PDA

View Full Version : TURISTI NUK PE DON ME LUANEN!!!!!!!


Mafiozi
25-11-04, 01:49
Nje lajm me erdh qe Turisti nuk e don me Luanen :cry: :cry:
Kam deshir me dit a esht lajm i vertet se me vjen shum keq per qiftin me te mir te forumit :cry: :cry: :cry:

Ndoshta ne pallatin mbreteror nuk munden me vazhdu :roll: :roll:P.S hhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahaha hahahahahaaa
Me nderime

Luana
25-11-04, 02:12
Kush te tha more tyyyyyyyyyyyyyy http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g040.gif kukukuku none po du me u tranu http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g035.gif

A nimeeeeeeeee Turist aaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/g030.gif

Mafiozi
25-11-04, 03:05
Kush te tha more tyyyyyyyyyyyyyy http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g040.gif kukukuku none po du me u tranu http://www.cosgan.net/images/midi/traurig/g035.gif

A nimeeeeeeeee Turist aaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/g030.gif

Hahhhahahahahahhahahahahahahhahhahahahahahahahahah ahha
kam ndegju ashtu oj moter, ishalla nuk esht e vertet se me vjen keq bre :cry: :cry: :cry:

:wink:

ShEjToNkA
25-11-04, 11:14
:shock: :shock: :shock: :shock:

Ckkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...??????????????
Mafiozi , aje i sigurtė djalė ,mos po ndjell kobė????!!!!
Ja tybetreqind tybe edhe qė ky qiftė nėse janė hidhėru ma mos tė bashkohėt kurr kushė :roll:

Mafiozi
25-11-04, 14:31
:cry: :cry: :cry: :cry: po bre e vertet ish, a Luana nuk e don a Turisti
nuk e di bash mir, vetem kishin mu da, po me vjen keq shum :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
25-11-04, 18:30
Turisti dhe Luana para gezetareve te forumit deklaruan se do te paraqesin aktpadi kunder Mafiozit qe po shperndan dezinformata te ketij lloji.Parashihet qe Mafiozi te paguaje gjobe dhe dikund aty rreth 10.000$! :wink: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
25-11-04, 18:37
Turisti dhe Luana para gezetareve te forumit deklaruan se do te paraqesin aktpadi kunder Mafiozit qe po shperndan dezinformata te ketij lloji.Parashihet qe Mafiozi te paguaje gjobe dhe dikund aty rreth 10.000$! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kjo esht vetem nje tem qe erdh prej merzijes time per qiftin me te mir
te forumit :? do te na ndihmon me kuptu me mir ket gjendje :wink:

Ani Barbaroza un i paguj moj ne se duhet qy, vetem nese i bashkon shoket e mi Turistin dhe Luanen :cry: :cry:

Me gjith respekt 8)

Barbaroza
25-11-04, 18:41
Hiq tybe mos u merzit Mafioz as nje pike loti mos e derdh se ata as qe jane ndare as qe jane grinde bile,por ti paske pa enderr ore :lol: :lol: :lol:

Beji gati 10.000$ :lol:

Mafiozi
25-11-04, 18:50
Hiq tybe mos u merzit Mafioz as nje pike loti mos e derdh se ata as qe jane ndare as qe jane grinde bile,por ti paske pa enderr ore :lol: :lol: :lol:

Beji gati 10.000$ :lol:


Ishalla bre Barbaroza, po un si Mafioz i kam informatat e forta mos harro.
Per ate edhe e kam shpall ket tem :cry:
Do ti qes 100'000 $ ne tavolin per ate qe e rregullon ket situat :lol: :lol:
Vetem duhem me qen i sigurt qe jan bashk :lol:

8)

Barbaroza
25-11-04, 20:04
O Mafiozi,mos u brengos bre kot,se sherbimi im sekret ka info me te forta se ju. :wink: Tash vijne edhe Luana dhe Turisti dhe te demantojne :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
25-11-04, 21:10
O Mafiozi,mos u brengos bre kot,se sherbimi im sekret ka info me te forta se ju. :wink: Tash vijne edhe Luana dhe Turisti dhe te demantojne :lol: :lol: :lol:

Mos e merr ket tem si ndodhje por si pyetje ndaj meje Barbaroza :lol:
Ishalla informatat e mija Mafioze nuk jan te verteta,
pe luti zotin qe nuk jan te verteta. Por veshtir :roll: :roll: :roll: :cry:

:wink:

Mafiozi
09-12-04, 03:25
Se pari ju kerkoj falje juve TURISTI&LUANA per ket keqkuptim
nga ana ime, kam hulumtu dit e nat pa u ndal duke kerkuar te verteten.
Dhe tash e gjeta, un jam kan ne besim te fort me nje person dhe
ai me tradhetoj me keto informata qe kan mujt me ndar qiftin me te mir
ne forum.
Tash e shohem qe asgje nuk mundet me nda qiftin me te mir te forumit.
Ai person qe mi dha keto informata e kishte ne qellim me ndar qiftin
me te mir ne forum dhe ne te njejten rrug me prish shoqerin te fort
qe e kam me TURISTI&LUANA.
Shyqyr qe Turisti me ka kuptuar dhe ndihmuar ne ket histori mafioze :lol:

Por me vjen shum mir qe drejtesia fitoj. :D :D :D

P.S Un e Turisti e njohem tash at person :lol: :lol:
Ju kerkoj falje edhe njeher Turisti&Luana :?
Ju pershendes :wink:

Kercovari
09-12-04, 08:21
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

turisti
09-12-04, 08:55
Se pari ju kerkoj falje juve TURISTI&LUANA per ket keqkuptim
nga ana ime, kam hulumtu dit e nat pa u ndal duke kerkuar te verteten.
Dhe tash e gjeta, un jam kan ne besim te fort me nje person dhe
ai me tradhetoj me keto informata qe kan mujt me ndar qiftin me te mir
ne forum.
Tash e shohem qe asgje nuk mundet me nda qiftin me te mir te forumit.
Ai person qe mi dha keto informata e kishte ne qellim me ndar qiftin
me te mir ne forum dhe ne te njejten rrug me prish shoqerin te fort
qe e kam me TURISTI&LUANA.
Shyqyr qe Turisti me ka kuptuar dhe ndihmuar ne ket histori mafioze :lol:

Por me vjen shum mir qe drejtesia fitoj. :D :D :D

P.S Un e Turisti e njohem tash at person :lol: :lol:
Ju kerkoj falje edhe njeher Turisti&Luana :?
Ju pershendes :wink:

Nuk ka problem shoki,fal-ti- kofti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
09-12-04, 08:56
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

Jo more,pse te trishtuar? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Barbaroza
09-12-04, 12:27
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

Jo more,pse te trishtuar? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
:wink:

Mafiozi
09-12-04, 13:03
Se pari ju kerkoj falje juve TURISTI&LUANA per ket keqkuptim
nga ana ime, kam hulumtu dit e nat pa u ndal duke kerkuar te verteten.
Dhe tash e gjeta, un jam kan ne besim te fort me nje person dhe
ai me tradhetoj me keto informata qe kan mujt me ndar qiftin me te mir
ne forum.
Tash e shohem qe asgje nuk mundet me nda qiftin me te mir te forumit.
Ai person qe mi dha keto informata e kishte ne qellim me ndar qiftin
me te mir ne forum dhe ne te njejten rrug me prish shoqerin te fort
qe e kam me TURISTI&LUANA.
Shyqyr qe Turisti me ka kuptuar dhe ndihmuar ne ket histori mafioze :lol:

Por me vjen shum mir qe drejtesia fitoj. :D :D :D

P.S Un e Turisti e njohem tash at person :lol: :lol:
Ju kerkoj falje edhe njeher Turisti&Luana :?
Ju pershendes :wink:

Nuk ka problem shoki,fal-ti- kofti,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Qdo dit behesh me loqkaman Turisti, te falenderoj per mirkuptim si gjithher :D :wink:

Mafiozi
09-12-04, 13:07
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

Jo more,pse te trishtuar? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
:wink:

Kercovari :evil: kam qen edhe te shtepia jote :lol: nuk ishe kan aty por
gjeta do informata te forta, nje kravat me ylla, nje par kundra qe i njoh,
edhe gjaketen e kalter, po te bjen ne mend diqka :lol: :lol: :D :wink:

Kercovari
09-12-04, 17:00
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

Jo more,pse te trishtuar? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
:wink:
Si a s`te dhimset Luana,do Uliksa e asteriksa sillen verdall gati se i ka erotizuar deri ne cmenduri.Haaaahaaaaaaah!

Kercovari
09-12-04, 17:03
Besa shoki Turist,"une sč i kam then Mafiozit kurgja",mos me zen sheri mua te lutem.Mafiozi keto dite nuk ka qen ne shtepin dardane ka ecur si Colomboa shpi me shpi,ndoshta dikush tjeter ka hape kete lajme te trishtuar.

Jo more,pse te trishtuar? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
:wink:

Kercovari :evil: kam qen edhe te shtepia jote :lol: nuk ishe kan aty por
gjeta do informata te forta, nje kravat me ylla, nje par kundra qe i njoh,
edhe gjaketen e kalter, po te bjen ne mend diqka :lol: :lol: :D :wink:
!.....Ah Zoti Colombo,paskeni gabuar adresen dhe keni hy ne shtepi te "amviseve publike"eshte dashte te bisedosh me shefin e jo me klientet.Haaahaaaaahaaaa!.

Mafiozi
09-12-04, 22:56
Kercovari shkruajti:

!.....Ah Zoti Colombo,paskeni gabuar adresen dhe keni hy ne shtepi te "amviseve publike"eshte dashte te bisedosh me shefin e jo me klientet.Haaahaaaaahaaaa!.
__________________________________________________ ______

Hahahahahahhahahhahahhahahaaa me siguri Kercovari, po e din ti
qe nuk shoh mir un Colombo me nje sy te mbyllur :lol: :lol:
Por mos ki dert se kam mar informata per ty aty, nuk shoh mir
por ndegjoj shum mir :D :D
E prej aty shkova te ai problemi :twisted: :wink:

Kercovari
10-12-04, 12:05
Kercovari shkruajti:

!.....Ah Zoti Colombo,paskeni gabuar adresen dhe keni hy ne shtepi te "amviseve publike"eshte dashte te bisedosh me shefin e jo me klientet.Haaahaaaaahaaaa!.
__________________________________________________ ______

Hahahahahahhahahhahahhahahaaa me siguri Kercovari, po e din ti
qe nuk shoh mir un Colombo me nje sy te mbyllur :lol: :lol:
Por mos ki dert se kam mar informata per ty aty, nuk shoh mir
por ndegjoj shum mir :D :D
E prej aty shkova te ai problemi :twisted: :wink:

Pra ku mbeti problemi,sigurisht ke hasur ne veshtirsi misterioze qe do te kesh veshtir te zbulosh!?Haaaaahaaaaah!

florian
04-06-05, 17:58
tash prap po duhen kta , biles po martohen pa na ftu. :twisted:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:44
Ihaaa.... shnosh Aga Turist , se kapuca ka boll :biggrin:

turisti
19-06-11, 19:35
Ihaaa.... shnosh Aga Turist , se kapuca ka boll :biggrin:

Po cfare :biggrin: age :biggrin: kur mbeta pa u martue.......,hahahahahahahaha.

Dallandyshja_718
29-11-11, 01:08
A thua per ata nuk po shihet ma n'kete ane Turisti a?!!!:eek::biggrin:

Nuk ka faj, se kur hum' dashnia hum' qiefi per gji'ēka e jo veē per forum...:biggrin:

Kercovari
29-11-11, 07:15
A thua per ata nuk po shihet ma n'kete ane Turisti a?!!!:eek::biggrin:

Nuk ka faj, se kur hum' dashnia hum' qiefi per gji'ēka e jo veē per forum...:biggrin:
Vjen vjen..e pash ka kėrkonte pelėn nė ara si hoxha..:biggrin: