PDA

View Full Version : Ja Eliza Dushku Sa bukur duket ne Veshje kombetare " Nudo "


AlbaSoft
27-08-09, 21:56
http://www.thecinemapost.com/wp-content/uploads/2009/04/eliza-dushku-nude.jpg

Makresh
28-08-09, 00:16
Kom tare te duket ty a ? :cool:

. . .

selimja magjupja
28-08-09, 00:44
shum shum mir diqka hahahah jo jemi ne hap me kohen ne shqiptart me qesi senesh se per tjerat jemi xerooooooooooooooooooooooooo

Tomori
29-08-09, 00:56
http://i39.tinypic.com/vy1fdy.jpg (http://i39.tinypic.com/vy1fdy.jpg)
//

AlbaSoft
29-08-09, 01:08
Kom tare te duket ty a ? :cool:

. . .
Eh po tash qeshtu po thon....

Guri i madh
29-08-09, 01:14
po de po edhe RTKja u krenojke me ARTA DOBROSHIN qe e puthshin nga kater vet bashkarisht ,ju paten bae faqet sikur me i nuk me nukaq ,nukaqi esht marue me sheqer ktyneher gjina femrore e ka perdor per asgjesimin e qimeve ne ftyr po ftyra u skuqke po edhe u ajke ,e ne jkrenohmi me arten qe nuk mbeti kush pa e puth , qashtu ka qen edhe VLORA BERBATI nga peja qe e mbyti aj egjiptani


ne jena shum larg krenohemi me anti vlera

emine
29-08-09, 07:38
http://i39.tinypic.com/vy1fdy.jpg (http://i39.tinypic.com/vy1fdy.jpg)
//
ev eliza po bukur paske dale ne ket forto,ku eshte nudo more kjo qenka vesh:biggrin: me endje pe shikoni gjith po shuni,se sja mrrine ymri me pas ju nje granat te till,shyqyre qe mundi me pa ne foto,,tomor me siguri te ka ndreq shikimin kjo foto;)

emine
29-08-09, 07:40
http://www.thecinemapost.com/wp-content/uploads/2009/04/eliza-dushku-nude.jpg

shume kujna ja paske prish gjumin qiko,mos se merr nem pa hak:P

Oqeani
29-08-09, 07:59
hahahaah nuk isha tuj mendu hiē se thash pushim e kam e ta la trurin edhe aj te pushoje, a pushohet moreeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Antika
29-08-09, 11:11
magjupja[/COLOR]]shum shum mir diqka hahahah jo jemi ne hap me kohen ne shqiptart me qesi senesh se per tjerat jemi xerooooooooooooooooooooooooo

Nuk kuptova?K
Kush ėshtė nė zero?!!

Murgesha
29-08-09, 12:00
Nuk kuptova?K
Kush ėshtė nė zero?!!

Shqiptaret par nga syte e magjupve ha,hahahahahaahahahahaha

Antika
29-08-09, 12:03
Shqiptaret par nga syte e magjupve ha,hahahahahaahahahahaha
Mė pengoi pak,maxhupja tha :ne shqiptart :biggrin:

Murgesha
29-08-09, 12:07
Mė pengoi pak,maxhupja tha :ne shqiptart :biggrin:

Nuk ban me ja zone per te madhe, jan si kameleonet, kush te jet per momentin ne politikė ata bahen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Antika
29-08-09, 12:10
Nuk ban me ja zone per te madhe, jan si kameleonet, kush te jet per momentin ne politikė ata bahen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Kameleonėt ndėrrojne ngjyre pak,kėta shihen edhe nga largėsia!
Prap,respekt edhe pėr minoritetet,bile na "nderoi" me ate ne shqiptaret!

SANTANA-29
29-08-09, 12:12
Nuk ban me ja zone per te madhe, jan si kameleonet, kush te jet per momentin ne politikė ata bahen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

qka bahen,,????,,:tongue: ,se jam pergjumshem spo me punon truni i vogel,

Murgesha
29-08-09, 12:20
Kameleonėt ndėrrojne ngjyre pak,kėta shihen edhe nga largėsia!
Prap,respekt edhe pėr minoritetet,bile na "nderoi" me ate ne shqiptaret!

Po "nder" te madh na bani!
Santana kameleonet nderrojn ngjyren e lekures simbas vendit ku jetojn, magjupt nuk nderrojn ngjyre, ama bindje nderrojne. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tinky-Winky
29-08-09, 12:21
ma mare mos nai diskriminoni nacinallna manjinat se nuk e kini mir se edhe prej kushtetuts marre ,sha zote qikjo murgesha veq pi gjelozon qit selimen se jo qeter ,paramenoni qikjo eliza dushku me pa paten likuren e selimes t reshkt ish dalen shum ma mir e jo kshtu e bardh si djathi sjenices edhe marifet po na tregojka azemti trupin qi ma paske ,besa ju paskan shnosh varat dejuskes se kuku shka ka pa hjek pi atyne tre kanibalave ani sa t poshter ata e sa tgervishmen e ja paten jepen po apet boll mir mara masi ka pshtue.shnetje

SANTANA-29
29-08-09, 12:23
Po "nder" te madh na bani!
Santana kameleonet nderrojn ngjyren e lekures simbas vendit ku jetojn, magjupt nuk nderrojn ngjyre, ama bindje nderrojne. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hahahahaa..E tash me shkoj mendja se tha ajo,Ne shqiptaret,,:biggrin:

Murgesha
29-08-09, 12:26
ma mare mos nai diskriminoni nacinallna manjinat se nuk e kini mir se edhe prej kushtetuts marre ,sha zote qikjo murgesha veq pi gjelozon qit selimen se jo qeter ,paramenoni qikjo eliza dushku me pa paten likuren e selimes t reshkt ish dalen shum ma mir e jo kshtu e bardh si djathi sjenices edhe marifet po na tregojka azemti trupin qi ma paske ,besa ju paskan shnosh varat dejuskes se kuku shka ka pa hjek pi atyne tre kanibalave ani sa t poshter ata e sa tgervishmen e ja paten jepen po apet boll mir mara masi ka pshtue.shnetje

more nuk e kam hallin e selimes, po nese krejt magjupt ja nisin e thon ne shqiptaret mos te pret kush se na pranojne ne EU. Kan me na akuzu per asimilim te minoritetev. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

AlbaSoft
29-08-09, 13:11
shume kujna ja paske prish gjumin qiko,mos se merr nem pa hak:P

Sa per gjumin kisha then qe nuk esht dhe aq sexy sa me te ik dhe gjjuumi mir po nuk them qe nuk esht ..

>>{SpOnGeBoB}<<
29-08-09, 17:02
Shife mara qikjo Eliza Dushku cipridon cullak qishtu chicken naked firade per firade edhe sa argeta ish marue prej qisajnaj qishtu chicken edhe atavetum lyje si me mistri :tongue: Tinky mos i shkruve pahiri qishtu me stilugraf qatje permi lug a ? Sha zoten e bon ti qfare pismileti je se vetum ti ke qiknenaj me penkalle :biggrin:

doGzona
29-08-09, 17:48
Pat be ben qe nuk do dale kshut, por i paska knue dreqi tek veshi....!:tongue:

selimja magjupja
15-09-09, 11:11
edhe ne magjupt jemi pjese qeti vendi duhet me pas respect nag ana juaj

Elina
15-09-09, 11:58
Pat be ben qe nuk do dale kshut, por i paska knue dreqi tek veshi....!:tongue:


Eh po i ka knu shuma e majme e dollarusave qata :tongue:


Gjeth kan thane qe parja eshte e flliqt...edhe teshat ti hjeke prej trupit :biggrin:

pirro
15-09-09, 17:56
Veq dine nje gja se mendjen te shqiptart e ka pas edhe ne ato momente kur osht fotografu

Elina
15-09-09, 19:40
Veq dine nje gja se mendjen te shqiptart e ka pas edhe ne ato momente kur osht fotografu


E ka dite qe nuk e lajm na pa e komentu ket mesele :biggrin:

Murgesha
15-09-09, 21:28
edhe ne magjupt jemi pjese qeti vendi duhet me pas respect nag ana juaj


Ke tė drejtė qė e kėrkon respectin tonė.

Besoj qė askush nuk do tė ngurrojė tė tė rrespektoj pėr atė qė je.

Po nėse e ke vendosė tė jesh magjupe (nga niku yt kuptoj qė je) atėherė rri si magjupe e si tė tillė do tė rrespektojmė.

Nė momentin qė ti i jep tė drejtė vetes tė shkrujsh:


shum shum mir diqka hahahah jo jemi ne hap me kohen ne shqiptart me qesi senesh se per tjerat jemi xerooooooooooooooooooooooooo


Atėherė humbet ēdo rrespekt pėr ty, pasi qė nuk tė takon e drejta tė hysh nė grupacion me shqiptarėt....

pirro
17-09-09, 16:34
E ka dite qe nuk e lajm na pa e komentu ket mesele :biggrin:

Joo gjall na e pa e komentu spo e lajna, ama mesele se jo mahi po spo di a e ka shti noj " dinar n xhep" prej ksaj mesele apo osht dal me nja 500 dollar prej asaj barake

roadrunner
17-09-09, 16:40
OJ Selime, qa koke kall diqka qa tpaska gjet, a mos je perla najsen me burrin? Mos e lexo kasandren ne kosovare qa thot se tka rrejt tyben hahahaha


edhe ne magjupt jemi pjese qeti vendi duhet me pas respect nag ana juaj

Arb
17-09-09, 16:44
Po na ftofet more kjo...

emine
17-09-09, 16:57
OJ Selime, qa koke kall diqka qa tpaska gjet, a mos je perla najsen me burrin? Mos e lexo kasandren ne kosovare qa thot se tka rrejt tyben hahahaha

gagaggagggaggaggagg,o qka ishe ti breh:tongue:

roadrunner
17-09-09, 16:59
Se di tyben diqka Selimja mdoket i paska keq punet, paska kqyr me konkurru per faqen e pare te Vogue e ja paska prish burri timin, se me kule aty spo pranojn, e tash pse me dal Eliza e une jo, po thot jan tranu shiptart.....

gagaggagggaggaggagg,o qka ishe ti breh:tongue:

Fjona
28-09-09, 20:55
[shum shtrenjt do ti ket kushtuar kostumi elizes]http://www.thecinemapost.com/wp-content/uploads/2009/04/eliza-dushku-nude.jpg[/quote]

Arb
28-09-09, 20:56
Vere e nxehte edhe per elyzen...

Fjona
28-09-09, 20:56
Shum shtrenjt do ti ketkushtu ky kostum popullor

Oqeani
28-09-09, 20:58
Shum shtrenjt do ti ketkushtu ky kostum popullor

Nuk e ka pase per here te pare, se paku ketu ulur ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

AlbaSoft
28-09-09, 21:01
Luja liza luja

Oqeani
28-09-09, 21:03
Luja liza luja

Jo nuk eshte tu e lujte tash ... po e rune !

AlbaSoft
28-09-09, 21:03
Jo nuk eshte tu e lujte tash ... po e rune !

QKa esht ka ruan a thua ha ha ha.

Oqeani
28-09-09, 21:05
QKa esht ka ruan a thua ha ha ha.

Prej kodre - lugajen ...

emine
28-09-09, 21:06
ka qen nje filem horror kure kam pa te elizes(emri sme kujtohet) po kure ja kam pa ne blute shqiponjen ,aty e kam kuptu qe oshte shqiptare ,se di edhe pse ka qen filem i tmerrshem jam ni mire qe ja ka arrit ne holiwod nje shqiptare,dhe pse flitet per yjet dihet ,nganjeher nga ironia ,nga xhelozia,apo dhe monotonia qe kan njerzit em jeten e veten e tyre....

naten e mire

Oqeani
28-09-09, 21:08
Ani ketu flitet per syretin e jo per filmin !

AlbaSoft
28-09-09, 21:16
ka qen nje filem horror kure kam pa te elizes(emri sme kujtohet) po kure ja kam pa ne blute shqiponjen ,aty e kam kuptu qe oshte shqiptare ,se di edhe pse ka qen filem i tmerrshem jam ni mire qe ja ka arrit ne holiwod nje shqiptare,dhe pse flitet per yjet dihet ,nganjeher nga ironia ,nga xhelozia,apo dhe monotonia qe kan njerzit em jeten e veten e tyre....

naten e mire

Wrong trun e ke pa me shqipen ne gjoks eheeeee..

Skyfter
29-09-09, 19:55
ka qen nje filem horror kure kam pa te elizes(emri sme kujtohet) po kure ja kam pa ne blute shqiponjen ,aty e kam kuptu qe oshte shqiptare ,se di edhe pse ka qen filem i tmerrshem jam ni mire qe ja ka arrit ne holiwod nje shqiptare,dhe pse flitet per yjet dihet ,nganjeher nga ironia ,nga xhelozia,apo dhe monotonia qe kan njerzit em jeten e veten e tyre....

naten e mire

vallahen boll mir e ki Eminie...
un sefte e kom pa ne filmin Tru Lies-Wahre Lügen, ku Eliza luan rolin e vajzes se Arnoldit dhe J.L.Curtisit.... film i mir...

Elina
30-09-09, 18:50
Wrong trun e ke pa me shqipen ne gjoks eheeeee..


PO, filmi mbane titullin Wrong turn... Rruga e gabuar e perthyer ne shqip....e kam pa dy here...vec te them te drejten ma shum i kam pas syte mbylle sesa hape....filmi i tmerrshem...

AlbaSoft
30-09-09, 18:53
PO, filmi mbane titullin Wrong turn... Rruga e gabuar e perthyer ne shqip....e kam pa dy here...vec te them te drejten ma shum i kam pas syte mbylle sesa hape....filmi i tmerrshem...

S`ke faj i trishtueshem esht .

emine
30-09-09, 20:28
Wrong trun e ke pa me shqipen ne gjoks eheeeee..

qetu e di se ja pashe sherin shqiponjes e elizes qe me futi deri en funde te filmit qe ishte cnjerzore,,,,falm qe ma ktheve kujtesen :biggrin: