PDA

View Full Version : VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu


Krokodilli
26-08-05, 06:44
ju lutem per ju qe posedoni makine,, te postoni foton e llojit te makines...

apo ju qe mendoni ne te ardhmen te bleni makine,, makinen qe e keni ndermed ta bleni. (jo qe enderroni) :) ..

flm

Sy_kaltra
26-08-05, 12:08
http://foto.autozone.be/fotosauto/OPE/web450x300/1649091.jpg

kilometers : 25.896 km
jaar : 2002
brandstof : Diesel

opties: ABS , airbag , airco manueel , radio-cd , servostuur

:wink:

Murgesha
26-08-05, 13:34
http://foto.autozone.be/fotosauto/OPE/web450x300/1649091.jpg

kilometers : 25.896 km
jaar : 2002
brandstof : Diesel

opties: ABS , airbag , airco manueel , radio-cd , servostuur

:wink:

Mashalla syri i keq mos e paftė. :lol: :lol:

Marigona-KS
26-08-05, 13:45
Sy_kalterta ku e ke ble mooori keeet keeerrrr aaaaaaaaa???
Ku ani me kater rrotaaaa opaaa???
Bile edhe me 5 dyer, hallall
ja pafsh hajri qikooo

Murgesha
26-08-05, 13:48
Sy_kalterta ku e ke ble mooori keeet keeerrrr aaaaaaaaa???
Ku ani me kater rrotaaaa opaaa???
Bile edhe me 5 dyer, hallall
ja pafsh hajri qikooo

Jo moj me katėr dyer qenka. :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
26-08-05, 13:49
e kybekun me qka e qel ajoooo?
5 jan 5

Sy_kaltra
26-08-05, 13:50
Sy_kalterta ku e ke ble mooori keeet keeerrrr aaaaaaaaa???
Ku ani me kater rrotaaaa opaaa???
Bile edhe me 5 dyer, hallall
ja pafsh hajri qikooo

Jo moj me katėr dyer qenka. :lol: :lol: :lol:

E ka pas fjalen per rroten rezerv :lol: :lol: :lol:
Flm sis :wink:

Murgesha
26-08-05, 13:51
e kybekun me qka e qel ajoooo?
5 jan 5


A jo zemra nėse nuk hyhet nė auto edhe prej derės sė gypekut, autoja nuk llogaritet me 5 dyerė.

Njėmend Marigonė kur po e qet foton e kerrit tėnd ti.

Se unė po i pres me mė ardhė fotot njėherė. :lol: :lol: :wink:

Marigona-KS
26-08-05, 13:55
Sa ta marr prej garazhde se my per ket tem jam shku e kam ble nje kerr te mire bile kur ta qes foton me pas shka me qit ktu!!
Tash ti shohim kta tjeret qfar kerresh kan

Murgesha
26-08-05, 13:56
Sa ta marr prej garazhde se my per ket tem jam shku e kam ble nje kerr te mire bile kur ta qes foton me pas shka me qit ktu!!
Tash ti shohim kta tjeret qfar kerresh kan

Unė pėr vete kerrin tė Kuq all e kam. :lol: :lol:

Diana007
26-08-05, 13:59
Sa ta marr prej garazhde se my per ket tem jam shku e kam ble nje kerr te mire bile kur ta qes foton me pas shka me qit ktu!!
Tash ti shohim kta tjeret qfar kerresh kan

Unė pėr vete kerrin tė Kuq all e kam. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(hajer sot gjith kjo e keshne ) :P

Murgesha
26-08-05, 14:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(hajer sot gjith kjo e keshne ) :P

Me qeshje tė shkoftė gjithė jeta oj loqkė. :lol: :lol:

Sy_kaltra
26-08-05, 14:01
Sa ta marr prej garazhde se my per ket tem jam shku e kam ble nje kerr te mire bile kur ta qes foton me pas shka me qit ktu!!
Tash ti shohim kta tjeret qfar kerresh kan

Unė pėr vete kerrin tė Kuq all e kam. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(hajer sot gjith kjo e keshne ) :P

pa shybe se o kan e keshme me takt :P

Dreni30
26-08-05, 14:03
Sa ta marr prej garazhde se my per ket tem jam shku e kam ble nje kerr te mire bile kur ta qes foton me pas shka me qit ktu!!
Tash ti shohim kta tjeret qfar kerresh kan

Unė pėr vete kerrin tė Kuq all e kam. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(hajer sot gjith kjo e keshne ) :P

te qeshurat dhe gizimi mos tu ndaleshin tere jeten e nderuar.

Diana007
26-08-05, 14:05
Flm shum fjalet te juaja tek Zoti :wink:

Murgesha
26-08-05, 14:06
Flm shum fjalet te juaja tek Zoti :wink:

Pėr me ta ble njė makinė apo pėr ēka me na shku neve fjaltė te Zoti?? :wink:

Diana007
26-08-05, 14:12
Flm shum fjalet te juaja tek Zoti :wink:

Pėr me ta ble njė makinė apo pėr ēka me na shku neve fjaltė te Zoti?? :wink:

Me me shku jeta duek buzqesh moj , se edhe pa kerr ben qy :lol:

Murgesha
26-08-05, 14:21
Flm shum fjalet te juaja tek Zoti :wink:

Pėr me ta ble njė makinė apo pėr ēka me na shku neve fjaltė te Zoti?? :wink:

Me me shku jeta duek buzqesh moj , se edhe pa kerr ben qy :lol:

Jo moj Dianė pa kerr nuk ban hiē.

Unė pėr vete ma mirė rri pa buzėqeshje se pa kerr. :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
26-08-05, 14:25
Pse mori po kesh oi Dianaaa?
Valla na vetem kem ka e bajna dert per kerret ton!!Ø
Po ishalla veq kesh tan jeten
Hajt pra se po keshim krejt ishalla veq gazi mbretron ne buzet tona
Amin amin amin

Diana007
26-08-05, 14:35
Jo moj Dianė pa kerr nuk ban hiē.

Unė pėr vete ma mirė rri pa buzėqeshje se pa kerr. :lol: :lol: :lol:

Valla un kerr nuk kam pas ,ama nuk ma merr mendja se nderoj me buzqeshje :lol: :wink:

Diana007
26-08-05, 14:36
Pse mori po kesh oi Dianaaa?
Valla na vetem kem ka e bajna dert per kerret ton!!Ø
Po ishalla veq kesh tan jeten
Hajt pra se po keshim krejt ishalla veq gazi mbretron ne buzet tona
Amin amin amin

Qe Margon se di as vet ashtu me ka shku dita sot :lol: :lol:

Krokodilli
27-08-05, 10:30
http://foto.autozone.be/fotosauto/OPE/web450x300/1649091.jpg

kilometers : 25.896 km
jaar : 2002
brandstof : Diesel

opties: ABS , airbag , airco manueel , radio-cd , servostuur

:wink:


flm Sy_Kaltra per kete foto,,, qenka shum e mire makina,, te pershendes

Krokodilli
27-08-05, 10:40
ky eshte modeli i makines sime vetem ngjyra e zeze,, foton e morra nga google , vajza e keni ber kete tem temen time HUMOR :lol: ,, me vjen mire qe kishit qesh kaq shumhttp://www.streetsports.com/Photos/Vehicles/Other/Tiburon%20show/images/sideview.jpg

Krokodilli
27-08-05, 10:46
Vetura ime :P ....

http://us.autos1.yimg.com/img.autos.yahoo.com/ag/ford_thunderbird_50thanniversary_2005_exterior_2_3 46x270.jpg vetem me ngjyre te zeze 8)

nice car :wink:

doGzona
27-08-05, 12:56
Kesi lloj makine kam vetem ngjyra e zeze.

http://img377.imageshack.us/img377/7011/untitled7hk.png

e_martumja
27-08-05, 17:14
http://foto.autozone.be/fotosauto/OPE/web450x300/1649091.jpg

kilometers : 25.896 km
jaar : 2002
brandstof : Diesel

opties: ABS , airbag , airco manueel , radio-cd , servostuur

:wink:


Nuk e shkrujte edhe adresen tende :wink: kisha ardhe naten me te vizitu :lol: :lol:

Sy_kaltra
27-08-05, 17:15
Nuk ishin t'dhanunat e mia...Po t'vetures sime :lol: :lol: :lol:

e_martumja
27-08-05, 17:21
Nuk ishin t'dhanunat e mia...Po t'vetures sime :lol: :lol: :lol:


Sebep vetures po ta lypi adresen :wink:

Kercovari
28-08-05, 09:21
Hiq me e mire se kjo. :lol: :lol: :lol: :wink:

http://us.autos1.yimg.com/img.autos.yahoo.com/aic/bmw_3seriessedan_325i_2005_385x192.jpg

Mos e lypni adresen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
28-08-05, 17:01
Hiq me e mire se kjo. :lol: :lol: :lol: :wink:

http://us.autos1.yimg.com/img.autos.yahoo.com/aic/bmw_3seriessedan_325i_2005_385x192.jpg

Mos e lypni adresen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veje dhe adressen :lol:

Kupid
28-08-05, 17:38
http://www.theregister.co.uk/2005/01/28/safety_first_small.jpg

dr1ta
30-08-05, 11:35
JAaaa edhe ktu me kere , shum materialist je dhe pa u lavdru ti ske jete. :lol: :lol: A ste vjen gjunah ce ketu ka njerz shume te varfur ce skan buk me hong e ti kere reklamon , shame on you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kercovari
30-08-05, 12:02
JAaaa edhe ktu me kere , shum materialist je dhe pa u lavdru ti ske jete. :lol: :lol: A ste vjen gjunah ce ketu ka njerz shume te varfur ce skan buk me hong e ti kere reklamon , shame on you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kujt i drejtohesh oj drita? :lol: :wink:

dr1ta
30-08-05, 12:04
JAaaa edhe ktu me kere , shum materialist je dhe pa u lavdru ti ske jete. :lol: :lol: A ste vjen gjunah ce ketu ka njerz shume te varfur ce skan buk me hong e ti kere reklamon , shame on you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kujt i drejtohesh oj drita? :lol: :wink:


Krokodillit :evil: :lol:

Kercovari
30-08-05, 12:08
JAaaa edhe ktu me kere , shum materialist je dhe pa u lavdru ti ske jete. :lol: :lol: A ste vjen gjunah ce ketu ka njerz shume te varfur ce skan buk me hong e ti kere reklamon , shame on you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kujt i drejtohesh oj drita? :lol: :wink:


Krokodillit :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zana_ch
19-11-05, 19:19
Orgjinal si kjo :
http://www.exclusivcarhifi.ch/images/BMW%20X5%20Sutter%201.jpg[/b]

Honesty^uk.
19-11-05, 19:29
Orgjinal si kjo :
http://www.exclusivcarhifi.ch/images/BMW%20X5%20Sutter%201.jpg[/b]

kjo eshte e imja vetem ngjyre zeze 8)

Zana_ch
19-11-05, 19:30
Orgjinal si kjo :
http://www.exclusivcarhifi.ch/images/BMW%20X5%20Sutter%201.jpg[/b]

kjo eshte e imja vetem ngjyre zeze 8)


une e pasna ngjyren ma te bukur :roll:

Honesty^uk.
19-11-05, 19:31
Orgjinal si kjo :
http://www.exclusivcarhifi.ch/images/BMW%20X5%20Sutter%201.jpg[/b]

kjo eshte e imja vetem ngjyre zeze 8)


une e pasna ngjyren ma te bukur :roll:

edhe po dyshon a? :lol:

Zana_ch
19-11-05, 19:39
Orgjinal si kjo :
http://www.exclusivcarhifi.ch/images/BMW%20X5%20Sutter%201.jpg[/b]

kjo eshte e imja vetem ngjyre zeze 8)


une e pasna ngjyren ma te bukur :roll:

edhe po dyshon a? :lol:

hey kjo makina eshte e babit
ndersa e imja eshte kjo:

Marigona-KS
22-11-05, 16:07
Hej oj Zana me ba ne e dit garazhisti se ka ja reklamon kerret, pa lejen e ti kuku ka me te honger dreqi

Domira
22-11-05, 22:18
Skom makine :(

Dreni30
22-11-05, 22:21
As une. :lol: :lol: :lol:

Domira
22-11-05, 22:23
As une. :lol: :lol: :lol:

Ska dert Dreni mbasi jemi bashke http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h055.gif

Murgesha
22-11-05, 22:26
As une. :lol: :lol: :lol:

Ska dert Dreni mbasi jemi bashke http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h055.gif

A e vendosėt se cili do tė vozitni?? :lol: :lol: :lol:

Dreni30
22-11-05, 22:28
Jo hiq, qyre kjo cka thot tash; valla vetem me vozit lodrrat e fmijeve. :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
29-11-05, 10:16
Jo hiq, qyre kjo cka thot tash; valla vetem me vozit lodrrat e fmijeve. :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
29-11-05, 10:30
une e kom veturen po se kom marr me veti :wink:

Barbaroza
29-11-05, 16:09
Kjo eshte vetura ime.Shtepine mos ma shikoni shume se s'kam pas mundesi me te medha!

http://hvtm.totalcar.hu/car/m/bmw/072740.jpg

Dimri
29-11-05, 16:17
Kjo eshte vetura ime.Shtepine mos ma shikoni shume se s'kam pas mundesi me te medha!

http://hvtm.totalcar.hu/car/m/bmw/072740.jpg

Te lumt BARBAROZA se nime je numero 1, edhe une e kam makinen ksi modelipo si me qit moj :shock:

Barbaroza
29-11-05, 16:22
O Dimri,pasi i paskemi veturat e ngjajshme,hiq mos e vendos ketu,veq thuaju tjereve se e ke veturen sikur te Barbarozes! :lol: :wink:

Dimri
29-11-05, 16:31
Mir e ki barbaroza ani ashtu tham,

Niku000
25-03-06, 18:43
ju lutem per ju qe posedoni makine,, te postoni foton e llojit te makines...
apo ju qe mendoni ne te ardhmen te bleni makine,, makinen qe e keni ndermed ta bleni. (jo qe enderroni) :) ..
flm

Kjo eshte makina qe e posedoj tani. Vetem ngjyra eshte e Kuqe Metalike.

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/images/vehicles/gallery/MZ6/pho_gallery_MZ6_ext7.jpg

musl|m
01-04-06, 22:19
http://www.sad6.k12.me.us/gej/maine/dirty_car.jpg

Gentiani
06-04-06, 22:39
e kam nė shėnjestėr njė Hummer 3

http://blog.yam.com/mbmcar/ae7f6b48.jpg

experti_lu
09-04-06, 03:34
a bajne pjese edhe motorrat ne kete teme?
se une nuk kam makine vetem motorr.

Murgesha
09-04-06, 13:34
e kam nė shėnjestėr njė Hummer 3I lumi ti Gentian po pres qė kur ta posedojsh tė mė ftosh nė njė gjiro. :biggrin:

Zero Cool
20-04-06, 10:05
http://www.sad6.k12.me.us/gej/maine/dirty_car.jpg
phaaaaaaaaaaaaa qfare turpi, nje musliman i vertete ka ksi makine perderisa vllezerit e tij nga islami vdesin per nje kafshat goje :confused:

arben-ks
20-04-06, 10:25
Mos dil prej teme ore fanatik i kalbur

Zero Cool
20-04-06, 16:39
Mos dil prej teme ore fanatik i kalbur
more i kalbur edhe i flliqt je ti dhe qiftat si ju qe keni ba makina ne llogari te "vllezerve"tuaj musliman perderisa ata vdesin urie e ju kerkoni ndihme nga perendeimi "kaurr".
Turp per ju !

Drinni
20-04-06, 19:12
E ne qka s'kemi vetura ?
aiiiiii se me hutuat
me iku treni....

Virti
30-03-07, 14:42
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:m7bgg0xdFmYiLM:http://www.nula11.com/Images/zaprega.jpg (http://images.google.ch/imgres?imgurl=http://www.nula11.com/Images/zaprega.jpg&imgrefurl=http://www.nula11.com/&h=164&w=302&sz=9&hl=de&start=4&um=1&tbnid=m7bgg0xdFmYiLM:&tbnh=63&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dzaprega%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3D de%26sa%3DN)

Preshevar
30-03-07, 15:47
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:m7bgg0xdFmYiLM:http://www.nula11.com/Images/zaprega.jpg (http://images.google.ch/imgres?imgurl=http://www.nula11.com/Images/zaprega.jpg&imgrefurl=http://www.nula11.com/&h=164&w=302&sz=9&hl=de&start=4&um=1&tbnid=m7bgg0xdFmYiLM:&tbnh=63&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dzaprega%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3D de%26sa%3DN)

waoow,.. !!

Sa kuvaj i ka i joti bre ??? :biggrin:

Virti
30-03-07, 15:49
nje... te lodhur! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
31-03-07, 09:00
Un Kerr personale skam por i kam dy kerre nje i babes dhe i vllaut tim , po edhe kur me jepet rasti te boj kerrin tim personale dota blje nje te thjesht , edhe diqka desha me shtu veq pa keq kuptime ne pergjithesi , ato kerre qe i reklamut asnjeri nga ju si keni veq po bohunu kishe kem qeso kerre kjo eshte e pa besushmeee :biggrin: veq ne qofte se jeni sharru deri ne fyt me Kredi :wink:

ARI_03
31-03-07, 09:04
Un Kerr personale skam por i kam dy kerre nje i babes dhe i vllaut tim , po edhe kur me jepet rasti te boj kerrin tim personale dota blje nje te thjesht , edhe diqka desha me shtu veq pa keq kuptime ne pergjithesi , ato kerre qe i reklamut asnjeri nga ju si keni veq po bohunu kishe kem qeso kerre kjo eshte e pa besushmeee :biggrin: veq ne qofte se jeni sharru deri ne fyt me Kredi :wink:Mua as kredi s'po mė japin...:frown: ...:D,se nuk a panė tė arsyesshme, kurrė ju tregova se dua tė reklamoj te FD-ja,,,,:biggrin:

turisti
10-06-07, 02:15
http://www.turkishodyssey.com/gallery/images/g0045.jpg

King_Gentius
11-06-07, 10:41
http://i4.photobucket.com/albums/y105/King_Gentius/usa_2006_nissan_altima_sdn_4_x_exfr.jpg

Nissan Altima 2006 2.5S

Makina ime eshte si kjo po sigurisht targa perpara eshte flamuri kuq e zi :D

uck_aksh
13-06-07, 17:59
VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1043496#post1043496)
qe qfar e posedoj origjinal makina ime
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/3-1.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1-3.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/2-1.jpg

SANTANA-29
13-06-07, 18:01
VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1043496#post1043496)
qe qfar e posedoj origjinal makina ime
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/3-1.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1-3.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/2-1.jpgbravo po te besoj se ejotja esht....hahahhahahahahahahh:tongue:

aLbaChiCk
03-08-07, 00:20
http://www.anunciosgratis.pt/adpics/4633b545518bc3106e2439bae.jpg

Kur e pata la se tash u bo viron ma hahaahahhaah :biggrin:

Virti
03-08-07, 01:02
http://www.friesenlovecoach.ch/Leo_Kutsche_01.jpg

aLbaChiCk
03-08-07, 01:04
http://www.friesenlovecoach.ch/Leo_Kutsche_01.jpg

Hhaahahahahahaahhhaah Virti cabrio e paske ti plus ske hargjime hiq hahaahahahah

Virti
03-08-07, 01:07
hahaha duhet me e mirembajte kalin bre.... :biggrin:

aLbaChiCk
03-08-07, 01:09
hahaha duhet me e mirembajte kalin bre.... :biggrin:

hahahaahahahah po shifet e mir e ke mirmbajt mashalla i koft syni i keq mos e paft :biggrin:

Virti
03-08-07, 01:16
hahahaahahahah po shifet e mir e ke mirmbajt mashalla i koft syni i keq mos e paft :biggrin:
ia kam ngjite ne ball do aso sende kunder mesyshit... :biggrin:

aLbaChiCk
03-08-07, 01:24
ia kam ngjite ne ball do aso sende kunder mesyshit... :biggrin:

hahhaahahahahahaahhahaahahahahahaahahahahahahahaha hahahaahahhaah

Preshevar
04-08-07, 11:40
Virti, a dizel e ke apo benzin ? :D sa n'100 po ti harxhon hahahahaaha

rilinda
04-08-07, 15:13
http://www.anunciosgratis.pt/adpics/4633b545518bc3106e2439bae.jpgLe qė koka si i jemi kshtu, ama edhe ngjyrėn nisoj se :biggrin:

turisti
09-08-07, 13:10
http://www.kleurintwerk.nl/_pix/thumb1a.jpg :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Brahim Pit
05-10-07, 19:37
per pune e kam nje kesi modeli si ky

http://www.einfach-autos.de/bildergalerie/audi/a6/audi-a6-1.jpg


e per qytet nje bicikel te hatashme dicka si kjo
http://www.kleinweich.eu/img/blog/fahrrad_2.jpg

Elina
05-10-07, 19:43
Edhe e knaqt jam cfar makine posedoj...:biggrin:

http://img.alibaba.com/photo/11006110/Funny_Car_1000_G_Candy.jpg

Brahim Pit
05-10-07, 19:50
Edhe e knaqt jam cfar makine posedoj...:biggrin:
hahahhaa....... Ruju se me pase apetit e me hanger edhe mbetesh te shpia edhe shton 1000 kalori. :biggrin:

Elina
05-10-07, 20:00
hahahhaa....... Ruju se me pase apetit e me hanger edhe mbetesh te shpia edhe shton 1000 kalori. :biggrin:


Ncuk,,, veturen e kam per me u shetite me te,,, po thuj ishalla nuk qellon dikush i uritur kur te parkoj ne ndonje parking se :biggrin:

Guri i madh
25-11-07, 23:09
ket automjet e kam per momentin
http://i17.tinypic.com/6lnd2d1.jpg

selvija
26-11-07, 13:01
Nje qe shkon mbi 500 ore...:biggrin:
http://images.paraorkut.com/img/graphics/1188804223.gif (http://recados.net/)

Guri i madh
26-11-07, 15:44
Nje qe shkon mbi 500 ore...:biggrin:
http://images.paraorkut.com/img/graphics/1188804223.gif (http://recados.net/)ani qenka e mbuluar me shami ne kok me siguri po ngutet me shkue ne gjamin al axs ME FAL AKASHAMIN

Preshevar
26-11-07, 15:51
ani qenka e mbuluar me shami ne kok me siguri po ngutet me shkue ne gjamin al axs ME FAL AKASHAMIN

Hmm...... mos duhet na me kesh qetu ?

Shqiptarėt a s'kan pas kurr shamija a ?

Guri i madh
26-11-07, 15:56
Hmm...... mos duhet na me kesh qetu ?

Shqiptarėt a s'kan pas kurr shamija a ?QESH o preshevar te pakten ti ke nevoj me qesh do me than vetem me qeshje e sheron shpirtin tend te smuar

Preshevar
26-11-07, 16:18
QESH o preshevar te pakten ti ke nevoj me qesh do me than vetem me qeshje e sheron shpirtin tend te smuar

Tash do t'qeshi... jo me veturen por me tye :biggrin::biggrin:

Ni golf t'mir e kishe,.. Dizell apo ? :biggrin:

Guri i madh
26-11-07, 16:22
Tash do t'qeshi... jo me veturen por me tye :biggrin::biggrin:

Ni golf t'mir e kishe,.. Dizell apo ? :biggrin:


po mbrenda takatit une nuk kam spopnzor nga gjihadi islamik


une jam i lumtur me pak se e di askush nuk e drejton gishtin nga une me tahan qe kqyre filanin po i ju sherben talibanve

gjurma
26-11-07, 16:25
qe keri jem .............

http://nexus404.com/Blog/wp-content/uploads/2006/09/m400.jpg

gjurma
26-11-07, 16:25
qe keri jem .............

http://nexus404.com/Blog/wp-content/uploads/2006/09/m400.jpg


harova me kallxu qe ky edhe fluturon

Preshevar
26-11-07, 16:26
po mbrenda takatit une nuk kam spopnzor nga gjihadi islamik


une jam i lumtur me pak se e di askush nuk e drejton gishtin nga une me tahan qe kqyre filanin po i ju sherben talibanve


Aiii mo bre mos me thuaj ashtu..... ti a po don mem shti n'gjynah a ? :frown:
Haaajt se i bon edhe ti qy... boll i mir te kuka pse ?? nime ngjyra si e ciganve t'rumonijes po qka ka lidhje,.. nje vetur e ka per obligim me t'que prej pikės A e deri n'pikėn B ! Asgjė ma shum ! T'ligat mi mart ho :wink:

Guri i madh
26-11-07, 16:33
Aiii mo bre mos me thuaj ashtu..... ti a po don mem shti n'gjynah a ? :frown:
Haaajt se i bon edhe ti qy... boll i mir te kuka pse ?? nime ngjyra si e ciganve t'rumonijes po qka ka lidhje,.. nje vetur e ka per obligim me t'que prej pikės A e deri n'pikėn B ! Asgjė ma shum ! T'ligat mi mart ho :wink:tani po dalim ngatema po ju po insistoni edhe cigarve te rumanis nuk ju kam nxan behane cigare te qujtura carpate i vetmi lloj i cigareve qe kan egzistue ne ato vite 84 -86


hiqe nga mendja se une kam me qen aj personi qe ju duhet te kini mshir ndaj meje ne gjdo pikpamje

po dalngadal une po e krijoj pershtypjen se une duhet te kam mshir ndaj teje duke mos ju parashtruar pytje qe gjdo shqiptar duhet me i dit dhe duhet me i mbrojt

Preshevar
26-11-07, 16:40
tani po dalim ngatema po ju po insistoni edhe cigarve te rumanis nuk ju kam nxan behane cigare te qujtura carpate i vetmi lloj i cigareve qe kan egzistue ne ato vite 84 -86


hiqe nga mendja se une kam me qen aj personi qe ju duhet te kini mshir ndaj meje ne gjdo pikpamje

po dalngadal une po e krijoj pershtypjen se une duhet te kam mshir ndaj teje duke mos ju parashtruar pytje qe gjdo shqiptar duhet me i dit dhe duhet me i mbrojt

Jo mor Cigare.. po ciGane :biggrin:

Edhe tash krejt qka ke shkrue, kurgjo vesh nuk t'mora. Shkruj shqip "vlla" mos t'vie marre :wink:

Riformuloje edhe njehere analizėn tonde. (Pa keqkuptime asgje vesh nuk mora, un e pata fjalen per kerre ti dole tek cigarėt :confused: )

Guri i madh
26-11-07, 16:45
Jo mor Cigare.. po ciGane :biggrin:

Edhe tash krejt qka ke shkrue, kurgjo vesh nuk t'mora. Shkruj shqip "vlla" mos t'vie marre :wink:

Riformuloje edhe njehere analizėn tonde. (Pa keqkuptime asgje vesh nuk mora, un e pata fjalen per kerre ti dole tek cigarėt :confused: )


e di se ju e preferoni tyrqe pismilet gjuhen

Preshevar
26-11-07, 16:46
e di se ju e preferoni tyrqe pismilet gjuhen

Leje turqishten o arkadash i mir,.. po Shqip shkrujėm. :smile:

Guri i madh
26-11-07, 16:54
Leje turqishten o arkadash i mir,.. po Shqip shkrujėm. :smile:tek nen forumi gjuha dhe letersia ju kerkova po fatkeqsisht nuk hasa ne afishimet e preshevarit

po edhe tek nen forumet me karakter kombtar nuk gjeta shkrime te juajat kombtare po gjithni duke madhruar sulltanizmin otomanizmin e duke i nenqmuar figurat ma eminente te kombit shqiptar me te vetmin arsytim qe ju e konsideroni si arsyetim esht pse ata para turqve nuk e shiten nderin e familjes e te kombit po i luftuan turqit dhe vazalet e tyre siq po e konsideroj se nga vazalet e osmonlive ka qen dikush nga te afermit tuaj

Preshevar
26-11-07, 17:03
tek nen forumi gjuha dhe letersia ju kerkova po fatkeqsisht nuk hasa ne afishimet e preshevarit

po edhe tek nen forumet me karakter kombtar nuk gjeta shkrime te juajat kombtare po gjithni duke madhruar sulltanizmin otomanizmin e duke i nenqmuar figurat ma eminente te kombit shqiptar me te vetmin arsytim qe ju e konsideroni si arsyetim esht pse ata para turqve nuk e shiten nderin e familjes e te kombit po i luftuan turqit dhe vazalet e tyre siq po e konsideroj se nga vazalet e osmonlive ka qen dikush nga te afermit tuaj

Jasht teme.
Un me besim jam musliman. Dhe patriotizmin nuk kam nevoj me reklamue si ti dhe sa te jam musliman ate do ta kem nė xhep !

Kujtes : VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1166964#post1166964)

No MeRcY.
26-11-07, 18:11
qe my rrek spo guxoj me dal shpesh foton e heka se snob tani

http://img100.imageshack.us/img100/7007/50465709dq8.jpg

ORIGINAL PHOTOOO

http://www.autobytel.com/images/carcom/06_VW_Passat/400/06_VW_Passat_exrrdrvr34.jpg

veq qisi Kfellne si kom


aight met mira shqiptari ma shum e kqyr kerrin se veten sidimos shacerat haua qa jon ata ata zot runa

kerr o mir me pas po s.dmth veq pas teper tmir veq a tkryn tpar per mu ska rendsi shum kerri per do koja nonen ton jeta i shkon tu menu qysh me bo ni kerr tmirrr

LOJETARI
26-11-07, 18:35
http://www.parkeisenbahn-chemnitz.de/web/images/trabi.jpg

sė shpejti do ta qesė nė shitje !

Krokodilli
27-11-07, 03:17
http://www.peter.com.au/photos/photos/2001-11-21-Race-Day-4_49-Rusted-Car.jpg

Abetare
28-11-07, 16:45
Upssss sorry shumė e madhe doli ....lol e kisha hjek krejt po s'po kam mundėsi tash...:biggrin:

DritonPR
05-12-07, 14:47
meqe skam bere foto te re, po e fus ket :D

lovely
05-01-08, 20:08
http://i234.photobucket.com/albums/ee258/kecaj1306/Opel.jpg


http://i228.photobucket.com/albums/ee272/transport-tm/bus.jpg :-)

turisti
11-01-08, 22:40
http://www.revell.com/catalog/images/products/85-2620.jpg

Nuk e posedoj.

turisti
07-02-08, 18:49
Nuk e posedoj,vetem me pelqen:

http://i66.photobucket.com/albums/h254/Dinkel_photos/WiesmannFactoryvisit07/P5210223.jpg

Guri i madh
25-02-08, 19:53
http://i26.tinypic.com/2vbs9vq.jpg

turisti
02-04-08, 13:16
http://www.timpelen.com/images/cars/raptor_img04.jpg

Guri i madh
19-04-08, 08:12
http://estb.msn.com/i/49/18C38651C06B747DBE52235F2B27DC.Jpeg

lyra2
19-04-08, 11:14
VENDOS FOTON E MAKINES QE POSEDON ketu


Pse,don me ble dikush a?..P;P

turisti
07-09-08, 23:49
Nuk e posedoj........

http://freelance-graphic-design.com/images/car_design_thailand.jpg

Oqeani
07-09-08, 23:51
http://www.autopro81.com/IMG/cache-350x263/DSC07347-350x263.jpg

Jana
08-09-08, 00:58
E kam porosit ahahahah.....

http://images.google.com/url?q=http://img339.imageshack.us/img339/3167/hamerye5.jpg&usg=AFQjCNEM6Wk41UGXfZqkDqsNqWvj_1dixQ

Zero Cool
09-09-08, 14:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/aksidenti.jpg

Qeky u kon :tongue:

Arkza
09-09-08, 14:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/aksidenti.jpg

Qeky u kon :tongue:

Huhauhauhauhauhauhauhauhauhau EEEEEEku i pate ti syt !?

Luciano
09-09-08, 14:28
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/aksidenti.jpg

Qeky u kon :tongue:

Qeky kali ta hini a ? :tongue:

Zero Cool
09-09-08, 14:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/aksidenti-1.jpg

.....qe syt ku i pata kesh ka e kqyri qy :P:P..........

Zero Cool
09-09-08, 14:43
Ma prishi krejt tash mu duht me ble 1 tjeter:http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/ferari.jpg

Zero Cool
09-09-08, 14:44
Si ferrari po shkon a :wink:http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/foto-tjeret/ferari22.jpg

Arkza
09-09-08, 14:48
Huhauhauhauhau Sikur Lada e Babes teme qe e ka pas Moti uhuuuuuuuuuu :biggrin: :biggrin: Boll Tullusum e kam Laden ... :redface:

deti_om :-)
01-11-08, 16:31
http://www.lacentrale.fr/photo/lc/B2/79/67/B2796753.jpg

Bad-Boy
01-11-08, 16:54
vallai per momentin nuk kam makin se jam ende i ri

por ne te ardhmen shpresoj qė ta bleji ni bmw m3 hehe ose ni mercedes e-klase

lovely
01-11-08, 17:07
http://www.lacentrale.fr/photo/lc/B2/79/67/B2796753.jpg


fort mu ka dhimt kjo drame, qysh e prishe ate dite :P:P:P:P

deti_om :-)
01-11-08, 17:35
fort mu ka dhimt kjo drame, qysh e prishe ate dite :P:P:P:P

eh po, o kane taze :biggrin:

Zero Cool
30-06-09, 13:06
http://www.brandweerhattemerbroek.nl/grap/schilpad.jpg

°Avan_Turist°
05-07-09, 11:28
http://www.nextautos.com/files/images/BMW_X6_concept_rear.jpg

http://pic.autoscout24.net/thumbnails-big/892/020/0162020892002.jpghttp://pic.autoscout24.net/thumbnails-big/892/020/0162020892001.jpg

roadrunner
09-09-09, 09:13
Black VW Golf III GTI, 2000 CC - 16V + chip kompjuterik, pak modifikime ne pjesen e jashtme, foto nuk kam po osht i hjeshum me u pa se e ruej si syt e ballit :D veq mos ma prisht timin najkush se ndy kam se lshoj hahaha, me fellne 16" me tonat i ka te forta (All Pioneer DVD - sound system 2500 watt speakers, 1200 watt subwoofer, 2 / 3000 watt amplifiers (kenwood)), angel eyes & Xenon prej Hella, jasht mu pa osht shum i thjesht, nuk kamo bo shum modifikime. Qeshtu pra me tmira :D

shfletuesi_
09-09-09, 10:12
http://pic.autoscout24.net/images/587/796/0164796587001.jpg

uck_aksh
09-09-09, 11:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bmw.jpg

emine
09-09-09, 14:50
QE GJYSMA ME KA MET ,E QITA NE SHITJE GJYSMEN E MAKINES TIME:tongue:

http://www.deecee.de/uploads/pics/deecee_LustigeAutos_13.jpg

Makresh
09-09-09, 14:53
Kam shum makina, por asnje se posedoj :frown:


http://thumbs.dreamstime.com/thumb_40/1138938938v1F3k9.jpg

murrizi
09-09-09, 16:15
Black VW Golf III GTI, 2000 CC - 16V + chip kompjuterik, pak modifikime ne pjesen e jashtme, foto nuk kam po osht i hjeshum me u pa se e ruej si syt e ballit :D veq mos ma prisht timin najkush se ndy kam se lshoj hahaha, me fellne 16" me tonat i ka te forta (All Pioneer DVD - sound system 2500 watt speakers, 1200 watt subwoofer, 2 / 3000 watt amplifiers (kenwood)), angel eyes & Xenon prej Hella, jasht mu pa osht shum i thjesht, nuk kamo bo shum modifikime. Qeshtu pra me tmira :D

A ka mundsi nji gjiro me booooo, ani ti grahi veq nji her mi ul, boll um del.

shfletuesi_
09-09-09, 16:42
Kam shum makina, por asnje se posedoj :frown:


http://thumbs.dreamstime.com/thumb_40/1138938938v1F3k9.jpg

A je per anej..........

.......... ani hajde msyja kam.:biggrin:

Dallandyshja_718
09-09-09, 16:50
Nuk kam makine:frown: , por e "kam trenin ortak me t'muhalles" 4 train to Bronx:biggrin:


http://www.emanszone.com/ASSETS/NYCUNIONSQUARE4TRAIN.jpg

shfletuesi_
09-09-09, 16:51
Nuk kam makine:frown: , por e "kam trenin ortak me t'muhalles" 4 train to Bronx:biggrin:


http://www.emanszone.com/ASSETS/NYCUNIONSQUARE4TRAIN.jpg

Sa kushton biletaa

Dallandyshja_718
09-09-09, 16:58
Sa kushton biletaa


Njedrejtimshe $2.25 (ashtu m'duket nuk jam e sigurt) se gjithmon e blej mujoren ($89):biggrin: se m'bjen me lire, krize ekonomike, po duhet me kujdesua lekun ($)

shfletuesi_
09-09-09, 19:57
Njedrejtimshe $2.25 (ashtu m'duket nuk jam e sigurt) se gjithmon e blej mujoren ($89):biggrin: se m'bjen me lire, krize ekonomike, po duhet me kujdesua lekun ($)

Aaaaaaaaaaa-haaaaa mire pra qenka rezervoma nje bylet

Jana
10-09-09, 00:30
Nuk eshte e imja...por ngas sa her qe kam nevoj...
p.s eshte e Babit,,,
http://img.alibaba.com/photo/11175570/VW_Bora_Variant.jpg

Makresh
10-09-09, 07:24
A je per anej..........

.......... ani hajde msyja kam.:biggrin:


Deri qaty, tani m'kthen apete se s'rri shume !? :biggrin:

roadrunner
10-09-09, 09:28
Kerri ne GL edhe PR rrin hehehhe edhe ne Ferizaj se po harroj. nese je ne kto tri vene kur dush munesh me paaahhhhh.... :D

A ka mundsi nji gjiro me booooo, ani ti grahi veq nji her mi ul, boll um del.

turisti
10-09-09, 20:33
Kerri ne GL edhe PR rrin hehehhe edhe ne Ferizaj se po harroj. nese je ne kto tri vene kur dush munesh me paaahhhhh.... :D

Tek AUTOSALONI a ?????????? :biggrin:

murrizi
10-09-09, 20:57
Kerri ne GL edhe PR rrin hehehhe edhe ne Ferizaj se po harroj. nese je ne kto tri vene kur dush munesh me paaahhhhh.... :D
Kuku pėr pak mem shku pa e pa kėtė ofert.

Shiqo zemer, (mos um shih pėr kusur se une tona fembrave u thom zemer). pėr sa i pėrket kufijve Shqiptar, prej Himares e deri te Molla Kuqe, e shtyna kufinin pak, shpejt e shpejt. Une se kom problem. edhe pėr nji gjiro me kso makine, tybe une boj edhe ma shum se le mo...

Luana
02-10-09, 20:23
http://img9.imageshack.us/img9/483/dsc00025jr.jpg

Kjo eshte e imja

roadrunner
02-10-09, 20:27
jo Turist se merr salloni se eshte 94sh hahaha...qata rrin ku e ka edhe zemren e vet, nBreg Dillit PR, ne GL te nana kur vi, ne pune ne parking, dhe nganjeher burri e merr ne pune kur shkon se i ndrrojm se kqyrmi fort...pse a shum fillozofi te duket ty me pas njeri merak kerret a? Secili e ka nga nji merak, te lutem :D

Tek AUTOSALONI a ?????????? :biggrin:

emine
02-10-09, 21:46
http://www.kfz.net/autowitze/funbilder2/2.jpg

vjeshta
02-10-09, 22:26
http://www.youtube.com/watch?v=kTYiEkQYhWY&feature=related

Kete vetem per te Diele .:biggrin:

sherri
02-10-09, 23:30
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:mAPal-BT6kpJjM:http://www.themotorreport.com.au/wp-content/uploads/2008/12/2009-ford-fiesta-zetec-lx-002.jpg

sherri
02-10-09, 23:42
RHv6Jc_mWBg

nime ketu paska edhe me rrejt :P

roadrunner
02-10-09, 23:46
Bugatti Veyron? Hahahahahaha valla un kisha pas qef me pas ni aston martin

Virti
03-10-09, 00:08
ketu s'kam as veture, as makine. :rolleyes:

DEA
03-10-09, 00:44
Kush po ma huazon?

turisti
03-10-09, 01:05
jo Turist se merr salloni se eshte 94sh hahaha...qata rrin ku e ka edhe zemren e vet, nBreg Dillit PR, ne GL te nana kur vi, ne pune ne parking, dhe nganjeher burri e merr ne pune kur shkon se i ndrrojm se kqyrmi fort...pse a shum fillozofi te duket ty me pas njeri merak kerret a? Secili e ka nga nji merak, te lutem :D

Jo,nuk me duket,meraket edhe ashtu nuk ndalen kurre...........

Kercovari
03-10-09, 08:18
http://finanzblog.kaywa.com/files/images/2008/9/mob1068_1220802783.jpg

Ky ka qen dikur auto i im,po c`te besh kur grate shkelmojn...:biggrin:

turisti
03-10-09, 19:24
http://finanzblog.kaywa.com/files/images/2008/9/mob1068_1220802783.jpg

Ky ka qen dikur auto i im,po c`te besh kur grate shkelmojn...:biggrin:

More dhe syte ja paha nxjerr,pa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.

Fshatari
06-10-09, 11:22
http://galeria.zbavitje.com/albums/userpics/10001/15/karroce_me_kabime_makine.jpg

Zero Cool
28-10-09, 17:00
http://www.gasolinealleyantiques.com/cartoon/images/Hanna/mumbly-color.JPG

selvija
06-11-09, 19:17
1609Si dhurat:wink:

Peja-Boy
07-11-09, 12:54
http://farm3.static.flickr.com/2028/2095487747_2dfae21836.jpg
(http://farm2.static.flickr.com/1320/1388314368_4a4a651c9a.jpg?v=0)

Idila
14-11-09, 00:30
http://www.tuningblogger.de/uploaded_images/Mercedes_E-Klasse_Limousine_2006_1

Qika^Me^Kule
14-11-09, 12:34
http://farm3.static.flickr.com/2028/2095487747_2dfae21836.jpg
(http://farm2.static.flickr.com/1320/1388314368_4a4a651c9a.jpg?v=0)

aghaghaghaghaghaghagh

jEtA_1
14-11-09, 13:38
Land-Rover-2007

AlbaSoft
14-11-09, 13:52
S`kam makine un

jEtA_1
14-11-09, 13:54
http://safeweb.norton.com/thumb/?url=landrover.co.ukKjo makin eshte e njejt me timen vetem imja eshte ngjyr te gjelbert

Peja-Boy
14-11-09, 14:32
aghaghaghaghaghaghagh

A po don met bo nje Krug ???

uck_aksh
02-03-10, 13:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/DSC00458.jpg

turisti
11-06-10, 18:58
Nuk e posedoj......por e dua.....

http://clubs.hemmings.com/clubsites/fiat500canada/img/500-d-solalg.jpg

Qika^Me^Kule
11-06-10, 19:10
Me ju treegu.... po kam frige se mos em mer msysh kerri... :biggrin: :tongue: e me tregu ndoshta nuk bsoni....

deti_om :-)
13-06-10, 17:37
http://193.164.196.40/images/724/7243407405.jpg

roadrunner
14-06-10, 10:14
Hahaha, kur te kishe qef te boj nje krug, ta hjeki edhe merakun e kerrit :D Jo,nuk me duket,meraket edhe ashtu nuk ndalen kurre...........

Albonita
14-06-10, 10:24
http://img252.imageshack.us/img252/2870/71187434.jpg

Albonita
14-06-10, 10:27
http://img97.imageshack.us/img97/5286/daaaihh.jpg

Dushku
14-06-10, 19:32
http://www.autointell.net/nao_companies/daimlerchrysler/chrysler/chrysler-300c/chrysler300c-scenic-rear-side-640.jpg

shfletuesi_
14-06-10, 20:10
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Vw_golf2b_h_sst.jpg

Me ec po ec edhe shpenzimet e vogla... Po ju lakmoj valla juve me qeto kerre t'mira qysh po muni me i majt.

teutaA
14-06-10, 20:14
Me ec po ec edhe shpenzimet e vogla... Po ju lakmoj valla juve me qeto kerre t'mira qysh po muni me i majt.

hahahaha foto nga google leht me i mbajt:wink:

shfletuesi_
14-06-10, 20:20
hahahaha foto nga google leht me i mbajt:wink:


Jo jo eshte pernime kerri jem qy

teutaA
14-06-10, 20:51
Jo jo eshte pernime kerri jem qy

per qata ma nalt mendova

nejse mos me shti me fol se qysh jam nervoz me ba me ju hy stupc as sigurimi sjau paguen qatyne me nalt qato kerret e mira:wink:

shfletuesi_
14-06-10, 20:56
per qata ma nalt mendova

nejse mos me shti me fol se qysh jam nervoz me ba me ju hy stupc as sigurimi sjau paguen qatyne me nalt qato kerret e mira:wink:


Ahaaaa eiii une kishe jan te tyre valllai pernime fillova me ju lakmi u Pse je nervoz a ?

emine
15-05-11, 21:45
http://www.ostsee-urlaub-polen.de/fahrradblog/smike.jpg

rastesishT
15-05-11, 21:54
http://pic.autoscout24.net/images/817/050/0194050817001.jpg

Elina
15-05-11, 22:22
Kerri i Xhafes esht qesi tipi...se un nuk kam tybe :tongue:

http://img.gratka.pl/upload/auto/5590/ogl/83/5b/12944961477866_A_M.jpg

Zero Cool
20-05-11, 19:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/PIC_0040.jpg

Zero Cool
27-05-11, 19:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/0767_n.jpg

Jana
06-06-11, 19:19
...e vozis une ... poe nuk eshte i imi ...
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTcVGdFy4Yacdefh7wbJdoBsGSgysVNW agF0QTCNBgJSp5Prn1X

Oqeani
06-06-11, 22:08
http://ts4.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=913106939599&id=8538495d86e51900771934ee1115550c&url=http%3a%2f%2fcars.easyabout.com%2fdata%2fmedia %2f395%2fVolkswagen-Passat-2006-030.jpg


Vetem gjysmen e kam http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

adi_pe
06-06-11, 22:09
qe njo si ky :D

http://xauto.com.ua/adv_photos/5/odc7SoNFA8ViXNt/77/qhypdHaNQR0ciuh/B4uobHRCOf.jpg

Hajra
07-06-11, 07:42
http://reviews.cnet.com/sc/32031692-2-440-SD.jpg

Giovanni
07-06-11, 08:16
http://www.danielrued.com/fotoalbum/sonstige/golf5.jpg

jEtA_1
07-06-11, 08:32
http://pictures2.autotrader.co.uk/imgser-uk/servlet/media?id=1661276797http://pictures2.autotrader.co.uk/imgser-uk/servlet/media?id=1661276836

vjeshta
07-06-11, 13:33
http://www.carmodels.tk/wp-content/uploads/Used-bmw-x5-price-1.jpg

~AnnA~
07-06-11, 16:42
E kam nje dhe e shes, kush do le te lajmerohet sa nuk e kam dhene :)

Zero Cool
07-06-11, 16:46
E kam nje dhe e shes, kush do le te lajmerohet sa nuk e kam dhene :)

Sa po jep ?

Dushku
07-06-11, 16:48
E kam nje dhe e shes, kush do le te lajmerohet sa nuk e kam dhene :)


Ka mundesi me kompenzim ;) ?:smile:

~AnnA~
07-06-11, 16:50
Sa po jep ?

aq sa e kam ble, hic me pak :smile:

Dushku, ka mundesi per ty si jo :)

Zero Cool
07-06-11, 16:52
aq sa e kam ble, hic me pak :smile:

Dushku, ka mundesi per ty si jo :)

ncuk, duhet me zbrite kohen qe e ke zhgrry :tongue:

Dushku
07-06-11, 17:00
aq sa e kam ble, hic me pak :smile:

Dushku, ka mundesi per ty si jo :)

Ju faleminderit per mundesine AnnA,
Me rendesi eshte te dy te ngelim te kenaqur .... :)

~AnnA~
08-06-11, 13:38
Ju faleminderit per mundesine AnnA,
Me rendesi eshte te dy te ngelim te kenaqur .... :)

s'besoj qe nga ti do zhgenjehem :)

Zero cool, der Preis ist fix, do apo s'do sa nuk e kam dhene :smile:

tipi engjellor
08-06-11, 14:04
sa ana nise per kosove veq te jete me i ri se 8 vite se smundem me regjistru hahahahh veq kush e bejn veq ne vozitesh ti hahahahah

~AnnA~
08-06-11, 16:48
sa ana nise per kosove veq te jete me i ri se 8 vite se smundem me regjistru hahahahh veq kush e bejn veq ne vozitesh ti hahahahah

Tipi, i ri je ti, ala s'ke bere aq pare per te blere ate makine :smile:
Kur ti besh nja 10 vite pune me rroge gjermanie ec e behemi pazar atehere :D

Giovanni
08-06-11, 16:49
Tipi, i ri je ti, ala s'ke bere aq pare per te blere ate makine :smile:
Kur ti besh nja 10 vite pune me rroge gjermanie ec e behemi pazar atehere :D


A ma shet mu ?

~AnnA~
08-06-11, 16:51
A ma shet mu ?

haha
si jo gio...e kam nxjerre ne aucion, kush jep me shume ai e merr :smile:

Giovanni
08-06-11, 16:51
haha
si jo gio...e kam nxjerre ne aucion, kush jep me shume ai e merr :smile:

e shet me shofer apo pa shofer hahahahahahah ..

~AnnA~
08-06-11, 16:59
e shet me shofer apo pa shofer hahahahahahah ..

hahaha
Pa shofer ahahaha sa i keq behesh :)
Pse,mos valle te duhet shofer? Ja tipi engjellor eshte pa pune :)

Giovanni
08-06-11, 17:01
hahaha
Pa shofer ahahaha sa i keq behesh :)
Pse,mos valle te duhet shofer? Ja tipi engjellor eshte pa pune :)Jo se blej pra se skam patent .. e po me vyn shoferi...

tipi engjellor
10-06-11, 19:10
hahaha
Pa shofer ahahaha sa i keq behesh :)
Pse,mos valle te duhet shofer? Ja tipi engjellor eshte pa pune :)

oj mike sjam papune as ti atje ne spital sje me e zene se une.....ani pa pune hahahah ty po te voziti .....kah dush ....e pare gjinden .....sa bre po kushtojka a 30 mije euro ...a e din mike se ketu ne kosove kane makina me te mira se ju atje ndoshta nuk beson ....po politiken e forte ne kosove e kemi hahahahah edhe ate pa djers hiq....

Zero Cool
11-06-11, 07:33
s'besoj qe nga ti do zhgenjehem :)

Zero cool, der Preis ist fix, do apo s'do sa nuk e kam dhene :smile:

qqy fix, sa osht ai fixi pa hajt qite qetu ;)

Dushku
14-06-11, 11:00
http://fotos.autozeitung.de/462x347/images/bildergalerie/2009/06/Mercedes_SL_65_AMG_BS_023.jpg

SL 65 AMG

~AnnA~
20-06-11, 11:41
http://fotos.autozeitung.de/462x347/images/bildergalerie/2009/06/Mercedes_SL_65_AMG_BS_023.jpg

SL 65 AMG

Dushku, a i nderrojme ? :smile:

qqy fix, sa osht ai fixi pa hajt qite qetu ;)
E ke nijet me u be pazar ti? :) Hajde se te leshoj pak meqe je bere cun i mire :smile:

rastesishT
20-06-11, 11:48
http://designercars.net/biler/VW-Lupo-53393.jpg

Po kryn pune bereqat vers. :D

elvio
22-06-11, 12:24
http://images.cartradeindia.com/images/car-data/big/skoda_octavia_4.jpg
tashme kam ndal ketu,per nje fare kohe,deri sa qejfi te endet ne dicka tjeter,pasi objektiva s'kam makina tashme.

Guri i madh
22-06-11, 23:21
ky esht nji motorr i VW gti 16 vintillsh


te njejtin e kam riparue krejt e kam qel e kam gdhend cilinder kopf ja kam ngjit kopf diktungun


dhe i kam kalue 1500 km krejt ne rregull 210 km e kam shkel pa kurfar problemi

http://i.ebayimg.com/00/$%28KGrHqEOKoYE3FF-b0FdBN93Hu7%29ug%7E%7E0_35.JPGhttp://q.ebaystatic.com/aw/pics/de/s.gif

Zero Cool
20-12-11, 19:06
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409713_210639685684852_207136759368478_442866_1185 608681_n.jpg

Jana
20-12-11, 21:46
http://onpointim-px.rtrk.com/images/vehicle_images/0056/3880/jhlre48789c011280_1.jpg

Oqeani
20-12-11, 21:47
http://onpointim-px.rtrk.com/images/vehicle_images/0056/3880/jhlre48789c011280_1.jpg


Prit edhe pak mos po e fitoj Euro milionin !!!!!

Zero Cool
04-04-12, 17:47
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421256_389084274452902_100000539974950_1421687_124 9864945_n.jpg

Zero Cool
20-11-12, 18:24
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/18207_194480254022955_397050123_n.jpg

Dardanesha
24-12-12, 00:40
me mundesi njeri 2179

Alima
24-12-12, 00:46
...

E ndrrova per shkak t'ngjyres ... tani jane demode ata metalik ,pfff..

http://www.autoaanbodnederland.nl/carphotos/738_QoRjdTmiQ.jpg


.

Dardanesha
24-12-12, 00:50
...

E ndrrova per shkak t'ngjyres ... tani jane demode ata metalik ,pfff..

http://www.autoaanbodnederland.nl/carphotos/738_QoRjdTmiQ.jpg


.
.

.

.

:biggrin:

Alime a gara je tu bo me mu a :cool:

M e pas kan dikush tjeter sma kish vra synin po ti, nje grua e moshes madhore me pas ksi injorance ne shpirt, nime pfffff jo po pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

PS: kjo ke foto e huazume nga interneti shkaku i tipit te vetures, nuk eshte e imja , ajo eshte pak me e re po per shkak te modestise qe kam nuk e vendosa...

Alima
24-12-12, 00:55
.

.

.

:biggrin:

Alime a gara je tu bo me mu a :cool:

M e pas kan dikush tjeter sma kish vra synin po ti, nje grua e moshes madhore me pas ksi injorance ne shpirt, nime pfffff jo po pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

...


Makinat perdoren per garime ,por nuk i preferoj te llojit sport ,shumaher etj etj ... ky eshte elegance ,per dallim te atij para ketij qe ishte klasic !!!

Hajro ec binde se nuk mirrem me garime dhe nuk jame shumaheri plak!

.

Dardanesha
24-12-12, 01:02
...


Makinat perdoren per garime ,por nuk i preferoj te llojit sport ,shumaher etj etj ... ky eshte elegance ,per dallim te atij para ketij qe ishte klasic !!!

Hajro ec binde se nuk mirrem me garime dhe nuk jame shumaheri plak!

.

Alime ska rendesi kerri, brendesia e njerit ka vlere se kerret jane pune llastre.

Ok eshte shija jote e gezofsh :wink:

Alima
24-12-12, 01:07
Alime ska rendesi kerri, brendesia e njerit ka vlere se kerret jane pune llastre.

Ok eshte shija jote e gezofsh :wink:

...

Normal! ... dikush as fiqes nuk guxon me ja shkel pedalen!

ps.e dij se ja po don me u ngatrru me mu keq,ja po me don shume e PDK-ja po na hin ne mes .. ama s'kam qejf me qene jopaqesore ngase jame paqesore ,e dashur e kendshme e embel e mire esjellshme dhe mbi te gjitha ato qe i permenda ēka ken ? ... he po , e sjellshme paqesore e kendshme e dashur jame !

PDK shfrytezojne gjakun e deshmoreve per qellime private dhe assesi shoqerore de fakto dhe dejure sikur qe thote shima !

Kjo nuk ka te beje edhe aq me ty personalisht me pelqen ti PDKiste nr1 !

.

Dardanesha
24-12-12, 01:10
:biggrin:...

Normal! ... dikush as fiqes nuk guxon me ja shkel pedalen!

ps.e dij se ja po don me u ngatrru me mu keq,ja po me don shume e PDK-ja po na hin ne mes .. ama s'kam qejf me qene jopaqesore ngase jame paqesore ,e dashur e kendshme e embel e mire esjellshme dhe mbi te gjitha ato qe i permenda ļæ½ka ken ? ... he po , e sjellshme paqesore e kendshme e dashur jame !

PDK shfrytezojne gjakun e deshmoreve per qellime private dhe assesi shoqerore de fakto dhe dejure sikur qe thote shima !

Kjo nuk ka te beje edhe aq me ty personalisht me pelqen ti PDKiste nr1 !

.

Eh qitash ke fol me vend


LIKE e ki

.

:biggrin:

.

Alima
24-12-12, 01:14
:biggrin:

Eh qitash ke fol me vend


LIKE e ki

.

:biggrin:

.

...

Ou LIKE paq ti e rrnofsh sa kofsh .. po mos e ban te madhe se m'del telashe me kta t'partis time !


.

Kalimero
24-12-12, 01:18
A ka me rejten be a?qishti kum me pru ni slik pi imigjit t'guugluqit,rrah pur toke kum mi ju lonen dine :biggrin:

Dardanesha
24-12-12, 01:20
...

Ou LIKE paq ti e rrnofsh sa kofsh .. po mos e ban te madhe se m'del telashe me kta t'partis time !


.


Ncuk :wink:

.

Alima
24-12-12, 01:34
Ncuk :wink:

.


...

Ani! FLM!


... veq as SHARE ...jame nen percjellje!

.

Dardanesha
24-12-12, 19:45
...

Ani! FLM!


... veq as SHARE ...jame nen percjellje!

.


ok pra se ta boj Like ne facebook atje sna njohin :biggrin:

Alima
24-12-12, 21:15
ok pra se ta boj Like ne facebook atje sna njohin :biggrin:


...

Faleminderit !

.

lovely
24-12-12, 23:12
http://images.paraorkut.com/img/graphics/1188804223.gif (http://recados.net/)


Jau asissha merrcedesat juve :biggrin:

Alima
27-12-12, 12:06
http://images.paraorkut.com/img/graphics/1188804223.gif (http://recados.net/)


Jau asissha merrcedesat juve :biggrin:

...


Hahahaha.... ferr ferr ferr po i ban shamija :DA i ndrrojm Lovelie?

.

Ylli-1
17-12-13, 12:55
Ja makina qe posedoj tani

http://images04.olx.co.uk/ui/2/90/66/18628466_1.jpg