PDA

View Full Version : Shejtonka na u ka urtu dicka, a e dini Pse?


Murgesha
07-12-04, 23:56
Une per vete nuk e di se pse, por qe eshte be ma e urte kjo ska dyshim.
Te gjithe ata qe e din shkakun jane te mireseardhur ne diskutim.

Gentiana
08-12-04, 00:01
Edhe une tybe e kam verejt,po hec e dije se pse. Moj, mos na u ka zapu Qika, e nuk po ka koh me u shetit e me ba zhurem ne forum?!

Luana
08-12-04, 00:23
Edhe une tybe e kam verejt,po hec e dije se pse. Moj, mos na u ka zapu Qika, e nuk po ka koh me u shetit e me ba zhurem ne forum?!

Ujku kimen e flokut e ndrron por hujin nuk e harron :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
08-12-04, 00:48
Une per vete nuk e di se pse, por qe eshte be ma e urte kjo ska dyshim.
Te gjithe ata qe e din shkakun jane te mireseardhur ne diskutim.UNE SHKAKUNE TE SIGURET NUK E DIJA POR VETEM PO E PROVOJ ME QYLLU... OSE I KA MBUSHURE 18 VJETE...OSE ESHTE MARTUARE.... OSE KA LINDE FEMIJE....OSE E KA LISHU RRAFSH KREJTE.HAHHHAH :P :wink:

dr1ta
08-12-04, 01:07
Esht dashuru valla :wink: :wink:

ShEjToNkA
08-12-04, 23:00
Une per vete nuk e di se pse, por qe eshte be ma e urte kjo ska dyshim.
Te gjithe ata qe e din shkakun jane te mireseardhur ne diskutim.


Mojjj Murgesha dhe Genta , e till kam qenė gjithė mojj qyyyyy :evil: :evil: :evil: :wink:
Po cka keni qė po mė pėrgojoni kėshtu se( s mos iu ka marrė malli pėr hallakm aa), se tybe krejt kjo Genta i ka pas fajet e tani m'i hudhėshi mua :evil: :evil: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
08-12-04, 23:01
Ujku kimen e flokut e ndrron por hujin nuk e harron :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
08-12-04, 23:03
UNE SHKAKUNE TE SIGURET NUK E DIJA POR VETEM PO E PROVOJ ME QYLLU... OSE I KA MBUSHURE 18 VJETE...OSE ESHTE MARTUARE.... OSE KA LINDE FEMIJE....OSE E KA LISHU RRAFSH KREJTE.HAHHHAH :P :wink:


Livoreka , sa shumė qenke mundu ama kot se ke qėllu :wink: :lol: :lol:

Murgesha
08-12-04, 23:05
Une per vete nuk e di se pse, por qe eshte be ma e urte kjo ska dyshim.
Te gjithe ata qe e din shkakun jane te mireseardhur ne diskutim.


Mojjj Murgesha dhe Genta , e till kam qenė gjithė mojj qyyyyy :evil: :evil: :evil: :wink:
Po cka keni qė po mė pėrgojoni kėshtu se( s mos iu ka marrė malli pėr hallakm aa), se tybe krejt kjo Genta i ka pas fajet e tani m'i hudhėshi mua :evil: :evil: :lol: :lol: :lol:

Normal qe na ka marre malli, qy.
Ku ke ni moj a ke pa me u urtu shejtoni, qe tybe veq po te shikoj e po baj seri, jo bijo jo tregoje aresyen e vertet se krejt e dijme se sa e urte je ti.
Ma merr mendja qe je zapu, ose te kan zapu, se nuk ishe urtu ti jo. :lol: :wink:

ShEjToNkA
08-12-04, 23:10
Normal qe na ka marre malli, qy.
Ku ke ni moj a ke pa me u urtu shejtoni, qe tybe veq po te shikoj e po baj seri, jo bijo jo tregoje aresyen e vertet se krejt e dijme se sa e urte je ti.
Ma merr mendja qe je zapu, ose te kan zapu, se nuk ishe urtu ti jo. :lol: :wink:Ok be se tybe ( s'jam urtu hiq ama qė hyra nė detyr tė re u dashtė pak kishe unė e urtė) ,s'kam qenė e till kur edhe ti vetė e dinė sa e urtė jam ama se di pse mė thotjshi ashtu se.
Po nejse tani mirė qė e keni diktu se unė jam e urtė ,se tjert i kan pas fajet e sidomos" Gentaa" :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-12-04, 23:17
Normal qe na ka marre malli, qy.
Ku ke ni moj a ke pa me u urtu shejtoni, qe tybe veq po te shikoj e po baj seri, jo bijo jo tregoje aresyen e vertet se krejt e dijme se sa e urte je ti.
Ma merr mendja qe je zapu, ose te kan zapu, se nuk ishe urtu ti jo. :lol: :wink:Ok be se tybe ( s'jam urtu hiq ama qė hyra nė detyr tė re u dashtė pak kishe unė e urtė) ,s'kam qenė e till kur edhe ti vetė e dinė sa e urtė jam ama se di pse mė thotjshi ashtu se.
Po nejse tani mirė qė e keni diktu se unė jam e urtė ,se tjert i kan pas fajet e sidomos" Gentaa" :wink: :lol: :lol: :lol:

Une do te protestoj pra, po dashka me ta hjek detyren se pasha mamin prej se je urtu ti, Genta diqka shume po halitet. :lol:

Gentiana
08-12-04, 23:19
http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/r015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif
qy qy, tani keto dyja dojn me ma len fajin mua.

po kur u halita une bre?!

uliksi31
08-12-04, 23:20
Ndoshta eshte dashuruar,se dashuria e ndryshon njeriun dhe e zbut (kingj e bon vallha) :lol: A ja qellova :?:

ShEjToNkA
08-12-04, 23:20
Une do te protestoj pra, po dashka me ta hjek detyren se pasha mamin prej se je urtu ti, Genta diqka shume po halitet. :lol:


O jo mojj phaa kur donė me kuptu edhe ti se ajo e till ka qenė gjithėnjė tybe ,ama se keni dikėtu. :wink: :evil: :evil: :evil:
Bani protestove dije se FD n'flakė do shėndėrrohėt :evil: :evil: :evil:

Murgesha
08-12-04, 23:26
Une do te protestoj pra, po dashka me ta hjek detyren se pasha mamin prej se je urtu ti, Genta diqka shume po halitet. :lol:


O jo mojj phaa kur donė me kuptu edhe ti se ajo e till ka qenė gjithėnjė tybe ,ama se keni dikėtu. :wink: :evil: :evil: :evil:
Bani protestove dije se FD n'flakė do shėndėrrohėt :evil: :evil: :evil:

Ama normal qe me duhet ta bej ket, se ka rene forumi, spo ka biseda serioze, spo ka hallakama, spo ka grindje veq me te mira nuk shkon de.
Ps. Bindem se e kalle se edhe une qe besa shkova me protestu tek ma i madhi i forumit.

ShEjToNkA
08-12-04, 23:28
Ama normal qe me duhet ta bej ket, se ka rene forumi, spo ka biseda serioze, spo ka hallakama, spo ka grindje veq me te mira nuk shkon de.
Ps. Bindem se e kalle se edhe une qe besa shkova me protestu tek ma i madhi i forumit.


Pak me desht edhe tė bindi ama ncukk s'po dua njėherė!
Ama pritėm ,nesėr e shefė c'do ndodhė kėtu ,OK???!!

uliksi31
08-12-04, 23:46
Ama normal qe me duhet ta bej ket, se ka rene forumi, spo ka biseda serioze, spo ka hallakama, spo ka grindje veq me te mira nuk shkon de.
Ps. Bindem se e kalle se edhe une qe besa shkova me protestu tek ma i madhi i forumit.


Pak me desht edhe tė bindi ama ncukk s'po dua njėherė!
Ama pritėm ,nesėr e shefė c'do ndodhė kėtu ,OK???!!

Kuku,po u dashka dikush prej mashkujve me ndejt gati se neser kto dyja paskan mejdan.Po na rrehen ndersy nesh e po na korit Zoti :shock:

Murgesha
08-12-04, 23:58
Ama normal qe me duhet ta bej ket, se ka rene forumi, spo ka biseda serioze, spo ka hallakama, spo ka grindje veq me te mira nuk shkon de.
Ps. Bindem se e kalle se edhe une qe besa shkova me protestu tek ma i madhi i forumit.


Pak me desht edhe tė bindi ama ncukk s'po dua njėherė!
Ama pritėm ,nesėr e shefė c'do ndodhė kėtu ,OK???!!

Kuku,po u dashka dikush prej mashkujve me ndejt gati se neser kto dyja paskan mejdan.Po na rrehen ndersy nesh e po na korit Zoti :shock:

Jo, jo Ulliksi me u rre as mendja sme shkon.
Ps. Jam me grip e me rraf kjo Shejtonka, sjam budalle jo, ama me e dridh pak forumin ban, se ka filluar me na mbyt pluhuri.

ShEjToNkA
09-12-04, 00:04
Pak me desht edhe tė bindi ama ncukk s'po dua njėherė!
Ama pritėm ,nesėr e shefė c'do ndodhė kėtu ,OK???!!

Kuku,po u dashka dikush prej mashkujve me ndejt gati se neser kto dyja paskan mejdan.Po na rrehen ndersy nesh e po na korit Zoti :shock:

Jo, jo Ulliksi me u rre as mendja sme shkon.
Ps. Jam me grip e me rraf kjo Shejtonka, sjam budalle jo, ama me e dridh pak forumin ban, se ka filluar me na mbyt pluhuri.[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Jo be Uliksi31 , pa dertė aa ?! Por edhe nėse na ndodhė njė gjė e till mė mirė mos me qenė aksuhsė afėrė a!

SP. Murgesha ,apsi je me grip njėmendė mirė u konė me u rrafė aa!?

Murgesha
09-12-04, 00:50
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Jo be Uliksi31 , pa dertė aa ?! Por edhe nėse na ndodhė njė gjė e till mė mirė mos me qenė aksuhsė afėrė a!

SP. Murgesha ,apsi je me grip njėmendė mirė u konė me u rrafė aa!?

Jo moj cfarti, prit ka shingjergji se ateher me hjeket e gripit e si te duash rrihemi ateher. :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-12-04, 00:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Jo be Uliksi31 , pa dertė aa ?! Por edhe nėse na ndodhė njė gjė e till mė mirė mos me qenė aksuhsė afėrė a!

SP. Murgesha ,apsi je me grip njėmendė mirė u konė me u rrafė aa!?

Jo moj cfarti, prit ka shingjergji se ateher me hjeket e gripit e si te duash rrihemi ateher. :lol: :lol:


Qy ,qyy nga shėngjergji??? :roll:
Jo mojj mos deshe ta lėjmė deri alygjynit qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??!! :evil: :lol: :lol:

Murgesha
09-12-04, 00:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Jo be Uliksi31 , pa dertė aa ?! Por edhe nėse na ndodhė njė gjė e till mė mirė mos me qenė aksuhsė afėrė a!

SP. Murgesha ,apsi je me grip njėmendė mirė u konė me u rrafė aa!?

Jo moj cfarti, prit ka shingjergji se ateher me hjeket e gripit e si te duash rrihemi ateher. :lol: :lol:


Qy ,qyy nga shėngjergji??? :roll:
Jo mojj mos deshe ta lėjmė deri alygjynit qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??!! :evil: :lol: :lol:

Mundet me ndodhe valla, se nganjeher qe nje vit te tere nuk me leshon gripi.
A di cfare gripi me bjén mua??
O kuku mos vete hiq, hundet vade me shkojne tere kohen, e sdo te doja me te sterpik kur tme japash shpullat. :(

ShEjToNkA
09-12-04, 01:00
Mundet me ndodhe valla, se nganjeher qe nje vit te tere nuk me leshon gripi.
A di cfare gripi me bjén mua??
O kuku mos vete hiq, hundet vade me shkojne tere kohen, e sdo te doja me te sterpik kur tme japash shpullat. :(


Jo mojj sa pėr ata mos ke dert qyy. Se s'rri unė afėr teje kur tė jap shpulla iku me njėherė, e tani stėrpikt kėrcejn nė tavan!
Edhe dėgjo nėse donė tashė se tybe ka shėngjegji e ka alygjyni unė s'dua qyy ,pasnej jesim deri nė shmitėr qyy

Murgesha
09-12-04, 01:03
Mundet me ndodhe valla, se nganjeher qe nje vit te tere nuk me leshon gripi.
A di cfare gripi me bjén mua??
O kuku mos vete hiq, hundet vade me shkojne tere kohen, e sdo te doja me te sterpik kur tme japash shpullat. :(


Jo mojj sa pėr ata mos ke dert qyy. Se s'rri unė afėr teje kur tė jap shpulla iku me njėherė, e tani stėrpikt kėrcejn nė tavan!
Edhe dėgjo nėse donė tashė se tybe ka shėngjegji e ka alygjyni unė s'dua qyy ,pasnej jesim deri nė shmitėr qyy

E cka ban nese pahiri me bjen hundve???
Jo, jo me mire Shmitrin e ardshem, se ateher aj nis se pari e ne fillim nuk me shkojne edhe aq vade hundet. :lol: :lol:

Gentiana
09-12-04, 01:05
Nc nc nc, e gjith kjo bised per nje te rrehme.

More, nisjani sonte me se miri,nje dert me pak. :wink:

Murgesha
09-12-04, 01:06
Nc nc nc, e gjith kjo bised per nje te rrehme.

More, nisjani sonte me se miri,nje dert me pak. :wink:

Genta mos rastesisht e din se ku e kam krevatin, me ka hupe disi para sysh????

Gentiana
09-12-04, 01:08
Murgesha, e ke ne katin e dyt,dera e katert majtas. :roll: :roll:

Murgesha
09-12-04, 01:11
Murgesha, e ke ne katin e dyt,dera e katert majtas. :roll: :roll:

E bofsh hajr mi Gentiana, dukat qike je pasha mamin.
Ama kah i bjen kjo majtes kah dora e sahatit apo nga???

ShEjToNkA
09-12-04, 01:11
E cka ban nese pahiri me bjen hundve???
Jo, jo me mire Shmitrin e ardshem, se ateher aj nis se pari e ne fillim nuk me shkojne edhe aq vade hundet. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Ok ,ama dije se atėherė ke pėr tė mė lutur e s'ke pėr tė mė gjetur!!???

Mr_100%
09-12-04, 01:14
MURGESHA-NESE KE HUMB RRUGEN E SMUNDESH ME GJET, DIJ SE TEK UN E KE FOLEN E VERTET,MOS U HIDHRO SE NUK THASH KREVATIN(SHAKA ORE)

Murgesha
09-12-04, 01:20
MURGESHA-NESE KE HUMB RRUGEN E SMUNDESH ME GJET, DIJ SE TEK UN E KE FOLEN E VERTET,MOS U HIDHRO SE NUK THASH KREVATIN(SHAKA ORE)

E ti nga e ke udhen majtas a djathtas.
A ti ma paske marre krevatin a????

Mr_100%
09-12-04, 01:25
JO UN MURGESHA VETEM DREJT:KU RAFSHA MOS U VRAFSHA

te pershendes dhe kerkoj ndjes per at shaka te vogel

Murgesha
09-12-04, 01:33
Ka i bjen kjo drejt ka dora e sahatit apo kah gishti i unazes???

Gentiana
09-12-04, 01:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha a je gati me e gjet krevatin???

Mr_100%
09-12-04, 01:40
DREJT I BIE KAH KIBLA(nese e di se qka eshte)

Murgesha
09-12-04, 01:42
DREJT I BIE KAH KIBLA(nese e di se qka eshte)

Kurr spakna ni per te. Cka eshte ajo ej???

Mr_100%
09-12-04, 01:42
GENTIANA, O GJEJA MURGESHES NJE LUFTMATRAZE SE PER NDER DO ME MBET PA GJUM SANTE TUJ MENDU SE UN JA KAM KREVATIN

Mr_100%
09-12-04, 01:43
A NUK I FAL TI 5 VAKTET A?

Murgesha
09-12-04, 01:53
A NUK I FAL TI 5 VAKTET A?

Hej cka paske bre sonte me do vakta e do kibla se spo te marr vesh.

ShEjToNkA
09-12-04, 01:58
Moooooooooooooooooooore pėr cka ėshtė ka flitet kėtu , apėr urtėsi apo pėr krevat???????????????

Mr_100%
09-12-04, 02:02
GJITH“HER KAM THEN SE JENI E QUT(e zgjuar e kam fjalen po un foli qishtu katunarqe)E SANTE SPO MARRVESH,JA TY TYBE PU DASHKA ME TI VIZATU SENET SE ME FJAL NIME SPO MARRSHE VESH,PO E DI QE JE ME DERTE TE KREVATIT E TA BEJ HALLALL

Mr_100%
09-12-04, 02:08
SHEJTANKA MBAS ORES 24 PERZIHEN GJERAT E MOS E LYP TI AQ TAMON
SE PER QKA FLITET KETU;SHIKO MURGESHES JU KAN NGATRRUAR KAHJET E TI ................

Kaltrushi
09-12-04, 09:00
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

turisti
09-12-04, 10:34
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 11:21
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:O joooooooooooo be as njėra e astjetėraaaaaaaaaaaa, a e keni tė kjratė ??????

turisti
09-12-04, 11:49
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:O joooooooooooo be as njėra e astjetėraaaaaaaaaaaa, a e keni tė kjratė ??????

Aha,ketu te prita,hahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mafiozi
09-12-04, 13:15
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:O joooooooooooo be as njėra e astjetėraaaaaaaaaaaa, a e keni tė kjratė ??????

Aha,ketu te prita,hahahahahahahahahahahahahahahahah.

Tash e kuptova qka te ka urtu ShejToNka, nuk po del ne pazar me :D :lol:

dr1ta
09-12-04, 13:48
Ndoshta eshte dashuruar,se dashuria e ndryshon njeriun dhe e zbut (kingj e bon vallha) :lol: A ja qellova :?:Po valla :)

Kaltrushi
09-12-04, 14:37
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:O joooooooooooo be as njėra e astjetėraaaaaaaaaaaa, a e keni tė kjratė ??????

Aha,ketu te prita,hahahahahahahahahahahahahahahahah.

Tash e kuptova qka te ka urtu ShejToNka, nuk po del ne pazar me :D :lol:


Ndoshta ne pazar e ka njuft dikend. O nuk dihet bre??!?!?!?!? Ju perhsendes

Diana007
09-12-04, 14:46
Mos e ka rrok dashuria???? Thojn se ata qe urtohen jane ra ne dashurie e ata qe tranohen poashtu kane ra ne dashuri.


kaltrushi

Dmth :rrok-ra = DASHURIA ???? Une mendoj se ka shkue me ble diēka ne pazar e po mungon. :wink:

Me nderime,TURISTI. :wink:O joooooooooooo be as njėra e astjetėraaaaaaaaaaaa, a e keni tė kjratė ??????

Aha,ketu te prita,hahahahahahahahahahahahahahahahah.

Tash e kuptova qka te ka urtu ShejToNka, nuk po del ne pazar me :D :lol:


Ndoshta ne pazar e ka njuft dikend. O nuk dihet bre??!?!?!?!? Ju perhsendes


Ndoshta e ka pa dikond ne pazar edhe tash nuk munte me kontaktu me me te se vetem nje her e ka pa edhe tash esht ka kqyr mos po munte me gjet najkund hehehehehheehheheheheh

ShEjToNkA
09-12-04, 22:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A jeni lodhė be hiq duke propzu e duke mendu???
A e keni bile hiq afėrė me gjetė arsyjen apo shkakun????????

Mafiozi
09-12-04, 22:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A jeni lodhė be hiq duke propzu e duke mendu???
A e keni bile hiq afėrė me gjetė arsyjen apo shkakun????????

Valla hiq nuk jem lodh, bile ne form jem per me te ngacmu :lol: :lol: :wink:

Murgesha
09-12-04, 22:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A jeni lodhė be hiq duke propzu e duke mendu???
A e keni bile hiq afėrė me gjetė arsyjen apo shkakun????????


Jo ncuk, ende se gjeti askush. :roll: :roll: :shock: :lol: :arrow: :wink:

ShEjToNkA
10-12-04, 23:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Keni mė ndonjė info ajo ????????
A po ende asgjė ??????????????????????

Mafiozi
11-12-04, 00:08
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Keni mė ndonjė info ajo ????????
A po ende asgjė ??????????????????????

Je me nje plan ti :lol: :lol: po hulumtoj :D :wink:

Murgesha
13-12-04, 14:36
Shejtonka trego moj se pse je urtu. :lol:

ShEjToNkA
13-12-04, 14:40
[color=indigo]Ncukkkkkkkkk s'iu tregojė deri sa tė gjeni vetė se ,Pse?!
Volla shumė lehtė e kni me gjetė ??!! :lol: /color]

Murgesha
13-12-04, 14:43
Ncukkkkkkkkk s'iu tregojė deri sa tė gjeni vetė se ,Pse?!
Volla shumė lehtė e kni me gjetė ??!! :lol:˙

Unė vetėm i kam ra nė gjurmė, po tė pres qė tė tregojsh vetė. :lol:

ShEjToNkA
13-12-04, 14:45
Unė vetėm i kam ra nė gjurmė, po tė pres qė tė tregojsh vetė. :lol:


Jo unė vetėeeeeeeeee me treguu kurrėėėė!
vetėm nėse ke rėnė nė gjurmė ,trego pse , e nsė ėshtė ashtu e pranojė :lol:

Mafiozi
16-12-04, 21:37
Unė vetėm i kam ra nė gjurmė, po tė pres qė tė tregojsh vetė. :lol:


Jo unė vetėeeeeeeeee me treguu kurrėėėė!
vetėm nėse ke rėnė nė gjurmė ,trego pse , e nsė ėshtė ashtu e pranojė :lol:

Ke pas nje deshir te fort dhe nuk u realizua :lol: per ate je :( :( me e qet :lol:

ShEjToNkA
17-12-04, 00:05
Ke pas nje deshir te fort dhe nuk u realizua :lol: per ate je :( :( me e qet :lol:


:lol: :lol: :lol: Hahahahahaaa me keqardhje me duhėt me tė thonė se s'ke ditė hiqq kėsaj herė!
Se me qenė ashtu mė kish ndodhė e kundėrtaaaaaaaaaaaa :roll:

Mafiozi
17-12-04, 00:44
Ke pas nje deshir te fort dhe nuk u realizua :lol: per ate je :( :( me e qet :lol:


:lol: :lol: :lol: Hahahahahaaa me keqardhje me duhėt me tė thonė se s'ke ditė hiqq kėsaj herė!
Se me qenė ashtu mė kish ndodhė e kundėrtaaaaaaaaaaaa :roll:

Hahahahhahahahhaahahahahhahaahahahahhahahahaa..... ....................
Po e provoj de qy :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
17-12-04, 00:46
Hahahahhahahahhaahahahahhahaahahahahhahahahaa..... ....................
Po e provoj de qy :lol: :lol: :wink:


Hahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa...
Ok, provo se gati ke pėr tė gjetė pėrgjegjėjen?! :wink: :lol:

Diana007
17-12-04, 09:07
hehhehehheheh esht duke fjet e per ate esht urtu heheheeehheehh :P :P :P :P :P :P :P :P

Kercovari
17-12-04, 09:30
Ndohshta se shpejti do te behet nuse,mjeshtria e nuseris kerkon edhe urtesin!Haahaahaaahaaa!

lazdrani
17-12-04, 11:21
Dashuria i ka fajet :wink:

Murgesha
17-12-04, 14:14
Dashuria i ka fajet :wink:

Po, ama kjo spo e pranon.
Edhe unė e di se ėshtė dashuruar, e spo ka mė kohė si mė parė.
Dahuria e ul pak temperamentin dhe tė bėn mė melankolike, e e tillė na u ka ba Shejtonka kohėve tė fundit. :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
17-12-04, 19:51
Dashuria i ka fajet :wink:

Po, ama kjo spo e pranon.
Edhe unė e di se ėshtė dashuruar, e spo ka mė kohė si mė parė.
Dahuria e ul pak temperamentin dhe tė bėn mė melankolike, e e tillė na u ka ba Shejtonka kohėve tė fundit. :lol: :lol: :wink:

E vertet esht Murgesha qe keshtu i ka ndodh ShejToNkes :wink:
Por nuk do ta pranon shejtonk si esht :lol:

Shejtonkaaaaaaaaaaaaa pranoje me ne, te ndegjojm ne vesh, nuk i
tregojm tjereve :D :D :wink:

ShEjToNkA
17-12-04, 23:13
Dashuria i ka fajet :wink:

Po, ama kjo spo e pranon.
Edhe unė e di se ėshtė dashuruar, e spo ka mė kohė si mė parė.
Dahuria e ul pak temperamentin dhe tė bėn mė melankolike, e e tillė na u ka ba Shejtonka kohėve tė fundit. :lol: :lol: :wink:

E vertet esht Murgesha qe keshtu i ka ndodh ShejToNkes :wink:
Por nuk do ta pranon shejtonk si esht :lol:

Shejtonkaaaaaaaaaaaaa pranoje me ne, te ndegjojm ne vesh, nuk i
tregojm tjereve :D :D :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: Ooo qe do e pranojė beeeeeeeeeeeeeeeeee?!
Ama nuk ėshtė be ashtu sic po thoni juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu moreeeeeeeeeeeeeeeeee aaaa e kekni tė krajtė taniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii?????????????? :wink:

Mafiozi
18-12-04, 00:34
Dashuria i ka fajet :wink:

Po, ama kjo spo e pranon.
Edhe unė e di se ėshtė dashuruar, e spo ka mė kohė si mė parė.
Dahuria e ul pak temperamentin dhe tė bėn mė melankolike, e e tillė na u ka ba Shejtonka kohėve tė fundit. :lol: :lol: :wink:

E vertet esht Murgesha qe keshtu i ka ndodh ShejToNkes :wink:
Por nuk do ta pranon shejtonk si esht :lol:

Shejtonkaaaaaaaaaaaaa pranoje me ne, te ndegjojm ne vesh, nuk i
tregojm tjereve :D :D :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: Ooo qe do e pranojė beeeeeeeeeeeeeeeeee?!
Ama nuk ėshtė be ashtu sic po thoni juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu moreeeeeeeeeeeeeeeeee aaaa e kekni tė krajtė taniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii?????????????? :wink:

Kukuuu veshet me ran ne tok, ka hina ne ket tem se :lol: :lol: :lol:

Thojn vetem e verteta hidheron ShejToNka, pse po bertet :D :D :D

ShEjToNkA
18-12-04, 16:44
Kukuuu veshet me ran ne tok, ka hina ne ket tem se :lol: :lol: :lol:

Thojn vetem e verteta hidheron ShejToNka, pse po bertet :D :D :D:lol: :lol: E pra cka dojshe me hy kėtu se?!
Tek unė ndodhė e kundėrta ,Mafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kullerka
01-01-05, 00:09
Un e dij
Shejtonka po vun prej dashurie edhe se ju ka hek virgjiniteti e osht mbet shtatzan e dijj pasha mamin qe vete edhe esmeralden en kafe kur e pive si ke at dite tek un me nejt ja japa esmeraldes me kqyr kur po e shoh kesh tu u trranu per bes edhe s'bana fjal po kur po e shoh se kurkush s'poja qellon po duhet me lof aa?
Mpuq..loqki ishalla djal se gzohet shpija qysh thojn plakat i nime na ka mbet veq emrin em ja zgjedh emrin,,
Urime more perhajr hehehe bash ne vitin e ri e keni mar vesh

ShEjToNkA
07-01-05, 17:16
:lol: :lol: :lol: :lol: Riqki Kullerkėn cka loffff erommmmmmm?!


Pajj be Kullerkaaaa ,psi paske loff ti gjema edhe ermin aaa ama pėr vajzaaaaaaaaa emėr si tė kullerkvaee e jo e jo pėr djemė :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po nejse edhe pse s'ia paske qėllu ta bona qejfin pakk Kullerkaaaaaaaa :lol: :lol:

IceGirl
08-01-05, 22:48
Esht dashuruar sigurisht :)

Mafiozi
09-01-05, 16:04
Kukuuu veshet me ran ne tok, ka hina ne ket tem se :lol: :lol: :lol:

Thojn vetem e verteta hidheron ShejToNka, pse po bertet :D :D :D:lol: :lol: E pra cka dojshe me hy kėtu se?!
Tek unė ndodhė e kundėrta ,Mafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Qe tybe ndejta tri jav pa hi ne ket tem, thash mos po qetesohet ShejToNka :lol:

Ne keto tri jav hulumtova dhe tash e di perqka ShejToNka esht e urt tash :D :D

Murgesha
09-01-05, 16:37
Kukuuu veshet me ran ne tok, ka hina ne ket tem se :lol: :lol: :lol:

Thojn vetem e verteta hidheron ShejToNka, pse po bertet :D :D :D:lol: :lol: E pra cka dojshe me hy kėtu se?!
Tek unė ndodhė e kundėrta ,Mafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Qe tybe ndejta tri jav pa hi ne ket tem, thash mos po qetesohet ShejToNka :lol:

Ne keto tri jav hulumtova dhe tash e di perqka ShejToNka esht e urt tash :D :D


Mafi tregomė mua????
Si kallxoj askujt mos ke dert. :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 02:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :?: :?:

DEA
05-04-05, 21:50
Tani e dime te gjithe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TONINO
14-04-05, 22:57
PERSHENDETJE. A DINI PSE SHEJTANKA NUK HIN NE FORUM??? SE U RREZU NGA KARRIKA DHE E KISHTE HUMB VIRGJINITETIN E TASH KISH DHIMBJE KUR PO ULKE NE KARRRRRRIK, SHEJTONKA SHTIN PAK PAMUK CIKCAK SE NUK KI DHIMBJE