PDA

View Full Version : numri qe te sjell fat sipas teje eshte ???? PSE????


VIRGJERESHA
29-11-07, 13:54
Per Mua Dita Qe E Kam Me Me Fat Eshtezakonisht E Enjeta Dhda Te Qe Me Sjell Fat Shte Me Numrin 7 Dhe 20

Fshatari
29-11-07, 17:51
Per Mua Dita Qe E Kam Me Me Fat Eshtezakonisht E Enjeta Dhda Te Qe Me Sjell Fat Shte Me Numrin 7 Dhe 20

Nuk e paskam ditur : gjithėmonė kam menduar qė numri i "virgjėreshave" ėshtė 0(zeroja).
Shifra 7 nuk i pėrgjigjet virgjėreshės; madje as 1 jo!
Korrigjom nėse jam gabim!

Fshatari, 20

Krokodilli
01-12-07, 06:43
http://www.youtube.com/watch?v=9B_6AB3gsNY&feature=related