PDA

View Full Version : Dogzona, tė zura!


Murgesha
16-07-05, 16:35
Ftoj, tė madhėrishmėn, tė urtėn, tė dashurėn, simpatiken Dogzona qė tė deklarohet haptaz e pa paragjykime se kėnd po e don.
E hapi kėtė temė pėr shkak se tani mė janė paraqitur tre kandidatė pėr ty.

Ja edhe po spjegoj pak karakteret e kėrkuesve tė dorės tėnde dhe ty pastaj tė mbetet tė vendosėsh.

1. Kėrēovari Ėshtė Fotoreporter i familjes Mbretėrore, specialiteti i tij Kamasutra.

2. Psikologu Diskutues fetar i zjarrtė, specialiteti i tij, ku rafsha mos u vrafsha.

3. Schutze Ja ka ondja me nejt nė kafe, specialiteti i tij, Kuku po mė vjen marre.


E nderuara Dogzona thirresh qė nė njė kohė tė shkurtė tė bajsh deklaratėn me shkrim se cili prej kėtyre treve po tė pėlqen mė sė shumti. :wink: :wink:

Murgesha
16-07-05, 16:39
Ps. Mė fal se harrova ta cek edhe kėtė. :lol:
Nėse ti ke ndonjė tė fshehur qė tė don e ne nuk e dijmė mundesh ta paraqitesh nė listėn e zezė. :roll: :roll:

Mos tė harroj edhe nėse nuk na pėrgjigjesh e bajmė sondazh kėtė temė dhe me vota tė lira e demokratike tė zgjedhim ēiftin e ardhshėm. :wink:

laliloli
16-07-05, 17:39
Ps. Mė fal se harrova ta cek edhe kėtė. :lol:
Nėse ti ke ndonjė tė fshehur qė tė don e ne nuk e dijmė mundesh ta paraqitesh nė listėn e zezė. :roll: :roll:

Mos tė harroj edhe nėse nuk na pėrgjigjesh e bajmė sondazh kėtė temė dhe me vota tė lira e demokratike tė zgjedhim ēiftin e ardhshėm. :wink:

Mire i paska punet dogzona ,si mos ti ket kur eshte aq e bukur :lol: :lol:

Hajde dogzona ke shansen ,veq me skopalle

uliksi31
16-07-05, 18:02
Ps. Mė fal se harrova ta cek edhe kėtė. :lol:
Nėse ti ke ndonjė tė fshehur qė tė don e ne nuk e dijmė mundesh ta paraqitesh nė listėn e zezė. :roll: :roll:

Mos tė harroj edhe nėse nuk na pėrgjigjesh e bajmė sondazh kėtė temė dhe me vota tė lira e demokratike tė zgjedhim ēiftin e ardhshėm. :wink:

Kadal Murgeshe,na ciken sun e japim si macen ne thes.Por bile nje biografi te shkurter per keta djel te ri jepe.Kjo eshte cike dukat bacit,kunkurenca eshte e fort. :lol:

Murgesha
16-07-05, 18:11
1. Kėrēovari Ėshtė Fotoreporter i familjes Mbretėrore, specialiteti i tij Kamasutra.

2. Psikologu Diskutues fetar i zjarrtė, specialiteti i tij, ku rafsha mos u vrafsha.

3. Schutze Ja ka ondja me nejt nė kafe, specialiteti i tij, Kuku po mė vjen marre.
Kam paraqitur kėtu nga njė autobiografi tė shkurtė pėr sejcilin, i nderuari Ex i imi Uliks. :P
Nėse keni diēka ju tjerėt tė shtoni urdhėroni, se veq unė nuk mbaj evidencė kėtu. :wink: :lol: :lol:

uliksi31
16-07-05, 18:19
1. Kėrēovari Ėshtė Fotoreporter i familjes Mbretėrore, specialiteti i tij Kamasutra.

2. Psikologu Diskutues fetar i zjarrtė, specialiteti i tij, ku rafsha mos u vrafsha.

3. Schutze Ja ka ondja me nejt nė kafe, specialiteti i tij, Kuku po mė vjen marre.
Kam paraqitur kėtu nga njė autobiografi tė shkurtė pėr sejcilin, i nderuari Ex i imi Uliks. :P
Nėse keni diēka ju tjerėt tė shtoni urdhėroni, se veq unė nuk mbaj evidencė kėtu. :wink: :lol: :lol:

Ahgaghaghahgahgagha. Bajagi mire i prezentove shkurtimisht.Mos ishe pak e njeanshme ne prezentim :?: Ketij qe ja shtove kamasutren, mos ishte far signalit,perkrahje terthorazi. :shock: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-07-05, 18:31
Jo more, unė vetėm paraqita zanatet e tyre.
Uliks mos mė baj mua si simpatizante tė njėrit prej tyre, se ti e di si ėshtė Dardania, ja fillon e vlon pastaj prej thashethemeve. :lol: :lol:

Kercovari
16-07-05, 21:42
Jo more, unė vetėm paraqita zanatet e tyre.
Uliks mos mė baj mua si simpatizante tė njėrit prej tyre, se ti e di si ėshtė Dardania, ja fillon e vlon pastaj prej thashethemeve. :lol: :lol:

Une large jam asaj loje se te kam motrushe :wink:

Psikologu
16-07-05, 21:48
Qy qy

laliloli
18-07-05, 11:23
Hajde more a vendosi Dogzona ,sepse une do ta qoj fjalen ,mos po me del ndonje bakshysh

Kercovari
18-07-05, 12:57
Hajde more a vendosi Dogzona ,sepse une do ta qoj fjalen ,mos po me del ndonje bakshysh

Mos u mundo hiq,ka mare fund ajo pune,me hudhen mua ne akuzativ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
18-07-05, 13:25
Hajde more a vendosi Dogzona ,sepse une do ta qoj fjalen ,mos po me del ndonje bakshysh

Mos u mundo hiq,ka mare fund ajo pune,me hudhen mua ne akuzativ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Per qfare te akuzuan more i nderuar ,mos ke dashur ta grabitesh

Kercovari
18-07-05, 15:08
Hajde more a vendosi Dogzona ,sepse une do ta qoj fjalen ,mos po me del ndonje bakshysh

Mos u mundo hiq,ka mare fund ajo pune,me hudhen mua ne akuzativ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Per qfare te akuzuan more i nderuar ,mos ke dashur ta grabitesh

Jo more skam nevoje te grabis o lali,po vine vete ato si uji,vijne e shkojne dashuri virtuale. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ama me ne funde u ngula me duket,e ec e cele deren per to e lash edhe sheikllekun . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
19-07-05, 19:50
Jo more skam nevoje te grabis o lali,po vine vete ato si uji,vijne e shkojne dashuri virtuale. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ama me ne funde u ngula me duket,e ec e cele deren per to e lash edhe sheikllekun . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Qte duhet sheiklliku ,shiqo e gjeje nje e kurtalisu me te .Valla Dogzona eshte vajze e mire, po jane tu e lyp shumė,po mos ke dert se do te behem fjale mire per ty e besoj qe kryhet puna.Veq ke shume konkurent.

Kercovari
19-07-05, 20:08
Qte duhet sheiklliku ,shiqo e gjeje nje e kurtalisu me te .Valla Dogzona eshte vajze e mire, po jane tu e lyp shumė,po mos ke dert se do te behem fjale mire per ty e besoj qe kryhet puna.Veq ke shume konkurent.

E ani de,konkerentet shkojne e vine,ska gajle ketu eshte kush e ka fat de :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
19-07-05, 20:59
E ani de,konkerentet shkojne e vine,ska gajle ketu eshte kush e ka fat de :lol: :lol: :lol: :lol:

Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Kercovari
19-07-05, 21:38
Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Ani more lali ajo vendos vete jo uen.si ja ka qefin le te beje :wink:

Psikologu
20-07-05, 14:58
Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

laliloli
20-07-05, 19:35
[Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

Pse more Psikologu po heq dore, nuk po te pelqen dogzona a?Aiii si duket ajo ka refuzuar edhe Kerēovarin edhe Schutzen,keshtu qe ju jeni i vetmi kandidat potencial :lol: :lol: :lol:

Psikologu
21-07-05, 14:54
[Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

Pse more Psikologu po heq dore, nuk po te pelqen dogzona a?Aiii si duket ajo ka refuzuar edhe Kerēovarin edhe Schutzen,keshtu qe ju jeni i vetmi kandidat potencial :lol: :lol: :lol:

I nderuari laliloli.
Nuk u terhoqa qe se dua Dogzonen , ate e dua shume , por thash mos po me bertet Kercovari...

Kercovari
21-07-05, 22:25
[Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

Pse more Psikologu po heq dore, nuk po te pelqen dogzona a?Aiii si duket ajo ka refuzuar edhe Kerēovarin edhe Schutzen,keshtu qe ju jeni i vetmi kandidat potencial :lol: :lol: :lol:

I nderuari laliloli.
Nuk u terhoqa qe se dua Dogzonen , ate e dua shume , por thash mos po me bertet Kercovari...

Une nuk jam kunder asnje dashurie,aq me pak kunder dashurise tende.
Per mu duaj ke te duash dhe si te duash se kur nuk e kam ndermend dikujt te i bertas pse dashuron,S`jam dhe ska qene kurre kunder dashuris,Psikologu i nderuar.

Psikologu
21-07-05, 23:05
[Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

Pse more Psikologu po heq dore, nuk po te pelqen dogzona a?Aiii si duket ajo ka refuzuar edhe Kerēovarin edhe Schutzen,keshtu qe ju jeni i vetmi kandidat potencial :lol: :lol: :lol:

I nderuari laliloli.
Nuk u terhoqa qe se dua Dogzonen , ate e dua shume , por thash mos po me bertet Kercovari...

Une nuk jam kunder asnje dashurie,aq me pak kunder dashurise tende.
Per mu duaj ke te duash dhe si te duash se kur nuk e kam ndermend dikujt te i bertas pse dashuron,S`jam dhe ska qene kurre kunder dashuris,Psikologu i nderuar.

Miku i nderuar Kercovari!

Ishte vetem humor shkrimi qe e shkrova per ju i nderuar, nuk ishte aspak ngacmues ne asnje menyre, sepse per mua ju gezoni nje respekt te madhe nga ana ime.
Besoj qe nuk jeni prekur , por gabimi ishte i imi qe se ceka ne fund edhe te qeshuren.
Te kerkoj mirekuptim i nderuar.

Kercovari
21-07-05, 23:21
I prekur?Cudi! E si mundet te jete i prekur nje njeri i cili e di qe eshte dashuria,qe e di mire se sikur te mos egzistonte dashuria nuk do te ekzistonim edhe ne.Per ate nuk ke pse te me kerkosh falje se edhe une kam respektin me te larte per ju Mik i nderuar.

laliloli
22-07-05, 16:52
[Duhesh me ia ba hyzmetin shoki ,po mos e zin punen nasgje,se vallahi ishin fjalet e mira Dogzonen me e mar Psikologu :lol: :lol: :lol:

Une jo , e kush ta ket fat , i deshiroj fat e te mira.

Pse more Psikologu po heq dore, nuk po te pelqen dogzona a?Aiii si duket ajo ka refuzuar edhe Kerēovarin edhe Schutzen,keshtu qe ju jeni i vetmi kandidat potencial :lol: :lol: :lol:

I nderuari laliloli.
Nuk u terhoqa qe se dua Dogzonen , ate e dua shume , por thash mos po me bertet Kercovari...

Psikologu i nderuar Kerēovari eshte njeri shume i urte, perparimtare,i civilizuar,Zani nuk ju ndihet kur nuk flet :lol: :lol: Jam i bindur se ai do te jet i pari qe do tua bej urime :lol: :lol: .Prandaj nese ju dy duheni veq perhajr ju qofte :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
22-07-05, 17:56
Eh laliloli,me duket se nuk me ke kuptu mire,por nuk lejoj qe dashurin time te vjedhe askush,as qe kam ndermend dikujt te i dhuroj sepse ato jan ndje nja te mia te shtrejte me te cilat edhe jetoj. :wink:

laliloli
22-07-05, 23:48
Eh laliloli,me duket se nuk me ke kuptu mire,por nuk lejoj qe dashurin time te vjedhe askush,as qe kam ndermend dikujt te i dhuroj sepse ato jan ndje nja te mia te shtrejte me te cilat edhe jetoj. :wink:
Jo more kerqovari se te kame kuptuar shume mire qy .Dashuria nuk vidhet nuk qe molle ose dardhe , perveq dogzones kujt mos gabo me ia dhene ,QY ndjenjat nuk paguhen me para :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
23-07-05, 13:46
Eh laliloli,me duket se nuk me ke kuptu mire,por nuk lejoj qe dashurin time te vjedhe askush,as qe kam ndermend dikujt te i dhuroj sepse ato jan ndje nja te mia te shtrejte me te cilat edhe jetoj. :wink:
Jo more kerqovari se te kame kuptuar shume mire qy .Dashuria nuk vidhet nuk qe molle ose dardhe , perveq dogzones kujt mos gabo me ia dhene ,QY ndjenjat nuk paguhen me para :lol: :lol: :lol: :lol:

dogzonen e kam mike qe kur jam kyq ketu ne dardani,po nej dashuri do te ishte e mundshme pasiq e njohim mire njeri tjeterin.Kushe di ?Mund te ndodhe nese nuk ka ndodhur akoma. :lol: :lol: :lol: