PDA

View Full Version : Turisti - Fjala ne sy eshte Hallall- keshtu thon....!


rastesishT
04-12-05, 13:01
Pershendetje e hapa kete tem ne rubriken "Thashethem" te ju tregoj jo thashetheme po nje te vertet...!

Kam par turistin duke ju shkruar qikave nga dritarja brenda per nja 3 qe e kam par vet me dy syt e mij , madje me zor ju hyke.....
Nje here Barbarozes i ka hy me zor po edhe ajo kish qef, boll ama kishe me ba mi nxan naj kush me u arsyetu qe ju ka fut me zor...

Te dyten here ksaj BarB|kes kjo fillestare si ka hy menjehere nga dritarja ja kallxojke rregullat av av av av av

Edhe Murgeshes i ka hy po te murgesha shkoi mu rrefy , e qka kan ba aty brenda kur jan hy se dij skam pa ma anej...!

veq une keto 3 raste qe i dij vete

Turisti me fal shoqi po populli thot Fjalla ne sy eshte hallall

Murgesha
30-09-06, 10:16
Phaaaaaa sot e pash pėr herė tė parė kėtė temė dhe u befasova me kėtė farė Rastėsishtin qė e paska krejt me tė hyme.

O Turistoooooooo ha,ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qeky po tė gjelozojka pėr hymje daljet tuaja ha,ahahahahahahahahahhhhhhhhhh

turisti
30-09-06, 21:34
Phaaaaaa sot e pash pėr herė tė parė kėtė temė dhe u befasova me kėtė farė Rastėsishtin qė e paska krejt me tė hyme.

O Turistoooooooo ha,ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qeky po tė gjelozojka pėr hymje daljet tuaja ha,ahahahahahahahahahhhhhhhhhh

E di. Nuk e komentova deri me sot,thash mos ta demoralizoj,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaah.