PDA

View Full Version : Njoftim


uck_aksh
23-12-07, 01:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gagagagagagaga-1.jpg

Guri i madh
23-12-07, 02:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gagagagagagaga-1.jpgishalla per gjenet per me knu tallkinin une vie pa pare

rilinda
23-12-07, 13:13
UĒK_AKSH, a pėr sė vdekuri na e dėrgove lajmėrimin a? :P:D
Mos m'tuuuut se ikaaa uneeee...

Arkza
23-12-07, 13:17
UQK Nje Gje te Them se UQK-ja nuk Vdes Kurr :P:P:P:biggrin:

Pupi
23-12-07, 13:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gagagagagagaga-1.jpg
Ha, ha ha a t'thojsha mos vrapo mas t'martuareve.
Qe edhe Guri i madh po vijka me ta k'nu Talkinin hahahaha , a din athu se ?!
Eu more se ē'na bėtė gaz.
Rilinda ka fajet qe ishte e fundit me postim.

rilinda
23-12-07, 13:33
Rilinda i ka fajet! :confused: A thu pseee? :rolleyes:


Shpirti i UĒK_AKSH-ės, na e solli vetlajmėrimin.
Kukuuu sa tutne me ngu k'si sene!!! Mendja s'ta merr!
Bile dje n'Explorer ishte njė program... demostrim se ėshtė i mundur komunikimi me tė vdekur (me shpirtėra)!... E ndėrrova menjėherė kanalin.

BE LK
23-12-07, 13:36
Lajmerojme se indjeri UCK AKSH do ngrihet vetem 2 ore me festu vitin e ri dhe pastaj do vazhdoj rrugen per rroskovec.!

BE LK

Pupi
23-12-07, 13:41
Rilinda i ka fajet! :confused: A thu pseee? :rolleyes:


Shpirti i UĒK_AKSH-ės, na e solli vetlajmėrimin.
Kukuuu sa tutne me ngu k'si sene!!! Mendja s'ta merr!
Bile dje n'Explorer ishte njė program... demostrim se ėshtė i mundur komunikimi me tė vdekur (me shpirtėra)!... E ndėrrova menjėherė kanalin.

Pa dashur qė dikush tė ndihet keq, nė dardania.de ka disa anėtarė qė nuk ta ka edhe aq ėnda t'ua lexosh se ēfar shkruajn. andaj edhe kur sheh postimi i fundit ėshtė bėrė nga ,,filan fisteku" kapercej atė dhe "gjuaj" diēka tjetėr. Ndoshta tek unė nė munges tė kohės pėr ti lexuar tė gjitha. Ama le tė mbetet si e thash mė parė.
Turisti thotė: Thjesht e sinqert !

luckyman
27-12-07, 23:11
......osht kam dhimet *e_martumja* se po jetka keq!!!!!:tongue: