PDA

View Full Version : Rrushi e Luana


Gentiana
20-01-04, 19:34
Kam marrur vesh se pse esht da Luana nga Rrushi!!
Rrushi te gjith ata femi (10femij) se i ka,nuk i ka me Luanen po me tjera Gra te ndryshme,kehstu qe Luana per hir te dashuris esht munduar ti rrit ata si femit e vet,po nuk ka mujtur qka esht edhe e kuptueshme,keshtu qe e ka len ajo!!
Kurse ky tash ka mbet me gjith ata femij,nejse Murgesha i ndihmon por.......
rrushi dasht Zoti tu rritshin te gjith :wink: :wink: se zor tybe e ke!!
Genta

Murgesha
20-01-04, 20:31
Ej Genta se paku bej edhe nje shkrim tjeter se Rrushi po mendon se une te kam treguar krejt ngjarjen. Hajt motra ime se per bes keq i kam punet :wink: :arrow: :idea:

Gentiana
20-01-04, 21:17
Ok Murgesha mbasi je ti. Jo un nga ti asgje nuk kam,po nese njeriu mendon pak me larg,ateher sheh njeriu me shum
dhe nese ne keto edhe i bashkon 1+1 e din se jan 2 apo j`???
hehehehe :lol: Ok pra tung dhe kaloshi mir
Genta

RRUSHI
21-01-04, 08:01
Ej Genta se paku bej edhe nje shkrim tjeter se Rrushi po mendon se une te kam treguar krejt ngjarjen. Hajt motra ime se per bes keq i kam punet :wink: :arrow: :idea:


Sa per ti treguar kuptohet se i ke treguar ti ---ani Gentes me nuk po i tregon ---po ani ani se e shef se sa e merr rrogen ket muaj--ti vetem fol :lol:
Hej Genta te lutem shiqo mos po mi rregullon punet me ndonje vejush se me te vertet nuk po mundem me te kujdesem per femijet se shum ---por edhe te gjitha te hollat po i le ne shtepi publike :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-01-04, 11:09
More djal, un me ta gjet nje vejush a? hmmmmmmmm :roll: Ok ama nuk pranon leht kush me i kqyr 10femij,dhe me i mjel lopet qysh ke then!? po meqe je ti do ti le syt hapur :shock: :shock:
Dhe hey kur te them se nuk esht Murgesha se me ka treguar me beso ateher, se asaj nuk ka kush se ja nxer nje fjal goje,vetem nese nuk flet hiq upsssssssss :roll:
Genta

Gentiana
06-03-04, 19:47
Bash po me intereson ku na mbeti Luana more,qe do dit nuk ka shkruar fare ketu,apo gaboj?!Rrushi more qka i ke then qikes??

RRUSHI
06-03-04, 20:03
Genta Luana pasi kuptoi se une kam filluar nje lidhje te re me B... nga inati dhe dashuria qe ende posedon ndaj ish burrit eshte mbyllur ne shtepi dhe vetem qan dhe nuk deshiron te takoj askend :oops:


Po qfar po ndodh me ty moj Genta qe nuk po mundesh me zen vend , nje her fillove me Lazdranin , Hasanin e Hysenin e tash kishe filluar edhe me Jehonen nje dashuri te re apppaaaa urime urime dhe kur te vendoseni per tu trasheguar mund te me ftoni mua , ju e dini se per femij ja kam zanat :wink:

Murgesha
07-03-04, 00:28
Hahhahaahhaha Rrushi o dreq. Jo sbahet ajo se pastaj Jehona ples pej Gjelozije hahaahhahaahhaahahha :lol: :lol:

Barbaroza
07-03-04, 11:57
I bej ftese publike Luanes,le te paraqitet e te shkruaje ne forum se ia kam kthyer ish-burrin :wink:

Gentiana
07-03-04, 11:58
:lol: :lol: :lol: Mo more Barbaroza, po qa paske ber?! Luana mos e ler Rrushin me ata femi se gjynah.....

Genta

Barbaroza
07-03-04, 12:01
Genta,po ia kthej per hir te femijeve se kurre se kish pare me sy Rrushin ajo :wink: Po pasi jam shpirt mire,vendosa te veproj keshtu :)

Gentiana
07-03-04, 12:11
Ok Barbaroza e di se gjith je shpirt mir,po qka esht puna ti e Murgesha se ende nuk kam kuptu bash mir.
Lumja Luana tash(apo prap mjera) se ka me kqyr ata femiet. Po mir se kam harruar sa femi i pat more ky Rrushi i jon??

Murgesha
23-03-04, 15:18
Anetare online:
anna, arTanibb, gezimi, Kaltrina, QIKA_MAMIT, RRUSHI,Luana, '

Hej Rrushi dhe Luana qenkan bashkuar prape.
Ja mos besofshi shikoni qe te dyte momentalisht jane online dhe po bisedojne me m/p :shock: :shock:

Barbaroza
23-03-04, 15:29
A po me besoni tash mua kur u thoja se po takohet fshehurazi me Luanen :wink:

anna
23-03-04, 15:39
op op qika pasha mamin edhe une i pash hahahahha jam deshmitare deshmitare hahahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
23-03-04, 15:47
Anna take nje. Oh mpuuuuuuuuuuuuuq qe mi vertetove fjalet e mia.
Rruuuuuuuuuuuuuushi ruaju se tani krejt po e dijme :wink:

lazdrani
23-03-04, 18:20
Pse Murgesha dhe anna po prishni pune ah kuku edhe ju cka jeni :x
RRushi me tregoje se vete Luana kishte derguar mesazhe duke ju uruar udhetim te kendeshem dhe bashkim sa me te shpejte me Barbarozen :wink:

anna
24-03-04, 15:11
hahahah lazdran e verteta te dhemb hahahahahaha ani me prish pune e kena hobi na apo jo murgesha hahahah tung tung anna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TONINO
05-04-04, 16:10
Ncncnccn, a poja keni inatin LUANESA, kehsni keshni se aja u martu me njė anglez edhe me pa qfar tipi thu se eka qit nga hunt Princi Charl, LUANA i mir ish por leshkuq bre edhe flokt i kishin ra, hahahaha pėr kėt arsy LUANA maka bo bllock nė msn se sja kam lavdu burrin.

__________________________________________________ __________

Geto_21

Luana
13-09-04, 17:04
Shume interesant po me vjen , isha ne fillim ne ket forum dhe dikur humba interesimin dhe tash pasi qe kam filluar para disa diteve me e perdor tash po e shoh se qka paskit shkru , ooo popull kush ai rrush bre se me te vertet po me interesojka ta njoftoj ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
18-09-04, 20:34
ccccccc :? :? :? :? :? :? :? :wink:

Luana
19-09-04, 11:02
ccccccc :? :? :? :? :? :? :? :wink:

qka ke ti shpirt ?
mos u tut se nuk te trahtoj kurr ty per 1000 vjet ,,mpuqqqq

turisti
19-09-04, 16:42
ccccccc :? :? :? :? :? :? :? :wink:

qka ke ti shpirt ?
mos u tut se nuk te trahtoj kurr ty per 1000 vjet ,,mpuqqqq
Hahahahahahahahaha, falemderit ,hahahahaha,falemderit shume. :P :wink:

emine
16-01-12, 21:12
,,,,granat fembur,

emine
16-01-12, 21:14
Shume interesant po me vjen , isha ne fillim ne ket forum dhe dikur humba interesimin dhe tash pasi qe kam filluar para disa diteve me e perdor tash po e shoh se qka paskit shkru , ooo popull kush ai rrush bre se me te vertet po me interesojka ta njoftoj ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qaj qe kish pas vra veten me dore te vet hahahhahhahahah,ku deshte me njofte tash