PDA

View Full Version : PASE 5 VITESH RRUSHI NE KOSOVE!!!


lazdrani
30-03-04, 10:17
Sot pase 5 vitesh RRUSHI vendosi te udheton(fluturon)vetem per BARBAROZEN.
Uroje qdo te mire dhe ishallah se ke harruar unazen(diamant) e fejeses se ka per te kushtuar shtrenjet te Barbaroza.
Uroje qe ky qifte te bashkohet sa me shpejte,ne kete urim marrin pjese,Kimentixhja,Hastretinxhja,Dada,Ablla,Murgesh a,Genta,Jehona,Naki,Hana,Anna dhe shume te tjere.....lazdrani :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
30-03-04, 12:34
Ku jane moj deeeeeefffaaaaaattttttttt :D

Murgesha
30-03-04, 16:13
O per hajr, per hajr.
Ja tani vjen Genta dhe Mickoja me ne tjerat e ja fillojme kenges e valles. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-03-04, 18:42
Murgesha un mberrina, ku mbeten more defat?? :wink: Nisjaaaaaaaa

Naki
30-03-04, 20:54
Hajde me shuplak..hajde me shuplakeee se rrushi e barbaroza msitin lazdran se Kundershtojne,edhe deshmitaret murgesha ,naki,genta, jehona ,hana,anna e mickoja defat e tupanat do ti sigurojne.

lazdrani
31-03-04, 09:35
Jena gezu moj jena gezu jena bere me fluturuuuuuuuuuuuuuuuu,opa Genta me kule ufffffffffffffaaaaaaaaaaaaaa po mire pe sjell belin opaaaaaaaaaaaaa jashaaaaaaaaaaaaaaaaa Murgesha kape doren e majte e hy ne valle op op op sa sa sa sa fijuuuuuuuuuuuuuuuu......Oh RRUSHI PER HAJR E U TRASHIGOFISHT :lol: :wink:

Murgesha
31-03-04, 11:27
Ani sa po pershtaten Lazdrani dhe Genta.
Ajo me kule e Lazdrani me tirq e gjurdi e me plis te bardhe ne koke.
Oh e kallem krejt bre, u kenaqem“. Per hajr per hajr.

Barbaroza
31-03-04, 12:18
Ju njoftoj publikisht per fejesen time dhe te RRUSHIT duke ju treguar edhe unazen 18 karateshe qe ma ka blere.

http://www.gioie.it/assets/img-items/0010005001_GIA_GA_GA-sch.jpg

Gentiana
31-03-04, 13:54
:shock: :shock: :shock: wowwwwwww Barbaroza kjo esht unaz. Hey djema,nese nuk dini se qka me ju ble Vajzave ateher merrni kshilla nga Rrushi :wink:

anna
31-03-04, 15:00
wow genta sis me mbaj se me ra te fiket ........... :shock: :shock:

Murgesha
31-03-04, 16:33
Ju njoftoj publikisht per fejesen time dhe te RRUSHIT duke ju treguar edhe unazen 18 karateshe qe ma ka blere.

http://www.gioie.it/assets/img-items/0010005001_GIA_GA_GA-sch.jpg:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Lazdraniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii kopa prej gjelozise :twisted: :twisted:

Gentiana
31-03-04, 17:43
Murgesha shoqe, kti nuk i gutet,ama kur ta blen ka me ta ble 10x me te mir se qenka kjo.
Po mua kush ma blen se?? askush :( :cry: Vetem ndoshta del nje i Zoti qe thot Genta kjo unaz esht per ty.

Murgesha
31-03-04, 18:29
Merre sonte vallen ti vetem luaj
Beja qejfin vetes knaqma zemren mua
Do ta shijojme jeten se veq nje e kemi
Le t“vallezojn te paret Nusja edhe Dhendrri
Se kjo dashuria po na djeg si zjarri

Kenga sdo te ndalet po feston shoqeria
Sonte i harrova krejt hallet e mia
Do ta shijojme jeten se veq nje e kemi
Le t“vallezoj i pari Nusja me gjithe dhenderr

Gentiana
31-03-04, 18:31
Hajde hajdeeeeeeeeeeeeee. sa hije ju paska nuses dhe dhendrrit Vallja :wink:

Murgesha
31-03-04, 18:53
Ja se si e kishte bere per vete Rrushi Barbarozen. Kjo ėshtė sekrete dhe mos i tregoni as Rrushit e as Barbarozės. Njė ditė Barbaroza e kishte marrė kėtė mesazh prej Rrushit.
Mė sė shumti e kishin prekur fjalėt a je engjėll moj, a je djall pa shpirt.
Dhe Barbaroza kishte vendosur tja fal dashurin Rrushit.
Ja lexojeni edhe ju tjerėt, unė jam mbyte ne lot kur e kam lexuar. E pasi qė sdua ta mbaj tė fshehtė po e baj publike. :wink:

Syri yt si gurė i ēmuar
Shkaku qė skam gjumė nė sy
Nė shumė ėndrra tė kam kėrkuar
Ata sytė e tu tė zi

A je engjėll moj
A je djall pa shpirt
Shumė pranvera vajzė
me lot jam tuj tė prit

Du me vdekė pi buzėve tua
Me dorė lotėt tuj mi fshi
Sikur lypės nprag tė derės
do vi tė lypi dashuri

A je engjėll moj
A je djall pa shpirt
Shumė pranvera vajzė
me lot jam tuj tė prit

lazdrani
01-04-04, 08:12
Hajde RRush se na mbyte nga gjeloziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... :lol: :lol: :lol: :lol:
E morre RRush Murgesha nuk po done me treguar Zingjirin e TITANIKUT qe ja kam dhuruar se ju tranoheni krejt :lol: :D :wink:

Murgesha
01-04-04, 11:38
O ketu e kam fjalen per unazen e jo per zingjirin, se ate e mbaj ne qafe tere kohen. Ama Rrushi, Unaza, Barbaroza kjo po me ben xheloze :evil:

Barbaroza
01-04-04, 13:10
Ncncncncnccnc,kurre s'kam pare shoqe me xheloze se ju,e plasni krejt se keshtu do te jemi une e RRUSHI se shpejti:

http://www.funpages.com/onmarriage/closeup_bridegroom_md_clr.gif


Byeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

TONINO
05-04-04, 16:02
Ju njoftoj publikisht per fejesen time dhe te RRUSHIT duke ju treguar edhe unazen 18 karateshe qe ma ka blere.

http://www.gioie.it/assets/img-items/0010005001_GIA_GA_GA-sch.jpg

**Barbaroza** a Elmaz qenka kja unaza...
______________________________________________

Geto_21

Barbaroza
06-04-04, 08:33
Po TONINO,elmaz eshte,bile kesi lloj elmazi nuk mundesh me blere tash,eshte nga shek.XVI :D

Murgesha
06-04-04, 11:51
Ani de Barbaroza cka po lavderohesh kaq shume.
Mua Lazdrani ma ka blere Diamantin e Titanikut e spo lavderohem kaq shume e ti per nje unaze qe kushton vetem 20 mije Euro qy he :wink:

sexybrikenda
06-04-04, 14:59
:twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Barbaroza
07-04-04, 09:06
Jo bre Murgesha nuk po lavderohem per ate unaze,edhe nje fije bari po te ma jipte RRUSHI une do te ndjehesha me e lumtura ne bote,me rendesi eshte qe po me do shume :P :D

zeshkanja
12-04-04, 23:55
Ahhhhhhhh moj Brabaroza sa keq qenke mashtruar dhe mos fluturo shume lart se po rrezohesh,sepse Rrushi ty te ka dhuruar unazen 18 karateshe, por a din ti se cfare me ka dhuruar mua??? :lol: :lol:


Me ka dhuruar gjen me te shtrenjen qe ka dhe qe nuk mundet fare pa te!!!!! :wink: :lol: :wink: :lol:

Qelloja cfare me ka dhuruar!!!!!!! :wink: :D

Murgesha
13-04-04, 12:01
Ahhhhhhhh moj Brabaroza sa keq qenke mashtruar dhe mos fluturo shume lart se po rrezohesh,sepse Rrushi ty te ka dhuruar unazen 18 karateshe, por a din ti se cfare me ka dhuruar mua??? :lol: :lol:


Me ka dhuruar gjen me te shtrenjen qe ka dhe qe nuk mundet fare pa te!!!!! :wink: :lol: :wink: :lol:

Qelloja cfare me ka dhuruar!!!!!!! :wink: :D


Zeshkane po me dhimbesh se cka do qofte qe te kete dhuruar ai paske mbete pa te.
A degjova a mu duk se Rrushi :wink: :wink: :wink: Paska vrare veten :cry:

zeshkanja
13-04-04, 12:05
Mos te lutem Murgesh mos ma rikujto se vdica edhe une :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
13-04-04, 12:14
Zeshkanja,po e shoh cka te paska dhuruar RRUSHI ty( :( ),ndersa mua sa ka qene gjalle ma ka dhuruar dashurine me te madhe :D ky mbetet kujtimi qe me ngushellon prej tash e tutje :cry:

zeshkanja
13-04-04, 12:20
hhahaahaahhahhaha oj barbaroza pos dhembjes qe kam per Rrushin me vije edhe te qesh. Po si moj po cfare mendon ti, cfare me ka dhuruar ai mua?
Me pergjigjen tende kuptova qe ti ende nuk e din se cfare eshte ajo gje qe une e vleresoj shume :wink:

Barbaroza
13-04-04, 12:27
Zeshkanja,ty permos merakut qe ke pas per te e qe ai s'te ka dashur kurre,asgje tjeter s'ke nga ai,besoj se e ke kuptuar tani edhe mos shiko vajzo tash te me qesesh telashe,ta leme djalin rehat atje ku eshte :cry:
Po te kishte dashur ty,do ti linte ty amanet femijte e tij e jo mua,sepse vetem tek une ka patur ai besim dhe dashuri :wink:

zeshkanja
13-04-04, 12:33
hahhahahahahahhaa........... ke te drejt e dashura brabaroza

Por kur ti u kujdeshe per femit e Rrushit ku ishte ai ?:wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
13-04-04, 12:38
hahhahahahahahhaa........... ke te drejt e dashura brabaroza

Por kur ti u kujdeshe per femit e Rrushit ku ishte ai ?:wink: :lol: :lol: :lol:

Zeshkanja nuk ben te flasim keq per rahmetlinjte. Ckado me pas ba ai duhet ti ruajme ne zenrat tona.
Duhet te kemi mirekuptim per te vene e gjore qe ka mbetur me nje kallabllek femi.
Mos tja prishim kujtimet e mira qe i kane mbet nga Rrushi :cry:

zeshkanja
13-04-04, 12:40
Meqe Rrushi na shkoj une dua te shkruaj ca vargje te cilajt ja kam premtuar kur ishte gjall dhe nuk arrita te realizoj premtimin qe i kisha bere

Shume here bishtin na e ke lujt
here andej e here kendje
here me barbarozen e here me mu

kur luana ty te la
si nje hije brabaroza tu shfaq
me plot ndjenja dhe dashuri ajo ti dhuroj edhe 3 femi

ka mendu qe mire eshte tu be
por nuk e ka dite se ne varre do te ve
ahhhh medet po cfare na gjet
pa Rrushin kemi mbet si te SHKRET :wink:

Barbaroza
14-04-04, 09:33
Hajt se tash vjen RRUSHI pasi eshte ringjallur edhe gezoju bashke me 13 femijte e tij :D

zeshkanja
14-04-04, 09:50
Jo falmeinderit se jam hidheruar dhe nuk dua tni! :( :( :(

Murgesha
14-04-04, 11:48
Jo falmeinderit se jam hidheruar dhe nuk dua tni! :( :( :(

Pse moj, mos ndoshta eshte hidheruar Rrushi qe u bere shkaktare te ndahet me Barbarozen.
Ku te mbeti humaniteti tani.
Mos harro se krejt ne jemi deshmitar qe ti e ke plasuar lajmin se Rrushi eshte vetmyte dhe ja hape dyert Barbarozes per me e gjet nje tjeter :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 12:10
Po jo moj Murgesh jo nuk jam une keshtu, por cfaj kam une qe Timi beri mrekulli dhe e ringajlli Rrrushin vetem e vetem qe te arri te Barbaroza

timi9875
15-04-04, 08:08
EHHHHHHH MOJ ZESHKANE
KAM FRIKE SE ME RINGJALLJEN E RRUSHIT DO TE VDESESH NGA XHELOZIA, SEPSE NJEMEND KA VENDOSUR TI KTHEHET BARBAROZES
"PER TE ARRITUR TE KENDSHMEN DUHET TE JAPESH TE DHIMBSHMEN"
NUK JU KONVENON KJO JUVE ZESHKANE, AMA EDHE MOS KERKO GJERA TE SERVUARA NGA DIKUSH TJETER DHE LEJE QIKEN RAHAT, Q'FAJ KA BARBAROZA KETU APO EDHE NAJ TJETER PSE JU JENI DASHURUAR NE RRUSHIN NE BAZA EMOCIONALE, PO NE ANEN TJETER EDHE NUK KE BERE AQ KEQ, FATIT SI DIHET.
"KURR MOS THUAJ JO, KURR MOS THUAJ S'BEHET"
RINGJALLEM RRUSHIN E DO NA VDES ZESHKANJA, TA PYESIM VETEN ATEHER TA RINGJALLIM RRUSHIN PER TE VDEKUR ZESHKANJA APO TE KUNDERTEN......PA ME THUANI TE NDERUAR?

Barbaroza
15-04-04, 09:39
Ahh moj zeshkanja,po ti paske qene ajo qe paske luajtur bisht e mua ma ngjitje bishtin :wink:

timi9875
15-04-04, 09:47
PIKERSIHT ASHTU BARBAROZA, AJO U NGJET BISHTA TE TJEREVE DUKE MOS LLOGARITUR NE TE VETIN QE UA THEN HUNDET TE TJEREVE.
POR NEJSE, HALA E TE TJEREVE NE SY TE HUAJIN SHIHET, NDERSA NE TUAJIN NUK SHIHET.
E PO BARBAROZA, MOS TE KRITIKOJM EDHE AQ SHUME ZESHKANEN SE E KAM NJE FJAL TE MADHE PER KETE POR ME VJEN DISI JO KULTUR QE TE SHPREHEM NE FORUM, PO TA DERGOJ NE EMAIL ME MIRE...BEN?
EDHE ZESHKANJA NUK ESHTE AQ E KEQE, MEGJITHATE NUK JA DIME VLEREN DERI SA E KEMI PRANE, E KUR TE IK SI RRUSHI, NUK E DI JU POR UNE DO TE BEJ VETVRASJE SEKSUALE (DO TE BEHEM SYNET)...

zeshkanja
15-04-04, 12:17
hahahahahaha Timi :oops: :oops:

Po qkeni qe me jeni leshuar tegjith mua, une nuk kam faj pse ai RRUSHI na ka fut ketyre rrugeve, dhe ketu po kuptoj ca gjera dhe du ti kerkoj falje Barbarozes: ME FAL BARBAROZA sepse sic duket timi pska dor ne zhdukjen e RRUSHIT, e sheh si dalin gjerat dal nga dal ne shesh?

Timi kjo nuk ishte zgjidha me e mire per t'me arritur mua! :wink: :wink: :lol: :lol:

timi9875
15-04-04, 12:23
I RESIGN
PO PO PO JAP DOREHEQJE UNE,
PO TA FAL RRUSHIN DHE NUK PO DUHESH TI FARE O MOS TI ME SYTE E ZI

Barbaroza
15-04-04, 13:21
Ehhhhhhhhh pra,me ne fund u zbulua fajtori dhe dola e pastert.Per te gjithe,kam vendosur te qeras te Kafeneja e Forumit.Urdheroni :P

zeshkanja
15-04-04, 13:27
Te lumt Barbaroza!
Mua aty me ke! :wink:

timi9875
15-04-04, 13:28
O, BARBAROZA
MOS E NDJENI VETEN KEQ SE NUK PO MUND TI THEM TE GJITHA NE KETE TEME, POR EDHE JU ZESHKANE MOS E TEPRONI SE E DINI SHUME MIRE SE SA E MIRSEARDHUR JENI NE QDO DREJTIM, DHE NUK JE BARRE MENDOJ NE KETE FORUM.
RRUSHI ESHTE I JUAJI, DHE UNE MUND TE TA GARANTOJ KETE.
MOS KE FRIKE, TAKOHENI JU TAKOHENI...S'KA NDONJE FORC QE U NDAL

MmEeTtIi
16-12-07, 23:11
Ja se si e kishte bere per vete Rrushi Barbarozen. Kjo ėshtė sekrete dhe mos i tregoni as Rrushit e as Barbarozės. Njė ditė Barbaroza e kishte marrė kėtė mesazh prej Rrushit.
Mė sė shumti e kishin prekur fjalėt a je engjėll moj, a je djall pa shpirt.
Dhe Barbaroza kishte vendosur tja fal dashurin Rrushit.
Ja lexojeni edhe ju tjerėt, unė jam mbyte ne lot kur e kam lexuar. E pasi qė sdua ta mbaj tė fshehtė po e baj publike. :wink:

Syri yt si gurė i ēmuar
Shkaku qė skam gjumė nė sy
Nė shumė ėndrra tė kam kėrkuar
Ata sytė e tu tė zi

A je engjėll moj
A je djall pa shpirt
Shumė pranvera vajzė
me lot jam tuj tė prit

Du me vdekė pi buzėve tua
Me dorė lotėt tuj mi fshi
Sikur lypės nprag tė derės
do vi tė lypi dashuri

A je engjėll moj
A je djall pa shpirt
Shumė pranvera vajzė
me lot jam tuj tė prit


me tregon dot kush e kendon ket keng dhe si quhet titulli i kesaj kenges ? flm