PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Paradox_13
07-05-07, 08:22
E moraaaa... :D:D
tash per ty http://www.smiliecenter.de/smilies/pv-smilies_liebe016.gif

Falemnderit rilinda,po e marre edhe une me sinqeritetin ma te madhe..
E une kesaj radhe kam vendos ta gjuj pak me afer nje mpuqqqq....dhe ate konkretisht per Buqen e forumit tone....

Buqja_ch
07-05-07, 08:39
Falemnderit rilinda,po e marre edhe une me sinqeritetin ma te madhe..
E une kesaj radhe kam vendos ta gjuj pak me afer nje mpuqqqq....dhe ate konkretisht per Buqen e forumit tone....


Flm Paradoxs ta kthefsha me te mire..ni mpuqq me emer qenka me shije te madhe

edhe ate te paren e mora .po te thash pom ze belaja ..qe Rilinda sum la rehat ahahah
mire mire se e fitova edhe nje ..nuk me ra keq hahaa

ju pershndes te dyve

Te Ti Paradoxs po i nisi do mpuqqaa kalofsh ni dite te mbare

ssara
07-05-07, 09:07
Kurse nje puthje ne faqe ja dhuroj te mires..ssara http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif..


FLM shume Prishtinase prano nje http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif
dhe nje pershendetje te sinqerte PER TY..

Luana
07-05-07, 10:21
Desha ti a dhuroj njerit ketu ne FD por po e le per nji dite tjeter se sot qenka mbush mjaft me mpuqaaaaa :wink:

rafet llapjani
08-05-07, 01:41
Jo kushe se paska harrue ktu naj puq per mue paaaa paaaaaaaaa po tahmaqare jon bae kto cuca:frown:

rilinda
08-05-07, 21:21
Jo kushe se paska harrue ktu naj puq per mue paaaa paaaaaaaaa po tahmaqare jon bae kto cuca:frown:

...sikur ti :biggrin:

selvija
08-05-07, 22:41
Valla per vete mi kan ndalue spo guzoj me me puth askend hahah veq po shikoj se kush po puthet..nganiher edhe keshtu ma mir qyyy ,,qka po jam ngush:redface: :biggrin:

sherri
09-05-07, 00:50
Valla per vete mi kan ndalue spo guzoj me me puth askend hahah veq po shikoj se kush po puthet..nganiher edhe keshtu ma mir qyyy ,,qka po jam ngush:redface: :biggrin:
Gjynahit,si mue :mad:

LuLjaa
09-05-07, 02:06
http://s6.rimg.info/d82f29ef565f5109a2cd11756dfa54be.gif

rafet... :wink:

selvija
09-05-07, 02:17
Gjynahit,si mue :mad:Ani bahemi bash japo shpulla bile mos rri bodihava shkepum diqka..:confused:

RiannA
09-05-07, 12:53
Nje puthje per Mamin tem....

Zero Cool
10-05-07, 12:19
Nje kiss per ate qe shkruan mbas meje
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gif

Buqja_ch
10-05-07, 12:37
Nje kiss per ate qe shkruan mbas meje
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gif
Erdha une po nuk po e marr ..po ja la dikuj tjeter se kish qef nga Ti..

une Ty njo te fort ne faqe .....

Zero Cool
10-05-07, 12:48
Erdha une po nuk po e marr ..po ja la dikuj tjeter se kish qef nga Ti..

une Ty njo te fort ne faqe .....

Kush po ka qef nga une ? Se tybe nuk po e di bile ta kuproj edhe kete ?!

Buqja_ch
10-05-07, 13:00
Kush po ka qef nga une ? Se tybe nuk po e di bile ta kuproj edhe kete ?!
Te tregoi vetum Ty ..te pakten ashtu po mendoi une se......

selvija
10-05-07, 17:42
Qka u be keshtu beeee, puthjet e mija fshihen hahahha xaherrrr shum te xjarrta e po ju lendojn..a ka diqka ketu...:wink:

gazi-de
10-05-07, 18:52
Nje puthje cila te mer e para(vetem mos u shtyni mes vete a mu rrahe a)..hahahahahahahhahahaahhahaha
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

selvija
10-05-07, 19:13
Nje puthje cila te mer e para(vetem mos u shtyni mes vete a mu rrahe a)..hahahahahahahhahahaahhahaha
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gifNje perqafim gazi-de do ta dha si per kusheri...

Buqja_ch
11-05-07, 09:33
Erdha me kqyr mos e ka gjue naj Mpuqq Paradoxsi .....??????

Paradox_13
11-05-07, 10:05
Erdha me kqyr mos e ka gjue naj Mpuqq Paradoxsi .....??????

Ahahahaha,....Buqjoooo...ku me i gjujt qe po i merr era,po fal zotit jan tek thashethemet e nuk po mbeten pa zarar...ahahahah

Buqja_ch
11-05-07, 10:25
Ahahahaha,....Buqjoooo...ku me i gjujt qe po i merr era,po fal zotit jan tek thashethemet e nuk po mbeten pa zarar...ahahahah

Nuk te le ti marr era ..do ti marr une hahhaahhahh te pershndes

Zero Cool
11-05-07, 15:44
Nje kiss per selvijen
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

selvija
11-05-07, 15:50
Nje kiss per selvijen
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif


Tyben e morra Zero cool ahahah ishalla nuk e sheh kush se e fshin qe eshte per mue aahahahhah:biggrin:

Zero Cool
11-05-07, 15:54
Tyben e morra Zero cool ahahah ishalla nuk e sheh kush se e fshin qe eshte per mue aahahahhah:biggrin:

Jo tybe ska kush e merr se nuk e puthi gjithkan une qy ... ahahahaha

selvija
11-05-07, 16:02
Jo tybe ska kush e merr se nuk e puthi gjithkan une qy ... ahahahaha
O djel me ke puth bash si per motrushe ti e di une ahahah,, te kam vllaqkooo...:wink:

Tomori
11-05-07, 17:37
Nje puthje per zemerushen tim Domiren >> Domira mpuqqqqqqq,,,,,

Buqja_ch
11-05-07, 19:23
Jo tybe ska kush e merr se nuk e puthi gjithkan une qy ... ahahahahaAs mue aaa ?????? hhaaha o Sherroooo

Dreni30
12-05-07, 11:03
Mashalla sa mpuqjet qenkan dhane ketu, hahahaahah i gezofshi.

Buqja_ch
12-05-07, 23:40
Kurgjo hiq nuk paska ....spaska gabu as kush !!!!!!!

rilinda
13-05-07, 15:06
Buqes http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif
veē ishalla m'fal qe e kom shpullat pa faj...

SANTANA-29
13-05-07, 15:19
Buqes http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif
veē ishalla m'fal qe e kom shpullat pa faj...
buqja ala i paska faqet e kuqe prej shpullave tua,hahahahaha

rafet llapjani
14-05-07, 02:17
hej more a kini harru naj mpuq me ma lan aaaaaaaaa mos kofsh fukara se jet me gishta ne rasoj ahahahahahhah

rilinda
14-05-07, 02:33
hej more a kini harru naj mpuq me ma lan aaaaaaaaa mos kofsh fukara se jet me gishta ne rasoj ahahahahahhah

Afroma faqen :biggrin: http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif
Kthe tjetren tash http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif

I knaqur?

rafet llapjani
14-05-07, 02:44
Afroma faqen :biggrin: http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif
Kthe tjetren tash http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif

I knaqur?

o kinaqun edhe i pervlum mos me kan ti une jes kopister more si me pas eren e ukut ahahahahahahh

rilinda
14-05-07, 02:59
hahahahahahh jo bre so per ata, po t'marrshme kan qellu qikat :D

rafet llapjani
14-05-07, 03:54
hahahahahahh jo bre so per ata, po t'marrshme kan qellu qikat :D

Jo tmarrshme hiq vallahi se per dikon dikon se me para mpuqat ne lirim ahahahhahahahahahah

rafet llapjani
14-05-07, 04:24
Nje mpuqqqqqqqqqqqqqq per Lulennnnnnnnnnnnnnnn:wink:

Domira
14-05-07, 21:08
E din aj http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif

Prishtinasja_
14-05-07, 23:48
Nje perqafim per ARI_03 http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif
pasi qe sot ka pas ditelindjen !!!

http://www.smiliecenter.de/smilies/pv-smilies_party15.gif

Xuki
15-05-07, 00:13
Njė puthje pėr tė gjithė.....edhe pėr Arin me shumė urime pėr ditėlindje.

rilinda
15-05-07, 00:33
Xuki...me ni puthje qysh mun mi puth krejt? :P:D

Sy_kaltra
15-05-07, 00:42
Per .........http://www.smilieshq.com/smilies/love0025.gif

rilinda
15-05-07, 00:43
Per .........http://www.smilieshq.com/smilies/love0025.gif

...mu a? :rolleyes:

Agroni22
15-05-07, 00:45
nje puthje per te gjithe ju qe me doni e ju duaaa

Xuki
15-05-07, 00:53
Xuki...me ni puthje qysh mun mi puth krejt? :P:D


Qyyysh deee!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon5.gif

rilinda
15-05-07, 01:11
nje puthje per te gjithe ju qe me doni e ju duaaa

ooooo... a ku je hup more ti?
Afromu niher mosi nuk na paske harru...http://www.smilieshq.com/smilies/love0025.gif

SoKoLi-i-Maleve
15-05-07, 07:24
Nji puthje per ma te miren.

rilinda
15-05-07, 13:23
Nji puthje per ma te miren.

Kush ėshtė ajo?:tongue:

luckyman
19-05-07, 01:36
Nje puthje per vajzat e forumit,(ato qe jané SOLO)kuptohet.

LuLjaa
19-05-07, 02:05
Nje mpuqqqqqqqqqqqqqq per Lulennnnnnnnnnnnnnnn:wink:

http://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif

selvija
24-05-07, 13:56
Nga nje mpuqeeee per te gjitha shoqet e mija qe kam ketu..
http://sl.glitter-graphics.net/pub/339/339798k788ksa8va.gifhttp://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif

Zero Cool
24-05-07, 14:04
Nga nje mpuqeeee per te gjitha shoqet e mija qe kam ketu..
http://sl.glitter-graphics.net/pub/339/339798k788ksa8va.gifhttp://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif

Hehehe se su ba me than edhe shokėt qy :tongue:

Shqiptare
24-05-07, 14:07
Nga nje mpuqeeee per te gjitha shoqet e mija qe kam ketu..
http://sl.glitter-graphics.net/pub/339/339798k788ksa8va.gifhttp://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif

:smile: :wink:

selvija
24-05-07, 14:09
Hehehe se su ba me than edhe shokėt qy :tongue:

Ty aaa hahah http://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gifpo more pse jo bile kam ku me mppppuuqq ahaha:wink:

Buqja_ch
24-05-07, 14:38
Nga nje mpuqeeee per te gjitha shoqet e mija qe kam ketu..
http://sl.glitter-graphics.net/pub/339/339798k788ksa8va.gifhttp://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif


Flm Selvije ....shummmmmmmmmmmmmmmm

rilinda
24-05-07, 14:58
Nga nje mpuqeeee per te gjitha shoqet e mija qe kam ketu..
http://sl.glitter-graphics.net/pub/339/339798k788ksa8va.gifhttp://s6.rimg.info/7cc2cacc9806886c89d90dff357e2f90.gif

http://emoticons4u.com/love/246.gif

Virti
24-05-07, 17:05
... per hava! :cool:

rilinda
24-05-07, 17:17
... per hava! :cool:

Muj me kap...:biggrin:

Virti
24-05-07, 17:20
Muj me kap...:biggrin:
... nese shkon ne bylbyldere :biggrin:

Domira
24-05-07, 17:57
... nese shkon ne bylbyldere :biggrin:

shka o kjo bylbyldere o Virt...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
24-05-07, 17:58
shka o kjo bylbyldere o Virt...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
besoj se Rilinda e din... nese nuk e din, atehere kur te vij te tregoj live haha :biggrin:

Domira
24-05-07, 18:02
besoj se Rilinda e din... nese nuk e din, atehere kur te vij te tregoj live haha :biggrin:

of offff...hahahahhahaha...se lash pa vet Rilinden prahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
24-05-07, 18:04
of offff...hahahahhahaha...se lash pa vet Rilinden prahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
ok por edhe pjesen e dyte, te fjalise sime, mos e harro :biggrin:

rilinda
24-05-07, 18:07
se di jooo, trego qka eshte ajo se tybe kurr se paskna ni :O

Virti
24-05-07, 18:10
se di jooo, trego qka eshte ajo se tybe kurr se paskna ni :O
sa keq phaaa... eshte pjesa me e mire e qytetit! :cool:

Domira
24-05-07, 18:23
ok por edhe pjesen e dyte, te fjalise sime, mos e harro :biggrin:

jo jo bash qato se harroj se ke diqysh ma e mira hahahahahhaaa

Virti
24-05-07, 18:24
jo jo bash qato se harroj se ke diqysh ma e mira hahahahahhaaa
:biggrin: :biggrin:

rilinda
24-05-07, 18:25
sa keq phaaa... eshte pjesa me e mire e qytetit! :cool:

a po t'vje marre me tregu qka eshte ajo a?

Virti
24-05-07, 18:29
a po t'vje marre me tregu qka eshte ajo a?
nuk po me vjen marre fare, pjesa e qytetit te fabrika "Farmakos" quhet ashtu.

rilinda
24-05-07, 18:37
nuk po me vjen marre fare, pjesa e qytetit te fabrika "Farmakos" quhet ashtu.

Bylbyldere pi thojkan a? Flm. qė m'msove diēka :biggrin:

Virti
24-05-07, 18:39
Bylbyldere pi thojkan a? Flm. qė m'msove diēka :biggrin:
:biggrin: :cool:

Elina
25-05-07, 13:32
Ja, kush nuk po me dhuron puthje ncncncncnncncnc:mad:Une ju dergoj puthje shoqerise time qe e kam ketu ne forum...:smile:

rilinda
25-05-07, 13:53
Ja, kush nuk po me dhuron puthje ncncncncnncncnc:mad:Une ju dergoj puthje shoqerise time qe e kam ketu ne forum...:smile:

Qysh me t'puth kur nuk po m'afrohesh?

Afroju pak - qashtu :biggrin: http://emoticons4u.com/love/246.gif

Elina
25-05-07, 14:03
Qysh me t'puth kur nuk po m'afrohesh?

Afroju pak - qashtu :biggrin: http://emoticons4u.com/love/246.gif


Qysh me tu afru qe nuk isha ksajde moj...:biggrin:


Nje qaf per ty... te kam shoqe se jo mahi...:smile:

Domira
25-05-07, 14:23
A e keni seriozisht me kto puthje? ...se une i marr pernime valla hahahahhahaa (hajgare)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
25-05-07, 14:25
A e keni seriozisht me kto puthje? ...se une i marr pernime valla hahahahhahaa (hajgare)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://emoticons4u.com/love/246.gif

A s'pe ndjen kur po ta puthi faqen a? :biggrin:

p.s. krejt n'lirim i paskna sot puthjet

Albanian eX|PerT
25-05-07, 14:48
Nje puthje pa adres!

Domira
25-05-07, 19:57
http://emoticons4u.com/love/246.gif

A s'pe ndjen kur po ta puthi faqen a? :biggrin:

p.s. krejt n'lirim i paskna sot puthjet

ani de ska dert qe jan ne lirim...puthje janhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
edhe une ty ta puth faqen dhe te pershednes Rilinda...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

selvija
25-05-07, 20:31
Nga nje puthje per Sy_kaltren & Buqen..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

rilinda
25-05-07, 20:41
Si puthjet si syzat nisoj i paske oj Selvi :D:D

Albanian eX|PerT
26-05-07, 01:08
Rilinden... me te miren e kesaj Bote!

Linka_pz
26-05-07, 01:19
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

Per vendasen time sheqerken hahah Rilinden
Me kusht nese nuk hidherohet Albanian eX|PerT hehehe!

Albanian eX|PerT
26-05-07, 01:27
S'hidherohet dot Experti jo, mbase kur Rilinda ndihet e kenaqur e e gezuar, njeashtu edhe Experti ndien lumturi! :smile:

rilinda
26-05-07, 01:32
ani de ska dert qe jan ne lirim...puthje jan
edhe une ty ta puth faqen dhe te pershednes Rilinda...
nal t'puthi tash n'faqen tjeter :D http://emoticons4u.com/love/246.gif

Rilinden... me te miren e kesaj Bote! http://emoticons4u.com/love/246.gif
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

Per vendasen time sheqerken hahah Rilinden
Me kusht nese nuk hidherohet Albanian eX|PerT hehehe!
Pa gajle se nuk idhnohet :D:D
Afromu vendase http://emoticons4u.com/love/246.gif

Xuki
26-05-07, 01:38
Nga njė puthje pėr ata qė mė dojnė!

Linka_pz
26-05-07, 01:41
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz

http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

Per vendasen time sheqerken hahah Rilinden
Me kusht nese nuk hidherohet Albanian eX|PerT hehehe!

Pa gajle se nuk idhnohet :D:D
Afromu vendase


Ja ku me ke vendase
http://emoticons4u.com/love/246.gif
Hhahahaha je shume e mire oj vendasja ime !!

rilinda
26-05-07, 01:45
Nga njė puthje pėr ata qė mė dojnė!

edhe un po bojsha pjes aty :biggrin:

Ja ku me ke vendase
http://emoticons4u.com/love/246.gif
Hhahahaha je shume e mire oj vendasja ime !!

Ti ma kalon :D

Linka_pz
26-05-07, 02:01
Rilinda motrushe pse nuk po mundem me te dergu mesazh privat ku qendron problemi tek une apo tek ti??
Me fali qe dula prej temes

rilinda
26-05-07, 02:08
Rilinda motrushe pse nuk po mundem me te dergu mesazh privat ku qendron problemi tek une apo tek ti??
Me fali qe dula prej temes

te ti, se tu ka mush kutia... shko te mesazhet private, tani gjeje ku po shkrun mesazhet e derguara, fshij e tani shkrujum :D:D (as un ty nuk kom mujt me t'shkru :S)


p.s.Moderator muni mi fshi qeto shkrime

Agolli
26-05-07, 02:19
Rilinda avitmu qetu, dhe mos me kafsho!! mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
26-05-07, 02:22
Rilinda avitmu qetu, dhe mos me kafsho!! mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mos u tut bre se s'jom kanibale unė :D
http://emoticons4u.com/love/246.gif

Agolli
26-05-07, 02:23
Mos u tut bre se s'jom kanibale unė :D
http://emoticons4u.com/love/246.gif
Phaaaaaaaaaaaaaaa me shnuke, a bon edhe une ty? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
26-05-07, 02:42
hajt? qeshtu si un veq :D

GjIlAnAsI_cSi
26-05-07, 19:59
Njė puthje pėr at qė e lexon e para :P

Prishtinasja_
26-05-07, 20:23
Nje puthje per Mamim tim...http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif qe e kam si shpirt !!!

GjIlAnAsI_cSi
26-05-07, 20:24
Nje puthje per vajzen e mamit ksaj me lart..

Prishtinasja_
26-05-07, 20:32
Nje puthje per vajzen e mamit ksaj me lart..

FLM !
http://www.smiliecenter.de/smilies/pv-smilies_schilder07.gif

Albanian eX|PerT
27-05-07, 14:51
Nje puthje per Rilinden!

ninnela
27-05-07, 20:48
Nje puthje kon te kap

Zero Cool
27-05-07, 20:51
Nje puthje kon te kap

per onash a ?

ninnela
27-05-07, 21:07
per onash a ?


qyre ti o shef masi erdhe kape qysh dush ahahahhaha

a edhe po zgjedh a ? ahahhahaha

gazi-de
27-05-07, 21:31
hyra ksajde thashe mos me ka len kush ndo nje puthe!!!po jo si po shifet,po de po...hghghghgghghghghgghg

selvija
28-05-07, 11:51
hyra ksajde thashe mos me ka len kush ndo nje puthe!!!po jo si po shifet,po de po...hghghghgghghghghgghgHahaha gazi paske menduar si ajo prrala leri fiska e bukes rend,,a smendon qe vin zogjet i hajne,,ahahah ti paskan marr dikush rruges ahahahah sa mu qesh,,:biggrin:

gazi-de
28-05-07, 12:09
Hahaha gazi paske menduar si ajo prrala leri fiska e bukes rend,,a smendon qe vin zogjet i hajne,,ahahah ti paskan marr dikush rruges ahahahah sa mu qesh,,:biggrin:
hahahahhahah po de po,ja mi paska vidhe ndo kushe,ja nuke paska mendu ase kush fare ne mu qy hahahahhahahahahha
masi hyra ketu nje ne faqe kusherin kiss,kisse edhe macen nje her per mua....hahahahhahah

selvija
28-05-07, 12:18
hahahahhahah po de po,ja mi paska vidhe ndo kushe,ja nuke paska mendu ase kush fare ne mu qy hahahahhahahahahha
masi hyra ketu nje ne faqe kusherin kiss,kisse edhe macen nje her per mua....hahahahhahahE morra ate kisss ,,veq macen jooo mos po ma mashtron e me ika prap tek ti ahah

edhe une nje kushoo nja pesh a gjashte e do ruja kaltroshes kur te takojshe.
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/goodMorning/goodMornGoldTextLips.gif (http://www.sexiluv2.com/)

gazi-de
28-05-07, 12:23
E morra ate kisss ,,veq macen jooo mos po ma mashtron e me ika prap tek ti ahah

edhe une nje kushoo nja pesh a gjashte e do ruja kaltroshes kur te takojshe.
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/goodMorning/goodMornGoldTextLips.gif (http://www.sexiluv2.com/)
vallahi mi ke mesu dolloveret kusherin,per ate te thash ndoshta te ike hahahahahhahahahhaha
flm kusherin se do ti ruaj edhe per kaltroshen,edhe do ti ruaj te fresketa per te..flm

gazi-de
28-05-07, 13:16
oj kaltroshe eja meri puthjet moj prej selvije,jame duke ti rujt deri tash qy..............

Sy_kaltra
28-05-07, 13:18
oj kaltroshe eja meri puthjet moj prej selvije,jame duke ti rujt deri tash qy..............

Flm...gazush i mora ,shum faleminderit...

http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/goodMorning/goodMornGoldTextLips.gif

rilinda
28-05-07, 20:51
Pėr kunatėn tem, Sy-kaltrėn http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

p.s. Ishallaaaa nuk xhelozon dikush :P:D

Elina
28-05-07, 20:56
U nime, mbasi nuk po i bjen ne mende askujt me me dhane puthje......Nje puthje te madhe per te gjithe...:biggrin:

Virti
28-05-07, 20:58
U nime, mbasi nuk po i bjen ne mende askujt me me dhane puthje......Nje puthje te madhe per te gjithe...:biggrin:
nese thua "nga nje puthje te madhe" per te gjithe, t'a pranojme.
me nje puthje, valla nuk t'a pranojme! :biggrin:

rilinda
28-05-07, 21:01
nese thua "nga nje puthje te madhe" per te gjithe, t'a pranojme.
me nje puthje, valla nuk t'a pranojme! :biggrin:

Ka desht me shkru: "nje puthje te madhe per RILINDEN :D:D


U nime, mbasi nuk po i bjen ne mende askujt me me dhane puthje......Nje puthje te madhe per te gjithe...:biggrin:

http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

p.s. edhe kjo puthje e madhe ke :D

Elina
28-05-07, 21:02
nese thua "nga nje puthje te madhe" per te gjithe, t'a pranojme.
me nje puthje, valla nuk t'a pranojme! :biggrin:


Phaaaaaaaa,hahhahahha po ku me i puthe rende bre??? me duhet me shku ne emergjence menjehere...:biggrin:


Nje puthje ne faqe per Virtin ....:rolleyes: :biggrin:

Virti
28-05-07, 21:03
Ka desht me shkru: "nje puthje te madhe per RILINDEN :D:D
http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif


p.s. edhe kjo puthje e madhe ke :Dper kend bre?! :eek:

Elina
28-05-07, 21:04
Edhe per Rilinden nje puthje .... me gjith qef...:biggrin:

Virti
28-05-07, 21:05
Phaaaaaaaa,hahhahahha po ku me i puthe rende bre??? me duhet me shku ne emergjence menjehere...:biggrin:


Nje puthje ne faqe per Virtin ....:rolleyes: :biggrin:
pse po thua ne faqe tash?
ata "te gjithe"... ku i pate puthe?! :biggrin:

rilinda
28-05-07, 21:06
per kend bre?! :eek:

Pėr Elinėn more :D S'ka puthje per ty, pa m'qu bylbyldere :P:D:D:D

Arkza
28-05-07, 21:06
pse po thua ne faqe tash?
ata "te gjithe"... ku i pate puthe?! :biggrin:hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahaha hahahahhahahahahahahahahhahahahah

Elina
28-05-07, 21:07
pse po thua ne faqe tash?
ata "te gjithe"... ku i pate puthe?! :biggrin:

Me qite ne kiamet tash...:redface:


Po ne faqe i putha se ku mendove???:biggrin:

rilinda
28-05-07, 21:08
pse po thua ne faqe tash?
ata "te gjithe"... ku i pate puthe?! :biggrin:

po duhet me cek djalo, se popullsia po t'bojn ... pa kan hiē:D

Virti
28-05-07, 21:08
Me qite ne kiamet tash...:redface:


Po ne faqe i putha se ku mendove???:biggrin:
nuk e pate konkretizua puthjen, veē per mua the ne faqe... :mad: :biggrin:

Virti
28-05-07, 21:09
Pėr Elinėn more :D S'ka puthje per ty, pa m'qu bylbyldere :P:D:D:D
kjo eshte puna ma e lehte te cilen mund t'a bej... :biggrin:

Virti
28-05-07, 21:10
po duhet me cek djalo, se popullsia po t'bojn ... pa kan hiē:D
thojne valla, tash kane me thene edhe per mua... :rolleyes:

Elina
28-05-07, 21:10
nuk e pate konkretizua puthjen, veē per mua the ne faqe... :mad: :biggrin:


Nese don me e marre puthjen mire, e nese jo ka kush e merr...:redface: :biggrin:

Virti
28-05-07, 21:12
Nese don me e marre puthjen mire, e nese jo ka kush e merr...:redface: :biggrin:
me lejo te mendohem edhe pak... :biggrin:

rilinda
28-05-07, 21:13
thojne valla, tash kane me thene edhe per mua... :rolleyes:

qata qe mos me than edhe per ty, kjo qika e mir e shpis t'mir e konktretizoj :D:D

Arkza
28-05-07, 21:14
me lejo te mendohem edhe pak... :biggrin:hahahahahhahahahahahahhahahahahhahah Allah allah jaaaaaaaaaa edhe ti pak e teprove qika te luti si ma mir hahahahahhahaha
a po sheh mu sme ka puthe hiq hahahahahahhahahahahah

Virti
28-05-07, 21:15
hahahahahhahahahahahahhahahahahhahah Allah allah jaaaaaaaaaa edhe ti pak e teprove qika te luti si ma mir hahahahahhahaha
a po sheh mu sme ka puthe hiq hahahahahahhahahahahah
ani, merre ate puthjen e Elines ne faqe... :biggrin:

Virti
28-05-07, 21:16
qata qe mos me than edhe per ty, kjo qika e mir e shpis t'mir e konktretizoj :D:D
jo bre, une e pata fjalen per bylbyldere... :biggrin:

Arkza
28-05-07, 21:16
ani, merre ate puthjen e Elines ne faqe... :biggrin:He a je i Sigurt per kete qe po thu !?
jo jo me mire jo se e di tan naten jet pa gjum dhe pendohesh :biggrin: hahahhahahahaha

Virti
28-05-07, 21:20
He a je i Sigurt per kete qe po thu !?
jo jo me mire jo se e di tan naten jet pa gjum dhe pendohesh :biggrin: hahahhahahahaha
mos me tut qyyyyy :cool:

rilinda
28-05-07, 21:20
jo bre, une e pata fjalen per bylbyldere... :biggrin:

Ani pra:D kur po shkojm? :D:D

Virti
28-05-07, 21:21
Ani pra:D kur po shkojm? :D:D
damat vendosin... :biggrin:

rilinda
28-05-07, 21:22
damat vendosin... :biggrin:

Ani t'kallxoj kur s'jon k'ta tjert knej :D se mos po na njekin :D:D

Virti
28-05-07, 21:23
Ani t'kallxoj kur s'jon k'ta tjert knej :D se mos po na njekin :D:D
pajtohem! :biggrin:

Linka_pz
30-05-07, 13:07
Nga nje puthje per te gjithe, ata qe me dojne ,respekojn dhe anasjelltas, nga Linka_Pz!!

gazi-de
30-05-07, 13:23
Nje puthje per Linka,ne faqe kisss,edhe ika se po e ha na shpulle.....hahahhahahahahahaahhaahhahahaahhahahah ahhahah

rilinda
30-05-07, 13:36
Nga nje puthje per te gjithe, ata qe me dojne ,respekojn dhe anasjelltas, nga Linka_Pz!!
http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

rilinda
30-05-07, 13:37
Nje puthje per Linka,ne faqe kisss,edhe ika se po e ha na shpulle.....hahahhahahahahahaahhaahhahahaahhahahah ahhahah

A n't'zaft kunata, kuku per ty, qateher ki me "kesh" pernime ti :D

gazi-de
30-05-07, 13:43
A n't'zaft kunata, kuku per ty, qateher ki me "kesh" pernime ti :D
hahaahahahahha a me zena,valla bre kunate 10 par sy i ki,ngadal moj qy,se vetem qe eshte qike e mire e mpuqa ni her qy,edhe pse u tuta qe po ma kris na nje qy...........hahahahhahahahhahahaahahahah

rilinda
30-05-07, 13:58
ani ani, hajt mos ta nin se un e di qe Linka osht qik e mir, e edhe sy_kaltrushja e din, kshtu qe ski me pas problem :D

Lona
31-05-07, 18:11
Po de kush po de nje puthje nga une ja..mmmmmmmmmmmm

Virti
31-05-07, 18:29
mos qkepni puthje pa kontroll... :biggrin:

egi
31-05-07, 18:53
mos qkepni puthje pa kontroll... :biggrin:
pajtohem me virtin, mos po gjelozon far frajeri ose far gruje hehhehe

Virti
31-05-07, 18:59
pajtohem me virtin, mos po gjelozon far frajeri ose far gruje hehhehe
ashtu pra! :biggrin:

Tomori
31-05-07, 20:50
Po de kush po de nje puthje nga une ja..mmmmmmmmmmmm

flm Lona per mpuqin....
-Po ashtu te puthi ..mmmmmmmmmmmmm

Domira
02-06-07, 15:27
flm Lona per mpuqin....
-Po ashtu te puthi ..mmmmmmmmmmmmm

Te mpuqqqqq ty Tomori...:rolleyes:...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
02-06-07, 15:41
veq Puthje po bojka !
A Bon nje Perqafim boll eshte sa per fillim :biggrin:

ARI_03
02-06-07, 15:50
veq Puthje po bojka !
A Bon nje Perqafim boll eshte sa per fillim :biggrin:

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4617f1bf1736f.gif___________:biggrin:

Arkza
02-06-07, 15:52
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4617f1bf1736f.gif___________:biggrin:hahahahha Ngadale se po me dhemb qafa mos me Shtregoh shume :tongue:

Tomori
02-06-07, 23:54
Te mpuqqqqq ty Tomori...:rolleyes:...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Looqkiiiiiiiiiii po ashtu shum te mpuqiiii...xhan te kam zemrushja ime..!

Lona
04-06-07, 16:15
Te mpuqqqqq ty Tomori...:rolleyes:...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira kujdes!!!!!!!! Rruaje burrin se burrat e sodit ka fryn era shkojne ...

Pershendetje

Prishtinasja_
04-06-07, 17:44
Elinen http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif

Elina
04-06-07, 18:32
Elinen http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif


Faleminderit shumeeeeeeeeeeeeeee...:smile:


Edhe une ty te perqafi nga larg... te kam morter per merak....i bana 3 motra e hajt ...:tongue:

Zero Cool
04-06-07, 21:17
Eeeeeeeeeeee qeshtu e ka kjo dynja, kur mashqit kapen mas politikes, femrat puthen mes veti :biggrin:

Sy_kaltra
04-06-07, 21:44
Jo veq erdha me pa mos ka lan kush ndoni porosi ......:biggrin:

Elina
04-06-07, 23:42
Eeeeeeeeeeee qeshtu e ka kjo dynja, kur mashqit kapen mas politikes, femrat puthen mes veti :biggrin:

Nje e di''' qe politikes nuk ja ka pa hajrin kush...:biggrin:

gazi-de
04-06-07, 23:47
Jo veq erdha me pa mos ka lan kush ndoni porosi ......:biggrin:
ni kisss pra masi koke erdhe kneni......hghghghghg

Sy_kaltra
04-06-07, 23:49
Kjo po i bjen kush qillon nder dardha han dardha a ? te pava mu kujtove ........ahahhahahahahahahah Flm more ska pa vyt mu shpenzu hahahahahahhahahahahahhahahah

gazi-de
05-06-07, 00:40
Kjo po i bjen kush qillon nder dardha han dardha a ? te pava mu kujtove ........ahahhahahahahahahah Flm more ska pa vyt mu shpenzu hahahahahahhahahahahahhahahah
po mire qe paske qellu ketu moj,se u kane rrezik mi vidhe dikushe qy..hahahahahhahahahahahahahaha

LuLjaa
05-06-07, 04:08
Per ........

http://www.chezmaya.com/gifs/emo11/Smileybisous2.gif

Xuki
05-06-07, 11:01
Per ........

http://www.chezmaya.com/gifs/emo11/Smileybisous2.gif


Thaaanks Lule


Prano edhe ti njė puthje t'kallt prej meje.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
06-06-07, 14:42
Nje e di''' qe politikes nuk ja ka pa hajrin kush...
Jo po ja shohin hajrin valla qata n`Kosov, u knaqen pare e hajt :biggrin:

Albanian eX|PerT
07-06-07, 20:08
Per pik t'qefit, nje puthje per Domiren :biggrin:

gazi-de
07-06-07, 21:32
per Sy_kaltren......:tongue:
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

:wink:

Sy_kaltra
08-06-07, 23:14
per Sy_kaltren......:tongue:
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif


Ahahhahahaha...:biggrin:
Faleminderit gazi-de :wink:

Zero Cool
10-06-07, 13:47
Nje kiss per ate qe vjen pas meje :
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/23c4326e4532ae8.gif

aLbaChiCk
10-06-07, 18:49
Nje kiss per ate qe vjen pas meje :

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/23c4326e4532ae8.gifups une erdha :biggrin:

Zero Cool
10-06-07, 19:05
ups une erdha :biggrin:
mir ke bo (7 ore e 2 min t`ka prit puthja ) :smile:

aLbaChiCk
10-06-07, 19:12
mir ke bo (7 ore e 2 min t`ka prit puthja ) :smile:

hahahhahhaahahahahaaha

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bigsmooch.gif

rilinda
11-06-07, 21:27
Expertit...
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Albanian eX|PerT
11-06-07, 21:32
Expertit...
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

http://www.chezmaya.com/gifs/emo11/Smileybisous2.gif

rilinda
11-06-07, 23:29
Thnx. :D:D

Dreni30
12-06-07, 02:43
Nuk paska harru askush rrugen kesajde, hahahahahahhahha

rilinda
12-06-07, 12:15
Nuk paska harru askush rrugen kesajde, hahahahahahhahha

Qka bone Dren, qysh je?
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Dreni30
12-06-07, 12:17
Qka bone Dren, qysh je?
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Qe valla mire po kaloj e ju si jeni me shendet??
Po naj te re atje tek ju??

aLbaChiCk
12-06-07, 13:54
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses1.gifI.h.v.j.

aLbaChiCk
12-06-07, 13:59
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses1.gifI.h.v.j.
i.h.v.j. ZC

Zero Cool
12-06-07, 14:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses1.gif

rilinda
12-06-07, 18:55
Qe valla mire po kaloj e ju si jeni me shendet??
Po naj te re atje tek ju??

Ma e reja...- E KOM KALU TESTIN KOMBTAR ME SUKSES SHUUUUUUUMĖ T'MIRĖ :biggrin:

Albanian eX|PerT
12-06-07, 20:28
Asaj.................

rilinda
12-06-07, 20:59
Atij.........:tongue: :biggrin:

Albanian eX|PerT
12-06-07, 21:01
Asaj qe shikon driten nen hijen e territ dhe frikesohet prej saj... :'( :frown: :redface:

LuLjaa
13-06-07, 04:11
rilinda http://s.rimg.info/c3ed2846ce389607dd4f9c013cc09788.gif

rilinda
13-06-07, 11:45
rilinda http://s.rimg.info/c3ed2846ce389607dd4f9c013cc09788.gif

Lulush, boll e omėl je, veē po du me t'ombėlsu hala ma shumė http://www.emoticons4u.com/love/246.gif
http://dergonilule.com/site/img/images/content/products/09_2.jpg

Murgesha
13-06-07, 16:18
Krejt ēka jeni online pėr momentin po ju dėrgoj njė mpuuuuuuuuuuuq se puthje nuk guxoj me dhėnė kaq shumė hahahahahahahaaaaaaaaaa

Paradox_13
13-06-07, 16:20
Krejt ēka jeni online pėr momentin po ju dėrgoj njė mpuuuuuuuuuuuq se puthje nuk guxoj me dhėnė kaq shumė hahahahahahahaaaaaaaaaa

Edhe neve ner hije a ??

Murgesha
13-06-07, 16:23
Edhe neve ner hije a ??

Sigurisht ju ka kap edhe juve se ke mpuuuuuuuuuuq nga zemra http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shqiptare
13-06-07, 16:24
Krejt ēka jeni online pėr momentin po ju dėrgoj njė mpuuuuuuuuuuuq se puthje nuk guxoj me dhėnė kaq shumė hahahahahahahaaaaaaaaaa

Edhe neve qe jemi online e te padukshem a?:biggrin:

Shqiptare
13-06-07, 16:26
Qe pra Murgeshes njo


http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_104v.gif
:smile:

rilinda
13-06-07, 17:02
Krejt ēka jeni online pėr momentin po ju dėrgoj njė mpuuuuuuuuuuuq se puthje nuk guxoj me dhėnė kaq shumė hahahahahahahaaaaaaaaaa

http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

gazi-de
13-06-07, 18:37
ni mpuq per Sy_kaltren...................hghghghghghghg
http://www.heartbear.de/Grosse%20Baeren/First%20Kiss%20520x353.jpg

Xuki
13-06-07, 20:47
Oj qika, kush po doni mu puthiratė me mu....amo fair aaaa!!

LuLjaa
14-06-07, 00:17
[quote=rilinda]Lulush, boll e omėl je, veē po du me t'ombėlsu hala ma shumė http://www.emoticons4u.com/love/246.gif


Eeh di kan me dasht une po edhe aj .... kish ti se kan :D

Mpuēēē .... Tatli

SANTANA-29
14-06-07, 00:49
http://www.emoticons4u.com/love/246.gifNje puthje per,,,,spo e di ciles me ja dhan:confused: ,hahhahahaha

ninnela
14-06-07, 00:54
Nje puthje per mikun tim te vjeter

rilinda
14-06-07, 00:56
ninnelės http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

e_martumja
14-06-07, 00:57
Nje puthje per at person qe vjen mbas meje

SANTANA-29
14-06-07, 01:07
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif Kaj nalt,,,,,,,,,,,,,,,,,,

SANTANA-29
14-06-07, 01:08
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif Ksaj nalt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahahha

egi
14-06-07, 01:16
puthje per albachick, ssaren, elinen dhe buqjen_ch

aLbaChiCk
14-06-07, 01:18
puthje per albachick, ssaren, elinen dhe buqjen_ch

http://www.emoticons4u.com/love/246.gif back egi

Zero Cool
14-06-07, 01:28
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif back egi
pih , une di ma mire ;)

SANTANA-29
14-06-07, 01:31
pih , une di ma mire ;)^
ME kto bus a ku i ki ble,,,,,,,hahahahhahahah:tongue:

e_martumja
14-06-07, 01:31
Nje puthje per ZC per inat te Albes :biggrin:

egi
14-06-07, 01:39
^
ME kto bus a ku i ki ble,,,,,,,hahahahhahahah:tongue:

hahhaa ku me dit ja ka shit angelina jolie hehehhee

Zero Cool
14-06-07, 01:53
Nje puthje per ZC per inat te Albes :biggrin:
mmmmmmmmmmmmmmmmm lekker

Zero Cool
14-06-07, 01:56
^
ME kto bus a ku i ki ble,,,,,,,hahahahhahahah:tongue:
{quote=egi]
hahhaa ku me dit ja ka shit angelina jolie hehehhee[/quote]

jo tybe si kam ble kund po jam ka i puthi kogja shpesh ;)

egi
14-06-07, 01:58
{quote=egi]
hahhaa ku me dit ja ka shit angelina jolie hehehhee
jo tybe si kam ble kund po jam ka i puthi kogja shpesh ;)[/quote]


hahahhahaa ky optimisti ..ku pe puth aq shpesh ne endrra a :tongue:

aLbaChiCk
14-06-07, 02:33
Nje puthje per ZC per inat te Albes :biggrin:

hahahahaahahahahhaha e_martumja qe un pot kissi tyyy pra

rilinda
14-06-07, 02:58
Sa shumė e kemi pėrdorur fjalėn PUTHJE, lexoni diēka nė lidhje me tė...

Muajin e kaluar, dy puthje tė "mrekullueshme" kanė shėtitur nė tė gjithė botėn. Ata qė kanė kryer kėtė akt janė George Clooney dhe Richard Gere - praktikisht dy princat e kaltėr mė seksi tė kohės - tė cilėt kanė ngjallur habi dhe kanė tronditur botėn me dy puthje prej "horrash". George i ka dhėnė njė super puthje pėr bamirėsi. Ai i ka bėrė njė puthje me buzė tė mbyllura gruas sė njė regjisori tė famshėm amerikan, nė njė garė bamirėsie nė Festivalin e Kanės. Ndėrsa Richard Gere ka puthur nė mėnyrė tė shkujdesshme njė yll tė "Big Brother" (nė versionin Indian), indianen Shilpa Shetty, nė njė vend tė Indisė, ku tė fejuarit nuk u japin as dorėn femrave kur janė nė rrugė. Nė njė gjyq tė Rajastan ėshtė urdhėruar menjėherė arrestimi i aktorit, i cili ėshtė akuzuar pėr akte tė turpshme nė vende publike, ndėrsa ekstremistėt indianė kanė djegur nė rrugė foton e aktorit qė kreu aktin.

Mesa duket, nė vendet lindore, nė ndryshim me ato perėndimore, ka ende diēka tė shenjtė nė puthje, pavarėsisht sjelljeve tona seksuale tė lira dhe tė shfrenuara: diēka tė thellė e tė fuqishme. Frojdi thoshte se anatomia ėshtė fat dhe nė hartėn e trurit goja ka njė pozicion shumė mė tė rėndėsishėm nė lidhje me organet e tjera seksuale (vetėm dora dhe gishtėrinjtė zėnė njė hapėsirė analoge nė tru). "Ēfarė bėn pėr puthjen, njė puthje", kėtė e tregon njė libėr, i cili do tė dalė nė shitje kėto ditė dhe titullohet "Puthja", i shkruar nga Alan Montandon, profesor i letėrsisė krahasuese nė Paris dhe anėtar i Institutit Universitar nė Francė. Fillohet me gjimnastikėn, sepse puthja ėshtė edhe njė ēėshtje muskujsh: specialistėt thonė se njė puthje e thellė pėrfshin 29 muskuj tė fytyrės, ku 17 janė vetėm pėr gjuhėn: veē tė tjerash vė nė lėvizje 9 miligramė ujė, 0.18 lėndė tė yndyrshme, 0.45 kripėra minerale, mijėra baktere dhe miliona mikrobe.

Antropologėt, nga ana e tyre, shikojnė te puthja simbolin e njė shkėmbimi, ushqyerje, dashurie, por edhe diēka mė shumė: pothuajse njėsoj si njė transfuzion shpirtėror. Si lindin puthjet? Sipas etologut Desmond Morris edhe ne, qeniet njerėzore, e praktikonim tė ushqyerin gojė mė gojė, siē bėjnė zogjtė, majmunėt dhe luaneshat. Nėnat tona e pėrtypnin ushqimin vetė dhe ua jepnin tė vegjėlve me gojė. Morris thotė se njeriu e ka praktikuar kėtė formė tė ushqyerit tė paktėn pėr 1 milion vite. Tė dashurit qė e "eksplorojnė" nė mėnyrė reciproke gojėn me gjuhė, do tė vinin re mė pas mirėqenien arkaike, ndjenjėn e kėnaqėsisė dhe besimin e tė ushqyerit gojė mė gojė. Por, kėnaqėsia e puthjeve ėshtė edhe njė fakt kimik. Nė rastin e "puthjes sė parė" (me dikė qė na pėlqen shumė) tek individi shfaqet nė fakt njė "stuhi" e vėrtetė, qė shkencėtarėt i atribuojnė njė molekulė feniletilamina (Pea), e cila shkakton efekte tė ngjashme me amfetaminat dhe vepron mbi sjelljen dashurore, duke dhuruar prodhimin e dy hormoneve, dopamina, njė neurotransmetues qė prodhon ndjenja shpėrblyese e tė kėndshme dhe noradrenalina qė provokon ngacmimin dhe euforinė.

Albanian eX|PerT
14-06-07, 09:10
Nje puthje pra per ty Rilinda! http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

rilinda
14-06-07, 13:27
Nje puthje pra per ty Rilinda! http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

Shqiptare
14-06-07, 15:46
Ah sikur te ishit ju ne ate vendin Indian si ne tekstin e mesiperm qe ka sjell Rilinda, ju as me sy nuk muneshit me e pa puthjen e le mo me na sjell qesi imazhesh me ikona :biggrin:

rilinda
14-06-07, 16:12
Ah sikur te ishit ju ne ate vendin Indian si ne tekstin e mesiperm qe ka sjell Rilinda, ju as me sy nuk muneshit me e pa puthjen e le mo me na sjell qesi imazhesh me ikona :biggrin:

hahahahahah... e ty a guxoj me ta qu ni puthje?

Shqiptare
14-06-07, 16:31
hahahahahah... e ty a guxoj me ta qu ni puthje?

Po moj, po s'jem na ne Indi jo :biggrin:

rilinda
14-06-07, 16:51
Po moj, po s'jem na ne Indi jo :biggrin:

Thash bre mosi prej shpullave t'mia u vonu pavarsia, e edhe masi i lash shpullat, nuk erdh hala, po dyshoj tash mos nuk po vjen edhe prej puthjeve :tongue:

Veē nejse qe edhe ty po t'puthi, e edhe me puth ma, nuk ka me puth, deri sa t'vjen pavarsia
http://www.emoticons4u.com/love/246.gif

SANTANA-29
14-06-07, 17:00
Kush po jep puthje knena,,e a jan me t,liren a me t,shrejten,....:smile:

rilinda
14-06-07, 18:14
Mu mu bonen shumė t'shtrejta :S:S:P:D

uck_aksh
14-06-07, 18:34
NJe puthje per! harrova kujt desha me ja dergu
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/30.gif

egi
14-06-07, 22:20
kis per ata qe i kan ma shum se 7 vija te gjelberta heheheh

rilinda
14-06-07, 22:38
kis per ata qe i kan ma shum se 7 vija te gjelberta heheheh

A m'rrok mu a jo?

egi
15-06-07, 00:45
A m'rrok mu a jo?

pooo, bash 7 i paske as teper as pak :biggrin:

rilinda
15-06-07, 02:14
pooo, bash 7 i paske as teper as pak :biggrin:

Faleminderit shumė. Ta kthej mas pavarsis kėt' puthje se tash nuk guxoj... qashtu kom premtu :wink:

LuLjaa
15-06-07, 04:50
rilinda

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/12.gif

Vetum ty se s'po kam kan tjeter kan me Kiss :biggrin:

rafet llapjani
15-06-07, 12:52
rilinda

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/12.gif

Vetum ty se s'po kam kan tjeter kan me Kiss :biggrin:

Cka bre spo kie a me paske qit nga tefteri aaaa

rilinda
15-06-07, 13:40
Cka bre spo kie a me paske qit nga tefteri aaaa

Thuj qe se ki lyp? Mir po ta bon :D

luckyman
15-06-07, 17:15
Vetum ty se s'po kam kan tjeter kan me Kiss :biggrin: Qe more ku me ke mua ktu!:biggrin: ,..Kallushan musteqe zi.:tongue:

e_martumja
15-06-07, 17:16
nje puthje te gjithve duke ju deshiru vazhdim te kendshem !

rilinda
15-06-07, 17:24
Qe more ku me ke mua ktu! ,..Kallushan musteqe zi.

si kish qef Lulja, ata qė janė me musteqe :D:D

rilinda
15-06-07, 17:25
nje puthje te gjithve duke ju deshiru vazhdim te kendshem !

Tė falemnderit e_martume. Paq edhe ti njė ditė tė kėndshme... (K)

LuLjaa
15-06-07, 19:28
Cka bre spo kie a me paske qit nga tefteri aaaa

Se kam dit se m'don hala hahahaha qe tyy..

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/14.gif

Albanian eX|PerT
15-06-07, 20:21
Hajde ma shpejt pra Pavaresija se jam etue per mpuqat e Rilindes :biggrin:

luckyman
15-06-07, 21:06
si kish qef Lulja, ata qė janė me musteqe :D:Dhahahahahaha,,uh ēka i komé t`mira,bystek i bojé :tongue:

rilinda
15-06-07, 22:39
Hajde ma shpejt pra Pavaresija se jam etue per mpuqat e Rilindes :biggrin:

hahahahaha...qysh nita n'lajme po dojshin me na shty edhe 4 muj...

aLbaChiCk
16-06-07, 18:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.giffür egi

aLbaChiCk
16-06-07, 18:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zc.gif

egi
16-06-07, 18:33
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.giffür egihttp://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/589806/2/istockphoto_589806_flaming_lips.jpg


wuiiiiiiiii wie suusssss, dankeeeeee

Zero Cool
16-06-07, 20:27
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zc.gifThx babe


je msu je msuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;)

Elina
17-06-07, 16:09
Puthja eshte:dashuri, besnikeri,miqesi,pasion, adhurim dhe embelsi...

Keshtu qe po ua dhuroje nga nje putje miqesore te gjitheve...:biggrin:

Virti
17-06-07, 16:14
Puthja eshte:dashuri, besnikeri,miqesi,pasion, adhurim dhe embelsi...

Keshtu qe po ua dhuroje nga nje putje miqesore te gjitheve...:biggrin:
ku mbeten: dashuria, besnikria, miqesia, pasioni, adhurimi dhe embelsia?! :eek: :biggrin:

Arkza
17-06-07, 16:16
Un Mese Mirti askon !!!! se po me Fshihen Buzet qe i kam Lype me boj te pempe............:biggrin: :tongue:

Elina
17-06-07, 16:17
ku mbeten: dashuria, besnikria, miqesia, pasioni, adhurimi dhe embelsia?! :eek: :biggrin:


Hahhahahhahah,,,,joooooooo nuk guxoj ashtu,,,se po shkon puna gjate pastaj...:biggrin:

Virti
17-06-07, 16:20
Hahhahahhahah,,,,joooooooo nuk guxoj ashtu,,,se po shkon puna gjate pastaj...:biggrin:
dmth zgjatet jeta... :biggrin:

Elina
17-06-07, 16:38
dmth zgjatet jeta... :biggrin:

Ashtu disi ....leje qe zgajtet jeta po edhe nuk plakesh lehte...:biggrin:

Virti
17-06-07, 16:42
Ashtu disi ....leje qe zgajtet jeta po edhe nuk plakesh lehte...:biggrin:
ani, kethehu dhe merri ato qe i pate harruar ma larte pra... hehe :biggrin:

Elina
17-06-07, 16:43
ani, kethehu dhe merri ato qe i pate harruar ma larte pra... hehe :biggrin:

Hahhahah,,,jooooooooo, se e marr karton te kuq menjehere...:biggrin:

Virti
17-06-07, 16:44
Hahhahah,,,jooooooooo, se e marr karton te kuq menjehere...:biggrin:
upsss dmth veē shkaku i kartonit te kuq aaaa?! :biggrin:

Elina
17-06-07, 16:46
upsss dmth veē shkaku i kartonit te kuq aaaa?! :biggrin:


Hahhaha, qyqyqyyq po normal hahahhahah(shaka):biggrin:

Virti
17-06-07, 16:48
Hahhaha, qyqyqyyq po normal hahahhahah(shaka):biggrin:
po ani de... edhe nese e merr s'behet nami! :cool: