PDA

View Full Version : Shum Palidhje....


emine
18-05-08, 07:33
Nje dite derisa shfletova faqen e FD-s ...ne chatin e shpejte me ra ne sy niku*EMINE* ,,,dikushe kish marre ket nik dhe shenonte aty fjale shum te pista dhe shahej me meshkujt,,,,ishte cnjerzore cafre shenonte ai/ajo.....nuke e di kush ma do te keqen mua (te me jep nje imazh te keq)Por une jam kjo qe njini ne Diskutime!

shpresoi ne te ardhmen mos ta ndyje kush ket nikun tim !?
ps.se edhe nje her ne Chat te dardanis me tregon nje mik imi se demek hyra e shajta ne privat e ika(ate dite skam qen fare ne net)dhe ne chate kshtu ashtu nuk hy asnjeher!


Me nderime dhe rrespekt per miqte e mije virtual.......

lovely
18-05-08, 09:33
Nje dite derisa shfletova faqen e FD-s ...ne chatin e shpejte me ra ne sy niku*EMINE* ,,,dikushe kish marre ket nik dhe shenonte aty fjale shum te pista dhe shahej me meshkujt,,,,ishte cnjerzore cafre shenonte ai/ajo.....nuke e di kush ma do te keqen mua (te me jep nje imazh te keq)Por une jam kjo qe njini ne Diskutime!

shpresoi ne te ardhmen mos ta ndyje kush ket nikun tim !?
ps.se edhe nje her ne Chat te dardanis me tregon nje mik imi se demek hyra e shajta ne privat e ika(ate dite skam qen fare ne net)dhe ne chate kshtu ashtu nuk hy asnjeher!


Me nderime dhe rrespekt per miqte e mije virtual.......

po po, qka`s ka .... mos ta nin hiq..... :wink:

°Avan_Turist°
18-05-08, 17:58
.............shum pa lidhje paska shkruar me nofkėn tėnde...por edhe mė shum pa lidhje paska shkruar ky qėtu mė lart:biggrin:

Preshevar
19-05-08, 08:42
Ju lutem, mos i jepni lidhje temės !! Qendroni ne tem ! :D

emine
19-05-08, 09:19
Ju lutem, mos i jepni lidhje temės !! Qendroni ne tem ! :D


me te vertet me ka pengu ky gjest,nuk kam shenu me shendru temen ne chit chat,,,ncncncncncnnc

ps,falm vllaqko;)

emine
20-05-08, 09:36
jo po t doket

a ke hanger buke? :biggrin:


HAHAHHAHHAHAHAAHAH ;););)