PDA

View Full Version : Galeria e artisteve shqiptar


SheTa
30-05-08, 20:01
Rezistenca - nga Zeqirja Rexhepi

http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000933.jpg
Labia - nga Zeqirja Rexhepihttp://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000929.jpg (http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000929.jpg)
Binqa - nga Zeqirja Rexhepi


http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000927.jpgKujtim Buza - Homazh tradicionithttp://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000917.jpgAbdurrahim Buza - Vallja tradicionale


http://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000905.jpghttp://www.albanianarts.com/aart/files/image0000001595.jpg
Copyright: Eduart Baēehttp://www.albanianarts.com/aart/files/image0000000495.jpg

Copyright: Fatmir Krypa

natyra
31-05-08, 04:46
Fillimishte,pershendes nismetarin e temes...S-h-e-t-a... si dhe gjithe artistet ketu,me ni art te mrekullueshem shqiptar...Urime per te gjithe,

E veqenarishte,do pershendes Artistin e njohur..Akademik Zeqirja Rexhepi...P.s. kisha kenaqesin qe njoha dhe nga ketu,punimet tuja tejet fantastike....Urime per artin e palodhur....si gjithnje te mrekullueshme....:smile: -Junjoftoj nga F.dardania.de

....Natyra Rugovase

sakra
31-05-08, 23:06
Gjergj Kastrioti Skenderbeu
Vaj nė letėr
Pikturoi: S. Krasniqi

http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Skenderbeu.jpg

SheTa
01-06-08, 01:48
Fillimishte,pershendes nismetarin e temes...S-h-e-t-a... si dhe gjithe artistet ketu,me ni art te mrekullueshem shqiptar...Urime per te gjithe,

E veqenarishte,do pershendes Artistin e njohur..Akademik Zeqirja Rexhepi...P.s. kisha kenaqesin qe njoha dhe nga ketu,punimet tuja tejet fantastike....Urime per artin e palodhur....si gjithnje te mrekullueshme....:smile: -Junjoftoj nga F.dardania.de

....Natyra Rugovase

Flm per preshndetje dhe per urim .. Mundohem te kemi galeria te artistev ton t'mir te mos t'mirrem vesh me galeria t'venav t'ndryshme te shifet puna tynve e palodhur ..

SheTa
01-06-08, 01:50
Ju Lutem t'gjitha ata qe postoin foto ketu le ta ti qesin me nj format ma t'vogel se formati madh na krijon problem ..

Rrespket SheTa

SheTa
01-06-08, 01:57
http://www.albanmeka.com/gallery/gallery4-1.jpg
Copyright: Alban Meka

http://www.albanmeka.com/gallery/Thumb-gallery5-2.jpg
http://www.albanmeka.com/gallery/Thumb-gallery6-3.jpg
Copyright: Alban Meka

sakra
03-06-08, 19:38
BARIU
Vaj nė pėlhurė
S. Krasniqi

http://www.sa-kra.ch/sakras-art/thumbi/Pikturat/Bariu_t.jpg (http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Bariu.jpg)

SHTĖPIA E LIDHJES SĖ PRIZRENIT
Vaj nė pėlhurė
S. Krasniqi

http://www.sa-kra.ch/sakras-art/thumbi/Pikturat/Shtepia%20e%20Lidhjes%20se%20Prizrenit_t.jpg (http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Shtepia%20e%20Lidhjes%20se%20Prizrenit.jpg)

sakra
08-06-08, 00:01
S. Basha
"Leta engjėllush"

http://www.dija-hyjnore.ch/fotoalbum/pic_02.jpg

sakra
10-06-08, 23:10
KOMPOZIM
Agim Zajmi
Vaj nė pėlhurė

http://www.albanian-art.com/images/big_foto/16.jpg

KOMPOZIM

http://www.albanian-art.com/images/big_foto/13.jpg

sakra
15-06-08, 01:35
AZEM BEJTA
VAJ NĖ PĖLHURĖ
S. KRASNIQI


http://www.sa-kra.ch/sakras-art/thumbi/Pikturat/Azem%20Bejta_t.jpg (http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Azem%20Bejta.jpg)

VĖSHTRIM SHQIPONJE
VAJ NĖ LETĖR
S. KRASNIQI

http://www.sa-kra.ch/sakras-art/thumbi/Pikturat/Veshtrim%20shqiponje_t.jpg (http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Veshtrim%20shqiponje.jpg)