PDA

View Full Version : Thashethame jo po e vertete hahaahahah


gazi-de
08-08-08, 17:25
Lovely e kish rreh burrin,:biggrin:

Lyra 2 ne realitet ish mashkull,:biggrin:

Arkza e kish len PDK,e kish shkum me PDD,ahhahahaha

Rilinda ish feju,ahhaha

Selvija ish ra ne dashni,po ende nuk po dike se ne kon,ahhahaha

Sherri e kish vendos me i len sherret..ahhhah

Murgesha e kish vendos me dal ne penzi,po per inati te Tursistit nuk po dale,se ai po kqyrke me hy ne pune ne vend te saj,hahahahahhaha
e shum e shum thashethame asi te verteta,po me koh i tregojm.ahhahaha

egi
08-08-08, 17:29
E qka ka per mu :biggrin: ? Perveq qe po shkoj ne dasem te binakes hahahha

gazi-de
08-08-08, 17:32
E qka ka per mu :biggrin: ? Perveq qe po shkoj ne dasem te binakes hahahha

Egi ishe gezu shum qe ju ka feju binakja,se ja kish leshu renin:biggrin:

Arkza
08-08-08, 17:37
Lovely e kish rreh burrin,:biggrin:

Lyra 2 ne realitet ish mashkull,:biggrin:

Arkza e kish len PDK,e kish shkum me PDD,ahhahahaha

Rilinda ish feju,ahhaha

Selvija ish ra ne dashni,po ende nuk po dike se ne kon,ahhahaha

Sherri e kish vendos me i len sherret..ahhhah

Murgesha e kish vendos me dal ne penzi,po per inati te Tursistit nuk po dale,se ai po kqyrke me hy ne pune ne vend te saj,hahahahahhaha
e shum e shum thashethame asi te verteta,po me koh i tregojm.ahhahahaOoooo a te kam than ty mos me Kallxu o Ortak o Shpihuno .... Hajt hajte se pa Kallxu edhe per ty s'ko me lan !!!

Vini reeeeeeee Vini Reeee Ky Gazi u Martu Plus kesaj i kish 4 Qika e nje Djale veq s'po ju Kallxon juve ... :biggrin: :tongue: :tongue: Shkrresssssssssssssssssssss qe kallxova une per ty ... :tongue:

Arkza
08-08-08, 17:37
Egi ishe gezu shum qe ju ka feju binakja,se ja kish leshu renin:biggrin:Hhahahahahhahahahahahahah Ani Renin hahahahahhaah :biggrin: :biggrin:

egi
08-08-08, 17:40
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........po qfar reni breeeeeeee..bac renin e ka fakultetiiiiii..ne vend me me msu ti mu qysh eshte reni se te kom bac..duhet sugarica me te msu ty ncncnncncnncc....

Plus...edhe me kan rendi i jem..s'kam partner :biggrin: Njek..keshtu qe pe vazhdoj fakultetin ahahha

lovely
08-08-08, 20:15
Lovely e kish rreh burrin,:biggrin:

Lyra 2 ne realitet ish mashkull,:biggrin:perzetene llom e kom bo :biggrin:

a per Lyren gjithe m ka shku menja qe diqka s i ka do sene t femnave hahahahahahahahahahahaha

Breshka
08-08-08, 23:18
Gazi mos gabo me mi publiku RRENAT http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
09-08-08, 09:32
Lovely e kish rreh burrin,:biggrin:

Lyra 2 ne realitet ish mashkull,:biggrin:

Arkza e kish len PDK,e kish shkum me PDD,ahhahahaha

Rilinda ish feju,ahhaha

Selvija ish ra ne dashni,po ende nuk po dike se ne kon,ahhahaha

Sherri e kish vendos me i len sherret..ahhhah

Murgesha e kish vendos me dal ne penzi,po per inati te Tursistit nuk po dale,se ai po kqyrke me hy ne pune ne vend te saj,hahahahahhaha
e shum e shum thashethame asi te verteta,po me koh i tregojm.ahhahaha
Į shpihuni keqq kallzove a une ne bes dje te thash:biggrin:

pasha shpirtin tem dje gazi ne msn ish struk nje qysh hiq zo nuk bejek :rolleyes:
e veta qka ki o pusan tha shuj se kam mbul kryt me nje qebe ambasador se nga qikat spo guzoj me nxjerr mu kan bo nje kallbllak e tash jam mbet mbrenda spo di kah me ja mbajt hiq,,,,,
e keshtu qe Gazi kish nja 7-8 qika edhe tanat i kishin qellu te shtira sa qe fryma ju kish nal
me se vertet eshte kjo.......:biggrin:

Gjumashja
09-08-08, 09:36
diana.. mbrem qe kish mbet vetun, ne vend me shku ne wc ka dal ne ballkon edhe eshte rrezu prej te dytit kat... ne QKUK gjendet.. koha e vizitave prej ores 14:00- 15:00...:biggrin: ...ju dergoj nga nje zarf te zbrazet edhe gjinduni si doni...se peme e lengje po kemi boll... :tongue: ...

Diana007
09-08-08, 15:36
diana.. mbrem qe kish mbet vetun, ne vend me shku ne wc ka dal ne ballkon edhe eshte rrezu prej te dytit kat... ne QKUK gjendet.. koha e vizitave prej ores 14:00- 15:00...:biggrin: ...ju dergoj nga nje zarf te zbrazet edhe gjinduni si doni...se peme e lengje po kemi boll... :tongue: ...


Oj e keq un ne besim te tregova ty , ryqke kete ku me ka bo prrall ketu :biggrin:

gazi-de
09-08-08, 15:42
Oj e keq un ne besim te tregova ty , ryqke kete ku me ka bo prrall ketu :biggrin:
Edhe nime Gjumashja le qe eshte e keqe po edhe tutze:biggrin:

gazi-de
09-08-08, 15:43
Gazi mos gabo me mi publiku RRENAT http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Breshka e kish vendos mu be me e shpejt,ish tu ushtru ekstra:biggrin:

Diana007
09-08-08, 15:46
Edhe nime Gjumashja le qe eshte e keqe po edhe tutze:biggrin:

Po aq shum qe tutet sa veq ne gjum po rrin , bilem nje nat duke fjet i kishte ren jesteku ftyrs e per pak kishte shpetu ................ahahahhaaah

gazi-de
09-08-08, 15:50
Po aq shum qe tutet sa veq ne gjum po rrin , bilem nje nat duke fjet i kishte ren jesteku ftyrs e per pak kishte shpetu ................ahahahhaaah
Po bre rrezik ish kon,po ti me duket e kisha pa shpetu,se ish kan tu u mbyt me jastak e hajt tu mendu se jastaku eshte ai qe e urren ajo,haahhahahahahahahah

Diana007
09-08-08, 15:57
Po bre rrezik ish kon,po ti me duket e kisha pa shpetu,se ish kan tu u mbyt me jastak e hajt tu mendu se jastaku eshte ai qe e urren ajo,haahhahahahahahahah

Jo mos te kesh un ke tuj maru :biggrin: sot gjumashja nuk kishte qen me ne :biggrin:
Po a ndegjove qka i ka bo vaki asj se , si po din si asht pak e trullaft neper gjum ma .. ka qen ne qytet ja kan marr qenin qe e ka dasht shum ...

Gjumashja
09-08-08, 17:27
oj diana ku mos me me humb qe e ke pas ne dore ti...:tongue: ...

o gazi si mos me u tut kur e qet ftyren si monster qy...:biggrin:

Breshka
13-08-08, 15:39
e vertet qe Arkzes ju kish prish agregati e so ka mun me hy n'forum :rolleyes:

Arkza
13-08-08, 15:44
e vertet qe Arkzes ju kish prish agregati e so ka mun me hy n'forum :rolleyes:Po e Vertete ....
Per Breshken Niva se Burri i saj ja ka Ndalu Miniqat e tash veq Kule e klina po rrin .... :biggrin: :biggrin:

egi
30-08-08, 20:39
RROKOTELET ME BICIKLET

Me te vertet jeta eshte plot surpriza, si te mira si edhe te kqija...Mbrem, ne oren 19.45 aktorja e famshme Rilinda, gjithashtu e njohur si Mbreteresha e ekraneve shqiptar, vendosi te qpin pakez trupin, pasi qe tere diten ishte ulur ne shtrat duke menduar per projektin me te ri dhe i hypi bicikletes. Por duke e grare bicikleten, diqka nuk ishte ne rregull dhe afer nje kodre shkoj teposht pa kurfar kontrolle...Ne fund te kodres para se te binte ne toke dhe te lendonte veten seriozisht, ia shpetoj trupin e bukur rezhisori dhe bashkpuntori i filmit te saj me te ri Dashuria e rrezikshme - MemphisX. Rilinda pshtoj kesaj rradhe, por vendosi te denon shitesin e bicikletes. Procesi ne gjygj do te fillon pas nje muaji.

Pergaditur nga: Egi Xinxilushe :tongue:

rilinda
31-08-08, 08:38
RROKOTELET ME BICIKLET

Me te vertet jeta eshte plot surpriza, si te mira si edhe te kqija...Mbrem, ne oren 19.45 aktorja e famshme Rilinda, gjithashtu e njohur si Mbreteresha e ekraneve shqiptar, vendosi te qpin pakez trupin, pasi qe tere diten ishte ulur ne shtrat duke menduar per projektin me te ri dhe i hypi bicikletes. Por duke e grare bicikleten, diqka nuk ishte ne rregull dhe afer nje kodre shkoj teposht pa kurfar kontrolle...Ne fund te kodres para se te binte ne toke dhe te lendonte veten seriozisht, ia shpetoj trupin e bukur rezhisori dhe bashkpuntori i filmit te saj me te ri Dashuria e rrezikshme - MemphisX. Rilinda pshtoj kesaj rradhe, por vendosi te denon shitesin e bicikletes. Procesi ne gjygj do te fillon pas nje muaji.

Pergaditur nga: Egi Xinxilushe :tongue:

Hahahahahahahahaha hahahahahahaha... s'je n'veti ti.
Tash une duhna me organizu ni takim me media edhe me demantu kėtė lajm. :tongue:

Fshatari
31-08-08, 11:34
RROKOTELET ME BICIKLET

Me te vertet jeta eshte plot surpriza, si te mira si edhe te kqija...Mbrem, ne oren 19.45 aktorja e famshme Rilinda, gjithashtu e njohur si Mbreteresha e ekraneve shqiptar, vendosi te qpin pakez trupin, pasi qe tere diten ishte ulur ne shtrat duke menduar per projektin me te ri dhe i hypi bicikletes. Por duke e grare bicikleten, diqka nuk ishte ne rregull dhe afer nje kodre shkoj teposht pa kurfar kontrolle...Ne fund te kodres para se te binte ne toke dhe te lendonte veten seriozisht, ia shpetoj trupin e bukur rezhisori dhe bashkpuntori i filmit te saj me te ri Dashuria e rrezikshme - MemphisX. Rilinda pshtoj kesaj rradhe, por vendosi te denon shitesin e bicikletes. Procesi ne gjygj do te fillon pas nje muaji.

Pergaditur nga: Egi Xinxilushe :tongue:
Njė detaj, vetėm njė, ma tėrhoqi vėmendjen.
Autorja e kėtij reportazhi i qendron besnik gjithė skenės qė po zhvillohej para syve dhe rrėfen objektivisht ngjarjen. Objektive deri te njė vlerėsim personal:"... trupin e bukur...". Autorja i kėtij epiteti ėshtė vetė egi : vlerėsim personal pra. Mbase e vetmja ndėrhyrje e gazetares!
Bedriu

gazi-de
21-02-10, 12:32
po po e vertet:rolleyes:
http://www.youtube.com/watch?v=j1Vtb9TqLZ0