PDA

View Full Version : Avantar pėr Antar Forumit


SheTa
30-04-08, 19:24
Per SUNRISE

http://img380.imageshack.us/img380/1707/sunriseejy2.jpg

Per Estellen

http://img297.imageshack.us/img297/7955/estellacopynu1.jpg

SheTa
30-04-08, 19:35
Rilinda

http://img410.imageshack.us/img410/1732/rilindawo3.jpg

SheTa
30-04-08, 19:57
Porosit Avatar pėr Profilin tėnd

teutaA
01-05-08, 18:34
a jan freee se qka ka free marr

LuLjaa
01-05-08, 18:40
S-h-e-t-a mu a mundesh mema nreq avatarin naj qysh :)

teutaA
01-05-08, 18:53
S-h-e-t-a mu a mundesh mema nreq avatarin naj qysh :)

oo ty si qik e shpis nje avatar tu qit flija ta kisha ndreq:smile:

SheTa
01-05-08, 19:49
LuLjaa Normal Qe po :) Qfar po ke qef .. nes ke naj ide mkallxon

SheTa
01-05-08, 19:50
a jan freee se qka ka free marr


Ksi heri ke nga Shpija :P Si staf i competune qe jemi :P gratis niher per niher :)

Ma von kqyrim E'boni pagesen en akull e ktheni prej dillit :D

teutaA
01-05-08, 23:21
Ksi heri ke nga Shpija :P Si staf i competune qe jemi :P gratis niher per niher :)

Ma von kqyrim E'boni pagesen en akull e ktheni prej dillit :D

hajt ndreqma edhe mue nje qik te keqe nese mundesh me gjet kun se tullusum mu kan bo do modele

SheTa
01-05-08, 23:42
Nes Kimset Se Sonte S'punojum 1 maj pushim

teutaA
01-05-08, 23:45
Nes Kimset Se Sonte S'punojum 1 maj pushim

u ba 2 maj more tash ne evrop po nime na shqiptart jemi dembela i lidhim tash kto dit edhe me vikend e kush per mue mos vet mendova qe muj me mashtru najkon me avatar per ket vikend po kot ju paski pushim:frown:

LuLjaa
01-05-08, 23:47
oo ty si qik e shpis nje avatar tu qit flija ta kisha ndreq:smile:

Hahahaa jo ashtu nuk ma zen forumi me qit, se tepsija e madhe eshte :D

LuLjaa
01-05-08, 23:48
LuLjaa Normal Qe po :) Qfar po ke qef .. nes ke naj ide mkallxon

Hey qeta qe e kam nese munesh me ndryshu najsen ok
nese jo keta nja ēfare ta merr menja ty dhe e kqyri une a um pelqen a jo :))

teutaA
01-05-08, 23:50
Hey qeta qe e kam nese munesh me ndryshu najsen ok
nese jo keta nja ēfare ta merr menja ty dhe e kqyri une a um pelqen a jo :))

kqyre kjo edhe lyps edhe zgjedhs:smile: hajt moj se ti e ki selimin ska gajle qfare te qellon

LuLjaa
02-05-08, 00:30
kqyre kjo edhe lyps edhe zgjedhs:smile: hajt moj se ti e ki selimin ska gajle qfare te qellon

Hahahahaaa ani dee pse ēka ka lidhje une po kallxoj qysh po kam qef qyh :D

SheTa
02-05-08, 19:08
http://img514.imageshack.us/img514/3946/estellabbcl7.jpg http://img180.imageshack.us/img180/4804/luljabbdz0.jpg http://img180.imageshack.us/img180/184/teutabbtl5.jpg

:)

SheTa
02-05-08, 19:36
Besoj qe ju kan pelqy teuta e lule

teutaA
02-05-08, 21:02
Besoj qe ju kan pelqy teuta e lule

FLM SHUM E MIR POR UN MORE TE THASH NJE FEMER TE SHEMTUAR E TI ME KE QIT FEMREN ME TE BUKUR NE BOT

LuLjaa
05-05-08, 00:10
O S-h-e-t-a flm.. shume per kete avatar, po a s'mujte me marr qat femnen qe e pata
une ne avatar edhe me hjeshu edhe pak ma shume :D
Qe keta e morra ta kqyri qysh pom rrin :) thnxxx

LaCoStA
05-05-08, 07:41
O S-h-e-t-a flm.. shume per kete avatar, po a s'mujte me marr qat femnen qe e pata
une ne avatar edhe me hjeshu edhe pak ma shume :D
Qe keta e morra ta kqyri qysh pom rrin :) thnxxx
Sabile, pse nuk e ke porosit edhe nja per mue hahahahah

S-h-e-t-a, nese punon sot, kqyr najsen per mue.

lovely
07-05-08, 10:26
uh djale..... s e pasna dit qe din ti ksi sene.. edhe mu kqyr njo si shpejt maroma veq Dianen mos ma hjek... qaty bashke krejt shtini qka e ki njet hahahahaha

flm

^katunari^
07-05-08, 10:33
Hejt se pe nrroj edhe une masi mu kini teke, pe qes sliken origjinale , boll ma me ata cerrtana

SheTa
07-05-08, 22:43
http://img399.imageshack.us/img399/9016/bbdz0uv5.jpg

LaCoStA

Luana
08-05-08, 23:29
Aga Sheta kqyr n'mujsh me ma bo bre ket avatarin tem pak ma sexi qe e kam ...hahahhaha :wink:

selvija
09-05-08, 07:52
Hejt se pe nrroj edhe une masi mu kini teke, pe qes sliken origjinale , boll ma me ata cerrtanaKatunar e harru edhe gjeziden qatu ngat me qit adin qysh tu kish bo slika....:wink: super per bes...

SheTa
10-05-08, 15:36
Luana

OKi Sa problem ta boj ma keksi :)

egi
15-06-08, 12:38
Rilinda

http://img410.imageshack.us/img410/1732/rilindawo3.jpg

Qikjo mundet me kan edhe e jemja, masi rilinden e kom binake :biggrin:

SheTa
17-06-08, 16:33
Qikjo mundet me kan edhe e jemja, masi rilinden e kom binake :biggrin:


Ani Sa problem Veq Emeri mundet me ju Ndru apo qe Don ti ma ndryshe porsite dhe trego qfar t'pelqen :)....

egi
18-06-08, 10:17
Ani Sa problem Veq Emeri mundet me ju Ndru apo qe Don ti ma ndryshe porsite dhe trego qfar t'pelqen :)....

hehe me porosi i pasket a? e shpenzimet? ehehhe :biggrin:
Zakonisht ne avatar i qes zeshkanet veshun me fustan te kuq =)

BE LK
18-06-08, 15:18
hehe me porosi i pasket a? e shpenzimet? ehehhe :biggrin:
Zakonisht ne avatar i qes zeshkanet veshun me fustan te kuq =)
Pha send ma te shumtute se ajo fotoja per rilinden spaskem pa !!! ahhahhahahahaha

SheTa
19-06-08, 01:31
hehe me porosi i pasket a? e shpenzimet? ehehhe :biggrin:
Zakonisht ne avatar i qes zeshkanet veshun me fustan te kuq =)

Per Nje Antare te mir e shum sweety si ti shpenzimet i ke Nga un t'heken e nga shpija (dardania)

Ateher do ta kqyr nje zeshkane me fustan t'kuq po me sy tkalter :)

Preshndetje e rrespket nga un