PDA

View Full Version : takimi i sotem me gentia......ahahahhahahahahah


vushtrria
28-10-04, 18:18
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

DEA
28-10-04, 19:48
a ish far qike

Barbaroza
28-10-04, 20:08
A ish fare djali :?: :idea:

DEA
28-10-04, 20:10
A ish fare djali :?: :idea:

heeeeeeeeee po me Genten tha njeri?

DEA
28-10-04, 20:13
A ish fare djali :?: :idea:

heeeeeeeeee po me Genten tha njeri?


ups me falni se tash e kuptova me mire e kam lexuar shpejt sorryhttp://www.mainzelahr.de/smile/schilder/ignore.gif

Gentiani
28-10-04, 21:20
Ha,hahaaaaaaaaaaaa Vushtrria,po atje paska pas ardhur a?! e kam vėrejtur qė nuk shkruante nė forum :lol: :lol:

pėrnime a ishte farė Qike, mirė tė paska pyetur edhe DEA :lol: :lol: :lol:

DEA
28-10-04, 21:25
Ha,hahaaaaaaaaaaaa Vushtrria,po atje paska pas ardhur a?! e kam vėrejtur qė nuk shkruante nė forum :lol: :lol:

pėrnime a ishte farė Qike, mirė tė paska pyetur edhe DEA :lol: :lol: :lol:


Valla more gentiani me ka humbe udha ne oborre qetash, mi keni pshtjell kabllat krejt spo di qka eshte ka bahet me mua hiq.Une u dorzova.

ShEjToNkA
28-10-04, 21:27
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah:shock: :shock: :shock:
Opaa , Vushtri opaaa!!!!!! :roll: Ani si kaluat a u lodhėt rrugės hiqqq??????????? :lol: :lol:SP. Shtrenjtė do e paguash kėtė takim ti qe besa !!!!!ani me kend?? Me Gentėn , tybe pėr krejtė tė kisha falė ama me Gentėn qė ma ka ba kėtehn kurrr hiqqqqqqqqqqqqqqqqq Hahahahahaahahahaah

livoreka bicio
28-10-04, 22:01
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahahA PATET SUKSES APO JO :?: HAHAHAHAH--- VUSHTRIA TE PERSHENDES :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
28-10-04, 22:38
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

I lumi ti Vushtrria. Tė takojsh Gentianin dhe tė bisedojsh e te besoj se ka qenė kėnaqėsi e madhe. :lol:

ShEjToNkA
28-10-04, 22:50
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

I lumi ti Vushtrria. Tė takojsh Gentianin dhe tė bisedojsh e te besoj se ka qenė kėnaqėsi e madhe. :lol:


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a Gentinain a Gentinanėn?????????????????????????
Tybe bash kurgja s'jam ka kuptoi!! :roll: :roll: :roll:

Gentiana
28-10-04, 22:58
:roll: :roll: Sa interesant, ta takojsh nje njeri e te mos dish (veresh)asgje,ose edhe ta shetitish boten(itali e tjera) e te mos veresh asgje, skish gje me mire!! :twisted: :evil: :evil: :x

Vushtrria nimend, kend e takove tani, se as un nuk munda ti bij ne fije???!!

Honesty^uk.
28-10-04, 23:33
:roll: :roll: Sa interesant, ta takojsh nje njeri e te mos dish (veresh)asgje,ose edhe ta shetitish boten(itali e tjera) e te mos veresh asgje, skish gje me mire!! :twisted: :evil: :evil: :x

Vushtrria nimend, kend e takove tani, se as un nuk munda ti bij ne fije???!!

qe takimi u be u muar vesh, por se kush me kend, kjo po mbetet enigme :shock: :shock: atehere njeri qenkan ne jerem :lol: :lol:

Barbaroza
29-10-04, 17:24
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

Vushtrria,pasi Sherbimi Sekret i forumit e zbuloi se qenkeni takuar me Gentianin,eshte e rruges te na deftoni rreth takimit tuaj.
Cfare djali ishte Gentiani,a ishte per Genten,cfare pershtypjesh ju la etj.,etj. :lol: :lol:

Gentiana
29-10-04, 19:15
Ndoshta ka dashur te thot qe na ka takuar te dyvet, ngase un dhe genti nuk e bejm njeri pa tjetrin hiq,e ndoshta ka menduar ket, apo jo Vushtrria??? :roll: :? :wink:

Honesty^uk.
29-10-04, 20:27
Ndoshta ka dashur te thot qe na ka takuar te dyvet, ngase un dhe genti nuk e bejm njeri pa tjetrin hiq,e ndoshta ka menduar ket, apo jo Vushtrria??? :roll: :? :wink:

Genta poe shoh qe jeni konfjuze :lol: :lol: , boll me (NDOSHTA), por shprehu qarte ;;;Po apo jo :lol: :lol:

Murgesha
29-10-04, 20:29
Ndoshta ka dashur te thot qe na ka takuar te dyvet, ngase un dhe genti nuk e bejm njeri pa tjetrin hiq,e ndoshta ka menduar ket, apo jo Vushtrria??? :roll: :? :wink:

Genta poe shoh qe jeni konfjuze :lol: :lol: , boll me (NDOSHTA), por shprehu qarte ;;;Po apo jo :lol: :lol:


Ha,ha, haaaaaaaaaaaa me guxu me e pranu Genta. :wink:

vushtrria
30-10-04, 16:16
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

Vushtrria,pasi Sherbimi Sekret i forumit e zbuloi se qenkeni takuar me Gentianin,eshte e rruges te na deftoni rreth takimit tuaj.
Cfare djali ishte Gentiani,a ishte per Genten,cfare pershtypjesh ju la etj.,etj. :lol: :lol:me falni se isha vonuar pak ne ket tem, pasi qe nuk isha ketu,me te vertet takimi me gentianin ishte nje knaqesi e imja,u takuam ne bern, erdhi te une ku punoja, ashtu si isha me rroba te punes, ma beri nje telefon se tani edhe pak do vij,dhe erdhi me te vertet gentiani eshte pika e djalit,edhe qeshnim te dyt se si u takuam biseduam shum sene me te ahahahahah puntoret me pysnin se kush eshte ky djal, thash se eshte nje shok i imi eee po barabroza qift ma te mir nuk mund te ket se keta dy gentiana edhe gentiani ahahhahah shpresoi se herave tjera do ta takoi ndryshe

Honesty^uk.
30-10-04, 17:26
me falni se isha vonuar pak ne ket tem, pasi qe nuk isha ketu,me te vertet takimi me gentianin ishte nje knaqesi e imja,u takuam ne bern, erdhi te une ku punoja, ashtu si isha me rroba te punes, ma beri nje telefon se tani edhe pak do vij,dhe erdhi me te vertet gentiani eshte pika e djalit,edhe qeshnim te dyt se si u takuam biseduam shum sene me te ahahahahah puntoret me pysnin se kush eshte ky djal, thash se eshte nje shok i imi eee po barabroza qift ma te mir nuk mund te ket se keta dy gentiana edhe gentiani ahahhahah shpresoi se herave tjera do ta takoi ndryshe [/b]

o vushtria , pse ashtu shoki :?: :?: :?:
une kam menduar se ke takuar Simpatine tone Genten dhe jo gjithe farefisin e saj :lol: :lol: :lol:

vushtrria
30-10-04, 20:03
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah:shock: :shock: :shock:
Opaa , Vushtri opaaa!!!!!! :roll: Ani si kaluat a u lodhėt rrugės hiqqq??????????? :lol: :lol:SP. Shtrenjtė do e paguash kėtė takim ti qe besa !!!!!ani me kend?? Me Gentėn , tybe pėr krejtė tė kisha falė ama me Gentėn qė ma ka ba kėtehn kurrr hiqqqqqqqqqqqqqqqqq Hahahahahaahahahaah


valla po gutesh edhe ti qyyyyyyyy :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-10-04, 22:37
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah:shock: :shock: :shock:
Opaa , Vushtri opaaa!!!!!! :roll: Ani si kaluat a u lodhėt rrugės hiqqq??????????? :lol: :lol:SP. Shtrenjtė do e paguash kėtė takim ti qe besa !!!!!ani me kend?? Me Gentėn , tybe pėr krejtė tė kisha falė ama me Gentėn qė ma ka ba kėtehn kurrr hiqqqqqqqqqqqqqqqqq Hahahahahaahahahaah


valla po gutesh edhe ti qyyyyyyyy :lol: :lol:


Vushtria , mė fal aa ?! Ti e dinė se unė s'ngutėm asnjėherė ama ja edhe kjo mė ndodhi!!!! :evil:
Por pasi e paske sqaru ,tash po ndihem mė mirė!!!! :lol: :lol: :lol:

vushtrria
31-10-04, 10:12
sot pata nje takim live me gentia.... ishte knaqesi e imja me te vertet ahahaahahah

I lumi ti Vushtrria. Tė takojsh Gentianin dhe tė bisedojsh e te besoj se ka qenė kėnaqėsi e madhe. :lol:po murgesha me te vertet gentiani eshte shum djalosh, i embel per te biseduar njeri me humor,intelektual,njeri i fjales,shum i qet dhe me te vertet me la shum pershtypje takimi me te ne ato kushte si u takuam, me disa njerez qe bisedojme ne forum keshtu jan edhe me te mir se qe ne mendojme, pra si do qofte takimi i par me nje antar te dardanis ishte shum knaqesi per mua :lol: :lol: :lol:

Gentiana
31-10-04, 17:07
po murgesha me te vertet gentiani eshte shum djalosh, i embel per te biseduar njeri me humor,intelektual,njeri i fjales,shum i qet dhe me te vertet me la shum pershtypje takimi me te ne ato kushte si u takuam, me disa njerez qe bisedojme ne forum keshtu jan edhe me te mir se qe ne mendojme, pra si do qofte takimi i par me nje antar te dardanis ishte shum knaqesi per mua :lol: :lol: :lol: [/b]


Dmth paskam ditur qka te zgjedhi apo??? :P :P :wink:

Barbaroza
31-10-04, 17:19
:lol: :lol: :lol:

Gentiani
31-10-04, 20:39
Ha,hahaaaaaaaa Vushtrria paske treguar, se nuk dihej me kėnd u takua Vushtrria, e edhe me Shejtonkėn me tė nxėnė sherri pėr pak :lol: :lol: :lol:

Herėn tjetėr e marrim edhe Gentėn me vehte :lol: :lol: :wink:

Po pra Gentiana, edhe pse nganjėherė thoshe se ke pasur shansė mė tė mirė :lol: :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje Vushtrria

Honesty^uk.
31-10-04, 20:49
Ha,hahaaaaaaaa Vushtrria paske treguar, se nuk dihej me kėnd u takua Vushtrria, e edhe me Shejtonkėn me tė nxėnė sherri pėr pak :lol: :lol: :lol:

Herėn tjetėr e marrim edhe Gentėn me vehte :lol: :lol: :wink:

Po pra Gentiana, edhe pse nganjėherė thoshe se ke pasur shansė mė tė mirė :lol: :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje Vushtrria


Cfare po ndodh me juve o Genti , na spjego pak se Genta shume konfjuze me duket :lol: :lol:
kalo bukur

Gentiani
31-10-04, 20:53
ha,hahahaaa Honesty, po edhe Genta ka qenė, por ka thėnė mos me treguar, po tani e nxorra nė shesh edhe kėtė sekret :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
31-10-04, 21:01
ha,hahahaaa Honesty, po edhe Genta ka qenė, por ka thėnė mos me treguar, po tani e nxorra nė shesh edhe kėtė sekret :lol: :lol: :lol:

a ke menduar ti se perse ate e mundonte dalja e sekretit :lol: :lol: :lol:

Gentiani
31-10-04, 21:05
jo valla nuk kam menduar, nuk e dijė se pse nuk donte ta nxjerrė atė sekret, po tani pasi doli pėr fushė vjen ndoshta na tregon Genta :lol: :lol:

Honesty^uk.
31-10-04, 21:20
jo valla nuk kam menduar, nuk e dijė se pse nuk donte ta nxjerrė atė sekret, po tani pasi doli pėr fushė vjen ndoshta na tregon Genta :lol: :lol:

hajt se jemi mesuar ne me prit, edhe kesaj radhe nuk na gjen gje :lol:

Gentiani
31-10-04, 21:24
ha,hahaaaaaaaa kemi pritė shumė e shumė vjet, e nuk po presim nja dy -tri ditė :lol: :lol:

Honesty^uk.
31-10-04, 21:26
ha,hahaaaaaaaa kemi pritė shumė e shumė vjet, e nuk po presim nja dy -tri ditė :lol: :lol:

hahhahaahaah

Gentiani
02-11-04, 22:46
Vushtrria ne e vazhduam te thash e themet :lol: :lol: :lol: , e ndoshta nuk mbetet si thashetheme, edhe pse tek njė tjetėr temė e pata shkruar kėtė postim qė po e editoj nė vazhdim:

Sot pata rastin, qė tė takojė live diskutuesin e parė nga bota virtuale - Forumi- tė nderuarin zotėri Vushtrriun. Mė erdhi jashtėzakonishtė mirė dhe gjithashtu ishte nderė dhe kėnaqėsi tė bisedosh me te.

Biseduam diku njė orė. Pije nuk morėm, se edhe ashtu se shumė herė i ka ra tė na paguaj te kafja e Forumit dhe thash mos ta hargjojė! Ha,hahaaaaaa :lol: :lol: por pėr herėn tjetėr na mbetėn pijet.

Shpeshėherė kur lexoj shkrimet e diskutuesve tė shumtė, mė bjen tė paramendojė personalitetin, karakterin me njė fjalė pėrshtypjet qė kam pėr ta nė bazė tė shkrimeve dhe mėnyrės sė trajtimit tė ēėshtjeve pėrmes shkrimeve tė tyre.

Sot mė ra tė takoja Vushtrriun, e ndershėm, sjellshėm, ēiltėr, punėtorė dhe tė sinqertė ashtu siē kam pasur rastin tė lexoja edhe shkrimet e tija nė forum.

Pėrfitoi nga rasti ta pėrshėndes edhe nga kjo temė kėtu!

Rrespekt!

Gentiani