PDA

View Full Version : Ejani dhe qeshni.


Faqet : [1] 2 3 4

Murgesha
18-01-04, 10:48
http://www.spass-fun-witze.de/lustige-bilder/tierisch_3_06_03.jpg

lazdrani
19-01-04, 00:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Foto e pare me ka pelqye shume................lazdrani.Qeshja eshte shendet vellah :!: :wink:

florim baftiu
19-01-04, 11:05
shum interesan
vetem vazhdoni keshtu
po qka ish ba me dhenbet e miss assies

Murgesha
20-01-04, 18:27
Ja qka duhet bere kur kompjuteri te ban nervoz.

http://www.vicclap.hu/static/pic/computer/flyingmonitor.jpg

Murgesha
20-01-04, 18:29
Gjentilesa e Maskullit.

http://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg

Murgesha
20-01-04, 18:31
Nje ndeshje fotbolli. Hahahahaha

http://www.vicclap.hu/static/pic/sport/oppositecows.jpg

Murgesha
20-01-04, 18:33
Kjo si po ju duket. Kush eshte me i shpejte.

http://www.gseis.ucla.edu/faculty/kellner/ed270/pictures/bin-laden-on-the-run.jpg

stubllani
22-01-04, 15:29
a per foto jeni nxor a sa dush qe
http://www.fun-spass-witze.de/lustige-bilder/diverse06_02.jpg
http://www.witze-fun-spass.de/lustige-bilder/erfindungen02_07.jpg
http://www.mastel.ch/andre/satire5/flugzeug.jpeg
http://www.mastel.ch/andre/satire6/telefon.jpg
http://www.mastel.ch/andre/satire6/zug.jpg
http://www.mastel.ch/andre/satire3/zigiman.jpg
http://kosovachat.com/img/fotojaves/korrik/daja_kllinton_fotojaves_110.jpg
http://www.xenini.com/balkan_map.jpg
http://www.vicclap.hu/static/pic/photo/710AM.jpg
http://www.vicclap.hu/static/pic/photo/illusion.jpg
pa garderolla hahahahah
http://www.vicclap.hu/static/pic/computer/microcigs.jpg
http://mitglied.lycos.de/dardi/copy.gif
http://www.funnydoodle.com/images/fp-258.gif
http://www.airborneranger.com/saddamclaus.jpg
http://www.funnydoodle.com/images/fp-64.jpg

jehona
22-01-04, 16:30
te pershendes murgesha, a ban me me kallxu bre edhe mu qysh me qit ketu foto, se boll u mundova po nuk po ma rrok diqka :wink: ... flm

TONINO
22-01-04, 21:55
OOooo nonen ha jarabilalemin kush me lagi hmmmmm http://www.connerie.ch/bleu.JPGGeto_21

Barbaroza
23-01-04, 10:27
http://www.xenini.com/dancingbaby.gif
Kush ka nevoje per valltar ne dasmat tuaja,lajmerohuni hahahahhahaaa

TONINO
23-01-04, 20:14
Lepuri ma i madhi ne Kosove.http://www.humour.com/images/images/rabbit-1.jpg

Geto_21

TONINO
23-01-04, 20:17
Pėr qetsim te emocioneve.http://www.humour.com/images/images/roue_illusion.jpg


__________________________________________________ ___________
Geto_21

TONINO
23-01-04, 20:20
Kja ėshtė ngulje direkthttp://www.humour.com/images/zonerose/PatinageArtistique.jpg

Geto_21

TONINO
23-01-04, 20:23
26 Stilet ma tė praktikuarat, kto vlejn sidomos pėr amatera.http://www.humour.com/images/zonerose/abcdef.jpgGeto_21

TONINO
23-01-04, 20:25
Maichel Jakson nga planeti i majmunave.http://www.humour.com/images/images/planetedessinges.jpgGeto_21

TONINO
23-01-04, 20:29
Luna Parki pėr femra ngrrrrrrrrk.http://www.humour.com/images/zonerose/manegeXXX.jpg
__________________________________________________ ___________


Geto_21

Barbaroza
15-02-04, 15:01
http://www.funpages.com/oxymorons/military_private_jumping_jacks_md_clr[1].gif


Nje...dy,nje...dy....tre,kater...
A beni edhe ju gjimnastike keshtu :?: :)

GjIlAnAsI_cSi
03-03-04, 23:48
Hajde Mahall Hajde e Pasni Shkri Krejt Ju Lumt

Ka Psikiatri A Jeni Konen Ma Frik A Jo !!

Shkoni Pak N`Vizit Se Per Atone Kokeshi Bo Si mo ste ju bon send ai Gjunu Hoxhes :D

aferdita
08-03-04, 09:04
http://www.maennerseiten.de/pic_hund3a.jpg

Barbaroza
16-06-04, 11:26
http://www.ze-card.com/images/animated/hi.gif

Barbaroza
16-06-04, 11:26
http://www.ze-card.com/images/animated/birthday.gif

Barbaroza
16-06-04, 11:27
http://www.ze-card.com/images/christmas/snow-flake.gif

Barbaroza
16-06-04, 11:28
http://www.sptimes.com/2002/03/01/photos/ntp-kiss.jpg

Murgesha
16-06-04, 11:49
http://www.sptimes.com/2002/03/01/photos/ntp-kiss.jpg

Wow cfare puthje :lol:

Barbaroza
16-06-04, 13:12
Ja edhe nje tjeter puthje emocionale :wink:

http://equineestates.com/giftshop/pictures/funny-tastes_so_good.jpg

Barbaroza
16-06-04, 13:20
Kung Fu Kitties!
http://www.00fun.com/matrix.jpg

Barbaroza
18-06-04, 15:05
http://di.imgag.com/imgag/product/full/ap/3032988/teddy.gif

Barbaroza
18-06-04, 15:07
http://di.imgag.com/imgag/product/full/ap/2011249/graphic1.gif

Barbaroza
18-06-04, 15:10
http://di.imgag.com/imgag/product/full/ap/2020008/graphic1.gif

aferdita
21-06-04, 08:41
http://members.surfeu.de/dirktrefz/lustige%20bilder/schwimmbad.jpg


http://members.surfeu.de/dirktrefz/lustige%20bilder/arnold.jpg

Barbaroza
24-06-04, 16:53
http://www.dgreetings.com/newimages/hate/hate.gif

Barbaroza
24-06-04, 16:57
http://www.dgreetings.com/newimages/sorry/sorry01.gif

Barbaroza
24-06-04, 16:59
http://www.dgreetings.com/newimages/funcards/funcard03.jpg

Barbaroza
24-06-04, 17:00
http://www.dgreetings.com/newimages/funcards/funcard03.gif

Murgesha
24-06-04, 17:03
Hhahaahhaahahhaha Te forta shume Barbaroza.

Barbaroza
25-06-04, 11:13
Ja edhe nje e forte :lol: http://www.funnies.com/bean/overdose.jpg

liklik
26-07-04, 21:42
Ju lumte me te vertete jeni te mrekullueshem.Me keni bere me te vertet te qesh hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
28-07-04, 14:23
http://www.quizparadise.de/images/auto93.jpg

Murgesha
28-07-04, 14:34
http://www.sjove-fotos.dk/images/new_pa4.jpg

aferdita
28-07-04, 20:15
kush po don me u rreh me mua
http://www.hornrabe-tours.de/photo_album/kalahari%204/SA%20643%20%20lustige%20Kerlchen.JPG

Murgesha
30-07-04, 14:21
http://www.sjove-fotos.dk/images/tiere383.jpg

Murgesha
30-07-04, 14:22
Zyret e netit ne Irak!!!!!!!!!!!

http://www.sjove-fotos.dk/images/kurios165.jpg

Barbaroza
16-08-04, 13:38
http://www.dgreetings.com/newimages/digitallove/digi1.gif
Hey!Come Out!

Barbaroza
16-08-04, 13:40
http://www.dgreetings.com/newimages/digitallove/digi2.gif

Barbaroza
16-08-04, 13:43
http://www.dgreetings.com/newimages/digitallove/dlani2.gif

Barbaroza
16-08-04, 13:45
http://www.dgreetings.com/newimages/digitallove/dlani1.gif

Barbaroza
16-08-04, 13:52
http://www.dgreetings.com/newimages/likeu/luani3.gif

Murgesha
16-08-04, 22:17
http://www.sjove-fotos.dk/images/menschen17.jpg

Murgesha
16-08-04, 22:19
Me ler mami se jam i uritur. :lol: :lol:

http://www.sjove-fotos.dk/images/rs0649.jpg

Murgesha
16-08-04, 22:20
http://www.sjove-fotos.dk/images/13babyseat.jpg

Murgesha
16-08-04, 22:22
http://www.sjove-fotos.dk/cat-massage.jpg

Murgesha
16-08-04, 22:28
http://www.sjove-fotos.dk/images/jacuzzi-baby.jpg

Murgesha
24-08-04, 13:36
http://www.sjove-fotos.dk/images/news9.jpg

Jam i ri 20 vjeqar, kerkoj dashnore, me peshe minimale 150kg. :lol:

Murgesha
24-08-04, 13:39
Ne net jam mashkulli me seksual. :wink:
http://www.sjove-fotos.dk/images/oy.jpg

Murgesha
24-08-04, 13:45
http://www.101jokes.dk/dagensfoto/bilvask20040126.jpg

Tomori
24-08-04, 14:27
http://www.sjove-fotos.dk/images/news9.jpg

Jam i ri 20 vjeqar, kerkoj dashnore, me peshe minimale 150kg. :lol:
hahaha Murgesh pash zotin ku e gjete ket Elefand

Barbaroza
27-08-04, 12:06
http://www.sjove-fotos.dk/images/news9.jpg

Jam i ri 20 vjeqar, kerkoj dashnore, me peshe minimale 150kg. :lol:

Si duket u gjeten keta te dy(po thuhet permes internetit) :lol:
http://mateiko.wz.cz/haluze/miss%20slanina.jpg

Tomori
27-08-04, 12:29
Gjentilesa e Maskullit. Murgesh kjo foto me ka len pershtypje te madhe ...Vallahi ky duhet me qen Shqiptar hajt bre burri botes veq qashtu e i kie punet terezi

http://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg

Murgesha
28-08-04, 13:24
Per ju qe detin e keni larg, urdheroni mesohuni si ta tejkaloni veren e nxehte. :wink: :wink:

http://www.101jokes.dk/dagensfoto/swimmingpool20040126.jpg

Murgesha
29-08-04, 13:41
Parkingu per femra. :lol:
http://www.101jokes.dk/reader/parkingforwomen.jpg

Murgesha
29-08-04, 13:43
Macja e etur.
http://www.sjove-fotos.dk/images/thirstycat.jpg

Murgesha
04-09-04, 18:16
Smiileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
http://www.sjove-fotos.dk/images/63777332.jpg

Murgesha
04-09-04, 18:18
http://www.101jokes.dk/dagensfoto/1115-4-med20040530.jpg

Tomori
13-09-04, 16:14
Gjentilesa e Maskullit. Murgesh kjo foto me ka len pershtypje te madhe ...Vallahi ky duhet me qen Shqiptar hajt bre burri botes veq qashtu e i kie punet terezihttp://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg

Engjellushja
13-09-04, 22:08
Gjentilesa e Maskullit. Murgesh kjo foto me ka len pershtypje te madhe ...Vallahi ky duhet me qen Shqiptar hajt bre burri botes veq qashtu e i kie punet terezihttp://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg


hahhahahahahahaha ah jo pot duket por Shqiptar 100% esht ahahahahahaha

DannyAus
30-09-04, 10:10
Gjentilesa e Maskullit. Murgesh kjo foto me ka len pershtypje te madhe ...Vallahi ky duhet me qen Shqiptar hajt bre burri botes veq qashtu e i kie punet terezihttp://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg

Po kete imigj te kesaj fotoje e kam pa me syt e mi ne shqiperi,, duke shku nga shqiperia per ne kosove,, afer Kukesit,, burri perpara me cigare ne goj,, femrat tu bajt dru si kjo vajza ne foto,,,,,

DannyAus
30-09-04, 10:30
http://www.sjove-fotos.dk/images/news9.jpg

Barbaroza
30-09-04, 10:35
http://www.vicclap.hu/static/pic/photo/Balkanboy.jpg
Vertete te tilla pamje kam hasur edhe une ne Shqiperi.Ne bisede e siper nje shqiptar nga Shqiperia na pat thene:"A torturohen grate ne kete menyre ne Kosove sikur tek ne?"Natyrisht se pergjigjja jone ishte jo.
Ne Kosove vertete pamje te tilla s'ka!!!

DannyAus
30-09-04, 10:40
http://www.ze-card.com/images/animated/hi.gif

DannyAus
01-10-04, 07:22
http://www.gseis.ucla.edu/faculty/kellner/ed270/pictures/bin-laden-on-the-run.jpg

Honesty^uk.
05-10-04, 18:49
http://www.bastardidentro.com/misc/bastardidentro/data/images/c/C.jpg

ShEjToNkA
15-10-04, 00:44
http://www.posterdreams.com/prodbilder/pgm/5000/5500/5555.jpg

Ja pra kėta janė djemėt simaptik tė forumit tonė Dardani. Si duket qenkan ulur dikund nė bashqe e po pinė kafeee :roll: :lol:
Nga e majtė:

Lazdrani, Naki , Loloku , Honesty^Uk , MemfiSx ,Vushtria ,Krokodilli, Turisti, Livoreka, Armani & Gentiani.

Gentiana
18-10-04, 11:53
http://www.xenini.com/montazhat/biciklisti_qart.jpg

Honesty^uk.
21-10-04, 18:32
http://www.bastardidentro.com/misc/bastardidentro/data/images/img_56281bbcff2853d18b8eecd83a9f8768.jpg

Honesty^uk.
21-10-04, 18:39
http://www.bastardidentro.com/misc/bastardidentro/data/images/b/babboandato.jpg

Barbaroza
22-10-04, 16:08
http://www.funnypop.com/images/porta_potty.jpg

Barbaroza
22-10-04, 16:09
http://www.funnypop.com/pictures/data/504/112longevity.jpg

Krokodilli
24-10-04, 11:08
HAHAHAHA te pershendes Barbaroza, flm per kete foto dhe humorin qe ka te bej me foton,,, very funny


http://www.funnypop.com/pictures/data/504/112longevity.jpg[/quote]

dr1ta
27-10-04, 22:28
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/7/40.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:29
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/7/49.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:31
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/8/how-USA-found-Saddam.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:36
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/7/23_2.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:37
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/7/92_2.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:42
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/6/38.jpg

dr1ta
27-10-04, 22:44
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/6/03.jpg

Krokodilli
28-10-04, 11:04
http://www.realfunnypictures.com/pictures/funny-pictures51.jpg

Jacko^vaR^
30-10-04, 02:41
http://www.mostneglectedsite.com/headsup.jpg

DEA
31-10-04, 10:24
http://www.mostneglectedsite.com/headsup.jpg ha ha a po dine kushe qka oshte qeky.

Rudi_1
31-10-04, 23:14
http://www.mostneglectedsite.com/headsup.jpg ha ha a po dine kushe qka oshte qeky.
Dea sipas mendimit tend (hahahaha) eshte mashkull apo femer (hahahah)
:lol: :lol: :lol:

Rudi_1
04-11-04, 23:36
http://www.xenini.com/montazhat/biciklisti_qart.jpg
Bravo Genta fotoja me e bukur...
Te pershendes..... 8)

Mafiozi
05-11-04, 12:55
http://www.yatahonga.com/data/media/62/200492/vakantieleed.jpg

MemphiSx
08-11-04, 21:13
Pa qellim

http://www.guneyege.net/yazar/resim/jeanne-0511.jpg

U qu gabim prej vorrit

http://www.geocities.com/filemelayu/gambar/filem/senario_lagi15b.jpg


Pilotat n'Kosove
http://www.siberalem.com/gruplar/Eglence%20Komedi%20Mizah/pilot.jpg


http://www.fokusi.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=40

dr1ta
09-11-04, 01:42
http://www.funpic.hu/files/pics/00018/00018359.jpg

dr1ta
09-11-04, 01:43
http://www.funpic.hu/files/pics/00018/00018326.jpg

Honesty^uk.
14-11-04, 11:25
http://www.bad-idea.de/img/afuturedemocrat.jpg

Gentiana
15-11-04, 15:25
http://home.student.uu.se/k/kiak5727/public_html/humor/rat.jpg

Diana007
17-11-04, 09:49
http://gallery.photo.net/photo/344606-md.jpg

Mafiozi
19-11-04, 17:36
Ne kosov nuk ka prkinge per kerre, ketu edhe per njerz :?

http://www.yatahonga.com/data/media/62/2004111/parking.jpg

Murgesha
19-11-04, 19:00
http://www.101jokes.dk/reader/onthehunt.jpg

http://www.101jokes.dk/reader/food02photoblog-azemat-com.jpg

http://www.101jokes.dk/dagensfoto/wrongway.jpg

uliksi31
20-11-04, 02:04
Ne kosov nuk ka prkinge per kerre, ketu edhe per njerz :?

http://www.yatahonga.com/data/media/62/2004111/parking.jpg

Barbaroza a keta jane me te mencurit a :?: :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-11-04, 14:03
http://www.bestfoto.com/Galleries/Gallery_020/jan02366b3comb.jpg

Honesty^uk.
21-11-04, 00:09
http://www.sc320.co.uk/images/photos2/weird3.jpg

dr1ta
21-11-04, 20:50
http://www.funpic.hu/files/pics/00020/00020079.jpg

dr1ta
21-11-04, 20:59
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/27/47.jpg

dr1ta
21-11-04, 21:00
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/27/46.jpg

dr1ta
21-11-04, 21:03
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/4/25_2.jpg

dr1ta
21-11-04, 21:13
http://www.nettxtra.no/mediasenter/data/media/4/30.jpg

platori
25-11-04, 09:53
http://www.geocities.com/larteaga/images/humor/pelicula6.jpg

Mafiozi
25-11-04, 15:03
Katundar te nderuar keni kujdes, policia e ka Radarin e ri :lol:

http://www.yatahonga.com/data/media/48/2003111/Exces_de_vitesse.jpg

dr1ta
01-12-04, 21:56
http://www.geocities.com/ujku81/images/femijet/babiesfight.jpg

dr1ta
01-12-04, 21:58
http://www.geocities.com/ujku81/images/femijet/babiesmiddlefinger1.jpg

dr1ta
01-12-04, 22:28
http://www.humorweb.no/bilder/katt_i_sofa.jpg

KriSTaL
02-12-04, 12:07
hej shume te forta besomni fillova te qesh me ze..tha vellau qka u ba qe po qesh a..thash eja kqyr..kur e pa ai fotot ja nisi edhe ai...
mbas 2 min mami tha qka keni qe po qeshni more na tranut..se fot qeshnim me ze..tham eja shiko duke qesh ahhaha edhe mami erdhi..edhe ajo kur i pa fotot me radar e te gjitha duke lujtur me top..ja ka nis me qesh edhe ajo..me te madhe te gjith veq ushtojke shtepia..mbas pak erdhi babi..tha qka keni qe po qeshni keshtu te gjith..i tham eja shiqo , kur erdhi dhe ai ka plas gazin..dhe ate moment..erdhen dajet..dhe ne duke qeshur dolem me i prit as me ju fol smujshim..edhe ata i shtim me i kqyr foto..e keshtu muhabeti duke qeshur shkoi ter diten. hahahahahahhaha

MemphiSx
05-12-04, 21:21
http://www.xenini.com/shpk-njesia-speciale.jpg


http://www.xenini.com/Albright-Bajrami-ipko.jpg


http://www.xenini.com/mbyllur-renovim.jpg


http://www.xenini.com/billbordi-pdk.jpg


http://www.xenini.com/Hollbruk-Ibra-Kadarea.jpg


http://www.xenini.com/ldk-vetoni.jpg


http://www.xenini.com/Daci-ambeltorja.jpg


http://www.xenini.com/all-inclusive-copy.jpg


http://www.xenini.com/Bajrami-qnaki-rrast.jpg

KriSTaL
06-12-04, 08:44
Murgeshaaaa hahahah , sikur ta dija qe do benim ashtu do instaloja nje kamer te fshehur hahahahha , vertet ishin te mrekullueshme , tash me mjafton qe kam , te gjitha e-meillat e miqeve te Bushit ahhahahahah dhe te bushit

KriSTaL
06-12-04, 08:48
hej shume te forta besomni fillova te qesh me ze..tha vellau qka u ba qe po qesh a..thash eja kqyr..kur e pa ai fotot ja nisi edhe ai...
mbas 2 min mami tha qka keni qe po qeshni more na tranut..se fot qeshnim me ze..tham eja shiko duke qesh ahhaha edhe mami erdhi..edhe ajo kur i pa fotot me radar e te gjitha duke lujtur me top..ja ka nis me qesh edhe ajo..me te madhe te gjith veq ushtojke shtepia..mbas pak erdhi babi..tha qka keni qe po qeshni keshtu te gjith..i tham eja shiqo , kur erdhi dhe ai ka plas gazin..dhe ate moment..erdhen dajet..dhe ne duke qeshur dolem me i prit as me ju fol smujshim..edhe ata i shtim me i kqyr foto..e keshtu muhabeti duke qeshur shkoi ter diten. hahahahahahhaha

Hhehhehhehehhehehhehhhehehehheh Kristal jam kan quj qesh edhe un duke lexu hehehhehehehh bile tuj shkru edhe jam tuj qesh hehhhhhehhehhhehehhheheheheh
T pershndes shprejojm se do te postojm edhe foto me te mira per disonim :wink:

diana007 - si Jems bondi hahhahhaha foto te mira shumeeeee

Diana007 do me mesooooooooooooooooshhhhhhh notiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn ahhahahahah

Loloku
06-12-04, 11:58
Mos ja nxjerrni bishtin!

[imhttp://www.movie-machine.tv/thumbs/Buky/11_thumbs_04/fuck-dolls/fuck-dolls-redlight-district-scene-6-crec/12.jpgg][/img]

Diana007
06-12-04, 15:13
diana007 - si Jems bondi hahhahhaha foto te mira shumeeeee

Diana007 do me mesooooooooooooooooshhhhhhh notiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn ahhahahahah

hehheheheheheheh kam mesu kam mesu por jo edhe aq mir hhehhehhe por do te mesohem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KriSTaL
06-12-04, 16:44
Mos ja nxjerrni bishtin!

[imhttp://www.movie-machine.tv/thumbs/Buky/11_thumbs_04/fuck-dolls/fuck-dolls-redlight-district-scene-6-crec/12.jpgg][/img]

ahahhahahah Loloku per bisht te kujt e ke fjalen aaaaaa ahhaha !

MemphiSx
10-12-04, 13:10
Shum Grup i mir Muzikor Tashe Parlamenti e kalon kohen edhe me Muzik

http://www.xenini.com/Beatles-pdk-copy.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:30
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/10.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:31
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/2.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:31
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/3.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:32
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/4.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:33
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/7.jpg

dr1ta
12-12-04, 16:34
http://www.cool.no/artikler/humor/bilder/januar-04/8.jpg

ShEjToNkA
15-12-04, 23:45
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/animaxx/bonbon.gif[/b]

ShEjToNkA
15-12-04, 23:46
http://osimorais.blig.ig.com.br/imagens/meleca.jpg

KriSTaL
18-12-04, 12:26
http://www.zafrkancije.co.yu/slike/poznati/britneyspears.jpg

KriSTaL
18-12-04, 12:28
http://www.zafrkancije.co.yu/slike/poznati/britneyspears.jpg

Keshtu duken bukuroshet Amerikana Para GRimit. ne anen e djatht. eshte para Grimit, ne anene e Majt MBas Grimit.

Desha te ju them se Vertet femrat shqiptare jan te bukura. por nuk din te perdorin Grimin mire.

KriSTaL
18-12-04, 12:30
http://www.zafrkancije.co.yu/slike/poznati/jenniferlopez.jpgShikoni dhe nje Yll Tjeter pra Jeni

Murgesha
18-12-04, 13:39
http://www.101jokes.dk/jul/humor16.jpg

Murgesha
18-12-04, 13:42
I lodhuri. :lol:
http://www.101jokes.dk/reader/traet4.jpg

Murgesha
18-12-04, 13:50
http://www.101jokes.dk/reader/traet2.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:20
http://www.funpic.hu/files/pics/00020/00020900.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:22
http://www.funpic.hu/files/pics/00020/00020898.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:30
http://www.funny-city.com/photos/images/0478.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:37
http://www.best-pictures.com/funny/pics/bc4.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:38
http://www.best-pictures.com/funny/pics/el10.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:41
http://www.pictures-pictures.net/daily/1224.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:46
http://images2.jokaroo.net/images/burgerbaby.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:49
http://prague.tv/galleries/funny-pics1/aftermath.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:53
http://prague.tv/galleries/funny-pics1/authority.jpg

dr1ta
24-12-04, 21:54
:lol: :lol: :lol: :lol:
http://prague.tv/galleries/funny-pics1/baddate.gif

dr1ta
24-12-04, 21:58
http://prague.tv/galleries/funny-pics1/bush2.jpg

Honesty^uk.
25-12-04, 15:01
http://www.best-pictures.com/funny/pics/el10.jpg


dr1ta , edhe Mbreteresha jone duhet me i pastru hundet, biles kjo me mire me doreza :lol: :lol:

Hitleri
27-12-04, 11:27
http://www.uglypeople.com/uploaded/6/ugly3.jpg

Hitleri
27-12-04, 11:31
http://www.uglypeople.com/uploaded/18609/funny2.jpg
http://www.uglypeople.com/uploaded/18609/babypee.jpg

sean_paul
29-12-04, 19:35
"Femrat e kan ni dhurat e rujn ni koh te gjat kur vjen qasti e humbin per nje NAT" hahahahaha

Murgesha
06-01-05, 22:22
http://www.sjove-fotos.dk/images/mail.jpg

Murgesha
06-01-05, 22:24
http://www.sjove-fotos.dk/images/dsfd.jpg

Murgesha
06-01-05, 22:38
http://www.azmagic.com/Image_Gall8770252820/ImageGallery/photos/Dyr/fullImages/kat_massage.jpg

Murgesha
06-01-05, 22:38
http://www.azmagic.com/Image_Gall8770252820/ImageGallery/photos/Dyr/fullImages/Landet.jpg

Murgesha
06-01-05, 22:42
http://www.azmagic.com/Image_Gall8770252820/ImageGallery/photos/Biler/fullImages/Lady_light.gif

ShEjToNkA
08-01-05, 01:54
http://risatepertutti.interservizi.it/pics/animalazzi/cagnazzi/simangia.jpg

ShEjToNkA
08-01-05, 01:58
http://www.boners.com/content/791379.1.jpg

Luana
08-01-05, 07:23
http://www.allfunnypictures.com/images/condom13.jpg

Luana
08-01-05, 07:25
http://www.allfunnypictures.com/images/condom18.jpg

Luana
08-01-05, 07:26
http://www.allfunnypictures.com/images/weenie.jpg

Luana
08-01-05, 07:36
http://www.allfunnypictures.com/images/wrong_turn.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/squirt2.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/dogbed.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/sniper.jpg

Luana
08-01-05, 07:45
http://www.allfunnypictures.com/images/headtoilet.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/drivethru.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/gocart.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/ladies.jpg

Luana
08-01-05, 08:03
http://www.allfunnypictures.com/images/office.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/office2.jpg

Luana
08-01-05, 08:10
Who is next baby :lol: :lol:
http://www.allfunnypictures.com/images/queenie.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/squirt1.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/squirt3.jpg

http://www.allfunnypictures.com/images/sushiplace.jpg

Mr_100%
08-01-05, 23:26
http://dl.lustich.net/bilder/clintonsays.jpg

Mr_100%
08-01-05, 23:31
http://dl.lustich.net/bilder/perfektermann.gif

moti jeni kah e lypni jau gjeta

Mr_100%
08-01-05, 23:33
http://dl.lustich.net/bilder/difference.jpg

Mr_100%
08-01-05, 23:36
http://dl.lustich.net/bilder/frauenmaus.jpg

CILA ESHTE KJO MOREEEEEEEEEEE

Luana
09-01-05, 00:30
cila eshet Mr_100% se spo e di as une :?: :?:

ishalla s'jam une :roll:

Mr_100%
09-01-05, 00:33
cila po ta merr mendja ty??????????????

Luana
09-01-05, 01:06
cila po ta merr mendja ty??????????????


nuk e di valla http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a050.gif

Hajt kallxom de kush eshte kjo :?:

Mr_100%
09-01-05, 01:10
MURGESHA moje,a spo e njeh aa :?: :D

Luana
09-01-05, 01:34
MURGESHA moje,a spo e njeh aa :?: :D


Jo , deshta nji her me than por u tuta mos po gaboj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
09-01-05, 01:42
MURGESHA moje,a spo e njeh aa :?: :D


Jo , deshta nji her me than por u tuta mos po gaboj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Une desha te them per diken tjeter,por thash po gaboj edhe me shume.E shyqyr qe nuk thash :lol: :lol:

Luana
09-01-05, 02:05
Une kam desht me then se eshte shejtonka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TONINO
09-01-05, 20:43
OJ LUANA, LUJE LUJE BISHTIN SE TY TĖ KA HIJE ME LUJT BISHTIN !!!


Geto_21

Barbaroza
10-01-05, 11:58
http://dl.lustich.net/bilder/clintonsays.jpg
Very funny. :lol: :lol:

ARVANITI
10-01-05, 18:04
thuhet LUANESHA e jo LUANA

Luana
10-01-05, 21:11
OJ LUANA, LUJE LUJE BISHTIN SE TY TĖ KA HIJE ME LUJT BISHTIN !!!


Geto_21Ku jeti he reja te vraft :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
10-01-05, 21:12
thuhet LUANESHA e jo LUANA


:wink:

ARVANITI
11-01-05, 18:12
Luana moj luaneshe
po me ben me qesh

ahahahahahaha

Luana
11-01-05, 21:30
Luana moj luaneshe
po me ben me qesh

ahahahahahaha

qyqyqy ishalla nuk i ke perngja Turistit edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mr_100%
11-01-05, 21:35
Shpirti i ambel bre.
http://www.shqip.dk/modules/coppermine/albums/userpics/10252/alt.jpgMurgesha mos te lashinnnnnnnnnn,A spo e njeh VUSHTRRIN AAAAAAA :?:

Rebeli
12-01-05, 00:11
Shpirti i ambel bre.
http://www.shqip.dk/modules/coppermine/albums/userpics/10252/alt.jpgMurgesha mos te lashinnnnnnnnnn,A spo e njeh VUSHTRRIN AAAAAAA :?:


Kush pat shpirt me ja kthy tyten ksa mace kaq te mir ?[/b]

ShEjToNkA
12-01-05, 10:52
Shpirti i ambel bre.
http://www.shqip.dk/modules/coppermine/albums/userpics/10252/alt.jpgMurgesha mos te lashinnnnnnnnnn,A spo e njeh VUSHTRRIN AAAAAAA :?:


Mrrrrrr oo ,Macja e Vushtrris e jo Vushtrria qyyyyy :evil:

ShEjToNkA
12-01-05, 10:55
http://www.2000greetings.com/catlaugh.jpg

dr1ta
22-01-05, 04:11
http://www.4humor.com/fv/pictures/boss.jpg

dr1ta
22-01-05, 04:28
http://www.parody-pages.com/coolpics/0005coolpix.jpg

dr1ta
22-01-05, 04:31
http://www.parody-pages.com/coolpics/0008funnypix3.jpg

turisti
22-01-05, 15:51
Luana moj luaneshe
po me ben me qesh

ahahahahahaha

qyqyqy ishalla nuk i ke perngja Turistit edhe ti :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo,sepse tjeret jane vetem :" kopia ime e keqe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:

cammi
22-01-05, 23:12
hej njerz a u lodhet , foto te forta paskit qit ktu e qysh duhet breeee :roll: :roll: :roll: :roll: ????????

DEA
22-01-05, 23:19
hej njerz a u lodhet , foto te forta paskit qit ktu e qysh duhet breeee :roll: :roll: :roll: :roll: ????????
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=671
ketu i gjene :wink:

cammi
22-01-05, 23:26
DEA faleminderit shum per ndihmen do ta provoj veq jo sonte mendova mi qit do foto qe i kam te gatshme po sidoqofte flm. edhe nje here ;) ..

DEA
25-01-05, 16:03
ky i pari paska ik nga burgu po me duket hahahahahahahahha

AK^47
25-01-05, 17:01
HuHuHuHuHuHuHuHuHuHuHuHuHuH DEA a po e she far mafi jan qita tret shum Fört kan dal

Maca
26-01-05, 20:19
http://www.og-xanten.de/images/DummGesichtme_ve_11.gif

Maca
26-01-05, 20:21
Yeahhh baby can you feel the beat

http://www.og-xanten.de/images/DummGesichtBruce1.jpg

Maca
26-01-05, 20:25
hahahahhahahahhahahah kqyrne more plaken ncnc mu osht ka me lyp hih

http://www.sahneschnitte-1.de/Nonne-Computer.jpg

Maca
26-01-05, 20:26
opaaaaa qyky koka burr i fort bree bäää hhih :oops:

http://www.sahneschnitte-1.de/Fitness.jpg

Maca
26-01-05, 20:27
http://www.sahneschnitte-1.de/Kopflos.jpg

Maca
26-01-05, 20:28
http://www.sahneschnitte-1.de/Sombrero.jpg

Maca
26-01-05, 20:29
mmm hapi a jeni more tu e pa per unaz i ka hap komt gruja hahah

http://www.sahneschnitte-1.de/Ring.jpg

Maca
26-01-05, 20:30
http://www.sahneschnitte-1.de/Love%20Hurts2.jpg

Maca
26-01-05, 20:31
http://www.sahneschnitte-1.de/Love%20Hurts3.jpg

Maca
26-01-05, 20:33
http://informatica.dbz.be/inform_timmoerman/images/lachen.jpg

Luana
26-01-05, 20:57
Oj Mac po dreq je valla :lol: :lol: :lol:

marova tu kesh moj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
26-01-05, 21:03
Luana hahaha ishallah nuk shkirehesh se qka bojm na pa ty ketu qik :wink:

Luana
26-01-05, 21:10
Luana hahaha ishallah nuk shkirehesh se qka bojm na pa ty ketu qik :wink:

Po me qeshet ma shume me at breshken edhe at qe po e shtin gajtanin http://www.cosgan.org/images/midi/frech/e055.gif

dr1ta
26-01-05, 21:28
opaaaaa qyky koka burr i fort bree bäää hhih :oops:

http://www.sahneschnitte-1.de/Fitness.jpg

A thua me cka e mban ky ket far send? :roll: :lol: :lol:

Maca
27-01-05, 18:42
Luana hahaha ishallah nuk shkirehesh se qka bojm na pa ty ketu qik :wink:

Po me qeshet ma shume me at breshken edhe at qe po e shtin gajtanin http://www.cosgan.org/images/midi/frech/e055.gif

Luana nese arita me te shti me qesh ather me vjen mire shum :lol:

Shum interessant a,un kur i pash deri sa i qita ktu qeshja dej ne dhom te ndejtjes mu ndike kuku ... :wink:

Maca
27-01-05, 18:44
opaaaaa qyky koka burr i fort bree bäää hhih :oops:

http://www.sahneschnitte-1.de/Fitness.jpg

A thua me cka e mban ky ket far send? :roll: :lol: :lol:

dr1ta hahaah se di pyte doni mashkull ja din renin ata hahaha po ti kishe se din hehe qka je ti qka je :oops:

Maca
27-01-05, 19:41
Arb haha a edhe ti paske chat tendin ne MSN a hemmm edhe une kam hehehe juhuuu a e din si quhet [email protected] qeshtu disi ka edhe foto aty te mijat hahhah :oops:

Arb
27-01-05, 20:01
Arb haha a edhe ti paske chat tendin ne MSN a hemmm edhe une kam hehehe juhuuu a e din si quhet [email protected] qeshtu disi ka edhe foto aty te mijat hahhah :oops:

Ama more link-un se nuk e gjeta :wink:

Murgesha
28-01-05, 13:31
http://www.sjove-fotos.dk/images/pic0610.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:32
http://www.sjove-fotos.dk/images/snowplow.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:34
Esmerallda :lol:

http://www.sjove-fotos.dk/images/lady.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:35
Elefanti i humbur

http://www.sjove-fotos.dk/images/61023.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:36
Kur ju mungon pasqyrja pėrdorne kamerėn. :D

http://www.sjove-fotos.dk/images/shaving.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:37
"Burrat imitator"

http://www.sjove-fotos.dk/images/mens.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:38
http://www.sjove-fotos.dk/images/vwtrans.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:39
http://www.sjove-fotos.dk/images/tires.jpg

Murgesha
28-01-05, 13:39
http://www.sjove-fotos.dk/images/aparca.jpg

Diana007
01-02-05, 17:59
http://dermaku.coms.ph/images/sala_peshngritesi.jpg

Diana007
01-02-05, 18:00
http://dermaku.coms.ph/images/1binjaket.jpg

Luana
09-02-05, 21:19
Sa pa lidhje spo me lejon te tregoj fotot :cry:

turisti
09-02-05, 21:43
Sa pa lidhje spo me lejon te tregoj fotot :cry:

Mjafton AEROPORTI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,leje keshtu.

Luana
19-03-05, 15:41
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
19-03-05, 19:45
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:

Kercovari
20-03-05, 11:24
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

turisti
20-03-05, 13:20
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:

erita
20-03-05, 13:23
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:ku jan ato foto per me qeshur. kesh ka rreshas prej ngutjes qe e bere dhe befasi kisha, spaska gje per me pa perveq aeroporti i dashur i Turistit qe u knaqe njeri tu kerku boten :lol: :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 13:33
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:ku jan ato foto per me qeshur. kesh ka rreshas prej ngutjes qe e bere dhe befasi kisha, spaska gje per me pa perveq aeroporti i dashur i Turistit qe u knaqe njeri tu kerku boten :lol: :lol: :lol:

Po valla -eritushe-,sepse " aeroportat e femrave kan qene gjithmone terheqes per te ateruar neper udhetimet e mia boterore,heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh e.............. :wink:

Kercovari
20-03-05, 14:55
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

turisti
20-03-05, 22:22
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

He bre qe te krruhet ai sistemi navigator e i perzin koordinatat,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :P :wink:

Kercovari
20-03-05, 22:52
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

He bre qe te krruhet ai sistemi navigator e i perzin koordinatat,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :P :wink:
I frymezu me qipa elektronik te siliciumit,nuk bej gabim se koordinatat te i kam thene te sakta.hahahhahahahahahahahahahahhahaah!

turisti
20-03-05, 22:55
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

He bre qe te krruhet ai sistemi navigator e i perzin koordinatat,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :P :wink:
I frymezu me qipa elektronik te siliciumit,nuk bej gabim se koordinatat te i kam thene te sakta.hahahhahahahahahahahahahahhahaah!

Te besoj,ishallah nuk ateroj ne quba,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:

Kercovari
20-03-05, 22:58
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

He bre qe te krruhet ai sistemi navigator e i perzin koordinatat,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :P :wink:
I frymezu me qipa elektronik te siliciumit,nuk bej gabim se koordinatat te i kam thene te sakta.hahahhahahahahahahahahahahhahaah!

Te besoj,ishallah nuk ateroj ne quba,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Mjeri ti i mjeri ne te zente Muqaqo Fidel kastro,hahahhahahahahahahaha!

turisti
20-03-05, 23:00
Airporti i Holandes a :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk di tash se nuk shoh prej mjegulles,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ndero kursin e fluturimit,aeroporti Otava eshte i hapur,koha e kthellt pa vransira.

Po,ai eshte aeroporti i im me i dashur......... :P :wink:
Po jo si ai i shkupit me gardhnaje.hahahahahahahahaah!E une e di se ku te dhembe per ato te dhashe ato koordinata.ahahhahahaahah!

He bre qe te krruhet ai sistemi navigator e i perzin koordinatat,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :P :wink:
I frymezu me qipa elektronik te siliciumit,nuk bej gabim se koordinatat te i kam thene te sakta.hahahhahahahahahahahahahahhahaah!

Te besoj,ishallah nuk ateroj ne quba,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Mjeri ti i mjeri ne te zente Muqaqo Fidel kastro,hahahhahahahahahahaha!

Jok bre,ate qe e mashtroj me nje spec te Kercoves sepse nuk ka ne KUBE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
20-03-05, 23:09
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

turisti
20-03-05, 23:17
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
21-03-05, 08:32
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

turisti
21-03-05, 11:36
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
21-03-05, 15:02
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

turisti
22-03-05, 00:45
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:

Kercovari
22-03-05, 10:07
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

turisti
22-03-05, 11:33
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

E dua jeten e " ērgareve ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
22-03-05, 11:45
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

E dua jeten e " ērgareve ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaha. :wink:
Po,se ato kallaisin jo vetem kusija po edhe shishe te birres.hahahahahahahahahahahahahahahaah!

turisti
22-03-05, 11:48
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

E dua jeten e " ērgareve ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaha. :wink:
Po,se ato kallaisin jo vetem kusija po edhe shishe te birres.hahahahahahahahahahahahahahahaah!

ZEMRĖN JAV KALLAISSHA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:

Kercovari
22-03-05, 11:51
Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

E dua jeten e " ērgareve ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaha. :wink:
Po,se ato kallaisin jo vetem kusija po edhe shishe te birres.hahahahahahahahahahahahahahahaah!

ZEMRĖN JAV KALLAISSHA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Ti paske hy ne enderr te qergarkave.hahahahahahaahahahhahahahahah!
Jan te mira mos harro!

turisti
22-03-05, 11:52
[quote:494da366cc="Kercovari"]Pse nuk ka speca Kuba a,po nuk ka edhe kercova,ka vetem kastraveca dhe patlxhana.hahahahahahahah!

Jo,por ne Kube jane shume te kerkuar te Kercoves sepse e kan " efektin special - anti nuklear,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaha. :wink:
Nuk e kam dite se Kercova paska bio produkte.hahahahahhahahahahaah!

Nuk jam i sigurt VITAMINKA a eshte Kercoves a e Prilepit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Vitaminka eshte e Perlepit,Ditaminka e Kercoves.hahahahahahahahah!

Aiiiiii edhe ti,po a jan qikat e tezes? :wink:
Shume te aferta se konzerve groshe Cincaresh.hahahahahahahahahahah!

E dua jeten e " ērgareve ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahaha. :wink:
Po,se ato kallaisin jo vetem kusija po edhe shishe te birres.hahahahahahahahahahahahahahahaah!

ZEMRĖN JAV KALLAISSHA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Ti paske hy ne enderr te qergarkave.hahahahahahaahahahhahahahahah!
Jan te mira mos harro![/quote:494da366cc]

Hmmmmmm,po ku ka femer te keqe?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink: