28
Nje puthje ne faqe per uliksi31-jr.,...sepse e ka prek nostallgjia per Gjakoven

ninnela
10-11-06, 00:58
Sonte nje puthje per Ekspertin Shqiptar qe na ka ardh :wink:

Albanian eX|PerT
10-11-06, 02:55
Sonte nje puthje per Ekspertin Shqiptar qe na ka ardh :wink:
Wow. Shume faleminderit njeri. S'po di a me ta kthye kete puthje. Ndoshta njihemi me hollesisht me kalimin e kohes:tongue: .

Ia kalofshi sa me mire.

ps| Puthje per te gjithe te miret/mirat [ne faqe hej :biggrin: ]


Me nderime shoku juaj:

Albanian eX|PerT

Albanian eX|PerT
10-11-06, 03:33
Sonte nje puthje per Ekspertin Shqiptar qe na ka ardh :wink:

Hej nime harrova me pyet. Keto puthje a me Wester Union i dergoni apo si? :lol:tongue: shaka po bej.

ia kalofshi sa me sick hehe:biggrin:

Me nderime shoku juaj:

Albanian eX|PerT

ninnela
11-11-06, 12:03
Albaninaan jo ishalla sick jo ahhahahahhaaaaaaaaaE sa per puthjet me western union spo shkojne qitash shpejt ,vec me tastature ahhhaha


Kaloja mire :biggrin:

selvija
15-11-06, 14:22
Nje puthje ne faqe per personin qe jam duke postuar momentalisht:wink:

Savior
16-11-06, 22:53
Ni puthje te ngrohte per Selvine.

rafet llapjani
17-11-06, 01:51
Ni puthje te ngrohte per Selvine.

Savior i puthsh ti ringlat e shporetit hooooooooo

selvija
17-11-06, 15:38
Savior i puthsh ti ringlat e shporetit hooooooooohahahah paska me kall buzt ingarati hahahahah:biggrin:

ninnela
19-11-06, 18:23
Nje puthje per Manqen

Dreni30
20-11-06, 10:24
Nje puthe te ngrofte ne faqe per ate qe e dua shume, e din ajo se kush eshte.

K-man
20-11-06, 17:24
Nje puthje me plot pasion asaj qe e dua me tere zemren

Sy_kaltra
20-11-06, 18:00
Sa mir , qysh po dini me puth kaq mir kshtu krejt anonim :biggrin:

Edhe un nje Puthje ati qe e duaaa :biggrin: edhe pse ai se din qe e du,,nga anonimja :tongue: :redface:

Drinni
20-11-06, 18:07
:tongue: :tongue: edhepse bash ashtu anonim sjam une veq nejse, a ban me marr une kėt puthje mi :wink:

Sy_kaltra
20-11-06, 18:10
merre bre merre ,,llaskuc :biggrin: :tongue: :tongue:

Drinni
20-11-06, 18:18
merre bre merre ,,llaskuc :biggrin: :tongue: :tongue:

Ani bre ani :tongue: o jam ti mledhė nė mėnyr qe ma von me i seleksionu pėr kuriozitete, se cila ėshtė puthja mė e mirė. hahahahahaha

Sy_kaltra
20-11-06, 18:21
Ani bre ani :tongue: o jam ti mledhė nė mėnyr qe ma von me i seleksionu pėr kuriozitete, se cila ėshtė puthja mė e mirė. hahahahahaha

po ku e gjete bash te shkreten puthjen tem per seleksionim,,edhe sjepi kurr ,,1 her jepa anonim edhe ncncnc :biggrin: :biggrin:

Drinni
20-11-06, 18:24
po ku e gjete bash te shkreten puthjen tem per seleksionim,,edhe sjepi kurr ,,1 her jepa anonim edhe ncncnc :biggrin: :biggrin:

hahahaha. Hajt se nja si asnja. hahahaha mos u ban marak shum mi se te thashethemet jemi e i merr era :tongue:

K-man
20-11-06, 21:05
Sa mir , qysh po dini me puth kaq mir kshtu krejt anonim :biggrin:

Edhe un nje Puthje ati qe e duaaa :biggrin: edhe pse ai se din qe e du,,nga anonimja :tongue:

une temes po ja jap prej s'largti, se e kam n'Kosove. E kur t'vjen koha me e pa apet...hmhmhmmmmm :wink:

Sy_kaltra
20-11-06, 21:51
une temes po ja jap prej s'largti, se e kam n'Kosove. E kur t'vjen koha me e pa apet...hmhmhmmmmm :wink:

qysh bre temes, po a spo sheh sa mileti ne tem po shkrun a :rolleyes: po dojkan me tu lig buzet tu qaf ahhahahahahhahah....( ishalla te vjen sa me pare qe te eshte e mundur ) :wink:

Sy_kaltra
20-11-06, 21:53
hahahaha. Hajt se nja si asnja. hahahaha mos u ban marak shum mi se te thashethemet jemi e i merr era :tongue:

valla at putje qe e kom dhan ma heret , jo era po as tornado sun e merr qy :rolleyes: ahhahahahahahhahahahhaaaaa mos mi ban puthjet e mia azgjė :biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
22-11-06, 22:39
Nje puthje per Sy_kaltren ,jo puthje tornado se po tutna sun i qinron por puthje qobanqe :biggrin: :smile:

Drinni
23-11-06, 00:38
valla at putje qe e kom dhan ma heret , jo era po as tornado sun e merr qy :rolleyes: ahhahahahahahhahahahhaaaaa mos mi ban puthjet e mia azgjė :biggrin: :biggrin:

Ohhhhhhh! qysh se paskna pa unė kėtė puthje TORNADO.
Mbahu, Mbahu Drinn mos ke frik, ke pas vete ishullin Antarktik

Sy_kaltra
24-11-06, 10:17
Nje puthje per Sy_kaltren ,jo puthje tornado se po tutna sun i qinron por puthje qobanqe :biggrin:

:tongue: ahhahahahahha ahh mjeshtri llavabove :tongue:

Flm...:wink:

Sy_kaltra
24-11-06, 10:18
Ohhhhhhh! qysh se paskna pa unė kėtė puthje TORNADO.
Mbahu, Mbahu Drinn mos ke frik, ke pas vete ishullin Antarktik


Mbahu Drinni mos ke frik,s`ėshtė si TORNADO ne Amerik :biggrin:

ARI_03
24-11-06, 12:47
Nje puthje miqesore per ate qe me shkruajti per her te pare ne pv.
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif

~AmaZonA~
26-11-06, 12:06
Nje puthje miqesore per ate qe me shkruajti per her te pare ne pv.
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif
C'fare puthje miqsore te vshitira i paske hahahahahah kush ke ai/ajo qe e more see??? hahahhaahah

ARI_03
26-11-06, 21:08
C'fare puthje miqsore te vshitira i paske hahahahahah kush ke ai/ajo qe e more see??? hahahhaahah

Miqesia dhe puthja ne buze, hehe

Buzet jan nje zone shum sensibile dhe komunikative,dhe mendoj se buzet mund vlersojn shum me mire kotntaktet miqesore,,,,miqesia e mire njihet me mire me puthje te veshtira,,,
P.s.- Bazuar: ''miku/sha e mire njihet ne caste te veshtirra.....'':wink:

ninnela
27-11-06, 16:55
Nje puthje per ate qe hyn pas meje

Manqa
27-11-06, 17:43
Hemmmmmmmmmmmmmm po e ebel qenke e vazhdoj ket puthje te embel:rolleyes:

ARI_03
30-11-06, 15:33
Hemmmmmmmmmmmmmm po e ebel qenke e vazhdoj ket puthje te embel:rolleyes:
Besoj se ke deshire te vazhdosh me ndonje te gjinis se kundert,!!!te pakten keshtu mendoj, se edhe nese hyj mbas,nuk vlen per mua postimi me lart,, hahahaha...

Kurse tani nje puthje prej se largu vazhdoj te ajo qe e pret, miqesisht....:wink:

selvija
30-11-06, 16:06
Besoj se ke deshire te vazhdosh me ndonje te gjinis se kundert,!!!te pakten keshtu mendoj, se edhe nese hyj mbas,nuk vlen per mua postimi me lart,, hahahaha...

Kurse tani nje puthje prej se largu vazhdoj te ajo qe e pret, miqesisht....:wink:HEEEE.....:biggrin: :wink:

ARI_03
30-11-06, 16:22
HEEEE.....:biggrin: :wink:
Se besoja se ty e prisje,,,,,,hehe....:biggrin:

Drinni
30-11-06, 21:03
Njė puthje pėr tya,
Le t'mos jet e fundit!
Njė puthje nga ti,
Lehtėson kohėn e gjumit.

Njė puthje ma fale,
Unė kurrė se harrova.
Njė puthje tė leht
oh, sa u mallėngjova.

Njė puthje hyjnore
Njė buzėqeshje zemrore
Njė puthje nga thellsia
Mė mėsoi ē'ėshtė dashuria.

Amina
01-12-06, 04:26
Njė puthje pėr tya,
Le t'mos jet e fundit!
Njė puthje nga ti,
Lehtėson kohėn e gjumit.

Njė puthje ma fale,
Unė kurrė se harrova.
Njė puthje tė leht
oh, sa u mallėngjova.

Njė puthje hyjnore
Njė buzėqeshje zemrore
Njė puthje nga thellsia
Mė mėsoi ē'ėshtė dashuria.

Drinni e ke shpirtin romantik heheheheeheh, a ti e qite a ?

Drinni
01-12-06, 10:42
Drinni e ke shpirtin romantik heheheheeheh, a ti e qite a ?

Mė gėzove qė tė paska pėlqyer Amina.
Hehehe, po mi jam nji far romanseri i mbrėmjeve :wink:

Zana_ch
01-12-06, 12:04
me puth ne faqe
se shpirtin ,krejt ma kenaqe
me puth ne ball
se zemra ime, per ty esht thar
:rolleyes: :eek: :redface:

ARI_03
01-12-06, 21:11
Ti do te vish, prape do te vish
Nga udha ku je nisur
Po floket me s'do te t'i shprish
Ashtu si t'i kam shprishur

Ne gjoksin tim qe digjet zjarr
Do rrish pa bere ze
Po une prape si fillestar
S'di do te te puth me

Do desha te isha prape me ty
Si viteve qe s'kthehen
Qe kur te shihemi sy ne sy
Te skuqem e te dehem

Pra, beme ne enderr te te shoh
Dhe hidhme ne mendim
Qe kurre fundin mos e njoh
Siē njoh fillimin tim...:wink:
http://i95.photobucket.com/albums/l131/mysweetpea_2006/11w92huggznkisses4u.gif

Zana_ch
01-12-06, 21:21
me nje shikim
me hyre ne shpirtin tim
me nje perqafim
sec e hutove trurin tim

me nje puthje
me the te dua
me shikove ne sy
me the ,oh sa shum te dua ty

mos e harro shikimin tim
puthjet e mia mbaji si kujtim
mos e harro besen, qe i the te du
se te vret zoti ,dhe ne ferr ka per te cua


http://img406.imageshack.us/img406/5353/kiss6ju.png

Virti
01-12-06, 21:28
mos i harxhoni krejt puthjet :smile:

ARI_03
01-12-06, 22:00
Nje puthje per ty,,,,,
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/thliefde-mb.gif

Amina
06-12-06, 06:16
Mė gėzove qė tė paska pėlqyer Amina.
Hehehe, po mi jam nji far romanseri i mbrėmjeve :wink:

E bash mire, se du machst die Frauen gluecklich in deiner Umgebung hahahah(po i gezojshe femrat shume bre!)

Amina
06-12-06, 06:19
mos i harxhoni krejt puthjet :smile:

jo jo Virti, ka puthje,edhe ne rezerv( jam tu mendu kujt me ja dhuru nje puthje, puthjen e pare ketu hmmmm!??)

Amina
06-12-06, 06:21
Ti do te vish, prape do te vish
Nga udha ku je nisur
Po floket me s'do te t'i shprish
Ashtu si t'i kam shprishur

Ne gjoksin tim qe digjet zjarr
Do rrish pa bere ze
Po une prape si fillestar
S'di do te te puth me

Do desha te isha prape me ty
Si viteve qe s'kthehen
Qe kur te shihemi sy ne sy
Te skuqem e te dehem

Pra, beme ne enderr te te shoh
Dhe hidhme ne mendim
Qe kurre fundin mos e njoh
Siē njoh fillimin tim...:wink:
http://i95.photobucket.com/albums/l131/mysweetpea_2006/11w92huggznkisses4u.gif

WOW ARI 03 , qka do te benim pa keto vargje, jan shume te bukura

ARI_03
06-12-06, 14:21
WOW ARI 03 , qka do te benim pa keto vargje, jan shume te bukura
Me vjen mire qe ju kan pelqy,,,e cka do te benim pa keto vargje ne kete teme se dij....:confused: ,, te shohim pak temen me lart.....ndoshta na ndihmon:biggrin: ......

Amina
06-12-06, 15:54
me nje shikim
me hyre ne shpirtin tim
me nje perqafim
sec e hutove trurin tim

me nje puthje
me the te dua
me shikove ne sy
me the ,oh sa shum te dua ty

mos e harro shikimin tim
puthjet e mia mbaji si kujtim
mos e harro besen, qe i the te du
se te vret zoti ,dhe ne ferr ka per te cua


http://img406.imageshack.us/img406/5353/kiss6ju.png

O Zana, shume e bukur kjo vjerrsh ahhhh

ARI_03
06-12-06, 17:53
Puthja
Dy herė hyra sot ne dush
dy herė dola..i tharė
Puthjen qė mė le nė gushė
Nuk desha uji tė ma marrė.........

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/dv.jpg

Zana_ch
06-12-06, 20:52
jan te embla
puthjet e tua
por me e embel
esht fjala te dua

http://www.impotence-guide.com/images/how%20to%20kiss.jpg

ARI_03
06-12-06, 21:01
jan te embla
puthjet e tua
por me e embel
esht fjala te dua

http://www.impotence-guide.com/images/how%20to%20kiss.jpg

Nje puthje per ty...
E bukur si pelhure mendafshi.
E lemuar si uje i kthjellet.
Ti je larg.
Ti je e qelibarte.
Bota mendon se je vec nje enderr,
Nje imazh...
Por bota s'jeton dot pa ty!


http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/love%20gif/I-LOVE-YOU.gif

selvija
07-12-06, 20:26
Per....http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif

Dreni30
07-12-06, 21:01
Per....http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif

Moj selvija per mua apo mos po e marr gabim hahahahahah

selvija
07-12-06, 21:06
Per....http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gifpo.......:wink:

Dreni30
07-12-06, 21:10
po.......:wink:

Te flm. bash faqen ma ka nxe kjo puthje. hahahah

ARI_03
08-12-06, 22:55
Nje puthje per ty...

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/foto%20gif/lot.gif
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/love%20gif/th6f2d7de8.gif Puthja i dergohet anetarit qe do te postoj ne vijim:wink: ..... me shpres se nuk do te jet mashkull...:biggrin:

selvija
08-12-06, 23:36
UPSSS.......:biggrin: :wink:

ARI_03
09-12-06, 00:08
UPSSS.......:biggrin: :wink:
Me jepni qe te ju puth ( me respekt ) ate dore qe rreshqiti e ra mbi testatur, e ju solli kendej pari,,, .. Nje puthje ne doren e juaj ne shenje respekti.:wink: :biggrin:

ARI_03
09-12-06, 11:07
Po s'me puthe nje her .....
Dije se ne qafe me mer....:wink: http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/foto%20gif/lot.gifhttp://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/shkrime/te_dua_shpir_12677.gifhttp://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif

Puthja si shperblim per ate qe e gjen, se kush e kendon kengen ''Pik ne Zemer??? ku ndodheshin edhe vargjet'' Po s'me puthe......

Sy_kaltra
09-12-06, 11:20
Pa Loje ahhahahahahahahhahaaaaaaa :tongue:

Pik ne zemer-Meda

Po s`me puthe nje her -Edona Llalloshi :biggrin:


hahahahahahhaaaaaa

ARI_03
10-12-06, 17:35
[quote=ARI_03]NJE PUTHJE PER TY....
''PUTHJE KOSOVARE''http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/shkrime/te_dua_shpir_12677.gifhttp://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif

Ps.* puthja si shperblim per anetaren e cila e gjen kush e kendon kengen'' PUTHJE KOSOVARE??? Vazhdon.......

~AmaZonA~
10-12-06, 17:53
uuuuuuuu veq nė me puthsh ne faqe tybe po te tregoj se qashtu runa Zot cfare t'puthne po bojshe Ti hahahahahahahaahah

Me duket se Mihrije Braha e kendon ket kengen???

ARI_03
10-12-06, 17:59
uuuuuuuu veq nė me puthsh ne faqe tybe po te tregoj se qashtu runa Zot cfare t'puthne po bojshe Ti hahahahahahahaahah

Me duket se Mihrije Braha e kendon ket kengen???

Sakt dhe pergjigje e qelluar e nderuar,,,,, Kurse sa i perket shperblimit ''Ju puth ne dore'' ne shenje respekti..... Se ne faqe kam frik mos gabohem dicka...... hahah:biggrin:

~AmaZonA~
10-12-06, 18:06
hahahahahah jo bre nuk t'lojna me gabu ne ketu jemi shoqeri...faleminderit per respektin qe tregoni :)

ARI_03
11-12-06, 21:04
''Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.''
http://www.kartolina.com/resource/picture/Dashurie/Puthje/1k54f7636b28_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Puthje&lang=&pic_id=ktcb04b5523d)

''Cfare eshte tjeter nje puthje: Vec nje apostrofe e kuqe mes fjaleve TE DUA!''
http://www.kartolina.com/resource/picture/Dashurie/Puthje/1k40fcfb8a87_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Puthje&lang=&pic_id=ktab8c0ad9fc)

''Mbi buze eshte nje puthje, mbi shpirt eshte nje vetmi, jam bota pa emer,kur prane s`me je ti!''
http://www.kartolina.com/resource/picture/Dashurie/Puthje/1k5077f1b999_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Puthje&lang=&pic_id=ktbbff70f03b)
''E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve.''
http://www.kartolina.com/resource/picture/Dashurie/Puthje/1kf7ecd330ea_thumb.jpg (http://www.kartolina.com/upcardme.php?step=1&cat=Puthje&lang=&pic_id=kt29754a9c07)


Nje puthje per ty....

selvija
15-12-06, 17:45
Kush kendon kengen..MOS LUAJ ME NDJENJA.. ai qe qellon kete puthje fiton....http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif

selvija
15-12-06, 17:46
ME NDJENJA MOS LUAJ..... se nalt gabim shtypi ....:wink:

Sy_kaltra
15-12-06, 18:05
Labi moj-edhe puthum ne faqe meniher ,,ne dyjat ejjjjj :biggrin:

laliloli
15-12-06, 18:55
ME NDJENJA MOS LUAJ..... se nalt gabim shtypi ....:wink:

Po e plotesoj edhe pak pergjigjen e sykaltroshes mos po e fitoj bile nje gjysem puthje :smile:

Labinot Tahiri

selvija
15-12-06, 19:24
Heee qe te dy nga nje puthej ne faqe.... kiss...

gazi-de
15-12-06, 19:36
ahhh ka vite qe nuke kae mare as nje puthje hahahaha!.....

ARI_03
15-12-06, 19:37
Heee qe te dy nga nje puthej ne faqe.... kiss...

Per ate edhe leshova Sykaltren edhe Lalin para rendit,,,,,,por sidoqoft besoj se e kan pranuar embel,,,

selvija
15-12-06, 19:40
Per ate edhe leshova Sykaltren edhe Lalin para rendit,,,,,,por sidoqoft besoj se e kan pranuar embel,,,Heeee te paska shkue posht ore ARI ahahah adin sa mu qesh hahahah ani edhe ty pra nje ne ball ,, qe ta ka ik rendi hahahaah:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 19:43
Kenge gjdo kujt , Puthje askujt :biggrin:

ARI_03
15-12-06, 19:48
Kenge gjdo kujt , Puthje askujt :biggrin:
opsss, ligj i ri per vit te ri,,,,si te lindi kjo ide sykalter,,,,?hahahaha, Mire e ke valla,,,:biggrin: Risi e kendshme,,,,hahahaha

Sy_kaltra
15-12-06, 19:51
opsss, ligj i ri per vit te ri,,,,si te lindi kjo ide sykalter,,,,?hahahaha, Mire e ke valla,,,:biggrin: Risi e kendshme,,,,hahahaha

Duke e pase parasyesh alergjite e mundeshme, me mire nje kenge,se nje puthje,sepse edhe po keqkuptojne,keshtu paq hesapi Kakakakakakakakakakakakaaaaa...

Moreeee ARI_03 djal i riiiii,pa puthjeee oo qka don me ba ti eeeee :biggrin:

selvija
15-12-06, 19:57
Kete puthe nga na ka ardhur,, se kemi pas zakon qe me heret , por tash u ber smundje...:redface:

ARI_03
15-12-06, 19:58
Duke e pase parasyesh alergjite e mundeshme, me mire nje kenge,se nje puthje,sepse edhe po keqkuptojne,keshtu paq hesapi Kakakakakakakakakakakakaaaaa...

Moreeee ARI_03 djal i riiiii,pa puthjeee oo qka don me ba ti eeeee :biggrin:
Moj sy kalter me sy mavi,,, pa puthje une do te qaj si femij,,,hahahhagahagahagah

ARI_03
15-12-06, 19:59
Kete puthe nga na ka ardhur,, se kemi pas zakon qe me heret , por tash u ber smundje...:redface:
Po de edhe bile e kam ndegjuar se puthja na qenka hymni i dashuris,,,hehehe:wink: :biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 20:00
Moj sy kalter me sy mavi,,, pa puthje une do te qaj si femij,,,hahahhagahagahagah

Qaje si femije,,e ki me u tranu,,puthjen time ske me provu e oooo ahahhahahaaaa:biggrin:

selvija
15-12-06, 20:02
ahhah Sy kaltroshe hajde de po te shterja paske puthejt ti... sa si per shoqe jepma nje...:biggrin:

ARI_03
15-12-06, 20:05
Qaje si femije,,e ki me u tranu,,puthjen time ke me provu e oooo ahahhahahaaaa:biggrin: OPSSSSSS: Mendo dy her dhe thuaj njeher,, hahahahahahah lexoje edhe njeher shkrimin tend hahahahahahah

Sy_kaltra
15-12-06, 20:08
ahhah Sy kaltroshe hajde de po te shterja paske puthejt ti... sa si per shoqe jepma nje...:biggrin:

ty ne podrum bre ta jepi hiihihihihihi

ARI-03 mos ban dallavere e montazha,,a je kopuk ti a kopuk je a qka je :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ARI_03
15-12-06, 20:09
ty ne podrum bre ta jepi hiihihihihihi

ARI-03 mos ban dallavere e montazha,,a je kopuk ti a kopuk je a qka je :biggrin:
Hahah mos mua asishe,,,, Emineeee:wink: :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
15-12-06, 20:12
Hahah mos mua asishe,,,, Emineeee:wink: :biggrin: :tongue:

hahahahahhah ik tash o shejton,se puthjen time ti se meritone ooooo,,,Oooo Mirmrama Mirmrama ( stjuardeska ) :biggrin:

Paradox_13
15-12-06, 20:13
ty ne podrum bre ta jepi hiihihihihihi

Kujdes.atje po shkrihet qyreqi.......:smile:

Sy_kaltra
15-12-06, 20:16
Kujdes.atje po shkrihet qyreqi.......:smile:

:eek: a jeni tu shkri hanez a ? hajt qe qetu po ja jepi ni puthje pra,nal pak paradox,,selvije qaffff shume ...paradoks ma bane hallalle se nuk e dita :biggrin:

Paradox_13
15-12-06, 20:19
:eek: a jeni tu shkri hanez a ? hajt qe qetu po ja jepi ni puthje pra,nal pak paradox,,selvije qaffff shume ...paradoks ma bane hallalle se nuk e dita :biggrin:

Halla te qoft Syn..veq desha te ju paralajmroj qe te mos digjeni...:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 20:30
Halla te qoft Syn..veq desha te ju paralajmroj qe te mos digjeni...:biggrin:

:smile: Gjdo here mendon ne te mire,,FLM :wink:

laliloli
15-12-06, 20:45
Heee qe te dy nga nje puthej ne faqe.... kiss...

Nuk thash mem kic moj ,kuku veshin ne tok keve tuj ma qit :smile:

Moti nuk kam puthe kend edhe une ,prandaj e bajt me shnet ai qe vie pas