PDA

View Full Version : Hidheruar me Barbarozen dhe Murgeshen....


Gentiana
24-04-04, 15:44
Jam hidheruar ne Barbarozen,dhe Murgeshen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mos pyetni me se nuk po mundem as me fol, nga merzia?! :cry: :cry:

SheTa
24-04-04, 15:47
sa gjyna te dytjat po me thimen se te dyjat qika te mira i preshndes shum
edhe i boje apel qe te ndreqen Barbarozen,dhe Murgeshe

Gentiana
24-04-04, 15:49
S-H-E-T-A paske keqkuptuar bre djal, un jam hidheruar me dyjat, se jo ato dyja nerveti, qy.... :cry: :cry:

SheTa
24-04-04, 15:57
Gentiana sory :) se e kam keqkoptu :) amo se kam lexu mir se jam nervoz diqka :P :oops: :oops: veq keq paske bo :)

Honesty^uk.
24-04-04, 19:01
Jam hidheruar ne Barbarozen,dhe Murgeshen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mos pyetni me se nuk po mundem as me fol, nga merzia?! :cry: :cry:

Edhe ti a :?: :?: :?: :?:

Gentiana
24-04-04, 19:09
Honesty^UK. Mir se vjen ne Club, qyre ato nuk pergjigjen hiq, po nejse,mbase nuk qenkna vetem un ateher mir esht puna.


Po ti perse je hidheruar?
un nuk po mundem as me tregu :cry:

Honesty^uk.
24-04-04, 19:52
Mire se te gjeta Genta, hajt se edhe ato pergjigjen por e dine qe jan fajtor :wink:


Valla as une nuk po mundem me tregue se, po kam frike

Gentiana
24-04-04, 19:55
aq keq?? kuku per ne pra. kam mendu se me Murgeshen dhe Barbarozen nuk ka kund, e tash te dyt me u hidheruar, nuk esht fer ndaj nesh bre??!!! :cry:

Honesty^uk.
24-04-04, 19:59
Cka me ba bre i ka jeta keto, por hajt mos e merr aq ngusht se mire bahet,

Gentiana
24-04-04, 20:01
Dhasht Zoti, se zor tybe....

Honesty^uk.
24-04-04, 20:03
Po de mire ka me u ba se ne jemi tuj u rrit, dhe dite me te mira na presin

Barbaroza
25-04-04, 10:11
Jam hidheruar ne Barbarozen,dhe Murgeshen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mos pyetni me se nuk po mundem as me fol, nga merzia?! :cry: :cry:

Genta zemer,para se te pergjigjem,kisha dashur te dija pse je hidheruar me ne.Nese per ndonje djale te forumit,atehere po pajtohemi menjehere :wink: :lol:

Murgesha
25-04-04, 12:10
Genta per me u pajtu kerko cka te duash te jap, vetem Lazdranin mos ma lyp se e kam per vete e s“muj me ja dhane askujt.
Hajt moter ma jep gishtin e vogel e pajtohemi. :lol: :lol:

Gentiana
25-04-04, 12:13
:lol: :lol: :lol: :lol:
Jo jo Murgesha,nuk esht per lazdranin. Edhe nuk jam hidheruar vetem un, po edhe Honesty^UK
:cry: :cry:

Barbaroza
25-04-04, 13:18
Hajt se zbatheni vete :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-04-04, 13:19
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pse mos na ke zbath ti nevet deri me tani :wink:

Barbaroza
25-04-04, 13:28
Po de Genta,cfare faji kemi ne qe jeni hidheruar ne neve,bile sikur te dinim shkakun mire do te ishte puna,por keshtu,vertete keq :?

Murgesha
25-04-04, 13:32
Ke te drejte Barbaroza. Kur e din se pse eshte me lehte.
Po hajt motrushe po ju hidherohemi ne ketyre dyve, me aresye e sju flasim kurre me :lol:

Gentiana
25-04-04, 13:35
Jo tani mundeni me ba qka te doni, po a din si, po presim Honesty^UK ni her, ateher mirremi vesh,ok?? :cry:

Barbaroza
25-04-04, 13:40
Ke te drejte Barbaroza. Kur e din se pse eshte me lehte.
Po hajt motrushe po ju hidherohemi ne ketyre dyve, me aresye e sju flasim kurre me :lol:

:( )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))

Gentiana
25-04-04, 13:41
Ok nuk po ju le me keshtu,po ju tregoj!

Para do diteve e patem ber me dal dikund bashk ne 3-ja, dhe un u bera gati e krejt,dhe dola ne vend takimin qe e patem caktuar, e kam prit deri 3h e kot, bile bile mbas kam marrurr vesh se ju kishit pas dal pa mua,dhe me keni len te pres kot,as nje SMS as asgje. Ka qen tu ra shi, e tash jam ftofur tu ju prit juvet,nuk esht fer kjo. :cry: :cry: Me keni ber per mjek, e si i urrej un mjekt........ :cry:

Barbaroza
25-04-04, 14:00
Oh Genta,me vjen shume keq,po a e di moj si ka qene puna.U takuam me diss shoke dhe na ftuan te pijme kafe,pastaj nuk ishim pare nje kohe te gjate dhe nuk i refuzuam ftesat :)
Vertete,sa keq po me vjen qe te paskemi harruar :( Na fal Genta se kurre s'do te ndodhe me keshtu :wink: :oops:

Gentiana
26-04-04, 10:55
Ncuk valla, sa tme zgjat gripi aq do te rri e hidheruar me juvet,Murgesha nuk me kerkoj ndjes hiq, :cry: sidoqoft te shofin tani Hunesty^UK se perse esht hidheruar ai me juvet?!

Barbaroza
26-04-04, 11:43
Genta,Honesty eshte pajtuar me ne,te ka mbete vetem ty tash :wink:

Gentiana
26-04-04, 12:10
Ok nuk me paska mbetur tjeter vetem me u nreq, po spaku dua qe tme kerkon ndjes Murgesha, nuk esht shum qka kerkoj apo jo?? :roll:

Barbaroza
26-04-04, 12:15
Hajt se edhe ajo te kerkon falje sikur une,po ti fillo e qeshu,por si te kam thene me hihihihihihihihhihi e jo heheheehehehe se tani s'te kalon mire nervoza :wink:

Murgesha
26-04-04, 12:19
Ok nuk me paska mbetur tjeter vetem me u nreq, po spaku dua qe tme kerkon ndjes Murgesha, nuk esht shum qka kerkoj apo jo?? :roll:

Genta spo te kerkoi falje jo se nuk ishte faji im.
Krejt fajin e ka pas Barbaroza. Une i thash hajde moj se ska kuptim Genta eshte duke na pritur. E pyete ate se cka ka thene per ty :?: :wink:

Gentiana
26-04-04, 12:23
:evil: :evil: :evil: :evil: Tash po nisin me dal sendet :(

Honesty^uk.
27-04-04, 18:43
Genta,Honesty eshte pajtuar me ne,te ka mbete vetem ty tash :wink:
GENTA po duan me te bere qe ti te pajtohesh me to, pasi une jam shume i vendosur ne veten time, :wink:
nuk pajtohem me to pa bere falje publike 8)

Honesty^uk.
27-04-04, 18:47
Ncuk valla, sa tme zgjat gripi aq do te rri e hidheruar me juvet,Murgesha nuk me kerkoj ndjes hiq, :cry: sidoqoft te shofin tani Hunesty^UK se perse esht hidheruar ai me juvet?!Cka mos me u hidheruar Genta, a rrihet duke pritur me ore te tera, e ku se,
qyqyqyqyyq edhe ti ne shi aaaaa :shock: :shock: , pse moj nuk erdhe tek une se isha futur nen nje peme, por as ajo nuk ma priti shiun shume se me ra per te pritur 4 ore, qysh ate dite jam me grip dhe i kam marr nje thes me ilace,
keshtu qe keto duhet ta paguajn damin :idea:

Barbaroza
28-04-04, 14:04
Genta,Honesty eshte pajtuar me ne,te ka mbete vetem ty tash :wink:
GENTA po duan me te bere qe ti te pajtohesh me to, pasi une jam shume i vendosur ne veten time, :wink:
nuk pajtohem me to pa bere falje publike 8)


Honesty^uk,a nuk eshte mire te na tregosh se pari arsyen pse kerkon nga ne te bejme falje publike,pastaj nese eshte ashtu siq thua ti,do te kerkojme falje,perndryshe edhe une jam shume e vendosur dhe nuk i kerkoj falje askujt per diqka qe s'e kam bere :)

Honesty^uk.
28-04-04, 17:42
Genta,Honesty eshte pajtuar me ne,te ka mbete vetem ty tash :wink:
GENTA po duan me te bere qe ti te pajtohesh me to, pasi une jam shume i vendosur ne veten time, :wink:
nuk pajtohem me to pa bere falje publike 8)


Honesty^uk,a nuk eshte mire te na tregosh se pari arsyen pse kerkon nga ne te bejme falje publike,pastaj nese eshte ashtu siq thua ti,do te kerkojme falje,perndryshe edhe une jam shume e vendosur dhe nuk i kerkoj falje askujt per diqka qe s'e kam bere :)


wowwwwwwwwwwwwwwww
ku je shqiptariiiiiiiii po te veshtir jemi bre :shock:

Murgesha
28-04-04, 19:39
Vertet Honesty per cka te kerkojme dhe kujt ti kerkojme falje publike. Gentes ja shpjeguam situaten se pse e lam ne shi, a mos rastesisht edhe ju keni qene duke prit a :shock: :shock:

Honesty^uk.
28-04-04, 20:16
Vertet Honesty per cka te kerkojme dhe kujt ti kerkojme falje publike. Gentes ja shpjeguam situaten se pse e lam ne shi, a mos rastesisht edhe ju keni qene duke prit a :shock: :shock:Po de une isha duke pritur me perpara se ajo
nuk e paramendoj si ma beni kete pyetje :shock:

Barbaroza
29-04-04, 14:20
Genta,Honesty eshte pajtuar me ne,te ka mbete vetem ty tash :wink:
GENTA po duan me te bere qe ti te pajtohesh me to, pasi une jam shume i vendosur ne veten time, :wink:
nuk pajtohem me to pa bere falje publike 8)


Honesty^uk,a nuk eshte mire te na tregosh se pari arsyen pse kerkon nga ne te bejme falje publike,pastaj nese eshte ashtu siq thua ti,do te kerkojme falje,perndryshe edhe une jam shume e vendosur dhe nuk i kerkoj falje askujt per diqka qe s'e kam bere :)


wowwwwwwwwwwwwwwww
ku je shqiptariiiiiiiii po te veshtir jemi bre :shock:


Normalisht, se i ruajme traditat tona 8)