PDA

View Full Version : Dreni dhe Dea kishin dal ne stan(bjeshke) me 50 cope dhi


laliloli
09-07-05, 21:51
Ka nje kohe qe dreni dhe dea mungojne .Nje anetar me tha se dje kishte qene ne bjeshke dhe e kishte pare Drenin duke i ruajtur 50 cope dhi ,i veshur me tirqe e gjurdine e me nje shkop me te gjate se vet. :lol: :lol: :lol: Ndersa Dea po qendronte rreth stanit duke i mjelur dhite,e veshur me skutaqe e dimi dhe shami ne koke.Te gjores si tia kishte pizat shqelem dhia e kishte gjuajtur tek dera dhe ia kishte lenduar kemben .Atje nuk kishin as rryme te izoluar plotesisht .Propozoj qe nje dite nje grupe te shkojme e ti shohim ,se thene te drejten mua me ka marre malli shume per ta :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-07-05, 23:44
Jo more unė ndėgjova mė keq diēka.
Pėr ta marrė Dreni, Dean i ka fol se ka pallate.
Dea kur shkon me tė ja shef kasollen e Ēobanit e prej dėshpėrimit qė tani po duhet me mjelė dhitė nuk po na hyn mė nė forum. :lol: :lol: :lol:

Edhe mua mė ka marrė malli shumė pėr ata Dy. :(

halla e madhe
11-07-05, 23:52
Une po nisna valla e para ti shof Dreni dhe DEA...halla e ka bere nji tespishte per vellaun tim qe paska marre nuse te mire..per kasolle e per dhi ska gja te keqe...ata qojnne dashni hyjnore me boten animale qyyyy :wink: :lol: :lol:

Murgesha
12-07-05, 00:05
Une po nisna valla e para ti shof Dreni dhe DEA...halla e ka bere nji tespishte per vellaun tim qe paska marre nuse te mire..per kasolle e per dhi ska gja te keqe...ata qojnne dashni hyjnore me boten animale qyyyy :wink: :lol: :lol:

Jo spo ja u kam frigėn, ende skanė lexuar se kafshėt bajnė dashni hyjnore.
Ėshtė rrezik me u dhėnė gabimisht nė dashni moj, hallė.
ani me gjithė ato Dhi e Cjep qė kanė aty pari. :lol: :wink:

laliloli
12-07-05, 23:05
Jo more unė ndėgjova mė keq diēka.
Pėr ta marrė Dreni, Dean i ka fol se ka pallate.
Dea kur shkon me tė ja shef kasollen e Ēobanit e prej dėshpėrimit qė tani po duhet me mjelė dhitė nuk po na hyn mė nė forum. :lol: :lol: :lol:

Edhe mua mė ka marrė malli shumė pėr ata Dy. :(

Nuk e di murgesha po ashtu disi .Me rendesi se dea po i mjele 50 cope dhi ,e po me dhimset shume .Der ajo qike me u be baqic

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:43
Dreni te pasa hanger fura ty sa duket..... gahaghaghaghaaaaaaaa

Dallandyshja_718
29-10-11, 15:53
A din kush a jane ul hala? Koha tash, se ka marre mire moti edhe n'vrri:biggrin:
Une po pres kur t'i hapin "ēaprat e mjeshavines" e "kaduēat e djathit", tani shkoj e i vizitoj ata e magjen:biggrin:

lovely
29-10-11, 22:05
A din kush a jane ul hala? Koha tash, se ka marre mire moti edhe n'vrri:biggrin:
Une po pres kur t'i hapin "ēaprat e mjeshavines" e "kaduēat e djathit", tani shkoj e i vizitoj ata e magjen:biggrin:Can u plss speak albanian or english?:biggrin:

e_martumja
29-10-11, 22:26
Mos ka dal edhe Rafeti :tongue:

emine
29-10-11, 22:35
hahhahah kysmet edhe eminia javen tjeter ka me shku ne bjeshk:biggrin:

SANTANA-29
29-10-11, 22:36
hahhahah kysmet edhe eminia javen tjeter ka me shku ne bjeshk:biggrin:


Me magar ,,po shkon,a..hahahahahahahaaha,,:biggrin:

emine
29-10-11, 22:37
Me magar ,,po shkon,a..hahahahahahahaaha,,:biggrin:
jo me kafsh nuk shkoi:biggrin: me dite se kam ja msyje hahahhahahh

SANTANA-29
29-10-11, 22:40
jo me kafsh nuk shkoi:biggrin: me dite se kam ja msyje hahahhahahh


Po ne Bjeshke ja me dhi ja me magar ndryshe si qka shkon,,hahahahaha,,

Se Arusha ka boll at,je,,,hahahahha

emine
29-10-11, 22:45
Po ne Bjeshke ja me dhi ja me magar ndryshe si qka shkon,,hahahahaha,,

Se Arusha ka boll at,je,,,hahahahhaarushat ja fusin gjum tash e une shkoi i zavendsoi:tongue:

e_martumja
29-10-11, 22:55
Oh tash ala seshte koha me shku ne bjeshke se ska bore shkoni me naj mal(pyll) me mbledh Gepurrdha une sod isha ja 4 ore :biggrin:

Murgesha
29-10-11, 22:57
Ja sdoni me lon tem te vjeter pa e aktualizu ha,hahahahahahahaahahaha

Zero Cool
29-10-11, 23:00
Ja sdoni me lon tem te vjeter pa e aktualizu ha,hahahahahahahaahahaha

ty pot vjen inati po ? :tongue::biggrin:

e_martumja
29-10-11, 23:01
Ja sdoni me lon tem te vjeter pa e aktualizu ha,hahahahahahahaahahaha
Murgesh a spo te vjen interesant pse Dreni me Dean ne Bjeshke, a thu jan kon qift apo jan ala, bash po kam qef me dit se kaniher po me Nguc qeky Dreni me dit qe ka pune apo ka pas me Dean se mos e ka djali per aventure me mu :tongue: Nese din naj sen mos e le pa me tregu :cool:

Murgesha
29-10-11, 23:06
ty pot vjen inati po ? :tongue::biggrin:


Jo ncuk, hiq bile. Edhe nkoft kon ne bjeshk o kon me qiftin e vet qy, :wink:

Zero Cool
29-10-11, 23:07
Jo ncuk, hiq bile. Edhe nkoft kon ne bjeshk o kon me qiftin e vet qy, :wink:

:wink:

Murgesha
29-10-11, 23:09
Murgesh a spo te vjen interesant pse Dreni me Dean ne Bjeshke, a thu jan kon qift apo jan ala, bash po kam qef me dit se kaniher po me Nguc qeky Dreni me dit qe ka pune apo ka pas me Dean se mos e ka djali per aventure me mu :tongue: Nese din naj sen mos e le pa me tregu :cool:


Mooootiiii u kon e martume, e tybe spo me kujtohet e sata ka qen DEA, ateher kur sjemi kon pas mbush sherr normale o kon me shku qiftat ne udhtime :biggrin:

e_martumja
29-10-11, 23:16
Jo ncuk, hiq bile. Edhe nkoft kon ne bjeshk o kon me qiftin e vet qy, :wink:
Ktyniher Bjeshka u kon si Hotel kan mujt edhe Shvalerkat mi qu ahahah


Murgesh moti moti per qata spo mu kujtohet, me laptop tu i rujt dhit ne bjeshke, koken knaq muhabet :biggrin:

Murgesha
29-10-11, 23:19
Ktyniher Bjeshka u kon si Hotel kan mujt edhe Shvalerkat mi qu ahahah


Murgesh moti moti per qata spo mu kujtohet, me laptop tu i rujt dhit ne bjeshke, koken knaq muhabet :biggrin:

Ha,haahahahahahah valla moj e martume me kon e te kthehemi ne ate kohen kur shkruanim pa sherre ateher e kupton se cka eshte Dardania! :wink:

e_martumja
29-10-11, 23:30
Ha,haahahahahahah valla moj e martume me kon e te kthehemi ne ate kohen kur shkruanim pa sherre ateher e kupton se cka eshte Dardania! :wink:


A pe kthejm :biggrin:

Dallandyshja_718
30-10-11, 01:17
Can u plss speak albanian or english?:biggrin:

Vet shqip jam kah flas, dvete Fshatarin ose Gurin Sylaj:biggrin:


qe se po t'i sjelli fotot

http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/86624/i/1/11-nurco-i-yumreta-ugljanjn-foto-M-DUGALICH.jpg

Asaj tjetres fjale nuk dita me i'a gjet foton...eshte lekura e deles/qingjit e pastruar e mbushur me djath ose maze (chapra):biggrin: