PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

e_martumja
24-03-07, 18:52
giovanni dhe Rilinda pee hajr ju koft gripi im ahhhaha


Flm per kisss :biggrin:

rilinda
24-03-07, 18:53
o e din ky qe se tradhtoj e nuk osht xheloz :D:D:D boll po mundohna me bo pak po kot :S:S:P

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:53
a e keni pa atje te LETERSIA qysh ka nis mi shkru faqet e ditarit t'vet, e emni jem po ja stolis ditarin ktij.:P shum u dashuru ky djal valla. edhe un qashtu jam veq spo shprehna shum :P:D
Po shpirti im
me pasion
e dashuri subtile
qe rrjedh nga qellimi fisnik
ato fjale ti shkruaj vetem ty
ngase ne ty kam gjet
prehjen e dashurise se realte
dhe si te tille te dua shume
sa te jetoje ne kete bote
s'te harroj kurre,
mbase ke shtruar rrenje ne zemren time
oj e dashura ime,...

Edhe pse ti dashurijen tone po e mban fshehte
une nuk mundem,
mbase shpirti im po influencon
qe fjalet ti nxjerr ne hapesire
e ti sheh cdo njeri
e ta kuptoje, se si duhet nje njeri,...
nuk e ke iden e dashur sa te dua...
prandaj ti je vetem per mua.

te dua, te dua, te dua

rilinda
24-03-07, 18:55
giovanni dhe Rilinda pee hajr ju koft gripi im ahhhaha


Flm per kisss :biggrin:

ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.

e_martumja
24-03-07, 18:57
ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė. aiii qe sma nin hiq veq le te largohet nga meje ahahhaha

rilinda
24-03-07, 18:58
Po shpirti im
me pasion
e dashuri subtile
qe rrjedh nga qellimi fisnik
ato fjale ti shkruaj vetem ty
ngase ne ty kam gjet
prehjen e dashurise se realte
dhe si te tille te dua shume
sa te jetoje ne kete bote
s'te harroj kurre,
mbase ke shtruar rrenje ne zemren time
oj e dashura ime,...

Edhe pse ti dashurijen tone po e mban fshehte
une nuk mundem,
mbase shpirti im po influencon
qe fjalet ti nxjerr ne hapesire
e ti sheh cdo njeri
e ta kuptoje, se si duhet nje njeri,...
nuk e ke iden e dashur sa te dua...
prandaj ti je vetem per mua.

te dua, te dua, te duaa ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D

gazi-de
24-03-07, 18:58
ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.
jo ishalla mu jo se mrena muj dy gripa i kame pase....

po asej te e_martumja,ajo veq sherr eshte...

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:59
ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.
Une edhe gripin prej teje e dua, e dashura ime!

gazi-de
24-03-07, 19:00
a ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D
o nuke kame qfare do vllaqko nue jo...po po ngutet nga nje here se..
edhe une po mundohem ta kshilloj po nuke po me ngone se.....hghghghg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:04
a ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D
Po e dashura ime,
dashurija yne po kurorizohet me bashkimin tone
kete po e shohin te gjithe
mbase edhe kane pritur nje gje te tille
ngase lumturija ne fytyrat tona eshte shfaqur
qe ne takimin tone te pare
kur une te shpalla dashuri e ti me pranove,
oh sa i lumtur qe jam e dashur me ty,
ja kesaj i thone dashuri ju deshironi te dini c'eshte...

te dua, te dua, te dua, ti po e zbukuron kete kapitull te jetes sime, e dashur!

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:08
o nuke kame qfare do vllaqko nue jo...po po ngutet nga nje here se..
edhe une po mundohem ta kshilloj po nuke po me ngone se.....hghghghg
Po vllaqko, une u nguta me dashurijen time,
sepse e pash qe ne shiqimin e pare se ajo eshe per mua,
rilinda pushtoi pasion tim,
porse nuk mund te e harroj
ajo ka zer vend ne zemren time,
ajo eshte lumturija ime,
une jam per te, e ajo eshe per mua,
prandaj sot jemi te bashkuar!

ARI_03
24-03-07, 19:20
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige4.gif

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:20
Nje puthje per rilinden, loqken time, mpuuuuuuuuuq!:smile:

rilinda
24-03-07, 19:26
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige4.gif
Pėr kon kjo?

rilinda
24-03-07, 19:29
Nje puthje per rilinden, loqken time, mpuuuuuuuuuq!:smile:


ooo m'myyyyyyyteeeee :D:D:D

ARI_03
24-03-07, 19:29
Pėr kon kjo? pėr atė qe e sheh e lashė aty....thash i pėlqen ndoshta dikujt......:smile:

gazi-de
24-03-07, 19:35
Po vllaqko, une u nguta me dashurijen time,
sepse e pash qe ne shiqimin e pare se ajo eshe per mua,
rilinda pushtoi pasion tim,
porse nuk mund te e harroj
ajo ka zer vend ne zemren time,
ajo eshte lumturija ime,
une jam per te, e ajo eshe per mua,
prandaj sot jemi te bashkuar!
nue ko ka mbet tjetr vetem per hajre vllaqko,ja pafeshe hajrine...
vetem u mbyta tuj ba per hajty ty bre vllaqko...hghghghghgh

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:37
Rilindes, femres se jetes sime, inkurajimit tim, pasionit tim, loqkes sime, te dua shume:
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif

ARI_03
24-03-07, 19:44
nue ko ka mbet tjetr vetem per hajre vllaqko,ja pafeshe hajrine...
vetem u mbyta tuj ba per hajty ty bre vllaqko...hghghghghgh
Hahahahahaah Gazi jo kėtu tamam e ky , por kėsaj rradhe nuk tė zhgėnjen.......jepja dorėn,dhe thuaj pėr hajrė........:biggrin:

gazi-de
24-03-07, 19:47
Hahahahahaah Gazi jo kėtu tamam e ky , por kėsaj rradhe nuk tė zhgėnjen.......jepja dorėn,dhe thuaj pėr hajrė........:biggrin:
hahahaha jo ja bena per hajre,po u mbyta tu be per hajre per te po nuke po i rrine diqka po i ikune...

me fal expert pak shaka....

Sy_kaltra
24-03-07, 19:50
Gėrma gjdo kujt , kiss askujt .....:biggrin:

rilinda
24-03-07, 19:50
o faleminderit, faleminderit te dyve. e qysh po boni perhajr ju me dur that???

ARI_03
24-03-07, 19:51
hahahaha jo ja bena per hajre,po u mbyta tu be per hajre per te po nuke po i rrine diqka po i ikune...

me fal expert pak shaka....
Hahahahahahahah ..... jo bre qy, mos i kėrko falje se ai e dinė mirė se shaka po bėn.....a ėshtė .a nuk ėshtė expert.....:biggrin:

rilinda
24-03-07, 19:51
Gėrma gjdo kujt , kiss askujt .....:biggrin:

as mu a? a e din qe sa nuk mke puth moj???

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:53
Rilinda loqk, shiko keta vellezerit e mi kane ardhur per te na uruar bashkimin tone, duar thate, cka i thone kesaj shpirt?

ARI_03
24-03-07, 19:54
o faleminderit, faleminderit te dyve. e qysh po boni perhajr ju me dur that???......... edhe pse me duar thatė, jemi nė temėn e lagėt.....:biggrin: .....e nėse i kujtohet dikujt tė hap njė temė "njė dhuratė..." atėher na prisni me dhurata......

rilinda
24-03-07, 19:54
hajt mosi i paskna kunet pi falim :D:D:D

ARI_03
24-03-07, 19:55
Gėrma gjdo kujt , kiss askujt .....:biggrin:
....ishalla rren......:biggrin:

Sy_kaltra
24-03-07, 19:56
as mu a? a e din qe sa nuk mke puth moj???

Per ty se kom zor mori, se ti nuk ma mer gishtin me ma lyp edhe doren qy :biggrin: qaf qaty dikund :tongue:

rilinda
24-03-07, 19:56
....ishalla rren......:biggrin:

mu veq m'puthi po tinza juve se tha po lakmojn edhe ata :D:D:D

Sy_kaltra
24-03-07, 19:56
....ishalla rren......:biggrin:


hahahahahahhaha qyre qyre ky , edhe ke nis memi msu foret a hahahahahahha :tongue:

gazi-de
24-03-07, 19:57
o faleminderit, faleminderit te dyve. e qysh po boni perhajr ju me dur that???
qe nje automobil plot me lule...

http://www.blumen-boden.de/hochzeit/autodeko2.jpg

URIME URIME,vetem mos e le expertin me nga automobilin se po ju myte kune.hghg
sepse eshte i gezume shume e po ndodhe diqka.....hghghg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:57
......... edhe pse me duar thatė, jemi nė temėn e lagėt.....:biggrin: .....e nėse i kujtohet dikujt tė hap njė temė "njė dhuratė..." atėher na prisni me dhurata......
Bile me germa vllai, se nusja tani me thote, se i paskam vellezerit koprraca hahahahahahhahahahaahhaha

rilinda
24-03-07, 19:59
Shum faleminderit Gaz. Kur t'martohemi gati veturen e paskum. :D:D sa mir e paske rregullu :D:D:
Edhe mir e ki nuk e la un ata me vozit po voziti vet :D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 19:59
qe nje automobil plot me lule...

http://www.blumen-boden.de/hochzeit/autodeko2.jpg

URIME URIME,vetem mos e le expertin me nga automobilin se po ju myte kune.hghg
sepse eshte i gezume shume e po ndodhe diqka.....hghghg
Oooooo faleminderit vllai,.... ju uroj gjithe te mirat....

Oj rilinda, nusja ime, e sheh se jemi familje bujare ne, shiko vllaqkoja per mua e per ty na dha veture hahahaha dhurat, hahahahahahahhaa

ARI_03
24-03-07, 20:00
mu veq m'puthi po tinza juve se tha po lakmojn edhe ata :D:D:D
http://www.fotosearch.de/thumb/BLG/BLG007/013455BL.jpgPĖR HAJRĖ........:biggrin: veq mos thuaj se kunetnit tomaqarė.....:smile:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:00
Shum faleminderit Gaz. Kur t'martohemi gati veturen e paskum. :D:D sa mir e paske rregullu :D:D:
Edhe mir e ki nuk e la un ata me vozit po voziti vet :D:D
O ti loqk vozit, vec a vjen ajo dite fatlume une me u martue me ty loqka ime :biggrin:

rilinda
24-03-07, 20:00
Bile me germa vllai, se nusja tani me thote, se i paskam vellezerit koprraca hahahahahahhahahahaahhaha

o hiq mos ta nin bre se qato dhurata qe i bon apet qetu n'shpi ka mi lan. :D:D

rilinda
24-03-07, 20:01
http://www.fotosearch.de/thumb/BLG/BLG007/013455BL.jpgPĖR HAJRĖ........:biggrin: veq mos thuaj se kunetnit tomaqarė.....:smile:

Lumja un n'qfar shpie kom ardh :D:D
veq edhe ju boni lum per mu se ka me ju bo hyzmet shum. veq n'kam ka me ju nejt :D:D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:02
o hiq mos ta nin bre se qato dhurata qe i bon apet qetu n'shpi ka mi lan. :D:D
Oj loqk, shpirti im nuk eshte i nxitur pas dhuratave, ai po te kerkon ty loqka ime,:biggrin:

ARI_03
24-03-07, 20:03
Lumja un n'qfar shpie kom ardh :D:D
veq edhe ju boni lum per mu se ka me ju bo hyzmet shum. veq n'kam ka me ju nejt :D:D:DLumt na ēfarrė nuse nė shpi na ka ardhė.....:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:04
Lumja un n'qfar shpie kom ardh :D:D
veq edhe ju boni lum per mu se ka me ju bo hyzmet shum. veq n'kam ka me ju nejt :D:D:D
Jo loqk, ty te kemi princesh, dhe do rrish vetem duke bere qef e sefa, hahahaha, mos ke dert per kete, se nje dashuri te ketille me ty qe kam une, nuk e ka provuar askush e dashur, prandaj do jetojme vetem te lumtur duke qene te qete, pa lodhje e merzi, porse vetem gezim e lumturi.

Ne shtepine tone hyre ty, dhe e zbukurove o gjan.

gazi-de
24-03-07, 20:08
Lumja un n'qfar shpie kom ardh :D:D
veq edhe ju boni lum per mu se ka me ju bo hyzmet shum. veq n'kam ka me ju nejt :D:D:D
lulu bafeshem...por per hyzmet vallahi une jame rane se pi kafe shume..e ARI eshte i lete veq koka kolla pin...hghghghghghghg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:14
Nje puthje per nusen time, rilinden, mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq, loqka ime!:smile:

ARI_03
24-03-07, 20:15
lulu bafeshem...por per hyzmet vallahi une jame rane se pi kafe shume..e ARI eshte i lete veq koka kolla pin...hghghghghghghg Gazi neve sna mbetet tė thuajm diēka tjetėr, se nusja na mėson tabijatet me kohėn, neve pėr karshi tani i thirim te thuajn edhe diēka nė kėtė temė...qė tė vulosin atė qė ua bėm pėr hajrė......:biggrin:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:18
Gazi neve sna mbetet tė thuajm diēka tjetėr, se nusja na mėson tabijatet me kohėn, neve pėr karshi tani i thirim te thuajn edhe diēka nė kėtė temė...qė tė vulosin atė qė ua bėm pėr hajrė......:biggrin:
Hahahahahahhahaha, mire e the hahahahhaa

rilinda
24-03-07, 20:21
hajtmos t'jau nin juve se se kom gat un me ju sherby se e kem menen un me expertin edhe juve me ju gjet ka nja. :D:D

rilinda
24-03-07, 20:24
Prej buzve t'mia, nėpėr dor t'oksigjenit tem e n'faqe t'kunettve t'mi :D:D
http://drawings.love.ecards.free.fr/ulybka-art/images/flying-kisses-2.jpg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:31
Prej buzve t'mia, nėpėr dor t'oksigjenit tem e n'faqe t'kunettve t'mi :D:D
http://drawings.love.ecards.free.fr/ulybka-art/images/flying-kisses-2.jpg
Oksigjeni ta hankt loqken tye hahahahahahahhhahahahahaha, oksigjeni e frymemarrja jane procese per me jetue e dashur... ne pa njeri tjetrin nuk mundemi... te dua shume...

rilinda
24-03-07, 20:32
hahahahahahahaha o mshkrine krejt :D:D:Dhahahahahaha

ARI_03
24-03-07, 20:36
Prej buzve t'mia, nėpėr dor t'oksigjenit tem e n'faqe t'kunettve t'mi :D:D
http://drawings.love.ecards.free.fr/ulybka-art/images/flying-kisses-2.jpg
tė falendėroj kunat e nderuar, kam privilegj te pranojė njė dhurat tė kėtille qė vjen nėpėrmjet duarve tė vėllaut tonė, expetit.

Albanian eX|PerT
24-03-07, 20:44
hahahahahahahaha o mshkrine krejt :D:D:Dhahahahahaha
Ah po e dashur, shume njerez
ne kete Bote,
kane arritur te perceptojne
se te shkrihesh d.t.th. te kenaqesh
...pra edhe une e dashur po kenaqem me ty
sikur ti qe po kenaqesh me mua
valle, ka dikush me te lumtur se ne?
...sa shume njerez synojne dashurijen,
porse sa ka qe e arrijne...?
sa ka qe synojne personin ideal
porse sjan te gjithe me fat sikur une me ty
une jam per ty e ti per mua,
po te them si githenje TE DUA!

rilinda
24-03-07, 21:00
ooo loqken ta hangsha mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

gazi-de
24-03-07, 21:05
ARI u knaqen more,nuke kena dit qa paska hjek vllau yne..me duket tash shpetoje...

Albanian eX|PerT
24-03-07, 21:07
ooo loqken ta hangsha mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq
Oooo syni im, ta hanksha loqken ty mpuuuuuuuuuuuuuuuq!

Albanian eX|PerT
24-03-07, 21:08
ARI u knaqen more,nuke kena dit qa paska hjek vllau yne..me duket tash shpetoje...
Mire qe po e dini vllaqko... po ec pak te te perqafiiiii vllaqko....

gazi-de
24-03-07, 21:16
Mire qe po e dini vllaqko... po ec pak te te perqafiiiii vllaqko....
po me vjene shume mire qe po knaqni,se ke hike bolle per dashni,dhe me ne fund e gjete....te perqafoje forte vllaqko......

Albanian eX|PerT
24-03-07, 22:04
po me vjene shume mire qe po knaqni,se ke hike bolle per dashni,dhe me ne fund e gjete....te perqafoje forte vllaqko......
Te falemnderit vllaqko... te do vllai shume!

e_martumja
24-03-07, 22:22
Nje puthje per Turistin ndoshta e shpeton nga budallaqet dhe del merr pak fryme :biggrin:

Albanian eX|PerT
25-03-07, 11:21
Nje mpuq te madhe, e te forte, per te dashuren time, rilinden, e ta kaloje nje mesdite te qete!

Albanian eX|PerT
25-03-07, 12:42
Nje puthje te hapur per gocat e forumit, ato qe deshirojne le ta marrin, mpuuuuuuuuuuuuq! Forja eshte kush po e marr e para hahahahaha!

rilinda
25-03-07, 12:57
nc nc nc, hajt hajt ha me shum lug ti veq kan me t'met n'fyt :P

jEtA_1
25-03-07, 13:04
govanjuuuu ta gjej valla edhe msitnesh e mir bile jam hahaha di me hjeshue hahaha ta gjej jEtA_1 edhe nje vajze e pa zevensushme ,, por PRINC E PRINCESH jemi une dhe Dreni..e ju merrni nje tjetr titulll hahhahah giovanjuuuuu....:wink:
Luja motrushe valla ki nis mu interesu shume per mua per te ma gjetur nje djal por cka te bej se giovanin nuk mund ta pranoj per arsye se e konsideroj si mike dhe kemi dallim te madhe ne moshe e sot kete puthje po ta dedikoj ty motrushe mpuqqqqqqqqqqqq ne faqe klm ne kete vikend

Albanian eX|PerT
25-03-07, 13:05
nc nc nc, hajt hajt ha me shum lug ti veq kan me t'met n'fyt :P
:frown: Jo be loqk, mos keshtu... ketu gjithe forumi e dijne se si me i pranue puthjet e mija... per ty jane te vecanta me dashuri hahahahaha, syni jem!

rilinda
25-03-07, 13:07
po mir e ki se qe edhe po tuten mi marr se...

Albanian eX|PerT
25-03-07, 13:09
po mir e ki se qe edhe po tuten mi marr se...
Sepse mendojne se mos dot loqka ime, syni im, rilinda do xhelozoje, porse prej sot llokum vetem ty te dhuroj mpuqa... mpuuuuuuuuuuuuuq fort!

Buqja_ch
25-03-07, 19:38
Ni puthje ati si nuk e takova qe sa koh...hahaahhhaa

Paradox_13
25-03-07, 21:02
Per miken time,veq ishalla nuk me shef aga Sh** e as inxhja K******....

e_martumja
25-03-07, 21:05
Per miken time,veq ishalla nuk me shef aga Sh** e as inxhja K******.... ahahahahaha Flm ajt se nuk thojn asgje se edhe atynve ja kona qy :biggrin:

Thanks gjitheashtu te mpuci edhe une ty.

ps: a guxon LIVE ne kosove veres mem mpuc ahhahhaha :biggrin:

Paradox_13
25-03-07, 21:08
ahahahahaha Flm ajt se nuk thojn asgje se edhe atynve ja kona qy :biggrin:

Thanks gjitheashtu te mpuci edhe une ty.

ps: a guxon LIVE ne kosove veres mem mpuc ahhahhaha :biggrin:

Po a ti paske qen ajo aa...???ahahahahaha
Ja tybe hiq se besoj se guxoj, edhepse ishte nje puthje miqsore po hec e mushja menen ages...ahahahhah

e_martumja
25-03-07, 21:13
Po a ti paske qen ajo aa...???ahahahahaha
Ja tybe hiq se besoj se guxoj, edhepse ishte nje puthje miqsore po hec e mushja menen ages...ahahahhah ahaahaha Ajt se Aga e shef me syte e vete se ne CH te puthen ne faqe 3 her si pershendetje :biggrin:

Tomori
26-03-07, 11:32
Ni puthje ati si nuk e takova qe sa koh...hahaahhhaa
flm Buqe, nuk me paske haruar..!
Po ashtu te puthi me mallengjim bukuroshe...!

Buqja_ch
26-03-07, 11:51
flm Buqe, nuk me paske haruar..!
Po ashtu te puthi me mallengjim bukuroshe...!

ahahah flm..me sakatove
po pse de tregove
hahahahha

selvija
26-03-07, 13:29
Luja motrushe valla ki nis mu interesu shume per mua per te ma gjetur nje djal por cka te bej se giovanin nuk mund ta pranoj per arsye se e konsideroj si mike dhe kemi dallim te madhe ne moshe e sot kete puthje po ta dedikoj ty motrushe mpuqqqqqqqqqqqq ne faqe klm ne kete vikendFaleminderit jEtA_1 SE me ke pelqyer shum je shum e bukur e sjellshme e nuk je zheloze per ate edhe me shum kam interes me ta gjet nje djal ashtu siq se vet...te pershndes dhe te uroj qdo te mir kudo qe jeshe.

rilinda
26-03-07, 13:37
http://aura.zaadz.com/photos/6/52571/large/lips.jpg

Tash vjen e merr pronari :D

rilinda
26-03-07, 13:42
Pėr Buqen edhe Selvijen

http://www.123mycodes.com/love/lips/11.gif

Albanian eX|PerT
26-03-07, 18:22
Tash vjen e merr pronari :D
Te falemnderit shume loqka ime... te mpuuuuuuuuqi fort i yti, experti

rilinda
26-03-07, 18:29
mir bone se m'pat marr malli :D:D:D

Albanian eX|PerT
26-03-07, 18:31
mir bone se m'pat marr malli :D:D:D
Edhe mue gjithashtu :frown: .... mke munguar shume e dashur... a i lexove poezit qe ti shkrova?

rilinda
26-03-07, 18:36
qysh jo more. gjithmon para syve pi kom sikurse edhe ty :D:D:D

Albanian eX|PerT
26-03-07, 18:39
qysh jo more. gjithmon para syve pi kom sikurse edhe ty :D:D:D
O loqka ime, afroha pak te ta http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif shpirtin e bardh qe e ke......... te dua shume!

rilinda
26-03-07, 18:43
ma more k'tu se marre. perqata jom largu pak :D:D

Albanian eX|PerT
26-03-07, 18:49
Ani llokum....

Mos harro se te dua shumeeeeeeeeeeeeeee...... mpuuuuuuuuuuuuuuuq fort

gazi-de
26-03-07, 19:21
pashe zotine a ende jeni duke u puthe..e po po hghghg o vllaqko maje vehten he burr............hghghghghg

Albanian eX|PerT
26-03-07, 19:27
Hahahahahahhahahahahahahahaa, ec te te perqafi vllacko, se mke shti me qesh shume hahahahahhahahahahahahahahhahahaha

gazi-de
26-03-07, 19:31
hahahah mua po me vjene shume mire qe vllaqko ime u kenaqe,edhe vetem vazhdo keshtu,se me i ri nuke beheshe..hghghghg

Albanian eX|PerT
26-03-07, 19:36
Flm vllacko.,......................................... .................................te do vllai shume

Agolli
27-03-07, 02:01
Nje puthje vetem per falma_lotin se e meritoj ajo e leni ju keto puthje palidhje se nuk podini as kujt me i dhan se e meriton.

falma_lotinhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq moj ma e mira e botes

...........................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon5.gif

rafet llapjani
27-03-07, 02:07
Nje puthje vetem per falma_lotin se e meritoj ajo e leni ju keto puthje palidhje se nuk podini as kujt me i dhan se e meriton.

falma_lotinhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq moj ma e mira e botes


Kush nuk din oj Simpatike nuk taka dha bali ty henez nje puthje se rrafshile te bahet si me kan narkoz hup krejt aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghag haghaghaghagh

Agolli
27-03-07, 02:10
Kush nuk din oj Simpatike nuk taka dha bali ty henez nje puthje se rrafshile te bahet si me kan narkoz hup krejt aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghag haghaghaghagh
ahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha hha a ti e paske dergu ne shok dhome aaaaaaaaaaaaa ????? ghaghaghaghaghaghaghaghagha

rafet llapjani
27-03-07, 02:15
ahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha hha a ti e paske dergu ne shok dhome aaaaaaaaaaaaa ????? ghaghaghaghaghaghaghaghagha

A pe shef bali po kush a e din ti ate thenje her une her bali aghaghaghaghghaghaghaghaghghaghghaghghaghghagh

Sy_kaltra
27-03-07, 11:30
Nje puthje per nofken taze Shampiten ne quk te gojes kisss ahgghahgahgahghgaagaggagaaa:tongue: :tongue:

rilinda
27-03-07, 12:14
Nje puthje per nofken taze Shampiten ne quk te gojes kisss ahgghahgahgahghgaagaggagaaa:tongue: :tongue:

ahahahahahaha a edhe ti ja nise mu LIZAT a?:tongue: :tongue: hahahahahahaha

Zero Cool
27-03-07, 12:25
kjo puthje eshte per ty rilinda :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/bubbleKissesAnim.gif

Sy_kaltra
27-03-07, 12:52
ahahahahahaha a edhe ti ja nise mu LIZAT a?:tongue: :tongue: hahahahahahaha


Pak ahhahahahhahahahahhaha

rilinda
27-03-07, 14:05
Pėr Zero Cool dhe Sy_kaltra

http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Zero Cool
27-03-07, 14:20
Pėr Zero Cool dhe Sy_kaltra

http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif


Phaaaaaaaaaaaa , shum i paske ly ma lae shej :rolleyes:

rilinda
27-03-07, 14:53
Phaaaaaaaaaaaa , shum i paske ly ma lae shej :rolleyes:
jo bre si kom ly shum po qashtu t'kuqe i kom vet buzt :D:D e nese t'ka met pak shej afroma faqen ta fshij pra :D:D:D

Agolli
27-03-07, 14:54
Nje puthje per nofken taze Shampiten ne quk te gojes kisss ahgghahgahgahghgaagaggagaaa:tongue: :tongue:

hahahahahahahahahah.....:tongue: edhe une qe besa.......ne quk te midisit, aty ne zemer, dingap......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
27-03-07, 15:00
jo bre si kom ly shum po qashtu t'kuqe i kom vet buzt :D:D e nese t'ka met pak shej afroma faqen ta fshij pra :D:D:D
ani veq mos ma kafsho ok?

rilinda
27-03-07, 15:12
jo se po t'metka shej shum shpejt ty :P:D:D:D

Albanian eX|PerT
27-03-07, 22:22
Nje mpuuuuuuuq per loqken teme, Rilinden, dhe i deshiroj nje nate te qete, ... te dua shumeeeeee!!!

rafet llapjani
28-03-07, 00:07
nje puthje te shtire per L
e
g
e
n
d
e
n

rilinda
28-03-07, 12:24
Nje mpuuuuuuuq per loqken teme, Rilinden, dhe i deshiroj nje nate te qete, ... te dua shumeeeeee!!!


Ni mpuuuuuuuuuq per shpirtin tem, Expertin, dhe i dėshiroj njė ditė tė lumtur. MPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUQ

Albanian eX|PerT
28-03-07, 12:45
Ni mpuuuuuuuuuq per shpirtin tem, Expertin, dhe i dėshiroj njė ditė tė lumtur. MPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUQ
Te kaloje nje dite te lumtur duhet te jem me ty shpirt... :smile: ... erdha tash pak per ty...

Te falemnderit per mpuqin.... mpuuuuuuuuuq edhe une per ty e dashur, te kam flori!

Albanian eX|PerT
28-03-07, 20:36
Une tash po dal, e hy me vone... nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq te forte per ty shpirt....Rilinda.........

e_martumja
28-03-07, 22:17
Nje mpuc per at person qe hyn mbas meje !

rafet llapjani
28-03-07, 23:12
Nje mpuc per at person qe hyn mbas meje !

Hopaaaaaaaaaaaaa nafak he bac ishalla nuk bie ne bele me Naimin ghaaghaghaghaghaghghaghaghaghaghgh

ARI_03
29-03-07, 12:00
Njė puthje pėr legendėn.....

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45eaae713f790.gif

rilinda
29-03-07, 13:42
Une tash po dal, e hy me vone... nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq te forte per ty shpirt....Rilinda.........

http://srtking.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/ashley2.jpg

Albanian eX|PerT
29-03-07, 13:46
Tani sa hyra ne net... nje mpuuuuuuuuuq per Rilinden, loqken time.....

rilinda
29-03-07, 13:56
Tani sa hyra ne net... nje mpuuuuuuuuuq per Rilinden, loqken time.....http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Albanian eX|PerT
29-03-07, 14:06
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif
Te falemnderit loqkoooooooo.... mpuuuuuuuuuuuuqi fort shpirt!

selvija
29-03-07, 16:10
http://zangygraphics.com/kisses/pic50.gif

rilinda
29-03-07, 16:38
http://zangygraphics.com/kisses/pic50.gif

per mu ke kjo apo?:rolleyes:

selvija
29-03-07, 16:54
per mu ke kjo apo?:rolleyes:hajt se per ty motrushe edhe te forte se e meriton:biggrin:

rilinda
29-03-07, 18:12
per ty Selvija

http://jphuthservices.com/myspace/mwah.gif

Albanian eX|PerT
29-03-07, 18:36
http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif
RILINDA
Shpirt im, loqka ime, inkurajimi im, qokollata ime, e dashura e jetes sime!

rilinda
29-03-07, 19:52
http://www.zonitonya.com/images/MWAH.jpg

EXPERTIT

Albanian eX|PerT
29-03-07, 20:27
http://www.zonitonya.com/images/MWAH.jpg

EXPERTIT
Flm shume... me freskove diten me keto mpuqa.... te mpuuuuq fort!

gazi-de
29-03-07, 20:37
Flm shume... me freskove diten me keto mpuqa.... te mpuuuuq fort!
hhghghghgh uknaqet vallaqko pasha kuranin,hahahahahah po ju qenki kane tu vujt bre,...
ju pershendes tyve dhe nje puthje ne faqe per tyre...............

rilinda
29-03-07, 20:55
hahahahahaha sjemi kan tu vujt po tash ja kemi pa lezetin :D:D:D, nime a do me ma pru naj kunat ti nshpi a hala se ke gjet?

Albanian eX|PerT
29-03-07, 21:02
hahahahahaha sjemi kan tu vujt po tash ja kemi pa lezetin :D:D:D, nime a do me ma pru naj kunat ti nshpi a hala se ke gjet?
A po ja gjejm nje?

gazi-de
29-03-07, 21:03
hahahahahaha sjemi kan tu vujt po tash ja kemi pa lezetin :D:D:D, nime a do me ma pru naj kunat ti nshpi a hala se ke gjet?
kunate e dashure nje here jo..hghghg nuke po me done krkush moj,e di qe ke pune shume po nuke kame qe te bej...hghghghghg,kur po ju shoh juve tu u kanq zemra po me rritet,dhe ju uroj edhe ne te ardhmen keshtu kaloni...hghghghg

gazi-de
29-03-07, 21:05
A po ja gjejm nje?
mua me ma gjet vllaqko,shtire eshte,sikure eshte nje fjale te ne"i keqe e me nafake" une ne te kundertene..hghghghghgknaqnu ju per mu nuke eshte derte...........

rilinda
29-03-07, 21:07
kunate e dashure nje here jo..hghghg nuke po me done krkush moj,e di qe ke pune shume po nuke kame qe te bej...hghghghghg,kur po ju shoh juve tu u kanq zemra po me rritet,dhe ju uroj edhe ne te ardhmen keshtu kaloni...hghghghg

ma mir t'ishe kan edhe ti vet i dyti e ishim knaq te t'katertit tani :D:D:D:D

gazi-de
29-03-07, 21:20
ma mir t'ishe kan edhe ti vet i dyti e ishim knaq te t'katertit tani :D:D:D:D
po bre kunate vetem jom plake bre,te rejate po me thojen plake,kurse plakate po i dojne te rite,kame mbete me gishta ne goje..hghghghghghghghg

rilinda
29-03-07, 21:24
hajt mos ta nin se un me vllaun tan kemi me ta gjet nja edhe ki me bo lum per ta si un per vllaun tan :D

ARI_03
29-03-07, 21:30
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif Njė puthje pėr.....atė qė ka vendos tė bėhet kunat me rilindėn....:biggrin:

gazi-de
29-03-07, 21:30
ishalla,po shtire eshte.hghghghg,pore ne ju kame besim...

Albanian eX|PerT
29-03-07, 21:41
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif Njė puthje pėr.....atė qė ka vendos tė bėhet kunat me rilindėn....:biggrin:
Kush po ta merr mendja se mund te jete ajo naflike per vllaun tim Gazin a?

rilinda
29-03-07, 21:42
http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif Njė puthje pėr.....atė qė ka vendos tė bėhet kunat me rilindėn....:biggrin:

oooooj qikaaaa a jeni ksajdeeee u hajdeni bonu kunata me mu se keni me bo lum ka t'shkoniii valla :D:D:D

e_martumja
29-03-07, 21:43
Si cdo her nje puthje per personin qe vjen mbas meje keshtu nuk ka gjelozi :biggrin:

rilinda
29-03-07, 21:43
Kush po ta merr mendja se mund te jete ajo naflike per vllaun tim Gazin a?

edhe per ARIN moreeeee

rilinda
29-03-07, 21:44
Si cdo her nje puthje per personin qe vjen mbas meje keshtu nuk ka gjelozi :biggrin:

Hėėė... ta morra ket puthje :D:D:D

ti e martume je valla se t'kisha bo ty kunat :D:D:D

e_martumja
29-03-07, 21:45
Hėėė... ta morra ket puthje :D:D:D

ti e martume je valla se t'kisha bo ty kunat :D:D:D ne te zeze ban :biggrin:

ARI_03
29-03-07, 21:55
edhe per ARIN moreeeeet'lumt goja moj kunatė...:D u vėrtetova se kunata nė mė harron kollaj.....:smile: e ishalla ja mbush mendjen expertit qė tė shoh edhe pėr mua diēka,se ai mė shum mė duket se anon ka vllavi tjetėr...hahahahaha

rilinda
29-03-07, 22:19
Ari a ki qef n'zezen ti qysh po thot e martumja a jo?? a ki qef veq bardh ti?

gazi-de
29-03-07, 22:32
o ARI eshte ne rende,se tashe ka ndryshu,nje her me i riu e plaku ne funde.

rilinda
29-03-07, 22:50
e ky Experti sju ka pyt hiq a? hajt se ja kallxoj ktij qefin un :P:P

gazi-de
29-03-07, 22:53
hahahaha qata thashe masi u prishe reni,edhe tashe ja dhashe lejen ARIT,e une po prriti kame kohe...hghghghg

rilinda
29-03-07, 23:16
hajt se ka me pa experti qe ta ka marr renin
qe ni puthje per ty se t'kom kunat per qefi :D:D:D

http://jesshyams.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/muah.gif

gazi-de
29-03-07, 23:19
hajt se ka me pa experti qe ta ka marr renin
qe ni puthje per ty se t'kom kunat per qefi :D:D:D

http://jesshyams.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/muah.gif
jo jo moj se e kame vlla per qefi
faleinderit kuate........

Albanian eX|PerT
29-03-07, 23:20
e ky Experti sju ka pyt hiq a? hajt se ja kallxoj ktij qefin un :P:P
S'kisha durim... dashurija ndaj teje beri qe te shpejtohen procedurat :lol:, ndoshta edhe nuk kam gabuar qe e kam prishur pak rendin para vellezerve te mi te medhenje (Gazi, Ari), porse tani ne te dy jemi bashke dhe te lumtur e dashur! :lol:

gazi-de
29-03-07, 23:23
S'kisha durim... dashurija ndaj teje beri qe te shpejtohen procedurat :lol:, ndoshta edhe nuk kam gabuar qe e kam prishur pak rendin para vellezerve te mi te medhenje (Gazi, Ari), porse tani ne te dy jemi bashke dhe te lumtur e dashur! :lol:
ajo eshte kryesore vllaqko qe ju te jeni te lumture e te gezuare,e per ne nuke eshte derte deri ne nafake...hghghghg

Albanian eX|PerT
30-03-07, 19:31
Nje Puthje pėr....... (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=970348#post970348) RILINDEN!

rilinda
30-03-07, 20:10
Nje Puthje pėr....... (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=970348#post970348) RILINDEN!

syn t'kam :biggrin:

ARI_03
30-03-07, 20:13
Ari a ki qef n'zezen ti qysh po thot e martumja a jo?? a ki qef veq bardh ti? koktell BARDH & ZI :biggrin:

Albanian eX|PerT
30-03-07, 20:23
syn t'kam :biggrin:
.........shpirt............

selvija
30-03-07, 20:35
Heyyy Frendssssss kisss.
http://zangygraphics.com/lips/11458fccaf720d0088779b8332ef027090359948afb96d49f8 97ba51e659c221.jpg (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=lips&n=23)

ARI_03
30-03-07, 21:46
http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif Njė puthje pėr ......opsss.. nė letrėn nuk paska asnjė emėr....vlen vetėm pėr atė qė e pranon:wink:

Elina
30-03-07, 21:56
Hera e pare qe po hy tek puthejt.
Po vetem pata qef me e dite kujt ju jane dedikuar keto puthje interesante:biggrin:

rilinda
30-03-07, 21:57
E mora un Ari :D:D:D

ARI_03
30-03-07, 21:58
Hera e pare qe po hy tek puthejt.
Po vetem pata qef me e dite kujt ju jane dedikuar keto puthje interesante:biggrin:Nėse ju duken interesante dhe ju pėlqejn menjėher i adresojm tek ju...:biggrin:

http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif

ARI_03
30-03-07, 21:58
E mora un Ari :D:D:DPėr hajr...:biggrin:

Elina
30-03-07, 21:58
Me marrose pak po nejse:biggrin:

ARI_03
30-03-07, 22:00
E mora un Ari :D:D:D

http://plaatjessite.mine.nu/nanda/assepoesster/assepoester-7.gif Ty duhet temena me mė marrė ...:biggrin: :biggrin:

LuLjaa
30-03-07, 22:48
http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/02.gif

rilinda
30-03-07, 23:39
http://plaatjessite.mine.nu/nanda/assepoesster/assepoester-7.gif Ty duhet temena me mė marrė ...:biggrin: :biggrin:

http://www.brides-4u.com/home/content/welcome?view=277

Qe Ari pėr ty edhe vellon e vesha e mora temena se kunat pėr qefi t'kam:biggrin:

rilinda
30-03-07, 23:44
http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/02.gif

LuLjaa i mora un sa si ka marr eksperti :D:D:D:D

Mpuuuuq edhe per ty. Bima doren ta marr :D:D:D

Murgesha
30-03-07, 23:45
Kretj flakė qenkan bėrė puthjet, eeeeej pėrdorni ndoj gomė mbrojtėse se tash Pranverė e kohė e gripeve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
30-03-07, 23:48
Kretj flakė qenkan bėrė puthjet, eeeeej pėrdorni ndoj gomė mbrojtėse se tash Pranverė e kohė e gripeve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pėr ty Murgesha
http://profilejewels.net/grafix/glitter/Love/muah.gif

Murgesha
30-03-07, 23:52
Ueeeee Rilinda mė kalle me kėtė puthje, paska aromė Jargovani. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Albanian eX|PerT
30-03-07, 23:55
Ueeeee Rilinda mė kalle me kėtė puthje, paska aromė Jargovani. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Murgesha, edhe mue po me kall krejt me puthje Rilinda, krejt BOOM eshte be hahahahahahaha........

rilinda
30-03-07, 23:55
Ueeeee Rilinda mė kalle me kėtė puthje, paska aromė Jargovani. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ekstra pėr ty ishte :D

Murgesha
31-03-07, 00:01
Ekstra pėr ty ishte :D

Tė falemnderit shumė. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Virti
31-03-07, 00:03
mode e re... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Murgesha
31-03-07, 00:11
mode e re... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Duhesh me e pėrcjellė modėn se pėrndryshe bahesh komod ahahahahahahahhaaaaaa

Virti
31-03-07, 00:12
... komodore http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Giovanni
31-03-07, 00:14
Kjo puthje shkon ne destinacion te super moderatores MURGESHA


http://www.email-kuessen.de/images/eCardImages/karte6.jpg

Murgesha
31-03-07, 00:23
Falemnderit Giovanni, ta kthefsha me "kamatė". http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Giovanni
31-03-07, 00:25
Falemnderit Giovanni, ta kthefsha me "kamatė". http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Flm.. po edhe pa kamate eshte ok..........:wink:

Albanian eX|PerT
31-03-07, 23:48
Nje Puthje pėr....... (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=971328#post971328) RILINDEN!

Naten e mire shpirti im!

e_martumja
31-03-07, 23:53
veq sa e putha njonin me guhe ne midis te faqeve :biggrin: s'kam mo puthje me shpernda :biggrin:

Xuki
01-04-07, 19:16
Kush po don me puthė, se unė i kam rujt puthjet pėr sonte?

Sy_kaltra
01-04-07, 19:28
Spaska as nje porosi per mu a ? nejse :biggrin:

Agolli
01-04-07, 20:01
As per mua........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

ARI_03
01-04-07, 20:04
Spaska as nje porosi per mu a ? nejse :biggrin:http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif....:wink:

ARI_03
01-04-07, 20:08
As per mua........http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil460f03e947c4a.gif....http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45b2379ee58a9.gif.....http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil4503582a6d716.gif:biggrin:

ARI_03
01-04-07, 20:11
Njė puthje pėr Prishtinasja_

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45eaae713f790.gif:wink:

Xuki
01-04-07, 20:16
Kuku pėr mu...ēka po mė shkon ujt pėr goje me puthė sheqerken teme!!

Prishtinasja_
01-04-07, 20:22
Njė puthje pėr Prishtinasja_

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45eaae713f790.gif:wink:


http://www.vogelforen.de/images/smilies/trost.gif

http://www.vogelforen.de/images/smilies/trost.gif

Sy_kaltra
01-04-07, 20:24
Kuku pėr mu...ēka po mė shkon ujt pėr goje me puthė sheqerken teme!!

Nime ku ka humb more ajo qik ?

Xuki
01-04-07, 21:04
Nime ku ka humb more ajo qik ?


Ėshtė tu e vajtu vetėn qė nuk ma ka dhėnė msn-in me kohė e tash na humbi disi kontakti!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
02-04-07, 18:40
http://commenthound.com/i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/07.gif (http://commenthound.com/)

e_martumja
02-04-07, 22:31
Nje puthje per Paradoxin :biggrin:

Paradox_13
02-04-07, 22:41
Nje puthje per Paradoxin :biggrin:

Athua ende eshte 1 prilli,apo qenka tema e thashethemeve....ahahahaha

e_martumja
02-04-07, 22:43
Athua ende eshte 1 prilli,apo qenka tema e thashethemeve....ahahahaha ahaahaahah mos me thuj qe sta kona se puthja e sinqerte ishte :biggrin: pranoje veq mos e keqperdore :biggrin:

Paradox_13
02-04-07, 22:46
ahaahaahah mos me thuj qe sta kona se puthja e sinqerte ishte :biggrin: pranoje veq mos e keqperdore :biggrin:

As qe dyshova ne sinqeritetin tuaj,e aq me pak do te munde qe ta keqperdor....

e_martumja
02-04-07, 22:49
As qe dyshova ne sinqeritetin tuaj,e aq me pak do te munde qe ta keqperdor....flm...


ajt puthem edhe ti qyyyyy :biggrin:

Paradox_13
02-04-07, 22:51
flm...


ajt puthem edhe ti qyyyyy :biggrin:

Falemnderit per besimin e dhen....

Dreni30
02-04-07, 22:51
http://commenthound.com/i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/k/07.gif (http://commenthound.com/)

Wwowwww Selvija cfare puthje me krejt zemren, te flm.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/Kissing.jpg/180px-Kissing.jpg

Per ty.

legenda
03-04-07, 15:06
a ka naj PUTHJE per mua????ncuuuuuuk,sen nuk paskaaa,
ikaaaa,


ahahaaaa....

Sy_kaltra
03-04-07, 17:15
Ėshtė tu e vajtu vetėn qė nuk ma ka dhėnė msn-in me kohė e tash na humbi disi kontakti!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

S`po di valla Xuki veq qa te rrej ...:biggrin:

Hajt nje puthje per ty pra mbasi spo ban bam ti :tongue:

rilinda
03-04-07, 22:01
EXPERTIT
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

jEtA_1
03-04-07, 22:04
Nje puthje per simpatin time qe gjindet ne forumin Dardan

gazi-de
03-04-07, 22:13
a ka naj PUTHJE per mua????ncuuuuuuk,sen nuk paskaaa,
ikaaaa,


ahahaaaa....
per legenden............
http://www.augustas.de/images/Thumb/clive_kiss_me_neu.jpg

ARI_03
03-04-07, 22:14
Nje puthje per simpatin time qe gjindet ne forumin Dardan
Nė puthje
http://i160.photobucket.com/albums/t163/Naki12/picture17037ev2if.gif
Nėse ėshtė xheloz do ta hetojm se kush ėshtė...:biggrin:

rilinda
03-04-07, 22:30
Nje puthje per simpatin time qe gjindet ne forumin Dardan

hajt vendase kallxom mu n'vesh se kush na koka ai nafakli :D:D:D

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:31
EXPERTIT
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif
Shpirtit tim, Rilindes:
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

rilinda
03-04-07, 22:32
oooooooo sa miiiiiir :D:D:D

jEtA_1
03-04-07, 22:33
Prit moj motrushe se ai vete do te tregohet hahahahahhaahahha

rilinda
03-04-07, 22:36
Prit moj motrushe se ai vete do te tregohet hahahahahhaahahha

auuuu deri sa t'vjen ai pronari me mar ti na zgjate vesht neve tjerve :rolleyes:

Elina
03-04-07, 22:42
Tash vjen Gazi e ti vjedh puthjet :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 22:44
Tash vjen Gazi e ti vjedh puthjet :biggrin:
aaa hajdut i forte jeme kujdes!!!!?.....

Elina
03-04-07, 22:47
Ms me thuj mu se un nuk jam ne kete hore :biggrin:

ARI_03
03-04-07, 22:58
Njė puthje pėr naten e mirė...:wink:

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45eaae713f790.gif

Xuki
03-04-07, 23:02
Njė puthje pėr TY Elina! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
03-04-07, 23:27
Njė puthje pėr naten e mirė...:wink:

http://www.shqiponjat.ch/uploads/smil45eaae713f790.gif

a e di kujt?:rolleyes:

Xuki
04-04-07, 11:59
Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
04-04-07, 12:01
Xukit...
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Prishtinasja_
04-04-07, 12:12
[quote=Xuki]Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/quote
http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/Thanx.gif

Afrohu

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/trost.gif

Elina
04-04-07, 12:14
Njė puthje pėr TY Elina! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Faleminderit Xuki.

Edhe pse me vonese e pash ket mesazh,te puth ne faqe edhe une :biggrin:

jEtA_1
04-04-07, 12:15
Nje puthje per prishtinasen mbasi qenka ksajde Mpuqqqqqqqqqqq ne faqe motrushe

Prishtinasja_
04-04-07, 12:18
Nje puthje per prishtinasen mbasi qenka ksajde Mpuqqqqqqqqqqq ne faqe motrushe

Motrushe... :biggrin:

edhe une po ta kthej puthjen....

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif

Xuki
04-04-07, 12:18
http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/Thanx.gif

Afrohu

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/trost.gif


Jo bre ti nuk po ditshe me puthė.....hajt se tė msoj unė!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
04-04-07, 12:20
Jo bre ti nuk po ditshe me puthė.....hajt se tė msoj unė!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


qy... mjafton me la lemua kryt.... :biggrin: si ai smiley.....

Xuki
04-04-07, 12:57
qy... mjafton me la lemua kryt.... :biggrin: si ai smiley.....


OK, nė ēoft se ja bon si qaj Smiley atėher pranoj.......nuk po mė raka keq! Ani ēfar parfymi ki? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
04-04-07, 15:08
Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif Flm Xuki gjitheashtu edhe une ta dergoj nje puthje te eger mbasi qasishne ta kona :biggrin:


ps: rruju se po gici :biggrin:

selvija
04-04-07, 18:46
Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifAni Xuki ne ball nje muqjee si shej respektimi...

Prishtinasja_
05-04-07, 01:15
Nje http://smiley-msn.com/Smileys/Love//Smiley-msn.com-Love-28065.gif per Kunaten time (Rilinden) dhe nje per vellqkon time (expertin) http://smiley-msn.com/Smileys/Love//Smiley-msn.com-Love-28142.gif!!

Ju respekton shume

Prishtinasja_:smile:

rilinda
05-04-07, 02:31
flm. per ty Prishtinase. Qe nga nje puthje nga un edhe nga vėllaqko yt
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Buqja_ch
05-04-07, 05:35
[quote=Xuki]Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/quote
http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/Thanx.gif

Afrohu

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/trost.gif

FLM ...me te mira ti kthefshim me knaqe mmmmmmmmm

Buqja_ch
05-04-07, 05:38
Nga njė puthje pėr :

e_martumja, Luana, Vjeshta, Selvushin, Buqen, Rilinden, Prishtinasjen dhe tė gjitha ato qė i dua dhe mė dojn! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

kujdes o Xuki se shum ke tubu...mashallah a nuk pate tjera...

mmmmm me shije qenkan ...hahaahah

Buqja_ch
05-04-07, 05:46
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Prishtinase per Ty ..ta uroi ni dit te mbare

Prishtinasja_
05-04-07, 10:19
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Prishtinase per Ty ..ta uroi ni dit te mbare

wow ... vendasja ime

Eja http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

Xuki
05-04-07, 12:30
kujdes o Xuki se shum ke tubu...mashallah a nuk pate tjera...

mmmmm me shije qenkan ...hahaahah


Prej bollakut nuk del zararė qyy! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

legenda
05-04-07, 13:36
a ende jeni duke u PUTH,ncncncnccccc
boll mo ,rune pak energjine,ahahaaaa....

Albanian eX|PerT
05-04-07, 16:05
Nje http://smiley-msn.com/Smileys/Love//Smiley-msn.com-Love-28065.gif per Kunaten time (Rilinden) dhe nje per vellqkon time (expertin) http://smiley-msn.com/Smileys/Love//Smiley-msn.com-Love-28142.gif!!

Ju respekton shume

Prishtinasja_:smile:
Afrohu pak shpirti im http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif te don vllau shume....

Te rrespekton!
@lb-experti!

jEtA_1
05-04-07, 17:31
Ni puthjehttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYYU)per ty......................!!!!!

Agolli
05-04-07, 19:12
Cfar tucani,,, hajde merre puthjen sa se kom marr une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian eX|PerT
05-04-07, 20:13
Ni puthjehttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYYU)per ty......................!!!!!

A ishte kjo per mua e nderuara mike? :cool: :rolleyes:

Agolli
05-04-07, 20:39
A ishte kjo per mua e nderuara mike? :cool: :rolleyes:

Hajt hajt se te tregon Rilinda ty,, se per kend ishte''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
05-04-07, 21:30
Ni puthjehttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYYU)per ty......................!!!!!
Ke kujt ke kete ja morra une motrushes hahahah ncukkkkkkkkk edhe tyyyyyyy

uck_aksh
05-04-07, 21:41
Ke kujt ke kete ja morra une motrushes hahahah ncukkkkkkkkk edhe tyyyyyyy
http://i157.photobucket.com/albums/t67/cleo44_2007/Animation209.gif
per kan spo di valla

uck_aksh
05-04-07, 21:44
http://i34.photobucket.com/albums/d146/WillE3/e35510a8.gif

selvija
05-04-07, 22:00
http://i157.photobucket.com/albums/t67/cleo44_2007/Animation209.gif
per kan spo di vallaPo ti e paske qit mejdan hahahahahaa

Buqja_ch
05-04-07, 22:29
Prej bollakut nuk del zararė qyy! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

merre vetum nje me mire..
se prej kallabllakut nuk ka hajr....

Xuki
05-04-07, 22:34
merre vetum nje me mire..
se prej kallabllakut nuk ka hajr....hahahhahahahahahahhahaha! Mirė e ki vallah!


Mendova qė po mė puthė edhe ti mu! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Albanian eX|PerT
05-04-07, 22:52
RILINDES!!!

Buqja_ch
05-04-07, 22:59
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Nate te mir Xuki......

Xuki
05-04-07, 23:12
http://www.funstarters.com/images/millionKisses/lips_kiss_sm_clr.gif

Nate te mir Xuki......Oooo flm shumė, por tash shumė vėshtirė e kam mem marrė gjumii!

Natėn e mirė edhe ty Buqeee! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Prishtinasja_
06-04-07, 00:02
Nje puthje ne faqe per ....................... KOPUKIN :smile:


http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

Agolli
06-04-07, 00:19
Nje puthje ne faqe per ....................... KOPUKIN :smile:


http://www.renates-puppenwelt.de/1-baby-kuss-animiert2.gif

Falemnderit shumeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Gjithashtu e'ke nje puthje nga une,.......ne faqe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

rilinda
06-04-07, 00:21
Hajt hajt se te tregon Rilinda ty,, se per kend ishte''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

o veē jam tu ja mledh un' k'tij, e kur t'ja nisi me ja zbrit kuku pėr k'ta, veē apet prap shyqyr qė nuk m'kish harru krejt :biggrin: :tongue:

RILINDES!!!

kqyri Agoll pasojat...
http://www.1000smilies.com/kisses.gif

jEtA_1
06-04-07, 11:46
Ke kujt ke kete ja morra une motrushes hahahah ncukkkkkkkkk edhe tyyyyyyy
Ok motrushe merre po ta jape edhe pse nuk ishte e dedikuar per ty kurse kjo puthje ketu i dedikohet personit qe kame ne zemer Mpuqqqqqqqqq e din ai kushe eshte

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/dv.jpg

Buqja_ch
06-04-07, 12:53
Oooo flm shumė, por tash shumė vėshtirė e kam mem marrė gjumii!

Natėn e mirė edhe ty Buqeee! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mu thaft goja ..kishe met be mir e te lash pa gjum...

o Xuki me dit habibi llom um bon qysh e ka zanat edhe mu edhe balushen

hahaahahahh

Buqja_ch
06-04-07, 13:16
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/dv.jpg

Qdo dite te priti..Vetum Ty....nese e sheh thujum te plqej

selvija
06-04-07, 13:35
Ok motrushe merre po ta jape edhe pse nuk ishte e dedikuar per ty kurse kjo puthje ketu i dedikohet personit qe kame ne zemer Mpuqqqqqqqqq e din ai kushe eshte

http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/dv.jpg

Ufff floket perjet mi qove oj qikkkk,,ahahah hmmm qfare pozite qenkan ahaha

Albanian eX|PerT
06-04-07, 13:37
RILINDA!

Me ta dhuru nje lule ti lule je vet, me ta dhuru nje putje ti tranohesh krejt! :biggrin:

Mpuuuuuuuuq shpirto!