PDA

View Full Version : Kush din me nemė (mallkue) me se miri?


Faqet : [1] 2

Murgesha
06-03-04, 11:56
Te gjithe anetareve te forumit ju rafte virusi (ne kompjutera)

Vazhdoni............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
06-03-04, 14:51
Te gjithe anetaret qe jane te martuar,te fejuar e te dashuruar,u ndafshin nga partneret.Kuku sa keq mallkova :( ,me falni se nuk e pata seriozisht :D

Gentiana
06-03-04, 15:51
Para do kohe me ka ardh nje sms,dhe per kte kam qeshur shum. sepse ka qen nje nem(mallkim) Citim:

O Zot bene qe te gjith ata qe nuk me thrrasin,apo nuk me shkruajn tju hup nateli (mobili). keshtu qe po ju them juve,O zot bane qe te gjith atyre se nuk shkruajn ne Forum tju prishet PC-ja, apo edhe siq tha Murgesha tju bjen Virusi.

Genta

K-man
06-03-04, 18:52
plaqshi sonte

Murgesha
07-03-04, 00:26
He moj Barbaroza po keq neme. Se di seriozisht a me aventura veq mua me zuri kjo neme, u ndava, o u ndava nga partneri :cry:
Tani une opo e bej nje tjeter, I rafte femrave semundja e pulave e djemte kund mos gjetshin nuse hahahahaahahahahh :lol:

Gentiana
07-03-04, 00:28
Kuku po keq bre po nemni, :( po qfaj kemi na more per kto nem?? :cry: :cry:

Murgesha
07-03-04, 00:31
E cfaj i pata une Barbarozes, qe e beri ate nem dhe me zuri, mori shuj se une di hala ma keq, ani prej zemres se plaste ju zen krejtve me rend :twisted:

Gentiana
07-03-04, 00:34
OK OK Murgesha nxine se nuk thash asgje, se tani po frigona :cry:

Murgesha
07-03-04, 00:37
Ashtu me MESUESEN me mirre rri urte se sonte po e kupton se jam e merzitur. Ja u ba ora gadi 1 pas mesnate e une vetem :cry: :cry:
Edhe ate krejt per faj te Barbarozes.

Barbaroza
07-03-04, 11:52
Pse po me fajeson mua Murgesha,me se pari fajesoje veten qe e hape kete teme e me detyrove te mallkoj aq keq.Nese ke akoma probleme me te dashurin,shko te Esmeralda ta shkruan ndonje hajmali e te ben hajr shpresoj :)

lazdrani
07-03-04, 12:43
Barbaroza&Murgesha ju dyjat qe nuk po duhani ishallah merreni vesh me Letra :lol: :lol: :lol:

zotiesht1
07-03-04, 16:41
ekur mos gjetshit bura dhe gra per tan jeten okej

Donika Morina
09-03-04, 15:09
Zotiesht 1 u tu thaft goja jarabi .qysh more po thu mos gjetshi burra e gra.

Gentiana
10-03-04, 22:23
Ju preft ora,dhe ju raft Dergja :oops:

K-man
11-03-04, 03:38
donlla t'raft; pika t'raft

BlertaB
11-03-04, 12:56
kuku K-man mos tu gjet kun ilaq ty.

Barbaroza
11-03-04, 14:46
AlbMuslim-Ku,e di edhe nje me te mire:u befshi per hoxhallare e ilaq mos gjetshi :lol:

Gentiana
11-03-04, 14:48
Ufffffffff Barbaroza nemt tua dhe te Murgeshes :? keq bre po nemni pasha mu 8)

Barbaroza
11-03-04, 14:51
Hahahahaaha Genta,po hobi i kemi :lol:

Gentiana
11-03-04, 14:53
Po ama ndoshta per ju hobi po me ba ne ma kap kto nemt e juaja vaj halli per ne. e ju vetem Hobi :(

BlertaB
11-03-04, 15:00
jo oj genta se nuk na kapin neve nemt e tuja aiiiiiiiiii qka ki than
Po barbaroza mir e ki vallah sidomos te ne femrat me nem eshto hobi
pershendetje te gjithve.

K-man
11-03-04, 18:19
Blerta, kto t'nemunat kerkuj nuk po i drejtohen

BlertaB
12-03-04, 11:44
QKA PO MENDON TI ME KET K-MAN SE NUK TE KUPTOVA HIQ :roll:

Barbaroza
12-03-04, 15:16
Ja edhe nje namė per djem kesaj rradhe:mbetshi krejt tullaca per 24 ore :lol:

Gentiana
12-03-04, 15:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tash ju ka kan keq djemve, edhe nuk ju dhave me shum afat po per 24h.
:lol: :lol: :lol:

RRUSHI
12-03-04, 15:56
Ja edhe nje namė per djem kesaj rradhe:mbetshi krejt tullaca per 24 ore :lol:

Enkas per ju z Barbaroza---u befsh nena e femijeve te RRUSHIT :wink:

Gentiana
12-03-04, 16:01
Barbaroza,a mos deshte nem dhe mallkim me te madhe :wink: :wink: :wink:

Rrushi mir se erdhe

Barbaroza
14-03-04, 14:50
Ja edhe nje namė per djem kesaj rradhe:mbetshi krejt tullaca per 24 ore :lol:

Enkas per ju z Barbaroza---u befsh nena e femijeve te RRUSHIT :wink:

Aman RRUSHI,mos e perserit edhe njehere kete namė se po me ze taksirati :(

Barbaroza
14-03-04, 14:51
Barbaroza,a mos deshte nem dhe mallkim me te madhe :wink: :wink: :wink:

Rrushi mir se erdhe


Jo,jo Genta,namė me e madhe e me e keqe s'ka ku shkon me :(

Barbaroza
16-03-04, 10:32
AlbMuslim-Ku,e di se nemat e meshkujve te nxene,veq te lutem mos na mallko se ti po na mallkon keq e po behemi krejt vajzat e forumit bretkoca,e tani cka ju duhet forumi pa neve :(

Murgesha
16-03-04, 15:17
Te gjithe djemt e forumit u bafshin Zhapinje :lol:

Barbaroza
16-03-04, 15:35
Kush ma paste inat,i rente SIDA :wink:

Gentiana
26-03-04, 14:52
Kush ma don te keqen i cofshin Pulat

RRUSHI
26-03-04, 19:47
Kush ma don te keqen i cofshin PulatPO TY TE COFSHIN GJELAT MOJ GENTA SE KEQ PO MALLKOJSHE :wink:

diet
26-03-04, 20:01
ej njerz ju te gjithveaaaaaaaaaaa

Murgesha
27-03-04, 15:25
ej njerz ju te gjithveaaaaaaaaaaa

Cka na neme se asgje spo kuptoj? :?: :idea:

Gentiana
27-03-04, 16:31
Nuk po kuptoj as un moj Murgesha vetem ma merr mendja se kjo nemė ka qen me e forta deri me tani :wink:

Murgesha
28-03-04, 11:37
Po e shoh dhe vete Gentiana :shock:

Barbaroza
28-03-04, 13:01
ej njerz ju te gjithveaaaaaaaaaaa


Namė e forte se jo mahi 8)

Gentiana
28-03-04, 13:44
Moj Barbaroza, ndoshta moj ka qen e fort, po nuk dim ende,bile bile ndoshta edhe ne ka kapur pse nuk dim se cila nem ka qen??!! :roll:

Barbaroza
28-03-04, 14:21
Une e di moj Genta qe ka qene namė e forte,bile krejt jam trullosur,sigurisht e kam pas nga kjo namė :roll:

Gentiana
28-03-04, 17:10
Edhe ti a?? edhe un ashtu, disi krejt dita me ka shku mbrapsht.
Diet po na trego tash me se qfar neme ke ajo,se na ka kapur per forc!!

Barbaroza
29-03-04, 12:21
Genta,po ndjehem :roll: ndoshta Esmerallda kryen pune :P

Barbaroza
03-04-04, 10:51
Barbaroza Postuar: Tue Mar 16, 2004 9:32 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

AlbMuslim-Ku,e di se nemat e meshkujve te nxene,veq te lutem mos na mallko se ti po na mallkon keq e po behemi krejt vajzat e forumit bretkoca,e tani cka ju duhet forumi pa neve


Pershendetje Barbaroza , mos ke dert se Zoti nuk i ndegjon urdherat per te keq bile ua kthen atyre nese ata mendojne keq per ndokend , por kejo eshte veq hajgare...

U bafshi pra krejt Princesha. :lol: Upsss mir thash a mos po bana naj princ tash hehehe


AlbMuslim-Ku,prej gojes sate e ne vesh te Zotit. :)

Murgesha
04-04-04, 15:10
Ishalla vajzat bahen si breshka dhe qerosi i perralles.
Urra cfare name kam ba :lol: :lol: :lol:

TONINO
05-04-04, 15:43
KUKUUUUU **GENTIANA** TI QKA PO DISHE ZI E TERR, NON T'RAFT TATAKURTI.--**MURGESHA** TY NEMT E MIJA T'KAN NXON EDHE T'PAFSHA NĖ KISH TY PUNU SIKUR ((POPADINK)) **BARBAROZA** VALLA GABELIC ISHE NGA GOJA HAHAHA, **BARBAROZA ** TY QKA MET NEM VEQ E PAFSH BURRIN TON TUJA QU KOMT EN TAVAN FEMNAT TJERA.

--NJĖ NEM TĖ MADHE PĖR MASHKUJ NGA LOQKA E ZEMRES. HEJJJ MORE ZOT JU GJET SHKA MENON GRUJA E MOS JU GJET SHKA MENON NONA...

___---___---___---___---___---___---___---___---___---___---___---___

Geto_21

Barbaroza
06-04-04, 08:39
KUKUUUUU **GENTIANA** TI QKA PO DISHE ZI E TERR, NON T'RAFT TATAKURTI.--**MURGESHA** TY NEMT E MIJA T'KAN NXON EDHE T'PAFSHA NĖ KISH TY PUNU SIKUR ((POPADINK)) **BARBAROZA** VALLA GABELIC ISHE NGA GOJA HAHAHA, **BARBAROZA ** TY QKA MET NEM VEQ E PAFSH BURRIN TON TUJA QU KOMT EN TAVAN FEMNAT TJERA.

--NJĖ NEM TĖ MADHE PĖR MASHKUJ NGA LOQKA E ZEMRES. HEJJJ MORE ZOT JU GJET SHKA MENON GRUJA E MOS JU GJET SHKA MENON NONA...

___---___---___---___---___---___---___---___---___---___---___---___

Geto_21


Uh TONINO,goja tu thafte,po a nuk dijte me mallku diqka me mire a :?: :wink: :oops:

Besiana
07-04-04, 19:05
ja edhe une po e beje nje nem te keqe masi qashtu po doni
o djem leshi ju raft e krejt qos u bafshi e ju o vajza kurre mos paqi lezet ne shtrat .

aferdita
07-04-04, 19:08
kjo eshte nema me e mire deri tash

Laura
09-04-04, 11:10
metsi pa u maltueeeeeeee a ka ma keq se kjaaaa kuuuuu :cry:

Nino ademi
14-04-04, 23:11
HI spo di se a ka neme ma te madhe se per femra e sidomos per besianen vdiqeshe virgjine qiki

Honesty^uk.
14-04-04, 23:18
Te gjithe anetaret qe jane te martuar,te fejuar e te dashuruar,u ndafshin nga partneret.Kuku sa keq mallkova :( ,me falni se nuk e pata seriozisht :D

Pse bre barbaroza a mos po don me ja marr dikujt partnerin a :?:
jaaaaaaa pse kujtohesh edhe ti keshtu, kisha dhan krejt forumin

Barbaroza
15-04-04, 09:37
Jo more,nuk e pata seriozisht,a thashe :(

Murgesha
26-05-04, 09:46
Barbaroza u martofsh me nje katundar. E di qe te pelqejne shume per ate po te nami. :lol:

Barbaroza
26-05-04, 13:19
Tybe Murgesha,me mė pelqy kurre hiq,por dashuria i mund te gjitha dhe e kisha marre edhe nje katundar, por,me kusht te jete i qyteteruar :lol:

betimi_15
26-05-04, 13:27
Ti Kallt Zoti Robt e Shpis :lol:

Murgesha
26-05-04, 13:33
Mi marrsh te kqijat :lol: :?:

Gentiana
26-05-04, 13:40
Mi marrsh te kqijat :lol: :?:


:roll: :roll: :roll: :roll: Bile kujt ju drejtove :wink:

Murgesha
26-05-04, 13:42
Betimit moj. Qy ani me na i kall zoti robte e shpise. :wink:

lazdrani
26-05-04, 14:36
Ti Kallt Zoti Robt e Shpis :lol:
Tu thafte goja :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
26-05-04, 14:37
Ti Kallt Zoti Robt e Shpis :lol:
E u pshurshe ne gjume :D :wink:

anna
26-05-04, 15:13
thirreni zjarrfikesin please :o :o :o

betimi_15
26-05-04, 15:59
Kjo Shkon Per Lazdranin:Ishalla Ti Kap Gruja QokeT Me Dana Te Armatures e me ti shtrengu me ti killav :cry: [/list][/quote]

Vera
26-05-04, 17:00
uh ju raft rrufeja te gjithve ( phu phu phu zot mos e bo se gjys ju len) hahahah

lazdrani
26-05-04, 18:45
Kjo Shkon Per Lazdranin:Ishalla Ti Kap Gruja QokeT Me Dana Te Armatures e me ti shtrengu me ti killav :cry: [/list][/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po i meshireshem qenke ore betimi :wink:

Honesty^uk.
26-05-04, 20:09
Ti Kallt Zoti Robt e Shpis :lol:
Ja paske lajtur trollin :o
pak me but bre

mr_beni
27-05-04, 18:46
uhhhhhhhhh mbetshi vejana e vejushka (vehten nuk e perfshij ketu a) hahahah

betimi_15
28-05-04, 10:35
Lazdran mos ta nin shoki se veq hajgare kum ba thash te shikoj se qfar po thu .
Nje Mallkim:Ishalla Rrutullohesh me KeRR :lol:

Naki
28-05-04, 10:45
ta ngjite e mira / i miri per qafe ta nxaft frymen ne fyte haaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
28-05-04, 16:30
Hej u dashurofshit te gjitha oj vajza e djem.
He ksaj her ju kam nem mire. :wink:

Gentiana
28-05-04, 16:39
Hej u dashurofshit te gjitha oj vajza e djem.
He ksaj her ju kam nem mire. :wink:

Te lumt goja bre Murgesha, :lol: :lol: Nema jote ne vesh te Zotit :wink:

Vera
29-05-04, 10:39
uuuuuu marrshi ne thu si te dilni pertej deres se shtepis hahahahha

Honesty^uk.
29-05-04, 21:19
uuuuuu marrshi ne thu si te dilni pertej deres se shtepis hahahahhaishalla nuk me ke nemur mua ashtu,,si te dal prej dere me ba e ma marr une ne thue nuk me gjen kush tjeter :wink:

Vera
30-05-04, 08:43
uh u dh***** ne gjum

Barbaroza
30-05-04, 09:33
Tu mbyllte b......b...... :oops:

Murgesha
30-05-04, 11:45
Kuku cfare neme :oops: :oops: :oops: :oops:

florian
30-05-04, 11:52
Hej u dashurofshit te gjitha oj vajza e djem.
He ksaj her ju kam nem mire. :oops: :oops: :oops:

Murgesha
30-05-04, 11:59
Hej u dashurofshit te gjitha oj vajza e djem.
He ksaj her ju kam nem mire. :oops: :oops: :oops:

Flori me vjen shume mire qe te paska nxėnė nema ime :wink:

Vera
31-05-04, 09:50
Sot ju kisha mallkuar keshtu

QOFSHI TE KUMTUR SI UNE

Vera
31-05-04, 09:51
hej me falni ne drejtshkrim

te LUMTUR deshta te them

QiKa MiHaNeS
01-06-04, 16:13
ishalla ju bje kejtve Mashkujve SiDa a neve femrave AiDs - i hahahahahhahahahhahahahhahaahah :lol:

anna
01-06-04, 16:26
ishalla musheni me morra hahahahahhahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
01-06-04, 16:44
Te dyjauve ju thaft Goja, qysh more a nuk keni nem pakes ma te mir a??

Vera
01-06-04, 17:13
uhhhhhhhh ju raft atyne lija e ujit qe nuk po kan mallkime ma te meqme hahahah

Barbaroza
01-06-04, 17:21
U rrezofshi prej Katit te 20-te :lol:

Murgesha
01-06-04, 17:47
Koken e krofshi e qare mos gjetshit. :?

lazdrani
01-06-04, 18:27
AH ju nxafshin nemet e mija :P

QiKa MiHaNeS
01-06-04, 20:36
OzoTi ju marroft e ishalla e huoni rugen obor kur ishalla drit me sy mos pafshi ishalla dreqi kryt jav han e jarabi ishalla goja i thahet qatij qe e lexon kto hahahhahah hajgare po boj ahahahhahahah :lol: a ma falni se bona pak hajgare :?:

mickoja
02-06-04, 03:31
Goja ju thavt te gjithve qe po nemni aq flliqt :mrgreen:

uliksi31
02-06-04, 07:23
OzoTi ju marroft e ishalla e huoni rugen obor kur ishalla drit me sy mos pafshi ishalla dreqi kryt jav han e jarabi ishalla goja i thahet qatij qe e lexon kto hahahhahah hajgare po boj ahahahhahahah :lol: a ma falni se bona pak hajgare :?:


Une e pash, deshta me fol e mu muar goja :!:

anna
02-06-04, 08:50
sa eshte probabiliteti qe te zene keto mallkime anetaret e forumit :?: :wink:

Vera
02-06-04, 17:59
ohhhhhhhhh ju nxofshin mallkimet e Murgeshes hahaha :lol: :lol:

QiKa MiHaNeS
04-06-04, 21:50
O dekshi kejt ishalla aahhahahahahahh :lol:

Honesty^uk.
04-06-04, 22:54
O dekshi kejt ishalla aahhahahahahahh :lol:o ne dekshim sipas radhe
por ti deksh para radhe :lol: :lol:

Murgesha
04-06-04, 22:55
O dekshi kejt ishalla aahhahahahahahh :lol:

Bashke me ty oj Qika e Mihanes ishalla.

Honesty^uk.
04-06-04, 23:01
O dekshi kejt ishalla aahhahahahahahh :lol:

Bashke me ty oj Qika e Mihanes ishalla.
ti si te duash murgesha, por une se kam njet me vdek me te :wink:

Vera
06-06-04, 09:49
OOOOOOOOoooo ju nXofT sHerRi I NjeRitjEtrit hahahhaha

turisti
27-07-04, 00:33
Une nuk frigona se majicen e kom prap,a ju ISHALLA JU BJEN 1000.000 EURO NE LLOTO!!!-A GABOVA NAJ SEN-a??ju pershendes. :wink:

ShEjToNkA
29-07-04, 23:59
Hej jarabilaleminitina krjetve pc-ja tė juve ju rafėt virusi bashk me fruth e me li tė ujit , po ku e keni gjet bash sonte me fjet kaq herėt , e mos paqin shėrim kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Murgesha
30-07-04, 00:30
Hej jarabilaleminitina krjetve pc-ja tė juve ju rafėt virusi bashk me fruth e me li tė ujit , po ku e keni gjet bash sonte me fjet kaq herėt , e mos paqin shėrim kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Edhe ty ishalla te zen ky mallkim i joti. Pse moj nuk prite edhe pak????
Une erdha e spo kam me nejt tani :?

ShEjToNkA
30-07-04, 00:59
Volla murgesha n'daq hajde n'daq ma se mallkimin e more tė bafėt mirė veq shikoje kur tė zgjohesh nesėr me fruth e me li tė ujit e me virusa qy ahhahahahaahhaahhahah.............. :wink:

Murgesha
30-07-04, 01:18
Volla murgesha n'daq hajde n'daq ma se mallkimin e more tė bafėt mirė veq shikoje kur tė zgjohesh nesėr me fruth e me li tė ujit e me virusa qy ahhahahahaahhaahhahah.............. :wink:

Hahahahahhahahaha tybe boll me ka hyre friga. Shejtonke de mo.
Por une spo merakosem shume se e kam kompjuterin e kojshise. :wink:

ShEjToNkA
30-07-04, 01:22
Volla n'dq frika n'daq tuta si tė duash .., edhe s'di a tė kojshis a tondin ..., unė veq nja di ta them unė kam mallku pc-ėn tonde e jo tė kojshis ti thuaj cka tė duash ahah........... :wink:

Murgesha
30-07-04, 01:25
Volla n'dq frika n'daq tuta si tė duash .., edhe s'di a tė kojshis a tondin ..., unė veq nja di ta them unė kam mallku pc-ėn tonde e jo tė kojshis ti thuaj cka tė duash ahah........... :wink:

Hajt bre se si ndegjon Zoti nemet e tua.
Sp. Te mjeku e kam pc-ne. Ka marre antibiotike, e per nja dy jave sbesoj se e gjen gje. :wink:

ShEjToNkA
30-07-04, 01:40
Volla n'dq frika n'daq tuta si tė duash .., edhe s'di a tė kojshis a tondin ..., unė veq nja di ta them unė kam mallku pc-ėn tonde e jo tė kojshis ti thuaj cka tė duash ahah........... :wink:

Hajt bre se si ndegjon Zoti nemet e tua.
Sp. Te mjeku e kam pc-ne. Ka marre antibiotike, e per nja dy jave sbesoj se e gjen gje. :wink:

I degjon i dėgjon qė ke me u befasuu :..,Bile bile mallkimin me hajmali e te mjeku kom me dėrgu si pėrshndetje ahhaahhaahah........... :wink:

turisti
30-07-04, 15:20
Ishalla ju bjen tanve ka 1000.000 euro ne lloto ( sa per fillim). :P

Esmerallda
03-08-04, 13:43
Oj Shejtonka, shejtonke u bafsh e kurr rahat mos u bafsh se keq me ke idhnu sot. Ma ke prish imazhin e mire te fallgjores qe kam. Kishe une po i perzi fallat.
Amin jarabi :wink:

nitushe
08-09-04, 10:31
Ev ju shemt vorri tonve :twisted:

Maca
13-09-04, 02:52
BISMILAHI-RAHMANI-RAHIM...E Bona Nijet Krejt Antaret e Forumit Ne Emer Te Zotit Me I Nem Qysh Din Aj Me tmadhin E vet...AMIN

Juve ju ka nem zoti e leje ma une...

HArram Ju Koft Buka Qe E Hani.Edhe Ujin Qe E Pini ho...

AMIN... :twisted:

Murgesha
13-09-04, 09:58
BISMILAHI-RAHMANI-RAHIM...E Bona Nijet Krejt Antaret e Forumit Ne Emer Te Zotit Me I Nem Qysh Din Aj Me tmadhin E vet...AMIN

Juve ju ka nem zoti e leje ma une...

HArram Ju Koft Buka Qe E Hani.Edhe Ujin Qe E Pini ho...

AMIN... :twisted:

Woooooooooow pse moj po na e ban kete????
A thua me cka e merituam? :wink:

Naki
13-09-04, 10:42
He Mace he thi ,po qysh dite kaq zi me neme,po a e dine qe kurr diten tane s ke me pa.

Maca
13-09-04, 14:28
Hahaha sma nin mu jo...veq diqka afer mendjes edhe un bre i takoj forumit hahaha d.m.th edhe veten e kam neme...

Murgesha spo ju baj un kurgjo veq thash tju nemi 1 x mirrr hahah... :wink:

700 dreqna ju hifshin nshpirt e kurr rahat mos ju lafshin hahaha... :oops:

opaaa ktu osht me neme,kurse per kritika hajdeni tjeter kund ahhaha

Naki
13-09-04, 19:11
Hahaha sma nin mu jo...veq diqka afer mendjes edhe un bre i takoj forumit hahaha d.m.th edhe veten e kam neme...

Murgesha spo ju baj un kurgjo veq thash tju nemi 1 x mirrr hahah... :wink:

700 dreqna ju hifshin nshpirt e kurr rahat mos ju lafshin hahaha... :oops:

opaaa ktu osht me neme,kurse per kritika hajdeni tjeter kund ahhaha

Maca nuk Kame qeshur shume moti Siqerishte,ju qenkeni talente per te nemur haaaaaaaaaaaaaa.

Maca
13-09-04, 19:35
Edhe talente me neme edhe me shti dikan te qesh heheh...
:wink:

Naki kurr dit te bardh mos pash jarabi ishallah,kur te jesh ma smirti tu prisht disponimi ashtu si dallon nata me diten hhuhuh :oops:

Nakiiii hajt tung djalo kujdes a hihih... :twisted:

Naki
13-09-04, 19:40
hej Mac nemte e tua i rafshin Drurit dhe Gurit,e Kurr nje mije mos e nxafsh e te hangt nje qene.
Tung :roll: :roll: :roll:

Maca
13-09-04, 19:44
Naki hahaahha sjam ne kerkim te mijve zotri mom jam ngi mir haha,qaj qeni qe mhan mu e ka rend deri sa mem rrok perndryshe un i kam 7 shpirtna veq num hankt kshtu shkllup si anakonda hihi... :wink:

E ty ishallah krejt qato vajza si ti kona ty,nuk te japin shanc haha.. :twisted:


Boll keq nema tash ska mo rash konkurs...

Naki
13-09-04, 19:56
He Mac he Delme :twisted: :twisted: :twisted:
tung Naki nje mbremje te mire

Luana
14-09-04, 00:38
heee ftyra ju nxift :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-09-04, 00:41
hejjj jarabilalemintina Mockojės i rafėt fruthi me gjithė mėsyshė8virus) nė PC :lol: :lol: :lol:

Luana
14-09-04, 00:45
shejtonk ..ty te hankshin mickojat jarabi zot

ShEjToNkA
14-09-04, 00:49
Luana , ty pra tė hongėshin shejtonat :lol:

Luana
14-09-04, 00:50
ahahhhahhahhh :lol:
mashkull shejtan :?:

Murgesha
14-09-04, 00:50
Shuni se po ju lėshoj Grejzit e i harroni Mickojat e shejtontė pastaj.
Hahahahahhahahaaha.

ShEjToNkA
14-09-04, 00:52
ahahhhahhahhh :lol:
mashkull shejtan :?:

Luana , tybe ty tė ka rrok gjumi , s'po din kurgja hahahaaaa
Mashkul a pa mashkul se di shejtonat qyyy

ShEjToNkA
14-09-04, 00:54
Shuni se po ju lėshoj Grejzit e i harroni Mickojat e shejtontė pastaj.
Hahahahahhahahaaha.

hahahaaaa! Murgesha e ty pra jarabi tė ruajt Zoti nga mizat e t'i lshofėt grejzit :lol: :lol: :wink:

Luana
14-09-04, 00:55
heee mori qike shejtonk jerem u qofsh hoo
e pafsh murgeshne ne enderr :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-09-04, 00:55
Shuni se po ju lėshoj Grejzit e i harroni Mickojat e shejtontė pastaj.
Hahahahahhahahaaha.

hahahaaaa! Murgesha e ty pra jarabi tė ruajt Zoti nga mizat e t'i lshofėt grejzit :lol: :lol: :wink:

Ani Shejtonka se ty po ti lė Pleshtat pra.

ShEjToNkA
14-09-04, 00:56
Hahahahaaaaaa Luana ,unė nuk zgjona jerum mos ke dert e as nuk fjeti hiq pėr me pa ėndėr ,shejtonk maaaa :lol: :lol: :lol: 8)

Luana
14-09-04, 00:56
Murgesh ty te raft zhuga :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
14-09-04, 00:57
he mori qika mos ju zoft gjumi se me lat pa pune e pa sene :evil: :twisted: :twisted:

Gentiana
14-09-04, 00:58
O juvet se ma qit gjumin, mos ju marrt per nja 1jave gjumi hiq...

ShEjToNkA
14-09-04, 00:58
Shuni se po ju lėshoj Grejzit e i harroni Mickojat e shejtontė pastaj.
Hahahahahhahahaaha.

hahahaaaa! Murgesha e ty pra jarabi tė ruajt Zoti nga mizat e t'i lshofėt grejzit :lol: :lol: :wink:

Ani Shejtonka se ty po ti lė Pleshtat pra.

E unė ty , e din tiiii lijėn e ujti

Murgesha
14-09-04, 01:00
Ani moj se lija e ujit me ujė lahet.
Unė vetėm pėr ty speciale po ti dėrgoj morrat.
E krufsh kryet e kun ilaē mos tė daltė. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-09-04, 01:03
O juvet se ma qit gjumin, mos ju marrt per nja 1jave gjumi hiq...

Tybe nemb mė tė mirė edhe me tė porosit s'kishe ditėmė bė
se bash po mė konvenon se edhe ashtu kam fjet mjafėt :wink:

Gentiana
14-09-04, 01:04
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/093.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/092.gif
Valla far nemsh i pasket sonte, vetem i rash pishmanit se nuk nejta ne shtrat....

Luana
14-09-04, 01:05
valla oj qika edhe une diqa tu kesh :lol: :lol: :lol: :lol:
shejtank hajde te une se kam helm t'morrav :P

Gentiana
14-09-04, 01:05
O juvet se ma qit gjumin, mos ju marrt per nja 1jave gjumi hiq...

Tybe nemb mė tė mirė edhe me tė porosit s'kishe ditėmė bė
se bash po mė konvenon se edhe ashtu kam fjet mjafėt :wink:

Kuku me ket nem e paskna nem veten, ncncnc, ani tu te ngjoft un ty.... :wink:
Ani flejsh pra e mos u zgjosh me, deri sa te puth Vushtrria (si ne perrallen borebardha) :oops: :wink:

ShEjToNkA
14-09-04, 01:06
Ani moj se lija e ujit me ujė lahet.
Unė vetėm pėr ty speciale po ti dėrgoj morrat.
E krufsh kryet e kun ilaē mos tė daltė. :lol: :lol: :lol:


Po de ashtus'i lija e ujit qė lahėt me ujė ,ashtu edhe morat me ujė e me krėhėr heken edhe mØåe del ilaq bile qė habitėsh :wink:
E pėr ty extra jarabi fruthi
SP. nėse tė kujtohėt filmi vizatimor me "Tom & Jery" kur t'i bjen Tomit fruthi ,bash ashtu po tė paramnedoj hahahaaaaaaaa

Murgesha
14-09-04, 01:07
valla oj qika edhe une diqa tu kesh :lol: :lol: :lol: :lol:
shejtank hajde te une se kam helm t'morrav :P

Hahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Oj Luana mos i jep helėm pėr morra por jepja edhe naj morr me vete se i bahen ma kallaballėk. E sbahet rahat nja njė javė ditė.
Ndasht moj se frikė ėshtė martuar e i duhet me nejt ma shumė zgjut se qut.
Hhahahahhahhahahahahahahaha

ShEjToNkA
14-09-04, 01:08
O juvet se ma qit gjumin, mos ju marrt per nja 1jave gjumi hiq...

Tybe nemb mė tė mirė edhe me tė porosit s'kishe ditėmė bė
se bash po mė konvenon se edhe ashtu kam fjet mjafėt :wink:

Kuku me ket nem e paskna nem veten, ncncnc, ani tu te ngjoft un ty.... :wink:
Ani flejsh pra e mos u zgjosh me, deri sa te puth Vushtrria (si ne perrallen borebardha) :oops: :wink:

ncncncc :oops: :oops: :twisted: :twisted:
a pe din bile qėmua mė paske uru e vetėn e paske nemb :lol: :lol: :wink:

Maca
14-09-04, 01:10
Jam ka e shoh diqka qe krejt ja keni nis mu kru hahaha ama,ka sherim mos u brengosni hihi...

vuuuuumm...shllajf... :twisted:

ShEjToNkA
14-09-04, 01:10
valla oj qika edhe une diqa tu kesh :lol: :lol: :lol: :lol:
shejtank hajde te une se kam helm t'morrav :P

Hahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Oj Luana mos i jep helėm pėr morra por jepja edhe naj morr me vete se i bahen ma kallaballėk. E sbahet rahat nja njė javė ditė.
Ndasht moj se frikė ėshtė martuar e i duhet me nejt ma shumė zgjut se qut.
Hhahahahhahhahahahahahahaha

Luana , flm por para teje grabiti dikush tjetėr ,e ma ofroj helmin kundėr morrave

hahahahahahahahahhaa Murgesha po de ma shumėmėduhet me ndjet zgjutė se qut :wink:

Luana
14-09-04, 01:13
Maca te hankshin ty maqorrat :lol: :lol:

Murgesha
14-09-04, 01:14
Ani moj se lija e ujit me ujė lahet.
Unė vetėm pėr ty speciale po ti dėrgoj morrat.
E krufsh kryet e kun ilaē mos tė daltė. :lol: :lol: :lol:


Po de ashtus'i lija e ujit qė lahėt me ujė ,ashtu edhe morat me ujė e me krėhėr heken edhe mØåe del ilaq bile qė habitėsh :wink:
E pėr ty extra jarabi fruthi
SP. nėse tė kujtohėt filmi vizatimor me "Tom & Jery" kur t'i bjen Tomit fruthi ,bash ashtu po tė paramnedoj hahahaaaaaaaa


Hahahha Shejtonka. Normal qė uji i hjek edhe morrat.
E mua fruthin a. Ani si nė Tomy e Jery.
Hahahahhaahahhahahaahha, shyqyr qė ma kujtove, ta rrafsha edhe unė ty si Jery, Tomyn a di kur po ja lidh bishtin e po i mėshon dėrras pėrmbrapa. O krejt si semafor kam me ta ba prapanicėn.

Maca
14-09-04, 01:15
Luana Amin ishallah...pse qa menofte ti ma mir maqorrat se sa mem hanger naj qen hahah kuku... :twisted:

Luana e ty gritht naj Luan hehehe...edhe mos te lasht mu kthy kurr prej amazones hahah... :wink:

ShEjToNkA
14-09-04, 01:16
Ani moj se lija e ujit me ujė lahet.
Unė vetėm pėr ty speciale po ti dėrgoj morrat.
E krufsh kryet e kun ilaē mos tė daltė. :lol: :lol: :lol:


Po de ashtus'i lija e ujit qė lahėt me ujė ,ashtu edhe morat me ujė e me krėhėr heken edhe mØåe del ilaq bile qė habitėsh :wink:
E pėr ty extra jarabi fruthi
SP. nėse tė kujtohėt filmi vizatimor me "Tom & Jery" kur t'i bjen Tomit fruthi ,bash ashtu po tė paramnedoj hahahaaaaaaaa


Hahahha Shejtonka. Normal qė uji i hjek edhe morrat.
E mua fruthin a. Ani si nė Tomy e Jery.
Hahahahhaahahhahahaahha, shyqyr qė ma kujtove, ta rrafsha edhe unė ty si Jery, Tomyn a di kur po ja lidh bishtin e po i mėshon dėrras pėrmbrapa. O krejt si semafor kam me ta ba prapanicėn.


hahahahahahahaha Jo inshalla s'tė kanė lon mendėtme bė ashtu hahaaaaaaaa

Luana
14-09-04, 01:16
ahahahahah :lol: :lol: :lol:
murgesh e kam pa edhe une at kur ja skuq prapanicen :oops: po shejtonkes ka me ju ba ma zi :lol: :lol: :lol:

Mr_Njeri
14-09-04, 14:00
Maca kurr hajer mos bafsh,qe po na mallkon keshtu...

Maca
14-09-04, 18:10
Mr_Njeri heheh hec bre baju qy,hajde shko ne nje dhom tjeter atje ka kafe qaja hahah...meee shaka vllaqko hohoh :twisted:

Banderrass
16-09-04, 13:18
Ooooooooooo Zhuga n guj Ju raftt.. e Veq Bari i mive Ju sheroft .. po a po Ju dhomin Gishtat mem nem edhe mu pak a .. qy ncnc a e diin se Nemt e femrav qe jau boin Mashqiv .. jan drandafila ne at boten tjeter .. :P

Mirlind-Kosova
16-09-04, 13:27
Pafsh me njonin sy as aji tjetri drit mir mos t“beft,qka ishe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mirlind-Kosova
16-09-04, 13:41
Qysh ma plase ti mua zemren,ashtu ta plaseshin ty evlad e tu kur tu bofshin...!hooooo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


T“shkelt autobusi ne diten e bajramit ty hoooooo... :wink:


Tu ndalt rryma ne naten e dasmes bash kur qyret nusja nder avlije.... hoooo :idea:Mos piskat,Folsh me gishta...hoooooo...... :lol: :lol: :lol:


Mos e humb sendin,ty t“humbt emri hoooo.... :lol: :lol: :lol:


keshtu i kam ndije grat duke i uruar femijet e tyre,ku me arrit keta suksese pastaj......... :roll:

Naki
17-09-04, 19:11
hej Mac nemte e tua i rafshin Drurit dhe Gurit,e Kurr nje mije mos e nxafsh e te hangt nje qene.
Tung :roll: :roll: :roll:

ShEjToNkA
17-09-04, 21:13
Qysh ma plase ti mua zemren,ashtu ta plaseshin ty evlad e tu kur tu bofshin...!hooooo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


T“shkelt autobusi ne diten e bajramit ty hoooooo... :wink:


Tu ndalt rryma ne naten e dasmes bash kur qyret nusja nder avlije.... hoooo :idea:Mos piskat,Folsh me gishta...hoooooo...... :lol: :lol: :lol:


Mos e humb sendin,ty t“humbt emri hoooo.... :lol: :lol: :lol:


keshtu i kam ndije grat duke i uruar femijet e tyre,ku me arrit keta suksese pastaj......... :roll:

hahahhahhhaah , c'farė nembsh fenomenale ,tė lumtė shumė bukur paske dit me nemb

Mirlind-Kosova
17-09-04, 23:57
E vrafsh vehten pahiri.....! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E pafsh vehten tut shkel treni e mos mujsh me ik....! :lol: :lol: :lol: :lol:

U kenaqsh e kurr mos u gzofsh......! :wink:Keso rastesh me ka rae shumé me ndije.......!ani disa gra katundarka...ku ku ato gjithé kohen vetem me keso fjalesh ne goj po ndejshin.....!ta bofsha keshtu,ta bofsha ashtu....!

Luana
21-09-04, 20:10
Po e lus zotin per Rrushin ishalla martohesh me nji SHE MALE
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-09-04, 21:37
Murgesha , Luana , jarabilaleminitina , nuk ju prishet kurr PC-ja.
Se sonte shumė muhabet na keni bė mua dhe Gentės.


:lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-10-04, 21:20
Shejtonka tė honkshin Shejtontė ho. :wink:

Diana007
07-10-04, 11:05
U ti kurr djep mos perkundsh heeeeeeee

Gentiana
07-10-04, 11:07
U ti kurr djep mos perkundsh heeeeeeee

:shock: :shock: :shock: u Diana tu thaft goja, mos nem moj kaq vshtir.... :wink:

turisti
07-10-04, 11:14
U ti kurr djep mos perkundsh heeeeeeee

:shock: :shock: :shock: u Diana tu thaft goja, mos nem moj kaq vshtir.... :wink:

Oj ti Gentiana, ishalla perkun,e perkun djepa e mos u nalsh deri ne pleqeri,hahahahaha. :wink:

Gentiana
07-10-04, 11:17
Oj ti Gentiana, ishalla perkun,e perkun djepa e mos u nalsh deri ne pleqeri,hahahahaha. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: E kjo nem me pelqen, se tybe edhe mbesat dhe nipat pres ti perkundi, qyre i her!! 8) 8) :wink: :lol: :lol:

turisti
07-10-04, 11:25
Oj ti Gentiana, ishalla perkun,e perkun djepa e mos u nalsh deri ne pleqeri,hahahahaha. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: E kjo nem me pelqen, se tybe edhe mbesat dhe nipat pres ti perkundi, qyre i her!! 8) 8) :wink: :lol: :lol:

Po, te jesh e bindur. :P :P :P :P :P :wink:

DEA
11-10-04, 22:11
Jau hongt dreqi gjysen e vjetve qka i kini ho

turisti
11-10-04, 22:46
Jau hongt dreqi gjysen e vjetve qka i kini ho

HMMMM,falmderit shume DEA.
Te pershendes. :wink:

Naki
11-10-04, 23:00
heu turist te rrokte e mira e frymen bark ta nxaft haaaaaaaaaaa

turisti
11-10-04, 23:07
heu turist te rrokte e mira e frymen bark ta nxaft haaaaaaaaaaa

O,falenderit Naki. Ishalla t'qet e mira ne koker shpines e kurre nuk shpeton prej saj. :wink:

Naki
11-10-04, 23:12
e mira ta ngjit per qafe e kurr mos te leshofte qyreeeeeeeeeee :roll:

turisti
11-10-04, 23:20
e mira ta ngjit per qafe e kurr mos te leshofte qyreeeeeeeeeee :roll:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha, me shpetove prej faculetave,hahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

DEA
12-10-04, 11:09
Turist sa po te mbesin nese gjysen ti kishim hjek?

Diana007
13-10-04, 08:04
oj Genta nuke pata bi perime , se zoti mos e boft mos me perkun djep
hehehehh , mos ta nin s e qajo ka mete gjet . :wink:

turisti
13-10-04, 09:04
Turist sa po te mbesin nese gjysen ti kishim hjek?

Paj,simbas teje ( matematikes tende )- mjaft sa mos me hup udhen n'oborr, t i din sakt se sa me jesin,hahahahahahahahaa. :P :wink:

DEA
13-10-04, 11:53
Turist sa po te mbesin nese gjysen ti kishim hjek?

Paj,simbas teje ( matematikes tende )- mjaft sa mos me hup udhen n'oborr, t i din sakt se sa me jesin,hahahahahahahahaa. :P :wink:

Trego de se s`eshte marre :oops:

turisti
13-10-04, 12:25
Turist sa po te mbesin nese gjysen ti kishim hjek?

Paj,simbas teje ( matematikes tende )- mjaft sa mos me hup udhen n'oborr, t i din sakt se sa me jesin,hahahahahahahahaa. :P :wink:

Trego de se s`eshte marre :oops:
Po DEA,nuk eshte marre,per ate dhe i kam tregue te rubrika e viteve sepse jane te mijat,hahahahahaha.
Te pershendes,-TURISTI.

Kujtimi
14-10-04, 17:33
TUNGI
U MBYLLSHIN GJITHA FABRIKAT E TEXTILIT QE MBAROJN VESHEMBATHJE PER FEMRA!!!!

Murgesha
14-10-04, 17:40
Hhahahahahahahahahahah.
Sa mire kishim vene gjethe pemesh per tu mbuluar. Si ne kohen e gurit.
Kujtim pershendetje, ishalla ta ben zoti kabull lutjen.

Krokodilli
15-10-04, 09:32
MURGESHA TU THAFSHIN HITHNAT NE OBORR HE TE RUFT ZOTI

Mirlind-Kosova
27-10-04, 02:17
:wink: Tu ndalt uji duke u pastruar(Kur ta kesh shamponin trupit)........!

Krokodilli
27-10-04, 07:37
:wink: Tu ndalt uji duke u pastruar(Kur ta kesh shamponin trupit)........!

haha mirlind ty ti hangt krokodilli vesht e elefandit :wink:

Diana007
27-10-04, 08:41
U ju putht ZOTI ne ball hė :P hehehhehehehhehhehehehehhheeh

Mafiozi
27-10-04, 12:53
Oooo ju, vajzat e forumit , ju hankt dashnori.... :P hehe

Barbaroza
27-10-04, 15:47
Oooo ju, vajzat e forumit , ju hankt dashnori.... :P hehe

:oops: :oops:

Gentiana
27-10-04, 15:51
O juvet ju raft Gripi i jem, ho.

(hajde ishalla po mundem me e shit dikund ket grip) :wink:

Kaltrushi
27-10-04, 15:56
o dreqi e hangt bre!!

Mos em pytni kon se nuk e di as vet

Por ket e thom kur jam nervoz

Barbaroza
27-10-04, 19:35
Ju rafte zgjeba :oops:

Mafiozi
27-10-04, 23:47
Ju raft flama buzėve... :wink:

Gjumashja
30-10-04, 13:57
ju ēpoft rejaaaaaaaaaa krejtve :twisted: :twisted:

Diana007
30-10-04, 14:46
U dhevi ju maft juve he

monarku
31-10-04, 00:31
te gjitha femrat MOS u martofshi kurr

monarku
31-10-04, 00:34
PERVEQ MURGESHES :lol: :lol:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 03:30
ju ēpoft rejaaaaaaaaaa krejtve :twisted: :twisted:


uhhhhh tu ndalt fryma duke shkrue mbi tastatur ty........!Qka ishe ti

U rrzofsh prej 5...tit Kat....i thefsh krejt brinjet.....ne diten e bajramit,per inati t“kojshive.. :lol: :lol: :lol:

Mirlind-Kosova
31-10-04, 03:34
U dhevi ju maft juve he


Ne cfar gjuhe te botes eshte kjo ...une shqiptar jam edhe kogja mir e njof gjuhen shqipe vetem ketu asgje nuk kuptova...!


Vushtrri......Perkthema shokit ne shqip.... :lol: :lol:

DEA
31-10-04, 08:13
U dhevi ju maft juve he


Ne cfar gjuhe te botes eshte kjo ...une shqiptar jam edhe kogja mir e njof gjuhen shqipe vetem ketu asgje nuk kuptova...!


Vushtrri......Perkthema shokit ne shqip.... :lol: :lol:

Uh, dheu ju mbajt juve he ( se boll mire e ka shkru qika)

Kaltrushi
02-11-04, 15:47
Toka mos ju leshoft!!!

Barbaroza
14-11-04, 13:58
Pasi eshte dite Bajrami,veq po ju uroj te gjitheve:Zoti ju bekofte! :)

Mafiozi
17-11-04, 00:24
Pasi eshte dite Bajrami,veq po ju uroj te gjitheve:Zoti ju bekofte! :)

Aaaah ishalla ju zajn keto nemt e Barbarozes :D

Gjumashja
18-11-04, 21:47
ju ēpoft rejaaaaaaaaaa krejtve :twisted: :twisted:


uhhhhh tu ndalt fryma duke shkrue mbi tastatur ty........!Qka ishe ti

U rrzofsh prej 5...tit Kat....i thefsh krejt brinjet.....ne diten e bajramit,per inati t“kojshive.. :lol: :lol: :lol:
hahahaahah hhahahahahahahaahahahahha edhe me ka nxon nema jote pifeee

Mafiozi
18-11-04, 22:29
ju ēpoft rejaaaaaaaaaa krejtve :twisted: :twisted:


uhhhhh tu ndalt fryma duke shkrue mbi tastatur ty........!Qka ishe ti

U rrzofsh prej 5...tit Kat....i thefsh krejt brinjet.....ne diten e bajramit,per inati t“kojshive.. :lol: :lol: :lol:
hahahaahah hhahahahahahahaahahahahha edhe me ka nxon nema jote pifeee

Sa mir po disha me nem, sikur Barbaroza :P

:wink:

PAOLINA
20-11-04, 13:10
Hehehehhehihiihihihhihahaahhaahhaha

Nese me ren tu prisht Telefoni, kur te dalish ne rrug te shkelt Kamioni,
nese nuk me DON te vraft Perendia, kur te dalisht jasht MOS u kthefsh te Shpia..

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ReSpEkT yEaH

Diana007
20-11-04, 13:35
Ju raf flama diten e marteses :P :P :P

Barbaroza
20-11-04, 15:24
Hehehehhehihiihihihhihahaahhaahhaha

Nese me ren tu prisht Telefoni, kur te dalish ne rrug te shkelt Kamioni,
nese nuk me DON te vraft Perendia, kur te dalisht jasht MOS u kthefsh te Shpia..

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ReSpEkT yEaH

Hahahahaahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

JooP
25-11-04, 10:20
Te gjithe anetareve te forumit ju rafte virusi (ne kompjutera)

Vazhdoni............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:..Hoi Murgesha...mallkim i mir ke ky i yti..mirpo me ket lloj mallkimi se vret askand sepse,asht gja e perditshme mo ky far virusi..Tung nga une..:

JooP
25-11-04, 10:27
..eu po keq dini me nem ju femrat,e mozomakeq per ata qe ju marin,hehe...po edhe na dim me Nem ok..:-) .Nje nm po e doni a? hmm ok..(..U kthefshim ne vitin 1250 jarabi..).pa PC-ja`paMobila`pakerre`pa rrym etj etj...me1 fjal ne kohen,e kurqkafit.....(nejse kjo ke vetem nem,po pa zemer a?haha...

Barbaroza
25-11-04, 20:06
..eu po keq dini me nem ju femrat,e mozomakeq per ata qe ju marin,hehe...po edhe na dim me Nem ok..:-) .Nje nm po e doni a? hmm ok..(..U kthefshim ne vitin 1250 jarabi..).pa PC-ja`paMobila`pakerre`pa rrym etj etj...me1 fjal ne kohen,e kurqkafit.....(nejse kjo ke vetem nem,po pa zemer a?haha...

Ndoshta atehere ka qene kenaqesia me e madhe pa keto gjera. :wink:

PAOLINA
26-11-04, 15:10
Kur mos kesh zemer nese
don tjeter, syt kur mos
te ēilen nese shikon tjeter,
tu thafshin Buzet nese puth tjeter,
le te te vertitet gjuha nese i thu
dikujt tjeter te dua...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Barbaroza
26-11-04, 21:18
Kur mos kesh zemer nese
don tjeter, syt kur mos
te ēilen nese shikon tjeter,
tu thafshin Buzet nese puth tjeter,
le te te vertitet gjuha nese i thu
dikujt tjeter te dua...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ketij mallkimi i bashkangjitet edhe Barbaroza. :)

Barbaroza
28-11-04, 21:02
O rrjet,te zefshin namat e mia,e tema e Vushtrrise u befte realitet ishallah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-11-04, 21:04
O rrjet,te zefshin namat e mia,e tema e Vushtrrise u befte realitet ishallah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :evil: Hey moj ngadal, pse je ti nervoz per rrjetin tend, ne nuk te kemi faj se po na nem aq keq, qy.

Barbaroza
28-11-04, 21:13
Hey moj ti Genta,mos ma ngrit nervozen se edhe ashtu e kam 360 shkalle e po behet nami pastaj. :evil: :twisted:

Gentiana
28-11-04, 21:19
Moj ti Barbaroza, tybe mos i ban anetaret e dardanies nervoz me ket nem, se bahet ma nami per ty pastaj.

Barbaroza
28-11-04, 21:36
Moj ti Barbaroza, tybe mos i ban anetaret e dardanies nervoz me ket nem, se bahet ma nami per ty pastaj.

E tash arriti kulmi se mjaft te durova.Prite tash ēekaninhttp://www.cosgan.net/images/kao/boese/e025.gif

Mafiozi
28-11-04, 22:13
Moj ti Barbaroza, tybe mos i ban anetaret e dardanies nervoz me ket nem, se bahet ma nami per ty pastaj.

E tash arriti kulmi se mjaft te durova.Prite tash ēekaninhttp://www.cosgan.net/images/kao/boese/e025.gif

Qka mundet me jav hjek ket nervoz tregoni, un e bej :lol:
Dredhezat apo nje kafe :?:

Gentiana
28-11-04, 22:19
Muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dredhezaaaaaaa kurse Barbarozes nje shpull e fort nje her, per ta ndalur se desh me mbyti, ateher 100kaffe banja!!! :wink:

Barbaroza
28-11-04, 22:22
Muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dredhezaaaaaaa kurse Barbarozes nje shpull e fort nje her, per ta ndalur se desh me mbyti, ateher 100kaffe banja!!! :wink:

Moj a munde me ardhe pas gjithe atij ēekanit te rende qe ta dhashe a :?: :roll:

Gentiana
28-11-04, 22:25
Oj Barbaroza,loqkume, qetesou nje her, ndale at dore se tybe boll me rrafe. Po vetem sot tu ndal rrjeti,dhe shiko se qka po ben, po nese te ndalet neti krejt, kukuuuu nuk paske kend me len gjall moj ti!!!

Mafiozi
28-11-04, 22:30
Oj Barbaroza,loqkume, qetesou nje her, ndale at dore se tybe boll me rrafe. Po vetem sot tu ndal rrjeti,dhe shiko se qka po ben, po nese te ndalet neti krejt, kukuuuu nuk paske kend me len gjall moj ti!!!

Un po e luti zotin mos ta ndal rrymen kurr te Barbaroza, se asgje nuk
po mundet me ndal me at qekan :lol:

Barbaroza
28-11-04, 22:34
Oj Barbaroza,loqkume, qetesou nje her, ndale at dore se tybe boll me rrafe. Po vetem sot tu ndal rrjeti,dhe shiko se qka po ben, po nese te ndalet neti krejt, kukuuuu nuk paske kend me len gjall moj ti!!!

Po tybe,nese e din po,edhe te lutem,tjera here kur kam probleme me rrjetin dil prej forumit krejt moj,qy. :roll: :x

Gentiana
28-11-04, 22:38
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: Ok ok,ama edhe ti, mos ju bjer ne qaf njerezve qe nuk te kan faj piken, qfar faji te pata un tani, se tu ka ndal rrjeti?! nejse nejse, nuk po e zgjas me per sonte...

Barbaroza
28-11-04, 22:43
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: Ok ok,ama edhe ti, mos ju bjer ne qaf njerezve qe nuk te kan faj piken, qfar faji te pata un tani, se tu ka ndal rrjeti?! nejse nejse, nuk po e zgjas me per sonte...

Pse a mendove me e zgjate akoma neser a :?: :roll: :twisted:

Gentiana
28-11-04, 22:45
Pse a mendove me e zgjate akoma neser a :?: :roll: :twisted:

Po moj,ani si jo, po sonte thash po e le, sa te hiqet nervoza!! :wink:

Barbaroza
28-11-04, 22:51
Ok,e vazhdojme neser,por lutu qe mos te me ndalet rrjeti. :wink:

JooP
30-11-04, 15:18
..eu po keq dini me nem ju femrat,e mozomakeq per ata qe ju marin,hehe...po edhe na dim me Nem ok..:-) .Nje nm po e doni a? hmm ok..(..U kthefshim ne vitin 1250 jarabi..).pa PC-ja`paMobila`pakerre`pa rrym etj etj...me1 fjal ne kohen,e kurqkafit.....(nejse kjo ke vetem nem,po pa zemer a?haha...

Ndoshta atehere ka qene kenaqesia me e madhe pa keto gjera. :wink: .......Garant se ka qen knaqsi ma e madhe....??hmm---.

Murgesha
30-11-04, 16:12
O rrjet,te zefshin namat e mia,e tema e Vushtrrise u befte realitet ishallah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Qy, qy, mos ke ēka i bėn samarit e msho gomarit.
Kėshtu nuk shkon, bjeri mė shpejt pishmon, se tė erdha me krejt arsenalin e nemve qė posedoj.
A ndėgjove???? :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
30-11-04, 18:15
O hajde se edhe une tybe jam duke te pritehttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a037.gifPastaj vete do te dorezoheshhttp://www.cosgan.net/images/smilie/traurig/d020.gif

ShEjToNkA
20-01-05, 18:51
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-01-05, 18:59
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:


Nuk pranohet se sot Bajram ėshtė. :lol:

ShEjToNkA
20-01-05, 19:00
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:


Nuk pranohet se sot Bajram ėshtė. :lol:


Po ,po pranohet ,pranohet ani n'bajramm xixė volla pranohet qyyy :lol: :lol:

Murgesha
20-01-05, 19:15
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:


Nuk pranohet se sot Bajram ėshtė. :lol:


Po ,po pranohet ,pranohet ani n'bajramm xixė volla pranohet qyyy :lol: :lol:


O jo oj loqkė se simbas besimit tonė, Ditėn e Bajramit tė gjithat tė kėqijat i mbyllė Zoti nėn dry.
Mė mirė ka qenė po tishe lutur pėr diēka mė mirė. :wink: :lol:

Gentiana
20-01-05, 21:51
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c002.gif

DEA
20-01-05, 22:08
Uh emri ju harroft :wink:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:19
O jo oj loqkė se simbas besimit tonė, Ditėn e Bajramit tė gjithat tė kėqijat i mbyllė Zoti nėn dry.
Mė mirė ka qenė po tishe lutur pėr diēka mė mirė. :wink: :lol:


Ooo poo ojjjjjjj loqkė i lejon qe besaa edhe askend mos te pas marrė sot pussi ty garant pooooooooooo :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:20
Heyyyy jarabilaleminitina nė kėtė ditė bajrami pusssssii ju marrtė :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :evil: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c002.gif


E ti ckaaa keeeeeeee??????????? Garant ty tė paska zėnė kjo nemmm aa????????? :roll: :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-01-05, 22:22
Uh emri ju harroft :wink:


A thuaa kujt mojjjj????? Pussssitttttttt aaaaaaaa??? :roll:

Gentiana
21-01-05, 12:25
E ti ckaaa keeeeeeee??????????? Garant ty tė paska zėnė kjo nemmm aa????????? :roll: :lol: :lol:

Jo bre jo, se si tha Murgesha,esht Bajram,dhe nuk na nxejn nemet tua te mrapshta. :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
21-01-05, 12:34
E ti ckaaa keeeeeeee??????????? Garant ty tė paska zėnė kjo nemmm aa????????? :roll: :lol: :lol:

Jo bre jo, se si tha Murgesha,esht Bajram,dhe nuk na nxejn nemet tua te mrapshta. :evil: :evil: :evil:


Oo shujjjjjjjjjj se i pranonn i pranonn qyy edhe sic mė ke bė nervoz me vjedhjeee bille me loqkk tė zemrės po tė themė: OO tyyyyyyyyyyyyyyyyyy pussiiiiiiiiiiiiiiii t'marrtė hooooooooooooooooooo :evil: :lol:

Gentiana
21-01-05, 13:31
E ti ckaaa keeeeeeee??????????? Garant ty tė paska zėnė kjo nemmm aa????????? :roll: :lol: :lol:

Jo bre jo, se si tha Murgesha,esht Bajram,dhe nuk na nxejn nemet tua te mrapshta. :evil: :evil: :evil:


Oo shujjjjjjjjjj se i pranonn i pranonn qyy edhe sic mė ke bė nervoz me vjedhjeee bille me loqkk tė zemrės po tė themė: OO tyyyyyyyyyyyyyyyyyy pussiiiiiiiiiiiiiiii t'marrtė hooooooooooooooooooo :evil: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Deshta te te flm,po e din ti pse,apo jo?! :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

ShEjToNkA
21-01-05, 13:33
E ti ckaaa keeeeeeee??????????? Garant ty tė paska zėnė kjo nemmm aa????????? :roll: :lol: :lol:

Jo bre jo, se si tha Murgesha,esht Bajram,dhe nuk na nxejn nemet tua te mrapshta. :evil: :evil: :evil:


Oo shujjjjjjjjjj se i pranonn i pranonn qyy edhe sic mė ke bė nervoz me vjedhjeee bille me loqkk tė zemrės po tė themė: OO tyyyyyyyyyyyyyyyyyy pussiiiiiiiiiiiiiiii t'marrtė hooooooooooooooooooo :evil: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Deshta te te flm,po e din ti pse,apo jo?! :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gifGarant pėr nemmmmmmmmm, se tė paska zunė si dukėt :wink: :lol: :lol:

Gentiana
21-01-05, 13:35
Garant pėr nemmmmmmmmm, se tė paska zunė si dukėt :wink: :lol: :lol:

Pse a keshtu e paskan nemet tua a??

Jo bre nuk qenka rrezik,keshtu nemem prap nese don. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
21-01-05, 13:38
Garant pėr nemmmmmmmmm, se tė paska zunė si dukėt :wink: :lol: :lol:

Pse a keshtu e paskan nemet tua a??

Jo bre nuk qenka rrezik,keshtu nemem prap nese don. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:


Okk sa herė t'mė teket dhe t'mė bėsh nervozzz kam me tė nemmmmmmmmm e sidosm kur t'mė pėrgatish kafee gjithė kom me tė nemmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-01-05, 13:40
Okk sa herė t'mė teket dhe t'mė bėsh nervozzz kam me tė nemmmmmmmmm e sidosm kur t'mė pėrgatish kafee gjithė kom me tė nemmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo moj,as njet me nuk e kam me te pergadit kafe.
A mos pave enderr,qy?!

ShEjToNkA
21-01-05, 13:44
Okk sa herė t'mė teket dhe t'mė bėsh nervozzz kam me tė nemmmmmmmmm e sidosm kur t'mė pėrgatish kafee gjithė kom me tė nemmmmmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo moj,as njet me nuk e kam me te pergadit kafe.
A mos pave enderr,qy?!


Joo mojj s'kam pa ėndėrr po e di qė mė shėrben ti se ke merka me tė nemb ashtuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:

Gentiana
22-01-05, 18:08
Joo mojj s'kam pa ėndėrr po e di qė mė shėrben ti se ke merka me tė nemb ashtuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:
Shejtonkaaaaaaaaaaaa Pusiiiiiiiiiiii te marrt ty hoooooooooooooooooo

PS: na dual pun me keta pusa. :lol:

uliksi31
22-01-05, 18:17
Shitoftu zana, po ckeni me keta p... :oops: po bile queni bunar :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-01-05, 01:31
Joo mojj s'kam pa ėndėrr po e di qė mė shėrben ti se ke merka me tė nemb ashtuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:
Shejtonkaaaaaaaaaaaa Pusiiiiiiiiiiii te marrt ty hoooooooooooooooooo

PS: na dual pun me keta pusa. :lol:


:shock: A edhe ti fillove me nem kėshtu a?????????? :roll: Jo s'ka fajė ,Mafiaa qė besaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Arb
23-01-05, 06:40
Hajde more iu bafte Vorri diskoteke juve te gjitheve!

(mos e merrni afer zemres.)

Kercovari
23-01-05, 08:54
shuj more te kerceft kokonozi ne kry!

Barbaroza
23-01-05, 17:23
Atyre qe e lene deren hapur,gjithmone i mallkoj me:"Uhhh dora tu thafte" :twisted:

Honesty^uk.
24-01-05, 19:52
O ju rafte Lija e Pulave :arrow: :wink:

DEA
27-01-05, 20:58
rrita mos ju ndalt

ShEjToNkA
28-01-05, 17:42
Heyy jarabi lale mini tina ato dy tė Vetėashtuquajtruart Pleqnaree tė FD-ės pussssiiiiiiiiiiiiiii i martė sonte hooooooooooooooooooooooooooo :lol: :lol: :lol: