PDA

View Full Version : Bukuroshet Shqiptare


natyra
10-05-08, 20:30
Po fillojm nga e para Miranda Hashani...

http://bp1.blogger.com/_50y63NAmZHo/RuWclJsWfKI/AAAAAAAAArQ/Ur8AeYWkdxY/s1600/Miranda-Hashani%2B01.jpg

http://photos1.blogger.com/blogger/1355/4049/1600/260.0.jpg
http://photos1.blogger.com/blogger/1355/4049/320/259.0.jpg

http://photos1.blogger.com/blogger/1355/4049/1600/258.0.jpg

P.s. askend mos te qesim para veti,ne kemi mjafte bukuroshe tona shqiptare,qe mahnisin boten...:)

me respekt
Natyra

natyra
10-05-08, 20:52
http://i9.tinypic.com/8ebkm5j.jpg

http://i19.tinypic.com/6ozy1ow.jpg
http://photos1.blogger.com/blogger/1355/4049/320/646.jpg
BLEONA QERETI
http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat170.jpg

ME TE TALENTUARAT...BUKUROSHE

natyra
10-05-08, 21:13
http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat5.jpg

http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat43.jpg


http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat58.jpg

DISI ROMANTIKE...!!!

natyra
10-05-08, 21:28
http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat182.jpg
E BUZEQESHUR...:smile:
http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat180.bmp
P.S. KETO MUND TE JEN NAKE.. SHUM SIMPATIKE..:cool:

http://alba-web.net/modules/tekne/shiqoni/Foto_nga_Anetaret/Shqiptarkat178.bmp

KJO ME SYT E KALTER(BLUE)
P.S. MUND TE JA KETE VJEDHUR QIELLIT'A...:lool:

natyra
10-05-08, 21:32
Po fillojm nga e para Miranda Hashani...

http://www.mirandahashani.com/index.jpg
http://photos1.blogger.com/blogger/1355/4049/320/259.0.jpg


P.s. askend mos te qesim para veti,ne kemi t'krenohemi mjafte me bukuroshet tona shqiptare...:smile:

me respekt
Natyra

natyra
11-05-08, 04:25
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj3.jpg

P.S.KJO BUKUROSHE SHQIPTARE SIKUR IA KA MARRE BUKURIN HENES...:smile:
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj2.jpg
P.S. TE NJETEN BUKURI NUK KA NDRYSHUAR FARE,:biggrin:
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj.jpg
UPS,KOMPLET E KA NDERRUAR FACEN...:lol:
p.s.(jen si te tilla):)

natyra
11-05-08, 04:44
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj7.jpg

AGNESA VUTHAJ....
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj6.jpg

AGNESA VUTHAJ MISE ALBANIA 2004
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/AgnesaVuthaj8.jpg

PRAP AGNESA VUTHAJ DUKE I BUZEQESHUR JETES...:smile:

natyra
11-05-08, 04:51
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/Miss_Shqiperia_2004_-_Janar.jpg
KALENDARI MA KORKURENT JANAR 2004-TER
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/Miss_Shqiperia_2004-Gusht.jpg (http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/Miss_Shqiperia_2004-Gusht_original.jpg)
KALENDARI I GUSHTIT 2004-TER
http://galeria.zemrashqiptare.net/files/1/2/4/Miss_Shqiperia_-_Korrik.jpg
KALENDARI I MUJAIT KORRIK-2004-

lirik
11-05-08, 08:16
Natyra a nuk pate tjeter punė qe na i qite ktu kto bukuroshe veq me na shti nė sherr me gra tonat a ! haaaaaaaaaaaa..................................... .................................................. .............................................
pak humor
tė bukura qenkan boll qe besa gjynah me i lakmu syri i haramit ishalla nuk na ka hy syri nė haram
haaaaaaaaaaaaaaaaa
vetėm pak humor pėr argtim
por njė fjalė popullore gjermane thot
apetit mund te kesh kudo por ne shtepi tende duhet me ngranė


megjithat shum bukur paske vepruar me ket para qitje me fal per humorin se pa humor nuk kalon jeta un edhe nga natyra ime gjithnji ekam dasht humorin dhe kam bė humor

natyra
12-05-08, 03:29
Natyra a nuk pate tjeter punė qe na i qite ktu kto bukuroshe veq me na shti nė sherr me gra tonat a ! haaaaaaaaaaaa..................................... .................................................. .............................................
pak humor
tė bukura qenkan boll qe besa gjynah me i lakmu syri i haramit ishalla nuk na ka hy syri nė haram
haaaaaaaaaaaaaaaaa
vetėm pak humor pėr argtim
por njė fjalė popullore gjermane thot

apetit mund te kesh kudo por ne shtepi tende duhet me ngranė,


megjithat shum bukur paske vepruar me ket para qitje me fal per humorin se pa humor nuk kalon jeta un edhe nga natyra ime gjithnji ekam dasht humorin dhe kam bė humor

...Ne radhe te pare te pershendes o mik,si dhe te falemnderit qe paskeni shkruar kaqe me humore dhe apetit mbi temen e hapur nga une,p.s. me erdhi mire shum qe mesova nga ketu qe paskit simpati ndaj humorit'a hahahahha,p.s. besoj se dhe grat e juve nuk qe qesin veten poshte,per t'gjelozuar burrat e tyre,ne fakt se ato duhet te din,se nuk ka t'bej per burrat e martum, por per beqart ketu o mik hahahaha keshtu qe uroj se do shkoj gjithqka me marrveshje dhe mirebesim 'a ..qe xjelozit mos t'kan vend te akush...
Edhe se une kisha tjeter qellim per hapjen e kesaj teme,thjeshte ishte ide e imja per ti zgjedhur disa nga bukuroshe shqiptare,qe jen me te talentuara sipas shijes time,keshtuqe e pashe me te arsyeshme qe t'jap vlersimin mbi femrat tona shqiptare, se sa per ato te huajat apo jo? ku mendoj qe respektivishte dhe sinqerishte duhet ti tregojm botes sot,se dhe ne kemi femra te bukura dhe te talentuara,e jo vetem ju.
P.s.por sa kan perkrahje dhe respekt nga vete vendet apo njerzit e tyre ne pergjithesi, ta shohim dhe nga ketu se qfare komentojn dhe te tjeret...? meqse ti paske dhen ate komentin tend,per fillim!,Jufalemnderit

me respekt
Natyra

lirik
12-05-08, 03:53
Po natyra e nderuara shum e drejtė ne jemi popull i vjeter tė njė toke te mrekullueshme tė njė vemdi tė bukur tė mrekullueshėm ku poashtu py dyshim del nė pah edhe estetika pra bukuria njerzore
Un mendoj se shum ka bukuri edhe te ne pamvarsisht se te ne ndodhi hataja e pushtimeve njera mbas tjetres qka tjert popuj nuk do ta kishin perballuar.
Bukuria e femrave shqiptare pamja pa dyshim nė botė poashtu shkelqen ne mesin e popujve tjerė

Mendoj sete populli ynė ka shum bukuroshe e bukurosha dhe ka pamje atraktive teper intresante dhe mund tė them se sikur ne tė kishim kushtet qė paten kta gjat historis lirinė e favoret ne do te ishim te dalluar nė botė per kah atraksioni pamja estetika sepse rrėnja jonė e lashtė ilire bima e ksaj toke te mrekullueshme ėsht njė farė shum bukur me natyren e mrekullueshme ujrat token e ajrin si dhe pozicionin ku pa dyshim ndiko edhe te njjeriu
Si perfudim poashtu edhe ne kemi tė bukura simpatike femra dhe ne pergjihtsi si popul mund te them se esht popull i bukur dhe do tė bėhet edhe shum ma i bukur kur ti krijohen kushtet per njė jetė ma tė mirė sepse toka jonė dhe vendi ėsht i mrekkulueshem pastaj vet dallimi karakteristik e njerzve ku jetojn dhe si duken si jan formuar neper vende ku shtrihen e jetojn me shekuj
Vet toooka jonė por edhe njerziot tonė jan te lashtė te kultivuar por kushtet ishin katastrofale per shkka te roberis shekullore dhe pengesave tjera
Sa i perket bukurisė un kisha perfshi edhe elegancen pershembull te populi italian eleganca pamja e trupit ka shum rendesi ata kujdesen shum per vijen trupore dhe peshen i kan edhe mjetet e ushtrimeve e ruajn shum pamjen atraktive i japin rendesi ndersa te ne kto kushte akoma nuk jan krijuar mandej kushtet tjera vitaminat te ushqyerit e shum e shum tjera qe do te ndikonte edhe ma teper te zhvuillimi i pamjes dhe bukurisė
Me gjithat bukuria ejonė paraqet mjaft atraksion pamje shum terheqse nder popuj dhe ka nji karakteristikė tejet te veqant bile ne disa pamje qe paraqiten duket si njė pamje e pa shoqe
n' BOTė NE DISA RASTE ka njė veqanti ne pamje tejet artistike dhe qė dalllon per kah amfasi pra fytyra dhe te shprehurit e fytyres si dhe dukja syt qehreja dhe i gjith figuracioni qe paraqet njė bukuri nė vetvete te llojit tė vet qė dallon nga popujt tjerė
E thash dhe po e them se ne sipas pervojave dhe perjetimeve nga pushtuesit do te duhej te ishim te zhdukur por forca ejashtzakonshme na mbajti gjallė e tash flasim edhe per bukurinė ktu flet vet fakti per nji popull te qėndrushėm tė lashtė tė mrekullushėm tė njė vemdi tejet te mrekullueshem dhe te nji pamje te mrekullueshme

natyra
17-07-08, 21:13
Pershendetje per gjitha bukuroshet shqiptare mbredna dhe jashte Atedheut....Jeni te bukura,te zgjuara,te shkathta,elegante,dhe shum te talentuara nder te tjera....p.s.por mos ngurroni per ta ven veten ne pahe te duhur,qe boten ta habisni me talentin e juaj shqiptare....:smile: pase sote veq keni filluar per t'marrur hapin e pare,mbi aktivitetet e juaja me ni kulture te larte te demokracise shqiptare...... duke u futur dhe neper skena me te larta botrore....Ju lumt dhe fati qofte me ju gjithnje.....Ja pra ketu e kemi vajzen bukuroshe po Zana Krasniqi nga ni shtet me i ri ne bote....Po Republika e Kosoves e cila perhere te par muar pjes ne konkurencen e "Mis Bota"...ku dhe arrijti ne mesin e gjitha femrave te botes,ne Top 10-ishte kenaqesi e madhe,si emoncionuese per mua dhe gjithe TV shikuesit shqiptare ane e mban botes qe po ndjekin emisionin drejt per drejt,duke pritur radhen per bukuroshen ton shqiptare....edhe se kesaj radhe nuk arrijti te behet mis bota,mjaftonte qe te jet ne mesine e atyre Top-10-ku nuk eshte pak as kjo...:)Jufalemnderit dhe gjithe te mirat per gjitha bukuroshte shqiptare....qofshit me fat nga do qe jeni....Jupergezoj mbi aktivitetet dhe hapat qe merrni para vetes dhe jetes tuaj....:)


P.s. Tani me lejoni qe t'ju shoqeroj me disa foto te zgjedhura gjate vizitave te saja neper disa vende te ndryshme te SHBA-se-po vet Zana Krasniqi-Miss Universe-2008-nga Gajkova e Republikes se Kosoves...:jeplule:

Me shum respekt per ju,fillimishte po ua sjelli linkun, nga YouTube-pastaj disa foto me te preferuara te saja....

.....Natyra

http://www.youtube.com/watch?v=dNO1k2ArcW0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=e9CTKvWSkLU&feature=related

natyra
17-07-08, 21:37
...Miss Universe-2008-Ne mes te tyre dhe Zana Krasniqi-Gjakove-nga Republika e Kosoves....:)

********G*E*Z*U*A*R**********
*********TE ARDHMEN**********

Jupershendes
Natyra

http://www.youtube.com/watch?v=JKwoJTVz3rc&feature=related

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/Image3_9.jpg

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/Image2_13.jpg

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/normal_zanakrasniqi~0.jpg (http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/zanakrasniqi~0.jpg)

natyra
17-07-08, 21:42
Zana Krasniqi-Gjakove-nga Republika e Kosoves
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/zanakrasniqi~1.jpg

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/zana--krasniqi.jpg

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/zanakrasniqi.jpg

Nga-Natyra....!

natyra
17-07-08, 23:06
Zana ndėr 10 mė tė bukurat e Universit

http://www.shqiperia.com/fotoshqip/1216094674-zana.jpg

Dayana Mendoza, 22 –vjeēarja nga Venezuela ėshtė Miss Universe 2008. Vajza me sy tė gjelbėr, 1,78 cm e gjatė, nga dje mban kurorėn e bukurisė, qė meritoi nė skenėn vietnameze nė qytetin Nha Trang. Pėrfaqėsuesja shqiptare, Matilda Meēini, nuk arriti tė klasifikohej ndėr mė tė bukurat e Universit.

Ndėrkohė qė kosovarja Zana Krasniqi, kanakarja e Fadil Berishės (kujtojmė debatin pėr pėrzgjedhjen e saj), qėlloi shumė mė me fat. Ajo arriti tė renditej nė dhjetėshen mė tė mirė.

“Miss Universe 2008” nisi garėn me 80 pėrfaqėsuese nga e gjithė bota, qė pretendonin tė fitonin kurorėn mė tė lakmuar tė bukurisė. Por numri u reduktua nė 15 gjysmėfinaliste, qė mbajtėn edhe pjesėn mė tė rėndėsishme tė spektaklit. Ato ishin nga Venezuela, Kosova, Meksika, Vietnami, Afrika e Jugut, Australia, Japonia, Republika Domenikane, Italia, Kolumbia, Rusia, Hungaria, Republika Ēeke, Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Spanja. “Miss Kosova” e la garėn tek dhjetė mė tė mirat e garės, pa mundur tė klasifikohet ndėr 5 finalistet.

Agjencia e lajmeve “Associated Press” e ka konsideruar tė veēantė edicionin e kėtij viti, duke qenė se disa prej konkurrenteve kishin kaluar nė jetė eksperienca jo tė zakonshme, apo kishin dėshira tė ēuditshme. Lista nis me “Miss Albania”-n, e cila ėshtė njė basketbolliste profesioniste; “Miss Argjentina” thoshte se kishte kaluar njė pėrvojė paranormale; “Miss Antigua & Barbuda” ishte e magjepsur pas gjarpėrinjve; “Miss Venezuela” (fituesja) kishte qenė viktimė e njė rrėmbimi njė vit e gjysmė mė parė; ndėrsa “Miss Angola” kishte pasur njė pėrvojė arratie gjatė luftės civile nė vendin e saj.

Konkurrentja mė e shkurtėr e kėtij edicioni ishte “Miss Salvador” 1.61 cm dhe mė e gjatat “Miss Xhamaika”, “Miss Meksika” dhe “Miss Peruja” nga 1.82 cm.

a.mile : Gazeta Shekulli

Jana
20-07-08, 08:50
http://www.telegrafi.com/fo/bukuroshja/bukuroshja.2008071916481497518.jpg

Xhino
20-07-08, 09:42
http://www.telegrafi.com/fo/bukuroshja/bukuroshja.2008071916481497518.jpg

nuk eshte Shqiptare, informoju me shum dhe tani posto.

Prishtinasja_
20-07-08, 10:22
Yllka....:wink:

http://img260.imageshack.us/img260/5228/newpa18up.gif

Rizuana
23-07-08, 16:34
http://i202.photobucket.com/albums/aa72/Lijanna/579249964_small1.jpg

Rizuana
23-07-08, 16:35
http://i202.photobucket.com/albums/aa72/Lijanna/adelina.jpg

Zero Cool
30-06-11, 12:58
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183031_179968105380475_165986236778662_372798_2498 460_n.jpg
Rezarta Shkurta

Zero Cool
30-06-11, 13:00
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183924_180815691962383_165986236778662_377165_7482 746_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:01
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188671_181084865268799_165986236778662_378784_3244 054_n.jpg

rastesishT
30-06-11, 13:02
pasha zoten edhe gjyshen mme rregullu me programe qeshtu te ndryshme ani qysh i ka flokt e gata qe i lidh i ban tup me nje kungj thane mas qafe si ato femnat kineze ma e mire se qeto bahet edhe ma bukuroshe.... Po qfar bukuroshje kjo bre me kaci te bores ja hek shminkat ksaj e skqyret tani.

Zero Cool
30-06-11, 13:02
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/182063_180440945333191_165986236778662_374934_4414 910_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:04
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188319_182375331806419_165986236778662_385587_1891 358_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:05
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189586_182710045106281_165986236778662_387399_7121 640_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:05
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198359_182852575092028_165986236778662_388418_6496 603_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:07
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/195922_186659548044664_165986236778662_408497_2335 881_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:08
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199645_186782954698990_165986236778662_409149_2246 809_n.jpg

Zero Cool
30-06-11, 13:09
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188995_186895174687768_165986236778662_409837_9771 34_n.jpg

Zero Cool
01-07-11, 08:54
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264698_10150256587312094_48762737093_7676364_52308 86_n.jpg

Kaqanikasja
01-07-11, 10:11
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188671_181084865268799_165986236778662_378784_3244 054_n.jpg

VoOoglushja
01-07-11, 11:23
http://www.insidesocal.com/tv/eliza_dushku_dollhouse_fox.jpg
Eliza Dushku

Zero Cool
04-07-11, 09:50
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261231_211980335512585_165986236778662_553727_9586 31_n.jpg

Zero Cool
04-07-11, 09:51
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188922_186214211422531_165986236778662_405733_1045 418_n.jpg

Zero Cool
04-07-11, 09:53
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189717_186563214720964_165986236778662_408199_5154 622_n.jpg

VoOoglushja
05-07-11, 11:06
http://2.bp.blogspot.com/_50y63NAmZHo/TSEja8gTg3I/AAAAAAAACFI/O4cdnfcoOhM/s1600/Dafina-Zeqiri.3.jpg

Zero Cool
06-07-11, 20:14
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267781_213143598729592_165986236778662_557781_3665 582_n.jpg

Shkendije Mujaj

Zero Cool
06-07-11, 20:15
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/263814_208562672521018_165986236778662_539529_5645 792_n.jpg

Ryva Kajtazi & Genta Ismaili & Altuna Sejdiu & Nora Istrefi

Zero Cool
06-07-11, 20:17
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254993_205407459503206_165986236778662_526016_6104 010_n.jpg

Vildane Zeneli

Zero Cool
06-07-11, 20:19
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264726_209744735736145_165986236778662_546529_7126 020_n.jpg

Zero Cool
06-07-11, 20:25
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/267777_210916125619006_165986236778662_550379_8048 183_n.jpg

Anjeza

Zero Cool
06-07-11, 20:28
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/197152_186684764708809_165986236778662_408576_7494 309_n.jpg

Beatrix Ramosaj

~AnnA~
06-07-11, 20:35
Agnesa Vuthaj

http://media.santabanta.com/gal/mw2004/contestants/albania1.jpg

http://i.ytimg.com/vi/lOJOdkjMgBQ/0.jpg

VoOoglushja
06-07-11, 21:28
http://i21.photobucket.com/albums/b263/oscarNOW/MV_Features_Feb08/MV_NET_Bleona_Qereti_Feb08a.jpg?t=1241913568

uck_aksh
07-07-11, 01:13
paj me foto edhe kryetarje e parlamentit hyn ne bukuroshet shqiptare

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/jozefina.jpg

Zero Cool
10-07-11, 13:47
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267923_214442581933027_165986236778662_561644_4734 040_n.jpg

ANTIGONA KORTOCI

Zero Cool
10-07-11, 13:47
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269401_214442638599688_165986236778662_561646_3325 590_n.jpg

ARTENISA KICA

Zero Cool
10-07-11, 13:48
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264072_214442678599684_165986236778662_561647_4944 38_n.jpg

BESIANA KURTI

Zero Cool
10-07-11, 13:49
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269584_214442721933013_165986236778662_561648_6502 448_n.jpg

BESMIRA SULOVARI

Zero Cool
10-07-11, 13:49
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/271180_214442771933008_165986236778662_561650_1923 160_n.jpg

BLERINA BEQJA

Zero Cool
10-07-11, 13:50
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264661_214442808599671_165986236778662_561651_1109 533_n.jpg

DANIELA COTA

Zero Cool
10-07-11, 13:51
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267853_214442851933000_165986236778662_561652_2285 79_n.jpg

DONJETA SALLAHU

Zero Cool
10-07-11, 13:52
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261220_214442905266328_165986236778662_561653_5878 347_n.jpg

EDRA MJESHTRI

Zero Cool
10-07-11, 13:53
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264135_214442968599655_165986236778662_561655_4998 097_n.jpg

EGI BACKA

Zero Cool
10-07-11, 13:53
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/270437_214443001932985_165986236778662_561656_7413 881_n.jpg

ELISA MUSARAI

Zero Cool
10-07-11, 13:54
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269468_214443048599647_165986236778662_561658_4229 530_n.jpg

ELONA ZELA

Zero Cool
10-07-11, 13:55
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263807_214443108599641_165986236778662_561659_6377 10_n.jpg

NTELA BEBRI

Zero Cool
10-07-11, 13:56
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261618_214443175266301_165986236778662_561661_7046 424_n.jpg

ENXHI KRYEZIU

Zero Cool
10-07-11, 13:56
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268891_214443201932965_165986236778662_561662_7974 614_n.jpg

ENXHI QEHAJA

Zero Cool
10-07-11, 13:57
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263006_214443238599628_165986236778662_561663_7010 578_n.jpg

ERSHELA BURRELI

Zero Cool
10-07-11, 13:58
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268528_214443298599622_165986236778662_561665_5856 158_n.jpg

FLORIANA KAJNO

Zero Cool
10-07-11, 13:59
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262030_214443318599620_165986236778662_561666_2118 469_n.jpg

FLORINDA XHABAFTI

Zero Cool
10-07-11, 14:00
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264084_214443341932951_165986236778662_561667_7625 719_n.jpg

FRANCESKA JACAJ

Zero Cool
10-07-11, 14:01
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/269106_214443385266280_165986236778662_561669_1449 529_n.jpg

JONIDA BOJAXHIU

Zero Cool
10-07-11, 14:01
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261794_214443445266274_165986236778662_561670_1582 445_n.jpg

KEJDI JASHARI

Zero Cool
10-07-11, 14:02
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261346_214443495266269_165986236778662_561672_5197 618_n.jpg

LAURA SKANA

Zero Cool
10-07-11, 14:03
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263989_214443528599599_165986236778662_561673_6679 386_n.jpg

MALVINA SEFERI

Zero Cool
10-07-11, 14:04
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261326_214443555266263_165986236778662_561674_2988 437_n.jpg

MARIGONA SHILLOVA

Zero Cool
10-07-11, 14:05
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261372_214443598599592_165986236778662_561676_2329 800_n.jpg

MEGI DURO

Zero Cool
10-07-11, 14:05
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267954_214443641932921_165986236778662_561677_6895 47_n.jpg

NERTILA KADRIU

Zero Cool
10-07-11, 14:06
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264062_214443675266251_165986236778662_561679_8023 996_n.jpg

OLTA TOCI

Zero Cool
10-07-11, 14:07
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/270213_214443728599579_165986236778662_561680_1173 876_n.jpg

RUDINA XHAFA

Zero Cool
10-07-11, 14:08
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264243_214443758599576_165986236778662_561681_3807 538_n.jpg

SARA GJONI

Zero Cool
10-07-11, 14:09
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268244_214443798599572_165986236778662_561683_6341 010_n.jpg

SJUZI LAZEBEU

Zero Cool
10-07-11, 14:10
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/267707_214443838599568_165986236778662_561684_1289 408_n.jpg

SUADA SHIQERUKAJ

Zero Cool
10-07-11, 14:11
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/271057_214443878599564_165986236778662_561686_9672 96_n.jpg

SUZANA UKAJ

Zero Cool
10-07-11, 14:12
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182902_179969635380322_165986236778662_372811_9424 19_n.jpg

vjeshta
10-07-11, 14:33
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/48977_100000733541406_5499_n.jpg


Kesaj ia solla vetem "katin e pare" ,...se e kam ilake .:D

emine
11-07-11, 07:36
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/270019_213577042010821_140235479344978_522998_7974 599_n.jpg

emine
11-07-11, 07:39
Adelina Berisha

http://www.gazetaexpress.com/repository/images/large/shirit%20adelina_298564_thumb_large.jpg

http://www.zbavitu.com/wp-content/uploads/2011/04/Adelina-Berisha.jpg

Zero Cool
11-07-11, 13:44
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261794_214443445266274_165986236778662_561670_1582 445_n.jpg

KEJDI JASHARI


Kejti Jashari miss i Shqipėrisė 2011http://www.ekonomisti.net/fotot/18808/main_kejti-jashari-miss.jpg


Kejti Jashari ėshtė zgjedhur mbrėmė vajza mė e bukur e Shqipėrisė. Manifestimi u mbajt nė Kalanė e Krujės, njoftojnė agjencitė.


Kejti Jashari dukej e emocionuar, por shumė e lumtur kur u shpall mė bukuroshja nė pėrmasa kombėtare.

Manifestimi pėrzgjedhjes u zhvillua mbrėmė nė Kalanė e Krujės, 35 kilometra larg nga kryeqyteti shqiptar, Tirana.

Kejti Jashari ėshtė nxėnės dhe ka vetėm 17 vjet.

Ajo do tė pėrfaqėsojė vendin nė zgjedhjen e bukuroshes botėrore, qė do tė mbahet nė Londėr, mė 6 nėntor.

Zero Cool
11-07-11, 22:25
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/271104_215429855167633_165986236778662_565176_7273 617_n.jpg


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264164_215373425173276_165986236778662_565103_4670 336_n.jpg


Kejdi Jashari
*Miss Shqiperia 2011*

VoOoglushja
12-07-11, 15:57
http://www4.slikomat.com/10/0403/iyw-29700-.jpg


Soni M.

vjeshta
12-07-11, 16:23
Kejti Jashari miss i Shqipėrisė 2011http://www.ekonomisti.net/fotot/18808/main_kejti-jashari-miss.jpg


Kejti Jashari ėshtė zgjedhur mbrėmė vajza mė e bukur e Shqipėrisė. Manifestimi u mbajt nė Kalanė e Krujės, njoftojnė agjencitė.


Kejti Jashari dukej e emocionuar, por shumė e lumtur kur u shpall mė bukuroshja nė pėrmasa kombėtare.

Manifestimi pėrzgjedhjes u zhvillua mbrėmė nė Kalanė e Krujės, 35 kilometra larg nga kryeqyteti shqiptar, Tirana.

Kejti Jashari ėshtė nxėnės dhe ka vetėm 17 vjet.

Ajo do tė pėrfaqėsojė vendin nė zgjedhjen e bukuroshes botėrore, qė do tė mbahet nė Londėr, mė 6 nėntor.


Aha , gjithemon kam menduar qe miss zgjedhet ajo vajze qe ka bukurine me nderhyrjen e vetme te natyres e jo me nderhyrje kirurgjike .Po mendoj per buzet qe i paska plot Botox !

Guri i madh
12-07-11, 16:26
Aha , gjithemon kam menduar qe miss zgjedhet ajo vajze qe ka bukurine me nderhyrjen e vetme te natyres e jo me nderhyrje kirurgjike .Po mendoj per buzet qe i paska plot Botox !


ka ardh koha qe pa doping nuk po arrihen rezulltatet e deshirura

vjeshta
12-07-11, 16:32
ka ardh koha qe pa doping nuk po arrihen rezulltatet e deshirura


Ka ardhe koha e jote Guri i madhe ,duhet te fillosh edhe te rrotullohesh .:biggrin:

Skyfter
12-07-11, 16:43
Aha , gjithemon kam menduar qe miss zgjedhet ajo vajze qe ka bukurine me nderhyrjen e vetme te natyres e jo me nderhyrje kirurgjike .Po mendoj per buzet qe i paska plot Botox !

Vishta me sy Shqiponje :tongue: .........

Un kisha me thane qe nje apo dy nga keto me te vertet qenkan te bukura kurse tjerat, sexi-sharmant-simpatike :smile:

Guri i madh
12-07-11, 16:43
Ka ardhe koha e jote Guri i madhe ,duhet te fillosh edhe te rrotullohesh .:biggrin:hhhaaa nuk kthehet ajo koh bash sot e pash nji emison dokumerntarper samurajt sa mir jetojshin krejt me bio ushqime :biggrin: as pages telofoni as rrym e as uj me pague

vjeshta
12-07-11, 16:53
Vishta me sy Shqiponje :tongue: .........

Un kisha me thane qe nje apo dy nga keto me te vertet qenkan te bukura kurse tjerat, sexi-sharmant-simpatike :smile:

E ata qe e kan zgjedhe ... me sy te Skyfterit .:tongue:Guri ,nuk di qka ke pa e per qka e ke vone veq une mendova me i'au rrzu te perzgjedhuren .Pershendetje dyve .:)

AliSia
12-07-11, 16:59
Eliza Dushku...

http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/884/884366/eliza-dushku-20090211115608675_640w.jpg

AliSia
12-07-11, 17:05
Elvana Gjata..


http://farm5.static.flickr.com/4069/4359930522_b2db72e7c7.jpg

Guri i madh
12-07-11, 17:08
kto dya te mir boll syni i keq mos i paft po a kan marr najfar dopingu

AliSia
12-07-11, 17:16
http://vipat.info/wp-content/uploads/2010/08/normal_suada2.jpg


Suada Sherifi..

AliSia
12-07-11, 17:22
http://i.ytimg.com/vi/aQvGFMOc_6A/0.jpg

Zero Cool
12-07-11, 18:55
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282131_215851265125492_165986236778662_566544_1710 421_n.jpg

Denada Muca

Zero Cool
12-07-11, 18:56
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/270367_215851131792172_165986236778662_566541_5961 883_n.jpg

Almeda Abazi

Zero Cool
12-07-11, 18:57
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/269188_215851325125486_165986236778662_566547_5997 118_n.jpg

Denisa Shehu

Oqeani
12-07-11, 18:59
O terli "shkoze" bukuroshe - lene bre ..... !

emine
14-07-11, 18:53
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/27046_382308263230_250928598230_4001301_6925993_n. jpg

Krenare Limani

emine
14-07-11, 18:55
Dafy

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/36407_404635853230_250928598230_4565566_3592567_n. jpg

emine
14-07-11, 18:57
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/37408_401006543230_250928598230_4465246_5124801_n. jpg

AliSia
19-07-11, 19:43
http://lajme.parajsa.com/images/untitled2.jpg. Albėrie Hadergjonaj me vajzen e saj Anxhelina..


http://thashethe.me/wp-content/uploads/cache/8162_BnHover.jpg
http://otriva.net/_ld/130/13008.jpg

Zero Cool
19-07-11, 19:45
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185825_180855805291705_165986236778662_377472_4620 747_n.jpg

Zero Cool
19-07-11, 19:47
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190178_181152308595388_165986236778662_379061_1163 799_n.jpg
Anisa Murataj

Zero Cool
19-07-11, 19:48
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181918_180871171956835_165986236778662_377533_1429 587_n.jpg
Almeda Abazi

Zero Cool
19-07-11, 19:51
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183453_181296291914323_165986236778662_379832_5550 053_n.jpg
Laura Vorpsi

Zero Cool
19-07-11, 19:53
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188639_181760548534564_165986236778662_382106_2729 7_n.jpg
Anxhela

Zero Cool
19-07-11, 19:54
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183031_179968105380475_165986236778662_372798_2498 460_n.jpg
Rezarta Shkurta

LaDy_Diaspora
20-07-11, 06:55
http://www.studentet.info/uploads/photos/318.jpg

Agnesa Vuthaj

Zero Cool
20-07-11, 17:09
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/281479_219712744739344_165986236778662_578780_2999 272_n.jpg
Dorela Hysa

Zero Cool
20-07-11, 17:10
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281844_219712851406000_165986236778662_578782_3203 734_n.jpg
Anisa Murataj

Zero Cool
21-07-11, 09:37
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283159_220033724707246_165986236778662_579569_1561 570_n.jpg
Jona

Oltiana1
22-07-11, 14:47
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/227495_118022031614197_117989301617470_156462_5920 883_n.jpg

Daglasi
22-07-11, 23:12
http://i3.ytimg.com/vi/y1jD8ZN2_S0/0.jpg

Zero Cool
26-07-11, 21:16
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284214_222558587788093_165986236778662_588652_7279 27_n.jpg

Agnesa , Alberie & Anxhelina Hadergjonaj

Zero Cool
29-07-11, 23:36
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223107_223902724320346_165986236778662_592533_6316 002_n.jpg

SANTANA-29
29-07-11, 23:50
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263300_243231895700462_143615112328808_917599_7922 093_n.jpg

Zero Cool
31-07-11, 12:23
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251414_227641667277103_176327202408550_677355_7138 565_n.jpg

Zero Cool
08-09-11, 16:11
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308080_243459595697992_165986236778662_649747_1663 547967_n.jpg

Saranda

Zero Cool
08-09-11, 16:12
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308420_243459555697996_165986236778662_649746_1227 636604_n.jpg

Eva Murati

Zero Cool
09-09-11, 14:14
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/164326_166010486776237_165986236778662_301331_8539 88_n.jpg

Elvana Gjata

Zero Cool
09-09-11, 21:26
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/299746_244030012307617_165986236778662_651361_7399 5892_n.jpg

Zero Cool
10-09-11, 14:53
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281844_219712851406000_165986236778662_578782_3203 734_n.jpg
Anisa Murataj
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190178_181152308595388_165986236778662_379061_1163 799_n.jpg

Zero Cool
15-09-11, 13:24
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/68301_133054306745157_100001217642476_192220_78199 85_n.jpg

Zero Cool
21-09-11, 09:42
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/300171_249049461805672_165986236778662_667578_9228 5738_n.jpg

Eni Koci

Zero Cool
23-09-11, 15:49
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/293940_250014911709127_165986236778662_670488_2355 7785_n.jpg
Aurora

Zero Cool
24-09-11, 20:25
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/302900_250547938322491_165986236778662_672304_5770 25438_n.jpg

Albonita
24-09-11, 21:05
http://vati.com.mk/thumbnail.php?file=AdelinaTahiri_300x198_466698189 .jpg&size=article_medium

Zero Cool
26-09-11, 15:34
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/318444_251302991580319_165986236778662_675464_5887 24096_n.jpg
Argjentina Ramosaj

Zero Cool
10-10-11, 13:33
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296304_257232444320707_165986236778662_692953_1510 62871_n.jpg

Florida Sala

Zero Cool
10-10-11, 18:30
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164866_166131703430782_165986236778662_302159_6325 251_n.jpg

Zero Cool
11-10-11, 17:58
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313234_257769490933669_165986236778662_694999_1833 024251_n.jpg

emine
23-10-11, 13:19
Zanfina Ismailihttp://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/163993_169394449765346_115076838530441_311207_5133 591_n.jpg

emine
23-10-11, 13:22
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/36849_127735053931286_115076838530441_135874_15598 86_n.jpg

emine
30-10-11, 18:32
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305803_291435610881780_220712691287406_1055700_538 377670_n.jpg

ja shifni bukurin shqiptare:tongue:

emine
30-10-11, 18:33
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302940_290553510969990_220712691287406_1052234_200 2599578_n.jpg

emine
30-10-11, 18:36
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294717_285267691498572_220712691287406_1033960_296 390621_n.jpghttp://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310157_285270441498297_220712691287406_1033966_877 685926_n.jpg

emine
19-11-11, 20:21
moderatore sa mirri me postimet e mia ma mire bashkoni temat,e mos qelni ka dy tri tema njesoi,

Zero Cool
16-01-12, 21:07
http://i39.tinypic.com/242g5qc.jpg

emine
12-02-12, 21:48
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394859_291379584243063_109870995727257_817626_9787 53544_n.jpg

Zero Cool
15-02-12, 20:20
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430910_10150564763121896_190264426895_9052986_3333 87808_n.jpg

e_martumja
15-02-12, 21:18
http://www.taaz.com/images/R338H338W/DB7144F47373D6AFBFFA68E0188852AC.jpg

emine
19-02-12, 22:05
Bertina


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429112_188519614586861_186454588126697_246595_9542 56059_n.jpg

emine
19-02-12, 22:10
Nora Istrefi


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429075_347894758583961_287763134597124_1038455_213 2686978_n.jpg

emine
19-02-12, 22:13
Orinda Huta


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396978_346170192089751_287763134597124_1034251_211 4014385_n.jpg

emine
19-02-12, 22:14
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/421015_346162172090553_287763134597124_1034235_114 5865151_n.jpg

emine
19-02-12, 22:15
Miriam Cani
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409460_346149105425193_287763134597124_1034224_281 718435_n.jpg

emine
19-02-12, 22:17
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403044_345444855495618_287763134597124_1032515_138 7500750_n.jpg

Argjentina Ramosaj ♥ Beatrix Ramosaj

emine
19-02-12, 22:21
Rita Ora
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404241_342762569097180_287763134597124_1025807_139 0253552_n.jpg

e_martumja
19-02-12, 22:27
http://pontevechio.com/newdibra.com/riniasot/foto/478.jpg

emine
19-02-12, 22:28
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407086_340115062695264_287763134597124_1019289_898 618533_n.jpg

Adelina Berisha

e_martumja
19-02-12, 22:34
http://pontevechio.com/newdibra.com/riniasot/foto/zajmina.jpg

Zero Cool
14-03-12, 22:01
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424138_10150614817619077_644509076_9495321_1717860 825_n.jpg

emine
15-03-12, 20:23
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426344_10150622021932358_168122477357_9396842_1299 804033_n.jpg

emine
15-04-12, 17:39
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/155468_384852008221569_287763134597124_1134984_631 397474_n.jpg


Rita Ora

emine
15-04-12, 17:40
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/576498_10150688952954565_277159544564_9157519_4093 37033_n.jpg

Kaltrina Selimi

Zero Cool
23-04-12, 12:07
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292272_352716274776985_100001158472440_921029_5825 24582_n.jpg

Zero Cool
02-05-12, 14:02
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/561842_379097505465694_100200403355407_1029548_164 3249342_n.jpg

Zero Cool
13-05-12, 15:21
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/303308_223237074447606_122575687847079_346951_7372 32246_n.jpg

Zero Cool
14-05-12, 16:30
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/521544_330089407064157_106172246122542_63593328_16 1171781_n.jpg

Zero Cool
16-05-12, 18:31
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534862_386344281409522_165986236778662_79072249_15 79551795_n.jpg

Zero Cool
03-06-12, 22:42
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389633_472539029439683_100000507711217_1833499_102 4739285_n.jpg

emine
04-06-12, 06:56
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/166749_10151736409520215_911121491_n.jpghttp://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401514_10151138168310215_543268548_n.jpghttp://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302919_10150948759685215_303521280214_21837149_166 0448160_n.jpghttp://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318695_10150902859705215_303521280214_21596329_184 5606705_n.jpg

Zero Cool
13-06-12, 18:02
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/319716_404390966279892_1722825152_n.jpg

Zero Cool
26-06-12, 15:46
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548116_388897514491182_1754778034_n.jpg

Zero Cool
23-09-12, 19:42
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417295_149116968565082_2129885268_n.jpg

Zero Cool
08-10-12, 22:14
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550882_447196421990974_1415281426_n.jpg

Zero Cool
30-11-12, 15:41
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/59086_442243725823227_948577765_n.jpg

Zero Cool
16-01-13, 15:40
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431526_584028324956538_1752518679_n.jpg

Zero Cool
11-04-13, 17:40
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525192_10151599788562318_1294109033_n.jpg

Zero Cool
15-09-14, 16:01
Refiqe Tėrnavahttps://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10616505_701784739890034_7802664515084582951_n.jpg ?oh=c485024b8eef964d7d01b8565323dc19&oe=549E0A2Fhttps://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10527833_701784683223373_3991419397576616920_n.jpg ?oh=861afa247f10194cbde1cede89a0568e&oe=549C5FA1&__gda__=1418842493_3a0a85a9138ab3d10e3a7255768f75d ehttps://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10687084_701784533223388_8538265408594433234_n.jpg ?oh=2a9783417731db109dba08f3c350bf7d&oe=54CD1B2F

Zero Cool
19-10-15, 17:54
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12122785_413178288876231_6296753990270404493_n.jpg ?oh=ae270449ef3d9c48806df4c6b274961d&oe=5684944A

Oqeani
19-10-15, 22:00
ZC ME bukuroshe se antaret e Forumit qe ishin nuk i gjene ne tere trojet !

Eh - Jana, Zhaneta, Emine, Elina ... Romansa . plot e plot .... mos nenēmo bukurine e Forumit :)

romansa
20-10-15, 06:44
ZC ME bukuroshe se antaret e Forumit qe ishin nuk i gjene ne tere trojet !

Eh - Jana, Zhaneta, Emine, Elina ... Romansa . plot e plot .... mos nenēmo bukurine e Forumit :)

Ti paskan qorrue syt bukuroshet e forumit :confused:

Ylli-1
20-10-15, 07:45
Femrat shqiptare jane te gjitha te bukura.