PDA

View Full Version : Dedikuar...


YanYan
25-03-11, 01:39
Mendova te hap nje teme ku mund ti dergojme kartolina anetareve per festa, per ditelindje, shyqyre, hidherime, mezashe, mirnjohje, apo thjeshte per qejf.
Eshte bukur te japesh..po ashtu edhe te japesh :smile:

elvio
26-03-11, 13:54
Ide e cuditshme Yan Yan,edhe e bukur.

Duke veshtruar shkrimet,edhe niveli i larte i nje djaloshi sikurse ish Hajdede,me mynyren t tij te drejtperdrejte,edhe pse asnjehere s'kuptova qarte arsyen ''pse ish ai vendim,,edhe hera e pare qe lexoja shkrime te nje shqipje letrare me aq mjeshteri sikurse Hajdede (ne virtualitet) qe jane shume te pakte te till lloj kalibri.

Hajdede mesazhi im drejt jush,qe te kuptosh se shumkush ju kishte ziline,sepse s'arrinte dot vlerat e tua,edhe NJESHI jam une.

~AnnA~
27-03-11, 18:14
Dedikuar Uliksit & Murgeshes :)
Happy Holydays
http://media03.tvtrip.de/partner/3/5/6/1/0/8/3/3561083.jpeg

ShEjToNkA
27-03-11, 18:19
Dedikuar Uliksit & Murgeshes :)
Happy Holydays
http://media03.tvtrip.de/partner/3/5/6/1/0/8/3/3561083.jpeg


Anna, edhe un po ua dedikoj nj happy bomb:biggrin:
http://djakilles.files.wordpress.com/2009/12/nuclear-bomb-badger350.jpg

Qika^Me^Kule
27-03-11, 18:29
Anna, edhe un po ua dedikoj nj happy bomb:biggrin:
http://djakilles.files.wordpress.com/2009/12/nuclear-bomb-badger350.jpg


Aghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh
Aaghaghahgahgahgagahgaahgaghaghagh

Vertet Shejtonke jeeee

~AnnA~
28-03-11, 11:35
Anna, edhe un po ua dedikoj nj happy bomb:biggrin:
http://djakilles.files.wordpress.com/2009/12/nuclear-bomb-badger350.jpg
:biggrin:
Atehere une ju uroj nje happy Tsunami...
Sa do doja ta shoh uliksin te kapur ne maj te ndoj palme :)

http://www.esys.org/rev_info/tsunami.jpg

drinibardhe
28-03-11, 11:38
ahahahahahahahahahahahaha pse palme ne mesdhe nuk kishte palma ...... une po te kisha qene uliksi do isha kap te elena ahahahahah

emine
18-10-12, 07:59
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/564439_421260587935860_1733968308_n.jpg

Alima
21-04-13, 23:07
...


KOSOVA E TAQIT ...https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/62684_10152773749295444_1828159181_n.jpg
.

AmonRa
19-05-13, 17:30
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/316180_370482786405795_868486433_n.jpg

Alima
25-05-13, 15:59
...

Propaganduesve dhe propagandave nga me te ndyerat :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970844_462644177151668_196991299_n.jpg

elvio
26-03-14, 21:46
http://www.gif-mania.net/animated-signatures/resultat/x/3f1b9dc7.gif

elvio
21-09-14, 20:28
http://www.gif-mania.net/signatures-animees/resultat/x/3fcea2f2.gif

vjeshta
22-09-14, 00:56
http://www.gif-mania.net/signatures-animees/resultat/x/3fcea2f2.gif


Gjithashtu!

Kaqanikasja
26-09-14, 09:24
http://www.dardania.biz/vb/upload/attachment.php?attachmentid=2324&stc=1&d=1411719852

elvio
31-12-16, 16:22
Dedikuar Dardanasve!

Qofte nje vit pozitiv per shqiptaret.
Plot shendet per antaret e komunitetit Dardan.
Te jini mire ju e familjet tuaja.

Gezuar Vitin e Ri 2017.

Elvio!

haneza
01-01-17, 19:00
dedikoj dardanasve ni urim nga zemra per vitin e ri 2017

Oqeani
01-01-17, 19:41
Njashtu urime Dardansve te diksurshem , tani perrtaceve :)

romansa
04-01-17, 20:28
dedikuar juve qe frekuentoni ket forum
��Gjith te mirat gjate vitit 2017

Oqeani
05-01-17, 16:09
Romance - dedikuar ty - se tjer nuk ka :D

ahahahha Te perqafoj per 2017 :)

vjeshta
18-01-17, 23:28
Dedikuar Dardanasve!

Qofte nje vit pozitiv per shqiptaret.
Plot shendet per antaret e komunitetit Dardan.
Te jini mire ju e familjet tuaja.

Gezuar Vitin e Ri 2017.

Elvio!

Dedikuar ty...
Flm dhe gjithashtu! :)