PDA

View Full Version : Cilen vetur e preferoni me se shumti??


Cool_Boy
19-01-04, 14:37
Pershdnetje per te gjith ne kete forum e sidomos atyre qe pergjigjen ne kete tem.

Me thuani cilin vetur e preferonini p.sh.Mercedes Benz,BMW,Audi etj??

Tung

Murgesha
19-01-04, 14:40
Cool_boy uh qka i pelqej veturat e tipit Toyota. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
19-01-04, 15:21
Cool_boy,une i pelqej edhe Mercedeset edhe BMW edhe Audite por me Toyota nuk e nderroj asnje.Ndoshta pse e kam pase ashtu e tani eshte ne duart e okupatoreve :cry:

Naki
19-01-04, 16:04
viteve 80" kame preferu OPELIN,tani preferoje MERCEDESIN C Klasse

fatos(F)
20-01-04, 18:52
Pershendetje COOL_boy
ne ket koh te gjitha llojet e kerrev jan te mira, un e pelqej ne moment
Mercedes S 320 CDI se edhe ne moment e v....

ju pershendes te gjithve.

ylli polar
20-01-04, 20:19
Te ju them te drejten,me se shumti me pelqen makina ime(golf 4)e cila kurre nuk thote jo kur une dua ta vozis. :!: :?: jeta eshte e bukur.JETOJE.

vullneti
22-01-04, 12:07
Mua vetura e re!!! haha

Zero Cool
31-01-04, 20:02
Fiqa agagagagagagagaa :wink: :wink: :wink:

Donika Morina
03-02-04, 13:49
Une per veti e preferoj ma se shumti veturen Golf3 se ashtu e kam nje per veti ama me pelqen edhe BMW,Mercedes BneZ aha edhe PASSAT po me pelqejka keta te rit valah shpirti pom lun me pas ni qasi edhe Audi me pelqen uuuuuuu mos tja nis ma mir me shkru se qfar Veturash Preferoj une duhet me shkru tan diten e tan naten e nuk muj mu ngi ok tung kalofshi mas miri.

Cool_Boy
03-02-04, 13:58
Pershndetje

Donika po dish me zgjedh ti vetura te bukra dhe mua me pelqejn si:

BMW,Mercedes Benz,Audi,Honda,Mazda etj etj,Por me se shumti e preferoj Benzin..

Gentiana
13-03-04, 21:18
Pershendetje te gjithve.
Un nuk kam Vetur qe preferoj aq shum,dhe as qe mirrna vesh me ta fort, vetem kur ta shof najnje te mir i them rrethit (ku gjindem) se ksi veture do te blej, po e kam nje te keqe: se gjdo dit me ndryshohet mendja,nese e shoh ndonje me te mir :roll: :wink:

mickoja
18-03-04, 03:52
valla cool boy mua mč kan bč kerret e mira pak si bajat se sa here po dal me kerrin tim (Golf 3)po mč ze radari dhe mč myten qekat e denimet!!!e kshtu qč mu ka bč merak naj fiq apo naj Lada ato kerret e kosovčs qato pčr momentin po mč pčlqejn....ha ha ha...

Cool_Boy
18-03-04, 13:02
mickoja nese ju kan gerdit ato denime dergoni ne adresen time e une i paguaj per ju ahhaha..

Pershndetje

Lona
18-03-04, 17:57
Une per veti i preferoj pezhot 206 kur ska mundesi me te mira.

sexybrikenda
18-03-04, 22:40
Xhip dhe" Kikirez"

Cool_Boy
23-06-04, 13:29
Xhip dhe" Kikirez"


ne kikirez tutna qe nuk ta zen lazdranin moj sexybrikenda........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
23-06-04, 15:01
veturat e mia me te preferuara jane:
Mercedes Benz
BMW
Honda
Kia
Peogeot (edhe pse jan te liga shum)
Audi.....etj

sexybrikenda
23-06-04, 16:07
Xhip dhe" Kikirez"


ne kikirez tutna qe nuk ta zen lazdranin moj sexybrikenda........ :lol: :lol: :lol: :lol:
MOS ME MBAJ GAJLEN TI MUA SE E ZE LAZDRANIN UNE ME AEROPLAN :wink:

lazdrani
23-06-04, 17:09
:roll: :roll: Sa mire kur njeriu ka fantazi :!: :!: :!:

Cool_Boy
23-06-04, 20:38
:roll: :roll: Sa mire kur njeriu ka fantazi :!: :!: :!:


:wink: :wink: :wink: :wink:

aferdita
24-06-04, 06:31
mua me pelqejn: Jeep, Peogeot 206, Mercedes

lazdrani
24-06-04, 11:26
mua me pelqejn: Jeep, Peogeot 206, Mercedes
Edhe mua Jeep,Jaguar dhe Mercedes :wink:

Cool_Boy
24-06-04, 11:44
mua me pelqejn: Jeep, Peogeot 206, Mercedes
Edhe mua Jeep,Jaguar dhe Mercedes :wink:


Lazdrano kujdes shokit ok..........

mickoja
24-06-04, 12:05
Ffffiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu.......Peugeot 407 C dhe dy muaj nč garazhen time...

aferdita
24-06-04, 19:40
mua me pelqejn: Jeep, Peogeot 206, Mercedes
Edhe mua Jeep,Jaguar dhe Mercedes :wink:
mua me pelqejn jeepat se jan te medhejn dhe dokesh cool brenda

IceGirl
30-06-04, 17:20
Jeep Liberty Love it :lol:

turisti
21-08-04, 14:06
Preferoj:
- OPEL QUKSH,
- MINI MORIS ( cabrio ). :wink:

Agroni22
22-08-04, 09:50
mua me pelqen. mercedesi valla.

turisti
27-08-04, 23:31
Bicikleten n'shpine- me ēader. :wink:

Sy_kaltra
18-11-05, 18:21
Audi-TT Is the best :)

zana e maleve
18-11-05, 18:22
valla fiqa

ninnela
18-11-05, 18:49
Reno dy ahahahhahaaaaaaaaa :wink:

vjeshta
18-11-05, 20:25
Limuzinen :lol:

Zana_ch
19-11-05, 18:39
BMW X5.........e kemi nje si kjo ama une nuk guxoi ende me i gra

Virti
08-12-06, 00:23
veturen me elise :biggrin:

ARI_03
08-12-06, 23:22
BMW 730 d. Limousine (SportPaket)....Orinetblaumetallic ( Ngjyre Kalter erret orient) 218 PS,,,,,Besoj se ende eshte ne form.....
Veture ende qe e preferoj......
http://pic.autoscout24.de/images/5/5/7/69620755_1.jpg (javascript:popUp(strUrl,'imagepopup','toolbar=0,s crollbar=0'))

Sy_kaltra
09-12-06, 11:10
Audi Q7...............

Guri i madh
15-12-06, 19:35
une jam i knaqur me toyota sa i perket defekteve shum rrall ndodhin jan te sigurta edhe shpenzimet i kan ma te vogla

laliloli
15-12-06, 19:37
Opel qukshat nuk hargjojne fare ,keshtu qe mire po ia dal ne fund te muajit:smile:

Guri i madh
15-12-06, 19:43
Opel qukshat nuk hargjojne fare ,keshtu qe mire po ia dal ne fund te muajit:smile:lali tash koha e dimrit si qendron puna a ka sevis me i ndrrue gomat haaaaaaa

Manqa
15-12-06, 19:45
lali tash koha e dimrit si qendron puna a ka sevis me i ndrrue gomat haaaaaaa

q ppo mendon Nallban te gumave a po qka ????????????????

laliloli
15-12-06, 19:46
lali tash koha e dimrit si qendron puna a ka sevis me i ndrrue gomat haaaaaaa

Lali leht e ka ,gomat nuk ka nevoj vetem patkonjeve duhet me ja ba nga nje grrep perfundi me u kap ne akull ma mire :smile:

Guri i madh
15-12-06, 19:48
Lali leht e ka ,gomat nuk ka nevoj vetem patkonjeve duhet me ja ba nga nje grrep perfundi me u kap ne akull ma mire :smile:po nga nji grep po nallbanat jan penzionue nuk ka si per para

Zana_ch
15-12-06, 20:40
Nje si kjo ne foto do te kem ne fund te marsit ,SMART Roadster.

http://home.tiscalinet.ch/dswpic24/040403_itc/grafik/20040403_smart_roadster.jpg

laliloli
15-12-06, 20:54
Nje si kjo ne foto do te kem ne fund te marsit ,SMART Roadster.

http://home.tiscalinet.ch/dswpic24/040403_itc/grafik/20040403_smart_roadster.jpg

A po me hyp edhe mua ,bile mbrapa :smile:

Virti
16-12-06, 00:36
cila vjen mbas ferrarit? :tongue:

vjeshta
16-12-06, 00:39
cila vjen mbas ferrarit? :tongue:

S'po kuptojshe as me vetura !:tongue:

Virti
16-12-06, 00:42
S'po kuptojshe as me vetura !:tongue:
mire qe u pajtove me mua qe s'po kuptoj... :biggrin:

vjeshta
16-12-06, 00:50
mire qe u pajtove me mua qe s'po kuptoj... :biggrin:

Nga gjynahi ........:biggrin: :tongue:

Virti
16-12-06, 00:51
Nga gjynahi ........:biggrin: :tongue:
sa shpirtmire... :biggrin:

vjeshta
16-12-06, 01:01
sa shpirtmire... :biggrin:

Per veti e pata ...:tongue:

Virti
16-12-06, 01:04
Per veti e pata ...:tongue:
kemi folur per egoizmin pak ma heret... :tongue:

Manqa
16-12-06, 01:09
Me pelqejn veturat qe nuk te len ne lloq, si magari migjes Bejt!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:

ninnela
16-12-06, 02:13
Me pelqejn veturat qe nuk te len ne lloq, si magari migjes Bejt!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:


:eek: ahahhahhahahaaaaa

Virti
29-12-06, 01:23
rimorkion e Ferrarit! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :tongue:

vjeshta
30-03-07, 15:20
Nje me ushqim ,e tjetren me benzin ! :biggrin: :tongue:

Prishtinasja_
05-04-07, 01:48
Punton tim !! :biggrin:

rafet llapjani
05-04-07, 01:49
Punton tim !! :biggrin:


Ne ne so was:biggrin:

Prishtinasja_
05-04-07, 01:51
Ne ne so was:biggrin:

Cka " ne , ne " ???

rafet llapjani
05-04-07, 01:56
Punto disel gabim shtypi na na stat ne ne feladruck

Prishtinasja_
05-04-07, 01:58
Punto disel gabim shtypi na na stat ne ne feladruck

hahah... ok !! !

Eshte i vogel por me mjafton !!:biggrin:

rafet llapjani
05-04-07, 01:59
Edhe une e kom nje Fiqe:biggrin:

Prishtinasja_
05-04-07, 02:00
Edhe une e kom nje Fiqe:biggrin:

hahhahahah....:tongue:

Prishtinasja_
05-04-07, 02:01
Edhe une e kom nje Fiqe:biggrin:

A nuk eshte "Kikirez" a ?? :tongue::tongue::tongue:

rafet llapjani
05-04-07, 02:02
A nuk eshte "Kikirez" a ?? :tongue::tongue::tongue:


Po Panda aghaghaghghaghaghaghagh

Prishtinasja_
05-04-07, 02:04
Po Panda aghaghaghghaghaghaghagh

Mire !!! Veq ruju gropave kur shkon ne LLap se po met najkund ..... e duhet une tani prej Prishtine me ardh me Punto me te nxjerr....:tongue::tongue:

rafet llapjani
05-04-07, 02:07
Mire !!! Veq ruju gropave kur shkon ne LLap se po met najkund ..... e duhet une tani prej Prishtine me ardh me Punto me te nxjerr....:tongue::tongue:

hahahahahahah jo une kysmet me lidh mbas puntes te kalter tende :biggrin: :tongue:

Dreni30
05-04-07, 02:07
Dushke per gogla jeni ba ju dy, ma keto vetura, por nejse nese i kryeni nevojat e juaja ska rendesi se kerri nuk eshte luks sot.

rafet llapjani
05-04-07, 02:09
Dushke per gogla jeni ba ju dy, ma keto vetura, por nejse nese i kryeni nevojat e juaja ska rendesi se kerri nuk eshte luks sot.

Valla deri dje me kolic e sot panda qy se SLK e lae ne garazh vetem kur te shkoj bey Llap ghaahgaghaghaghghaghaghaaghaghaghghaghaghagh

Prishtinasja_
05-04-07, 02:09
Dushke per gogla jeni ba ju dy, ma keto vetura, por nejse nese i kryeni nevojat e juaja ska rendesi se kerri nuk eshte luks sot.

:rolleyes::rolleyes:

Prishtinasja_
05-04-07, 02:11
hahahahahahah jo une kysmet me lidh mbas puntes te kalter tende

hahahahhahah.....:tongue:

Ruju se gabim ... pe lidh mbas ndonje tjeter puntos sepse punto im nuk eshte i kalter :biggrin:

E zoti e din kah te qojn tani me Punton e gabuar .... ne Merdare ..a ku me dite ku :tongue::tongue:

Dreni30
05-04-07, 02:13
:rolleyes::rolleyes:

Cka i ke zgurdullu syt moj une nuk pata qellim te keq ndaj vetures tuaj se as une me te mire nuk e kam qy.

rafet llapjani
05-04-07, 02:15
hahahahhahah.....:tongue:

Ruju se gabim ... pe lidh mbas ndonje tjeter puntos sepse punto im nuk eshte i kalter :biggrin:

E zoti e din kah te qojn tani me Punton e gabuar .... ne Merdare ..a ku me dite ku :tongue::tongue:

Hiq ska dert se regjistrim e njof aghaghaghghaghghagh

Prishtinasja_
05-04-07, 02:15
Cka i ke zgurdullu syt moj une nuk pata qellim te keq ndaj vetures tuaj se as une me te mire nuk e kam qy.

hhahahahha veq qashtu pata qef mi rrotullua syt se ja ka nis mem marr gjumi...:biggrin:

Te pershendes

Prishtinasja_
05-04-07, 02:16
Hiq ska dert se regjistrim e njof aghaghaghghaghghagh

hahhahahahhahahahhahahahahah :tongue::tongue:............ plaq ti

rafet llapjani
05-04-07, 02:17
hahhahahahhahahahhahahahahah :tongue::tongue:............ plaq ti

Amin plaq paq aghaghaghaghghaghagh

Guri i madh
10-04-07, 23:24
une mas shumti e preferoj veturen TOYOTA jan shum ekonomike edhe prej automjeteve ma te sigurta

legenda
13-04-07, 21:17
e prefereoj dhe e vozis veturen
MERCEDES SPORT C-KLASE
kuptohet ngjyre te zeze,,,,forever MERCEDES.

rafet llapjani
13-04-07, 21:20
Une e preferoj traktorin terrtaq ani me kerrstin e lakon kahdush ahahahahaahhaha

rafet llapjani
13-04-07, 21:29
ahahahaaaa,kallxom qysh duket ai traktor...

A se dina aaaaaaa po aj me dy rrot perpara i thejshin motokultivator tyne her tani ja nxhiten emrin terrtaq ahahahaahahah

uliksi31
13-04-07, 21:37
A se dina aaaaaaa po aj me dy rrot perpara i thejshin motokultivator tyne her tani ja nxhiten emrin terrtaq ahahahaahahah

Ani terrtaq Ahgahgahgaghahgagha O bre Rafet si me knaqer. Ahahahahahaha

gazi-de
13-04-07, 21:53
une kete valla,qa me be ska me te...
http://oldi.gmxhome.de/galerie/trabi_cabrio.jpg

Virti
16-04-07, 20:19
veturen e re! :tongue:

Sy_kaltra
18-11-07, 20:51
Audi TT dhe BMW .

Elina
18-11-07, 21:10
Vetura per te gjith anetaret e familjes,,,prej te madhit e deri tek i vogli :biggrin:

http://www.funny-potato.com/images/cars/car.jpg

Buqja_ch
18-11-07, 22:45
Njé me kater goma ..si me qon andej kah uné dua ahaha

Jana
20-10-08, 10:01
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:AAf1qstf8RvO6M:http://www.myride.com/images/vehicle/2009/Mercedes-Benz/SLK/staff/Mercedes_SLK_Concept_05_(400x300).jpg

lovely
20-10-08, 10:11
opel eckam:biggrin:

sherri
20-10-08, 11:04
"Fiqen" teme qy :Phttp://img380.imageshack.us/img380/1040/breshkahk8.jpg (http://imageshack.us)

jadore
20-10-08, 11:05
Vetura per te gjith anetaret e familjes,,,prej te madhit e deri tek i vogli :biggrin:

http://www.funny-potato.com/images/cars/car.jpg

.. eline , e di qe je doreshlire , a po ma fal te dytin..?

Elina
20-10-08, 11:10
.. eline , e di qe je doreshlire , a po ma fal te dytin..?

Po vallahin,me gjith qef...ja ty ja kujt :tongue:

Po cka po te duhet ky,kur ti e kishe kerrin edhe me te mire se ky gjyse :biggrin:

GURI SYLAJ
20-10-08, 14:23
Thone malli i moqem eshte me i mire! Une e preferoj "VET ECE " se po thone shume i sigurt!

Dallandyshja_718
20-10-08, 14:29
Thone malli i moqem eshte me i mire! Une e preferoj "VET ECE " se po thone shume i sigurt!

Edhe une kam nje "RE-NO-DYSH" tip i vjeter por punon mire, e mirembaj, gjithhere para se me e "dhez" ia kontrolloj vajin, besa edhe ia ndrroj n'kohe, puna e "karikave" se mos bllokojne,hahahahahhahaha bile nuk pres me u vjetrua se thone nuk i ban mire...hahahahhaha

GURI SYLAJ
20-10-08, 14:48
...edhe une i rri gati shume .Para pak ditesh i kam nrru dy gomar !!
Se dimen tash!

lovely
20-10-08, 16:27
Thone malli i moqem eshte me i mire! Une e preferoj "VET ECE " se po thone shume i sigurt!

o ti njeri, qka ma vjedhe kerrin tem? :biggrin: ( opel ec-kam) :biggrin:

GURI SYLAJ
20-10-08, 16:58
Jo more i jemi eshte " Vet Ece "prodhim vendor nuk eshte i familjes Opell!

Virti
18-06-09, 15:09
veturen e re. :smile:

romansa
18-06-09, 15:15
veture me kan..gjitha i kryejn te njejtin veprim..vetem le te jete ne rregull..nuk zgjedh

shfletuesi_
18-06-09, 15:16
veture me kan..gjitha i kryejn te njejtin veprim..vetem le te jete ne rregull..nuk zgjedh

Te lumte... si me pas shkru une paske shenuar...

Bilem shpesh here edhe me biciklete mire eshte me dal me ba pazar

speci
18-06-09, 15:33
Mercedes me karburant HAJT-HAJT

Idila
18-06-09, 16:04
Mercedes E-klas, tė cilėn edhe e shfrytėzoj!

lovely
18-06-09, 16:05
Mercedes E-klas, tė cilėn edhe e shfrytėzoj!

sa e ke ble? ku e ke ble? a kish mo? qfare ngjyre ka? etj etj hahahahahahahahahhaha

Idila
18-06-09, 16:07
sa e ke ble? ku e ke ble? a kish mo? qfare ngjyre ka? etj etj hahahahahahahahahhaha
Po moj si nuk ka, ta fali nėse don! Vec me njė kusht.....akrepin!:biggrin:

lovely
18-06-09, 16:09
Po moj si nuk ka, ta fali nėse don! Vec me njė kusht.....akrepin!:biggrin:

pe ndrrojna me akrep a? :biggrin:

Idila
18-06-09, 16:11
pe ndrrojna me akrep a? :biggrin:
ahahahhaaaa damblla mos tė raftė ty hoooo! :redface: :D

lovely
18-06-09, 16:13
ahahahhaaaa damblla mos tė raftė ty hoooo! :redface: :D


ti a po menon qe per ni mercedes une e jepi shigjeten tem a? ncncnc :biggrin:

Idila
18-06-09, 16:16
ti a po menon qe per ni mercedes une e jepi shigjeten tem a? ncncnc :biggrin:
Sa tė kushton mė trego, ti jap paratė "kesh" nė dorė! :biggrin:

lovely
18-06-09, 16:17
Sa tė kushton mė trego, ti jap paratė "kesh" nė dorė! :biggrin:

shih shih, me ni t keshme a? hahahahahahahahahahaahhahahaa

Idila
18-06-09, 16:18
shih shih, me ni t keshme a? hahahahahahahahahahaahhahahaa
Po jo moj tė keshme por kesh o kesh apo presh ...ahahahahaaaaa

lovely
18-06-09, 16:19
Po jo moj tė keshme por kesh o kesh apo presh ...ahahahahaaaaa

nuk du me kesh, du me kajt hahahahahahahahaahahahhaahhaha:P

emine
18-06-09, 17:16
so e keqe qekjo apo,:wink:
http://medias.forum-auto.com/uploads/200403/olio_1080473933_jaguar_xjr_1.jpg

rafet llapjani
18-06-09, 19:48
so e keqe qekjo apo,:wink:
http://medias.forum-auto.com/uploads/200403/olio_1080473933_jaguar_xjr_1.jpg


Jo jo ste koka e keqe me livrue ani qka i kishin shkue taniraqat ahahhaahah

Jana
18-06-09, 19:54
http://www.autospies.com/images/users/chewy/S52.jpg

rafet llapjani
18-06-09, 19:56
http://www.autospies.com/images/users/chewy/S52.jpg


ufaaaaaaaaaaaaaaaaa qeto ekem ne bjeshk te parkirat per mot me ja dhan do vervishtaaaaaaaaaa

Jana
18-06-09, 19:57
ufaaaaaaaaaaaaaaaaa qeto ekem ne bjeshk te parkirat per mot me ja dhan do vervishtaaaaaaaaaa

Hhahahhahahahaha pse en Bjeshk qaq e mir koka rruga...

rafet llapjani
18-06-09, 20:01
Hhahahhahahahaha pse en Bjeshk qaq e mir koka rruga...

aahahah jo jo me rropllan e kena prue djali balis me nje kran eka qit atje lart hej jana ani e paske gjet me regjistrim HH Hamburgut hhahahahah

Jana
18-06-09, 20:12
aahahah jo jo me rropllan e kena prue djali balis me nje kran eka qit atje lart hej jana ani e paske gjet me regjistrim HH Hamburgut hhahahahah

hahahahhahahaha poa hahahaah jo sha spo bojn njerzit...

Po a asht kerri yt mer pse spo tregon ahahahaha

rafet llapjani
18-06-09, 20:13
hahahahhahahaha poa hahahaah jo sha spo bojn njerzit...

Po a asht kerri yt mer pse spo tregon ahahahaha


Jo jo pe reuj deri sa tju vjetrohet ktyne tjerve ekur te nxjerr une finqe doket aghaaghaghaghaghaghaghaghaghghagh

Jana
18-06-09, 20:17
Jo jo pe reuj deri sa tju vjetrohet ktyne tjerve ekur te nxjerr une finqe doket aghaaghaghaghaghaghaghaghaghghagh

Hhahahahhahahaha o je ti je nice e hiq nuk shet foore si do ..pi din ti hahahahah....

P,s tash en KS ka nis me ardh era Kredit hahahahhahahaha

rafet llapjani
18-06-09, 20:19
Hhahahahhahahaha o je ti je nice e hiq nuk shet foore si do ..pi din ti hahahahah....

P,s tash en KS ka nis me ardh era Kredit hahahahhahahaha


ahaahahahahaqh po bre edhe kah na ne bjeshk pi vjen era do dove agagaagagaggag

Jana
18-06-09, 20:20
ahaahahahahaqh po bre edhe kah na ne bjeshk pi vjen era do dove agagaagagaggag

Hhahhahahahah pash mu ruj dhent se pet helomhen hahahahahhahaha

rafet llapjani
18-06-09, 20:22
Hhahhahahahah pash mu ruj dhent se pet helomhen hahahahahhahaha

jo dhive aju kom ngjit maskat do qerapa tvjetra si mask qe jan kan ne tavan aghaghaghghaghghaghaghaghgh

Jana
18-06-09, 20:27
jo dhive aju kom ngjit maskat do qerapa tvjetra si mask qe jan kan ne tavan aghaghaghghaghghaghaghaghgh

Hhahhahahahahhahaha ooo u meka ty kesh....

Rafeti ty ardh pi Bjeshkes...
http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2007/10/lexuslx570front3.jpg

Pupi
18-06-09, 20:27
....aaaaaaaaa njerz. dy gjėra janė private, tepėr private sa pėr ti deklaruar kėtu nė mjedisin tonė.

VETURA EDHE FEMRA janė shije personale :wink:

rafet llapjani
18-06-09, 20:29
....aaaaaaaaa njerz. dy gjėra janė private, tepėr private sa pėr ti deklaruar kėtu nė mjedisin tonė.

VETURA EDHE FEMRA janė shije personale :wink:

Pupi ti po ja bon si gjermon ahahahahh

rafet llapjani
18-06-09, 20:30
Hhahhahahahahhahaha ooo u meka ty kesh....

Rafeti ty ardh pi Bjeshkes...
http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2007/10/lexuslx570front3.jpg
Mos ja shllajfit se mun me ndodh me tu qperthy gumicat aghaghaghaaghghaaghghga

Jana
18-06-09, 20:31
Hhahahhahahahhahahahahah ncuk jam msu me bo ndeshje une....hahahhaah sen sem gjen...

desert
18-06-09, 20:55
hmmmm.... po pse e keni hape kete teme...per deshprim a hahahhahha
kete veture e pelqej :D

http://img526.imageshack.us/img526/783/bmwmzeroconceptimage001.jpg (http://www.imagehosting.com/)

teutaA
18-06-09, 21:09
ME 4 RROTA :smile:

emine
18-06-09, 21:30
Jo jo ste koka e keqe me livrue ani qka i kishin shkue taniraqat ahahhaahah

a po do me ta shit ,se nuke ban shtrejt:tongue:

Peja-Boy
19-06-09, 20:02
http://www.motorpoint.com.au/car_images/bmw_525i_1.jpg

Zhaneta
19-06-09, 20:05
http://www.autoforum.cz/autoforum/tmp/magazin/audi-r8-v10_8_503_0.jpg

Oqeani
19-06-09, 20:42
http://img.turbo.fr/0096007101570454-c1-photo-bmw-x6-x6-xdrive35i-306ch.jpg (javascript:;)

Qika^Me^Kule
19-06-09, 22:40
E kur ske ma mir e vozit njeri ket breshkan,,,,,,,,,, hihihihihihi

http://www.italiancar.net/images/Punto2_01_lg.jpg

Elina
19-06-09, 22:44
Jaguar :biggrin:

Oqeani
19-06-09, 22:53
Jaguar :biggrin:


http://tbn2.google.com/images?q=tbn:BQTuosbpIDQMeM:http://www.photo-auto.com/jaguar/xj220/jaguar-xj220-1.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.photo-auto.com/jaguar/xj220/jaguar-xj220-1.jpg&imgrefurl=http://www.photo-auto.com/jaguar/xj220/jaguar-xj220-1g.htm&usg=__Hb8z9X9MMirzKiXtHoSyhbbb9dU=&h=767&w=1023&sz=143&hl=fr&start=17&um=1&tbnid=BQTuosbpIDQMeM:&tbnh=112&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3DJaguar%26hl%3Dfr%26rls%3Dcom.microsof t:fr-be:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MEDA_fr%26sa%3DN%26um%3D1)

°Avan_Turist°
19-06-09, 23:06
http://pic.autoscout24.net/thumbnails-big/121/886/0158886121004.jpg (http://www.autoscout24.de/)

LuLjaa
19-06-09, 23:11
http://www.seriouswheels.com/images/a_BMW_Z3_5.jpg

sherri
19-06-09, 23:36
http://www.luxist.de/luxist/wp-content/uploads/2007/05/jaguar-xj-2.jpg

:P:P

LuLjaa
19-06-09, 23:38
I jemi ma i mire :D

Peja-Boy
21-09-09, 20:30
http://www.autoholic.de/images/resized/galerieChrysler-300c-5-7-Hemi-HUF3.jpg

Zana_ch
21-09-09, 20:53
Opel GT II me 264 PS
si kjo eshte vetuara ime

http://www.niot.net/niot_570/opel_gt_niot.net%20(2).jpg

teutaA
21-09-09, 20:55
me hummer se kisha nderru asnje po tjeter deshira e tjeter mundesia

Xuki
22-09-09, 07:10
Qe kerri jem....a po don kush me ble, se dua me shitė? hihihi

http://www.autoscout24.ch/BigImages/612/44/6124442-1.jpg


http://www.autoscout24.ch/BigImages/612/44/6124442-2.jpg

premium
22-09-09, 08:26
Qato qa i kom ))

roadrunner
22-09-09, 08:31
Per amortizim e ki merxhin, per zhurem beamer-in, dej sot jam kan e lipitne per VW, veq Alfa Romeot i due mpelqejn valla.

rafet llapjani
22-09-09, 08:37
traktorat terrtaqa mas shumti me pelqej aghaghaaghaghaghaghaghaghaghaaghaghgh

roadrunner
22-09-09, 08:39
Ti i hyp dhijes, a vozitje ma tkendshme breee hahahah

rafet llapjani
22-09-09, 08:42
Ti i hyp dhijes, a vozitje ma tkendshme breee hahahah

ahaahahah mi hyp dhisssssssssssssss aaaaaaaaaaa po tutna mos po bie ne bele me capin ae din sa shpejtsi i kae aghaaghaghaghaghaaghaghaghagh

roadrunner
22-09-09, 08:44
O rafet, kurgjo pa rrezikue hahah


ahaahahah mi hyp dhisssssssssssssss aaaaaaaaaaa po tutna mos po bie ne bele me capin ae din sa shpejtsi i kae aghaaghaghaghaghaaghaghaghagh

rafet llapjani
22-09-09, 08:45
O rafet, kurgjo pa rrezikue hahaha po vjen i hypim bashk ti perpara e une permas aghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaaghgha

roadrunner
22-09-09, 08:48
Ajo dhija jote, a qon rond? hahahahahahaha...

a po vjen i hypim bashk ti perpara e une permas aghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaaghgha

rafet llapjani
22-09-09, 08:51
Ajo dhija jote, a qon rond? hahahahahahaha...

Paj neve dyve besoj qe sna nin aghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaaghagh

roadrunner
22-09-09, 08:54
Un i du veq kerret me kubikazh te madhe valla hahaha

Paj neve dyve besoj qe sna nin
aghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaaghagh

rafet llapjani
22-09-09, 08:58
Un i du veq kerret me kubikazh te madhe valla hahaha

ahahahahhah ani se edhe tonat kan kubikazh mos vet qe te kallin aghaghaaghaghaghaghaghgh

roadrunner
22-09-09, 08:58
PO HEC BREEE, ku ka dhija HORSE POWER


ahahahahhah ani se edhe tonat kan kubikazh mos vet qe te kallin aghaghaaghaghaghaghaghgh

rafet llapjani
22-09-09, 09:03
PO HEC BREEE, ku ka dhija HORSE POWER

aghaghaghaghaghghahg ku kae aaaaaaa hajde nje deit e te tregoj edhe ata nitra specijal qe flok ti dredh si mi shti ne baskija se per capim spo boj llaf aghaghaghaghahg

roadrunner
22-09-09, 09:04
Qe qe shipja, dej te shti ne huj se tani a po do me te shetit naper kejt pazarin tu than un e di ku ka speca te mire per ajvar ncncncncaghaghaghaghaghghahg ku kae aaaaaaa hajde nje deit e te tregoj edhe ata nitra specijal qe flok ti dredh si mi shti ne baskija se per capim spo boj llaf aghaghaghaghahg

rafet llapjani
22-09-09, 09:07
Qe qe shipja, dej te shti ne huj se tani a po do me te shetit naper kejt pazarin tu than un e di ku ka speca te mire per ajvar ncncncnc

ahaahahahah po normal qfar specash pi don a babure a ksi te gat si qaf qure aaghaghaghaghaaghaghaghaghaaghaghaghaghaaghghagh

NJE KOMB NJE QENDRIM
22-12-09, 12:42
po dy lloje te veturave egzistojne ne bote,BMW dhe keto tjerat

Idila
22-12-09, 12:51
po dy lloje te veturave egzistojne ne bote,BMW dhe keto tjerat
Ncuk, mercedesi ėshtė mbi tė gjitha. :D

Fshatari
22-12-09, 13:08
Ncuk, mercedesi ėshtė mbi tė gjitha. :D
Ēdo dite po e pasuroj fjalorin me fjale te reja(bmw, mercedes...veture, etj):duhet me u armatos mire para se te kaloj kufirin e "shengenit" se me karroce nuk kalohet!

pirro
22-12-09, 13:15
Nje Ford Mustang, e du shume ...

Fshatari
22-12-09, 13:26
Nje Ford Mustang, e du shume ...
Ky postim u zevendesue me kete me posht!
sorry!

Fshatari
22-12-09, 13:27
Nje Ford Mustang, e du shume ...
Fal pirros i mesova edhe nja dy fjale: Ford dhe Mustang!

desert
22-12-09, 13:32
Mbw.....

pirro
22-12-09, 13:37
Fal pirros i mesova edhe nja dy fjale: Ford dhe Mustang!

Hajd de tash zgjedh edhe ti diqka, mos na le veq ne me zgjedh!!

Elina
22-12-09, 13:38
Nje veture qe nuk me kish lene muhasere :tongue: per mu edhe fiqa kish kry pune :biggrin:

pirro
22-12-09, 13:40
Nje veture qe nuk me kish lene muhasere :tongue: per mu edhe fiqa kish kry pune :biggrin:
Elina ( kjo qika simpatike ) ne fiq?? Kurr hiq! Une e marr fiqen e ty ta dha fordin :wink:

Elina
22-12-09, 13:42
Elina ( kjo qika simpatike ) ne fiq?? Kurr hiq! Une e marr fiqen e ty ta dha fordin :wink:
Pirro,nese ma jep Fordin...me duhet edhe nje shofer :biggrin: se kerri nuk shkon vet :biggrin:

pirro
22-12-09, 13:44
Pirro,nese ma jep Fordin...me duhet edhe nje shofer :biggrin: se kerri nuk shkon vet :biggrin:

Po une po bohna shofer Elina ( nese me pranon ):smile: .

Veq kur te dilsh ne shoping mos me le me prit ka dy ore ne veture:biggrin:

Murgesha
22-12-09, 14:00
Opel Quksh!

Fshatari
22-12-09, 14:12
Hajd de tash zgjedh edhe ti diqka, mos na le veq ne me zgjedh!!
Valla une per veti e kisha zgjedh nje BMW !
E kisha zgjedh...!

Peja-Boy
22-12-09, 14:44
http://www.coolspic.com/data/media/115/Chrysler-300C-002.jpg

Zero Cool
22-12-09, 21:11
Qet gjynahin tem :cool:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 21:25
http://img.automobile.de/modellbilder/Audi-A8-22737_1223538091998.jpg

shfletuesi_
22-12-09, 21:39
Opel Vrapin

doGzona
22-12-09, 21:50
Ate qe kam...! :D

Agolli
22-12-09, 21:53
Ate qe kam...! :D
A po ma shet :D

NJE KOMB NJE QENDRIM
23-12-09, 10:17
Ncuk, mercedesi ėshtė mbi tė gjitha. :Dpo de,BMW dhe keto tjerat,nuk e lash anash as mercedesin,aty e ke ne keto tjerat.

LaCoStA
24-12-09, 00:00
Mbw.....

Kur ka dal qeky lloj kerri? :P :tongue:


Mue m'pelqen kikirezi :P

LuLjaa
24-12-09, 00:33
Kombin e Muhametit

Alima
18-09-11, 17:27
...


qesi , ēfare edhe e posedoi per momentin...http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSsWTY86BLpXvT9NMXG2hFrvUpVXrBJ1 SVle4JVNBUfRMERwH7Qyw

.

Hajra
18-09-11, 17:28
....timen,

winona
18-09-11, 17:34
....timen,
...edhe une.....

Alima
18-09-11, 17:35
....timen,


...


.....mos mi shperthe gomat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.

Hajra
18-09-11, 17:40
...


.....mos mi shperthe gomat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


.


......jo bre nuk jam gjeloz une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

me pelqen edhe mua ky tip i Mercedesit, kur te rritna edhe une kam me e ble te njeiten, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hajra
18-09-11, 17:41
...edhe une.....


...po de ku ka ma e mire se ajo qe eshte e jotja, qy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


http://reviews.cnet.com/sc/32031692-2-440-SD.jpg

Alima
18-09-11, 17:43
......jo bre nuk jam gjeloz une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

me pelqen edhe mua ky tip i Mercedesit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


...


thash ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


........mo , se ta fali , edhe kur ti thua jo jo flm , une me ēdo kusht ta le ne dore duke thene : -" merre , merre se nuk po me duhet , e kam tjetrin " ... nuk me njeh ti mua , per mikun japi edhe shpirtin , lere me kesi konzervash !.

Hajra
18-09-11, 17:47
...


thash ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


........mo , se ta fali , edhe kur ti thua jo jo flm , une me ēdo kusht ta le ne dore duke thene : -" merre , merre se nuk po me duhet , e kam tjetrin " ... nuk me njeh ti mua , per mikun japi edhe shpirtin , lere me kesi konzervash !.


....wow ma ke ftof tash, jo nuk muj me pranu nje dhurat aq te shtrenjet shume flm, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luana
18-09-11, 17:49
Nje qe muj me i hyp e zhdrip me leht ...hahahhahhaha

s"ka rendesi per mua vetura , rendesia eshte qe te kryen pune !

Hajra
18-09-11, 17:52
Nje qe muj me i hyp e zhdrip me leht ...hahahhahhaha

s"ka rendesi per mua vetura , rendesia eshte qe te kryen pune !


......bash me ke ba kurioz qysh duken keto vetura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luana
18-09-11, 17:55
......bash me ke ba kurioz qysh duken keto vetura http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Te dryshket bre Dilinxhi ...:biggrin:

Alima
18-09-11, 17:55
....jo nuk muj me pranu nje dhurat aq te shtrenjet shume flm, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


...


hahaha......pa e marr s'ke ēare !


.

Guri i madh
18-09-11, 17:56
nuk ka me volksvagen qka esht vw esht ma e mira koncerna ma e madhe botrore e automjeteve

Hajra
18-09-11, 17:57
Te dryshket bre Dilinxhi ...:biggrin:


....jo pa ma vizatu une nuk e di http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

pershendetje ty

selvija
18-09-11, 17:59
Q'fare do vetem a ec..sa kesh kosov jam knaq tuj vozit gollfit ne kohen e hitlerit:biggrin:

Hajra
18-09-11, 17:59
...


hahaha......pa e marr s'ke ēare !


.


....jo nuk mundem se nuk di qysh me u arsyetu te shpia, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luana
18-09-11, 18:00
....jo pa ma vizatu une nuk e di http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

pershendetje ty

http://www.freefoto.com/images/807/40/807_40_1642---Rusty-Old-Car_web.jpg

Qe ket vetur e preferoj , paska vend mjaft per mbrapa ..hahahaah

Hajra
18-09-11, 18:02
http://www.freefoto.com/images/807/40/807_40_1642---Rusty-Old-Car_web.jpg

Qe ket vetur e preferoj , paska vend mjaft per mbrapa ..hahahaah....ti a koqak te pulave po don a hahahahah....

Luana
18-09-11, 18:04
....ti a koqak te pulave po don a hahahahah....

A te thash qe veq a ban , sa per mos me hec ne kemb o njeri , nuk e preferoj jeten luksoze ....:wink:

Hajra
18-09-11, 18:05
A te thash qe veq a ban , sa per mos me hec ne kemb o njeri , nuk e preferoj jeten luksoze ....:wink:


....qy ti, valla veq nuk po ma qet se qati mercedesit te Alimes kurr si kisha zhdryp, qy, a po rrnojm gjith a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Alima
18-09-11, 18:23
....qy ti, valla veq nuk po ma qet se qati mercedesit te Alimes kurr si kisha zhdryp, qy, a po rrnojm gjith a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


...


t' Alimes si zhdryp vet ajo , .... qyre ti sa i menēem ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


..

pelqei qendrimin e Luanes ,..... por,alhamdulilah , kur te ofron Zoti kushtet duhet edhe me i shfrytezu ... ka thene Muhamedi alejhi selam " mos i fshehni dhuntit e Allahut " ... jo per lavd personal , kuptohet ! ...


...perndryshe qe te gjitha llojet e veturave nuk i shoh ndryshe pos si kofine viktimash te komunikacionit ! Allahu na ruajt !.

e-uritura
18-09-11, 18:42
Nuk preferoj te hyllem kredit per veture, dhe pastaj te bej nje jete qeni!

Alima
18-09-11, 18:49
Nuk preferoj te hyllem kredit per veture, dhe pastaj te bej nje jete qeni!


...


Andaj jane haram ( te ndaluara ) kredite !...cash ,dhe vetem cash !

ps.
how r u today baby?! ...hope they don't intorupt us again!


.

emine
18-09-11, 18:52
at veture qe ec pa benzin,edhe nuk paguj per parking,filispici:tongue:

e_martumja
18-09-11, 22:15
at veture qe ec pa benzin,edhe nuk paguj per parking,filispici:tongue:
Te na pi thojn Pedibus :biggrin:

e_martumja
18-09-11, 22:16
http://www.freefoto.com/images/807/40/807_40_1642---Rusty-Old-Car_web.jpg

Qe ket vetur e preferoj , paska vend mjaft per mbrapa ..hahahaahPer me fjet ah :biggrin:

winona
18-09-11, 22:23
http://www.freefoto.com/images/807/40/807_40_1642---Rusty-Old-Car_web.jpg

Qe ket vetur e preferoj , paska vend mjaft per mbrapa ..hahahaah
Keto modele te vjetra ...i adhuroj shume ....

tipi engjellor
18-09-11, 22:25
Per me fjet ah :biggrin:

oj mike oj luana po kjo a e ka djeg lufta a hahahhahaah

Diana007
19-09-11, 09:27
Per me fjet ah :biggrin:


vend romantik qenka :biggrin::tongue:

LaCoStA
19-09-11, 12:01
E preferoj qata qe e kom, masi eshte e jemja :smile:

Guri i madh
19-09-11, 17:34
po thojn vw esht ma e mira .deri sa te prishet po hecke

lovely
19-09-11, 17:37
po thojn vw esht ma e mira .deri sa te prishet po hecke


Guri, qka po reklamon qishtu? veq me dit qfare reklamash t kan dal ner shkrim tanin hahahahahahaha

Guri i madh
19-09-11, 17:39
Guri, qka po reklamon qishtu? veq me dit qfare reklamash t kan dal ner shkrim tanin hahahahahahahakta hyqmeti po mi qesin do rekllama kam me i qortue

ritta
19-09-11, 17:54
http://carsimagegallery.info/wp-content/uploads/2011/06/2011-range-rover-1-424x300.jpg

LuLjaa
20-02-12, 00:21
... ni qasi kerri si te Hajres :D

Fshatari
20-02-12, 14:17
... ni qasi kerri si te Hajres :D

Kjo paska vendos me e shti burrin me shit krejt pasunine per nje kerr...!

YanYan
20-02-12, 15:10
O Bugatti, o ska! :cool: :biggrin:

tipi engjellor
20-02-12, 15:13
O Bugatti, o ska! :cool: :biggrin:

te mirren mendt moj hahhahah ani me ba me vozit une kur te dalehs nga makina rrezohesh hahahahah

YanYan
20-02-12, 15:16
te mirren mendt moj hahhahah ani me ba me vozit une kur te dalehs nga makina rrezohesh hahahahah

Nuk me merren mend jo por Zot bane anderr me e nis un njeher :biggrin:

tipi engjellor
20-02-12, 16:04
Nuk me merren mend jo por Zot bane anderr me e nis un njeher :biggrin:

ku me u nis neper oqean a me bugati a hahahahah enderr he hahahah

emine
20-02-12, 18:14
qata qe nuk hargjon benzin,qe nuk pagune sigurim,qe a gadi gratis,filispicin tem

Dreni30
20-02-12, 18:20
qata qe nuk hargjon benzin,qe nuk pagune sigurim,qe a gadi gratis,filispicin tem

Hhahhhaahahah thash tė lexoj cka ka dashtė me shkru eminja, bile menova cfarė limuzine paska qef me pasė e kjo hiq dėshira nuk paska, hahahahaahahahahahaha

romansa
20-02-12, 18:23
veq a hec ...

Dreni30
20-02-12, 18:27
veq a hec ...

Hhahhaahahahah e cka ėshtė ajo romansa??. hahaha

romansa
20-02-12, 18:29
Hhahhaahahahah e cka ėshtė ajo romansa??. hahaha

po vetur qe e kryn te njejtin fuksion si te gjitha ..spo ja kshyri buzet ahahhaahaha

Dreni30
20-02-12, 18:31
po vetur qe e kryn te njejtin fuksion si te gjitha ..spo ja kshyri buzet ahahhaahaha

Hhahahahahaahah nuk e ke keq se vetėm a kryen punė ajo ka rėndėsi. hahha

romansa
20-02-12, 18:33
Hhahahahahaahah nuk e ke keq se vetėm a kryen punė ajo ka rėndėsi. hahha

ahahh edhe ti mos e devijo tash ahahahha

Dreni30
20-02-12, 18:35
ahahh edhe ti mos e devijo tash ahahahha

Hhahaahahahah jo jo kurrr. hahahaha

emine
20-02-12, 18:36
Hhahhhaahahah thash tė lexoj cka ka dashtė me shkru eminja, bile menova cfarė limuzine paska qef me pasė e kjo hiq dėshira nuk paska, hahahahaahahahahahahavalla ku jetoi une pa ker ban a pa filispic nuk ban:biggrin:

Dreni30
20-02-12, 18:39
valla ku jetoi une pa ker ban a pa filispic nuk ban:biggrin:

Hhahahahaahahahah ani de mirė qy, sipas vendit edhe kuvendi. hahahaah

emine
20-02-12, 18:47
Hhahahahaahahahah ani de mirė qy, sipas vendit edhe kuvendi. hahahaah

qka po kesh ti se,qka ka te keqe filispici

Hajra
20-02-12, 18:48
....qet temen valla, qy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
20-02-12, 18:49
qka po kesh ti se,qka ka te keqe filispici

jo jo ēfare te keqe krejt air condeishin:biggrin:

emine
20-02-12, 19:00
jo jo ēfare te keqe krejt air condeishin:biggrin:

hahahah,mire ke than:P

Zero Cool
21-02-12, 14:51
http://1.bp.blogspot.com/_F8_VGPmO2S8/RpKs7cuTfKI/AAAAAAAAAQQ/UWSi5axeH9o/s400/mumbly+revirando+o+lixo.JPG

thellenza
21-02-12, 15:10
http://file1.npage.de/003809/87/bilder/fahrrad__003.jpg

Oqeani
21-02-12, 17:17
http://file1.npage.de/003809/87/bilder/fahrrad__003.jpgHapi pak krahet mos po te bahet - Helio .... ahhahah

LuLjaa
21-02-12, 17:50
Kjo paska vendos me e shti burrin me shit krejt pasunine per nje kerr...!


Pse a qaq shtrejt po kushtojka kerri i Hajres aaa :D

.. tash duhet me vet Hajren sa e ka ble :P

tipi engjellor
21-02-12, 18:35
veq te jet i ri........

thellenza
26-02-12, 09:34
Hapi pak krahet mos po te bahet - Helio .... ahhahah
E cka eshte ky o ti ?:eek::biggrin:

Fshatari
26-02-12, 14:04
Une per veti tankset e prodhimit gjerman i kam shume ne qejf. Nuk levizin shpejte po jane solide e m'i hapin te gjitha rruget.