Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-05-08, 07:33   #1
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Shum Palidhje....

Nje dite derisa shfletova faqen e FD-s ...ne chatin e shpejte me ra ne sy niku*EMINE* ,,,dikushe kish marre ket nik dhe shenonte aty fjale shum te pista dhe shahej me meshkujt,,,,ishte cnjerzore cafre shenonte ai/ajo.....nuke e di kush ma do te keqen mua (te me jep nje imazh te keq)Por une jam kjo qe njini ne Diskutime!

shpresoi ne te ardhmen mos ta ndyje kush ket nikun tim !?
ps.se edhe nje her ne Chat te dardanis me tregon nje mik imi se demek hyra e shajta ne privat e ika(ate dite skam qen fare ne net)dhe ne chate kshtu ashtu nuk hy asnjeher!


Me nderime dhe rrespekt per miqte e mije virtual.......


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-05-08, 09:33   #2
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shum Palidhje....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
Nje dite derisa shfletova faqen e FD-s ...ne chatin e shpejte me ra ne sy niku*EMINE* ,,,dikushe kish marre ket nik dhe shenonte aty fjale shum te pista dhe shahej me meshkujt,,,,ishte cnjerzore cafre shenonte ai/ajo.....nuke e di kush ma do te keqen mua (te me jep nje imazh te keq)Por une jam kjo qe njini ne Diskutime!

shpresoi ne te ardhmen mos ta ndyje kush ket nikun tim !?
ps.se edhe nje her ne Chat te dardanis me tregon nje mik imi se demek hyra e shajta ne privat e ika(ate dite skam qen fare ne net)dhe ne chate kshtu ashtu nuk hy asnjeher!


Me nderime dhe rrespekt per miqte e mije virtual.......
po po, qka`s ka .... mos ta nin hiq.....
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-08, 17:58   #3
°Avan_Turist°
Real
 
Avatari i °Avan_Turist°
 
Anėtarėsuar: 13-04-08
Vendndodhja: D
Postime: 1,457
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Gabim Titulli: Shum Palidhje....

.............shum pa lidhje paska shkruar me nofkėn tėnde...por edhe mė shum pa lidhje paska shkruar ky qėtu mė lart
__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-08, 08:42   #4
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shum Palidhje....

Ju lutem, mos i jepni lidhje temės !! Qendroni ne tem ! :D
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-08, 09:19   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shum Palidhje....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Ju lutem, mos i jepni lidhje temės !! Qendroni ne tem ! :D

me te vertet me ka pengu ky gjest,nuk kam shenu me shendru temen ne chit chat,,,ncncncncncnnc

ps,falm vllaqko;)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-05-08, 09:36   #6
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shum Palidhje....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
jo po t doket

a ke hanger buke?

HAHAHHAHHAHAHAAHAH ;););)


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.