PDA

View Full Version : Foto VIP-av Shqiptare!!!


MemphiSx
19-11-05, 22:32
Geti i Tingullit 3ent dhe Qiljeta

http://www.tiranalive.com/php/album_pic.php?pic_id=6839

http://www.tiranalive.com/php/album_pic.php?pic_id=6839

Sy_kaltra
19-11-05, 22:57
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_Adeli.jpg

Sy_kaltra
19-11-05, 22:57
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_Adeli.jpg

Sy_kaltra
19-11-05, 22:59
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_IMG_0083.jpg

Sy_kaltra
19-11-05, 23:00
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10007/normal_mURI_temp_293a4d13.jpg

MemphiSx
19-11-05, 23:48
http://img510.imageshack.us/img510/7626/albumpic9fc.jpg

Sy_kaltra
20-11-05, 10:20
menxi t'shkrepi more MemphisX :twisted: :lol:

Sy_kaltra
20-11-05, 10:36
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_z4%5B1%5D.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_b4%5B1%5D.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_rovena_dilo.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_Ritmi%20i%20rruges.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_Ritmi%20i%20rruges%202.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/lori15%5B1%5D%7E0.jpg

http://www.elita5.s5.com/images/sabrija-kenge_e_mahi2001-1.jpg

http://www.elita5.s5.com/images/shkelzen_jetishi-asgje_sonte_sme_gezon.jpg

http://www.elita5.s5.com/images/ilir_shaqiri-moj_bjondin-studio.jpg

Sy_kaltra
20-11-05, 10:38
http://www.elita5.s5.com/images/shkurte_fejza-jo_nuk_ndahet_mitrovica.jpg

http://www.elita5.s5.com/images/shyhrete_behluli-kenge_per_zahir_pajazitin.jpg

http://www.elita5.s5.com/images/violete_kukaj-ai_eshte_i_gjalle.jpg

Sy_kaltra
20-11-05, 10:42
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_tuna.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/blero.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_alketa%20vejsiu%2C.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10002/normal_preluder002.JPG

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_rrufeja%20kover.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10007/landi_wsf.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10007/mURI_temp_d9ed333e.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/Copy%20of%20Foto%2003.jpg

http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/Bylbylat.jpg

MemphiSx
20-11-05, 10:58
http://img495.imageshack.us/my.php?image=agnesa9gm.jpg

Sy_kaltra
20-11-05, 10:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

MemphiSx
20-11-05, 12:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:


http://web.ukonline.co.uk/kosova/kosova_top/albanian_music_files/elita_reci.002.jpg

Keshu keshu ti :P :D :D

Gentiani
21-11-05, 19:28
Juve ndjekėsve tė VIP-ave :lol: :lol: :lol:

mundėsisht t`ua shkruani edhe emrat VIP-ave kur tė postoni fotografitė.

Gentiani
21-11-05, 19:30
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10007/normal_mURI_temp_293a4d13.jpg

Sy_kaltra, e cila ishte kjo VIP-ja nė foto ? duket sikur ajo Salomeja nga seriali Gitanas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
21-11-05, 19:31
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/10007/normal_mURI_temp_293a4d13.jpg

Sy_kaltra, e cila ishte kjo VIP-ja nė foto ? duket sikur ajo Salomeja nga seriali Gitanas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Eliza Hoxha edhe pse jam e sigurt qe e njeh :wink:

rilinda
21-11-05, 19:47
Hana Band
http://img195.imageshack.us/img195/2463/normalhanaba8rs.jpg (http://imageshack.us)

rilinda
21-11-05, 19:58
Aurora
http://img430.imageshack.us/img430/5868/aurora5mt.png (http://imageshack.us)

rilinda
21-11-05, 20:12
Burim Hoxha
http://img430.imageshack.us/img430/443/burimi5dy.png (http://imageshack.us)

Elvana Gjata
http://img430.imageshack.us/img430/4960/elvana2qm.png (http://imageshack.us)

Flori
http://img430.imageshack.us/img430/3005/flori0aq.png (http://imageshack.us)

Mirsa Kėrēeli
http://img430.imageshack.us/img430/5876/mirsa8ha.png (http://imageshack.us)

Gentiana
22-11-05, 17:34
http://img118.imageshack.us/img118/5186/albumpicphp9ro.jpg

Eda Zari

http://img118.imageshack.us/img118/6145/albumpicphp0pl.jpg

Vera Grabocka

http://img345.imageshack.us/img345/7829/albumpicphp8yl.jpg

Doruntina

Gentiana
22-11-05, 17:41
http://img428.imageshack.us/img428/5348/albumpicphp0lu.jpg

MemphiSx
22-11-05, 17:42
Qekjo Doruntina krejt si ti koka :D :D ;)

Sy_kaltra
22-11-05, 17:50
:shock: Ky njeri me syza Sikur me kanun MamphiSx :lol: :lol:

Gentiana
22-11-05, 17:55
:shock: Ky njeri me syza Sikur me kanun MamphiSx :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Bre mu duk si Ftyre e ngjofshme. :wink:

Arb
22-11-05, 18:00
http://www.tiranalive.com/php/album_pic.php?pic_id=1409

Arb
22-11-05, 18:01
http://www.tiranalive.com/php/album_pic.php?pic_id=1413

Kavaleri
11-12-05, 03:41
http://www.gonad.org/upload/images/album_pic.jpg

Krokodilli
11-12-05, 08:20
http://www.albca.com/aclis/images/topics/albanianvip.jpg

Krokodilli
11-12-05, 08:27
Aurela= ne plazhin e Kakumese-Shqiperi

papparazi

Krokodilli
11-12-05, 08:27
Aurela= ne plazhin e Kakumese-Shqiperi

papparazi

http://www.shqiperia.com/foto/riviera2001/images/plazhi_i_kakumese_jpg.jpg :lol:

Krokodilli
11-12-05, 09:13
Tony Blair dhe Hashim Thaqi

http://myweb.tiscali.co.uk/musawebi/kosova_hashim_thaqi/kosova_hashim.03.jpg

rilinda
11-12-05, 11:51
Mahmut Ferati
http://yli12.tripod.com/mahmut3.JPG

Alban Skėnderaj
http://img216.imageshack.us/img216/7149/normalalban45oy.jpg (http://imageshack.us)

Elita 5
http://www.ilirida.homestead.com/files/elita5tirane.jpg

Ema Bytyēi
http://www.agimi.com/kulture/personazh/image/Ema_Bytyci.jpg

rilinda
11-12-05, 12:05
http://avisonora.tripod.com/3.jpg

http://www.albaner.net/imazhe/labi.jpg

Mariza Ikonomi
http://img204.imageshack.us/img204/103/mariza6yq.jpg (http://imageshack.us)

Kavaleri
11-12-05, 19:04
http://img334.imageshack.us/img334/6729/rovena19ey.jpg

Kavaleri
11-12-05, 19:05
http://img334.imageshack.us/img334/4028/15ky8te.jpg

Barbaroza
11-12-05, 19:17
http://www.albaner.net/imazhe/labi.jpg

doGzona
02-01-06, 02:01
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_06987.gif
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/150.jpg
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/00420f.jpg

krijuesiii
02-01-06, 18:43
Tony Blair dhe Hashim Thaqi

http://myweb.tiscali.co.uk/musawebi/kosova_hashim_thaqi/kosova_hashim.03.jpg


....Valla stil i fort njeri qikjo foto, Vizionaret dhe Ideatoret e Kosoves se Lire jane keta...

Barbaroza
02-01-06, 20:55
Edhe ne kete teme hyri politika a? :(

krijuesiii
04-01-06, 00:41
Edhe ne kete teme hyri politika a? :(

...jo jo e nderuar Barbaroza papolitike ketu ishte vetem nje koment i shkurte per foton kerkoj ndjes nese ka tingelluar politikishte...tungiii

mausi
05-01-06, 18:17
Dhe ketu shume foto vipash ka sidomos Shqiptar po jane nga faqet e fundit shikone per me shume vete.

http://www.zeriyt.com/galeria/thumbnails.php?album=20&page=1

Zana_ch
05-02-06, 23:37
Patrick Nuo


http://www.radio-galaxy.de/galaxy/archiv/patrick_nuo/nuo5.jpg


http://home.tiscalinet.ch/sandrinaschoeni/bilder/Ganz%20Neu/Patrick%20Nuo%206.jpg

Kercovari
16-02-06, 16:33
http://www.kosovamail.com/albums/albums/userpics/10004/normal_arcobaleno1212.jpg

Kercovari
16-02-06, 21:06
http://www.gossipnews.it/cinema/kledi_kadiu_passo_a_due/images/Laura_Chiatti_e_Kledi_Kadiu_8.jpg

Laura Chiatti&Kledi Kadiu-Baletan

Kercovari
16-02-06, 21:18
http://www.danzadance.com/special/kledi/kledi7.jpg

Maria Di Filipi&Kledi Kadiu

Kercovari
16-02-06, 21:35
http://web.ukonline.co.uk/shqip/MUSIC/music_files/ibe_palikuqi.jpg

AL-STAR
02-12-06, 19:49
Ja nje vip i pa krahasueshem Balerini Dibran-Dritan-Tony-Dovolani.www.Dritontonydovolani

AL-STAR
02-12-06, 20:01
Ja edhe nje vip i madhe Dibrani.Tenor- Bashkim Paēuku & me te ndjerin poetin Kodra.

AL-STAR
02-12-06, 20:08
Ja edhe nje vip i madhe Dibrani.Tenor- Bashkim Paēuku & me te ndjerin piktorin Kodra. me falni per gabimin

DritonPR
03-12-06, 00:26
http://img334.imageshack.us/img334/4028/15ky8te.jpg

kush eshte ajo more??? leht di me ja zgidh me dhomt e mi qato bikinat :P