PDA

View Full Version : Bisedat pėr dashni me psikologėt e forumit L&M


Murgesha
05-01-05, 01:29
Ēdo problem tė dashnisė, apo vuajtjeve shpirtėrore qė keni.
Me garancion se do tju shėrojmė.
Urdhėroni mos hezitoni jemi tė dėshmuar nė kėtė lami.
Lazdrani&Murgesha do tė bėjnė gjithė ēka ėshtė e mundur pėr tju kuruar nga kėto sėmundje.

Gentiana
05-01-05, 01:40
Tybe Murgesha,edhe psikologet i kishim mangu,po shyqyr erdhet edhe ju.

Un nje gje nuk po e kuptoj,esht lidhje me Shejtonken.
Kur po esht ajo ketu, vetem po grindemi dhe dro nje fije floku nuk ja lejm njera tjetres. Po kur nuk esht ajo ketu,nuk e di bre qka po ndodh me mua,si me me mungu po me duket,por e pa mundshme po me duket kjo.

Qka mendon ti,qka duhet te bej lidhje me ket???

Mafiozi
05-01-05, 01:42
Uuuuuf uuuuuf uuuuuf


Te mendoj kah me fillu se pari :roll: :roll: :roll: :roll:

Se tybe zemra po dridhet vetem tu mendu per ket :lol: :lol:

RRUSHI
05-01-05, 05:43
O LA LA PO KUSH QENKAN PSIKOLOGAT E KESAJ LEMIJE VAJ HALLI PER JU SEPSE MUA ME DERGUAN NE PENSJON PARA KOHE ---- JU MIRPRES NE PARTIN E VEJANVE SE EDHE VEJUSHKAT MI KAN NDALUAR KETA L&M APO M&L PSIKOLOGAT :cry: :wink:

yllka
05-01-05, 12:55
NJE PYTJE ANONIM,SI MUNDEM TA HARROJE MASHKULLIN E MARTUAR QE E DASHUROJE :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
05-01-05, 14:21
NJE PYTJE ANONIM,SI MUNDEM TA HARROJE MASHKULLIN E MARTUAR QE E DASHUROJE :cry: :cry: :cry:

Shume lehte Yllka,gjeje nje te pamartuar. :lol: :lol:

Murgesha
05-01-05, 17:08
Tybe Murgesha,edhe psikologet i kishim mangu,po shyqyr erdhet edhe ju.

Un nje gje nuk po e kuptoj,esht lidhje me Shejtonken.
Kur po esht ajo ketu, vetem po grindemi dhe dro nje fije floku nuk ja lejm njera tjetres. Po kur nuk esht ajo ketu,nuk e di bre qka po ndodh me mua,si me me mungu po me duket,por e pa mundshme po me duket kjo.

Qka mendon ti,qka duhet te bej lidhje me ket???

Genta na fal pėr vonim nė pėrgjigje.
E shqyrtuam sė bashku me Lazdranin rastin tėnd.
Me tė thėnė tė drejtėn ėshtė pak i komplikuar.
Se ti ske pas nevojė me u dashuru nė Shejtonkėn. Po nejse ajo ėshtė punė private dhe ne nuk kemi ētė bėjmė.
Pėr ty shėruar plotėsisht nga kjo psikozė konkluduam se ju dyja duhet tė rrini njė javė ditė nga 24 orė nė ditė online nė msn.
Pas njė jave keni garancionin tonė se kurr mė sdo tė dėshironi tė bisedoni sė bashku.
Kėshillohesh qė ktė ta bėni sa mė parė tė jetė e mundur.
Me nderime L&M.

Murgesha
05-01-05, 17:11
O LA LA PO KUSH QENKAN PSIKOLOGAT E KESAJ LEMIJE VAJ HALLI PER JU SEPSE MUA ME DERGUAN NE PENSJON PARA KOHE ---- JU MIRPRES NE PARTIN E VEJANVE SE EDHE VEJUSHKAT MI KAN NDALUAR KETA L&M APO M&L PSIKOLOGAT :cry: :wink:

Rrushi ishim tė detyruar ta bėjmė kėtė.
Po duhet ta pranojshė se prej se tė kemi dėrguar nė pension po ndihesh shumė mirė.
Vazhdo tė mbajshė terapinė.
Sa mė larg vejushave.
L&M.

Murgesha
05-01-05, 17:12
Uuuuuf uuuuuf uuuuuf


Te mendoj kah me fillu se pari :roll: :roll: :roll: :roll:

Se tybe zemra po dridhet vetem tu mendu per ket :lol: :lol:

Mafi dėshira jonė ėshtė pėr tė pas pacient.
Jemi tė bindur se kemi ēka tė punojmė nė rastin tėnd.
L&M

Murgesha
05-01-05, 17:14
NJE PYTJE ANONIM,SI MUNDEM TA HARROJE MASHKULLIN E MARTUAR QE E DASHUROJE :cry: :cry: :cry:

Yllka, pas njė konsultimi 2 orėsh pėr rastin tėnd erdhėm nė pėrfundim se pėr ta harruarr atė mashkullin e martuar duhet patjetėr tė dashurohesh nė njė tė pa martuar dhe tė martohesh sa mė shpejt.
L&M

Murgesha
05-01-05, 17:16
NJE PYTJE ANONIM,SI MUNDEM TA HARROJE MASHKULLIN E MARTUAR QE E DASHUROJE :cry: :cry: :cry:

Shume lehte Yllka,gjeje nje te pamartuar. :lol: :lol:

Barbaroza me gjithė rrespektin qė kemi pėr ty!!!!!
Ēdo ndėrhyrje e paligjshme nė punėn tonė profesionale do tė dėnohet me ligj. Kjo vlen edhe pėr tė gjithė pseudopsikologėt qė mund tė ndėrhyjnė kėtu.
L&M

Mr_100%
05-01-05, 17:44
E NDERUARA MURGESHA,ka kohe qe vuaj nga kjo smundje,por kurre nuk kam pasur guximin qe tja hap zemren ndokuj per kete pune
mirpo mbasi veq e merreni me GARANCION,po rrezikoi e po jua shtroi problemin tim.
Keshtu qendron puna:Jam dashuruar ne nje vajze,se di ndoshta eshte edhe grua,ketu ne forum,(gjysa e punes eshte e ndreqt un po e du e ajo spo me do)e desha te me tregosh se si ta harroj,por me mire kishte me qen te me tregosh se si ta pervetsoj
"Eshte hera e pare ne jeten time qe e ndjej veten skllave perpara nje formule kaq magjike"

MURGESHA,JU JENI SHPRESA IME E FUNDIT

Murgesha
05-01-05, 18:02
E NDERUARA MURGESHA,ka kohe qe vuaj nga kjo smundje,por kurre nuk kam pasur guximin qe tja hap zemren ndokuj per kete pune
mirpo mbasi veq e merreni me GARANCION,po rrezikoi e po jua shtroi problemin tim.
Keshtu qendron puna:Jam dashuruar ne nje vajze,se di ndoshta eshte edhe grua,ketu ne forum,(gjysa e punes eshte e ndreqt un po e du e ajo spo me do)e desha te me tregosh se si ta harroj,por me mire kishte me qen te me tregosh se si ta pervetsoj
"Eshte hera e pare ne jeten time qe e ndjej veten skllave perpara nje formule kaq magjike"

MURGESHA,JU JENI SHPRESA IME E FUNDIT

I nderuari Mr_100% na vjen shumė keq qė paske pritė kaq gjatė pėr tu bėrė skllav i ndjenjave tė dashurisė.
Mendojmė tė bėsh kontakte mė tė shpeshta nė forum me atė vajzė apo grua. Sidomos tė pėrdorėsh pak mė tepėr figurat emocionuse siq janė tė qeshurit :lol: e kohė paskohshme nė temat ku ajo shkruan, njė mbyllje e syrit :wink: ka efekt magjik se vajza tė cilėn e dashuron e merr si kompliment, patjetėr duhesh qė nganjėherė kur ajo thot fjalė tė menqura tė pėrdorėsh figurėn shokuese :shock: nė kombinim me rrotullimin e syve :roll: dhe qeshjen :lol: se e bėn tė sigurohet atė vajzė se keni tėrhjekur vėmendjen e saj.
Ėshtė shumė e kėshillueshme qė herė pas here ti dėrgojsh mesazhe private me fjalė kurajuese si p.sh.
Ēka po bani sot, si po ndjeheni sot, mė pėlqeu shumė shkrimi yt i fundit e tjera banalitete tė tilla qė asaj do tja tėrhjekin vėmendjen se ju jeni shumė i kujdesshėm ndaj saj.
Tė porositim tė fillojsh me kėtė terapi dhe po tė caktojmė terminin pėr javėn tjetėr qysh tani.
Gjer atėherė mirė u pafshim.
L&M

Mr_100%
05-01-05, 18:16
JU FLM. E NDERUARA MURGESHA,jeni e mrekullueshme,me teper nuk po te them,se ndoshta,mendoni se jeni ju,

jo ska me pas problem tash e mbas,veq se kam dite se mashtrohni ju mbas qytyne "certanav"si thote shejtanka,se
(pak humor eshte i lejuar,apo)

te pershendes

Barbaroza
05-01-05, 19:12
NJE PYTJE ANONIM,SI MUNDEM TA HARROJE MASHKULLIN E MARTUAR QE E DASHUROJE :cry: :cry: :cry:

Shume lehte Yllka,gjeje nje te pamartuar. :lol: :lol:

Barbaroza me gjithė rrespektin qė kemi pėr ty!!!!!
Ēdo ndėrhyrje e paligjshme nė punėn tonė profesionale do tė dėnohet me ligj. Kjo vlen edhe pėr tė gjithė pseudopsikologėt qė mund tė ndėrhyjnė kėtu.
L&M

E nderuara psikologe Murgesha,une mendova qe pasi ti mungove dhe une isha prezente aty dhe derisa Yllka kerkonte ndihme urgjente nga shkaku se po vuante shume,une me zemergjeresine time tentova qe sadopak t'ia zbus vuajtjet dhe e keshillova ashtu.Une kisha insistuar qe te behem ndihmes psikologia juaj ne rast se ju jeni te pajtimit.Per ceshtje rroge,merremi vesh,ok? :wink:

Murgesha
05-01-05, 19:17
E nderuara psikologe Murgesha,une mendova qe pasi ti mungove dhe une isha prezente aty dhe derisa Yllka kerkonte ndihme urgjente nga shkaku se po vuante shume,une me zemergjeresine time tentova qe sadopak t'ia zbus vuajtjet dhe e keshillova ashtu.Une kisha insistuar qe te behem ndihmes psikologia juaj ne rast se ju jeni te pajtimit.Per ceshtje rroge,merremi vesh,ok? :wink:

Mė vjen keq Barbaroza po pėr momentin e kemi tė kompletur klinikėn me tė gjitha kuadrot. Nėse kemi nevojė mė vonė do tė shpallim konkurs.
Mos harro pėrcilli gazetat. Dhe sidomos mos harro pėr paligjshmėrinė e veprimeve nė klinikėn tonė.

Barbaroza
05-01-05, 19:21
E nderuara psikologe Murgesha,une mendova qe pasi ti mungove dhe une isha prezente aty dhe derisa Yllka kerkonte ndihme urgjente nga shkaku se po vuante shume,une me zemergjeresine time tentova qe sadopak t'ia zbus vuajtjet dhe e keshillova ashtu.Une kisha insistuar qe te behem ndihmes psikologia juaj ne rast se ju jeni te pajtimit.Per ceshtje rroge,merremi vesh,ok? :wink:

Mė vjen keq Barbaroza po pėr momentin e kemi tė kompletur klinikėn me tė gjitha kuadrot. Nėse kemi nevojė mė vonė do tė shpallim konkurs.
Mos harro pėrcilli gazetat. Dhe sidomos mos harro pėr paligjshmėrinė e veprimeve nė klinikėn tonė.

Po a? :shock: A i paskeni pranuar kuadrot e reja pa asnjefare konkursi a? :shock: A edhe ketu korrupsion a? :shock: Ok,a? :wink: :x

ShEjToNkA
05-01-05, 21:29
Tybe Murgesha,edhe psikologet i kishim mangu,po shyqyr erdhet edhe ju.

Un nje gje nuk po e kuptoj,esht lidhje me Shejtonken.
Kur po esht ajo ketu, vetem po grindemi dhe dro nje fije floku nuk ja lejm njera tjetres. Po kur nuk esht ajo ketu,nuk e di bre qka po ndodh me mua,si me me mungu po me duket,por e pa mundshme po me duket kjo.

Qka mendon ti,qka duhet te bej lidhje me ket???

Genta na fal pėr vonim nė pėrgjigje.
E shqyrtuam sė bashku me Lazdranin rastin tėnd.
Me tė thėnė tė drejtėn ėshtė pak i komplikuar.
Se ti ske pas nevojė me u dashuru nė Shejtonkėn. Po nejse ajo ėshtė punė private dhe ne nuk kemi ētė bėjmė.
Pėr ty shėruar plotėsisht nga kjo psikozė konkluduam se ju dyja duhet tė rrini njė javė ditė nga 24 orė nė ditė online nė msn.
Pas njė jave keni garancionin tonė se kurr mė sdo tė dėshironi tė bisedoni sė bashku.
Kėshillohesh qė ktė ta bėni sa mė parė tė jetė e mundur.
Me nderime L&M.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
05-01-05, 21:53
Uuuuuf uuuuuf uuuuuf


Te mendoj kah me fillu se pari :roll: :roll: :roll: :roll:

Se tybe zemra po dridhet vetem tu mendu per ket :lol: :lol:

Mafi dėshira jonė ėshtė pėr tė pas pacient.
Jemi tė bindur se kemi ēka tė punojmė nė rastin tėnd.
L&M


Murgesha, po filloj me ket sonte, se tybe kam edhe tjera :lol:

Mbas nje fjale te embel, te drejt, te sinqert dhe fjal tjera qe me pelqejn
shum me nje person.... :D :arrow: E ndi barkin siq me qohet pesh,
me rraf me ritmin e zemres, ndjenja te mira shum por nuk po i kuptoj :? :lol:

A ka nje spjegim ketu :?:

Murgesha
05-01-05, 22:38
Murgesha, po filloj me ket sonte, se tybe kam edhe tjera :lol:

Mbas nje fjale te embel, te drejt, te sinqert dhe fjal tjera qe me pelqejn
shum me nje person.... :D :arrow: E ndi barkin siq me qohet pesh,
me rraf me ritmin e zemres, ndjenja te mira shum por nuk po i kuptoj :? :lol:

A ka nje spjegim ketu :?:


Mafi mirė se erdhe nė klinikėn tonė.
Kėto i dashur janė simptome shumė tė kėqia.
Tė kaplojnė zakonisht njėherė nė jetė edhe pse ka raste tek fenome tė ndryshme ndodhin mė shumė herė.
Kėto simptome kan njė emėr tė pėrgjithshėm nė gjithė botėn. Quhen Amor (fjalė me prejardhje romake qė aludon nė dashuri), nuk janė tė rrezikshme dhe mund tė shėrohen shumė lehtė.
Kėshilla mė e mirė qė ne mundemi me tė dhėnė ėshtė.
Sa mė shpesh lejoje tė qohet barku peshė nė kėtė mėnyrė. Se kėshtu e ndjen dashurinė nė ēdo pore tė trupit. E kur dashuria ndjehet nė ēdo pore tė trupit atėherė kuptohet se edhe ti tjetėrsohesh. Nga njė njeri normal qė je tani ti kthehesh nė njė qenie melankolike dhe tė butė. Mendon 25 orė nė ditė personin qė tė drithėron barkon kėshtu dhe thua ska me te ėshtė e vetmja nė botė.
Vazhdoni i nderuar me kėto simptome se jeni nė rrugė tė mirė pėr tu sėmurė me sėmundjen e tė gjitha kohėrave martesėn.
L&M

Murgesha
05-01-05, 22:40
Po a? :shock: A i paskeni pranuar kuadrot e reja pa asnjefare konkursi a? :shock: A edhe ketu korrupsion a? :shock: Ok,a? :wink: :x

Barbaroza pse qikė mendon gjithnjė tek korrupcioni???
Kjo klinikė ėshtė planifikuar kohė tė gjatė. Ēdo gjė ka qenė e llogaritur gjer nė imtėsirė.

Mafiozi
05-01-05, 22:47
Murgesha, po filloj me ket sonte, se tybe kam edhe tjera :lol:

Mbas nje fjale te embel, te drejt, te sinqert dhe fjal tjera qe me pelqejn
shum me nje person.... :D :arrow: E ndi barkin siq me qohet pesh,
me rraf me ritmin e zemres, ndjenja te mira shum por nuk po i kuptoj :? :lol:

A ka nje spjegim ketu :?:


Mafi mirė se erdhe nė klinikėn tonė.
Kėto i dashur janė simptome shumė tė kėqia.
Tė kaplojnė zakonisht njėherė nė jetė edhe pse ka raste tek fenome tė ndryshme ndodhin mė shumė herė.
Kėto simptome kan njė emėr tė pėrgjithshėm nė gjithė botėn. Quhen Amor (fjalė me prejardhje romake qė aludon nė dashuri), nuk janė tė rrezikshme dhe mund tė shėrohen shumė lehtė.
Kėshilla mė e mirė qė ne mundemi me tė dhėnė ėshtė.
Sa mė shpesh lejoje tė qohet barku peshė nė kėtė mėnyrė. Se kėshtu e ndjen dashurinė nė ēdo pore tė trupit. E kur dashuria ndjehet nė ēdo pore tė trupit atėherė kuptohet se edhe ti tjetėrsohesh. Nga njė njeri normal qė je tani ti kthehesh nė njė qenie melankolike dhe tė butė. Mendon 25 orė nė ditė personin qė tė drithėron barkon kėshtu dhe thua ska me te ėshtė e vetmja nė botė.
Vazhdoni i nderuar me kėto simptome se jeni nė rrugė tė mirė pėr tu sėmurė me sėmundjen e tė gjitha kohėrave martesėn.
L&M


Opaaaa hajde perhajr pra :P :P

Mendojsha pak ne ket rrug por nuk i njohesha gjith qka me tregove, dhe
nuk isha i sigurt Murgesha.

Te falenderoj shum per ket keshill, qe me sqjaron mir keto te qume pesh ne bark. Do te leshohem pra komplet dhe te tregoj si gjindem sa me shpesh :lol: :lol:


:wink:

lazdrani
06-01-05, 11:47
Murgesha, po filloj me ket sonte, se tybe kam edhe tjera :lol:

Mbas nje fjale te embel, te drejt, te sinqert dhe fjal tjera qe me pelqejn
shum me nje person.... :D :arrow: E ndi barkin siq me qohet pesh,
me rraf me ritmin e zemres, ndjenja te mira shum por nuk po i kuptoj :? :lol:

A ka nje spjegim ketu :?:


Mafi mirė se erdhe nė klinikėn tonė.
Kėto i dashur janė simptome shumė tė kėqia.
Tė kaplojnė zakonisht njėherė nė jetė edhe pse ka raste tek fenome tė ndryshme ndodhin mė shumė herė.
Kėto simptome kan njė emėr tė pėrgjithshėm nė gjithė botėn. Quhen Amor (fjalė me prejardhje romake qė aludon nė dashuri), nuk janė tė rrezikshme dhe mund tė shėrohen shumė lehtė.
Kėshilla mė e mirė qė ne mundemi me tė dhėnė ėshtė.
Sa mė shpesh lejoje tė qohet barku peshė nė kėtė mėnyrė. Se kėshtu e ndjen dashurinė nė ēdo pore tė trupit. E kur dashuria ndjehet nė ēdo pore tė trupit atėherė kuptohet se edhe ti tjetėrsohesh. Nga njė njeri normal qė je tani ti kthehesh nė njė qenie melankolike dhe tė butė. Mendon 25 orė nė ditė personin qė tė drithėron barkon kėshtu dhe thua ska me te ėshtė e vetmja nė botė.
Vazhdoni i nderuar me kėto simptome se jeni nė rrugė tė mirė pėr tu sėmurė me sėmundjen e tė gjitha kohėrave martesėn.
L&M


Opaaaa hajde perhajr pra :P :P

Mendojsha pak ne ket rrug por nuk i njohesha gjith qka me tregove, dhe
nuk isha i sigurt Murgesha.

Te falenderoj shum per ket keshill, qe me sqjaron mir keto te qume pesh ne bark. Do te leshohem pra komplet dhe te tregoj si gjindem sa me shpesh :lol: :lol:


:wink::lol: :lol: :lol: :lol: Leshohu por kujdes :wink:

Mafiozi
06-01-05, 13:13
Murgesha, po filloj me ket sonte, se tybe kam edhe tjera :lol:

Mbas nje fjale te embel, te drejt, te sinqert dhe fjal tjera qe me pelqejn
shum me nje person.... :D :arrow: E ndi barkin siq me qohet pesh,
me rraf me ritmin e zemres, ndjenja te mira shum por nuk po i kuptoj :? :lol:

A ka nje spjegim ketu :?:


Mafi mirė se erdhe nė klinikėn tonė.
Kėto i dashur janė simptome shumė tė kėqia.
Tė kaplojnė zakonisht njėherė nė jetė edhe pse ka raste tek fenome tė ndryshme ndodhin mė shumė herė.
Kėto simptome kan njė emėr tė pėrgjithshėm nė gjithė botėn. Quhen Amor (fjalė me prejardhje romake qė aludon nė dashuri), nuk janė tė rrezikshme dhe mund tė shėrohen shumė lehtė.
Kėshilla mė e mirė qė ne mundemi me tė dhėnė ėshtė.
Sa mė shpesh lejoje tė qohet barku peshė nė kėtė mėnyrė. Se kėshtu e ndjen dashurinė nė ēdo pore tė trupit. E kur dashuria ndjehet nė ēdo pore tė trupit atėherė kuptohet se edhe ti tjetėrsohesh. Nga njė njeri normal qė je tani ti kthehesh nė njė qenie melankolike dhe tė butė. Mendon 25 orė nė ditė personin qė tė drithėron barkon kėshtu dhe thua ska me te ėshtė e vetmja nė botė.
Vazhdoni i nderuar me kėto simptome se jeni nė rrugė tė mirė pėr tu sėmurė me sėmundjen e tė gjitha kohėrave martesėn.
L&M


Opaaaa hajde perhajr pra :P :P

Mendojsha pak ne ket rrug por nuk i njohesha gjith qka me tregove, dhe
nuk isha i sigurt Murgesha.

Te falenderoj shum per ket keshill, qe me sqjaron mir keto te qume pesh ne bark. Do te leshohem pra komplet dhe te tregoj si gjindem sa me shpesh :lol: :lol:


:wink::lol: :lol: :lol: :lol: Leshohu por kujdes :wink:


:D :D :D :D faleminderit per keshill :wink:

erita
06-01-05, 15:50
tung,
kisha pas deshir me ardh ne kliniken tuaj per do caste te pushoj dhe te me ndimoheni psikisht.
Halli i im eshte se nuk mundem me harru dashurien e pare, kaluan 6 muj qe nuk jemi bashk ende nuk muj ta harroj, kam frik se do te mashtrona dhe ja jap perseri zemren time sepse me duket nuk kam jetes pa ata.
kaluam bashk 1 vjet e gjys dhe tash aj deshiron mu feju me mu por une nuk dua se nuk kam mo besim tek aj por e di se nuk e paramendo jeten pa ata.Athu duhet te ja fali gabimin dhe qe neriu nuk i perserit ato apo ta shikoj ardhmerin cka po me afron.
ah me duket qe ni dashuri ka lind me martesen me Memphisi, cka mendoni per ket rast te bukur qe me ndodh ne ket moment psisikisht e luajtur :wink:

ju falimenderoj per ndihme qe do te me afroni dhe ju pershendes zemerisht :!:


me rrespekt,

Erita(gruja e memphisit, hej mos harron se per ni nat jam e lire haha [/code]

lazdrani
07-01-05, 13:51
tung,
kisha pas deshir me ardh ne kliniken tuaj per do caste te pushoj dhe te me ndimoheni psikisht.
Halli i im eshte se nuk mundem me harru dashurien e pare, kaluan 6 muj qe nuk jemi bashk ende nuk muj ta harroj, kam frik se do te mashtrona dhe ja jap perseri zemren time sepse me duket nuk kam jetes pa ata.
kaluam bashk 1 vjet e gjys dhe tash aj deshiron mu feju me mu por une nuk dua se nuk kam mo besim tek aj por e di se nuk e paramendo jeten pa ata.Athu duhet te ja fali gabimin dhe qe neriu nuk i perserit ato apo ta shikoj ardhmerin cka po me afron.
ah me duket qe ni dashuri ka lind me martesen me Memphisi, cka mendoni per ket rast te bukur qe me ndodh ne ket moment psisikisht e luajtur :wink:

ju falimenderoj per ndihme qe do te me afroni dhe ju pershendes zemerisht :!:


me rrespekt,

Erita(gruja e memphisit, hej mos harron se per ni nat jam e lire haha [/code]

Erita ti mundesh te na vizitoshe kur te duashe,por nje te kisha propuzua qe te mos luashe me ndjena :D rrije gati Memphisit :wink:

sexybrikenda
09-01-05, 14:37
Lazdran me qef isha ardhe te klinika jote veq me nje kusht qe murgesha jote te mos jete aty afer :wink:

lazdrani
14-01-05, 14:58
Lazdran me qef isha ardhe te klinika jote veq me nje kusht qe murgesha jote te mos jete aty afer :wink:


Pse moje mos je shtatezane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
15-01-05, 21:44
Ēdo problem tė dashnisė, apo vuajtjeve shpirtėrore qė keni.
Me garancion se do tju shėrojmė.
Urdhėroni mos hezitoni jemi tė dėshmuar nė kėtė lami.
Lazdrani&Murgesha do tė bėjnė gjithė ēka ėshtė e mundur pėr tju kuruar nga kėto sėmundje.Me ne fund shyqyr qe vendose ta besh publike veprimtarine tuaj te KLINIKES, pasi une kam qene klienti i pare qe kam marre ndihme nga personat e klinikes ne fjale, por me duket se ate kohe veprimtaria juaj paska qen ilegale dhe e pa licensuar. :wink:
Kordinimi i mendimeve tuaja me te specializuarin Lazdran besoj se do te kete rendimente me te larta.

Si perfundim desha te ju tregoj atyre qe do tu nevoitet ndihma e klinikes suaj,qe te mos ngurojn per ti prezentuar hallet dhe streset e tyre tek Psikologet L&M sepse ndikimi i tyre eshte shume frytdhenes :arrow: e them kete sepse kam kaluar neper duart e tyre.

Hey ju L&M a ju lavderova boll :lol: :lol: hajde zoti ua shtofte
:lol: :lol: :lol:
.... klientelen more :lol: :lol: se ne shqiptareve na shkon mendja vetem per keq

yllka
19-01-05, 12:05
Lazdran me qef isha ardhe te klinika jote veq me nje kusht qe murgesha jote te mos jete aty afer :wink:


Pse moje mos je shtatezane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-05, 13:35
Me ne fund shyqyr qe vendose ta besh publike veprimtarine tuaj te KLINIKES, pasi une kam qene klienti i pare qe kam marre ndihme nga personat e klinikes ne fjale, por me duket se ate kohe veprimtaria juaj paska qen ilegale dhe e pa licensuar. :wink:
Kordinimi i mendimeve tuaja me te specializuarin Lazdran besoj se do te kete rendimente me te larta.

Si perfundim desha te ju tregoj atyre qe do tu nevoitet ndihma e klinikes suaj,qe te mos ngurojn per ti prezentuar hallet dhe streset e tyre tek Psikologet L&M sepse ndikimi i tyre eshte shume frytdhenes :arrow: e them kete sepse kam kaluar neper duart e tyre.

Hey ju L&M a ju lavderova boll :lol: :lol: hajde zoti ua shtofte
:lol: :lol: :lol:
.... klientelen more :lol: :lol: se ne shqiptareve na shkon mendja vetem per keq

Honesty i nderuar, siq e kishe bėrė publike se ke qenė klienti i jonė i parė, boll na kishe lavdėruuar. Por njė skishe mundur tė na thuash, se stė kemi ndihmuar. :lol: :lol: :lol:
Ju tjertė mos hezitoni ejani se ne jemi mė tė mirėt. :wink:
L&M

dr1ta
21-01-05, 14:11
Help Help :P :P


Si dashurohet njeri prap?

dr1ta
22-01-05, 03:46
OJ Murgesh hiq ska servis te mire ketu :? :P

PAOLINA
22-01-05, 19:19
:lol: :lol: :D :lol: :lol:

Murgesha
22-01-05, 20:28
Help Help :P :P


Si dashurohet njeri prap?


Dr1ta sinqerisht tė kėrkoj falje. Sekretareshėn e kemi pas tė sėmurė dhe kish harru me na e dhėnė kėtė porosinė tėnde.
Shpresoj nė mirėkuptim nga ana juaj,.
Tani ndėgjo, kjo kėrkesė ėshtė shumė qėshtje delikate.
Merre shembull kėshtu.
Hyn thellė nė vetvete, dhe shiqo gjėrat pozitive dhe negative qė ju keni bėrė nė dashurinė e parė.
I merr ato tė gjitha dhe i ndan veq e veq.
Pastaj me mbledhje dhe zbritje tė tyre e shef se ēfarė ke mė shumė, pozitive apo negative.
Gjithashtu mos harro tė thjeshtėzojsh tė mirat dhe tė kėqiat qė ti i ke bėrė pa dashje, ato nuk llogariten nė shumėn e pėrgjithshme.
Njė skanim total i Zemrės ėshtė shumė i preferuar nė rastin tėnd.
Si?????????
Po shiqo mbrenda saj se cilat po tė bėjnė mė shumė pėrshtypje, tė kėqiat apo tė mirat e dashurisė sė kaluar.
Nėse zemra tė thot se ke bėrė shumė tė mira (gabime) dhe shumė tė kėqia (qėllime), duhet ti fragmentojsh tė gjitha ato dhe ti hudhėsh nė shportė.
Kur ti bėjsh tė gjitha kėto, dhe ta ndjejsh se ti je ende e gjallė dhe se e ke kuptuar se pėr njė dashuri tė dėshtuar nuk ja vlen tė mbajmė zi, dil mė shpesh nga shtėpia, shko nė vende ku ta merr mendja se ka mundėsi tė takojsh princin e ėndrrave tua, dhe suksesi nuk do tė mungojė.
Me nderime L&M

dr1ta
24-01-05, 11:04
Help Help :P :P


Si dashurohet njeri prap?


Dr1ta sinqerisht tė kėrkoj falje. Sekretareshėn e kemi pas tė sėmurė dhe kish harru me na e dhėnė kėtė porosinė tėnde.
Shpresoj nė mirėkuptim nga ana juaj,.
Tani ndėgjo, kjo kėrkesė ėshtė shumė qėshtje delikate.
Merre shembull kėshtu.
Hyn thellė nė vetvete, dhe shiqo gjėrat pozitive dhe negative qė ju keni bėrė nė dashurinė e parė.
I merr ato tė gjitha dhe i ndan veq e veq.
Pastaj me mbledhje dhe zbritje tė tyre e shef se ēfarė ke mė shumė, pozitive apo negative.
Gjithashtu mos harro tė thjeshtėzojsh tė mirat dhe tė kėqiat qė ti i ke bėrė pa dashje, ato nuk llogariten nė shumėn e pėrgjithshme.
Njė skanim total i Zemrės ėshtė shumė i preferuar nė rastin tėnd.
Si?????????
Po shiqo mbrenda saj se cilat po tė bėjnė mė shumė pėrshtypje, tė kėqiat apo tė mirat e dashurisė sė kaluar.
Nėse zemra tė thot se ke bėrė shumė tė mira (gabime) dhe shumė tė kėqia (qėllime), duhet ti fragmentojsh tė gjitha ato dhe ti hudhėsh nė shportė.
Kur ti bėjsh tė gjitha kėto, dhe ta ndjejsh se ti je ende e gjallė dhe se e ke kuptuar se pėr njė dashuri tė dėshtuar nuk ja vlen tė mbajmė zi, dil mė shpesh nga shtėpia, shko nė vende ku ta merr mendja se ka mundėsi tė takojsh princin e ėndrrave tua, dhe suksesi nuk do tė mungojė.
Me nderime L&MFLm per pergjgijen vertet recept i mire , shpresoj ce me ndihmon :)

Murgesha
08-02-07, 13:04
Wow e paskemi harru fare kėtė klinikė.
Nėse dikush ka halle dashnie mos ngurroni e na vizitoni. :tongue: :tongue: :wink:

uck_aksh
08-02-07, 15:01
Help Help :P :P


Si dashurohet njeri prap?

shum let esht ta dashurohesh prap bani 2 foldera edhe ne njanin folder i qet fjalet e kqija qe ti i ke than atij edhe ato fjal qe ai ti ka then ty , kurse ne folderin tjeter i qet gjitha fjalet e mira, pastaj folderin me fjal te keqija ja ban delete edhe ne shpirtin tuaj te mbetet vetem folderi me fjal te mira edhe keshtu besoj se prap ke me fillu dashurin e lumtur