PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15

Elina
17-06-07, 16:58
po ani de... edhe nese e merr s'behet nami! :cool:

JO valla se po behem nervoz pastaj...:rolleyes: :biggrin:

Virti
17-06-07, 17:00
JO valla se po behem nervoz pastaj...:rolleyes: :biggrin:
hahaha tash me bane mua nervoz dhe prite nje reputacion kuq all... :biggrin:

Elina
17-06-07, 17:02
hahaha tash me bane mua nervoz dhe prite nje reputacion kuq all... :biggrin:


Hajde Virti hajde,,,i morra ty kartona te kuq,,, bile prej teje i paskem hahahahha(shaka):biggrin:

Virti
17-06-07, 17:08
Hajde Virti hajde,,,i morra ty kartona te kuq,,, bile prej teje i paskem hahahahha(shaka):biggrin:
kam thene qysh moti se e kuqja i simbolizon ato kategorite qe i permende ti ma larte... :biggrin:

Elina
17-06-07, 17:14
kam thene qysh moti se e kuqja i simbolizon ato kategorite qe i permende ti ma larte... :biggrin:

E di hahhaha me kujtohet fort mire...:tongue:

Murgesha
18-06-07, 07:56
Mpuuuuuuuuuuuuuq pėr ditė tė mirė pėr shoqėruesit e e kėsaj nate Ulliksin e Buqen.

Buqja_ch
18-06-07, 08:10
Mpuuuuuuuuuuuuuq pėr ditė tė mirė pėr shoqėruesit e e kėsaj nate Ulliksin e Buqen.

Edhe un ta kthej Ty per ni gjum te qet te flm.shummmm Mpuqqqqq je me e mira

uliksi31
18-06-07, 08:48
Taksirati jem me nda mpuqa grave te huja. :biggrin: Po tash sun po ndahem as une nga ju dyja.:biggrin:

Shqiptare
18-06-07, 11:46
Hajde ma shpejt pra Pavaresija se jam etue per mpuqat e Rilindes :biggrin:

HAhahha, prit ti ne mos paq pune tjeter :biggrin:

egi
18-06-07, 14:43
kush don mpuq, jam ne disponim heheh??

Xuki
18-06-07, 14:44
Uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Unė edhe me zor di me puthė!!

egi
18-06-07, 14:52
Uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Unė edhe me zor di me puthė!!

qy qy me zor..une di karate :tongue:
ndaq e te mire ok, nese me zor e han nje shkelem ne vend te puthjes ne faqe:biggrin:

Xuki
18-06-07, 17:08
Heeee, unė jam 1 m 82 cm......nuk mundesh me mi mrri faqet me shkelėm qy!!

Egi....tė puthi pa zor, por me qejf! hihihi

Mpuuuuqqqq

Elina
18-06-07, 17:26
Qy qy,,,a edhe te puthjet koka be puna qeshtu a ??? :biggrin:


Mos e perdorni dhunen ju lutem...:biggrin:

Xuki
18-06-07, 17:53
Elina....puc puc pėr ty!

egi
18-06-07, 18:33
Heeee, unė jam 1 m 82 cm......nuk mundesh me mi mrri faqet me shkelėm qy!!

Egi....tė puthi pa zor, por me qejf! hihihi

Mpuuuuqqqq


hhahah jo a, une jam si marimang hahahha kcej edhe deri te bjeshket e ftyres tende :tongue:

mpuq? qe bre nje te vogel se je simpatik nashta:biggrin:

Arkza
18-06-07, 19:37
Ju Kisha Mpuqe pak por po tutna mos po ja u Ngjest Morrat se tash eshet Zesona e e tyreve Nxhet shume hihihihiih :biggrin:

Keshtu me mire Hiq askon spo e Mpuqi :tongue:

luckyman
19-06-07, 00:07
Nje puthje per ate qe poston mbas meje.

KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

egi
19-06-07, 00:19
ups..luckeyman e tash ?:tongue:

gazi-de
19-06-07, 00:26
e kisha puth ndo kend po kom ngren huder e ...ahahahahahahaahah

Luana
19-06-07, 19:22
Nji http://www2.glitteryourway.com/img/glitteryourway-9c2e2d92.gif per ate qe hyn pas meje ....

vendasi
19-06-07, 19:33
Nji http://www2.glitteryourway.com/img/glitteryourway-9c2e2d92.gif per ate qe hyn pas meje ....
Uppsssssss...um ra mu rendi ksaje here..:biggrin:

Luana
19-06-07, 19:36
Uppsssssss...um ra mu rendi ksaje here..:biggrin:

Ani de , ishalla te japin vitamina se e di qe ke nevoj pak (hahahahahha)

vendasi
19-06-07, 19:39
Ani de , ishalla te japin vitamina se e di qe ke nevoj pak (hahahahahha)Ani se u myta tu hanger molla..e ndoshta kata jan vitamina ma te mir hahaaaaaaaaaa

Prishtinasja_
20-06-07, 00:05
Nje puthje per ate qe me respektojn dhe i respektoj ...http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

Murgesha
20-06-07, 16:19
Njė mpuuuuuuuuuuuq virtual pėr Hasanin qė ma pėrkujtoi martesėn e dytė hahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

uliksi31
21-06-07, 21:00
Njė mpuuuuuuuuuuuq virtual pėr Hasanin qė ma pėrkujtoi martesėn e dytė hahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajde Hasan edhe une te qafi qe na i prune kujtimet mrapa, Ty skish kush kah met ik pom doket. Ahahahahahaha

rilinda
21-06-07, 22:15
Nje puthje per ate qe me respektojn dhe i respektoj ...http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

Tė falemnderit Prishtinase. Njė mpuq edhe nga unė pėr ty :biggrin:

luckyman
21-06-07, 23:11
ups..luckeyman e tash ?:tongue:Merré frymé thellé njeher ,masandej te tregoj uné ēka me bo..! :tongue:

egi
22-06-07, 01:20
Merré frymé thellé njeher ,masandej te tregoj uné ēka me bo..! :tongue:

haha ok
mora frym..kallxom tahs :tongue:

luckyman
22-06-07, 01:29
haha ok
mora frym..kallxom tahs :tongue:Mbylli syté tashé,heki vothté prej veshit.:biggrin:

egi
22-06-07, 01:30
Mbylli syté tashé,heki vothté prej veshit.:biggrin:

qka kan votht me lidhje hahah...
p.s.: s'kom voth ahhahha

luckyman
22-06-07, 01:50
qka kan votht me lidhje hahah...
p.s.: s'kom voth ahhahhaNdale driten tashé :biggrin:

egi
22-06-07, 09:44
Ndale driten tashé :biggrin:

nuk eshte dhez se e kom drit, si ne mengjes mo :tongue:

gazi-de
22-06-07, 12:07
Nuk ka puthje me prej meje,ter kohen veq tu dhen pa e mare ase nje qe ca vite qy..hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahah

egi
22-06-07, 15:01
qe pra nje per ty masi je merzit tu dhan puthje veq

Abetare
23-06-07, 00:08
http://www.nora-lilli.de/images/20060915145738_hot%20lips.jpg


Gazi pasi askush stė paska dhuru puthje afroma faqen mu heheh lol :biggrin::biggrin:

Virti
23-06-07, 00:16
Abetare, shkaku yt kisha pase deshire te behem Liber leximi... :biggrin:

gazi-de
23-06-07, 00:27
http://www.nora-lilli.de/images/20060915145738_hot%20lips.jpg


Gazi pasi askush stė paska dhuru puthje afroma faqen mu heheh lol :biggrin::biggrin:
lol ,flm Aberare,i paskome harru valla.hahahahhaahah
flm

Sy_kaltra
23-06-07, 13:07
http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif Adres pa emer :biggrin:

luckyman
24-06-07, 00:16
Nje puthje per .......................cila te doné le ta merré!

vetem mos te jeté mashkullé. :biggrin:

rafet llapjani
25-06-07, 18:44
Nje puthje per .......................cila te doné le ta merré!

vetem mos te jeté mashkullé. :biggrin:

a BON O LUCKYMAN NAJ DHI E JEMJA ME TA MARR KET PUQQQQ AHAHAHAHAHHAH

e_martumja
25-06-07, 18:47
Nje puthje per .......................cila te doné le ta merré!

vetem mos te jeté mashkullé. :biggrin: Po e marr une, a pranon?

Buqja_ch
25-06-07, 18:48
http://www.gabryportal.com/galleria/albums/userpics/10001/bacio_per_te.gif

Ty si me shkruve sms

e_martumja
25-06-07, 18:50
http://www.gabryportal.com/galleria/albums/userpics/10001/bacio_per_te.gif

Ty si me shkruve smsKush na qenka aj apo ajo more

Virti
25-06-07, 19:09
zheg eshte per puthje... :biggrin:

e_martumja
25-06-07, 19:11
zheg eshte per puthje... :biggrin:dmth koha qenka te une per puthje mbasi kemi shi dhe fllad eshte :biggrin:

Virti
25-06-07, 19:12
dmth koha qenka te une per puthje mbasi kemi shi dhe fllad eshte :biggrin:
edhe te une eshte koha ashtu si te ti, por dikund eshte zheg... :biggrin:

luckyman
25-06-07, 19:49
Po e marr une, a pranon?Me gjethé qefé :biggrin: ,.....a po e doné edhe njé.:tongue:

luckyman
25-06-07, 19:52
a BON O LUCKYMAN NAJ DHI E JEMJA ME TA MARR KET PUQQQQ AHAHAHAHAHHAHPo more pse jo :biggrin: ..a e ki ndonjo te pa fejume :tongue: .

rafet llapjani
25-06-07, 19:57
Po more pse jo :biggrin: ..a e ki ndonjo te pa fejume :tongue: .

hahahhahha o tmartume e
te fejume nuk kam se kso tjerash sa dush hahgaghahgahaghgahgagh

e_martumja
25-06-07, 21:24
Me gjethé qefé :biggrin: ,.....a po e doné edhe njé.:tongue:veq vazhdo se nuk besoj qe ban zarar:biggrin:

luckyman
25-06-07, 22:09
veq vazhdo se nuk besoj qe ban zarar:biggrin:Besa me bo me qellu n`tesull,zdihet. :tongue:

rilinda
28-06-07, 00:41
Puthja, paqyra e vėrtetė e shpirtit


"Kush e puth partnerin ēdo mėngjes, sipas tė dhėnave, jeton pesė vjet mė shumė se tė tjerėt.

http://www.iliriaplus.com/arkivi/shtat-tetor/romantika/kiss.jpg

"Duhet tė dini, se puthja mbetet vetėm njė puthje", thoshte kėnga e Kasablankės, duke treguar dashurinė e pamundur ndėrmjet Humphrey Bogart dhe Ingrid Bergman, por nuk ėshtė tamam ashtu. Ēdo puthje ėshtė e ndryshme nga njė tjetėr. Mėnyra se si puthim, nė njė farė mėnyre, na tregon mbi atė qė jemi, si jemi dhe si do tė jemi.
Puthni duke u zgjatur nga e djathta? Jeni emotivė. Ndėrsa nga e majta? Jeni tė turpshėm dhe tė ftohtė. A e puthni tė dashurėn ose tė dashurin tuaj ēdo mėngjes kur zgjoheni? Do tė jetoni mė gjatė. Putheni shpesh? Do tė jeni mė tė shėndetshėm dhe mė tė pasur. Duket si njė shaka, por prapa kėtyre profecive ka disa studime shkencore, sipas tė pėrditshmes "Indipendent" tė Londrės.
Si fillim, duhet tė dini se ekzistojnė kategori tė ndryshme puthjesh: "nė ajėr" janė ato tė cilat janė afėr buzės, por nuk i prekin ato, ekziston puthje ndėrmjet burrave, e cila ėshtė shumė e pėrdorur, sidomos nga politikanėt (nė Rusinė sovjetike dhe nė vendet e bllokut komunist ishin normė: puthjet mes Leonid Brezhnjev dhe liderit tė ish-republikės demokratike gjermane, Honecker, tė cilat kanė hyrė nė histori); ekziston edhe puthja ndėrmjet femrave, ndonjėherė erotike, si ajo e Madonės dhe Kate Moss, pėr shkak tė njė bamirėsie; puthja e thjeshtė, puthja sensuale, puthja pasionante dhe puthja sa pėr tė kaluar radhėn. Studiuesit e Universitetit Stranmilis kanė studiuar tė gjitha llojet e puthjeve mes atyre qė janė shkėmbyer ndėrmjet qindrave vullnetarėve, si dhe atyre qė nuk njiheshin, duke dalė nė rezultatin se mėnyra se si puth ėshtė njė pasqyrė e personalitetit dhe e karakterit. Pėr shembull, rreth 80 pėr qind e njerėzve, burra dhe gra, lėvizin kokėn nė tė djathtė kur u afrohen partnerit ose partneres. Sipas njė studimi tė publikuar nė gazetėn shkencore "Lateral", tregon se kjo kategori janė mė emotivė nė krahasim me 20 pėr qind e atyre tė cilėve lėvizin kokėn nga e majta. "Nėse njė person puth duke lėvizur nė tė djathtė, atėherė aktivitetet e kėtij tė fundit kontrollohen nga hemisfera e djathtė e trurit, e cila komandon edhe emocionet", shpjegon doktor Julian Greenwood nga Universiteti i Belfastit.
Njė tjetėr studim i fundit mbi puthjet, i realizuar nga psikologė gjermanė, tregon se puthja i bėn mirė shėndetit, si dhe bėn qė tė pėrballeni pozitivisht me vėshtirėsitė: ato/a tė cilėt puthin partneren/in ēdo mėngjes jetojnė mesatarisht rreth 5 vjet mė shumė nė krahasim me ata qė nuk e bėjnė kėtė gjė; kush puth shpesh ėshtė mė pak i rrezikuar nga incidentet automobilistike, si dhe kanė mė pak mundėsi qė tė sėmurėn dhe njė rrogė mė tė lartė nė krahasim me ata tė cilėt nuk e bėjnė kėtė gjė.
Skeptikėt mund tė dyshojnė pėr kėto tė dhėna dhe romantikėt e flaktė do tė kundėrshtonin se ėshtė absurde qė tė teorizosh njė akt kaq instiktiv dhe irracional. Ndoshta provat kanė pak vėrtetėsi nga gjithė sa thamė mė lart, por bėni diēka tė thjeshtė. Pyesni dy tė dashuruar, nėse pas njė puthjeje ndihen mė mirė. Kishte tė drejtė Bogard kur thoshte se: "Puthja ėshtė vetėm njė puthje". Secili prej nesh di tė dhurojė njė puthje tė ēmuar, tė veēantė dhe unike, sipas mėnyrės sė vet.

sherri
28-06-07, 08:24
"Kush e puth partnerin ēdo mėngjes, sipas tė dhėnave, jeton pesė vjet mė shumė se tė tjerėt.

E kush nuk ka ...a ben nje kuti cigare "Partner"me ble e me puth!?hahahahahaaha jo nje her po njezet her t“gjitha cigaret me radh hahahahahaahahaa

rilinda
28-06-07, 12:03
"Kush e puth partnerin ēdo mėngjes, sipas tė dhėnave, jeton pesė vjet mė shumė se tė tjerėt.

E kush nuk ka ...a ben nje kuti cigare "Partner"me ble e me puth!?hahahahahaaha jo nje her po njezet her t“gjitha cigaret me radh hahahahahaahahaa

Veē kur t'puth ajo ty, ka me t'knaq...
http://www.barcoleta.com/funny_images/929_1marlboroleograper%5B1%5D.jpg

Albanian eX|PerT
28-06-07, 13:00
"Kush e puth partnerin ēdo mėngjes, sipas tė dhėnave, jeton pesė vjet mė shumė se tė tjerėt.
:wink: Mire i paskemi punet Rilindaaaaaa.... :biggrin:

egi
29-06-07, 11:52
nje mpuq shoqrore per rilinden, flm qe po ki nerva me mi spjegu do sene rreth forumit :biggrin:

rilinda
29-06-07, 14:07
nje mpuq shoqrore per rilinden, flm qe po ki nerva me mi spjegu do sene rreth forumit :biggrin:

:wink: Ta kthej edhe k'ta mas pavarsisė :biggrin:

rilinda
29-06-07, 14:08
:wink: Mire i paskemi punet Rilindaaaaaa.... :biggrin:

Ēka ju ka ra n'sy more veē qajo fjali?

pirro
29-06-07, 15:23
Rilinda

Per me jetu pes vjet me shume a duhet me e puthe, si te zgjohesh prej gjumit,kur i ke syt mshel hala,apo te dera oborrit (kshtu si neper filma prej inatit te kujshve)hahahha

rilinda
29-06-07, 15:54
Rilinda

Per me jetu pes vjet me shume a duhet me e puthe, si te zgjohesh prej gjumit,kur i ke syt mshel hala,apo te dera oborrit (kshtu si neper filma prej inatit te kujshve)hahahha

Bon mu qu ma heret se ajo, me ja bo mengjesin gati, me shku me qu prej gjumit me puthje e tani kur t'percjell per pun, bon mi kop edhe kojshin :biggrin:

rafet llapjani
02-07-07, 19:44
egit nje mpuqqqqqqqqqqqqqqq te fort :smile:

egi
02-07-07, 19:46
egit nje mpuqqqqqqqqqqqqqqq te fort :smile:

s'po di a me pranu breeh :tongue:

rafet llapjani
02-07-07, 20:38
s'po di a me pranu breeh :tongue:

o osah kurani mer bre hgaghghahgahgaghaghaghaghaghaghaghgha

rafet llapjani
02-07-07, 20:41
o pash kurani mer bre hgaghghahgahgaghaghaghaghaghaghaghgha

tashg e rregullova se mungun do shkronja ahahhah

Virti
02-07-07, 20:47
o osah kurani mer bre hgaghghahgahgaghaghaghaghaghaghaghgha
hahah rafet, me hygjymllar e paske pase... :biggrin:

rafet llapjani
02-07-07, 21:24
hahah rafet, me hygjymllar e paske pase... :biggrin:

ahahahh Vriti po se pat mi ra pishmanit e ke ni qe thojn mshoj hekrit sa eshte nxeht hgahgaghaghaghaghaghghaghagh

egi
03-07-07, 01:35
ahahahh Vriti po se pat mi ra pishmanit e ke ni qe thojn mshoj hekrit sa eshte nxeht hgahgaghaghaghaghaghghaghagh

mshaj sa te dush se tybe s'ka me pas efekt hehehhe :tongue:

LuLjaa
03-07-07, 03:39
http://s7.rimg.info/d73ee0b04c69cfc834f2bf67591389f1.gif

Zero Cool
03-07-07, 16:29
Nje kiss per ate qe shkruan pastaj (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/?action=view&current=4cb62812768695a.gif)

aLbaChiCk
04-07-07, 15:59
Nje kiss per ate qe shkruan pastaj (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/?action=view&current=4cb62812768695a.gif)


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1109592/2/istockphoto_1109592_kisses_vector.jpg

Masi erdha un pe mar kissin edhe po ta kthej gjithkund e din ti a

gjini
04-07-07, 18:00
Kur te pash se mire u hudhshe ne uje gati u habita e me te dhan nje te puthur

egi
05-07-07, 14:31
puthje per ata qe e meritojn

rilinda
05-07-07, 17:06
puthje per ata qe e meritojn

A boj pjes une aty? :biggrin:

egi
05-07-07, 17:19
A boj pjes une aty? :biggrin:

logjik moj, edhe po dvet a :biggrin:

rilinda
05-07-07, 17:31
logjik moj, edhe po dvet a :biggrin:

:biggrin: o bre ēka me bo qė jom betu qė edhe puthje mos me dhan pa ardh pavarsia :redface:
Hajt se nuk t'harroj ditėn qė na vjen Pavarsia :wink:

egi
05-07-07, 17:37
:biggrin: o bre ēka me bo qė jom betu qė edhe puthje mos me dhan pa ardh pavarsia :redface:
Hajt se nuk t'harroj ditėn qė na vjen Pavarsia :wink:

ishalla bre sa me shpejt se na myte edhe ti, po na len me prit per keto puthjet tua (ishalla jan te embla bile :tongue:)

SANTANA-29
05-07-07, 17:43
Kush po puth mas miri ,te bindena se sju besoj,,,hahahah

rilinda
05-07-07, 17:46
ishalla bre sa me shpejt se na myte edhe ti, po na len me prit per keto puthjet tua (ishalla jan te embla bile :tongue:)

Si uji i njelmėt jan puthjet e mia :biggrin: sa ma shumė qė pin, aq ma i etur je :tongue::biggrin:

rilinda
05-07-07, 17:47
Kush po puth mas miri ,te bindena se sju besoj,,,hahahah

Ku po t'dhem ty :tongue::biggrin:

SANTANA-29
05-07-07, 17:52
Ku po t'dhem ty :tongue::biggrin:
Nuk e di po egi ish mjeke e mtregon ku po me dhem,,,,HALO RILINDA;,,si je me shendet,

egi
05-07-07, 17:55
Si uji i njelmėt jan puthjet e mia :biggrin: sa ma shumė qė pin, aq ma i etur je :tongue::biggrin:


hehehehheh ishalla breeee, se boll po na len me prit ishalla bile knaqem me ato puthje, amo s'kem qef mu ba addictive hehehe

rilinda
05-07-07, 17:56
Si gjithmon XIX. :D
E ti djalo qysh po pret me t'mjeku ajo? :P:D

rilinda
05-07-07, 17:57
hehehehheh ishalla breeee, se boll po na len me prit ishalla bile knaqem me ato puthje, amo s'kem qef mu ba addictive hehehe

O ty veq leht t'puthi n'faqe :biggrin: se mos po xhelozon najkush :tongue:

SANTANA-29
05-07-07, 18:00
Mir si http://www.albamobil.com/bannerre1.gifher merret lidhja her jo,,,,,

Shqiptare
05-07-07, 18:02
Per zv. komandanten e DOes se Granimit- Rilinden- http://www.clicksmilies.com/s1106/liebe/love-smiley-055.gif

Shqiptare
05-07-07, 18:03
Per zv. komandanten e DOes se Granimit- Rilinden- http://www.clicksmilies.com/s1106/liebe/love-smiley-055.gif

Odes* ........................

rilinda
05-07-07, 18:05
Ooooj Komandante... o flm se m'knaqe. A bon me thy premtimin qė e kom dhan bre? Jo te shpullat, po veq qetu te puthjet? :O

Shqiptare
05-07-07, 18:07
Ooooj Komandante... o flm se m'knaqe. A bon me thy premtimin qė e kom dhan bre? Jo te shpullat, po veq qetu te puthjet? :O

Pse moj, a edhe ktu ke premtu, se kur t'vjne pavarsia puthje ki me dhuru? :biggrin: Ban bre :))))))))

rilinda
05-07-07, 18:09
ama mos po m'thojn tradhtare se ! :O:O:O

rilinda
05-07-07, 18:10
Ojjjjjjj PAVARSIIIIII moj e uruar hajdeeee moj maaaa hajdeeeeeeeeeeeeeeee....

Virti
05-07-07, 19:46
mos jepni puthje te zjarrta... :biggrin:

Adrenalina
05-07-07, 20:44
Kujdes se pc-n e keni perpara....

Adrenalina
05-07-07, 20:45
Nje puqje kush ta ka igball mas...

Virti
05-07-07, 21:08
Nje puqje kush ta ka igball mas...
upssss............. :eek:

Elina
05-07-07, 21:10
Ojjjjjjj PAVARSIIIIII moj e uruar hajdeeee moj maaaa hajdeeeeeeeeeeeeeeee....


Mu si po me duket ty te ka lene me se keqit :tongue:

rilinda
05-07-07, 21:57
Kėrkush se din ēka po hjeki unė :S:S:S:S

egi
05-07-07, 22:18
Kėrkush se din ēka po hjeki unė :S:S:S:S

pseee moj............................

Elina
05-07-07, 22:31
Kėrkush se din ēka po hjeki unė :S:S:S:S


Ma ka marre mendja ,,, oooooooo komt ju thefshin atyne qe nai shtyne Pavarsine veq hatri yt,,,se po e shoh qe durt po te kruhen po fjalen po e man :biggrin:

rilinda
05-07-07, 22:48
durt edhe buzt bile :S:S:S shnosh bre. Qe n'KTV po thojn PAVARSIA E DOMOSDOSHME! ama kur seeee?

rilinda
05-07-07, 22:48
pseee moj............................

Xhelozkoooo, ta kisha qu ni puthje ama spo muj se...:S:S:S

Elina
05-07-07, 22:49
durt edhe buzt bile :S:S:S shnosh bre. Qe n'KTV po thojn PAVARSIA E DOMOSDOSHME! ama kur seeee?

Hajde de se shnosh ishalla,,,kur kemi prit qe sa po presim edhe pak...


Ndal nje qaf per ty sa per hater te temes :biggrin:

rilinda
06-07-07, 01:20
E per qef tanin jo a? :O

Elina
06-07-07, 01:23
E per qef tanin jo a? :O


Tybe edhe per qef timin :tongue:

Adrenalina
06-07-07, 17:02
upssss............. :eek:

Uppsss qfar igballi virti :tongue:

Peja-Boy
23-07-07, 11:33
http://www.locolobo.net/hotkisses.gif

yllush_qiki
23-07-07, 23:58
doni apo zdoni une ju mpuqqqqqaaaaaaaa:biggrin: ..ja me hater ja me zor:biggrin: ...muahhhhhhhhh....edhe ju nrydhi e ju shtrydhi deri sa t'ja u ndali frymen:biggrin:

lyra2
24-07-07, 00:00
doni apo zdoni une ju mpuqqqqqaaaaaaaa:biggrin: ..ja me hater ja me zor:biggrin: ...muahhhhhhhhh....edhe ju nrydhi e ju shtrydhi deri sa t'ja u ndali frymen:biggrin:

Ani qikilushe qashtu,se me nis e me vet piiiihhhhhh........:biggrin:

yllush_qiki
24-07-07, 00:02
Ani qikilushe qashtu,se me nis e me vet piiiihhhhhh........:biggrin:

po de jon t'marrshum kta:biggrin: ..ngushtohen:biggrin:

Zero Cool
24-07-07, 11:58
doni apo zdoni une ju mpuqqqqqaaaaaaaa:biggrin: ..ja me hater ja me zor:biggrin: ...muahhhhhhhhh....edhe ju nrydhi e ju shtrydhi deri sa t'ja u ndali frymen:biggrin:
h a j d e :biggrin:

Peja-Boy
24-07-07, 15:14
doni apo zdoni une ju mpuqqqqqaaaaaaaa:biggrin: ..ja me hater ja me zor:biggrin: ...muahhhhhhhhh....edhe ju nrydhi e ju shtrydhi deri sa t'ja u ndali frymen:biggrin:

HuH....E fort ka qen diqka a !!

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 16:47
Zero Cool
http://www.dardania.de/vb/upload/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img166.imageshack.us/img166/3042/puccgr5.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 16:48
Zero Cool
http://img166.imageshack.us/img166/3042/puccgr5.gif

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 16:49
Peja-Boy
http://img62.imageshack.us/img62/8876/glitteryourwayb2ca5c40yn9.gif

aLbaChiCk
24-07-07, 22:29
Evv evv i pasni lshu mpuqat n“lirim

Paradox_13
24-07-07, 22:36
Nje puthje per........ere...

Adrenalina
25-07-07, 09:40
Nje puqje per......freski..

aLbAnIa_gIrl
27-07-07, 02:38
Zero Cool e anulloj puthjen........:) se plasi xhelozia ketej

BaNu Ne JeT I sInQeRt
27-07-07, 13:59
nje mpuq per motrushen :smile:time... alba_chick

Peja-Boy
27-07-07, 13:59
aLbAnIa_gIrl

http://members.aol.com/cheerbrat791/images/muah%20wuv%20u.bmp

aLbaChiCk
27-07-07, 14:08
nje mpuq per motrushen :smile:time... alba_chick

Nje mpuqq zurück per motrushen me te bukur ketu BaNu Ne JeT I sInQeRt

http://th169.photobucket.com/albums/u233/Tinks73/th_kissanim.gif

Peja-Boy
27-07-07, 14:08
aLbAnIa_gIrl Mbajuuuuuuuuuuuuhttp://dewmain.com/Love_Images/brunCoupleKissBlueWaterfall.jpg

Luana
27-07-07, 22:24
http://www.fotosearch.com/comp/IGS/IGS945/IS865-071.jpg


Per Ty ......:wink:

luckyman
27-07-07, 23:04
http://www.fotosearch.com/comp/IGS/IGS945/IS865-071.jpg


Per Ty ......:wink:Faleminderit Luana........................:biggrin: ta kthefsha me t`mira.

rilinda
28-07-07, 09:24
Veq koke tu ja kthy more :P:P:D

Tomori
28-07-07, 10:12
Si uji i njelmėt jan puthjet e mia :biggrin: sa ma shumė qė pin, aq ma i etur je :tongue::biggrin:

E vertete rilinda... vazhdimisht jam i etur per puthjet tuja,,, mpuqqqqqqqqqqqqqqq,,,,

rilinda
28-07-07, 11:24
opaaaa... paske me met i etur deri sa t'vjen Pavarsia se e kom t'ndalume me puth pa ardh AJO E BEKUME:S

LABI
28-07-07, 11:33
opaaaa... paske me met i etur deri sa t'vjen Pavarsia se e kom t'ndalume me puth pa ardh AJO E BEKUME:S


Ishalla e kompenzone me naj menyer tjeter shuajtjen e etjess ...Ose theje naj krane , bjeri pishmon ... Qe paska mu tere ne prite pavaresine

rilinda
28-07-07, 11:58
jaaaa... betimin nuk ban me thy se veē na largohet ajo ditė e shumėpritur.

Tomor, hulumto e gjeje naj etjeshuarse tjeter deri sa t'vjen pavarsia :P:D

selvija
28-07-07, 14:27
Nje kisss te forte per shoqet e mia...ncuk

Sy_kaltra
28-07-07, 14:31
Nje kissssssss back shoqja per ty .

Tomori
29-07-07, 12:41
Tre kisaaaaaa per Sy_kaltren:
kisssssss......kisssssssssssss......kissssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Peja-Boy
29-07-07, 21:51
Nje Mpuq (se Kiss anglisht) per Rilinda .

Spo me pritet se mes pem del shpirti para Pavarsis !

rilinda
30-07-07, 11:25
Nje Mpuq (se Kiss anglisht) per Rilinda .

Spo me pritet se mes pem del shpirti para Pavarsis !

Eh, tybe s'kom ēka me t'bo. :frown:
Ma mirė me hjek ti pak sesa me marr n'qaf krejt popullin shqiptar une :cool:

Peja-Boy
30-07-07, 18:51
E kam fitu nje Puthje ...Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rilinda
30-07-07, 19:02
Kadal se po fluturon.

vendasi
30-07-07, 23:23
Nje puthje per...ty...qe lajmrohesh vet...:biggrin:

LuLjaa
31-07-07, 00:51
http://a1.rimg.info/d640c26185333f0894e6a0ba7d03d93e.gif

Murgesha
31-07-07, 12:17
http://a1.rimg.info/d640c26185333f0894e6a0ba7d03d93e.gif

Edhe pse qenka pėr Bacin po e marr unė se ku me e ditė ku ėshtė pshtjell baci???http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
01-08-07, 16:44
Edhe pse qenka pėr Bacin po e marr unė se ku me e ditė ku ėshtė pshtjell baci???http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ani Murgesha se nuk prish pune edhe pse e paske marr ti se qe baci hala se paska pa qeta :D

LuLjaa
01-08-07, 16:45
http://a1.rimg.info/d640c26185333f0894e6a0ba7d03d93e.gif

Tomori
01-08-07, 18:17
http://a1.rimg.info/d640c26185333f0894e6a0ba7d03d93e.gif
kadales bre se mbyte ojjjj fisnike..! hahahhahaaaaaa

LuLjaa
02-08-07, 00:04
kadales bre se mbyte ojjjj fisnike..! hahahhahaaaaaa

O Fisnik per bacin kam than jo per ty :biggrin:

rilinda
02-08-07, 11:18
Pėr Krokodillin (veē e rezervova se mas pavarsisė ja jap, ah sa keq qe jom betu bre)
http://emoticons4u.com/love/246.gif

gertaa
02-08-07, 11:43
nje per ato qi m pelqen po s'koka ksajde n kit ode hiq...

Tomori
04-08-07, 11:39
Nje mpuc per at person qe hyn mbas meje !

"BINGO"----- flm per mpuqinnnnn

Zana_ch
05-08-07, 11:32
Jador ...ni puē per ta ne faqe

Luana
06-08-07, 19:36
Unė puthė vetėm njėrin , ai vetė e din se kush ėshtė ....
Pucccccccccccc

Tomori
06-08-07, 20:09
rilinda nje mpuqq ne faqe ..........mpuuqqqqqq

rilinda
06-08-07, 21:12
rilinda nje mpuqq ne faqe ..........mpuuqqqqqqT'kom n'listėn e aktiviteteve pas pavarsisė :D:D;)

LuLjaa
12-08-07, 20:26
Elina, Arkza, rilinda

http://s4.rimg.info/27e62f2b33e3e27972aacd3a0f4a32fc.gif

rilinda
12-08-07, 22:01
Elina, Arkza, rilinda

http://s4.rimg.info/27e62f2b33e3e27972aacd3a0f4a32fc.gif

Rrusheeee... a nuk m'paske harru a? :biggrin:

M'fal qė nuk muj me ta kthy tash, ama nuk t'harroj kur tė m'vjen dita:biggrin:

LuLjaa
12-08-07, 23:32
Rrusheeee... a nuk m'paske harru a? :biggrin:

M'fal qė nuk muj me ta kthy tash, ama nuk t'harroj kur tė m'vjen dita:biggrin:

Pse met harru a t'kam mesuse a jo qyhh :P

Ehh ne pritsh Pavarsin paske me met edhe pa martu moj kuku pse je betu kaq keq :D

SANTANA-29
12-08-07, 23:34
Mendova kjo lulja ashte ne disponim e po na jep naj puthje,,,hahhahahahhahhhaha:biggrin:

LuLjaa
12-08-07, 23:38
Santana i kam puq shoqet e mija, djemt nuk guxoj :D

SANTANA-29
12-08-07, 23:41
HAHAHHAHAHAHAAHHAAH,kush ka than ashtu paska rrejt,,,hahahahah,

Paradox_13
12-08-07, 23:43
Santana i kam puq shoqet e mija, djemt nuk guxoj :D

Veq bacin po....ahahaha

LuLjaa
12-08-07, 23:45
HAHAHHAHAHAHAAHHAAH,kush ka than ashtu paska rrejt,,,hahahahah,

Ka than aj i moqmi se din ti aaa hahaha :P

LuLjaa
12-08-07, 23:46
Veq bacin po....ahahaha

E Baci eshte Bac , ata guxoj hahaha

SANTANA-29
12-08-07, 23:49
Veq bacin po....ahahaha

HAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHA.BACIN,,,,SHUM KAM KESH,,,,,

Paradox_13
12-08-07, 23:50
HAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHA.BACIN,,,,SHUM KAM KESH,,,,,

Mos kesh me Bacin se Baci ashte Bac....ahahahah

SANTANA-29
12-08-07, 23:51
Ka than aj i moqmi se din ti aaa hahaha :P
Lej ti te moqmit qka thon,atu jan veq hajgare ,,,hahahhahhah.Ec me kohen kosov,,,hahaha

SANTANA-29
12-08-07, 23:53
Mos kesh me Bacin se Baci ashte Bac....ahahahah

Ke te drejt baci eshte ma i madh,,,,,un mendova shkove me fjet,,,,,baci po na kontrollon,,,hahaha

LuLjaa
12-08-07, 23:53
Lej ti te moqmit qka thon,atu jan veq hajgare ,,,hahahhahhah.Ec me kohen kosov,,,hahaha

O veē shoqet edhe Bacin tjeter kan ncuk s'ka se marre eshte :biggrin:

LuLjaa
12-08-07, 23:55
Ke te drejt baci eshte ma i madh,,,,,un mendova shkove me fjet,,,,,baci po na kontrollon,,,hahaha

Hahahaha shuuj mos ban hajgare tash se pot nin Baci e mos vet per ty .. :biggrin:

SANTANA-29
12-08-07, 23:59
Hahahaha shuuj mos ban hajgare tash se pot nin Baci e mos vet per ty .. :biggrin:

Jo jo baci ashte demokrat ,,,besa edhe shum djalosh,,,:smile:

LuLjaa
13-08-07, 00:03
Ku pe din ti s'ka ma thi aj sum len kan tjeter me mpuq :D

SANTANA-29
13-08-07, 00:06
Mos fol ashtu se qetash vjen,,,,at fjalen thi mos epermend ma,,,se sasht e mir,,hahahhaha

LuLjaa
13-08-07, 00:09
Anii shtrigan praa ...... :D

SANTANA-29
13-08-07, 00:14
Anii shtrigan praa ...... :D
hahahhahahahahahahahaahaa,shtrigan,,,,hahhahahahah ahahhahahaha,,kompliment ma te mir kurr skam marr,,hahahhahahhaha

LuLjaa
13-08-07, 00:34
Santana hahahahahaha ani kompliment thojka ... :biggrin: :tongue:

Buqja_ch
13-08-07, 15:27
Hahahaha shuuj mos ban hajgare tash se pot nin Baci e mos vet per ty .. :biggrin:

Lule po e shoh se ja ke nis kogjo mu lazdru ..veq herav tjera kur te vet baci ku je
kom mi tregu drejt ,e vjen e te zen qitu ,
tani ti e sheh se qka te gjan,,duhet me njoft moj bacin

LuLjaa
13-08-07, 15:33
Lule po e shoh se ja ke nis kogjo mu lazdru ..veq herav tjera kur te vet baci ku je
kom mi tregu drejt ,e vjen e te zen qitu ,
tani ti e sheh se qka te gjan,,duhet me njoft moj bacin

Ahahaha oj Buqja, jo moj une se trathtoj Bacin, a pe sheh boll u munu qaj Santana mem shti me mpuq ama ncuk se e njoh Bacin une nuk guxoj hahahaha

SANTANA-29
13-08-07, 15:54
Ahahaha oj Buqja, jo moj une se trathtoj Bacin, a pe sheh boll u munu qaj Santana mem shti me mpuq ama ncuk se e njoh Bacin une nuk guxoj hahahaha

HAHAHAAH,ju tregove krejtve,hahahaaahhaahaha:smile:

LuLjaa
13-08-07, 16:08
HAHAHAAH,ju tregove krejtve,hahahaaahhaahaha:smile:

Jo, veē Buqes tjeter kush se ka pa mos ta nin, e po qe qeshtu kur don me ba diēka me zor e marrin vesh krejt hahahahahaha Santana ( hajgare po bajna a po, s'ka idhnime ketu ) :)

Buqja_ch
13-08-07, 17:23
Jo, veē Buqes tjeter kush se ka pa mos ta nin, e po qe qeshtu kur don me ba diēka me zor e marrin vesh krejt hahahahahaha Santana ( hajgare po bajna a po, s'ka idhnime ketu ) :)

Lule si e di un nuk prish pun,ruju te paqa me Bacin mos nxirr fjal
edhe mos béné diqka qka te thot zori ,,ahhahah. .po bene qka te thot zemra

aLbAnIa_gIrl
15-08-07, 00:25
aLbAnIa_gIrl Mbajuuuuuuuuuuuuhttp://dewmain.com/Love_Images/brunCoupleKissBlueWaterfall.jpg
hahaa me mbaj fort se mos bie
muahhhhhhh

LuLjaa
15-08-07, 16:53
Lule si e di un nuk prish pun,ruju te paqa me Bacin mos nxirr fjal
edhe mos béné diqka qka te thot zori ,,ahhahah. .po bene qka te thot zemra

Po, po me ba ēka thot zemra, mire ish ba deri tash po ncuk :D

Qe per ty nje ...

http://s8.rimg.info/70a2059aa772d66542e9fa4f2407618a.gif

SANTANA-29
15-08-07, 17:54
Jo, veē Buqes tjeter kush se ka pa mos ta nin, e po qe qeshtu kur don me ba diēka me zor e marrin vesh krejt hahahahahaha Santana ( hajgare po bajna a po, s'ka idhnime ketu ) :)

http://www.clicksmilies.com/s1106/sehrgrosse/large-smiley-003.gifhahahhahahaha

LuLjaa
15-08-07, 18:20
http://www.clicksmilies.com/s1106/sehrgrosse/large-smiley-003.gifhahahhahahaha

Santana flm.. ama nuk guxoj me ta kthy pi Bacit pasha kuranin :biggrin:

selvija
15-08-07, 18:39
Kete tem moti nuk paskem qen,,,edhe skam puthje per askend...:rolleyes:

Tomori
15-08-07, 18:42
Kete tem moti nuk paskem qen,,,edhe skam puthje per askend...:rolleyes:

Per ty Selvije kam puthje.....mpuuuqqqqqqqqqqqq,,,, karamelja ime

selvija
15-08-07, 18:52
Per ty Selvije kam puthje.....mpuuuqqqqqqqqqqqq,,,, karamelja imeQY ky mos mu afro ngat se nuk shpeton aq let ik ma mir te bjen hahaha..:eek:

luckyman
15-08-07, 18:59
QY ky mos mu afro ngat se nuk shpeton aq let ik ma mir te bjen hahaha..:eek:hahahahah...eu Selvi he Tigresh,..a kishe mbaru qyfte prej tina ahé..:biggrin:

selvija
15-08-07, 19:05
hahahahah...eu Selvi he Tigresh,..a kishe mbaru qyfte prej tina ahé..:biggrin: Jo pallaqinka me gjemm se ka shijen per to....:biggrin: http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_14_5.gifoppp

luckyman
15-08-07, 19:10
Jo pallaqinka me gjemm se ka shijen per to....:biggrin: http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_14_5.gifoppphohohohohoho.....miré po e rrutullojshe..:biggrin:

Tomori
15-08-07, 19:13
Jo pallaqinka me gjemm se ka shijen per to....:biggrin: http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_14_5.gifoppp

Ojjjj tamam pallaqink je ........ tashe me shum po me hip oreksi me t'hanger...hahahhaa

selvija
15-08-07, 19:15
hohohohohoho.....miré po e rrutullojshe..:biggrin: Po po ja kam marr doren tuje rrutullue perdit ja mu mesue ja me pjk helli ahahaha
nje dit veq kur te bej edhe shpagata ..do del recep per merak..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/jfdheth.gif:biggrin:

luckyman
15-08-07, 19:21
Po po ja kam marr doren tuje rrutullue perdit ja mu mesue ja me pjk helli ahahaha
nje dit veq kur te bej edhe shpagata ..do del recep per merak..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/jfdheth.gif:biggrin:hahahahaha,ma merré mendja qe dalin per marak kur i pergadit ti......
perbihen ma kollaj ........shpagetat :biggrin:

selvija
15-08-07, 19:29
hahahahaha,ma merré mendja qe dalin per marak kur i pergadit ti......
perbihen ma kollaj ........shpagetat :biggrin: Jo mundemi vetem mi ngrehe herrrcccccccc:biggrin:

luckyman
15-08-07, 19:39
Jo mundemi vetem mi ngrehe herrrcccccccc:biggrin:hahahahah....mbeté ata longu (soze)krejt neper buzé,....shlyhet karmini:biggrin:

selvija
15-08-07, 19:46
hahahahah....mbeté ata longu (soze)krejt neper buzé,....shlyhet karmini:biggrin:
Jo Tomori keto i ka merak e ja fshijme keshtu ahahhahhttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/ouyr.gif

luckyman
15-08-07, 20:06
Jo Tomori keto i ka merak e ja fshijme keshtu ahahhahhttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/ouyr.gifhahahahahahahah.............kryesorja me dalé shpagetat e shieshem,se per me i pastru buzet e bojmé kollaj.:biggrin:

LuLjaa
17-08-07, 16:31
http://s7.rimg.info/f93825eb3fa07363f665044869edc16e.gif

SANTANA-29
17-08-07, 16:35
http://s7.rimg.info/f93825eb3fa07363f665044869edc16e.gif
oh i mjeri baci per ty tpaska hanger dreqi,,,hahahahhahahahahaahahahah,,,:tongue:

LuLjaa
17-08-07, 16:48
Santana pse more keq eshte diēka ketu a :D

Baci eshte n'pushim kur t'vjen i sheh krejt keto qatehere e din se, se kam harru :D :D

Buqja_ch
18-08-07, 15:59
http://i54.photobucket.com/albums/g98/lulubell_01/mwah.jpg

Lule sa i lyva mir buzet ,,e drejt te ti
mi ep faqet mpuqqq ..te kam motren me te mir
per ty Buqja

Tomori
18-08-07, 18:54
Nje puthje per ate qe hyn pas meje

flm ninnela' per puthjen.....po ashtu ...ne vazhdim >>>>>>

Nje puthje per Domiren.......... Domira mpuuuqqqqqqqqqqqqqqq,,,,

aLbAnIa_gIrl
18-08-07, 22:55
nje puthje per......SANTANA :) muahhhhhhhh

SANTANA-29
18-08-07, 23:10
nje puthje per......SANTANA :) muahhhhhhhh

EHHHH,,,ake puthje e vogel a e madhe,,,se se pash,,,hahahhaahhha,,FLM.....:wink:

Elina
18-08-07, 23:58
Kush te don le te merr :biggrin:

http://foto.arcor-online.net/palb/alben/11/4119511/400_3831363932396133.jpg

sherri
19-08-07, 00:03
Kush te don le te merr :biggrin:

http://foto.arcor-online.net/palb/alben/11/4119511/400_3831363932396133.jpg
Uuuuuuu T'marrt nishku hahahaha per.... Z.Komandante!

Elina
19-08-07, 00:06
Uuuuuuu T'marrt nishku hahahaha per.... Z.Komandante!


O sherri qai nishku cka ke? se se kuptova,,, a mos po i bjen puthje apo qafje ?:biggrin:

sherri
19-08-07, 00:10
O sherri qai nishku cka ke? se se kuptova,,, a mos po i bjen puthje apo qafje ?:biggrin:

hahahahahah o as vet se di,i kam nie plakat tuj than po merre si marrje n'gryk disi,se ste kam taku moti :P

Elina
19-08-07, 00:29
hahahahahah o as vet se di,i kam nie plakat tuj than po merre si marrje n'gryk disi,se ste kam taku moti :PHahhahah Ok pra ,,, qe po te marr edhe une ne n'gryk nje here se as une nuk te kam pa moti ne Forum,,, shpresoj se je mire...:smile:
Naten e mire se ika une,,, kalofsh mire ne vazhdim...

Zana_ch
20-08-07, 16:11
Best Friends ............... Zero Coolhttp://www.germanposters.de/bougereau-william-the-first-kiss.jpg

Peja-Boy
20-08-07, 18:34
nje mpuq per motrushen :smile:time... alba_chick

http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/199/a/7/Baby_Kisses_by_staywhatyouare.jpg

Peja-Boy
20-08-07, 18:35
nje puthje per......SANTANA :) muahhhhhhhh

http://www.6ecards.com/cards/cute/2cute.jpg

egi
20-08-07, 18:45
nje puthje peeeeeeeeer...hm....s'po di valla.....ata qe kan nevoj per to me se mirti

Peja-Boy
20-08-07, 18:53
nje puthje peeeeeeeeer...hm....s'po di valla.....ata qe kan nevoj per to me se mirti

Hahahahaha pse a i ki Puthjet Ilaq te ndonje Semundje a ??

Hahhahahaha vdiqaaaaaaaaaaaaaaaa

egi
20-08-07, 18:58
Hahahahaha pse a i ki Puthjet Ilaq te ndonje Semundje a ??

Hahhahahaha vdiqaaaaaaaaaaaaaaaa

me te vertet nuk e shenova me ate mendim

ishalla nuk vdes se je hala e ki krejt jeten perpara

Peja-Boy
20-08-07, 19:04
me te vertet nuk e shenova me ate mendim

ishalla nuk vdes se je hala e ki krejt jeten perpara

Ja po sme jepe nje Puethje ti une vdiqa!!!

egi
20-08-07, 19:05
Ja po sme jepe nje Puethje ti une vdiqa!!!

mos e tepro se hala kerkush nuk eshte vdek per nje puthje te nje antarit e forumit qe nuk e njeh :tongue:

Peja-Boy
20-08-07, 19:08
mos e tepro se hala kerkush nuk eshte vdek per nje puthje te nje antarit e forumit qe nuk e njeh :tongue:

Hahahahahahahahahahaha....A seriozisht je ka mendon a ??

Mire em kish Bo valla nje Puthje e jotja...

Prishtinasja_
20-08-07, 19:46
Lancelot......:biggrin::biggrin::biggrin:

luckyman
20-08-07, 19:49
Njé per EGI-n..........:wink:

Tomori
20-08-07, 20:55
Nje puthje per selvijen,,,,,,,,,,,,,,,,mpuuuuqqqqqqq.....

egi
20-08-07, 22:18
Hahahahahahahahahahaha....A seriozisht je ka mendon a ??

Mire em kish Bo valla nje Puthje e jotja...

a je i sigurt qe te kish ba mir, se mos po te helmoj hahahhahaha...nuk te ben mire..me siguri qe jo

egi
20-08-07, 22:19
Njé per EGI-n..........:wink:
flm :smile: per kete puthje shoqerore :smile:

Buqja_ch
21-08-07, 04:25
Njé puthje per ty .........

selvija
21-08-07, 07:14
Nje puthje per selvijen,,,,,,,,,,,,,,,,mpuuuuqqqqqqq.....Puth puth Tomor se te ka ra shiu kallamaqqqqq tyy si duket...ahhahahahaha:biggrin:

Tomori
21-08-07, 09:43
Puth puth Tomor se te ka ra shiu kallamaqqqqq tyy si duket...ahhahahahaha:biggrin:

selvije nuk eshte ne pyetje shiu.....por lotet e tuja

Peja-Boy
22-08-07, 18:24
a je i sigurt qe te kish ba mir, se mos po te helmoj hahahhahaha...nuk te ben mire..me siguri qe jo

Qka ardht prej Zotit e prej Femrave mire se ardht !!

Lancelot
23-08-07, 07:54
Lancelot......:biggrin::biggrin::biggrin:

Falemnderit, gjithashtu ke nje puthje prej meje

egi
23-08-07, 16:19
Qka ardht prej Zotit e prej Femrave mire se ardht !!

hahahahahah ani ishalla vjen mire me post kjo puthje e nje femne

LuLjaa
23-08-07, 16:41
http://i54.photobucket.com/albums/g98/lulubell_01/mwah.jpg

Lule sa i lyva mir buzet ,,e drejt te ti
mi ep faqet mpuqqq ..te kam motren me te mir
per ty Buqja

Gjithashtu edhe ty Buqja .. http://a2.rimg.info/e33111751f029bc0d6bc486b7901c547.gif

Malsori-Makaveli
23-08-07, 17:22
Nje Mpuq ne Faqe per ZANA_CH!Shoqnisht.klm

Sy_kaltra
23-08-07, 19:17
Nuk i paska shku ndermend dikujna veq qaf me than e lene ma mpuq !!

Po e lė nje kiss ketu e kush e gjen edhe e mer :wink:


Mputh :biggrin:

gazi-de
23-08-07, 19:24
Nuk i paska shku ndermend dikujna veq qaf me than e lene ma mpuq !!

Po e lė nje kiss ketu e kush e gjen edhe e mer :wink:


Mputh :biggrin:
ok e gjeta une...ahhahaha flm
afromu te qafi nje her.....hahahahahahahah

Peja-Boy
23-08-07, 19:26
hahahahahah ani ishalla vjen mire me post kjo puthje e nje femne

Po ndodhin Ca befasi nganjeher qe po Humbin Zarfat e Postes, e po ja kam Frigen !!

Sy_kaltra
23-08-07, 19:27
ok e gjeta une...ahhahaha flm
afromu te qafi nje her.....hahahahahahahah

KUJDES!!!! se te ngjes virusa mos mu ofro shume :tongue:

gazi-de
23-08-07, 19:34
KUJDES!!!! se te ngjes virusa mos mu ofro shume :tongue:
po shnosh me kan qy,ku me te qaf nje her se..hahahahahahahahaha

Sy_kaltra
23-08-07, 19:39
po shnosh me kan qy,ku me te qaf nje her se..hahahahahahahahaha

Qy ku , a the vet ne faqe ? a prite qe po ti zgjati buzt a qy ahhahahahahahhahahaaaaa

gazi-de
23-08-07, 19:46
Qy ku , a the vet ne faqe ? a prite qe po ti zgjati buzt a qy ahhahahahahahhahahaaaaa
kush te tha buzen moj,po de po.mannnnnn
une thash me te qfe...hahahahahahahahahahahaha

egi
23-08-07, 20:13
Po ndodhin Ca befasi nganjeher qe po Humbin Zarfat e Postes, e po ja kam Frigen !!

hahhahahaha ani qysh i pranon pra ti puthjet

Malsori-Makaveli
23-08-07, 20:40
Qe un po bana iher i mir e poj Perqafoj Tana Vajzat e poj Puthi shummmm po jau hek pak Mall e Merzi,Perqafime Puthje dhe Dashuri.Ju don shum Malsori.

heheheheh e ju mu??Kaj Shplak a??Jo ishalla.hihihihih

Kavaleri
23-08-07, 22:28
http://blogs.ya.com/noblezaobliga/files/kiss1.jpg
Egi qishtu diqysh e kam paramendu qka do del se di as vet hahah.

egi
23-08-07, 22:33
http://blogs.ya.com/noblezaobliga/files/kiss1.jpg
Egi qishtu diqysh e kam paramendu qka do del se di as vet hahah.

hahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahha no koment hahahahahahahhahahahha
asgje me te bukur asgje me te mbar se me puth nje djal kosovar hahhahahahahha

SANTANA-29
23-08-07, 22:36
Nje puthje atje larggggggggggggggggggggggggggggggggg,,,:smile:

aLbAnIa_gIrl
23-08-07, 22:58
Nje puthje atje larggggggggggggggggggggggggggggggggg,,,:smile:http ://img293.imageshack.us/img293/7508/akisssayiloveyouredsilhot4.gif
...............................................

aLbAnIa_gIrl
23-08-07, 22:59
http://img293.imageshack.us/img293/7508/akisssayiloveyouredsilhot4.gif
atje larggg

SANTANA-29
23-08-07, 23:00
...............................................
FLM,albania,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:wink:

Kavaleri
23-08-07, 23:20
hahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahha no koment hahahahahahahhahahahha
asgje me te bukur asgje me te mbar se me puth nje djal kosovar hahhahahahahha
kush ta kallxu moj, kush ta rrejt qe jam kosovar hahahah.
me pelqen qyky fistan valla hajt vishe ta kqyri qysh pe vesh un i mbydhi syt mos u merakos hahah.
Un murrem qe jam se pari Shqiptar pastaj Mburrm edhe nje her qe jam Kosovar.
Por per ty send sdi.
veq qyki fustan qe dhash ama do me te nxan a jo se di po shkyje pak te kukat hahah.

selvija
24-08-07, 08:01
Kete muqjeee vetem per Paradox_13 prap ke rrespekt ahahaha edhe pse u shtyjem pak ska dert harrohen atoo..:biggrin:
http://a2.rimg.info/e33111751f029bc0d6bc486b7901c547.gif:wink:

egi
24-08-07, 09:45
kush ta kallxu moj, kush ta rrejt qe jam kosovar hahahah.
me pelqen qyky fistan valla hajt vishe ta kqyri qysh pe vesh un i mbydhi syt mos u merakos hahah.
Un murrem qe jam se pari Shqiptar pastaj Mburrm edhe nje her qe jam Kosovar.
Por per ty send sdi.
veq qyki fustan qe dhash ama do me te nxan a jo se di po shkyje pak te kukat hahah.

hahahahaha vetem e kendova nje keng te mihrije brahes-djal kosovar qashtu me erdh me kendu masi eshte tema e puthjeve hahhahaha
e mos e ke dert ti per fustan tem se ja bej qefin une:tongue:

aLbaChiCk
24-08-07, 09:50
Nje mpuqqqq per Arkzen te flm per te gjithat motrushe

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/Kisssssss.gif

Peja-Boy
24-08-07, 12:34
hahhahahaha ani qysh i pranon pra ti puthjet

Bileten e Autobusit apo Airoplanit edhe Direkt per wien ... veq ruju se po humb edhe ti ndokund hahahah ..!

egi
24-08-07, 12:49
Bileten e Autobusit apo Airoplanit edhe Direkt per wien ... veq ruju se po humb edhe ti ndokund hahahah ..! hahhahaha kush po thot per muuuuu une jooo..tutna me udhtu ..me mir te puq naj shoqe qe e ki afer :P

Peja-Boy
24-08-07, 13:32
hahhahaha kush po thot per muuuuu une jooo..tutna me udhtu ..me mir te puq naj shoqe qe e ki afer :P

Mu kan bo krejt Faqet Alergji tu me Puth shoqet ....