PDA

View Full Version : Princi e dorzoj titullin


gazi-de
13-05-09, 11:51
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:

romansa
13-05-09, 11:52
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:
pse gaz ēka u be,a te dul mandati a?

Albonita
13-05-09, 11:54
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:Deri se ish ber dikush tjer princ:biggrin: nuk kishe Guzua mu derzua sepse hala ketu ne fd... nuk asht cel nje Votim per te zavendesua ty :biggrin: ...i Nderuari Princ.

~AnnA~
13-05-09, 11:58
gazi,pse e leshon postin e princit? apo do me u be mbret? :smile:

Murgesha
13-05-09, 12:04
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:

Mirė paske ba o Gazi.

Tash ndjehesh mė lirshėm. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Breshka
13-05-09, 13:54
KREJT LUFTOJN PER KARRIG KY PO LEN :rolleyes:

Rozafa
13-05-09, 13:57
E princeshen ku po e le...:frown:

gazi-de
13-05-09, 14:21
E princeshen ku po e le...:frown:
princeshen po jau le juve:wink:

gazi-de
13-05-09, 14:22
pse gaz ēka u be,a te dul mandati a?
po bre se titull falc ish kan:biggrin:

gazi-de
13-05-09, 14:23
Mirė paske ba o Gazi.

Tash ndjehesh mė lirshėm. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
po tybe:wink:

gazi-de
13-05-09, 14:24
KREJT LUFTOJN PER KARRIG KY PO LEN :rolleyes:
e po karrika ishe kan e prish moj tybe:biggrin:

Jana
18-05-09, 10:04
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:


Gazi sha u bo mer....bash pem vjen qudi se kam mendu qe kurr spo don me dorzu ket titull..bash mir ja paske bo....Nima sha ban tash Princesha pa Princ...hajt se ndoshta te zevendeson ty ose e len edhe ajo ket post se s'ka lezet Princesha pa Princ......

gazi-de
18-05-09, 11:45
Gazi sha u bo mer....bash pem vjen qudi se kam mendu qe kurr spo don me dorzu ket titull..bash mir ja paske bo....Nima sha ban tash Princesha pa Princ...hajt se ndoshta te zevendeson ty ose e len edhe ajo ket post se s'ka lezet Princesha pa Princ......
e po edhe Princi po u dorzojke,per me i shpetu me te keqes qe ka mujt me ndodh:biggrin:

ALlma
18-05-09, 12:00
Une veq po e dorzoj kete titull princ!
Arsyna hmmm nejse po ja dhe L...:biggrin:
ja pafsh hajrin:biggrin:edhe gjumin ke me ba me rehat tash :biggrin: hehhee

Albonita
18-05-09, 12:09
Asgje nuk po marrim afer zemres, se tema ashte te thash e thanet..!:wink: :biggrin:

emine
11-09-09, 17:01
KURSEND SKE DORZU MARA TI GAZMEND O QKA KE ME DORZU NE DORE TE SEKLETRAIATIT TE PUNEVE TE MBRENDSHME,:biggrin: