PDA

View Full Version : Bukurija qe vret...!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

selvija
07-01-08, 21:33
http://i136.photobucket.com/albums/q171/it_photos/brilho/3-168.gif

selvija
07-01-08, 21:35
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/172/172418nr56m5elx0.gif (http://www.glitter-gfx.com/)

selvija
07-01-08, 21:36
http://i171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/1182490797-986-2.gif (http://s171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/?action=view&current=1182490797-986-2.gif)
http://i171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/1182630165-918-0.gif (http://s171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/?action=view&current=1182630165-918-0.gif)

gjini
08-01-08, 11:59
Selvije kjo eshte foto nga albumi yt me siguri??? nga kur ke qene e vogel a?

Fshatari
08-01-08, 13:37
http://i136.photobucket.com/albums/q171/it_photos/brilho/3-168.gif

Lamtumirė miqė e mikesha tė nderuara!
Mė vrau bukuria e Selvijes!
Moti, mė ka pas thanė njė "falltore": ty ka me tė vra bukuria... nuk i pata besue... ja ēfarė mė gjeti!

selvija
08-01-08, 16:32
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/384/384783f9zzfy177s.gif (http://www.glitter-sparkles.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=tFFx82z9Lrw

http://i243.photobucket.com/albums/ff123/hdj4/romant/8982.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

selvija
08-01-08, 16:46
Lamtumirė miqė e mikesha tė nderuara!
Mė vrau bukuria e Selvijes!
Moti, mė ka pas thanė njė "falltore": ty ka me tė vra bukuria... nuk i pata besue... ja ēfarė mė gjeti!Kush ti paska mbylle syt Fashatr se nga bukurija e Selvise disa ka hy si ne krim...disa vran disa demoralizon..per fat te keq ndoshta jam edhe falltore e magjepsure qe vin deri mbytja...:tongue:
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/405/405179mjknbnyozs.gif (http://www.glitter-book.com/)
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/greetings/welcome/001aTanWelcomeCuadro.gif (http://www.blingcheese.com/)

turisti
08-01-08, 19:41
http://tn3-2.deviantart.com/fs4/300W/i/2004/251/0/d/I__m_sorry_by_dlsooklb.jpg

egi
08-01-08, 23:09
Fotografija numer 3 po me pelqen me se shumtiii =) ku pi gjaaan moj??? :biggrin:

selvija
09-01-08, 17:10
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000jessica-alba.gif (http://www.blingcheese.com/)
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000kelly-brook-2.gif (http://www.blingcheese.com/)

selvija
09-01-08, 17:10
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000jessica-biel.gif (http://www.blingcheese.com/)

selvija
09-01-08, 17:11
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000albanimation12.gif (http://www.blingcheese.com/)
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/celebs-aishwarya-extended.jpg (http://www.blingcheese.com/)

selvija
09-01-08, 19:41
http://i232.photobucket.com/albums/ee9/cani-b/F6FC9EEA85FF989992495D7B315BF0.jpg

lovely
09-01-08, 20:48
http://i230.photobucket.com/albums/ee187/DJSEPRANO/Shakira.jpg

http://i99.photobucket.com/albums/l290/Ladyzman2006/Rihanna.jpgthe best ever

http://i270.photobucket.com/albums/jj87/pinkbrillopad/rihanna.jpg

selvija
09-01-08, 20:49
http://dl.glitter-graphics.net/pub/368/368991ovph7ysqzu.jpg (http://www.glitter-message.com/)

Fshatari
10-01-08, 14:03
Staf i nderuar!

Si viktima e parė e bukurive tė Selvijes ju kisha lut pėrunjėsisht qė t'i sugjeroni Selvisė ta nalin pak hovin se gjithė ato ēika t'bukra qė po i poston mujnė me na i marrė krejt ment neve mashkujve tė shkret.
Ose sėpakut, kohėpaskohe, tė gjej edhe ndonji foto pak ma t'shėmtuet se vallai bukuria e saj ka fillue me vra...!
Unė ju vuna nė dijeni e ju bonja si tė doni...!

Arkza
10-01-08, 14:20
Staf i nderuar!

Si viktima e parė e bukurive tė Selvijes ju kisha lut pėrunjėsisht qė t'i sugjeroni Selvisė ta nalin pak hovin se gjithė ato ēika t'bukra qė po i poston mujnė me na i marrė krejt ment neve mashkujve tė shkret.
Ose sėpakut, kohėpaskohe, tė gjej edhe ndonji foto pak ma t'shėmtuet se vallai bukuria e saj ka fillue me vra...!
Unė ju vuna nė dijeni e ju bonja si tė doni...!Avashhhhhhhhhh Fshatari Avash !!!!!!!! Se keto Fotot jan Shumica te Vizatuar dhe Mendoj se Bukuria Vlen nga Shpriti e Jo Nga Jasht !!!

Pupi
10-01-08, 14:56
Fotografi tė bukura, njė art qė ushqen syt.
Bukuroshe kėto gocat. Ah bukuria, bukuria. s'mendova k'tu pėr naj qike emrin Bukurija, mos ma ngjitni :(
a, ēka deshta me than edhe diēka, se pleqnia e ka rru nama po harrohen senet.
Po kto fotografit nė avatar qė keni, i pėrngjajn me diēka personalitetit tuaj ?

Si zakonisht pasi unė i them vetit kogja "trim" ja plasi pak pėr vehte sė pari.
Fotografia ime nė Avatar, janė "Friend's" njė serial teliviziv kush e ka par, e pėrcjellur.
Nė fillim si student, mė vonė nė punėra tė ndryshme, (role tė ndryshme), humor, " humor erotik" lazdrime, intelektualitet, mė njė fjalė tė gjitha nga pak!
Edhe pse kta zotrinjėt janė 5 e mė shumė vite mė tė vjetėr se unė.

me fol ka del shpirti, me mi vesh edhe mua teshat e tyne (me firm) jo si ata, por mė i bukur dukem!
E TI ?

selvija
11-01-08, 09:49
Staf i nderuar!

Si viktima e parė e bukurive tė Selvijes ju kisha lut pėrunjėsisht qė t'i sugjeroni Selvisė ta nalin pak hovin se gjithė ato ēika t'bukra qė po i poston mujnė me na i marrė krejt ment neve mashkujve tė shkret.
Ose sėpakut, kohėpaskohe, tė gjej edhe ndonji foto pak ma t'shėmtuet se vallai bukuria e saj ka fillue me vra...!
Unė ju vuna nė dijeni e ju bonja si tė doni...!Kadal dja mos u qo protesta mbaje veten qyy...nuk kemi faj ne femrat se kemi linde zoti na ka dhan ate bukuri tash ju mashkujt duhet ta mbani veten dhe qendroni me gjith fuqi ahahaha:biggrin:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12995.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12995.jpg)epo qka shef syri lakmuse..http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg)

Guri i madh
11-01-08, 09:51
Kadal dja mos u qo protesta mbaje veten qyy...nuk kemi faj ne femrat se kemi linde zoti na ka dhan ate bukuri tash ju mashkujt duhet ta mbani veten dhe qendroni me gjith fuqi ahahaha:biggrin:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12995.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12995.jpg)epo qka shef syri lakmuse..http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg)


e po me dhimbset fshatari se paska me u alivanos si te sheh ket afishim po ndoshta ka uj tė ftoft afer

selvija
11-01-08, 09:55
Fotografi tė bukura, njė art qė ushqen syt.
Bukuroshe kėto gocat. Ah bukuria, bukuria. s'mendova k'tu pėr naj qike emrin Bukurija, mos ma ngjitni :(
a, ēka deshta me than edhe diēka, se pleqnia e ka rru nama po harrohen senet.
Po kto fotografit nė avatar qė keni, i pėrngjajn me diēka personalitetit tuaj ?

Si zakonisht pasi unė i them vetit kogja "trim" ja plasi pak pėr vehte sė pari.
Fotografia ime nė Avatar, janė "Friend's" njė serial teliviziv kush e ka par, e pėrcjellur.
Nė fillim si student, mė vonė nė punėra tė ndryshme, (role tė ndryshme), humor, " humor erotik" lazdrime, intelektualitet, mė njė fjalė tė gjitha nga pak!
Edhe pse kta zotrinjėt janė 5 e mė shumė vite mė tė vjetėr se unė.

me fol ka del shpirti, me mi vesh edhe mua teshat e tyne (me firm) jo si ata, por mė i bukur dukem!
E TI ?Haaa ky me ban edhe me shum te qesh.....shiko pupi avataret sikurishte te gjitha une dhe shoqet e mija qesim pak ngjshmerin qe kemi kan,,
por besoj dhe besoj po ta vunim tonen orgjinale jo qe sjemi me te bukura por kaluse dhe vrase per disa persona ketu agaggaga
mos desht ju mashkujt te konkoroni me avatet e qikave ketu...nese jan dakorte shoqet e mija po qesim edhe fotot orgjinale pse jo...veq kam frik se bukurija ateher pa meshir ju vret..

selvija
11-01-08, 09:58
Staf i nderuar!

Si viktima e parė e bukurive tė Selvijes ju kisha lut pėrunjėsisht qė t'i sugjeroni Selvisė ta nalin pak hovin se gjithė ato ēika t'bukra qė po i poston mujnė me na i marrė krejt ment neve mashkujve tė shkret.
Ose sėpakut, kohėpaskohe, tė gjej edhe ndonji foto pak ma t'shėmtuet se vallai bukuria e saj ka fillue me vra...!
Unė ju vuna nė dijeni e ju bonja si tė doni...!Pershendetje Fahatar...:wink:
http://cap08.caption.it/344/captionit083002I145D32.jpg (http://www.caption.it/)

Fshatari
11-01-08, 10:01
e po me dhimbset fshatari se paska me u alivanos si te sheh ket afishim po ndoshta ka uj tė ftoft afer

Ē'asht e vėrteta, ashtu edhe ndodhi qysh tha Guri! M'ra t'fikt; dikush ma pruni i gotė ujė t'foft e i kokėrr sheqer; Tash m'u ngrit pak tensioni po pėr sa kohė ?! Shpirti jem n'duert e Selvijes!

NB. Hiē e pamėshirė ish edhe kjo Selvija! Zoti na ruejt...!

PS. O Guri, mos e prek Selvijen pa i shishe uji aty afėr se t'gjen belaja...!

Guri i madh
11-01-08, 10:03
Ē'asht e vėrteta, ashtu edhe ndodhi qysh tha Guri! M'ra t'fikt; dikush ma pruni i gotė ujė t'foft e i kokėrr sheqer; Tash m'u ngrit pak tensioni po pėr sa kohė ?! Shpirti jem n'duert e Selvijes!

NB. Hiē e pamėshirė ish edhe kjo Selvija! Zoti na ruejt...!

PS. O Guri, mos e prek Selvijen pa i shishe uji aty afėr se t'gjen belaja...!nese don me ngrit nji aktakuz kunder selvis qe po lun me temperamentin tuaj une jam deshmitar

selvija
11-01-08, 10:07
Ē'asht e vėrteta, ashtu edhe ndodhi qysh tha Guri! M'ra t'fikt; dikush ma pruni i gotė ujė t'foft e i kokėrr sheqer; Tash m'u ngrit pak tensioni po pėr sa kohė ?! Shpirti jem n'duert e Selvijes!

NB. Hiē e pamėshirė ish edhe kjo Selvija! Zoti na ruejt...!

PS. O Guri, mos e prek Selvijen pa i shishe uji aty afėr se t'gjen belaja...!More djal a mos te ka ardh sot egjeli ..hyn me kete flladitu pak te kalon tensioni...ahhahaa
http://www.sexy5photos.com/sight/rainkneeling.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

Fshatari
11-01-08, 10:17
More djal a mos te ka ardh sot egjeli ..hyn me kete flladitu pak te kalon tensioni...ahhahaa
http://www.sexy5photos.com/sight/rainkneeling.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

I ndoqa kėshillat tu po tensioni jo vetėm qė mė ra po mu ngrit nė pėrmasa shqetėsuese!
Paske vendos me m'likuidue, heshturazi e qetė, pa e marr vesh kurkush...!
PS. Do t'flladitna prap pas 5 minutave e nashta bjen pak se...!

selvija
11-01-08, 10:17
http://www.sexy5photos.com/touch/steamytouch.jpg (http://www.sexy5photos.com/)
http://www.sexy5photos.com/taste/happy-toghether.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

selvija
11-01-08, 10:18
http://www.sexy5photos.com/touch/embraceher.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

selvija
11-01-08, 10:18
http://www.sexy5photos.com/touch/love.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

selvija
11-01-08, 13:49
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/flowers//xsimposebw9.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Dukagjinas_i
11-01-08, 13:55
Selvije na vrave me kete bukuri-je !

Arkza
11-01-08, 15:19
Selvie Mojj Selvieee Moj Maktareeee mos i Provoko Mashkujt se Hyn Gjynah deri N'fyt hahahahahahhahahahah :biggrin:
Mos Moj mo e Sheh se po te Lutin mos Qit Keso Fototsh se ska Kuptim Nime !!!

Pupi
11-01-08, 16:17
Haaa ky me ban edhe me shum te qesh.....shiko pupi avataret sikurishte te gjitha une dhe shoqet e mija qesim pak ngjshmerin qe kemi kan,,
por besoj dhe besoj po ta vunim tonen orgjinale jo qe sjemi me te bukura por kaluse dhe vrase per disa persona ketu agaggaga
mos desht ju mashkujt te konkoroni me avatet e qikave ketu...nese jan dakorte shoqet e mija po qesim edhe fotot orgjinale pse jo...veq kam frik se bukurija ateher pa meshir ju vret..
Nejse Selvi ty edhe se pata qellimin me tu drejtu, po mir ke ba qe je sqaru.
Unė e di qė ti je e bukur, shumė e bukur.
Jo fotot origjinale mos i qitni, mua s'mė duhen edhe aq, unė kam njė oreks tė quditshėm "Bukuria vjen nga mbrendėsia".

Sy_kaltra
11-01-08, 16:24
Kush po hyn ne gjynah ketu ? :P

selvija
11-01-08, 16:46
Kush po hyn ne gjynah ketu ? :PHemmmm kam frik se ka me shkue grop gjenhemit nga lakimia e djemve...
e ndoshta me shpeton kjo melaqja ime...
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/angels/angels/1177988766-550-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
12-01-08, 10:03
http://i171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/1179393921-177-5.gif (http://s171.photobucket.com/albums/u307/wildrose005/?action=view&current=1179393921-177-5.gif)

selvija
12-01-08, 10:37
http://off1.imgcup.com/images/girly/beautifulDay/beautiful11.gif (http://www.girly-tags.net/)

selvija
12-01-08, 15:40
http://images.zwani.com/graphics/sexy/images/0pic70.jpg (http://www.zwani.com/graphics/sexy/)
http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/comment_graphics/showing_some_love/images/12818debbieshowinglove11.gif (http://commentcherry.com/)
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/angels/10651.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

selvija
12-01-08, 16:19
http://ug1.kwick.de/ug/0231/6727/14672978_full,r,470x470.jpg

Fshatari
12-01-08, 18:09
http://ug1.kwick.de/ug/0231/6727/14672978_full,r,470x470.jpg

Baby this kiss is (pėrkthemna ēita se s'po di ēka do me thanė)...!


... 4-you ... kjo kėtu ma pėrkujton njė formulė diku lidhur me "kan e doni..."! Fillon me 3 pika ; mbaron me 3 pika!

Paradox_13
12-01-08, 18:42
Baby this kiss is (pėrkthemna ēita se s'po di ēka do me thanė)...!


... 4-you ... kjo kėtu ma pėrkujton njė formulė diku lidhur me "kan e doni..."! Fillon me 3 pika ; mbaron me 3 pika!


edhe kjo mjaft paradoxale......

Sy_kaltra
12-01-08, 18:46
Bukuria vdekje pruese :P

Dardan Kastrati
12-01-08, 19:06
Bukuria vdekje pruese :P
Hahahaha sa mire qe jam i keq sme vret bukuria :biggrin:

Sy_kaltra
12-01-08, 19:08
Hahahaha sa mire qe jam i keq sme vret bukuria :biggrin:

Sa mire qe e kam foton fallce ,se ishin shashtris prej tute ja kishin ndrru titullin temes meniher :P

selvija
12-01-08, 19:42
Baby this kiss is (pėrkthemna ēita se s'po di ēka do me thanė)...!


... 4-you ... kjo kėtu ma pėrkujton njė formulė diku lidhur me "kan e doni..."! Fillon me 3 pika ; mbaron me 3 pika!Si duket do me kthesh ate got me uje se sa s'me ta te fiket...para shpalljes...uuufffff...
http://www.laurentia.fi/schott/images/schott_lasi.jpg

selvija
12-01-08, 20:23
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/love//1177986702-628-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/love//1178241274-719-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
12-01-08, 20:23
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/love//AAMYHEARTbelle.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
13-01-08, 11:52
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/love//1177735851-909-0.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
13-01-08, 12:04
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/260/260917ol1qv1nm3n.gif (http://www.glitter-book.com/)

Arkza
13-01-08, 12:07
Hhahahhaha Po po Gati , Gati eshte kah na Vran Bukuria e Vizatuar !!!! :biggrin:

selvija
13-01-08, 13:12
Hhahahhaha Po po Gati , Gati eshte kah na Vran Bukuria e Vizatuar !!!! :biggrin:Hahahah Arkza loqkushe hahah jo edhe veq vizatim...por orgjinale..:wink:
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/Torrie_Wilson008.jpg (http://www.blingcheese.com/)

Arkza
13-01-08, 13:15
Hahahah Arkza loqkushe hahah jo edhe veq vizatim...por orgjinale..:wink:
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/Torrie_Wilson008.jpg (http://www.blingcheese.com/)E Qahtu bre Loqkushe asii Gati Kojshike hahahahahhaha qiti qaso ndash me i kalle krejt kete asii me i Vrah me keso Fototsh !!! :wink:

selvija
13-01-08, 13:29
E Qahtu bre Loqkushe asii Gati Kojshike hahahahahhaha qiti qaso ndash me i kalle krejt kete asii me i Vrah me keso Fototsh !!! :wink:Ty Kojshike kam diqka te dhuroj...:wink:
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)

Arkza
13-01-08, 13:35
Ty Kojshike kam diqka te dhuroj...:wink:
http://zangygraphics.com/showinlove/pic118.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=showinlove&n=48)Gati Kojshike te flm shume edhe ty Gjithashtu Kisss !! :wink:

Cia-Ferizaj
13-01-08, 13:37
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ka rrok dashnija femrore........

Arkza
13-01-08, 13:45
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ka rrok dashnija femrore........Dashnija Shoqrore Shoqrore Ciaa !!!!!!!! Mos na Qit Posht Okkkkkkkkkkk !!!!

Cia-Ferizaj
13-01-08, 13:49
ok mos tju pengoj ma shum......ishalla knaqeni * boll merak pom jet ) po qka me ba ..ika pra

Arkza
13-01-08, 13:55
ok mos tju pengoj ma shum......ishalla knaqeni * boll merak pom jet ) po qka me ba ..ika pra!!!!!!! per qka te Meti Marak moree !!! Tybe te Kuptova !?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 13:57
!!!!!!! per qka te Meti Marak moree !!! Tybe te Kuptova !?

me kqyr de qka po bani ju dyja qy :eek: :eek: :rolleyes:

Arkza
13-01-08, 14:33
me kqyr de qka po bani ju dyja qy :eek: :eek: :rolleyes:Po Knojna me Defttttttttt qyhhhhhhhhhhhhh !!!!!!!!!!!!!! :redface:

egi
13-01-08, 14:42
http://www4.slikomat.com/08/0113/71c-penelo.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/2195827.htm)

selvija
13-01-08, 16:08
http://i149.photobucket.com/albums/s54/hostdrjack/weekend/114256.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

selvija
13-01-08, 16:18
http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/days/sexyday/images/debbiephillipssexy20.gif (http://commentcherry.com/)

Albonita
13-01-08, 19:37
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000jessica-biel.gif (http://www.blingcheese.com/)Selvia kjo foti asht diq vertet e bukur..

Fshatari
13-01-08, 20:43
Selvia kjo foti asht diq vertet e bukur..

I pėrngjan shumė (ndoshta ma pak e bukur...)nji kojshikės time kėtu e cila m'ndihėmonė kohė pas kohe me i krye disa punė, herė t'randa herė delikate.
Kėto brunet (kur i don njeriu si unė) janė shumė tė mira gjat sezonit dimror kur bėn kohė e ftohtė. Bjondet vetėm verės, kurrė nė dimen!

NB. Ky postim-kėshill u destinohet ekskluzivisht mashkujve. Femnat le te qendrojnė larg.

selvija
13-01-08, 21:20
http://media.imeem.com/p/jSXbBSJjSV.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/jSXbBSJjSV/)

selvija
14-01-08, 10:59
http://www.sexy5photos.com/scentsational/americanbeauty.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

Fshatari
14-01-08, 11:06
http://www.sexy5photos.com/scentsational/americanbeauty.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

Reagoni o burra, a jeni burra a burreca! Po me duket se t'gjitheve ju paska ra damlla...!

Buqja_ch
14-01-08, 11:33
http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/days/sexyday/images/debbiephillipssexy20.gif (http://commentcherry.com/)


Selvije nalja qit sy maa ,,se mos po i prishet e gjynah ,,ahaah

selvija
14-01-08, 11:41
Reagoni o burra, a jeni burra a burreca! Po me duket se t'gjitheve ju paska ra damlla...! veq lulet mos harroni kthenja ne vendin e vet....:tongue::wink:

Pupi
14-01-08, 12:15
Reagoni o burra, a jeni burra a burreca! Po me duket se t'gjitheve ju paska ra damlla...!
http://www.youtube.com/watch?v=yg8y3u9Ki7o

Fshatari
14-01-08, 12:49
http://www.youtube.com/watch?v=yg8y3u9Ki7o

Patetike skena e fundit!

Mesi ishte shumė i mirė!
Siē kuptova unė, ma efikasėt duelėn 50 vjeēarėt=burra.
E ata tė rinjtė= burr-eca!
Mos lash naj element tė randėsishėm anash ?!

Pupi
14-01-08, 12:56
Patetike skena e fundit!

Mesi ishte shumė i mirė!
Siē kuptova unė, ma efikasėt duelėn 50 vjeēarėt=burra.
E ata tė rinjtė= burr-eca!
Mos lash naj element tė randėsishėm anash ?!

Asesi nuk le aspak, e asgjė anash.

Aty edhe ėshtė arti, pėr gjithėsecilin si don ai ta kuptoj.


Selvija ka zgjedhur njė Titull Bombastik, neve na bie ta mbushim me Art.

P.s. Selvija mos tė na marr pėr tė keqe rastėsisht, gjithėēka ėshtė qėllimmire!

jadore
14-01-08, 13:06
...qka po zihet ketej...!!!
.. per bukurine po fliteni-a..!!

.. nuk ka bukuri qe vret, ka vetem bukuri fatale ...

( eh , edhe kjo ishte ..veq sa me thene diqka ,se pash qe vetem mashkuj paska kendej dhe selvija e vetme)

LOJETARI
14-01-08, 13:13
...qka po zihet ketej...!!!
.. per bukurine po fliteni-a..!!

.. nuk ka bukuri qe vret, ka vetem bukuri fatale ...

( eh , edhe kjo ishte ..veq sa me thene diqka ,se pash qe vetem mashkuj paska kendej dhe selvija e vetme)

hahahaha.........Fshatari dhe Pupi pasken mbetė tė vetmuar :biggrin: Iu paskan ngjallė ndjenjat e bukurisė terroriste

Fshatari
14-01-08, 13:16
veq lulet mos harroni kthenja ne vendin e vet....:tongue::wink:

Ia ktheva lulet ashtu siē na the!
The Rose=trėndafilja : ky specie lulesh ia ka zbut natyrėn malokut tė vrazhdėt dhe e ka bėrė i ēikė delikat.
E Selvija mbetet burim i pashterrshėm i inspirimit tė shkrimeve tė mia! Fatalisht e pėrfundimisht!

Fshatari
14-01-08, 13:33
hahahaha.........Fshatari dhe Pupi pasken mbetė tė vetmuar :biggrin: Iu paskan ngjallė ndjenjat e bukurisė terroriste

Njerzit e mėdhenjė(burrat) janė tė rrallė e tė vetmuar dhe duan "ēdo gjė qė ėshtė e bukur", si Selvija.
Nuk ka bukuri tė pakapshme. Ka vetėm meshkuj tė mėngjer!
Kėshtu flitet arave tė katunit tim tė dashur!

selvija
14-01-08, 14:41
Ia ktheva lulet ashtu siē na the!
The Rose=trėndafilja : ky specie lulesh ia ka zbut natyrėn malokut tė vrazhdėt dhe e ka bėrė i ēikė delikat.
E Selvija mbetet burim i pashterrshėm i inspirimit tė shkrimeve tė mia! Fatalisht e pėrfundimisht!epo gjithqka ne vend te duhur ashtu edhe insirimet dhe kauliteti dhe zbukurimi nje qe nuk shuhe kurreee,,,,
Per tyyy....:wink:
http://www.youtube.com/watch?v=PIBUaMe37B8&feature=related

selvija
14-01-08, 14:58
Njerzit e mėdhenjė(burrat) janė tė rrallė e tė vetmuar dhe duan "ēdo gjė qė ėshtė e bukur", si Selvija.
Nuk ka bukuri tė pakapshme. Ka vetėm meshkuj tė mėngjer!
Kėshtu flitet arave tė katunit tim tė dashur!Nje pershkrim...:wink:
http://www.sexy5photos.com/touch/steamytouch.jpg (http://www.sexy5photos.com/)

Fshatari
14-01-08, 16:01
epo gjithqka ne vend te duhur ashtu edhe insirimet dhe kauliteti dhe zbukurimi nje qe nuk shuhe kurreee,,,,
Per tyyy....:wink:
http://www.youtube.com/watch?v=PIBUaMe37B8&feature=related

Shumė flm pėr kėtė dhuratė prej parajse. E fsheha nė skajin e djathė tė zemrės...!

selvija
14-01-08, 21:42
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/art/8630.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

turisti
14-01-08, 21:49
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/art/8630.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Ku eshte ajo bukuria qe vret dhe mashkujt ne kokerr t'hspindes i qet ??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah.

selvija
14-01-08, 22:01
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000jenna-jameson-3.gif

selvija
14-01-08, 22:04
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/angelina_jolie_033.jpg (http://www.blingcheese.com/)

turisti
14-01-08, 22:25
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/entertain/actress/000jenna-jameson-3.gif

Bukur,bukur...........

selvija
15-01-08, 13:39
http://www.profilefantasy.com/pics/decorations/fairies/0012.gif (http://www.profilefantasy.com/)

selvija
15-01-08, 13:59
http://zangygraphics.com/thinking/pic14.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=thinking&n=16)

selvija
16-01-08, 10:24
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12089.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12089.jpg)

lyra2
17-01-08, 00:49
...BUKURIA QE VRET,kam menduar moj selvije qe eshte vetem ngjyra e zjarrit dhe e territ....KUQ DHE ZI,e qe ka ksi bukuri vrasese nuk e kam dte ;)

selvija
17-01-08, 13:18
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/classy/1177988196-446-4.gif

lovely
17-01-08, 18:30
http://i41.photobucket.com/albums/e279/46n2/people/Marilyn/marilyn.jpg

lovely
17-01-08, 18:33
http://i24.photobucket.com/albums/c8/gimmiknee/bill_clinton.jpg:smile:

lirisht muj me thane ; ashiqare;; ia hangsha zemren

Sy_kaltra
18-01-08, 20:27
http://www.lokvani.com/lokvani/a_images/y2005/2759aishwarya.jpg
http://www.indiatarget.com/stills/actresses/closeupash25.jpg
http://www.indiatarget.com/stills/actresses/closeupash24.jpg
http://www.indiatarget.com/stills/actresses/closeupash8.jpg

SANTANA-29
18-01-08, 20:30
http://basriu.0catch.com/eliza/foto4/039.jpg

SANTANA-29
18-01-08, 20:31
http://www.albanianshopping.net/shop/images/731_400.jpg

selvija
18-01-08, 23:03
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=94448&stc=1&d=1192433002
http://www.kosova-toplist.com/niki/foto/Nora-Istrefi-AD-1.gif

gjini
19-01-08, 16:56
prapsepeap selvija ma e bukura

Diana007
19-01-08, 16:59
http://akullore.com/galeria/albums/userpics/10010/normal_2%7E6.jpg (javascript:;)

Diana007
19-01-08, 17:02
http://akullore.com/galeria/albums/userpics/10010/Hilari_Duff.jpg

selvija
20-01-08, 12:17
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/375/375484j2xw6azwoc.jpg (http://www.glitter-sparkles.com/)

guri70
20-01-08, 12:31
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/375/375484j2xw6azwoc.jpg (http://www.glitter-sparkles.com/)mč vrave qikč ti e ke vizatuar

selvija
20-01-08, 12:41
mč vrave qikč ti e ke vizatuarPo me ndenjate e mija dhe mausin tim i vizatoj te gjitha...
http://www.profileangels.com/pics/self_description/heart_broken/0026.gif (http://www.profileangels.com/)
http://i228.photobucket.com/albums/ee113/kellbundyknowsbest/tila%20tequila/Tila_Tequila2.jpg (http://s228.photobucket.com/albums/ee113/kellbundyknowsbest/tila%20tequila/?action=view&current=Tila_Tequila2.jpg)

Fshatari
20-01-08, 18:47
Po me ndenjate e mija dhe mausin tim i vizatoj te gjitha...
http://www.profileangels.com/pics/self_description/heart_broken/0026.gif (http://www.profileangels.com/)
http://i228.photobucket.com/albums/ee113/kellbundyknowsbest/tila%20tequila/Tila_Tequila2.jpg (http://s228.photobucket.com/albums/ee113/kellbundyknowsbest/tila%20tequila/?action=view&current=Tila_Tequila2.jpg)

E nderuara Silvije,

Bukuroshja jote e dashur nuk ma ka ēkoē bombardimin prej orės 12 e 41 minuta (shikoje postimin tand ne mos me besofsh).
Paj veē me ta bo qejfin ty se...!

selvija
20-01-08, 19:03
E nderuara Silvije,

Bukuroshja jote e dashur nuk ma ka ēkoē bombardimin prej orės 12 e 41 minuta (shikoje postimin tand ne mos me besofsh).
Paj veē me ta bo qejfin ty se...! Me vjen keq Fshatar qe te paska dermue deri ne ate dakik por sidoqofte kjo puna e bukurosheve te mija ,,se di u mere si magjepse dhe dermuse ,,ne meshkuj e per ju ishalla veq hajr...

selvija
20-01-08, 21:41
http://dl.glitter-graphics.net/pub/643/643461iolnvjhi7f.gif (http://www.glitter-games.com/)

selvija
20-01-08, 23:07
Nusja e deshpruar...:frown:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13468.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13468.jpg)

selvija
21-01-08, 19:48
http://i232.photobucket.com/albums/ee9/cani-b/20071022112336_3914.gif

DritonPR
23-01-08, 18:43
Nusja e deshpruar...:frown:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13468.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13468.jpg)

cfar prapanice te mire po shihet se paska, Selvije pse je deshperu??? hajde te une te qoj ne pllazh te oqeani atlantik hahahah

selvija
23-01-08, 22:17
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/786/786325h6amrrngpd.gif (http://www.glitter-poetry.com/)
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/625/625509jgy1iasek7.gif (http://www.glitter-pages.com/)

selvija
26-01-08, 17:52
http://i195.photobucket.com/albums/z298/cdump06/Images/hollywood/images/AngelinaJolie.gif (http://www.commentsheaven.us/)

Pupi
27-01-08, 18:00
http://www.youtube.com/watch?v=iocdrJD7LSs

selvija
27-01-08, 19:39
http://media.imeem.com/p/l1sbTPG7Qp.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/l1sbTPG7Qp/)
http://media.imeem.com/p/cKdeWU2dtM.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/cKdeWU2dtM/)

selvija
27-01-08, 19:41
http://media.imeem.com/p/wvkdnj4SEK.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/wvkdnj4SEK/)

selvija
27-01-08, 19:42
http://media.imeem.com/p/0mDvrhxibm.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/0mDvrhxibm/)

selvija
28-01-08, 19:46
Fshatar kete bukuroshe vetem per ty,,edhe pse tash jam Princeshe nuk do ndal hovin do gjej bukuroshe enkas per ty,,,ta flladit sado pak shpirtin se ke ne gjak vajzat e bukura...:wink:
http://www.srtacolombia.org/app/IMAGES/detalles/Detalle06.jpg

selvija
29-01-08, 14:14
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/other/dark-fantasy/aBlueeyes-1.gif (http://www.blingcheese.com/)

Guri i madh
29-01-08, 14:48
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/other/dark-fantasy/aBlueeyes-1.gif (http://www.blingcheese.com/)
kjo me sy me vrau me goditi nė zemer

Fshatari
29-01-08, 15:12
Fshatar kete bukuroshe vetem per ty,,edhe pse tash jam Princeshe nuk do ndal hovin do gjej bukuroshe enkas per ty,,,ta flladit sado pak shpirtin se ke ne gjak vajzat e bukura...:wink:
http://www.srtacolombia.org/app/IMAGES/detalles/Detalle06.jpg

Jaaaa, kėtė ofertė nuk e refuzoj dot. Po qysh ma paske gjet mu atė qė po e kėrkoj kaq gjatė.
Rueju Selvije se kjo mund tė bohet konkurrente e rrezikshme e ta zen vendin e princeshės...!

DEA
29-01-08, 15:29
http://www.lifestyleworld.at/cms/upload/eintraege/berichte/loreal/loreal5.jpg

Fshatari
29-01-08, 18:21
http://www.lifestyleworld.at/cms/upload/eintraege/berichte/loreal/loreal5.jpg

DEA si gjithėmonė, hyjneshė unikate. E pa shoqe asht!

selvija
29-01-08, 19:41
Jaaaa, kėtė ofertė nuk e refuzoj dot. Po qysh ma paske gjet mu atė qė po e kėrkoj kaq gjatė.
Rueju Selvije se kjo mund tė bohet konkurrente e rrezikshme e ta zen vendin e princeshės...!Jo Fshatar per konkurence te perincesses smundesh me gjet as ne interrnet....:tongue:

Guri i madh qe nje per msysh per vajza te bukura dhe mbrojtje kunder sumeve te zemers...
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13676.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13676.jpg)

selvija
29-01-08, 22:04
http://media.imeem.com/p/Oa7XY2PJ9D.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/Oa7XY2PJ9D/)

selvija
30-01-08, 12:25
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11950.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11950.jpg)
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg)

Guri i madh
30-01-08, 14:35
Jo Fshatar per konkurence te perincesses smundesh me gjet as ne interrnet....:tongue:

Guri i madh qe nje per msysh per vajza te bukura dhe mbrojtje kunder sumeve te zemers...
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13676.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/13676.jpg)


ehh qe tash e paske gjet partneren time tė jetes paskna mundsi me zgjedh 4 qenkan po une po mue me pelqen kjo bukuroshja me LEPTOP

selvija
31-01-08, 10:48
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/371/371745d1jy64suml.gif (http://www.glitter-pages.com/)

Fshatari
31-01-08, 11:13
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/371/371745d1jy64suml.gif (http://www.glitter-pages.com/)


Kush ta vodh kunorėn Selvije.
Tė kam pas than me u rujt se ta zanė vendin e princeshės! Kujdes!
Fshatari qė ta don tė mirėn!

selvija
31-01-08, 12:43
Kush ta vodh kunorėn Selvije.
Tė kam pas than me u rujt se ta zanė vendin e princeshės! Kujdes!
Fshatari qė ta don tė mirėn!Haa me ke than Fashatr edhe do ta ruj per jete Kuroren tim..por kam hjek se bera nje tush,,,dhe vesha nje veshje pak me te thjeshte qe te muj te rri me shlire...por kuroren e kam ne vende te sikurte s,do dorzoj per jete...:wink:
http://i2.glitter-graphics.org/pub/563/563802v6exgzgjn0.gif

selvija
04-02-08, 16:39
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/27/27565rooezmw407.gif (http://www.glitter-gfx.com/)

Arkza
04-02-08, 16:40
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg) Heee Gati Kojshike qe po thua ti Bukuria te Vret !!! Valla nime po te Vritka e sheh kjo qyqja tu e Prit e Njeri askund !!! Hhahahahahahhahahahahahhahahah :tongue:

Fshatari
04-02-08, 16:46
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/27/27565rooezmw407.gif (http://www.glitter-gfx.com/)

Kjo tė pėrngjan bukur shumė. Mos asht naj foto e jotja e pėrpunueme pak a gabim jam!
Hyjnore asht!

Fshatari
04-02-08, 16:50
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg) Heee Gati Kojshike qe po thua ti Bukuria te Vret !!! Valla nime po te Vritka e sheh kjo qyqja tu e Prit e Njeri askund !!! Hhahahahahahhahahahahahhahahah :tongue:
Sinqerishte edhe mue po m'dhimbset. Duket pak e dėshprueme ...! Sa herė shoh tė tilla tė vetmuara kam deshire me i ngushllue e mos me i lanė vetėm se gjumi nuk me merr...!

selvija
04-02-08, 16:51
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/11470.jpg) Heee Gati Kojshike qe po thua ti Bukuria te Vret !!! Valla nime po te Vritka e sheh kjo qyqja tu e Prit e Njeri askund !!! Hhahahahahahhahahahahahhahahah :tongue:He gati kojshik ke durim le te pret edhe ajo pak se nami nuk bahet sa me prit aq me zjarret..:wink: pse,,?? sepse perzihet nervoza me disa gjerash qe skan fund askund..
http://off1.imgcup.com/images/sluv/menMenMen2/guys104.jpg (http://www.smilenet3.net/)

Arkza
04-02-08, 16:56
Sinqerishte edhe mue po m'dhimbset. Duket pak e dėshprueme ...! Sa herė shoh tė tilla tė vetmuara kam deshire me i ngushllue e mos me i lanė vetėm se gjumi nuk me merr...!Hhahahahahahhahahah Fshatar Valla Nganjehere edhe une mendoj sikur ti ! Ngase edhe ti nga Shkrimi me Dukesh shume i Piklluar dhe i Vetmuar hahahahahhaha :rolleyes:

selvija
04-02-08, 17:01
Kjo tė pėrngjan bukur shumė. Mos asht naj foto e jotja e pėrpunueme pak a gabim jam!
Hyjnore asht!Fshatar ke syrin magjik dhe zbulon mfsheftsit..vetem floket pakez kjo ka me agresive...:tongue:

selvija
04-02-08, 17:05
Sinqerishte edhe mue po m'dhimbset. Duket pak e dėshprueme ...! Sa herė shoh tė tilla tė vetmuara kam deshire me i ngushllue e mos me i lanė vetėm se gjumi nuk me merr...!Fashatar nuk eshte edhe interesante te jesh gjithmon i dyti...duhet ndonjeher te deshprohesh dhe kujton disa kujtesa qe te ben pasjandej te ndish veten se kush ke qen dhe kush je...
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/sexy/couples/1184309668-613-2.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/sexy/couples/h4z2741-1.jpg (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
04-02-08, 17:22
http://i68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/beautiful5.jpg (http://s68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/?action=view&current=beautiful5.jpg)

Fshatari
04-02-08, 22:01
http://i68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/beautiful5.jpg (http://s68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/?action=view&current=beautiful5.jpg)

E bukur shumė po pak tepėr e makijueme.
Shkova me ra n'shtrat me imazhin e kėsaj krijese tė pakrahasueshme. Pėr sonte vetėm ai imazh mė mjafton...!

selvija
04-02-08, 22:14
E bukur shumė po pak tepėr e makijueme.
Shkova me ra n'shtrat me imazhin e kėsaj krijese tė pakrahasueshme. Pėr sonte vetėm ai imazh mė mjafton...!o naten e mir Fshatar e marrte kjo bukuroshe me vete me endrra te pa pershkrura...
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/948/948533etc7wg69wt.jpg

Fshatari
04-02-08, 22:19
o naten e mir Fshatar e marrte kjo bukuroshe me vete me endrra te pa pershkrura...
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/948/948533etc7wg69wt.jpg

"KOMBAWA"!(tungjatjeta nė japonisht)!
Vdiēa pa takue nji herė, vetėm nji herė, nji aziatike!
Nuk due me lėshue kźtė shans qė mė ofrove Selvije!
Mė gjėrsisht, lexoni nė rubrikėn "dashuria japoneze, nesėr nė FD!

Guri i madh
04-02-08, 22:22
"KOMBAWA"!(tungjatjeta nė japonisht)!
Vdiēa pa takue nji herė, vetėm nji herė, nji aziatike!
Nuk due me lėshue kźtė shans qė mė ofrove Selvije!
Mė gjėrsisht, lexoni nė rubrikėn "dashuria japoneze, nesėr nė FD!

fshatar me vie keq po kjo zonja nė fotografi nuk vjen nga japani po nga tajlanda

Fshatari
04-02-08, 22:29
fshatar me vie keq po kjo zonja nė fotografi nuk vjen nga japani po nga tajlanda
Edhe unė e pash qė kur i fola n'japonisht"kombawa" nuk reagoi hiē! Due me i hi thellė tajlandishtes ndoshta m'kupton ma leht kjo tajlandeze. Kam me detyrue me reague nė nji mėnbyrź ose nė mėnyrė tjetėr. Nuk lėshoj pe...!

Guri i madh
04-02-08, 22:34
Edhe unė e pash qė kur i fola n'japonisht"kombawa" nuk reagoi hiē! Due me i hi thellė tajlandishtes ndoshta m'kupton ma leht kjo tajlandeze. Kam me detyrue me reague nė nji mėnbyrź ose nė mėnyrė tjetėr. Nuk lėshoj pe...!fshatar nuk i plotson kushtet se kjo fisnikja ushqim kryesor e ka orizin e tani detyrohesh me shkue nė shqipri me jetue se nė kosov nuk ka PILAF

selvija
04-02-08, 22:43
Vertet e kam nje shoqe te thajms dhe jan aq te nxeta,,e te kendshme ne bisede ,,do porosisa Fshatar qe je dakorte hahah
http://users.tkk.fi/%7Etkolm/html/thaimaa.jpg

Fshatari
04-02-08, 22:48
Vertet e kam nje shoqe te thajms dhe jan aq te nxeta,,e te kendshme ne bisede ,,do porosisa Fshatar qe je dakorte hahah
http://users.tkk.fi/%7Etkolm/html/thaimaa.jpg

Po si! Dakord jam unė. Sa pėr bisedėn, ti e di se unė nuk flas shumė "thajm"! Po kjo s'prish punė hiē: veē tė "nxeta" mė mjaftojnė e pėr bisedėn e lom pėr ma vonė!
Pra fshatari asht dakord qysh nuk asht mori Selvije po qysh muj me t'thon jo!

selvija
04-02-08, 22:54
Po si! Dakord jam unė. Sa pėr bisedėn, ti e di se unė nuk flas shumė "thajm"! Po kjo s'prish punė hiē: veē tė "nxeta" mė mjaftojnė e pėr bisedėn e lom pėr ma vonė!
Pra fshatari asht dakord qysh nuk asht mori Selvije po qysh muj me t'thon jo!Hajt se ta rregulloj punen pra per me fol ska dert hiq edhe me gishta s mundeni mu marr veshe ahahaha:biggrin: mir e ka Guri i madh..veq duhesh te mesosh me hanger orizin ne shtaga...dha qka pregaditin ato kush ne bot me doket nuk pregadit si to,,apo mua me pilqejne kuzhina a tyre...

Fshatari
04-02-08, 22:58
Hajt se ta rregulloj punen pra per me fol ska dert hiq edhe me gishta s mundeni mu marr veshe ahahaha:biggrin: mir e ka Guri i madh..veq duhesh te mesosh me hanger orizin ne shtaga...dha qka pregaditin ato kush ne bot me doket nuk pregadit si to,,apo mua me pilqejne kuzhina a tyre...

Qy me shtaga, po unė veē me shtaga ushqehna atje n'katun. Mose kije dert ti atė punėn e ushqimit; veē rregulloma punėn me qat t"nxehtėn" se na ka marr dimen i ftohtė sivjet se pėr punė tera mirremi vesht...!

selvija
04-02-08, 23:01
Qy me shtaga, po unė veē me shtaga ushqehna atje n'katun. Mose kije dert ti atė punėn e ushqimit; veē rregulloma punėn me qat t"nxehtėn" se na ka marr dimen i ftohtė sivjet se pėr punė tera mirremi vesht...!Hahahaha hat se une do behna msitnesh de deri ju sa takoheni pastaj ju merreni vesh se qysh doni,,,ju la vetem...hahha ..nxeta,,,po de se jan pak te vrukta qe don pak me zbardhe i lan njher me sapun...:biggrin:

Fshatari
04-02-08, 23:06
Hahahaha hat se une do behna msitnesh de deri ju sa takoheni pastaj ju merreni vesh se qysh doni,,,ju la vetem...hahha ..nxeta,,,po de se jan pak te vrukta qe don pak me zbardhe i lan njher me sapun...:biggrin:
Ah, por me la shoqin se kam!Di si me la, ēka me la, qysh me la; kam edhe sapuna specifik pėr lėkurė tė "vruktė"! Ia zbardhi sa ora!

selvija
04-02-08, 23:11
Ah, por me la shoqin se kam!Di si me la, ēka me la, qysh me la; kam edhe sapuna specifik pėr lėkurė tė "vruktė"! Ia zbardhi sa ora!valla si duket po repshe shoqet gja me spo me vyjaka..jo Fshatar aq mos ma demto le te kthehet pak me shpirte negjite,,le te jet edhe pak shoqe per mue hahahah

qysh e lan..kah e lan..pse e lan...dhe me qka e lan,,qe sapuni..:biggrin:http://www.aromatica.hr/include/images/proizvodi/sapun_tanjur.jpg

selvija
06-02-08, 16:31
http://media.imeem.com/p/cKRQGO5Ieo.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/cKRQGO5Ieo/)

selvija
06-02-08, 16:49
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/fantasy//1177985247-850-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Fshatari
06-02-08, 17:59
Selvije,
Gjat makijimit, ke kujdes te buzėt se tepėr po i "ngjyen"!
Pėrndryshe, mbetesh e pa alternativė pėr sa iu pėrket "bukurive qė vrasin..."!

Urata
06-02-08, 21:11
Selvija, vetem bukur po shihka...!

selvija
07-02-08, 13:59
http://www.blinddive.com/women/WMN400.jpg (http://www.photocasket.com/dc.asp)

Fshatari
07-02-08, 14:41
http://www.blinddive.com/women/WMN400.jpg (http://www.photocasket.com/dc.asp)

Ekziston kėtu nė forum njė pyetje "Ēfarė e bėnė tė fuqishme njė zonjė/zonjushė"?. Nuk di ēfarė e bėnė tė fuqishme po e di ēfarė e bėnė tė bukur : fytyra, natyrisht, sytė, goja,flokėt poashtu. Kjo fotoja e fundit na tregon edhe diēka(*) tjetėr qė Selvija fshehte deri tani po qė ėshtė element(ndoshta elementi mė i dashur...)i pandashėm i bukurisė integrale!

*)...pjesėrisht tė mbuluara me flokė, po vetėm pjesėrisht. Selvija din ēfarė tė tregojė e ēfarė tė sugjerojė...!

selvija
08-02-08, 12:48
Fahatar qysh moti e kam kerku kete foto e smujsha me ra ne te....ko vajze vetem per ty 30 minuta vallzim deri maksimum mos e hym shancin...te la ty me te se une dola hahahaha.....mos u kaj pasandej....:biggrin:
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/art/1780.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Fshatari
08-02-08, 14:53
Fahatar qysh moti e kam kerku kete foto e smujsha me ra ne te....ko vajze vetem per ty 30 minuta vallzim deri maksimum mos e hym shancin...te la ty me te se une dola hahahaha.....mos u kaj pasandej....:biggrin:
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/art/1780.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Hajt po ia ngjes edhe muzikėn qė shoqėron vallėn :
http://www.youtube.com/watch?v=QEPloSmrSzA&feature=related

Diana007
08-02-08, 20:55
http://images.google.com/url?q=http://www.ka-net.net/cgi-bin/vjencanja/slike/beba.jpg&usg=AFQjCNEbmIEUJH1O5y570s65j0Smxmi75A

Diana007
08-02-08, 22:01
http://myth.com/mythopoeia/ice.jpg

selvija
09-02-08, 11:40
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/fantasy//1181323722-27-1.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Fshatari
09-02-08, 17:03
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/fantasy//1181323722-27-1.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Selvije,
Mos i shpenzo gjithė fishekzjarrėt kėtė tė shtune : ruaj disa pėr tė dielėn e ardhshme, 17 shkurt : njė fetė tė madhe do ta bėjmė!

selvija
09-02-08, 17:14
Selvije,
Mos i shpenzo gjithė fishekzjarrėt kėtė tė shtune : ruaj disa pėr tė dielėn e ardhshme, 17 shkurt : njė fetė tė madhe do ta bėjmė!AA Per ate dit do ti ruj do qe do ti kallim te gjitha flak do shkon gjitha anet Fshatar....ahahaha mir se na erdhe se bash u merakosa
hahaha ke qka shikon qe nga gjuri e deri ne kurore:biggrin: :wink:

selvija
09-02-08, 19:50
http://img28.picoodle.com/img/img28/4/1/31/f_1464997815em_d5742d7.jpg
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/1/25/f_fthepassionm_c514ae7.jpg

legenda
10-02-08, 12:48
.....SYTE - e bejne edhe me te fuqishme...
sepse rrezatojne rreze....
SHPIRTIN ...

p.s.nuk besoj se ia ke pa syte,ahaha....


kjo SELVAAAA,,,nuk po me lejon te qendroj neutrale ndaj ketyre fotove qe kerkon syri i saj,...

Ekziston kėtu nė forum njė pyetje "Ēfarė e bėnė tė fuqishme njė zonjė/zonjushė"?. Nuk di ēfarė e bėnė tė fuqishme po e di ēfarė e bėnė tė bukur : fytyra, natyrisht, sytė, goja,flokėt poashtu. Kjo fotoja e fundit na tregon edhe diēka(*) tjetėr qė Selvija fshehte deri tani po qė ėshtė element(ndoshta elementi mė i dashur...)i pandashėm i bukurisė integrale!

*)...pjesėrisht tė mbuluara me flokė, po vetėm pjesėrisht. Selvija din ēfarė tė tregojė e ēfarė tė sugjerojė...!

Fshatari
10-02-08, 14:52
.....SYTE - e bejne edhe me te fuqishme...
sepse rrezatojne rreze....
SHPIRTIN ...

p.s.nuk besoj se ia ke pa syte,ahaha....


kjo SELVAAAA,,,nuk po me lejon te qendroj neutrale ndaj ketyre fotove qe kerkon syri i saj,...

Nuk ia kam parė sytė! E vėrtetė ėshtė! Madje nuk di pse syt ruhen aq kujdesshėm!
Kur takoj pėr tė parėn herė njė person, ajo qė mė bie nė sy janė pikėrsisht syt qė "janė pasyqrė e shpirtit". Tregomi syt, tė them ēfarė shpirti ke!

lyra2
10-02-08, 15:19
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari
Ai qė ka lindur i verbėr nuk paska as Bukuri as Dritare as Shpirt!
Logjika e absurdit!

Nuk ia kam parė sytė! E vėrtetė ėshtė! Madje nuk di pse syt ruhen aq kujdesshėm!
Kur takoj pėr tė parėn herė njė person, ajo qė mė bie nė sy janė pikėrsisht syt qė "janė pasyqrė e shpirtit". Tregomi syt, tė them ēfarė shpirti ke!A poo aaaa???!!!!

selvija
10-02-08, 15:38
Oppp edhe me syze dhe neutrale bukurija femrore gjithmon do shkelqen...:wink:
http://i68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/l_ac280c2e6ad0a20d85ac0219a736222c.jpg (http://s68.photobucket.com/albums/i18/AutumnBreeze83/?action=view&current=l_ac280c2e6ad0a20d85ac0219a736222c.jpg)

selvija
10-02-08, 16:07
http://i211.photobucket.com/albums/bb208/Marry_rose45/baserostronar67yy.gif (http://s211.photobucket.com/albums/bb208/Marry_rose45/?action=view&current=baserostronar67yy.gif)

Dardan Kastrati
10-02-08, 16:10
http://img204.imageshack.us/my.php?image=katewinslet2006bfilondosl6.jpg

Dardan Kastrati
10-02-08, 16:12
http://img204.imageshack.us/img204/453/katewinslet2006bfilondosl6.jpghttp://img204.imageshack.us/my.php?image=katewinslet2006bfilondosl6.jpg

legenda
10-02-08, 17:39
.....ahaha,....

ncuuuk,,,nuk i hjek SYZET E ZEZA....droj se VERBOHESH...

Nuk ia kam parė sytė! E vėrtetė ėshtė! Madje nuk di pse syt ruhen aq kujdesshėm!
Kur takoj pėr tė parėn herė njė person, ajo qė mė bie nė sy janė pikėrsisht syt qė "janė pasyqrė e shpirtit". Tregomi syt, tė them ēfarė shpirti ke!

Fshatari
12-02-08, 13:54
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari
Ai qė ka lindur i verbėr nuk paska as Bukuri as Dritare as Shpirt!
Logjika e absurdit!

Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari
Nuk ia kam parė sytė! E vėrtetė ėshtė! Madje nuk di pse syt ruhen aq kujdesshėm!
Kur takoj pėr tė parėn herė njė person, ajo qė mė bie nė sy janė pikėrsisht syt qė "janė pasyqrė e shpirtit". Tregomi syt, tė them ēfarė shpirti ke!A poo aaaa???!!!!
Kjo Lyra2 kur tė zen n'gush shpirtin don me ta nxjerr veē se jeton vet nė kryekatun e unė nė fundkatun! Ende me shtresa t'vjetra shoqėrore disa kėtu!
E kuptova qė nuk jam koherent po s'ka nevojė me u tregue aq e pa shpirt !
Megjithatė nuk i largohem bindjes time se "shpirti ėshtė pasqyrė e syve : tregoma shpirtin, tź them ēfarė sysh ke"!

Fshatari
12-02-08, 14:00
.....ahaha,....

ncuuuk,,,nuk i hjek SYZET E ZEZA....droj se VERBOHESH...

Deshta vetėm zemrėn e shprtin ta shoh, njėherė, vetėm njėherė! Do e pranoja edhe vėrbimin...vallė nuk e ditkeni se "dashuria ėshtė e verbėr..."!

selvija
12-02-08, 14:02
Hat ju qe po nifshi thenjen e syve se qka kuptoni ne keta sy...
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/323/323525be82fwzibn.gif (http://www.glitter-mess.com/)
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/kisses/00321bef6974210ad2c3bae62.jpg (http://www.blingcheese.com/)

Fshatari
12-02-08, 14:16
Hat ju qe po nifshi thenjen e syve se qka kuptoni ne keta sy...
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/323/323525be82fwzibn.gif (http://www.glitter-mess.com/)
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/kisses/00321bef6974210ad2c3bae62.jpg (http://www.blingcheese.com/)

Kėta janė sytė e Selvijes: Janė karakteristikė se i kanė tė gjitha ngjyrat nė tė njėjtėn kohė!
Sy tė rrallė, unik, perfekt! Shikoni, admironi e binduni se "perfektja" nuk asht vetėm trillim po edhe realitet!
PS.Mė falni pėr gabimet e shtypit se kuturu e shkrova postimin...!

selvija
12-02-08, 16:35
Kėta janė sytė e Selvijes: Janė karakteristikė se i kanė tė gjitha ngjyrat nė tė njėjtėn kohė!
Sy tė rrallė, unik, perfekt! Shikoni, admironi e binduni se "perfektja" nuk asht vetėm trillim po edhe realitet!
PS.Mė falni pėr gabimet e shtypit se kuturu e shkrova postimin...!FLm per kompilemente Fshatr se siq shifet raliteti im eshte bash i kjarte,,ne sy ne vetulla dhe gjitha pjestet e bukura te femres qe ekzistojn dhe kush din ta lezon ate e kupton....:wink:

Tomori
12-02-08, 22:00
http://www.jupi.altervista.org/hacker/wp-content/uploads/2007/05/hot-tantra-sexy.jpg

legenda
12-02-08, 23:40
....ahahaaa,,,

wooowww,c““fare ROMANTIZMI...
gjerat e cmuara vertet paguhen shtrenjet -VERBIMI...(ahaha...)


Fshatari kam nis te besoj ne thenien e ARKZES,....ma zgjoi kurreshtjen,....

Deshta vetėm zemrėn e shprtin ta shoh, njėherė, vetėm njėherė! Do e pranoja edhe vėrbimin...vallė nuk e ditkeni se "dashuria ėshtė e verbėr..."!

selvija
13-02-08, 11:07
http://profilefunk.com/pics/love/thinking_of_you/06.jpg (http://profilefunk.com/)
http://profilefunk.com/pics/love/thinking_of_you/pic10.gif (http://profilefunk.com/)

gjini
13-02-08, 12:39
Valla te ka hije dhe je ka tregon se ke sens per humor

Arkza
13-02-08, 14:18
[quote=legenda
Fshatari kam nis te besoj ne thenien e ARKZES,....ma zgjoi kurreshtjen,....Cilen Thenje Legenda !? se me bone Kurreshtje edhe mua tash !? :rolleyes:

legenda
13-02-08, 17:37
.....eshte mire nganjehere kur zihemi ne " tenxheren" e KURRESHTJES...

te tregon fshatari,ok,sis...

[quote=legenda
Fshatari kam nis te besoj ne thenien e ARKZES,....ma zgjoi kurreshtjen,....
Cilen Thenje Legenda !? se me bone Kurreshtje edhe mua tash !? :rolleyes:

selvija
13-02-08, 18:22
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/1177790982-790-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)
hmmmm....
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/40429nk.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Fshatari
13-02-08, 18:22
.....eshte mire nganjehere kur zihemi ne " tenxheren" e KURRESHTJES...

te tregon fshatari,ok,sis...

[quote=Arkza]

Jo sinqerisht fshatari nuk din pėr se asht fjala; sikur te dija do ti tregoja mikeshes time Arkzes po nuk e di.

Elina
13-02-08, 18:33
A u vra kush me frik prej bukurise ne kete teme a jo? :biggrin:

Fshatari
13-02-08, 18:37
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/1177790982-790-3.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)
hmmmm....
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/40429nk.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

"Kiss ME..."! Pse a po dyshon a ?!

selvija
13-02-08, 18:57
"Kiss ME..."! Pse a po dyshon a ?!Pak po..mos pi gic kush..me dhimet karmini...:wink: :tongue:

Fshatari
13-02-08, 19:02
Pak po..mos pi gic kush..me dhimet karmini...:wink: :tongue:

...tė dhimbet karmini... kjo fjala e fundit duket pak problematike se pėrmban nė rrokjen e parė diēka qi... nuk po due me shkue ma larg.
Herėn tjetėr zgjedhe pak fjalorin se i shokon "shpirtrat e ndieshėm"!

selvija
13-02-08, 19:14
...tė dhimbet karmini... kjo fjala e fundit duket pak problematike se pėrmban nė rrokjen e parė diēka qi... nuk po due me shkue ma larg.
Herėn tjetėr zgjedhe pak fjalorin se i shokon "shpirtrat e ndieshėm"!Mos i shiko ti me mikroskop aq,,hahha se mundem edhe me ndesh dikund gabimishte,,,hahha ..edhe ti nje paske lan ne shyst spo tingllon edhe aq mir...:tongue:

selvija
13-02-08, 19:21
Fshatar fryj pak pipit nese ta jap kjo bukuroshe...se nuk besoj se do shpetosh pa nje aksident...:biggrin:
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/1164624463-blwint.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

selvija
13-02-08, 23:13
Nese dikush eshte shum i ndishem..nga zemra,,pas 5 minutave le te merr nje hap kunder sulmit te zemres...:wink:
http://www.blindurl.us/xxx/xxx92029.jpg (http://www.photocasket.com/dc.asp)

selvija
15-02-08, 12:13
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/sexy/1177988448-435-1.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

Arkza
15-02-08, 12:19
[quote=legenda].....eshte mire nganjehere kur zihemi ne " tenxheren" e KURRESHTJES...

te tregon fshatari,ok,sis...Jo sinqerisht fshatari nuk din pėr se asht fjala; sikur te dija do ti tregoja mikeshes time Arkzes po nuk e di.Ne Rregull eshte Fshtari veq me Tregoj ajo ne Mp hahahahahhaha !
Po Gezohem shuem qe kan Filluar te Besojne ne Thenijen time e sidiomos Legenda !
Te Pershendes shume ty Legenda po ashtu edhe ty i Ndruar Fshtari ! :wink:

selvija
15-02-08, 15:53
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/365/365188kmcv32p2ab.gif (http://www.glitter-book.com/)

selvija
15-02-08, 20:57
http://media.imeem.com/p/wV_N5kyfSb.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/wV_N5kyfSb/)

selvija
17-02-08, 22:36
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/af23a668c246e588dfacd70b3666a415_web.gif (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/DU7TbwjXtM/)

Oqeani
18-02-08, 01:37
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/af23a668c246e588dfacd70b3666a415_web.gif (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/DU7TbwjXtM/)
Po te alivanoska .................

selvija
18-02-08, 18:26
Dhredhza e ndaluar....STOP...
http://photos1.hi5.com/0027/885/167/kPNk8W885167-02.jpg

Oqeani
18-02-08, 18:28
:( ..............................

selvija
18-02-08, 18:30
:( ..............................Qka je hy ketu o hani dredhzave mos deshte me nimue me hanger aa

Oqeani
18-02-08, 18:32
Qka je hy ketu o hani dredhzave mos deshte me nimue me hanger aa
Thash e kisha pre pake me leht e kishe hanger ...

selvija
18-02-08, 18:35
Merre dhe pra gaqme te shtrydhne...:biggrin:
http://photos1.hi5.com/0021/470/465/4tJBlE470465-02.jpg

Oqeani
18-02-08, 18:37
Merre dhe pra gaqme te shtrydhne...:biggrin:
http://photos1.hi5.com/0021/470/465/4tJBlE470465-02.jpg
E me ma zene fytin ...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Fshatari
18-02-08, 19:34
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/af23a668c246e588dfacd70b3666a415_web.gif (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/DU7TbwjXtM/)

Nė emėr tė fshatit tim, e pranoj demokratikisht dhe krejt tė pavarur kėtė dhuratė oj Selvije.
Dhe i propozoj vendosjen e "mardhėnieve bilaterale" nė nivel...!

Guri i madh
18-02-08, 19:49
Nė emėr tė fshatit tim, e pranoj demokratikisht dhe krejt tė pavarur kėtė dhuratė oj Selvije.
Dhe i propozoj vendosjen e "mardhėnieve bilaterale" nė nivel...!ooo fshatar ku ke mbet se po tlypi neper qiell e te gjeta ne tok

selvija
18-02-08, 20:56
Nė emėr tė fshatit tim, e pranoj demokratikisht dhe krejt tė pavarur kėtė dhuratė oj Selvije.
Dhe i propozoj vendosjen e "mardhėnieve bilaterale" nė nivel...!Ne Emrin tim dhe Bukurosheve te Uroj Pamvarsin dhe te kesh gjithmon shije ndaj tyre....:wink:
http://srv0106-10.oak1.imeem.com/g/p/c40c58b707857e4fd1af1d843be16233_web.jpg (http://profile.imeem.com/3ktAmKY/photo/FKI1kb84aR/)

selvija
18-02-08, 21:09
http://srv0106-10.oak1.imeem.com/g/p/489ebc742cb65f534a9cb93b3bb02a1f_web.jpg (http://profile.imeem.com/3ktAmKY/photo/9prC3R3IA0/)

http://srv0106-10.oak1.imeem.com/g/p/472450eb822395736e94ac46ecb82ba6_web.jpg (http://profile.imeem.com/3ktAmKY/photo/UlY_MQYHso/)

Oqeani
18-02-08, 21:14
Sa enderrat kalojne per gjera te tilla .....

Urata
19-02-08, 03:10
http://members.chello.at/mercedez/images/fantas%205.GIF

Urata
19-02-08, 03:11
http://img260.imageshack.us/img260/2394/56te2kc9.jpg

Urata
19-02-08, 03:12
http://img258.imageshack.us/img258/4874/mourning1gc78sdip4.jpg

Urata
19-02-08, 03:13
http://img50.imageshack.us/img50/1092/llantoferdmz41na0.gif

Urata
19-02-08, 03:14
http://img523.imageshack.us/img523/6493/whiteangelwj7.jpg

Urata
19-02-08, 03:17
http://img186.imageshack.us/img186/4500/594cccfdjb5.gif

Urata
19-02-08, 03:18
http://img338.imageshack.us/img338/3043/vicangel2oj7.gif

Urata
19-02-08, 03:19
http://img510.imageshack.us/img510/1296/vientoferdxn3su9.gif

Urata
19-02-08, 03:19
http://img249.imageshack.us/img249/7813/zbucketdy8.gif

Urata
19-02-08, 03:21
http://i19.tinypic.com/5zq9zbs.gif

Urata
19-02-08, 03:21
http://i15.tinypic.com/678sq5x.jpg

Urata
19-02-08, 03:24
http://i11.tinypic.com/4kbyjra.gif

Urata
19-02-08, 03:28
http://img300.imageshack.us/img300/91/2ulg78lutm2.gif

Fshatari
19-02-08, 14:54
http://img300.imageshack.us/img300/91/2ulg78lutm2.gif
Besa edhe kjo sirena e Uratės, e bukur! Shumė! Hyjnore!
Shpresoj se nuk do t'mė hidhėrohet mikesha ime, Selvija!

selvija
19-02-08, 15:55
Besa edhe kjo sirena e Uratės, e bukur! Shumė! Hyjnore!
Shpresoj se nuk do t'mė hidhėrohet mikesha ime, Selvija!Auu si mu idhnue more mik,,,jo aspak,, jan gjitha mirserdhn ato qe jellin foto te bukura ketu kan rrespekt ndaj méje
i flm Urata-es qe sjell keto bukuroshe...
http://media.imeem.com/p/iiZTMzNMO1.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/iiZTMzNMO1/)
http://media.imeem.com/p/k3mBZ4ZBKQ.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/k3mBZ4ZBKQ/)

selvija
19-02-08, 16:08
http://i237.photobucket.com/albums/ff118/zaraurelie/4trtbtzd.gif (http://links.imeem.com/23co1AHvJ)
http://i237.photobucket.com/albums/ff118/zaraurelie/22iynlri.gif (http://links.imeem.com/23co18HvJ)

Fshatari
19-02-08, 16:11
Auu si mu idhnue more mik,,,jo aspak,, jan gjitha mirserdhn ato qe jellin foto te bukura ketu kan rrespekt ndaj méje
i flm Urata-es qe sjell keto bukuroshe...
http://media.imeem.com/p/iiZTMzNMO1.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/iiZTMzNMO1/)
http://media.imeem.com/p/k3mBZ4ZBKQ.jpg (http://profile.imeem.com/csawTuH/photo/k3mBZ4ZBKQ/)

Nuk kam as fjalė me i pėrshkrue ma!
Ndoshta mė ndihėmojnė pak kėta poetėt e artistat e forumit se unė vetė kam met pa fjalė; jam shtang...!

selvija
19-02-08, 16:16
http://img12.myimg.de/53813392066113741338a7c1c90a.gif (http://links.imeem.com/23s90HxtJ)
http://i239.photobucket.com/albums/ff4/mon-amour5/kk_thoughtsofyou_frit.gif

selvija
19-02-08, 16:19
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/girly/jewelry/,kmjhgfc.jpg (http://links.imeem.com/235R0rUqJ)
http://i208.photobucket.com/albums/bb287/brisa_039/jjjjy.jpg
http://i32.tinypic.com/w0i1qt.gif (http://links.imeem.com/13a8vZnJ)

selvija
19-02-08, 16:33
http://media.imeem.com/p/0PK8eiTqVf.jpg (http://profile.imeem.com/t2_FgB4/photo/0PK8eiTqVf/)

selvija
19-02-08, 16:43
http://www.imagehousing.com/image/080127/8745f98058721682b5b8597a98cbc22b.jpg
http://www.imagehousing.com/image/080127/6c1d6c79de15cea580675eaca15dd1ef.jpg

selvija
19-02-08, 16:46
Hahah ahahahahaha upaka tuj qesh hahahahahahahaha...
http://www.commentbaby.com/Images/Funny_Animations/images/8621.gif (http://www.commentbaby.com/)

Oqeani
19-02-08, 16:51
Jo me te vra por me te alivanose ;)

selvija
19-02-08, 16:59
hat nje vallzim... baletrik...balerin..

http://www.imagehousing.com/image/071114/ddf02a2f40bad34076fada0981103e76.gif

Urata
19-02-08, 17:10
http://dl.glitter-graphics.net/pub/71/71141qb4okdd33k.gif (http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vd3d3LmZveHlsYXlvdXRzLmNvbQ==)

Agolli
19-02-08, 17:20
http://enii86.blogg.se/images/namnl_st_1_1194270575.jpg

Urata
19-02-08, 17:23
http://www.gagabu.com/celebrity/20071126/britneyspears/thumbs/www.gagabu.com_0023221001196122837_britney-spears.jpg (http://www.glamurno.com/page/3/#)

Urata
19-02-08, 17:24
http://www.gagabu.com/celebrity/20071126/beyonceknowles/thumbs/www.gagabu.com_0361030001196122783_beyonce-knowles.jpg (http://www.glamurno.com/page/4/#)

selvija
19-02-08, 17:25
http://www.imagehousing.com/image/071213/892fd228c8a1c072361bef4d6456efb4.jpg
http://www.imagehousing.com/image/071208/02a28a11d9616931749080f6617eb9a3.gif

Urata
19-02-08, 17:26
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1151173103_www_glamurno_com_4.jpg (http://www.glamurno.com/page/308/#)

Urata
19-02-08, 17:26
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1151086973_www_glamurno_com_1.jpg (http://www.glamurno.com/page/308/#)

Urata
19-02-08, 17:27
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1151079330_www_glamurno_com_9.jpg (http://www.glamurno.com/page/308/#)

Agolli
19-02-08, 17:28
http://www.riksguiden.se/sverige/horoskop/images/scorpion_kar.jpg

Urata
19-02-08, 17:29
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1150739732_glamurno_3.jpg (http://www.glamurno.com/page/310/#)

Urata
19-02-08, 17:29
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1152268884_www_glamurno_com_5.jpg (http://www.glamurno.com/page/306/#)

Urata
19-02-08, 17:30
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1152270140_www_glamurno_com_4.jpg (http://www.glamurno.com/page/305/#)

selvija
19-02-08, 17:31
http://www.imagehousing.com/image/071206/067c9e9c5acf0e7351e7f1a159c00461.gif

Urata
19-02-08, 17:32
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1155098173_www_glamurno_com_2.jpg (http://www.glamurno.com/page/304/#)

Urata
19-02-08, 17:32
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1154867117_www_glamurno_com_1.jpg (http://www.glamurno.com/page/304/#)

selvija
19-02-08, 17:34
http://www.imagehousing.com/image/071220/6170355e386cb4a0814eea34d20f4fb7.gif

Urata
19-02-08, 17:34
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1153577187_www_glamurno_com_2.jpg (http://www.glamurno.com/page/304/#)
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1155825707_www_glamurno_com_1.jpg (http://www.glamurno.com/page/302/#)

Urata
19-02-08, 17:35
http://www.glamurno.com/uploads/posts/thumbs/1157062570_www_glamurno_com_1.jpg (http://www.glamurno.com/page/300/#)