PDA

View Full Version : Albumi Fotografik


 1. Ejani dhe qeshni.
 2. Foto nga trojet shqiptare.
 3. VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu
 4. Romancė dardane...
 5. Foto veturash
 6. Foto VIP-av Shqiptare!!!
 7. Autografe tė fytyrave tė njohura...!
 8. Foto t'Prizrenit
 9. Foto te artistave te huaj!!
 10. Foto te Miss-ave
 11. Pamje mahnitėse nga shpellat e trojeve tona...!!!
 12. Foto qė simbolizon debatin e mirefilltė.
 13. Arti Figurativ
 14. PANORAMA
 15. Foto nga Familja Mbreterore
 16. Punime artistėsh shqiptarė!
 17. Rruga E Loteve
 18. “Fredom of the Seas” Anija mė e madhe nė botė.
 19. Foto interesante
 20. Shtėpia nė rrota
 21. futboll
 22. tung
 23. Disa Punime Te Studenteve Ne Fakultetin E Artit Figurativ
 24. •®•wallpaper-w-xp•©•
 25. Fotot mė tė mira tė vitit 2006
 26. Galeria Shqiptare !
 27. Nje foto nga Artista apo Kengetaret qe Adhuroni ?!
 28. Vjeshta me gjithė shkėlqimin e saj !
 29. Art-ekspozita*****
 30. Pranvera.
 31. ** Bardh e Zi **
 32. Foto e desktopit tuaj
 33. Foto nga PEJA
 34. Foto nga Prishtina...
 35. Shqipėria....
 36. 50 fotot me te mira te shtypit, qe ben histori!
 37. Konkurse fotografie.
 38. Magjia Bardh e Zi!
 39. Fotot e anetareve te forumit...
 40. Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni....
 41. Dasma e Mbretit Zog
 42. Foto Nga Qyteti me i bukur Gjilani
 43. Fotot reklam Dardania
 44. Avatar Special "Aishwarya rai"
 45. Foto interasante,por edhe qesharake te shtazve!
 46. Foto nga Brezovica
 47. Foto interesante
 48. Fotografi e rastit apo e dites!
 49. numri qe te sjell fat sipas teje eshte ???? PSE????
 50. Qka po ndodh me FD ???
 51. fotografi te dizajnuar nga une
 52. Fotografi: fėmijėt
 53. Bukurija qe vret...!!!
 54. O sa mire me qenė SHQIPTAR
 55. Foto nga Mitrovica !
 56. Foto te Tiranes
 57. Bukuria e Femrave ne Pakistan...!
 58. Avantar pėr Antar Forumit
 59. Foto nga Qytete te ndryshme Evropiane !
 60. Bukuroshet Shqiptare
 61. Foto Pėr Msn
 62. Galeria e artisteve shqiptar
 63. Fotografi te kombinuara
 64. UJI - kristali me i bukur i tokes
 65. UniKKatiL
 66. Pamje te verteta
 67. Pamje tė ndryshme nga Bota
 68. Foto te bera vet
 69. Pikturat e HITLERIT
 70. Ja Eliza Dushku Sa bukur duket ne Veshje kombetare " Nudo "
 71. userbar
 72. Foto - humor
 73. Miss Universe 2009
 74. A mund ta shihni
 75. Fotot e vetruave qe endrroni ti keni...
 76. CAD/CAM-Dizajne
 77. Fotografi Te Vjetra Historike Shqiptare!
 78. Arta bajrami AVATAR
 79. Foto 18+ (pa kalu ne banalitet)
 80. Dizajne per tatoo
 81. Fotodiskutim
 82. Xhamadani dhe Revolveri i Isa Boletinit
 83. Shprehni ndjenjen e momentit me nje foto
 84. Per relaksim.......
 85. Google!
 86. Agimi Veror
 87. Dedikuar...
 88. Kjo foto me kujton..
 89. transformo foton tende ne nje vizatim
 90. 1 Foto,1000 Fjale!
 91. Tė zgjedhim fotografinė mė tė bukur qė ėshtė publikuar nė FD !
 92. foto per profil
 93. Passion
 94. Foto te Vitit te Ri
 95. Njė foto pėr...
 96. Statujat mė interesante nė botė....
 97. Stine dhe ngjyra.......
 98. Karikatura!
 99. Foto Dashurie..
 100. bukeret e Enver Hoxhes tani jan kthyer nė Hotele
 101. Sarkazem!!!
 102. Vizatime 3D ne rruge
 103. Pamjet mė tė bukura tė Tokės gjatė 2013 (FOTO HD)
 104. dardania.de