PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ARI_03
06-04-07, 21:11
Njė puthje (pėrqafim) pa adresė....tė sakt ,asaj qė i pėlqen le tė urdhėroj.....


http://img.photobucket.com/albums/v326/leydii_lorii_x3/th5961316.jpg

Xuki
06-04-07, 22:10
mu thaft goja ..kishe met be mir e te lash pa gjum...

o Xuki me dit habibi llom um bon qysh e ka zanat edhe mu edhe balushen

hahaahahahh


Hiquu bre Habibit, pse mos ai keq pe len aaa.....ta bjen shoqen te shpija dhe e ulė nė prehun..plus ti i qet 3 llojė pite pėr shvalerkėn e tij, tani edhe qaq zemėrmirė qė je ti e len Habibin me fjetė nė njė shtrat me shoqen e tij!

Buqja_ch
06-04-07, 22:34
Hiquu bre Habibit, pse mos ai keq pe len aaa.....ta bjen shoqen te shpija dhe e ulė nė prehun..plus ti i qet 3 llojė pite pėr shvalerkėn e tij, tani edhe qaq zemėrmirė qė je ti e len Habibin me fjetė nė njė shtrat me shoqen e tij!ahahhah po te dhimem flm..per fjalet si mi thua

Buqja_ch
06-04-07, 22:35
Njė puthje (pėrqafim) pa adresė....tė sakt ,asaj qė i pėlqen le tė urdhėroj.....


http://img.photobucket.com/albums/v326/leydii_lorii_x3/th5961316.jpg

oo ARI mua pome plqen po te koka diqka si me zor...
pom pengojka qyre qysh u met aj si gjytyrym...hahahah

rilinda
06-04-07, 22:58
RILINDA!

Me ta dhuru nje lule ti lule je vet, me ta dhuru nje putje ti tranohesh krejt! :biggrin:

Mpuuuuuuuuq shpirto!

Nime kesh tu u tranu http://haurat.free.fr/images/Fou/fou012.jpg

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_5_14.gif

Xuki
06-04-07, 23:04
ahahhah po te dhimem flm..per fjalet si mi thua


Merre Balushen e hajden te unė...se unė nuk u rrehi, por ju dua....ty ma shumė!

Buqja_ch
07-04-07, 00:05
http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Merre per ni nate te mire..Zero_Cool

Zero Cool
07-04-07, 00:14
http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Merre per ni nate te mire..Zero_Cool

Gjum te embelhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/8f722629c03c5a1.gif

ARI_03
07-04-07, 10:22
Njė pėrqafim pėr Prishtinasja_

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/love%20gif/avatar96077117gr.gif

Prishtinasja_
07-04-07, 10:27
Njė pėrqafim pėr Prishtinasja_

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/love%20gif/avatar96077117gr.gif

wow.........:eek:

Nje perqafim me plote emocione.....:rolleyes: Te flm ARI-__

ta kthefsha per te mire...... perqafimin po mendoj...:tongue:

jEtA_1
07-04-07, 13:03
Kete puthje po ja dergoj personit qe e dua me se shumti ne bote
http://www.qake1.com/member/i/p/2005/01/emrolta_75.jpg (http://www.qake1.com/emrolta)

Zero Cool
07-04-07, 13:28
Nje puthje per ate qe shkruan pas meje:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gif

Buqja_ch
07-04-07, 15:21
Nje puthje per ate qe shkruan pas meje:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gifPas teje une...nuk po shkruaj po veq po e marr kete puthje dhe ikaaaaa...FLM

ARI_03
07-04-07, 18:42
Njė puthje pėr atė qė hyn pas.....

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/love%20gif/loveyalotsredblacklips.gif

Elina
07-04-07, 18:44
Hyna une, krejt rastesisht :rolleyes: :biggrin:

ARI_03
07-04-07, 18:51
Hyna une, krejt rastesisht :rolleyes: :biggrin:

U pendove diēka...:biggrin: .....:rolleyes: !!!???

Elina
07-04-07, 18:58
Jo hic, po thash mos po i mbetet hatri dikuj :biggrin:

PS:Pershendetje Ari :smile:

ARI_03
07-04-07, 19:00
Jo hic, po thash mos po i mbetet hatri dikuj :biggrin:

PS:Pershendetje Ari :smile:

Ju flaimenderit,gjithashtu pranoni pėrshėndetje...:wink: P.s.edhe mpuqqq, mos largohem nga tema...:smile:

Elina
07-04-07, 19:03
Faleminderit gjithashtu edhe nga une ke nje puthje miqesie :smile:

laliloli
07-04-07, 19:21
Mpuuuuuuuuuuqat me duket qenkan ne lirim .a ka kush ma dhuron ndonje :smile:

Elina
07-04-07, 19:35
Mpuuuuuuuuuuqat me duket qenkan ne lirim .a ka kush ma dhuron ndonje :smile:

Po, une po ta dhuroj nje puthje ne faqe :biggrin:


AGOLLI-t nje perqafim miqesor :smile:

Kaloni mire!

laliloli
07-04-07, 19:44
Po, une po ta dhuroj nje puthje ne faqe :biggrin:


AGOLLI-t nje perqafim miqesor :smile:

Kaloni mire!


Faleminderit Elina e qe me ka shtuar disponimin ky mpuqi yt :smile:

Po e laj huan menjeher se nuk kam deshir te hy borgj fare

Mpuuuq ne faqe per ty :biggrin:

ARI_03
07-04-07, 20:28
Kete puthje po ja dergoj personit qe e dua me se shumti ne bote
http://www.qake1.com/member/i/p/2005/01/emrolta_75.jpg (http://www.qake1.com/emrolta)

:rolleyes: Kurioz tė dij se kush ėshtė ai person qė i dėrgohen keto postime (puthje,lule,etje) kaq tė ngrohta!!!.....se mėkat janė tė mos pranohen kėto puthje......:wink:

jEtA_1
07-04-07, 20:36
:rolleyes: Kurioz tė dij se kush ėshtė ai person qė i dėrgohen keto postime (puthje,lule,etje) kaq tė ngrohta!!!.....se mėkat janė tė mos pranohen kėto puthje......:wink:
Nese bashe je kurioz te dishe kujt i dergohen keto puthje ateher lirishte po te them se keto puthje lule etj po te dergohen ty dhe lirisht mund ti marresh

ARI_03
07-04-07, 20:46
Nese bashe je kurioz te dishe kujt i dergohen keto puthje ateher lirishte po te them se keto puthje lule etj po te dergohen ty dhe lirisht mund ti marresh

Woow ēfarė befasie ....
Falimenderit shum pėr puthjen,
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/amo094.gif

Respekt & Dashuri

ARI_03

Albanian eX|PerT
07-04-07, 21:02
Nje puthje per gjithe vajzat beqare qe i kemi ne forum .... mpuuuuuuuuuuq

Prishtinasja_
07-04-07, 21:15
Nje puthje per gjithe vajzat beqare qe i kemi ne forum .... mpuuuuuuuuuuq


Expert nje perqafim per ty http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gifhttp://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif... ende sa jam beqare...:biggrin:

selvija
07-04-07, 21:26
Per te MARTUARIT
http://www.festajon.com/forum/images/smilies/love10.gif

Arb
07-04-07, 21:31
Nalne turrin... Mbajeni veten... Ni here e ha dreqi e teret byza....

ninnela
07-04-07, 21:42
Nje puthje kon te kap

Arb
07-04-07, 21:48
Nje puthje kon te kap

Pa adrese e nshove a?

ninnela
07-04-07, 21:54
Pa adrese e nshove a?


Po de, a spe do ti masi ja paske ngjit a ahahahhahha

Arb
07-04-07, 21:56
More dicka u sjell knej, po sdi cka ke.......

ninnela
07-04-07, 21:59
Se di bre as une nime qa ke a thu ......

Agolli
07-04-07, 22:08
Po, une po ta dhuroj nje puthje ne faqe :biggrin:


AGOLLI-t nje perqafim miqesor :smile:

Kaloni mire!

Falemnderit,, kojshike!! ta kthefsha per t'mire dhe ne gezim...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
07-04-07, 22:11
Falemnderit,, kojshike!! ta kthefsha per t'mire dhe ne gezim...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ani :biggrin:

Agolli
07-04-07, 22:17
Ani :biggrin:

Erdhe aaaa ?? mpuq praaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arb
07-04-07, 22:18
Na e bote popllave ksajde... Edhe Prishtevka, ka dal neper qytet.........

Elina
07-04-07, 22:19
Erdhe aaaa ?? mpuq praaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po erdha :biggrin:

Qaf ty edhe tjeret qe jan ksajde :smile:

Agolli
07-04-07, 22:38
Po erdha :biggrin:

Qaf ty edhe tjeret qe jan ksajde :smile:

http://img.123greetings.com/events/wed_anniv_ouranniv/1019-012-17-1060.gif
P.s. ne faqe te putha http://www.albforumi.com/pf/images/avatars/funny%20(8).jpg

Elina
07-04-07, 22:41
Faleminderit,:smile:

LuLjaa
07-04-07, 22:47
http://josie_sk8ergirl.zip.net/images/bjinhos.gif

Buqja_ch
08-04-07, 00:05
Te puthi per ni nate te mire ..????

Zero Cool
08-04-07, 00:33
Te puthi per ni nate te mire ..????


Edhe une ty llokum

Zero Cool
08-04-07, 01:06
Nje puthje per dashnin e vjeter LUANAhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/e06ae4f32b83f44.gif

Luana
08-04-07, 01:09
Nje puthje per dashnin e vjeter LUANAhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/e06ae4f32b83f44.gifFlm shume , kurr nuk te harroj , kurren e kurres .....:wink:

Zero Cool
08-04-07, 01:12
Flm shume , kurr nuk te harroj , kurren e kurres .....:wink:

oooooooooooooooooooooooooooooooo mos mi kopjo fjalet se te myta me mpucha

rilinda
08-04-07, 03:49
Woow ēfarė befasie ....
Falimenderit shum pėr puthjen,
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/amo094.gif

Respekt & Dashuri

ARI_03

a t'kom than qe heret a von ka me t'dal nafaka edhe ty :biggrin:
afroma faqen t'puthi niher e edhe t'uroj :wink:

ARI_03
08-04-07, 08:34
a t'kom than qe heret a von ka me t'dal nafaka edhe ty :biggrin:
afroma faqen t'puthi niher e edhe t'uroj :wink:http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif______http://smiley-msn.com/Smileys/Love//Smiley-msn.com-Love-28065.gif

jEtA_1
08-04-07, 11:14
Nje Mpuqqqqqqqqq per Ari_03 nga zemra dhe shpirti http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Prishtinasja_
08-04-07, 11:21
Nje Mpuqqqqqqqqq per Ari_03 nga zemra dhe shpirti http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

hjahahha.... oj Jeta marove duke dhuruar puthje Arit ...

jEtA_1
08-04-07, 11:26
hjahahha.... oj Jeta marove duke dhuruar puthje Arit ...
E po prishtinasja pse te mos i dhuroj kur i meriton ato hahahahahhaha

Dreni30
08-04-07, 11:28
Per te MARTUARIT
http://www.festajon.com/forum/images/smilies/love10.gif

Te flm Selvija se te martuarit dijne me bukur te puthin, hahahahaha

Prishtinasja_
08-04-07, 11:37
E po prishtinasja pse te mos i dhuroj kur i meriton ato hahahahahhaha

:tongue::tongue::tongue:

rilinda
08-04-07, 12:23
Pėr jEtA_1 edhe pėr Arin http://www.freewinks.net/statics/emoticons/119.gif

rilinda
08-04-07, 12:27
Kunatės tem edhe Drenit http://haurat.free.fr/images/Baisers/bais69.gif

selvija
08-04-07, 13:48
Edhe une nje Rilindes ,, nje ne faqe se me kupton hahah
http://haurat.free.fr/images/Baisers/bais69.gif

jEtA_1
08-04-07, 14:38
Pėr jEtA_1 edhe pėr Arin http://www.freewinks.net/statics/emoticons/119.gif
Flm rilinda je e pershendetur nga ana jone klm kudo qe je Mpuqqqqqqq ne faqe motrushe

rilinda
08-04-07, 15:04
Edhe une nje Rilindes ,, nje ne faqe se me kupton hahah
http://haurat.free.fr/images/Baisers/bais69.gif

http://haurat.free.fr/images/Baisers/baisers006.gif

Dreni30
08-04-07, 17:30
Kunatės tem edhe Drenit http://haurat.free.fr/images/Baisers/bais69.gif

Te flm. rilinda. hahahahahaah

Albanian eX|PerT
08-04-07, 18:09
Nje puthje jetes sime (rilindes), banores se zemres sime! Mpuuuuuuuuuq loqko!

Xuki
09-04-07, 13:06
Nga njė puthje pėr tė gjitha gratė e martume! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Sy_kaltra
09-04-07, 14:02
hahahaha Xuki qka u ba kshtu hit te martumit jan ba more :biggrin: e mora un flm :tongue:

Prishtinasja_
09-04-07, 15:18
Nje puthje miqesore per Agollin ( kopukin) http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif :smile:

rilinda
10-04-07, 01:50
Nje puthje jetes sime (rilindes), banores se zemres sime! Mpuuuuuuuuuq loqko!

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif

Albanian eX|PerT
10-04-07, 01:56
http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_102.gif

OJ RILINDA

http://haurat.free.fr/images/Amour/amour065.gif
ime
http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_104v.gif

Mos harrooooo:

http://haurat.free.fr/images/Amour/11_6_200.gif

SoKoLi-i-Maleve
10-04-07, 04:12
Kujdes nga cokollatat se plasi dashurija ktu.

jEtA_1
10-04-07, 07:58
Nje puthje per ty.................!!!!
http://img406.imageshack.us/img406/5353/kiss6ju.png

Paradox_13
10-04-07, 08:02
Nje puthje per ty.................!!!!
http://img406.imageshack.us/img406/5353/kiss6ju.png
!!!!!!!!!!!...??????????....

Buqja_ch
10-04-07, 19:51
]http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Ni puthje per Ty ...
qelloja nese mund pse...
bash sante...

gazi-de
10-04-07, 20:31
]http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Ni puthje per Ty ...
qelloja nese mund pse...
bash sante...
qe eshte per mu po e di.................!!!flm...

Buqja_ch
10-04-07, 21:56
qe eshte per mu po e di.................!!!flm...

gazi a bashe kete dite don me ra ne bela...hahhahhah

Buqja_ch
10-04-07, 22:02
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/d795ee760651669.gif

Gazi ni mpuq ne faqe URIME
ditlindja....se nuk e kum dite si te
plqejn..haahha

gazi-de
10-04-07, 23:02
gazi a bashe kete dite don me ra ne bela...hahhahhah
bele a,une iku prej beleve moje,nuke e dita..hghghghghghg

gazi-de
10-04-07, 23:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/d795ee760651669.gif

Gazi ni mpuq ne faqe URIME
ditlindja....se nuk e kum dite si te
plqejn..haahha
flm......................

LuLjaa
10-04-07, 23:30
gazi-de qe edhe une masi e ke ditelindjen se jo per tjeter :D

http://www.artispower.com/holidays/previews/kissme.JPG

gazi-de
10-04-07, 23:35
gazi-de qe edhe une masi e ke ditelindjen se jo per tjeter :D

http://www.artispower.com/holidays/previews/kissme.JPG
hahahha faleminderit,
nese eshte keshtu vetem per ditelindje,po deshka me prit deri ne vitin tjeter...hahahahahah(shaka)...

Elina
10-04-07, 23:38
Urime Gazi,ishalla i ben edhe 100 vite tjera me shendet :smile:

Puthje paske marr per sonte boll,nuk paske nevoje per me shume :biggrin:

gazi-de
10-04-07, 23:46
Urime Gazi,ishalla i ben edhe 100 vite tjera me shendet :smile:

Puthje paske marr per sonte boll,nuk paske nevoje per me shume :biggrin:
ooo boll nuke behet kurre moj....hahahahah
flm per urimet,
nuke dal pa te puthe nje her ne faqe...asi une dore.mpppp

LuLjaa
11-04-07, 00:18
hahahha faleminderit,
nese eshte keshtu vetem per ditelindje,po deshka me prit deri ne vitin tjeter...hahahahahah(shaka)...

gazi-de ja prej meje s'ki ma veē sonte ke kjo per ditelindje hahahaha

Agolli
11-04-07, 06:45
Me paskan harru puthjet..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
11-04-07, 07:55
Me paskan harru puthjet..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


http://www.vogelforen.de/images/smilies/trost.gif

Agolli
11-04-07, 07:56
http://www.vogelforen.de/images/smilies/trost.gif

Ncuk nuk dua perqafim,,,nje puthje nese bene http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
11-04-07, 08:05
http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Mos zgedh shume se mbetesh pa dyat :biggrin:

Agolli
11-04-07, 08:11
http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Mos zgedh shume se mbetesh pa dyat :biggrin:

Phaaaaa'''u shkriva http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif falemnderit kojshike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
11-04-07, 08:11
Kshyrna kta.....me sabah puthen!! A i keni la sytė hala??

Agolli
11-04-07, 08:13
Kshyrna kta.....me sabah puthen!! A i keni la sytė hala??

Xuki'''''nuk po pyet se a i keni pastru dhembet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
11-04-07, 08:18
Phaaaaa'''u shkriva http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif falemnderit kojshike http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Mos u shkrij se nuk te ndodhe shpesh :biggrin:

Ps;Xuki jemi la e jemi krehe e tana i kemi bo, po mos pyt ma shume:biggrin:

Agolli
11-04-07, 08:24
Elina qe merre edhe nje puthje nga une'''''''shpresoj se nuk do te hallakatesh. sikurse une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://www.poster.net/anderson-kim/anderson-kim-der-erste-kuss-9985929.jpg

Xuki
11-04-07, 08:25
Xuki'''''nuk po pyet se a i keni pastru dhembet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ooo sytė duhet mi la mas pari dhe me knu ni dovė t'sabahit.....dhamt lahen masandej!

Xuki
11-04-07, 08:26
Mos u shkrij se nuk te ndodhe shpesh

Ps;Xuki jemi la e jemi krehe e tana i kemi bo, po mos pyt ma shume:biggrin:Eee bash mirė, se bash kesh tu bo merak!!:biggrin:

Elina
11-04-07, 08:27
Elina qe merre edhe nje puthje nga une'''''''shpresoj se nuk do te hallakatesh. sikurse une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://www.poster.net/anderson-kim/anderson-kim-der-erste-kuss-9985929.jpg


Hahahhahah, me e madhe lulja se na :smile:

Ok, te falenderoje Agolli se me te vertete je nje shok virtual shum i mire :smile:

Buqja_ch
11-04-07, 10:59
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif


Elines njo ne faqe ..
dua ta pajtoi me te ....

jEtA_1
11-04-07, 11:07
Shume puthje miqesore per Buqja_chhttp://commenthound.com/i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/07.gif (http://commenthound.com/)

gazi-de
11-04-07, 11:17
Shume puthje miqesore per Buqja_chhttp://commenthound.com/i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/07.gif (http://commenthound.com/)
Buqja_ch,a ma shete ket puthje....hghghghg

Agolli
11-04-07, 11:21
Buqja_ch,a ma shete ket puthje....hghghghg

hahahahahahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif mos e vet qy'''''''''mgjitja..nese ke pare http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
11-04-07, 11:25
hahahahahahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif mos e vet qy'''''''''mgjitja..nese ke pare http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
nuke e leshoj kurrepor po kame frike qe e mane shtrejte.....hghghg

Prishtinasja_
11-04-07, 11:28
Gazi -de prano edhe nje puthje miqesore nga ana ime... http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif

gazi-de
11-04-07, 11:34
Gazi -de prano edhe nje puthje miqesore nga ana ime... http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif
flm Prishtinase,se hajri i Buqes nuke koka kane....

Prishtinasja_
11-04-07, 11:41
flm Prishtinase,se hajri i Buqes nuke koka kane....

hahaha.... e kemi bo me rend.... :tongue::biggrin:

Prishtinasja_
11-04-07, 11:42
Nje puthje miqesore per Agollin ( kopukin) http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif :smile:

KOPUK.............. e pashe se ishe ankua se nuk po te puthim/perqafojm fare......

S'te kam faje une ty.. qe nuk i hap ti syt dhe nuk kqyr ma mire..... :biggrin:

Te kam perqafua para do dite..... por ti kryt .. tjeterkahe:tongue:

Agolli
11-04-07, 12:07
KOPUK.............. e pashe se ishe ankua se nuk po te puthim/perqafojm fare......

S'te kam faje une ty.. qe nuk i hap ti syt dhe nuk kqyr ma mire.....

Te kam perqafua para do dite..... por ti kryt .. tjeterkahe:tongue:

Ooooooooo te falemnderit kokoroshko''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif me fal isha i hutuar mbas piteve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nje puthje ne faqe eeeeeee ty s'di cka te kjoft http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
11-04-07, 12:52
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif


Elines njo ne faqe ..
dua ta pajtoi me te ....

Faleminderit Buqe,gjithashtu edhe un te puth ne faqe :smile:

Buqja_ch
11-04-07, 14:57
nuke e leshoj kurrepor po kame frike qe e mane shtrejte.....hghghg

Gazi hera e par si po nij per kto shitje ..nuk e di ka sa po shkojn....hahahah
edhe nuk isha ktu hiq...

Elina
11-04-07, 15:21
Mos e vjedhni puthjen e huaj :biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif

Agolli
11-04-07, 15:48
Mos e vjedhni puthjen e huaj :biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif

Falemnderit kojshike''''po fryka ne prishtin e hejli i kjoft....ashtu thojn Gjakovaret http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
11-04-07, 17:09
Nje puthje per:

rilinden dhe legenden... mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq :biggrin:

legenda
11-04-07, 19:39
....ahahahhaaaaa
ahahahaaaaa....shume BUTE ke ra ,,,ahaha....

Nje puthje per:

rilinden dhe legenden... mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq :biggrin:

Albanian eX|PerT
11-04-07, 19:48
Te lutem mos perdorė ketu alegori.. spo kuptojė, ma sqaro ate "temsilin" cka desha te me thuash? :biggrin: hahahahahhahahahhahahaahahahaha

legenda
11-04-07, 20:26
ahahahaaa,Ftyrooooooo,e din RILINDA,pyete,ahahaaaa...
Te lutem mos perdorė ketu alegori.. spo kuptojė, ma sqaro ate "temsilin" cka desha te me thuash? :biggrin: hahahahahhahahahhahahaahahahaha

Albanian eX|PerT
11-04-07, 20:44
Pa ndonje sqarim paraprak spo ma "rrok" mue kete "temsil", po nejse, vjen mbreteresha ime Rilinda dhe ma komenton, hahahahahahhahahaha


.................................................. ...........................................

Nje puthje per: Rilinden, legenden, Amazonen, Dea_A, dhe Prishtinasen! Mpuuuuuuuuuuuq, .......... :biggrin:

.................................................. ...........................................

e_martumja
11-04-07, 21:49
Nje puthje per veteveten :biggrin:

Paradox_13
11-04-07, 21:51
Nje puthje per veteveten :biggrin:

Ahahahah,...pse moj i jep gazep vetes....!!

e_martumja
11-04-07, 22:16
Ahahahah,...pse moj i jep gazep vetes....!! jo bre se e puthi pasqyren ahahaha leht eshte :biggrin:

LuLjaa
11-04-07, 23:54
Xuki per ditelindje nje ... hahaha

http://i91.photobucket.com/albums/k281/sparkletags2/Text%20With%20Images/K/kissme55.gif

Xuki
11-04-07, 23:59
Xuki per ditelindje nje ... hahaha

http://i91.photobucket.com/albums/k281/sparkletags2/Text%20With%20Images/K/kissme55.gif
Ooohhh shumė flm pėr kiss.....tash nja dy muaj nuk po i lajsha buzėt!!

hej, mos ma thirrė nime ditėlindjen...se veē ēka po plakna bree! Po du me nejt i rrriiiiii!!


Lulee....edhe unė tė puciiii shumė dhe tė uroj njė natė shumė tė ėmbėl!

LuLjaa
12-04-07, 00:10
Ooohhh shumė flm pėr kiss.....tash nja dy muaj nuk po i lajsha buzėt!!

hej, mos ma thirrė nime ditėlindjen...se veē ēka po plakna bree! Po du me nejt i rrriiiiii!!


Lulee....edhe unė tė puciiii shumė dhe tė uroj njė natė shumė tė ėmbėl!

Xuki thash per ditelindje se une tjerav dite nuk kiss-i , mire e ki se sa here ta kish ditelindjen njeri po vjen veē tu plak se jo tu pertri haha

Edhe ty nate te mire gjume te qet.

selvija
12-04-07, 17:40
Valla po ta qoj ne puthje ,, kujt si pilqen le te mshel syte ,, mpuqqqqqqqqqq
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/172/172444pab9qpa48j.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Dreni30
12-04-07, 17:42
Valla po ta qoj ne puthje ,, kujt si pilqen le te mshel syte ,, mpuqqqqqqqqqq
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/172/172444pab9qpa48j.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

O te flm. se valla po e marr se qenka shumeeeee, heeeemmmmmmmmmmmmmm

selvija
12-04-07, 18:00
O te flm. se valla po e marr se qenka shumeeeee, heeeemmmmmmmmmmmmmmTyben me erdh marre pak veq mshela syt edhe putha qka me baaaa qyyyy..http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_icon16.gif

Dreni30
12-04-07, 18:03
Tyben me erdh marre pak veq mshela syt edhe putha qka me baaaa qyyyy..http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_icon16.gif
'
Jo valla edhe mua ashtu marre me erdh bile edhe une me sy mshel.

Buqja_ch
12-04-07, 18:30
'
Jo valla edhe mua ashtu marre me erdh bile edhe une me sy mshel.

Kujdes se sante llom paskeni mu ba ju dy...sa nga puthjet sa nga marrja
i ka fajet flizura...hhhaaaaa ishalla po pshtoni pa e thirr ndihmen e pare...
kujdesss

selvija
12-04-07, 18:40
Kujdes se sante llom paskeni mu ba ju dy...sa nga puthjet sa nga marrja
i ka fajet flizura...hhhaaaaa ishalla po pshtoni pa e thirr ndihmen e pare...
kujdesssIshalla valla Buqe se diqka sonte skoka puna taman diqka hahahah,,, veq masi jem tek ti,, hahha pshtojm ma let...:biggrin:

Dreni30
12-04-07, 18:43
Ishalla valla Buqe se diqka sonte skoka puna taman diqka hahahah,,, veq masi jem tek ti,, hahha pshtojm ma let...:biggrin:

Krejt flizura e re qi pi tojne i ka fajet. hahahaahahahahaahahah

Buqja_ch
12-04-07, 19:24
Ishalla valla Buqe se diqka sonte skoka puna taman diqka hahahah,,, veq masi jem tek ti,, hahha pshtojm ma let...:biggrin:

Me vjen mire si ju shoh ashtu...kati i 3 i shpi sime eshte per ju.. e keni boll..
se ti i ki fajet ma tranove vllaun me fustan e flizur...
ku mun aj me nejt rehat pran atyne Buzve veq xixa xixa...ahhaah
uh ju paqa per jete...te dyve

selvija
12-04-07, 19:27
Me vjen mire si ju shoh ashtu...kati i 3 i shpi sime eshte per ju.. e keni boll..
se ti i ki fajet ma tranove vllaun me fustan e flizur...
ku mun aj me nejt rehat pran atyne Buzve veq xixa xixa...ahhaah
uh ju paqa per jete...te dyveUff Buqe sa e gjymert qe je edhe katin e shtepish na e leshon hiq pa pritese ,, per kete arsye e je zemer mir te dojm kaq shume
http://zangygraphics.com/iloveyou/pic146.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=iloveyou&n=129)

zadja
12-04-07, 21:35
Nji Puthje kush vjen passssssss

Agolli
12-04-07, 22:02
http://www.ewetel.net/~jan.tobiassen/9fcybernovel/kuss.jpg

Elina
12-04-07, 22:10
E lumja ajo :biggrin:

Xuki
12-04-07, 22:33
Elina....tė puthi shumė....ndoshta nuk tė pengon qė i kam ly buzėt? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


http://www.stormerhobbies.com/bb/kiss.gifXuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Elina
12-04-07, 22:38
Plaq ti ho, hahahahahahhaa ik se po te sheh kojshia hahahha(shaka)

Faleminderit :smile:

Buqja_ch
12-04-07, 23:10
Uff Buqe sa e gjymert qe je edhe katin e shtepish na e leshon hiq pa pritese ,, per kete arsye e je zemer mir te dojm kaq shume
http://zangygraphics.com/iloveyou/pic146.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=iloveyou&n=129)


Nuk kom fjal me fol....vetum ni Mpuqqq

vendasi
12-04-07, 23:14
Nuk kom fjal me fol....vetum ni Mpuqqq
Edhe un per ty valla skam fjale veq mpuqa...:biggrin: por vetem ne faqe kuptohet...:wink:

Peja-Boy
13-04-07, 14:00
Njė Puthje Pėr...?!!!

Buqja_ch
13-04-07, 16:42
Edhe un per ty valla skam fjale veq mpuqa...:biggrin: por vetem ne faqe kuptohet...:wink:

FLM....vendas ta kthefsha ne te njejten menyr

te pershndes

Elina
13-04-07, 19:13
:biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif

gazi-de
13-04-07, 19:14
:biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif
kone moj keshtu???.............

Elina
13-04-07, 19:16
Ncuk,nuk te tregoj :biggrin:

gazi-de
13-04-07, 19:17
Ncuk,nuk te tregoj :biggrin:
oki,vetem po shkone poshte,e eshte gjynah moj ashtu se.............

Buqja_ch
13-04-07, 19:51
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif

Merre per Ty Zero_Cool

Agolli
13-04-07, 20:01
:biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif

Falemnderit kojshike........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
13-04-07, 22:56
Ani :biggrin:

Agolli
13-04-07, 22:58
Ani :biggrin:

Mire flm po ti ?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
13-04-07, 23:01
Mire flm po ti ?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Qe valla edhe une mire :biggrin:

Agolli
13-04-07, 23:04
Mire ishalla'''''a po e don nje puthje sa o ka fryn era??

http://cabo-sistaz.hot.lu/users/17/17496/qclp9588xa74jfd3b31nuqfciyqiww.gif

Elina
13-04-07, 23:07
Ne perkthim po i bjen ndryshe Agolli :biggrin:


Ti po kerkon e nuk po dhuron hahahhahahhah:wink:

Agolli
13-04-07, 23:09
Mire e ke.....perkthyese http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Urno nje pa buze t'kuqe.......mpuqqqqqqqq

Elina
13-04-07, 23:10
Mire e ke.....perkthyese http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Urno nje pa buze t'kuqe.......mpuqqqqqqqq

Faleminderit :biggrin:

Agolli
13-04-07, 23:13
Faleminderit :biggrin:

Ti hangsha ata dhom t'bardh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
14-04-07, 12:06
Nje mpuqqqqqq per Selvijen.
http://www.ltkalmar.se/documents/qZNBIw-H-5uztH7Cm_dW.gif.gif

Peja-Boy
14-04-07, 12:34
Nje Puthje per Prishtinasja se e kom Shpat ketu !!!!

selvija
14-04-07, 14:27
Nje mpuqqqqqq per Selvijen.
http://www.ltkalmar.se/documents/qZNBIw-H-5uztH7Cm_dW.gif.gifTe mupqqq edhe une TYYYYY

rilinda
14-04-07, 16:03
Pėr Arkzen edhe pėr krejt ata tjert qė ju kom mungu kėto ditė...

http://www.messhits.com/dp/big-smiles/big-smile-(messhits.com)54.jpg

Albanian eX|PerT
14-04-07, 16:57
Pėr Arkzen edhe pėr krejt ata tjert qė ju kom mungu kėto ditė...

http://www.messhits.com/dp/big-smiles/big-smile-(messhits.com)54.jpg
U shyqyr qe erdhe, se per pak kam qene duke dhene doreheqje prej forumit :biggrin: ... mpuuuuuuuuuuuuuuq per ty loqko

rilinda
14-04-07, 17:36
U shyqyr qe erdhe, se per pak kam qene duke dhene doreheqje prej forumit :biggrin: ... mpuuuuuuuuuuuuuuq per ty loqko


ncuk mos gabo me dhan doreheqje bash tash qe osht gati mu bo dasma http://kev.coolcavemen.com/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif

Elina
14-04-07, 17:40
ncuk mos gabo me dhan doreheqja bash tash qe qe osht gati mu bo dasma http://kev.coolcavemen.com/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif

Per hair ju qofte :biggrin:

Albanian eX|PerT
14-04-07, 17:53
ncuk mos gabo me dhan doreheqje bash tash qe osht gati mu bo dasma http://kev.coolcavemen.com/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif
http://kev.coolcavemen.com/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif okey shpirto

rilinda
14-04-07, 18:09
Per hair ju qofte :biggrin:

Faleminderit e mos tanin se edhe ti ki me kan e ftume :wink:

Sy_kaltra
14-04-07, 21:52
e din personi per ke eshte :biggrin:

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/644860567_m.gif

gazi-de
14-04-07, 21:54
e din personi per ke eshte :biggrin:

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/644860567_m.gif
flm.....edhe ty nje mpppp une faqe asi une dore...

Elina
14-04-07, 22:09
Faleminderit e mos tanin se edhe ti ki me kan e ftume :wink:


Tash me duhet me mendu cka me veshe ne darsem :rolleyes: :wink:

LuLjaa
14-04-07, 22:53
Per Xuki , kur t'vjen..

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif

Xuki
15-04-07, 00:10
Uhhhhhh flm shumė Lulja.......edhe unė tė puthi ty shuuumė! Mpuuuuuuuuuuuqqqq

LuLjaa
15-04-07, 01:30
Xuki erdhaaa http://brainking.com/images/smileys/536.gif

Xuki
15-04-07, 01:38
Xuki erdhaaa http://brainking.com/images/smileys/536.gifAni.....edhe unė ksajde jam! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

elira_wien
15-04-07, 14:29
Peja_boy hahahahahhahahahah..........?

elira_wien
15-04-07, 14:31
Nje pythje mamit tim shum...!!

selvija
15-04-07, 15:27
Nje puthje perrrrrrr bukuroshin timmmmmm
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/0cd13b5d.gif

rafet llapjani
16-04-07, 02:17
Per Xuki , kur t'vjen..

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif

Hopaaaaaaaaaaaaaaaaa Xuki svej ma se e kam que nja dy jav dit ne kazabllank mu parit hahaahahahahahahahhahahahahahahah

Dreni30
16-04-07, 16:51
Nje puthje perrrrrrr bukuroshin timmmmmm
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/0cd13b5d.gif

Uffffff cfare mpuqi, te flm shume Selvija, ja per ty kete lule si shenje falenderimi.

http://www.oasinweb.com/il%20giardino/rosa%20rossa.JPG

Prishtinasja_
16-04-07, 21:26
Nje Puthje per Prishtinasja se e kom Shpat ketu !!!!

Peja Boy, dajko... te falemdnerit per puthjen!! :smile:

Por kjo teme eshte edhe ne rubriken e "Thashethemve"

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558

Te pershendes shume !! :biggrin:

gazi-de
16-04-07, 23:40
Nje puthje pe ty S...........
http://www.w3sh.com/wordpress/wp-content/upload/kiss-small.jpg

Sy_kaltra
17-04-07, 12:45
Nje puthje pe ty S...........
http://www.w3sh.com/wordpress/wp-content/upload/kiss-small.jpg

http://www.deepestfeelings.com/kiss/miscellaneous/newkiss7.gif

LuLjaa
18-04-07, 02:26
Per njanin :tongue:

http://www.sofragrance.com/eCards/thumbs/kiss-me.gif

gazi-de
18-04-07, 10:30
http://www.deepestfeelings.com/kiss/miscellaneous/newkiss7.gif
http://www.dobhran.com/images/virtualkiss-title1.gif

Sy_kaltra
18-04-07, 10:52
http://www.dobhran.com/images/virtualkiss-title1.gif

Faleminderit Sweety .
Kiss ..

Peja-Boy
18-04-07, 19:33
Peja Boy, dajko... te falemdnerit per puthjen!! :smile:

Por kjo teme eshte edhe ne rubriken e "Thashethemve"

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558

Te pershendes shume !! :biggrin:

Prishtinasja akoma skam marr Mandatin e mirembajtesit te kontrolloj te gjitha dhomat !!

Por ty te deshiroj suksese edhe te Propozoj si Moderatore ne FD !!

Kissssssssssss Kissssssssss Baby ma bojke !! hahaha

LuLjaa
20-04-07, 01:17
rafet hahahahahahaha

LuLjaa
20-04-07, 01:18
Tah prishtinasi du me mpuq pak :biggrin:

http://s.rimg.info/abb5bf663b4c8163b005ffaadd49074f.gif

prishtinasi
20-04-07, 01:19
Tah prishtinasi du me mpuq pak :biggrin:

http://s.rimg.info/abb5bf663b4c8163b005ffaadd49074f.gif

Ani...se si kallzoj Xukit:tongue:

LuLjaa
20-04-07, 01:34
Ani...se si kallzoj Xukit:tongue:

E mire qashtu mos kallxo se tinxa t'thash une :biggrin:

prishtinasi
20-04-07, 01:35
E mire qashtu mos kallxo se tinxa t'thash une :biggrin:


Hiq mos ta nin....:biggrin:

Prishtinasja_
20-04-07, 09:37
Tash nje puthje per http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif

Litushen, adhuresen e macave..

Shqipetaren - zonjen e "odes se grave"

rafet- LLapin:biggrin: ... i cili me ben me qesh gjithmone...

xukin - kojshin tim te mbrapsht.:biggrin:

sy_kaltren e cila kohen e fundit nuk eshte ne disponim...:rolleyes:

rafet llapjani
20-04-07, 09:43
Tash nje puthje per http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif

Litushen, adhuresen e macave..

Shqipetaren - zonjen e "odes se grave"

rafet- LLapin:biggrin: ... i cili me ben me qesh gjithmone...

xukin - kojshin tim te mbrapsht.:biggrin:

sy_kaltren e cila kohen e fundit nuk eshte ne disponim...:rolleyes:

O flm shum Prishtinase se veq ti ma qove ket puthje po doket kush tjeterkush spo guxon mem puth a thue pse more hahahahahahahahaahahahahahahah

rilinda
20-04-07, 09:54
Rafet http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

rafet llapjani
20-04-07, 09:56
Rafet http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

Oj rilinda qka pi hap durt a don me mi dhez do flakaresha a cka ahahahaahahahaahahhahaah

rilinda
20-04-07, 10:00
Jo more qaf qaf t'thash
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

rafet llapjani
20-04-07, 10:03
Jo more qaf qaf t'thash
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

O thenks shum qyre more ku ja pash hajrin Prishtinase jo kurr ket te mire sun ja kthej ahahahhahah

Sy_kaltra
20-04-07, 14:24
Tash nje puthje per http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif

Litushen, adhuresen e macave..

Shqipetaren - zonjen e "odes se grave"

rafet- LLapin:biggrin: ... i cili me ben me qesh gjithmone...

xukin - kojshin tim te mbrapsht.:biggrin:

sy_kaltren e cila kohen e fundit nuk eshte ne disponim...:rolleyes:

Faleminderit Prishtnasja .......
Gjithashtu nje perqafim e ke nga un..

Xuki
20-04-07, 21:37
Tash nje puthje per

Litushen, adhuresen e macave..

Shqipetaren - zonjen e "odes se grave"

rafet- LLapin ... i cili me ben me qesh gjithmone...

xukin - kojshin tim te mbrapsht.

sy_kaltren e cila kohen e fundit nuk eshte ne disponim...


Ooo falemnderit shumė kojshike......paske nisė mem kshyrė aaa?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ta kthefsha puthjen pėr sė miri!http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0004.gif


Xuki

e_martumja
20-04-07, 22:00
Kush po ma puthe mue :biggrin:

e_martumja
20-04-07, 22:00
Kush po ma puthe mue :biggrin:


Faqen :biggrin: :biggrin:

Xuki
20-04-07, 22:03
Faqen


A bon une? :biggrin::biggrin:

e_martumja
20-04-07, 22:05
A bon une? :biggrin::biggrin: pse jo, por a ban me dite pse po zgerrllihesh ?

Xuki
20-04-07, 22:11
pse jo, por a ban me dite pse po zgerrllihesh ?


Se po mė vjen marre!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

e_martumja
20-04-07, 22:14
Se po mė vjen marre!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif ahahahahha me shtine me qesh.. a po te vjen marre kur lype msn'at :biggrin:

Xuki
20-04-07, 22:19
ahahahahha me shtine me qesh.. a po te vjen marre kur lype msn'at :biggrin:


Jooo bree e kam lanė atė zanatė....nuk po kam nerva maa!! hahahahhaha

Joo bre tash po pres a po ma lypė kush....nuk e kam mendjen me lypė ma!!

Hej........tė puthi tyy shuuuuumė me njė puthje thithėse! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
20-04-07, 22:21
Jooo bree e kam lanė atė zanatė....nuk po kam nerva maa!! hahahahhaha

Joo bre tash po pres a po ma lypė kush....nuk e kam mendjen me lypė ma!!

Hej........tė puthi tyy shuuuuumė me njė puthje thithėse! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif flm per puthje amo cfar na qenka kjo puthja ?

Xuki
20-04-07, 22:27
flm per puthje amo cfar na qenka kjo puthja ?


Kjo ėshtė puthje me brina!! Shumė e shtirė ėshtė, bile edhe copė mundet me ta hjekė!!

e_martumja
20-04-07, 22:28
Kjo ėshtė puthje me brina!! Shumė e shtirė ėshtė, bile edhe copė mundet me ta hjekė!! po shkoj me provu me njonin eheheh keshtu kam njohri per ksi puthje ahhaha

Xuki
20-04-07, 22:36
po shkoj me provu me njonin eheheh keshtu kam njohri per ksi puthje ahhahaHej, mos gabo, se kėtė puthje e kam zbulu unė dhe ėshtė e patentuar......nuk mundet gjithkush me puthė ashtu pa e leju unė!!

Sy_kaltra
21-04-07, 12:20
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/Yb8Ifoa9FbL7C2p.gif

Xuki
21-04-07, 23:40
Vallahi nė kėtė moment e kisha puthė Rilinden....bash nė buzė!! Ndoshta marre ėshtė ēka po shkruej, por qashtu po kam qejf!!

rilinda
22-04-07, 13:19
Vallahi nė kėtė moment e kisha puthė Rilinden....bash nė buzė!! Ndoshta marre ėshtė ēka po shkruej, por qashtu po kam qejf!!

o u kthy Experti heeeeej. Ik se tash t'ngjesh ai te shpullat...

rilinda
22-04-07, 13:20
Elinės

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_100.gif

Albanian eX|PerT
22-04-07, 13:22
o u kthy Experti heeeeej. Ik se tash t'ngjesh ai te shpullat...
S'eshte me rendesi a u ktheva une, me rendesi eshte se edhe kur s'kam qene ketu, ti ato nuk i ke pranuar oj besnikja ime, qe te dua me shume se jeten time! :smile:

Elina
22-04-07, 13:28
Elinės

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_100.gif

Faleminderit shume :biggrin:

Nje qaf per ty,se bash me erdhi mire per ...... :biggrin:

KiNeZi_uk
22-04-07, 13:37
Opaaaaaa nje kisss per Sy_kaltren dhe Rilinda:d

rilinda
22-04-07, 13:39
Opaaaaaa nje kisss per Sy_kaltren dhe Rilinda:d

Ēka po shkojkan shpulla e puthje bashk :P:P:D:D:D

gazi-de
22-04-07, 13:46
Per "TY"...........
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

rilinda
22-04-07, 13:48
Per "TY"...........
http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

per mu a?:O

KiNeZi_uk
22-04-07, 13:48
Ēka po shkojkan shpulla e puthje bashk :P:P:D:D:D
Hahaha mezi e gjeta ket tem bre:d

gazi-de
22-04-07, 13:53
per mu a?:O
Hahahah ti po don me me shti ne bele po...hahahahahahaah
jo bre qik une prej teje tutem se po sjell shume...hahhahah

Sy_kaltra
22-04-07, 14:02
Hhahahahahaha..:biggrin:

jEtA_1
22-04-07, 16:35
Nje puthje miqesore per te gjithe antaret e forumit Dardan ne veqanti per mikeshat dhe miqt e mije qe i kame ketu ju dua dhe ju respektoj te gjithe

rilinda
22-04-07, 16:50
Nje puthje miqesore per te gjithe antaret e forumit Dardan ne veqanti per mikeshat dhe miqt e mije qe i kame ketu ju dua dhe ju respektoj te gjithe

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_104v.gif

rilinda
22-04-07, 16:52
Hahahah ti po don me me shti ne bele po...hahahahahahaah
jo bre qik une prej teje tutem se po sjell shume...hahhahah

nuk ta kom mshu ty more asniher e as nuk ta mshoj... ku ke pa ti me ja mshu kunatit??:O:O:P

Giovanni
22-04-07, 16:56
Per kolegen time http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_104v.gif

rilinda
22-04-07, 17:09
Pėr kolegun tim http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4617f1bf1736f.gif http://haurat.free.fr/images/Baisers/bais44.gif

KiNeZi_uk
22-04-07, 17:36
Ēka po shkojkan shpulla e puthje bashk :P:P:D:D:D
Hahahaha po de shum :P

rilinda
25-04-07, 20:50
Ekspertit
http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_103.gif

Albanian eX|PerT
25-04-07, 20:56
Ekspertit
http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_103.gif
jetoooooooooooooooooooo

http://haurat.free.fr/images/Baisers/11_7_104v.gif

rilinda
26-04-07, 10:42
Elinės
http://haurat.free.fr/images/Baisers/baisers006.gif

Elina
26-04-07, 10:47
Elinės
http://haurat.free.fr/images/Baisers/baisers006.gif


Ah te paqa bre Rilinda se veq ti po me jep pthje se kujt nuk po i kujtohet me am be qefin :biggrin: (shaka)

rilinda
26-04-07, 10:52
Sa t'vjen Rafeti e she ai... :P:P :D;)

Elina
26-04-07, 10:56
Sa t'vjen Rafeti e she ai... :P:P :D;)

Hahahahhahahha, qitja syte duq si Xukit:biggrin: (pa keqkuptime)

Xuki
26-04-07, 11:49
Hahahahhahahha, qitja syte duq si Xukit:biggrin: (pa keqkuptime)


Pse kur m'paska puthė Rilinda ashtu qė mi ka qitė sytė duq??


Elina....a po don mu puthė, se nuk po kam ēka me ba tjetėr?! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
26-04-07, 15:06
Ah te paqa bre Rilinda se veq ti po me jep pthje se kujt nuk po i kujtohet me am be qefin :biggrin: (shaka)
Nje puthje per qefin tend :biggrin: nga une

Elina
26-04-07, 15:45
Nje puthje per qefin tend :biggrin: nga une

Faleminderit :biggrin:


Nje qaf per vellaun tim Albanian:biggrin:

Albanian eX|PerT
26-04-07, 16:21
Faleminderit :biggrin:


Nje qaf per vellaun tim Albanian:biggrin:
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4617f1bf1736f.gifper motrushen time Elinen :wink:

Elina
26-04-07, 16:23
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4617f1bf1736f.gifper motrushen time Elinen :wink:

Faleminderit :smile:

Dreni30
28-04-07, 11:52
Nje mpuqqqqq per Princeshen Time.

http://www.freetime.dk/p7138.jpg

selvija
28-04-07, 16:53
Nje mpuqqqqq per Princeshen Time.

http://www.freetime.dk/p7138.jpgEdhe une per Princin timmhttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

~AmaZonA~
29-04-07, 10:29
Nga njė puthje dhe pėrqafim pėr juve tė gjithe sot :smile:

gazi-de
29-04-07, 15:06
Per TY..........
http://www.8ung.at/traumreise/grusskarten/kuss%20Kopie.jpg

dhe mire se vjen qy..hghghghg

Sy_kaltra
29-04-07, 15:08
ahhahahahahha flm :biggrin:

http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gif

gazi-de
29-04-07, 15:12
hghghhghhghhghgghhg flm........

Prishtinasja_
29-04-07, 20:06
Nga njė puthje dhe pėrqafim pėr juve tė gjithe sot :smile:

Flm amazona !!! Prano edhe nje perqafim nga une http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

Prishtinasja_
29-04-07, 20:07
Kurse nje puthje ne faqe ja dhuroj te mires..ssara http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif..

luckyman
29-04-07, 21:21
Nje puthje ,.....per krejt vajzat e forumit :biggrin:

Sy_kaltra
29-04-07, 21:22
Taksirati te nxani more luckyman :biggrin:

selvija
29-04-07, 21:46
Per Princin timm
http://sl.glitter-graphics.net/pub/200/200421ueryhsigcp.gif

Dreni30
29-04-07, 21:59
Per Princin timm
http://sl.glitter-graphics.net/pub/200/200421ueryhsigcp.gif

http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_4_9.gifTe flm. shume princesha ashtu nje nga zemra per Ty.

luckyman
29-04-07, 22:06
Taksirati te nxani more luckyman :biggrin:Do ti perballoja disi.:biggrin:

SoKoLi-i-Maleve
30-04-07, 04:42
NJi puthje per Era 1 qe te qetsohet dhe mos te kthehet ne urragan.

Sy_kaltra
30-04-07, 10:01
Do ti perballoja disi.:biggrin:

ahahahha ishalla :biggrin:

Paradox_13
07-05-07, 07:43
Po e gjuj nje Mpuqq....ra ku ra kush te jet zgju i pari le ta merr...ahahahaa

Buqja_ch
07-05-07, 08:08
Po e gjuj nje Mpuqq....ra ku ra kush te jet zgju i pari le ta merr...ahahahaa

ahahahah Paradoxs ra te une se jom zegju motiiiiiiiiiii..
po kom frik se po bi me na kon ne bela ..
heren tjeter gjuje ma ngat hahahahh
a din sa larg ka merri

te pershndes Paradoxs

rilinda
07-05-07, 08:16
Po e gjuj nje Mpuqq....ra ku ra kush te jet zgju i pari le ta merr...ahahahaa
E moraaaa... :D:D
tash per ty http://www.smiliecenter.de/smilies/pv-smilies_liebe016.gif

Paradox_13
07-05-07, 08:19
ahahahah Paradoxs ra te une se jom zegju motiiiiiiiiiii..
po kom frik se po bi me na kon ne bela ..
heren tjeter gjuje ma ngat hahahahh
a din sa larg ka merri

te pershndes Paradoxs

''Belaja'' e armatosur me mpuqaaa paksa e dhimbeshme por megjithat e ambel,nuk ka vend panika....