PDA

View Full Version : Njė Puthje pėr.......


Faqet : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RiannA
11-03-07, 17:11
Gjdo dit dal me ble shtamqipa....i ka shtampiqat mat mirt Shabani...hahahaa


PS: NI puthje per Zero Cool, mpuuuuuuuuuq

selvija
11-03-07, 17:29
Koke ter Zero_Cool sot tuj puth qikat e forumit...hahhaha me nje frym qitash qatje po gjujshim..ahaha:biggrin:

RiannA
11-03-07, 19:19
@Selvija
hahaha mso ta nin qiki se une i jap frym kti sa don...

PS: e mpuuuuqi pak antarin Ari_03

ARI_03
11-03-07, 20:57
@Selvija
hahaha mso ta nin qiki se une i jap frym kti sa don...

PS: e mpuuuuqi pak antarin Ari_03

Thnx.:wink: RiannA.....gjithashtu mpuqqqqq.......edhe nga unė.

Sy_kaltra
13-03-07, 17:34
Kujt ti pelqej mund ta konfiskon :biggrin:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/d795ee760651669.gif

Agolli
13-03-07, 17:39
Kujt ti pelqej mund ta konfiskon :biggrin:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/d795ee760651669.gif


Une e morra..........:biggrin: jam terrpijan i puthjeve, sidomos me xixa...........:tongue:

Sy_kaltra
13-03-07, 17:41
Une e morra..........:biggrin: jam terrpijan i puthjeve, sidomos me xixa...........:tongue:


Qysh rren :rolleyes: ma mir terpijan ne puthje se ne femra :biggrin:

Agolli
13-03-07, 17:45
Qysh rren :rolleyes: ma mir terpijan ne puthje se ne femra :biggrin:

Qe de..........:biggrin: ma murr mendja qe puthjet vin nga femrat, per ate kurre nuk i refuzoj.........:biggrin:

Sy_kaltra
13-03-07, 17:48
Qe de..........:biggrin: ma murr mendja qe puthjet vin nga femrat, per ate kurre nuk i refuzoj.........:biggrin:

Te baft mir pra,, se puthje qesharake ka qen :tongue:

Agolli
13-03-07, 17:50
Te baft mir pra,, se puthje qesharake ka qen :tongue:

Uuuuuuuuuuuuu knaqa................... duke qeshe................:tongue:

Sy_kaltra
13-03-07, 17:52
Uuuuuuuuuuuuu knaqa................... duke qeshe................:tongue:


Kush qesh e veshhhhhhhhhhhhh :mad: :biggrin:

Agolli
13-03-07, 17:56
Kush qesh e veshhhhhhhhhhhhh :mad: :biggrin:

Meshnet e bajsha.............:biggrin:

Sy_kaltra
13-03-07, 18:00
Meshnet e bajsha.............:biggrin:

E shkefsh :mad: :tongue:

Agolli
13-03-07, 18:05
E shkefsh :mad: :tongue:

Nuk kafshoj buze..............:tongue: :tongue:

e_martumja
13-03-07, 22:24
nje puthje per at person qe hyn mbas meje !!!

Sy_kaltra
13-03-07, 22:29
Nuk kafshoj buze..............:tongue: :tongue:

A ka garanc :biggrin:

Agolli
13-03-07, 22:32
A ka garanc :biggrin:


A me beson.......:biggrin:

Sy_kaltra
13-03-07, 22:33
A me beson.......:biggrin:


Ncuk .....:smile:

Agolli
13-03-07, 22:38
Ncuk .....:smile:

Une po........:smile:

Sy_kaltra
13-03-07, 22:40
Une po........:smile:

Zhgenjehesh .....:biggrin:

vjeshta
13-03-07, 22:44
nje puthje per at person qe hyn mbas meje !!!

Hajt se po ta marr une ...:biggrin:

Agolli
13-03-07, 22:46
Zhgenjehesh .....:biggrin:

Ska lidhje, jam i mesuar....:biggrin:

Zero Cool
13-03-07, 23:25
Nje puthje per femren qe shkruan pas meje


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gif

e_martumja
13-03-07, 23:44
Nje puthje per femren qe shkruan pas meje


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/6d9509810c4eff4.gif


te pas bo mire Vjeshta :biggrin:


OHHHHHHHH fryma mu ndal gati, Zero menxi qe erdha me ta marr kete mpucccc, me guhe a pa guhe :biggrin:

Zero Cool
13-03-07, 23:46
te pas bo mire Vjeshta :biggrin:


OHHHHHHHH fryma mu ndal gati, Zero menxi qe erdha me ta marr kete mpucccc, me guhe a pa guhe :biggrin:

Guhen deri ne mushkni qy....... e din ti :wink: :wink:

vjeshta
13-03-07, 23:49
te pas bo mire Vjeshta :biggrin:


OHHHHHHHH fryma mu ndal gati, Zero menxi qe erdha me ta marr kete mpucccc, me guhe a pa guhe :biggrin:

Hhahahaha vjeshtes ncuk ,po ty ....:biggrin:

Ske faj qe te ndalet fryma ,kur nuk nxen vend dikund....:mad:

e_martumja
13-03-07, 23:50
Guhen deri ne mushkni qy....... e din ti :wink: :wink:


mos po xhelozon nj kush :biggrin: se mu nuk me bjen keq ahahaha

Zero Cool
13-03-07, 23:53
mos po xhelozon nj kush :biggrin: se mu nuk me bjen keq ahahaha

Valal as mu nuk em bjen keq se ma cop se ti asnjo so qetu qy :wink:

e_martumja
14-03-07, 00:02
Valal as mu nuk em bjen keq se ma cop se ti asnjo so qetu qy :wink: shuj se mendojne se ma ke pa :biggrin:

legenda
14-03-07, 00:19
per.....
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:nXPdw9lmZmL8tM:http://kosmetik.topresearch.info/images/lippen.jpg (http://images.google.de/imgres?imgurl=http://kosmetik.topresearch.info/images/lippen.jpg&imgrefurl=http://kosmetik.topresearch.info/lippenpflege.html&h=297&w=365&sz=13&hl=de&start=2&tbnid=nXPdw9lmZmL8tM:&tbnh=98&tbnw=121&prev=/images%3Fq%3Dlippen%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3D de%26sa%3DG)

:rolleyes: .....

Agolli
14-03-07, 00:37
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:nXPdw9lmZmL8tM:http://kosmetik.topresearch.info/images/lippen.jpg

..........'''puthje e rrezikshme'''..........kjo nga legenda, une po tutem.........:biggrin:

Albanian eX|PerT
14-03-07, 00:44
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:nXPdw9lmZmL8tM:http://kosmetik.topresearch.info/images/lippen.jpg

..........'''puthje e rrezikshme'''..........kjo nga legenda, une po tutem.........:biggrin:
Ishte per expertin... mos harro, duhet te kesh pervoj per puthje te tilla...!!!!


...lamtumire miq....!!!!:frown:

Agolli
14-03-07, 00:47
Ishte per expertin... mos harro, duhet te kesh pervoj per puthje te tilla...!!!!


...lamtumire miq....!!!!:frown:

Per ate, dhe u frigova, ''''''''nuk jam expert i puthjev legjendare.......:cool:

Lamtumire.........edhe nje here.....:smile:

legenda
14-03-07, 00:54
http://www.volkskrantblog.nl/pub/mm/tempest/3595/Image/lippen.jpg:wink: ....krejt legjende,ahahahaaa....
Ishte per expertin... mos harro, duhet te kesh pervoj per puthje te tilla...!!!!


...lamtumire miq....!!!!:frown:

Domira
14-03-07, 13:30
Ishte per expertin... mos harro, duhet te kesh pervoj per puthje te tilla...!!!!


...lamtumire miq....!!!!:frown:

Cka u ba expert, pse lamtumir ?:eek:

Agolli
14-03-07, 15:14
Nje puthje miqesore.........''''per Rilinden.......:smile:

rilinda
15-03-07, 10:21
Nje puthje miqesore.........''''per Rilinden.......:smile:

O qfarė befasie tė kėndshme me mėngjes e mora...
Faleminderit shumė Agolli! Tash ktheje faqen...:wink:

http://profilejewels.net/grafix/glitter/Love/muah.gif

Prishtinasja_
15-03-07, 10:40
Nje puthje per...Dea_A ......se eshte shume e sjellshme :biggrin: :biggrin:

http://members.aol.com/cheerbrat791/images/muah%20wuv%20u.bmp

Te pershendet shume

Prishtinasja_ :wink:

Zero Cool
15-03-07, 11:00
Nje puthje per Buqja_ch


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

Buqja_ch
15-03-07, 11:07
Nje puthje per Buqja_ch


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

^
Une per Ty dy ...dhe shume te forta....

Zero Cool

Dea_A
15-03-07, 11:14
Nje puthje per...Dea_A ......se eshte shume e sjellshme :biggrin: :biggrin:

http://members.aol.com/cheerbrat791/images/muah%20wuv%20u.bmp

Te pershendet shume

Prishtinasja_

Edhe une te qaf shumeeeee se te kam krejt freski :smile: !

Zero Cool
16-03-07, 14:30
Tani nje puthje per RiannA


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/23c4326e4532ae8.gif

LuLjaa
16-03-07, 20:03
http://img58.imageshack.us/img58/572/besitos9gn.gif

Agolli
16-03-07, 20:19
http://img58.imageshack.us/img58/572/besitos9gn.gif

Falemnderit..................:biggrin:

Sy_kaltra
16-03-07, 21:26
Ooooo Mputh dashnin tem... ( jom bo me dashni ) :biggrin:

Agolli
16-03-07, 21:29
Ooooo Mputh dashnin tem... ( jom bo me dashni ) :biggrin:

O******qesharake..........me kon ashtu se une bona xheloz,,,,,,,:biggrin:

Sy_kaltra
16-03-07, 21:32
O******qesharake..........me kon ashtu se une bona xheloz,,,,,,,:biggrin:

O****** qesharake hahahahahhahahah ski qka me xhelozu se kur te thash pot du nuk besojshe,,spot besoj se xhelozon ti edhe pse un po rrej ahahhahahahahahha :biggrin:

Agolli
16-03-07, 21:42
O****** qesharake hahahahahhahahah ski qka me xhelozu se kur te thash pot du nuk besojshe,,spot besoj se xhelozon ti edhe pse un po rrej ahahhahahahahahha :biggrin:

hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahah ti e dine qe na jemi namber 1 per me rrejt........:biggrin: nje here ti nje here une = 1 hahahahahahahah

Sy_kaltra
16-03-07, 21:45
hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahah ti e dine qe na jemi namber 1 per me rrejt........:biggrin: nje here ti nje here une = 1 hahahahahahahah

ahhahahahhahahahah po nuk rrej gjith more hahahahahhahahahha qetash nuk rrejta veq mere rren ti se duhet hahahahahahahahahhahaaaaa 1 rrenc + 1 rrencajt = hehehehe mos prite = me nje kiss ,, hamamin hahahahahah = genjeshtaret :tongue: :tongue:

e_martumja
16-03-07, 21:46
oh a pranon naj kush me puthe bre keshtu ti lagi buzet pak :biggrin:

Agolli
16-03-07, 21:57
ahhahahahhahahahah po nuk rrej gjith more hahahahahhahahahha qetash nuk rrejta veq mere rren ti se duhet hahahahahahahahahhahaaaaa 1 rrenc + 1 rrencajt = hehehehe mos prite = me nje kiss ,, hamamin hahahahahah = genjeshtaret :tongue: :tongue:

Hajde te zina geshtenja hajde ani po don me ma zi me kengen e Danit AAAAAAAAA?? hahahahahahahahahahahahahahah GENJESHTARE hahahahahahah :tongue:

Sy_kaltra
16-03-07, 21:58
Hajde te zina geshtenja hajde ani po don me ma zi me kengen e Danit AAAAAAAAA?? hahahahahahahahahahahahahahah GENJESHTARE hahahahahahah :tongue:


hahahahhahahahhahah kush bre rrejti :rolleyes: e vertet e verteterte qy :biggrin: hahahahahahahhahaha O****** Qesharake ahhahahahahahhaaaaa :tongue:

Agolli
16-03-07, 22:04
hahahahhahahahhahah kush bre rrejti :rolleyes: e vertet e verteterte qy hahahahahahahhahaha O****** Qesharake ahhahahahahahhaaaaa :tongue:

hahahahahahahahahahahah u pakaaaaaaaaaaaaaa nga O****** qesharake hahahahahahahah vert tert mvert hahahahahahahahah :tongue:

Sy_kaltra
16-03-07, 22:05
hahahahahahahahahahahah u pakaaaaaaaaaaaaaa nga O****** qesharake hahahahahahahah vert tert mvert hahahahahahahahah :tongue:

ahhahahahahahhahaaaaaa phaaaaaa m`dekoncentrove qfar puthje deshta mi jep dashnis :rolleyes: ahhahahahahahhaaaaaa :biggrin:

rafet llapjani
16-03-07, 22:09
Aka me qkep puthje ktu kush don mi mar urrnoni

selvija
16-03-07, 22:31
http://www.graphics-codes.com/graphics/Cute/f8d452916710ac6.gif (http://www.layoutmygraphics.com/)

rafet llapjani
16-03-07, 22:38
http://www.graphics-codes.com/graphics/Cute/f8d452916710ac6.gif (http://www.layoutmygraphics.com/)


Eprej sodi e kom emrin hugs hahaahahahaahhah

e_martumja
16-03-07, 22:41
Eprej sodi e kom emrin hugs hahaahahahaahhah ky emer eshte Huggis por shkurtimisht hugs jane pampersat per femije hahahaha

selvija
16-03-07, 22:44
ky emer eshte Huggis por shkurtimisht hugs jane pampersat per femije hahahahaHahhaha o e martume dreqi qe je tiii...

Jo hugs rafet por shokovic ,mos deksha pa e vizitue edhe njeher...:biggrin:

e_martumja
16-03-07, 22:45
Nje puthje per Virtin

http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/chounette26.gif :biggrin:

rilinda
17-03-07, 01:40
Pėr tė gjithė ata qė ju bjen udha ksajde...

http://p4.piczo.com/img/i16730080_26305_4.gif

rilinda
17-03-07, 01:45
Nje puthje per Virtin

http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/chounette26.gif :biggrin:

khu khuuu moj e myteee :biggrin:

Agolli
17-03-07, 01:48
Pėr tė gjithė ata qė ju bjen udha ksajde...

http://p4.piczo.com/img/i16730080_26305_4.gif

kesh ka rrexona, per me marr me i pari.........:biggrin:

rilinda
17-03-07, 02:07
Qe tash puthje enkas pėr ty Agolli. Veē tash mos vrapo se k'to vin vet direkt te ti :biggrin:
http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

Agolli
17-03-07, 02:12
Qe tash puthje enkas pėr ty Agolli. Veē tash mos vrapo se k'to vin vet direkt te ti :biggrin:
http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

Te falemderit shume, sa ndihem i relaksum dhe i hipnotizum.......nga keto kissaaa..:biggrin:

edhe une te qafi shume.......:smile:

ARI_03
17-03-07, 09:08
Njė puthje pėr Pirshtinasja_


http://webalbania.com/images/smiles/kiss.gif

Tomori
17-03-07, 12:11
Puthje per Aminen mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq,,,,,,,,,

Prishtinasja_
17-03-07, 12:17
Njė puthje pėr Pirshtinasja_


http://webalbania.com/images/smiles/kiss.gif

:eek: .........

Flm shume !!

Hajde avajtu pakez ( me duket ashtu thoni ju ne Iliride) :tongue:

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/trost.gif

Dea_A
17-03-07, 12:37
:eek: .........

Flm shume !!

Hajde avajtu pakez ( me duket ashtu thoni ju ne Iliride) :tongue:

http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/trost.gif
hahahhahahhaahahaa pse moj per pake sgabove po ike aq larte ?:tongue: (te pershendes shume )

Zero Cool
18-03-07, 15:21
Nje puthje per ate qe shkruan pas meje:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/thkissing-baby.gif

rilinda
18-03-07, 15:56
oooooo shum faleminderit :D:D:D

qe per ty tash :D

http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_5a318134d71a633.gif
http://www.layouts-graphics.com/image101.gif
http://www.layouts-graphics.com/image101.gif

Zero Cool
18-03-07, 15:57
oooooo shum faleminderit :D:D:D

qe per ty tash :D

http://www.layouts-graphics.com/image101.gif

...............hajt...................

rilinda
18-03-07, 17:12
Hajt kush pi zen qeto :D


http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_ba72462dae374aa.gif

Giovanni
18-03-07, 17:24
Hajt kush pi zen qeto :D


http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_ba72462dae374aa.gifJa ku jame http://www.dammitreparole.com/tuodiario/diario1/jessyca/imag005.jpg

rilinda
18-03-07, 17:32
T'lumt! veq a pshtove se ken shum?

Giovanni
18-03-07, 17:40
T'lumt! veq a pshtove se ken shum?


po po mire jame ............

rilinda
18-03-07, 17:45
boll keni hangėr puthje deri tash, e tash kush po don...

http://www.pastpeak.com/gumpa/HandfulOfCherries-DSCN9349.JPG


shumė t'shijshme ishin :D

Giovanni
18-03-07, 17:48
boll keni hangėr puthje deri tash, e tash kush po don...

http://www.pastpeak.com/gumpa/HandfulOfCherries-DSCN9349.JPG


shumė t'shijshme ishin :D


Po i marr edhe keto ndoshta ma ngrisin pak moralin..............uuuuuuuuuuuu flm shume te shishme

Giovanni
18-03-07, 17:53
Rilinda kjo kiss eshte per ty pasi qe ti me dergove kiss dhe qerrshija

http://eleonoraaa.blog.deejay.it/il_mio_weblog/images/bacio.jpg

rilinda
18-03-07, 17:54
o faleminderit shuuuuum:D

Giovanni
18-03-07, 18:06
Kush po e merr kete kafshim ne vesh ??

http://www.claudiaerni.ch/jpg/opere/Bacio.jpg

e_martumja
18-03-07, 18:46
Kush po e merr kete kafshim ne vesh ??

http://www.claudiaerni.ch/jpg/opere/Bacio.jpg po e marr une por te lutem Tinxa se po me shef naj kush dhe e ben histori....

Giovanni
18-03-07, 18:59
po e marr une por te lutem Tinxa se po me shef naj kush dhe e ben histori....


Ok se nuk i tregoj askujt se me e marr vesh na bajn prralle se thojn plakat e ti pastaj je edhe e martuar e nuk bene hiq hahahhhahah

e_martumja
18-03-07, 19:04
Ok se nuk i tregoj askujt se me e marr vesh na bajn prralle se thojn plakat e ti pastaj je edhe e martuar e nuk bene hiq hahahhhahah po vallahi... Upsssssssss boll ndalu mos me puthe mo se trupin ma terqithe ahahhha

Giovanni
18-03-07, 19:10
po vallahi... Upsssssssss boll ndalu mos me puthe mo se trupin ma terqithe ahahhha


Ok deshira juaj eshte urdher per mua por dije se je shume e nxeht dhe shume sensuale.

e_martumja
18-03-07, 19:17
Ok deshira juaj eshte urdher per mua por dije se je shume e nxeht dhe shume sensuale. ehhh damlla te rraft qe po don sherri mem gjete me ty ahahaha

DiLidreqI
18-03-07, 19:21
Nje puthje per At Vajz Qe Se ka puth Hala ker Kush Pra per ... ( Tė PapuThuren)":D

Giovanni
18-03-07, 19:35
ehhh damlla te rraft qe po don sherri mem gjete me ty ahahaha


jo bre mos ta nin se nuk te gjan asgje, po une jam ne rrezik prej burrit tend hhahaahha

rilinda
18-03-07, 22:30
kukuuu ju pash un, veq hajt se si kallxoj kerkujt, veq me ni kusht!

Giovanni
18-03-07, 22:32
kukuuu ju pash un, veq hajt se si kallxoj kerkujt, veq me ni kusht!

ej kolege mos i trego kuj a........!!

rilinda
18-03-07, 22:35
me ni kusht kom than!

Giovanni
18-03-07, 22:36
me ni kusht kom than!

ēfar kushti po don edhe ti nje puthje a ???

e_martumja
18-03-07, 22:37
me ni kusht kom than! rilinda ske shiku mire me ka pershendet me kiss ne faqe ahahha tek une qeshtu pershendetmi ka tri mpuca ne faqe

rilinda
18-03-07, 22:40
ja ja jaaa nuk muni mem mashtru. ju kom pa fort mir. e ndash ti mos mi kallxu burrit tan un, me ma kushtu ni vjerrsh te dyt ju :D:D:D

rilinda
18-03-07, 22:40
Pėr stubllanin ėshtė.


http://profilejewels.net/grafix/glitter/Love/muah.gif

Giovanni
18-03-07, 22:43
Oj dada e martumja a ja kushtoj nje vjerrsh a jo ??

Giovanni
18-03-07, 22:45
Ja vjerrsha rilinda eshte per ty.


Rilindes

Vjerrsha shume,
une kam mesuar,
shpesh un dal,
ne recitim,
sonte kete vjerrsh
per ty po e shkruaj
eshte per ty o RILINDA

rilinda
18-03-07, 22:46
Oj dada e martumja a ja kushtoj nje vjerrsh a jo ??

qysh more pi thu dad? qka boni parzit me ta e tash dad a?
e per vjerrsh, ndashi mos me marr vesh krejt forumi, SHKRUNE :D:D:D

e_martumja
18-03-07, 22:46
Oj dada e martumja a ja kushtoj nje vjerrsh a jo ?? qyqy nje her po em puthe ne vesh tash dade po me thrret phaaaaaaaaaaaaaaaa Ajt nje marroja qefin !

rilinda
18-03-07, 22:47
Ja vjerrsha rilinda eshte per ty.


Rilindes

Vjerrsha shume,
une kam mesuar,
shpesh un dal,
ne recitim,
sonte kete vjerrsh
per ty po e shkruaj
eshte per ty o RILINDAooooo mir mir, kish mujt edhe ma mir veq apet super :D
ta presim tash t'martumen :D

Giovanni
18-03-07, 22:48
Ori goca a dyjat mu keni ba a ...??

Ja mehille se dy maca kan thane e mujn nje qene

e_martumja
18-03-07, 22:54
qysh more pi thu dad? qka boni parzit me ta e tash dad a?
e per vjerrsh, ndashi mos me marr vesh krejt forumi, SHKRUNE :D:D:D


Rreth e rreth i rrash kosoves
por vend ma te bukur
se vendlindjen time nuk e pash
Oh prizren Prizen i bukur
tek ti linda dhe tek ti do te vdes
ndihem krenare qe jam banore jote
dhe lumet na qe kemi te gjithat monumentat
e vjetrat dhe te bukura
Ajt Rilinde banu qike e mire dhe mbylli syte kishe ske pa asgje
se po behet Giovanni me behane dhe nuk e merr askush :biggrin:

stubllani
18-03-07, 22:57
Pėr stubllanin ėshtė.


http://profilejewels.net/grafix/glitter/Love/muah.gif

Ja vlen te rri tere naten duke e shikuar kete.
Flm Shumeeeeeeeeeeeeeeeee

qe per ty nje big http://mobilebox.typepad.com/photos/soft/kiss.gif

rilinda
18-03-07, 22:59
Rreth e rreth i rrash kosoves
por vend ma te bukur
se vendlindjen time nuk e pash
Oh prizren Prizen i bukur
tek ti linda dhe tek ti do te vdes
ndihem krenare qe jam banore jote
dhe lumet na qe kemi te gjithat monumentat
e vjetrat dhe te bukura
Ajt Rilinde banu qike e mire dhe mbylli syte kishe ske pa asgje
se po behet Giovanni me behane dhe nuk e merr askush :biggrin:

ok

s'kom pa kurgja more un. s'pom kujtohet qe kom pa najsen :D:D:D

rilinda
18-03-07, 23:01
Ja vlen te rri tere naten duke e shikuar kete.
Flm Shumeeeeeeeeeeeeeeeee

qe per ty nje big http://mobilebox.typepad.com/photos/soft/kiss.gif


o kadal se m'myyyyteeee!
faleminderit shumė:D

Giovanni
18-03-07, 23:02
ok

s'kom pa kurgja more un. s'pom kujtohet qe kom pa najsen :D:D:D


Ko ashtu duhet kolege. Kiss kiss

rilinda
18-03-07, 23:06
Pėr Albanian eXIPerT-in

http://web.ukonline.co.uk/soulies/kiss_logo.jpg

rilinda
18-03-07, 23:08
Ko ashtu duhet kolege. Kiss kiss

heeeey kadal more se po ja nis me xhelozu e_martumja :P

e_martumja
18-03-07, 23:09
heeeey kadal more se po ja nis me xhelozu e_martumja :P hiq mos ta ndin se s'jam xheloze eheee

Albanian eX|PerT
18-03-07, 23:10
Pėr Albanian eXIPerT-in

http://web.ukonline.co.uk/soulies/kiss_logo.jpg
Falemnderit e nderuar, nje dhurat te ketille akoma keto dite skam pranuar, porse bukurijen e kesaj puthje e shton akoma kur e di se kjo vjen nga nje person i sinqert sic jeni ju e nderuar. rrespekte te vecanta per ty...

albanian, i juaji

rilinda
18-03-07, 23:19
Faleminderit shumė Albanian ;)

Kėto lėpisėza janė pėr dy poetėt: e_martumja dhe giovanni :D
http://www.wowfundraising.com/store/files/images/lollipops-sweet-lips.jpg

http://www.cedarcreekfundraising.com/Sweet%20Lips.jpg

Giovanni
18-03-07, 23:29
Faleminderit shumė Albanian ;)

Kėto lėpisėza janė pėr dy poetėt: e_martumja dhe giovanni :D
http://www.wowfundraising.com/store/files/images/lollipops-sweet-lips.jpg

http://www.cedarcreekfundraising.com/Sweet%20Lips.jpg

aja ajajajajajajaja po qka ki bre tani ti me ne poezit ti kushtuam qka po don tjeter or xhan....

rilinda
18-03-07, 23:31
nuk kerkova asgje tjeter, veq ju falenderova me ato dhuratat ma lart :D:D

e_martumja
18-03-07, 23:31
Faleminderit shumė Albanian ;)

Kėto lėpisėza janė pėr dy poetėt: e_martumja dhe giovanni :D
http://www.wowfundraising.com/store/files/images/lollipops-sweet-lips.jpg

http://www.cedarcreekfundraising.com/Sweet%20Lips.jpg flm por veq sa i pastrrova dhembet se meniher ju kisha ngjit duke lipir hahahaha

rilinda
18-03-07, 23:32
ok leje per neser pra, se nuk prishet ajo :D

Giovanni
18-03-07, 23:34
Dada E-Martume kjo eshte per ty minatit rilindes hhahahaah


http://www.universe-of-luxury.com/rogerdubuis/bijoux/Bague-LoveCarousel-Bacio.jpg

rilinda
18-03-07, 23:36
Kjo per fejes a?
Po nuk mun kjo mu feju me ty joooo. Pa u da me at tjetrin sun fejohet me ty :D

Tomori
19-03-07, 11:09
"rilinda'... mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq,,,,,,,,

e_martumja
19-03-07, 11:18
Dada E-Martume kjo eshte per ty minatit rilindes hhahahaah


http://www.universe-of-luxury.com/rogerdubuis/bijoux/Bague-LoveCarousel-Bacio.jpg Flmmmm, mpucccc edhe ty.

rilinda
19-03-07, 11:52
"rilinda'... mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq,,,,,,,,

http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

Giovanni
19-03-07, 17:54
Nje puthje per jEtA_1
http://www.kartolina.com/resource/picture/Dashurie/Puthje/1k5f1d72bd60_thumb.jpg

falma_lotin
19-03-07, 18:06
nje puthje per Legenden edhe per albanien expertin se ju dua shum
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif


me rrespekt; falma_lotin

Albanian eX|PerT
19-03-07, 20:14
nje puthje per Legenden edhe per albanien expertin se ju dua shum
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif


me rrespekt; falma_lotin
Falemnderit e nderuar,.... legenda dhe une ta puthim lotin ty, ;lol, kalofshi mire.

..albanian..!!

Albanian eX|PerT
20-03-07, 00:39
Nese do vazhdojme akoma tek tema per shuplaka me Rilinden, ndoshta do humb interesi per perqafime e puthje, lol; hahahahah, keshtu qe po shfrytezoje rastin tash,...upssss, paska kaluar mesnata, sidoqofte, te te perqafoj fort rilidanda, se te kam mike per qefi, dhe si te tille te cmoj shume.

albanian

rilinda
20-03-07, 00:44
Nese do vazhdojme akoma tek tema per shuplaka me Rilinden, ndoshta do humb interesi per perqafime e puthje, lol; hahahahah, keshtu qe po shfrytezoje rastin tash,...upssss, paska kaluar mesnata, sidoqofte, te te perqafoj fort rilidanda, se te kam mike per qefi, dhe si te tille te cmoj shume.

albanian

Faleminderit shumė Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522) , e unė nuk pe kqyri sa ėshtė ora, po veq po t'qafi niher n'ball pėr gjumė t'rehatshėm.
Mpuuuq...

Albanian eX|PerT
20-03-07, 00:57
Faleminderit shumė Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522) , e unė nuk pe kqyri sa ėshtė ora, po veq po t'qafi niher n'ball pėr gjumė t'rehatshėm.
Mpuuuq...
Edhe pse para se ta pranoje kete mpuq, ne syrin tim kisha nje gjum nga lodhja, sa qe nuk duroja dot as seconda per tu shtrire per gjum, porse kur rilinda me me goditi me kete perqafim ne balle, e qe ishte aq energjik, sa qe, ta them te drejten, iku gjumi, tash me duket vetja si ne mengjez pas zgjimit prej gjumit te nates, lol; hahahahaha!

Eh qe me ke nxjerr pune tash oj mike,... c'te beje tere naten,... hahaha, ndoshta do mendoje per ty, ngase te kam mike perplot flori,... gjithashtu do jem,... duke menduar strategji kunder semundjes se pagjumesise hahahaha lol; dhe atyre qe po shkaktojne keto semundje me puthjet e tyre, hahahahaha

si zakonisht, me rrespekt, i juaji
albanian

Giovanni
20-03-07, 09:02
Nje puthje shume shume te madhe per Prishtinasen

http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

Prishtinasja_
20-03-07, 09:13
Nje puthje shume shume te madhe per Prishtinasen

http://s128.photobucket.com/albums/p165/commentgraphics/Kisses/th_e90fb1a61fb5c32.gif

wow :eek: Te flm shume more !!!

Per ty :biggrin:

http://foto.arcor-online.net/palb/alben/11/4119511/400_3831363932396133.jpg

Giovanni
20-03-07, 09:15
wow :eek: Te flm shume more !!!

Per ty :biggrin:

http://foto.arcor-online.net/palb/alben/11/4119511/400_3831363932396133.jpg


Grazie per il bacio sei un angelo

legenda
20-03-07, 14:06
flm shuuuume sis.,,,,pergjegjen e din veq ta tha EX|||PERTI.
nje puthje per Legenden edhe per albanien expertin se ju dua shum
http://i56.photobucket.com/albums/g182/janixxx/b2df868b.gif


me rrespekt; falma_lotin

Giovanni
20-03-07, 16:08
nje puthje per ssara

http://accel3.mettre-put-idata.over-blog.com/0/10/08/61/animo/bisous-20chat.jpg

ssara
20-03-07, 16:31
nje puthje per ssara

http://accel3.mettre-put-idata.over-blog.com/0/10/08/61/animo/bisous-20chat.jpg

Flm shuuum

Albanian eX|PerT
20-03-07, 19:55
Prishtinase, ta kam thene se te kam moter per qefi, perplot flori... qaf qaf qaf hahahahaha ;lol:

Sy_kaltra
20-03-07, 19:56
Per Byrekun tim :biggrin:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/5ea152bcd2426a6.gif

Agolli
20-03-07, 19:59
Per Byrekun tim :biggrin:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/5ea152bcd2426a6.gif

E hongsha me nje yoghurt ahahahah

Albanian eX|PerT
20-03-07, 20:01
E hongsha me nje yoghurt ahahahah
Vec mo vllaqko tek byrektorja ime, se me benet hore ore, hahahahahaha, ;lol:, shko tek cajtorja e Xhelilit, hahahahahaha

Agolli
20-03-07, 20:02
Per eurokremin time

http://www.ryforskonfektyrer.com/pralinc.jpg

Agolli
20-03-07, 20:05
Vec mo vllaqko tek byrektorja ime, se me benet hore ore, hahahahahaha, ;lol:, shko tek cajtorja e Xhelilit, hahahahahaha

Mos mu perzi ne puthje te lutem, ghaghaghaghaghagha se po ma humbe oreksin ahahahahahah

Sy_kaltra
20-03-07, 20:09
Per eurokremin time

http://www.ryforskonfektyrer.com/pralinc.jpg

E hongsha me buk hahahahahahhahahah :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
20-03-07, 20:15
Mos mu perzi ne puthje te lutem, ghaghaghaghaghagha se po ma humbe oreksin ahahahahahah
A kodoshi cka je ti,... se a me oreks shkojne puthjet a? hahahahahaha ;lol;, te thoja se akoma sje duke e kuptuar boten e puthjeve, porse ndoshta kjo kaltra te meson... mbes me shpres, se do arrish ta perceptosh, se ke aftesi te kodoshave, hahahahahahahahahahahhahaha

ARI_03
20-03-07, 21:17
Njė puthje pėr jEtA1,

http://www.webalbania.com/uploads/avatars/273_40263774045856e8fc9473.gif :biggrin:

Albanian eX|PerT
20-03-07, 21:19
Njė puthje pėr jEtA1,

http://www.webalbania.com/uploads/avatars/273_40263774045856e8fc9473.gif :biggrin:
Shiko pisin e vogel, hahahahahahahahahahahahhahaha

...hahahhahahahahaa, o shume po me qeshet me kete foto hahahahahahahahaa

Prishtinasja_
20-03-07, 22:36
Shiko pisin e vogel, hahahahahahahahahahahahhahaha

...hahahhahahahahaa, o shume po me qeshet me kete foto hahahahahahahahaa

Vellaqko mos qesh shume por "avajtu" pakez te qaf motra http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

rafet llapjani
20-03-07, 23:57
Mos mu perzi ne puthje te lutem, ghaghaghaghaghagha se po ma humbe oreksin ahahahahahah

Kodosh i puthsh ti saqat e flijave kur jan mi zjer hoooooooo edhe tani han flija me maz aghaghaghahgahgaghahgaghagh

Albanian eX|PerT
21-03-07, 01:13
Vellaqko mos qesh shume por "avajtu" pakez te qaf motra http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif
Loqken ja http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif motres sime me te mire... te kam alltan!

SoKoLi-i-Maleve
21-03-07, 08:56
Nji puqje ne faqe per Selvijen ,mbase qenka zgjua heret. Mpuq.

Prishtinasja_
21-03-07, 11:05
Nje perqafim per KOPUKIN (Agollin) http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

dhe nje puthje ne faqe per vendasen time Buqja_ch http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif

Buqja_ch
21-03-07, 13:14
Nje perqafim per KOPUKIN (Agollin) http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

dhe nje puthje ne faqe per vendasen time Buqja_ch http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif

un ma shum puthje per ty ..dhe 1 mij urime
fat dhe lumturi ne jete...
FLM..nga zemra...

Giovanni
21-03-07, 13:21
Buqja_ch... kjo eshte per ty se ma qite kafen....

http://www.gabryportal.com/galleria/albums/userpics/10001/bacio_per_te.gif

Albanian eX|PerT
21-03-07, 14:53
Nje http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif dhe nje http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif, me te mires se forumit, floriut, rilindes, mikes sime me te sinqerte!

jEtA_1
21-03-07, 15:28
Njė puthje pėr jEtA1,

http://www.webalbania.com/uploads/avatars/273_40263774045856e8fc9473.gif :biggrin:
Ha ha ha ha cfare paske bere keshtu more Ari_03 me skuqe para publikut ani cfar puthje se hehehehhe

selvija
21-03-07, 15:36
Nje puthje per...
http://zangygraphics.com/showinlove/pic58.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=129)

selvija
21-03-07, 15:38
Nji puqje ne faqe per Selvijen ,mbase qenka zgjua heret. Mpuq.O luja Sokuli Maleve na knaq muqjeee me sabah hahahha

Buqja_ch
21-03-07, 15:40
Buqja_ch... kjo eshte per ty se ma qite kafen....

http://www.gabryportal.com/galleria/albums/userpics/10001/bacio_per_te.gif

uuuhhhaaa flm..shume.. qenka e shishme sikur kafja...

Buqja_ch
21-03-07, 15:43
Nje puthje per...
http://zangygraphics.com/showinlove/pic58.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=129)
po kjo per kend ishte ..thuna se do tja kemi lakmi ati si ja fale ti...te pershndes

selvija
21-03-07, 15:50
po kjo per kend ishte ..thuna se do tja kemi lakmi ati si ja fale ti...te pershndesHahah Buqja_ch po e mbaj sekret , e din ai se kujte ...:wink:

Albanian eX|PerT
21-03-07, 15:53
Jo jo selvi, hiq sekret, krejt forumi e kemi kuptuar se per kend po jane keto mpuqje hahahahahahahhahahahahaa :biggrin:

jEtA_1
21-03-07, 16:34
Jo jo selvi, hiq sekret, krejt forumi e kemi kuptuar se per kend po jane keto mpuqje hahahahahahahhahahahahaa :biggrin:
Albanian_eX|PerT mir e ki per bese po cfare sekreti ka mbet kur motrushja ime ashiqare po na thot se kend dashoron dhe kujt ja qon keto puqje hahahahahha motrushe mos mu idhnoa le ta din te gjithe se jeni te lindur per njeri tjetrin mpuqqqqqqqqqqq per ty ne faqe motrushja selvije

Dreni30
21-03-07, 18:23
Nje puthje per...
http://zangygraphics.com/showinlove/pic58.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=129)

Te flm. Selvija per kete mpuqqqqqq kaq te embel.

Agolli
21-03-07, 18:29
Nje perqafim per KOPUKIN (Agollin) http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

dhe nje puthje ne faqe per vendasen time Buqja_ch http://www.esoterikforum.at/forum/images/smilies/kiss4.gif

Falemnderit''''' KOKOROSHKA' te qafi qumeeee http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

rafet llapjani
22-03-07, 02:47
nje mpuqqqqqqqqqq per mallin e njanit qe jam tu ja rujt si syt e mi :tongue:

legenda
22-03-07, 02:52
Ahahahaaaaa....
veq ne faqeeee,ahahaaa

nje mpuqqqqqqqqqq per mallin e njanit qe jam tu ja rujt si syt e mi :tongue:

Albanian eX|PerT
22-03-07, 02:55
O mallit, loqken ja hanksha.....!

Buqja_ch
22-03-07, 23:13
http://www.gabryportal.com/galleria/albums/userpics/10001/bacio_per_te.gif[/quote]
Pranoje nga un per ni nat te mire...
dhe pushim te kendshum kto dit..

ZERO COOL

Giovanni
23-03-07, 00:05
Buqja_ch, po ta dergoj edhe une ket puthje per te uruar nje nate te mire

http://www.claudiaerni.ch/jpg/opere/Bacio.jpg

Sy_kaltra
23-03-07, 10:54
..................http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

Agolli
23-03-07, 11:03
.......................http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif

Simpatikja
23-03-07, 14:10
Nje puthje vetem per falma_lotin se e meritoj ajo e leni ju keto puthje palidhje se nuk podini as kujt me i dhan se e meriton.

falma_lotinhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq moj ma e mira e botes

Sy_kaltra
23-03-07, 14:15
Kiss ...Filanin fistekin .....:cool:

rafet llapjani
23-03-07, 14:18
Ahahahaaaaa....
veq ne faqeeee,ahahaaa


Jo ne veq ne faqe po edhe ne sy te shmojt aghahgaghaghaghghaaghaghgh

se mall i fort je duhet me te ru si syt e mi ahahahahahhahh

rafet llapjani
23-03-07, 14:20
Nje puthje vetem per falma_lotin se e meritoj ajo e leni ju keto puthje palidhje se nuk podini as kujt me i dhan se e meriton.

falma_lotinhttp://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif mpuqqqqqqqqqqqqqqqqq moj ma e mira e botesKush nuk din oj Simpatike nuk taka dha bali ty henez nje puthje se rrafshile te bahet si me kan narkoz hup krejt aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghag haghaghaghagh

jEtA_1
23-03-07, 16:11
Nje Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq nga une per shoqerin virtuale qe kam ketu

vjeshta
23-03-07, 17:57
Nje Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq nga une per shoqerin virtuale qe kam ketu

Flm Jeta .

selvija
23-03-07, 19:16
Nje puthje per Princin tim.
http://zangygraphics.com/iloveyou/pic109.gif

Giovanni
23-03-07, 19:19
Nje puthje per Princin tim.
http://zangygraphics.com/iloveyou/pic109.gif


Ej silvjuuuuuuuuuuu a ma gjene edhe mua nje princeshe ....??

selvija
23-03-07, 19:32
Ej silvjuuuuuuuuuuu a ma gjene edhe mua nje princeshe ....??govanjuuuu ta gjej valla edhe msitnesh e mir bile jam hahaha di me hjeshue hahaha ta gjej jEtA_1 edhe nje vajze e pa zevensushme ,, por PRINC E PRINCESH jemi une dhe Dreni..e ju merrni nje tjetr titulll hahhahah giovanjuuuuu....:wink:

Giovanni
23-03-07, 19:35
govanjuuuu ta gjej valla edhe msitnesh e mir bile jam hahaha di me hjeshue hahaha ta gjej jEtA_1 edhe nje vajze e pa zevensushme ,, por PRINC E PRINCESH jemi une dhe Dreni..e ju merrni nje tjetr titulll hahhahah giovanjuuuuu....:wink:


Ok na po behemi mbreti dhe mbretresha pra, po a e ke pytur jEtA_1 per kete ??

selvija
23-03-07, 19:41
Ok na po behemi mbreti dhe mbretresha pra, po a e ke pytur jEtA_1 per kete ??Haa giovani une kam dret vetem te drejtoj qe me kerkove..e ti propozo vet me fajal tyja hahaha se po ta prish kush..... se princin e princeshen sa mundohen ..por kottt kjo askujt nuk i shkohet se jemi 1sh...edhe ti nese poropzon mbaje hahaha giovanni..:tongue:

selvija
23-03-07, 19:46
http://www.atasaz.com/imajlar/kalp.gif

Dreni30
23-03-07, 20:08
http://www.atasaz.com/imajlar/kalp.gif

Hhahahahaha selvija te flm, shume per kete mpuq te bukur.

rilinda
23-03-07, 22:56
Pėr albanian expert-in :D

http://web.ukonline.co.uk/soulies/kiss_logo.jpg

Albanian eX|PerT
23-03-07, 22:59
Pėr albanian expert-in :D

http://web.ukonline.co.uk/soulies/kiss_logo.jpg
Me erdh qerja, hahahaha po te flm shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mpuqqqqi fort hahahahahaha, te do vllau shumeeee!!!!

rilinda
23-03-07, 23:01
sa lezet qenka me marr shpulla e puthje sė bashku :D:D

Albanian eX|PerT
23-03-07, 23:03
Qaj e kenaqu i thone kesaj ceshtje rilinda nese nuk e ke ditur hahahaha :biggrin:

rilinda
23-03-07, 23:28
Pėr Gazin pasi qė tash e kam paqe me tė.

http://jesshyams.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/muah.gif

gazi-de
23-03-07, 23:32
Pėr Gazin pasi qė tash e kam paqe me tė.

http://jesshyams.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/muah.gif
faleminderit se e kame meritu nje se.....hghghghg

rilinda
23-03-07, 23:34
nuk ja hupi meritat kerkujt un :D:D, e sidomos ty :D

gazi-de
23-03-07, 23:40
faleminderit e nderuara rilinda:wink:...

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:17
Tash koha eshte per nje potpuri puthjesh nga une per rilinden, yllin e forumit ;), ....mpuuuuuq :wink:

rilinda
24-03-07, 00:21
ooo faleminderit shuuuuuum vllavi mueeh, veq mos m'thuj yll se edhe yjet bien nganjehere, e po ma ndjell edhe mu me ra najka :P:P

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:23
Hahahahahaha, e mencur je ti hahahaha,... oki pra po te them oj bukuri, hahaha se bukuria nuk bie hahahahahahhahahahahaha

Hej nime, si tu duken puthjet? :biggrin:

rilinda
24-03-07, 00:25
t'lumt :D expert je ti bre :D:D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:27
Expert sikur bukurija ime rilinda hahahahahahhahahahahahaha

rilinda
24-03-07, 00:30
qka koke kaq n'qef more sante? mos ta ka dhan naj puthje najkush pernime e ta paska shtu disponimin? Veq mos m'thuj po se ja nisi me xhelozu :P:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:33
Jo be llokum, edhe Angelina Jolie nese me ofron puthje per disponim, nuk i pranoj.,... perderisa te kam ty ;) :d hahahahahaha

Pse jam i disponuar?

Sepse te kam ty ketu hahahahahahahha e me ke munguar keto dite

rilinda
24-03-07, 00:44
tash e vėrtetova thėnien: "derisa e ke afėr njė person nuk e vren"... o sa mirė qė t'paskna mungu pėr disa ditė se me pas qenė ksajde sonte nuk kishe me qenė kaq i disponuar.
http://i34.photobucket.com/albums/d116/gordele/PICTURECODES/myspace-glitters/myspace-glitter-graphics-97.gif

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:52
tash e vėrtetova thėnien: "derisa e ke afėr njė person nuk e vren"... o sa mirė qė t'paskna mungu pėr disa ditė se me pas qenė ksajde sonte nuk kishe me qenė kaq i disponuar.
http://i34.photobucket.com/albums/d116/gordele/PICTURECODES/myspace-glitters/myspace-glitter-graphics-97.gif
A po e sheh hahahahahaha, po ty sa fill mend te kemi be loqk hahahahaha...

Mbase ike per gjume, po iki edhe une, se spo rrihet pa ty.... hajde nje mpuuuuuuuuuuuuq per fund....

http://i34.photobucket.com/albums/d116/gordele/PICTURECODES/myspace-glitters/myspace-glitter-graphics-97.gif

rilinda
24-03-07, 10:45
o sa gjumė t'mirė kom bo prej kėsaj puthje.:D:D:D

Giovanni
24-03-07, 13:24
Nje kiss per kolegen time a din ajo....:wink:
http://www.thebeststuffintheworld.com/images/images_of_stuff/210x600/kisses-on-the-neck-16550.jpg

selvija
24-03-07, 15:36
Nje puthje per...por momentalish sqenka ne lidhe.
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)

Albanian eX|PerT
24-03-07, 15:46
o sa gjumė t'mirė kom bo prej kėsaj puthje.:D:D:D
A e din pse? Sepse ta ka derguar i yti, loqka, experti hahahahahahaha!

Tash afrohu pak te ta jap nje mqup per mesdite, rrushi jem hahahaha! mpuuuuuuuuuq!

rilinda
24-03-07, 16:03
Faleminderit llokum. Kthe faqen edhe ti
http://images.bigoo.ws/content/saint_valentine/gif_kiss/gif_kiss_2.gif

rilinda
24-03-07, 16:06
Nje kiss per kolegen time a din ajo....:wink:
http://www.thebeststuffintheworld.com/images/images_of_stuff/210x600/kisses-on-the-neck-16550.jpg
http://i85.photobucket.com/albums/k54/fryman04/coolprofile/Images/Hugs_And_Kisses/images/hugs-kisses-03.gif

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:09
Faleminderit llokum. Kthe faqen edhe ti
http://images.bigoo.ws/content/saint_valentine/gif_kiss/gif_kiss_2.gif
Te falemnderit shume loqkooooo, ty te kam me te embel se llokumi e mjalta, me te shijshme se rrushi,... puthjet tua jane me te fresketa se sa embesirat e vecanta... te puth forte, i yti, expertiiiii, mpuqqqqqqqqqqqq

Giovanni
24-03-07, 16:11
http://i85.photobucket.com/albums/k54/fryman04/coolprofile/Images/Hugs_And_Kisses/images/hugs-kisses-03.gif

http://samsobi.com/rus/sprites/sprites.kisses.gif

rilinda
24-03-07, 16:16
o experti jem edhe kolegu jem faqet keni nis me mi aj.
Ju pershendes te dyve me kangen e Tunes- Kiss, se qeta kesh tu e ngu e tu mendu per juve :D:D:D

Dreni30
24-03-07, 16:17
Nje puthje per...por momentalish sqenka ne lidhe.
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)

Erdha e mora kete mpuqqqqqqqq. te flm. gjithashtu edhe ty..

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:18
o experti jem edhe kolegu jem faqet keni nis me mi aj.
Ju pershendes te dyve me kangen e Tunes- Kiss, se qeta kesh tu e ngu e tu mendu per juve :D:D:D
Ti hanksha faqet une ty hahahahahahhaa,.... Une te pershendes me kengen: "puthjet e tua, ma knaqen zemren" hahahahahaha

mpuuuuuuuuuuuuuuuq te madhe per ty llokum

rilinda
24-03-07, 16:31
Ti e knon ket kang per mu apo? :D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 16:54
Ti e knon ket kang per mu apo? :D:D
Po per kend tjeter, pos per ty, rrushin tim, :smile:

rilinda
24-03-07, 16:59
ok e pres serenaten sonte :D:D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 17:11
Kur te duash, se me ke ne sherbim ne cdo kohe, se per puthje jam i yti, oj e imja rilinda, hahahaha!

ninnela
24-03-07, 17:19
Nje puthje kesaj radhe shko per GIOVANNI mmmmpppuuqqqqqq

Per vargjet e bukura :)

Giovanni
24-03-07, 17:27
Nje puthje kesaj radhe shko per GIOVANNI mmmmpppuuqqqqqq

Per vargjet e bukura :)


Faleminderit shume.........
Ndersa per vargjet tua:
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1122382/2/istockphoto_1122382_organic_kisses.jpg

Giovanni

rilinda
24-03-07, 17:29
http://i18.photobucket.com/albums/b107/batutamataba/1005-001-86-10281.gif

PĖR QATA QĖ HYN MBAS MEJE. ( E DI KUSH KA ME HI, VEQ ISHALLA NUK RRXOHET TU NGAJT ME ARDH MI ZAN PUTHJET E MIA)

Giovanni
24-03-07, 17:32
http://i18.photobucket.com/albums/b107/batutamataba/1005-001-86-10281.gif

PĖR QATA QĖ HYN MBAS MEJE. ( E DI KUSH KA ME HI, VEQ ISHALLA NUK RRXOHET TU NGAJT ME ARDH MI ZAN PUTHJET E MIA)


I zuna une po me doket......???

rilinda
24-03-07, 17:36
mir jau bone veq ishalla nuk t'bojn dam gjeth ato puthje :D:D:D

Giovanni
24-03-07, 17:40
mir jau bone veq ishalla nuk t'bojn dam gjeth ato puthje :D:D:D


veq nje puthje e kam marr de ......... tjerat i kam konservu per kur te me merr malli per ty.....hahhahaahh

Albanian eX|PerT
24-03-07, 17:46
http://i18.photobucket.com/albums/b107/batutamataba/1005-001-86-10281.gif

PĖR QATA QĖ HYN MBAS MEJE. ( E DI KUSH KA ME HI, VEQ ISHALLA NUK RRXOHET TU NGAJT ME ARDH MI ZAN PUTHJET E MIA)
M'fal rilinda, spaskan qen kismet per mue, hahahahahahahahahaa, se ma noj kemben njeri atje duke ardhe.........

ec te puthi fort shpirti jeeeeeeeeeeeeeeeeeem, mpuuuuuuuuuuuuuq, rrush tkom, syn, hahahahhaha, loqk ;) (K)gagaagagagaga

rilinda
24-03-07, 17:49
ēka me t'bo giovanni ma i shpejt se ti :D:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 17:54
Ska dert...

Afrohu pak, te ta puthi loqken, oj loqka ime (K):biggrin:

gazi-de
24-03-07, 17:55
veq nje puthje e kam marr de ......... tjerat i kam konservu per kur te me merr malli per ty.....hahhahaahh
giovanni a po mi shet do se erdha vone.....hghghghghg

Giovanni
24-03-07, 18:02
giovanni a po mi shet do se erdha vone.....hghghghghg


Kushtojn shume se jan te qmushme. :biggrin:

Giovanni
24-03-07, 18:04
M'fal rilinda, spaskan qen kismet per mue, hahahahahahahahahaa, se ma noj kemben njeri atje duke ardhe.........

ec te puthi fort shpirti jeeeeeeeeeeeeeeeeeem, mpuuuuuuuuuuuuuq, rrush tkom, syn, hahahahhaha, loqk ;) (K)gagaagagagaga


Ej Expert po ti jap gjysen vetem se je ti se tjeter kuj jo......:wink:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:07
Ej Expert po ti jap gjysen vetem se je ti se tjeter kuj jo......:wink:
Po thu Gjiovan a? Po hajt po i mar, ishallah jane akoma te fresketa, hahahahahahahahahha

Rilinda, ec loqk, ta puthi synin pak, llokum tkam :smile:

gazi-de
24-03-07, 18:08
Kushtojn shume se jan te qmushme. :biggrin:
e kame dite i nderuare,po thashe te pyti......hghghghg

Giovanni
24-03-07, 18:10
Po thu Gjiovan a? Po hajt po i mar, ishallah jane akoma te fresketa, hahahahahahahahahha

Rilinda, ec loqk, ta puthi synin pak, llokum tkam :smile:


I kam konservu mire hiq mos ki dert se te freskta i ke.....:wink:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:11
I kam konservu mire hiq mos ki dert se te freskta i ke.....:wink:
A je i sigurt, se une jam alergjik, hahahahahahahahahahahahahahahahaha?

Giovanni
24-03-07, 18:14
A je i sigurt, se une jam alergjik, hahahahahahahahahahahahahahahahaha?


100% i sigurt po mos nij se ne frigorifer i pata hahahahahahahahh

rilinda
24-03-07, 18:14
sen nuk t'gjen bre se ju kom qit antifreez :P:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:15
100% i sigurt po mos nij se ne frigorifer i pata hahahahahahahahh
O baba ma ka lan amanet, mos me i morr puthjet me ndermjetesime porse drejtperdrejt vec hahahahahahhahahahahahahhahahahahaha

rilinda
24-03-07, 18:15
Special per Gazin, mosi kta dy kan qellu tahmaqar :P:P:P:D ;)

http://i54.photobucket.com/albums/g98/lulubell_01/mwah.jpg

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:16
sen nuk t'gjen bre se ju kom qit antifreez :P:D
Ti loqko mos fol shume e shume, po ec afrohu te ta pushi loqken pak hahahahahaha, mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq shpirti jem hahahaha

rilinda
24-03-07, 18:18
hahahahahhahahahahahhaha, a m'xiglove more a m'puthe? h ahahahahah

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:20
hahahahahhahahahahahhaha, a m'xiglove more a m'puthe? h ahahahahah
T'kaqa be loqk, a te dhimti hahahaha, krejt faqet kuq ti kom bo, e ti hanksha faqet ho hahahahahahhahahaha

rilinda
24-03-07, 18:23
mu kan imunizu edhe faqet :D:D

e ku met Gazi qe se mori hala puthjen se? a mos e ke mshef ti Gazin veq me at puthje ti tash?:P:D

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:28
mu kan imunizu edhe faqet :D:D

e ku met Gazi qe se mori hala puthjen se? a mos e ke mshef ti Gazin veq me at puthje ti tash?:P:D
Oj loqk une per ty, ti per mue, hahahahahha edhe faqet tona jane dashurue me njeri tejtrin.


O Gazi, edhe pse e kam te dashur rilinden, ec merri puthjet se nuk xhelozoj, hahahahahahahahahahhahahahahahah ahah ahhahahahahah

rilinda
24-03-07, 18:32
hahahahhahahahahahahah nashta e ke tut valla.
O Gaz hajde merri se kti ja kom marr zemren qeshtu n'dor e sen nuk t'bon pa i than un :D
http://photos.friendster.com/photos/41/38/15798314/31605013824721m.jpg

rilinda
24-03-07, 18:34
PĖR GAZIN KUDO QĖ T'JETĖ

http://www.123glitter.com/graphics-gallery/love/20.gif

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:35
hahahahhahahahahahahah nashta e ke tut valla.
O Gaz hajde merri se kti ja kom marr zemren qeshtu n'dor e sen nuk t'bon pa i than un :D
http://photos.friendster.com/photos/41/38/15798314/31605013824721m.jpg
Mos harro se ne ate zemer mbrenda je ti loqka ime.... hahahahahahha,

gazi-de
24-03-07, 18:35
Special per Gazin, mosi kta dy kan qellu tahmaqar :P:P:P:D ;)

http://i54.photobucket.com/albums/g98/lulubell_01/mwah.jpg
qy tanmaqare e te mdhoje bile..hghghg faleminderit rilina....edhe po tutem mos po gjelozojen se,po une e mora e ishalla te kallet bota...hghghghghghg

e_martumja
24-03-07, 18:35
Mos gabon mem puthe dikush mue se po ja ngjet nje virus i keq i gripit :biggrin:

gazi-de
24-03-07, 18:37
Oj loqk une per ty, ti per mue, hahahahahha edhe faqet tona jane dashurue me njeri tejtrin.


O Gazi, edhe pse e kam te dashur rilinden, ec merri puthjet se nuk xhelozoj, hahahahahahahahahahhahahahahahah ahah ahhahahahahah
qy spo gjelozoje,e ter kohen vqe muzike po ndegjone vllaqko,por hiqi prej veshi ato se ta prishin veshin..hghghghgh

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:38
qy tanmaqare e te mdhoje bile..hghghg faleminderit rilina....edhe po tutem mos po gjelozojen se,po une e mora e ishalla te kallet bota...hghghghghghg
Hiq vllaqko mos ta nije vec te para hahahahahahahahha se puthje miqesore ishte ajo, ndersa puthjet e mija per rilinden dhe anasjelltas jane puthje dashurije hahahahahahahahhahahahaa

Albanian eX|PerT
24-03-07, 18:39
qy spo gjelozoje,e ter kohen vqe muzike po ndegjone vllaqko,por hiqi prej veshi ato se ta prishin veshin..hghghghgh
Po pasioni i dashurise sime ndaj rilindes po me lodh, e keshtu po kaloj momente me muzik duke menduar per loqken time rilinden hahahahahah

Giovanni
24-03-07, 18:46
Mos gabon mem puthe dikush mue se po ja ngjet nje virus i keq i gripit :biggrin:


Po te puthi une


http://www.postsmile.com/collections/love2/kisses.gif

rilinda
24-03-07, 18:47
a e keni pa atje te LETERSIA qysh ka nis mi shkru faqet e ditarit t'vet, e emni jem po ja stolis ditarin ktij.:P shum u dashuru ky djal valla. edhe un qashtu jam veq spo shprehna shum :P:D

gazi-de
24-03-07, 18:47
Po pasioni i dashurise sime ndaj rilindes po me lodh, e keshtu po kaloj momente me muzik duke menduar per loqken time rilinden hahahahahah
jo une prej dhimte e kame,se po me dhemesh vllaqko se dashnia eshte pune e keqe,hajt hajt se i bone edhe ti vjet e mia e te bjen ndermende...

rilinda
24-03-07, 18:48
Mos gabon mem puthe dikush mue se po ja ngjet nje virus i keq i gripit :biggrin:

kthe faqen motrushe :D
http://kategibbs88.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/kiss.gif

Pa grip jam. hiq mos ta nin ;)

gazi-de
24-03-07, 18:49
PĖR GAZIN KUDO QĖ T'JETĖ

http://www.123glitter.com/graphics-gallery/love/20.gif
faleminderit rilinda

po ti ma tranove vllaqken time ekxpertin,jo tashe edhe konpjuterin...hghghghghghg
por faleminderit...............