PDA

View Full Version : teDUAty po lyp dashnore...


Urata
23-08-05, 01:11
Kush jeni ne disponim, urdheroni!!!

Urata
23-08-05, 01:23
Te nderuara, me falni se teDUAty po kerkon NUSE me duvak...

Seriozishte e ka!

Tomori
23-08-05, 13:06
Te nderuara, me falni se teDUAty po kerkon NUSE me duvak...

Seriozishte e ka!

-Po ju informoje Tomori...!
Lajmeroheni te z.Kercovari se ai me z.Turistin kan qele Agjensione apostafat per martesa, ndoshta e gjene fatin se nuk i dihet kesaj pune... :arrow:

laliloli
24-08-05, 21:20
Sukses Teduaty,uroj qe ta gjeni ashtu siq ju deshuironi

Urata
25-08-05, 02:54
http://www.star-radio.net/images/eurovision/Belarus.jpg


A thue i doket si ky syret!

teDUAty
25-08-05, 14:47
http://www.star-radio.net/images/eurovision/Belarus.jpg


A thue i doket si ky syret!


besa po shume e mire qenka po si ti nuk ashte :!:

Urata
25-08-05, 15:18
Mi "marrsh" t'ligat, ku po e din ti qe seshte si une!

teDUAty
25-08-05, 15:42
Mi "marrsh" t'ligat, ku po e din ti qe seshte si une!

Ti je ma e mire qetu po e di , pse a nuk je A ?

Urata
25-08-05, 15:57
http://www.bbc.co.uk/worldservice/images/2005/06/20050605225942monroe400.jpg

Ani pra, nje diqysh si kjo e bardha...

teDUAty
25-08-05, 15:59
http://www.bbc.co.uk/worldservice/images/2005/06/20050605225942monroe400.jpg

Ani pra, nje diqysh si kjo e bardha...


ben por si ti nu ashte ...... :!:

Urata
25-08-05, 16:01
Kjo ma e mire a? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

teDUAty
25-08-05, 16:09
Kjo ma e mire a? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

ma e mire se ti kurrsesi.

Urata
25-08-05, 16:27
[img]http://www.fotosearch.com/thumb/IGS/IGS367/IS544-021.jpg[/img

Urata
25-08-05, 16:28
http://www.fotosearch.com/thumb/IGS/IGS367/IS544-021.jpg

Urata
25-08-05, 16:33
http://www.fotosearch.com/comp/corbis/DGT349/OYF20028.jpg

Eh, si qikjo...

teDUAty
25-08-05, 17:08
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:

Urata
25-08-05, 20:02
Ueh, po ēka ma ka rritė morrin njani... ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...

Oj qika, pra duhet me kon si une per me ju dashte teDUAty.....!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

teDUAty
25-08-05, 20:18
Ueh, po ēka ma ka rritė morrin njani... ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...

Oj qika, pra duhet me kon si une per me ju dashte teDUAty.....!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

EH QETASH JA KE QELLU :!: :D

laliloli
27-08-05, 23:59
Me duket se e paska gjet teduaty dashnoren ,i lumte se epaska gjet si e ka dasht vet :lol: :lol: :lol:

Tomori
28-08-05, 12:34
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:
...hahahahahaha..... "teDUAty" orr taksiratlija e forumit ...a e njehe Uraten ti..!

...une kuptoje gjdo gje..por njeri me lidhe kembet me doren e vete kte nuk e kuptoje....e mor taksiratli "teDuaty" ..dote kujtohen fjalet e Tomorit
...mbasi Urata dot veje ne shishe....ke me pa...
....ta them nga pervoja edhe une si ti fluturojsha me menden ...thosha auuuu si Reana nuk ka asnje qike ma te mire ne bote....!
....ehhhh mor te dua puna me dual huq...kur me kujtohet tashe floket me ngrehen me vjene te :cry: :cry: :cry: prej se keqit qfare kam hek...
....e tashe e njeta gje dote ndodhe ti me Uraten...zoti ndihmofte... :arrow:

teDUAty
28-08-05, 16:19
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:
...hahahahahaha..... "teDUAty" orr taksiratlija e forumit ...a e njehe Uraten ti..!

...une kuptoje gjdo gje..por njeri me lidhe kembet me doren e vete kte nuk e kuptoje....e mor taksiratli "teDuaty" ..dote kujtohen fjalet e Tomorit
...mbasi Urata dot veje ne shishe....ke me pa...
....ta them nga pervoja edhe une si ti fluturojsha me menden ...thosha auuuu si Reana nuk ka asnje qike ma te mire ne bote....!
....ehhhh mor te dua puna me dual huq...kur me kujtohet tashe floket me ngrehen me vjene te :cry: :cry: :cry: prej se keqit qfare kam hek...
....e tashe e njeta gje dote ndodhe ti me Uraten...zoti ndihmofte... :arrow:

o tomor shoku urata nuk eshte si Reana dhe mos i shti me nje thes se une e dua uraten dhe eshte per me dasht nje vajz shumne e bukur dhe vigjilente ,po ku qe nuk me don ajo se......... :(

teDUAty
28-08-05, 16:19
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:
...hahahahahaha..... "teDUAty" orr taksiratlija e forumit ...a e njehe Uraten ti..!

...une kuptoje gjdo gje..por njeri me lidhe kembet me doren e vete kte nuk e kuptoje....e mor taksiratli "teDuaty" ..dote kujtohen fjalet e Tomorit
...mbasi Urata dot veje ne shishe....ke me pa...
....ta them nga pervoja edhe une si ti fluturojsha me menden ...thosha auuuu si Reana nuk ka asnje qike ma te mire ne bote....!
....ehhhh mor te dua puna me dual huq...kur me kujtohet tashe floket me ngrehen me vjene te :cry: :cry: :cry: prej se keqit qfare kam hek...
....e tashe e njeta gje dote ndodhe ti me Uraten...zoti ndihmofte... :arrow:

o tomor shoku urata nuk eshte si Reana dhe mos i shti me nje thes se une e dua uraten dhe eshte per me dasht nje vajz shumne e bukur dhe vigjilente ,po ku qe nuk me don ajo se......... :(

oj urata une te dua shume

Tomori
28-08-05, 18:37
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:
...hahahahahaha..... "teDUAty" orr taksiratlija e forumit ...a e njehe Uraten ti..!

...une kuptoje gjdo gje..por njeri me lidhe kembet me doren e vete kte nuk e kuptoje....e mor taksiratli "teDuaty" ..dote kujtohen fjalet e Tomorit
...mbasi Urata dot veje ne shishe....ke me pa...
....ta them nga pervoja edhe une si ti fluturojsha me menden ...thosha auuuu si Reana nuk ka asnje qike ma te mire ne bote....!
....ehhhh mor te dua puna me dual huq...kur me kujtohet tashe floket me ngrehen me vjene te :cry: :cry: :cry: prej se keqit qfare kam hek...
....e tashe e njeta gje dote ndodhe ti me Uraten...zoti ndihmofte... :arrow:


o tomor shoku urata nuk eshte si Reana dhe mos i shti me nje thes se une e dua uraten dhe eshte per me dasht nje vajz shumne e bukur dhe vigjilente ,po ku qe nuk me don ajo se......... :(

oj urata une te dua shume

hahaahahaha,,,, shoqi me duket se e shohe veten tek ti....
.....ani shoqi mbasi mendone ashtu te mprifte e mbara,,,
......ahhhh me dite ti se qka te prete apapapa...mua me trishton shpirti se e kam hek shoqi qat zullum ---(a ke ndigjuar ti per zullumin e VARIKINES)
...une e di se nuk e ke ndigjuar e jo ma ta perjetojshe,,,,
..siq e perjetova une i shkreti o'bubu qfar tmerri se ke iden :wink:

teDUAty
28-08-05, 19:53
o ma e mire se ti nuk eshte asnje te pakten per mua jo....... :!:
...hahahahahaha..... "teDUAty" orr taksiratlija e forumit ...a e njehe Uraten ti..!

...une kuptoje gjdo gje..por njeri me lidhe kembet me doren e vete kte nuk e kuptoje....e mor taksiratli "teDuaty" ..dote kujtohen fjalet e Tomorit
...mbasi Urata dot veje ne shishe....ke me pa...
....ta them nga pervoja edhe une si ti fluturojsha me menden ...thosha auuuu si Reana nuk ka asnje qike ma te mire ne bote....!
....ehhhh mor te dua puna me dual huq...kur me kujtohet tashe floket me ngrehen me vjene te :cry: :cry: :cry: prej se keqit qfare kam hek...
....e tashe e njeta gje dote ndodhe ti me Uraten...zoti ndihmofte... :arrow:


o tomor shoku urata nuk eshte si Reana dhe mos i shti me nje thes se une e dua uraten dhe eshte per me dasht nje vajz shumne e bukur dhe vigjilente ,po ku qe nuk me don ajo se......... :(

oj urata une te dua shume

hahaahahaha,,,, shoqi me duket se e shohe veten tek ti....
.....ani shoqi mbasi mendone ashtu te mprifte e mbara,,,
......ahhhh me dite ti se qka te prete apapapa...mua me trishton shpirti se e kam hek shoqi qat zullum ---(a ke ndigjuar ti per zullumin e VARIKINES)
...une e di se nuk e ke ndigjuar e jo ma ta perjetojshe,,,,
..siq e perjetova une i shkreti o'bubu qfar tmerri se ke iden :wink:

hahaaaaa
po kam deshire me provu e qka me del nuk e di shoku

e_martumja
28-08-05, 20:12
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:

doGzona
28-08-05, 20:21
:lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja po te ndihmoje dhe une te ja gjejme nje nuse te mire :lol: :wink:

e_martumja
28-08-05, 20:22
:lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja po te ndihmoje dhe une te ja gjejme nje nuse te mire :lol: :wink:


mire se vjen dogzona ty mendime eshte ma mire :wink: thanks siss

teDUAty
28-08-05, 20:29
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per zemergjersin qe tregon ,me vjen keq po nuk me kujtohet qe ta kom lyp ty najher po sidoqe te jet nuk kom bo keq edhe nese ta kom lyp.....
me duhet me prit edhe pak oj e martume se une e du uraten ,e nese ajo nuk me don ateher hajlikoft ty po ta besoj msitnin me ma gjet nje nuse edhe me kan e shtir nuk ka gajle se une e baj,jam shume i qet veq kam me ja nxjerr tjeter kah ket menquri ..kuptohet ku...

Kercovari
28-08-05, 20:37
:lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja po te ndihmoje dhe une te ja gjejme nje nuse te mire :lol: :wink:

Kujdes,mos gaboni e te beni mesiti nuseas time. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
28-08-05, 20:39
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per zemergjersin qe tregon ,me vjen keq po nuk me kujtohet qe ta kom lyp ty najher po sidoqe te jet nuk kom bo keq edhe nese ta kom lyp.....
me duhet me prit edhe pak oj e martume se une e du uraten ,e nese ajo nuk me don ateher hajlikoft ty po ta besoj msitnin me ma gjet nje nuse edhe me kan e shtir nuk ka gajle se une e baj,jam shume i qet veq kam me ja nxjerr tjeter kah ket menquri ..kuptohet ku...


Qyqy urata ne ty u paska dashuru ah ishalla ma frik pra darsmja e juve a na thirrni forumistat ajo :?:

teDUAty
28-08-05, 20:52
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per zemergjersin qe tregon ,me vjen keq po nuk me kujtohet qe ta kom lyp ty najher po sidoqe te jet nuk kom bo keq edhe nese ta kom lyp.....
me duhet me prit edhe pak oj e martume se une e du uraten ,e nese ajo nuk me don ateher hajlikoft ty po ta besoj msitnin me ma gjet nje nuse edhe me kan e shtir nuk ka gajle se une e baj,jam shume i qet veq kam me ja nxjerr tjeter kah ket menquri ..kuptohet ku...


Qyqy urata ne ty u paska dashuru ah ishalla ma frik pra darsmja e juve a na thirrni forumistat ajo :?:

OO ku me shku tej te maresa me uraten se per dasem kam mei thirr te gjith shpi-per shpi

rafet llapjani
29-08-05, 00:36
Te gjitha te mirat teDUAty i shalla ke fat,e mos harro me mthirr mue ne dasem aaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
29-08-05, 20:03
Ishalla, edhe mue m'thirr n'dasem! :roll:

e_martumja
29-08-05, 20:04
Ishalla, edhe mue m'thirr n'dasem! :roll:qyqy pse more pa ty nuk behet darsmja :wink:

Urata
29-08-05, 21:48
e_martumja mos m'ngjite iftire!

Tomori
30-08-05, 10:54
teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol: apet po behem e gjymert me ty, kam vendos me ta gjete nje nuse por ajo kogja ka qillu e mencur nuk di a mun duron ti se ajo ta ban 8 me 2 :lol: :lol:
Ajde ishalla eshte kysmet, kuku me dal kysmeti prej internetit behet krejt virtualitet ehehe
Pregaditma nje dhurat per mu dhe burrin time :lol: :lol: :lol:
hahahahahahhahaahhaahaha me ke shti me qeshe me te madhe....
...te raft damlla....ojjjj dreqe....hahhahahaha :wink: :lol: :lol: :lol:

Urata
31-08-05, 14:24
Tomor...!!! Paske nemė se jo mahi!!!

A e ka pa kush teDUAty, se kam fillue me u merakos ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...

teDUAty
31-08-05, 16:56
Tomor...!!! Paske nemė se jo mahi!!!

A e ka pa kush teDUAty, se kam fillue me u merakos ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...


Mos u merakos se ksajde jam ksajde .

Urata
31-08-05, 17:09
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...jo veē veta, se marova tu kerkue nuse per ty...!

teDUAty
31-08-05, 17:16
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...jo veē veta, se marova tu kerkue nuse per ty...!

Kote ke hapur ket tem per mua se une ty te dua dhe asne tjeter

Urata
31-08-05, 18:07
A ka edhe me zor a?!!! :wink:

teDUAty
31-08-05, 18:25
A ka edhe me zor a?!!! :wink:

qka a ka edhe ma zor?

Urata
31-08-05, 18:36
Shtrigaq, mos i "zgjate" fjalet si ēamēakėz...!

Urata
01-09-05, 05:06
Oj qika, 25 vjet e me t'reja, urdheroni se teDUAty eshte i gatshem per NUSE me DUVAK ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

teDUAty
01-09-05, 06:10
Oj qika, 25 vjet e me t'reja, urdheroni se teDUAty eshte i gatshem per NUSE me DUVAK ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ojj qika uraten e kam nuse po mos u mashtroni me fjal te saj se nuk eshte bash mire prej shnete ....

Urata
01-09-05, 14:56
Kastraveci i verdhė me lule n'byth...

blero
02-09-05, 23:30
a ka mbetur nje vajze edhe per mua???
hhahhaha krejt u martuan e u fejuan e per mua nuk mbeti asnje,pershendetje

Urata
03-09-05, 00:33
http://www.oghnia.com/photos/6157.bmp

blero, mbase teDUAty na u tretė qe unė per ty e zdjodha kete syret!

Urata
03-09-05, 00:35
http://www.oghnia.com/photos/9239.jpg


plot shtepia gru!

Urata
03-09-05, 00:36
http://www.oghnia.com/photos/6157.bmp

doGzona
03-09-05, 04:41
http://img366.imageshack.us/img366/662/61576sd.png

blero, mbase teDUAty na u tretė qe unė per ty e zdjodha kete syret!

Urata
03-09-05, 06:22
doGzona, thanx rrush!

laliloli
06-09-05, 21:18
[color=blue]teDuaty edhe pse ma ke lyp dhe nuk ta pata dhon :lol: :lol:

MOs hyn ne gjynah me djalin e ri ,jepi qka te kerkon se te pret dera e gjehnemit ne at dynja. :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
06-09-05, 21:19
http://www.free-e-cards-online.com/Pics/Cards/Thumbnails/LoveCard-DoozyCards-Thumbnail.gif

Urata
27-09-05, 04:12
http://www.missworldcanada.com/banner/main2.jpg

Nusja e teDUAty ...

teDUAty
28-09-05, 03:37
http://www.missworldcanada.com/banner/main2.jpg

Nusja e teDUAty ...


khu pse bre e qite ke syret ktu te une ,a po e sheh qe nuk po merr gjumi tash

Urata
28-09-05, 05:06
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...
ani de se ta nisi me e-mail per diten!

teDUAty
28-09-05, 05:13
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...
ani de se ta nisi me e-mail per diten!


oo hahaaaaaaaaa ; faleminderit ani pra mos e le pa ma qu

mjellma
26-10-05, 19:59
teDUAty a hala nuk ke gjet dashnore aaa moti nuk tu paska ndi zoni gagagaga
trego djel nese nuk ke gjet ta gjejmi nje ma shpejt

Dreni30
26-10-05, 22:42
teDUAty a hala nuk ke gjet dashnore aaa moti nuk tu paska ndi zoni gagagaga
trego djel nese nuk ke gjet ta gjejmi nje ma shpejt

:lol: :lol: :lol: :lol: mjellma a gjalle jeni aaaa, qe sa kohe nuk je lajmeru.

emine
16-01-12, 21:19
ktina si sjelli dardania fat asnjeher,ende ne kerkim dhe pa sukses ncncncnc,:tongue:

tipi engjellor
16-01-12, 22:21
he kavaler he .....more shume jane ama ti me letra hapur.....hahahaha

emine
13-10-12, 23:03
valahi vec qka folni per inati se bolle djalosh a,gjeth me sejgis me mp-ja qeky tipi,,,rrnofsh sa malet quni:biggrin:


miss ju veri maq