PDA

View Full Version : Nje pyetje per te gjith!!!!!


Faqet : [1] 2 3

Cool_Boy
22-01-04, 15:28
Vetem deshta tju pyes nje pyteje. "Po te kishi pas mundesi apo tju kishte ardh nje here nje shanc cilin kengetare apo kengetar e kishi marr???

Tregoni te vereten ok..


Pershndetje te gjithve

anna
22-01-04, 18:28
pa dyshim tiziano ferron ....................... :lol: :lol: :lol: :lol:

K-man
22-01-04, 22:27
qysh po menon me e marr? me e marr per veti a qka....?

vullneti
23-01-04, 08:42
njeri po thot me e marre ne dasem, me ba gjymysh...hahaha

Barbaroza
23-01-04, 08:46
Mua me pelqen shume si kengetar Naser Berisha,por,po te me vinte shansa... :wink:

Murgesha
23-01-04, 08:58
Do ta marresh apo jo Barbaroza. :wink:
E mua me pelqen prej kengatarve shqiptar Malesori.

Barbaroza
23-01-04, 09:13
Natyrisht Murgesha se do ta merrja po te ishte edhe ai i pajtimit :P , se perndryshe nuk e kisha detyruar me dhune :wink:

Barbaroza
23-01-04, 09:14
Murgesha,e ju a do ta merrnit Malsorin :?: :wink:

Murgesha
23-01-04, 09:24
Sigurisht se jo! Kam ndegjuar se eshte i martuar dhe ndoshta ai nuk do te me merrte. :lol:

lazdrani
23-01-04, 11:13
Nga kengetaret tona ndoshta "MURGESHEN" :lol: :lol: :lol:
Ndersa kengetaren Maraja Kerin dhe Xhenifer Lopezin me te dujat ne jastek kukuku a eshte enderr kjo :lol: :lol: :lol: lazdrani :wink:

Zero Cool
31-01-04, 20:01
Jennifer Lopez bre ska dyshim por jo me marr por me pas nj koh :wink: :wink: :wink:

hana
06-02-04, 16:44
pershendetje pa dyshim e kisha marr Albanin vokalistin e Asgje sikur dielli

BlertaB
25-02-04, 13:42
Murgesha vetem lema edhe mua pak Malesorin se edhe mua me pelqen pa mas.
Po hajt tregonise kujt nuki pelqen Malsori e po tham prej Vajzave per vati mua me pelqen shum.

sexybrikenda
25-02-04, 14:24
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: lazdrani :(

valon hoti
25-02-04, 14:26
une e kisha marr "TUNEN" se kurkush spo e merr, me siguri ma keni lan mue hahahahh tung tung per te gjith.

mickoja
29-02-04, 15:53
Ej vajza kshyrni qka po folni a e dini se Malsorin do ta marr un mos me bani tash xheloze....ha ha

Barbaroza
01-03-04, 09:14
Jo bre Mickoj,s'kemi pse te behemi ne xheloze,ndoshta behet gruaja e tij se :( Kujdes se po te degjon ajo e po na vjen ne forum,tani mos pyet per ty :(

mickoja
01-03-04, 15:29
jo be Barbaroz mos ta nin ty se ne qoft se vje ajo do ta pickoj pak ok

Barbaroza
01-03-04, 15:36
Prit moj se paskam gabuar,ai nuk eshte i martuar me duket.Shko shpejt zeje sa nuk kane ardhe tjerat :)

BlertaB
01-03-04, 16:53
Barbaroza me fal po Malsori asht martu vallah nuk asht ma per te tjerart vetem per gruan e vete.
Ani thirr ni qik ni nat ne RTK edhe ishat malsori aty musafir e pyet Malsorin??
Malsori a je i martun e aji po.
Ajo kuu vetem boni aaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe e nshoj po du me than si mos te tranohemi fort pas malsorit se vetem anderr kurgjo tjeter.

mickoja
01-03-04, 17:01
aaaaaaaaaaaaaaaaaa...be Blerta qe ma theve zemren sa u gzove qe sht i pa martuar qe pasna met tash me gishta ngoj.....

anna
27-03-04, 12:36
oj qika lene bre malsorin se ska sen prej tij plus eshte nje nar i madh edhe ate me N te madhe tung tung :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

illyria
28-03-04, 01:29
Britney Spears,sepse ka miliona dollar....por mund t them lirisht q ka edhe shum seksipil,krejt kallna mas saj!

aferdita
28-03-04, 09:44
justin timberlake
prej shqiptareve
naser berisha

Barbaroza
28-03-04, 13:04
Per Neser Berishen,votoj edhe une :P

Murgesha
14-04-04, 15:48
Mua ka filloje te me pelqeje Eminem.
Edhe kam lidh nje kontrate me te. Ne albumin e ri do te kendojjme se bashku :wink:

Gentiana
14-04-04, 15:56
Mua ka filloje te me pelqeje Eminem.
Edhe kam lidh nje kontrate me te. Ne albumin e ri do te kendojjme se bashku :wink:

Murgesha kur ta takojsh lypja nje autogram per mua, jo qe me pelqen aq fort, po hey nje autogram nga Eminem uhaaaaaaa ku me e marr :wink:

hana
14-04-04, 16:27
hahahha oj genta po te pelqejka Eminemi a ?a e ke pa kengen e re videoklipin shum e forta a :wink: :wink:
ok nqs e takoj naj dite Eminemin po ia kerkoj nje autogram per ty ok :wink:

Murgesha
14-04-04, 16:53
Oj Genta lere moj ti autografin, kur degjoi Eminem se je adhuruese e flakte e tij, tha tybe ne la pa shku me nejt pak me Genten dhe ja ku te erdhi.
Bej pak muhabet me te e ma kthe prap :wink:

http://www.eminem.co/images/galleryphotos/new_2.jpg

Murgesha
14-04-04, 16:54
Oj Genta lere moj ti autografin, kur degjoi Eminem se je adhuruese e flakte e tij, tha tybe ne la pa shku me nejt pak me Genten dhe ja ku te erdhi.
Bej pak muhabet me te e ma kthe prap :wink:

http://www.eminem.co/images/galleryphotos/new_2.jpg


Au sa po me vjen keq qe iku menjeher po hajt motrushe se pa ta pru ketu nuk kam me e lane. :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:27
Kadale qika se i mbyti djemt lemza, po folni te vogel
qysh ja keni fillu je me i permend kan ra ne peshe,dhe vet nuk pome din qka i ka gjet :lol: :lol:

Cool_Boy
25-05-04, 11:27
hahahha oj genta po te pelqejka Eminemi a ?a e ke pa kengen e re videoklipin shum e forta a :wink: :wink:
ok nqs e takoj naj dite Eminemin po ia kerkoj nje autogram per ty ok :wink:

hana nick e kam Eminem e ndoshta lkeshtu duani te thueni a?ahhah

lazdrani
26-05-04, 14:51
Nje pytje per te gjithe.....Sa me doni dhe cili-a me shume :D :wink:

Barbaroza
26-05-04, 14:55
Prit lazdrani ta marrim shkallen se keshtu s'po mundemi te masim :wink: :lol:

Murgesha
26-05-04, 15:01
Ty te duam me se shumti me shkalle e pa shkalle.
Se te kemi me te mirin e forumit.

lazdrani
26-05-04, 15:04
Ty te duam me se shumti me shkalle e pa shkalle.
Se te kemi me te mirin e forumit. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :arrow: Edhe une ty :P

Murgesha
26-05-04, 15:05
Barbaroza me qene ne vendin tandi kooooooooooooopi. :lol: :lol:

lazdrani
26-05-04, 15:07
Barbaroza me qene ne vendin tandi kooooooooooooopi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
26-05-04, 22:32
Barbaroza me qene ne vendin tandi kooooooooooooopi. :lol: :lol:


hahahhahahahahhahhahahah
oj murgesh a e din se me ba qika me e kop veten ti i ke pergjegjesit ;)

Barbaroza
27-05-04, 08:45
Barbaroza me qene ne vendin tandi kooooooooooooopi. :lol: :lol:

Si kop njeri kur s'ka arsye moj,c'mos degjon njeriu prej teje oj Murgeshe hihihihihihihihihihhiiii

:lol:

Murgesha
11-06-04, 18:06
A e ka pa naj kush Lazdranin? :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
11-06-04, 21:33
A e ka pa naj kush Lazdranin? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: MISS YOU :cry: :cry: :cry:

anna
12-06-04, 09:21
nje pyetje KUR MBARON PUBERTETI PER MESHKUJT :?: :lol:

Vera
12-06-04, 11:52
nje pyetje KUR MBARON PUBERTETI PER MESHKUJT :?: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
12-06-04, 11:56
nje pyetje KUR MBARON PUBERTETI PER MESHKUJT :?: :lol:

Anna ahahahahhahahaahahahhaah.
Une mendoj se gjithnje ne pubertet jane meshkujt, edhe atehere kur bahen 80 vjeq :wink:

uliksi31
12-06-04, 16:38
Mashkulli eshte femij gjer ne 30 vjet :!:

anna
12-06-04, 17:10
pergjigja -PUBERTETI PER MESHKUJT MBARON 6 MUAJ PARA VDEKJES hahahahhahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
12-06-04, 17:12
pyetja e re -Cfare do benin femrat pa burra :lol: :lol: :lol: :lol: :?:

lazdrani
12-06-04, 17:47
Lesbejka :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
12-06-04, 18:04
Krejt do ishin pa floke :!:

anna
13-06-04, 11:36
jo jo pergjigjja eshte se FEMRAT DO ZBUSNIN KAFSHE TE TJERA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
13-06-04, 19:58
jo jo pergjigjja eshte se FEMRAT DO ZBUSNIN KAFSHE TE TJERA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PO TE SIGURT JU KISH SHKU MENJA TE KALI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
14-06-04, 14:56
jo jo pergjigjja eshte se FEMRAT DO ZBUSNIN KAFSHE TE TJERA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PO TE SIGURT JU KISH SHKU MENJA TE KALI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
23-06-04, 13:26
jo jo pergjigjja eshte se FEMRAT DO ZBUSNIN KAFSHE TE TJERA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PO TE SIGURT JU KISH SHKU MENJA TE KALI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


anna mos e nderro Florin me tjetr kende ok

turisti
25-08-04, 23:30
Tina Tarnerin-mem knu ne vesh...ju pershendes. :wink:

nitushe
12-09-04, 17:17
Mario winans :lol: :lol: :wink:

Tomori
13-09-04, 16:11
Un e kisha mar pa diskutim kangtaren Engjulleshen jashtzakonisht esht e lezetshme

dr1ta
16-09-04, 21:05
creed vokalistin :lol: ose Enrique ingelsia (vec ftyren) :lol: :lol:

Gentiana
21-07-05, 16:24
creed vokalistin :lol: ose Enrique ingelsia (vec ftyren) :lol: :lol:

Pse moj veq ftyren???


Pa dyshim Enrique Iglesias.
http://ecolatino.com/images/010103/enriquecd.jpg

PS: Shikojeni sa i bukur duket. :oops:

dr1ta
25-07-05, 00:31
creed vokalistin :lol: ose Enrique ingelsia (vec ftyren) :lol: :lol:

Pse moj veq ftyren???


Pa dyshim Enrique Iglesias.
http://ecolatino.com/images/010103/enriquecd.jpg

PS: Shikojeni sa i bukur duket. :oops::oops: :oops: gjunah me e shiku , kurse para 2 viteve lexova dicka palidhje per te , por ky ka femen tash :lol: :lol:

Agroni22
15-08-05, 17:50
nje pytje per te gjithe ju meshkuje pse nuk tregoni moshen e juaj reale

Diana007
16-08-05, 09:33
:oops: :oops: gjunah me e shiku , kurse para 2 viteve lexova dicka palidhje per te , por ky ka femen tash :lol: :lol:

Oh qik ma kepute ymytin qetah :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Agroni22
27-09-05, 22:31
puthja a eshte knaqesi a eshte nje gje normale ?

turisti
24-06-06, 21:14
Personalisht : asnjeren.

turisti
24-06-06, 21:15
Mashkulli eshte femij gjer ne 30 vjet :!:

Shpeshehere kjo moshe edhe dyfishohet pa problem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahah.

Artisti
02-07-06, 12:41
Me qka i pastroni gecat ?:biggrin: :biggrin:

.

luckyman
28-05-07, 23:36
Nj pyetje per t gjith.

Pse jemi ne Shqiptaret shum merak ne sex?

e_martumja
29-05-07, 01:34
Nj pyetje per t gjith.

Pse jemi ne Shqiptaret shum merak ne sex? pse nuk dim mu ngi syrin ma te madhe se barkun :biggrin:

Sy_kaltra
03-06-07, 12:44
A ju ka mar malli per mu allahuile ?:biggrin:

Arkza
03-06-07, 13:40
valla po veq pak per ty Sy-Kaltra :biggrin: po ty se per mu ahhahahahhahaha !?

Sy_kaltra
03-06-07, 22:48
Valla mori Arkza mos me te rrejt boll :wink: hahahahah

instruktori
03-06-07, 23:37
Nj pyetje per t gjith.

Pse jemi ne Shqiptaret shum merak ne sex?


Mendon se shqipetaret jan shume merak ne sex

instruktori
03-06-07, 23:39
A ju ka mar malli per mu allahuile ?:biggrin:

Valla bile edhe shume se na ka marr malli Sy_kaltra

Sy_kaltra
03-06-07, 23:40
Valla bile edhe shume se na ka marr malli Sy_kaltra

Valla e bilah more instruktori edhe mu per juve boll !

instruktori
03-06-07, 23:48
Une e kuptova

Zero Cool
04-06-07, 23:45
Nj pyetje per t gjith.

Pse jemi ne Shqiptaret shum merak ne sex?
sepse kemi qef me q................

rafet llapjani
05-06-07, 00:26
sepse kemi qef me q................

ZC cka ke balit qikoj qqqqqqqqqqqqqq pa zanore a mus deshte me than me qpueeeeeeeee ahahhahahhahahahahahahahahh

sherri
05-06-07, 09:57
Me qinis goblema o bal aaa spo ta rrok edhe t hic hahahahahaha

instruktori
06-06-07, 17:22
Pershendetje .Po te ishit Kryeminister i Kosoves Qka do te ndrronit ne Qeveri

LuLjaa
08-06-07, 21:25
S'di valla ve e di se isha munu per krejt senet mi ba qysh eshte mas miri per Kosove :)

Kush eshte ma i forti?

vjeshta
08-06-07, 21:26
Ai qe eshte i menqur.

instruktori
08-06-07, 21:27
S'di valla ve e di se isha munu per krejt senet mi ba qysh eshte mas miri per Kosove :)

Kush eshte ma i forti?


Kush eshte ma i forti me e ba Minister a

LuLjaa
08-06-07, 21:43
Kush eshte ma i forti me e ba Minister a

Jo ketu n'forum :biggrin: se per atje sum intereson fort ken qysh ken :D

instruktori
08-06-07, 21:57
aha me fal , po ked nga forumi e kishe ber te madhe

Rozafa
11-08-09, 12:45
A ka ndonje vullnetar, te me pregadis nje kafe?

Peja-Boy
11-08-09, 12:52
S'di valla ve e di se isha munu per krejt senet mi ba qysh eshte mas miri per Kosove :)

Kush eshte ma i forti?

qysh e lyp ma te fortin kjo ... mos moj qik se po tlodh

Peja-Boy
11-08-09, 12:53
Asnjonen .... Une shtrat e ajo Mbas Byne ...

selvija
11-08-09, 16:31
Allahile a'po ju rrihet??

Pupi
11-08-09, 16:31
Allahile a'po ju rrihet??
Allahile e bash hiq.

lovely
11-08-09, 16:35
Vetem deshta tju pyes nje pyteje. "Po te kishi pas mundesi apo tju kishte ardh nje here nje shanc cilin kengetare apo kengetar e kishi marr???

Tregoni te vereten ok..


Pershndetje te gjithve

a bon me marr une Bill Cllintanin? se qita kongatart hiq s po ma mushin synin :biggrin:

Peja-Boy
11-08-09, 16:37
a bon me marr une Bill Cllintanin? se qita kongatart hiq s po ma mushin synin :biggrin:

Mos po Gjelozon Monika Lewinsky

selvija
11-08-09, 16:40
Allahile e bash hiq.Valla bash hiq,,bile morra qetu nje thonjze po ndreqi thojt s'pota qka me bo e shyqyr qe qel muhabeti...Pupi nime qka po ban

Qyre lovlushka kapelen seeee...nashta jap naj dit hua per nje takim hahahhaha

Pupi
11-08-09, 16:53
A ka ndonje vullnetar, te me pregadis nje kafe?
Valla po, qe pi boj dy kafe e pi pijm bashk, si n'kohnat e vjetra.:smile:
http://www.dardania.de/pr/186095122/StockFood_863017.jpg
http://www.stockfood.de/pr/186095122/StockFood_863017.jpg

Pupi
11-08-09, 16:57
Valla bash hiq,,bile morra qetu nje thonjze po ndreqi thojt s'pota qka me bo e shyqyr qe qel muhabeti...Pupi nime qka po ban

Qyre lovlushka kapelen seeee...nashta jap naj dit hua per nje takim hahahhaha

Jo qe kam kohe me nejt edhe aq per zoten. po s'po m'shkohet kerkun a, e spo m'bohet kurgjo. Ma me qejf isha kan n'kosove, apo n'bregdeti najkun, e masi spo kam qare pa nejt ktu, dia bajat hesapi.

Jana
11-08-09, 17:01
http://www.visit-ulcinj.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/labinot-tahiri.jpg

Rozafa
11-08-09, 17:02
Valla po, qe pi boj dy kafe e pi pijm bashk, si n'kohnat e vjetra.:smile:
http://www.dardania.de/pr/186095122/StockFood_863017.jpg
http://www.stockfood.de/pr/186095122/StockFood_863017.jpg


Shih sa bukur ne kohen e duhur,te falemnderit.Ja une solla embelsire,pasi une kafen pa sheqer e pij!:wink:

http://img6.imageshack.us/img6/4480/244123853.jpg (http://img6.imageshack.us/i/244123853.jpg/)

emine
15-01-12, 19:00
kush um do mas shumti qetutne :tongue:

Kalimero
15-01-12, 19:02
kush um do mas shumti qetutne :tongue:

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

emine
15-01-12, 19:07
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dejzus purhajr se ti i pari je,,krenohu se me nxune te virgjun ne ket tem hahahhahahhahahhah

Kalimero
15-01-12, 19:09
dejzus purhajr se ti i pari je,,krenohu se me nxune te virgjun ne ket tem hahahhahahhahahhah

e vdha s'pu du qishti ,qasishne s'pu du :biggrin::biggrin: ik ik qaqe :biggrin:

emine
15-01-12, 19:18
e vdha s'pu du qishti ,qasishne s'pu du :biggrin::biggrin: ik ik qaqe :biggrin:

ku me ik kalimerk ma ka mshel nanan deren me dry:P

e_martumja
15-01-12, 19:41
kush um do mas shumti qetutne :tongue:Spo reagon, spo tregon se po tutet qe ja nisin me rreh me grushta prej xhelozis e kqyrin mu shty ahhahaha

Virti
16-01-12, 23:31
a po nirthni? :cool:

Hajra
17-01-12, 19:01
....a u qut a fjetet,

emine
17-01-12, 19:02
Spo reagon, spo tregon se po tutet qe ja nisin me rreh me grushta prej xhelozis e kqyrin mu shty ahhahaha

po bre po varrezat si te Vjetnamit jan ba ka rrehen e myte gjinjah:rolleyes::biggrin:

emine
17-01-12, 19:03
a po nirthni? :cool:

mus ma purmend se sa harrova qet nirthne prap ma kujtove

Breshka
17-01-12, 19:08
a po ju rrihet ?

Buqja_ch
17-01-12, 19:13
a eshte dikush ne pune a veq une ...

Zero Cool
17-01-12, 19:25
a eshte dikush ne pune a veq une ...

edhe une jam qy, a spe sheh qe pe pastroj-rregulloj forumin-temat a ? qy :P

vjeshta
25-01-12, 15:53
Kur keni takuar pr hr t fundit nj njri normal ?

Hajra
25-01-12, 15:57
Kur keni takuar pr hr t fundit nj njri normal ?

....kogja moti jo, prej para luftes hahah...

LuLjaa
25-01-12, 16:00
ueee Hajra mjeri tii hahahaa

A po keni ftoft hiq


PS. Ika une se mu nal rryma ee jav .............. hooo :@@

Hajra
25-01-12, 16:03
ueee Hajra mjeri tii hahahaa

A po keni ftoft hiq


PS. Ika une se mu nal rryma ee jav .............. hooo :@@


.......po de krejt qesi njerez te dyshimt hahah...

...mos shaj aq hez,

Diana007
25-01-12, 16:04
ueee Hajra mjeri tii hahahaa

A po keni ftoft hiq


PS. Ika une se mu nal rryma ee jav .............. hooo :@@


:biggrin: maje veten Lule :biggrin:
Si faj edhe mu mu ndal rrym 30 min sot ,,, plus erdhem me tregun se po e ndalin ,, edhe prap palidhje pa rrym :mad:

vjeshta
25-01-12, 16:05
....kogja moti jo, prej para luftes hahah...

Mbaje ne mendje mire ,e mos e harro ,se eshte rasti i fundit qe e ke pa !:biggrin:

Hajra
25-01-12, 16:08
Mbaje ne mendje mire ,e mos e harro ,se eshte rasti i fundit qe e ke pa !:biggrin:

....thone qe shpresa vdes e fundit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
25-01-12, 16:10
Jo per gjith po veq per hajern ,,, pse bre nuk po i qesish ikonen po keshtu
http://www.dardania.de/vb/upload/ima...ons/icon10.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif):biggrin:

Hajra
25-01-12, 16:14
Jo per gjith po veq per hajern ,,, pse bre nuk po i qesish ikonen po keshtu
http://www.dardania.de/vb/upload/ima...ons/icon10.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif):biggrin:

....nuk po me dalin valla, se di pse http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

emine
25-01-12, 18:00
i kisha pyet disa njerz ktu,athu kure shofin floket e motres tyre mos valle edhe ateher kan ereksion dhe ndjene epshi,,,,nejse puna po kallxone vete,

Alima
25-01-12, 18:16
...

Emine , mos bane hajgare !


eshte nje thenje , boshnjakisht po e theme ( jo serbisht ) ... " I ako si majka , pokrij se malo " ...." edhe nese je nene , mbulohu pakez "


deshta me ba nje pytje :
kur te dhemb koka nga nje rep. a ka mundesi dikush prej moderatoreve me e largu ?


nese jo , luse dashamiret e mi te me bejne 5 rep. deri te hjeket nje shkarravine qatje !


flm !.

vjeshta
25-01-12, 19:48
...

Emine , mos bane hajgare !


eshte nje thenje , boshnjakisht po e theme ( jo serbisht ) ... " I ako si majka , pokrij se malo " ...." edhe nese je nene , mbulohu pakez "


deshta me ba nje pytje :
kur te dhemb koka nga nje rep. a ka mundesi dikush prej moderatoreve me e largu ?


nese jo , luse dashamiret e mi te me bejne 5 rep. deri te hjeket nje shkarravine qatje !


flm !.


Paraja e bardh pr dit t zeze.;)

emine
25-01-12, 19:59
...

Emine , mos bane hajgare !


eshte nje thenje , boshnjakisht po e theme ( jo serbisht ) ... " I ako si majka , pokrij se malo " ...." edhe nese je nene , mbulohu pakez "


deshta me ba nje pytje :
kur te dhemb koka nga nje rep. a ka mundesi dikush prej moderatoreve me e largu ?


nese jo , luse dashamiret e mi te me bejne 5 rep. deri te hjeket nje shkarravine qatje !


flm !.
Alime ju keni bindje se krejt njerezit e feve tjera jan te pamoralshem,mendoni vertet,po idene se keni dhe jam e sigurte qe se keni sidomos tek shqiptaret Katolik sa fanatizem ka,pra mos i shifni gjanat nga ajo ane qe ju konvenone vetem per ti then vetes:une jam i mire dhe i drejt une e dua Zotin une jam besimtar,i moralshem,se kto mendime rrejdhin nga mosdija,,,,,edhe gjyshja ime mendojke se gjith muslimanet bejn magji te zeze,qe gjermanet si duan femijte e tyre,blla blla blla,,,thjeshte se skishte asnjehere mundsin ti shifte nga afer dhe te bindej se eshte krejt dicka e kunder me bindjet qe kishte,,,,,
Plus pse shkoni tek extremja,nje femer mundet te mos mbaj shami po mundet te jete zoje dhe femer e nderune,mundet ta vej ne at pozicion veten saqe te ket respekt nga te gjithe(edhe nga muslimanet)

nejse si kam per qellim diskutimet e gjata,pos nese dikush hesht dhe nuk kundershtone mendimin tende,kjo nuk do te thote se ska dicka per te then,

edhe mos harroni historin,,,,sote gjuha shqipe ka mbijetu fal te pafeve( prifterijve) ti munesh em mohu po kto jan fakte qe i di cdo Shqiptar,,,,,jo ata qe e thrrasin veten ,po ata qe jan vertet shqiptare!

Alima
25-01-12, 20:06
Alime ju keni bindje se krejt njerezit e feve tjera jan te pamoralshem,mendoni vertet,po idene se keni dhe jam e sigurte qe se keni sidomos tek shqiptaret Katolik sa fanatizem ka,pra mos i shifni gjanat nga ajo ane qe ju konvenone vetem per ti then vetes:une jam i mire dhe i drejt une e dua Zotin une jam besimtar,i moralshem,se kto mendime rrejdhin nga mosdija,,,,,edhe gjyshja ime mendojke se gjith muslimanet bejn magji te zeze,qe gjermanet si duan femijte e tyre,blla blla blla,,,thjeshte se skishte asnjehere mundsin ti shifte nga afer dhe te bindej se eshte krejt dicka e kunder me bindjet qe kishte,,,,,
Plus pse shkoni tek extremja,nje femer mundet te mos mbaj shami po mundet te jete zoje dhe femer e nderune,mundet ta vej ne at pozicion veten saqe te ket respekt nga te gjithe(edhe nga muslimanet)

nejse si kam per qellim diskutimet e gjata,pos nese dikush hesht dhe nuk kundershtone mendimin tende,kjo nuk do te thote se ska dicka per te then,
...


Zot ruana nga paragjykimet !


Jo zemra , asnjehere nuk kame thene se tjerat fe nuk njohin moralin ... vazhdimisht po theme dhe tani edhe njehere: - lenesit e feve , mospraktikuesit , shkelin rende ne moral dhe tradita ...

ti mos hesht , ngase ketu nuk eshte me shite kompatate :D , por me diskutu kuptohet pa u sha e ofendu !


ka nder gjerman qe nuk i dojne femijet , boll mire e paska dite gjyshja jote , e sot as femijet nuk po i dojne ata prind .... por ka edhe prej tyre qe duhen , por rralle ...


braktisja e besimit ( cilit do ) ... shkaterron shoqerin !


se jo , larg qofte , as muslimanet nuk bejne magji te zeze , ka prej tyre qe bejne ( ev , po te menme e paske pas gjyshen :) )... ka te mire e te keqi gjithku dhe te miret duhet luftu me do kusht te keqinjet, pamvaresisht kush jane , dhe duhemi ti mundim !


te pershendes , e hajde rrijm te e martumja sonte , knaqum :D.

Alima
25-01-12, 20:11
...


edhe mos harroni historin,,,,sote gjuha shqipe ka mbijetu fal te pafeve( prifterijve) ti munesh em mohu po kto jan fakte qe i di cdo Shqiptar,,,,,jo ata qe e thrrasin veten ,po ata qe jan vertet shqiptare!


...

Qy ku ja ka shtu edhe do :D


...te dy anet kane kontribu ne kete drejtim ... shqipetaret musliman gjithashtu !


Mos um nervozo , qy :D


.

emine
25-01-12, 20:17
...


Zot ruana nga paragjykimet !


Jo zemra , asnjehere nuk kame thene se tjerat fe nuk njohin moralin ... vazhdimisht po theme dhe tani edhe njehere: - lenesit e feve , mospraktikuesit , shkelin rende ne moral dhe tradita ...

ti mos hesht , ngase ketu nuk eshte me shite kompatate :D , por me diskutu kuptohet pa u sha e ofendu !


ka nder gjerman qe nuk i dojne femijet , boll mire e paska dite gjyshja jote , e sot as femijet nuk po i dojne ata prind .... por ka edhe prej tyre qe duhen , por rralle ...


braktisja e besimit ( cilit do ) ... shkaterron shoqerin !


se jo , larg qofte , as muslimanet nuk bejne magji te zeze , ka prej tyre qe bejne ( ev , po te menme e paske pas gjyshen :) )... ka te mire e te keqi gjithku dhe te miret duhet luftu me do kusht te keqinjet, pamvaresisht kush jane , dhe duhemi ti mundim !


te pershendes , e hajde rrijm te e martumja sonte , knaqum :D.

Jo ti mos u shqetso se bahem une nervoz,thjesht prap me te njejten gjuhe shkruan,,,jo gjyshja jo gjermanet,po pasi pat denime ne njerzim e dhune,pse bash qaty ku u perdore dhuna njerzit jan si te qartun,shife ne forum sa ofendimet jan se duke u denu e paragjyku,kjo edukate qe kan marr dhe asnjeher sdo ket tolerim ndaj tjereve dhe mendimev apo besimev sepse kan jetu ne jete te imponuar

kush vjedh ujte,,,,,skam pa kurr dikend ka vjedh uje se ka mjaft,kshtuqe Alime u knaqsh me te martunen,ke nje misione te rendesishem tani,:rolleyes::smile:

emine
25-01-12, 20:20
...

Qy ku ja ka shtu edhe do :D


...te dy anet kane kontribu ne kete drejtim ... shqipetaret musliman gjithashtu !


Mos um nervozo , qy :D


.

Po de po du anet,hajte se dihet kush i ka la shkronjat shqipe me gjak,kush a persekutu dhe kush ka ruajtun te gjall traditat dhe kulturen shqiptare,
PO mase po dokna nervoz edhe koke per ngut ,nuk po ta prishi qejfin:biggrin:

tipi engjellor
25-01-12, 22:40
nje pytje po pergjigjeje ku me jap ketu nuk paska pytje hahahh

lazdrani
25-01-12, 22:47
Si te kam me disponim Tipi Engjellor!

tipi engjellor
25-01-12, 22:51
mire lazdran po na ka ra bore 1 meter hahahahah

Kalimero
25-01-12, 22:59
Qish ini be qish ini, pash qikit kapuq a pu ju nguc kush a ju kan haru qa igzistoni be :biggrin:

LOJETARI
25-01-12, 23:06
...

Emine , mos bane hajgare !


eshte nje thenje , boshnjakisht po e theme ( jo serbisht ) ... " I ako si majka , pokrij se malo " ...." edhe nese je nene , mbulohu pakez "


deshta me ba nje pytje :
kur te dhemb koka nga nje rep. a ka mundesi dikush prej moderatoreve me e largu ?


nese jo , luse dashamiret e mi te me bejne 5 rep. deri te hjeket nje shkarravine qatje !


flm !.


alime oj vella ,
po pse nuk ke pyet ku eshte vendi qe gati me ka ik ky shkrim ,

veq kallxo cili eshte ai thi qe po ta shkakton kokedhimbje , une ta hjek qafe ...

Lepurushe
25-01-12, 23:43
Sa maroj ndeshja barcelona real madrit????

tipi engjellor
25-01-12, 23:55
[QUOTE=Lepurushe;2182790]Sa maroj ndeshja barcelona real madrit????[/QUO
ishte anulu loja per shkak te bores :biggrin:

Lepurushe
25-01-12, 23:57
[QUOTE=Lepurushe;2182790]Sa maroj ndeshja barcelona real madrit????[/QUO
ishte anulu loja per shkak te bores :biggrin:

sikur maroj 2 me 2 me duket

tipi engjellor
25-01-12, 23:59
[QUOTE=tipi engjellor;2182799]

sikur maroj 2 me 2 me duket

me sa ndegjova kojshit duket brohoritur 2 me 0 si gjithmone per barcelonen ....edhe nuk e di qka u ba sikur me monitoru ne ekran lojen hahahahah

Lepurushe
26-01-12, 00:02
[QUOTE=Lepurushe;2182803]

me sa ndegjova kojshit duket brohoritur 2 me 0 si gjithmone per barcelonen ....edhe nuk e di qka u ba sikur me monitoru ne ekran lojen hahahahah

hajt informohu e me trego pra

tipi engjellor
26-01-12, 00:06
[QUOTE=tipi engjellor;2182806]

hajt informohu e me trego pra

ku moj jo moj me shku me kojshi a hahahahah ne mes nates naj te shkurtume tash kishe po gjuan naj mace e ha kokes ndonje hahahahahh

Lepurushe
26-01-12, 00:07
[QUOTE=Lepurushe;2182810]

ku moj jo moj me shku me kojshi a hahahahah ne mes nates naj te shkurtume tash kishe po gjuan naj mace e ha kokes ndonje hahahahahh

hahahahahahahahahahahahahaha thuji desha nje onformazion per lepurushen,se sta prish komshiu jo,,hahahahahahah

tipi engjellor
26-01-12, 00:08
[QUOTE=tipi engjellor;2182819]

hahahahahahahahahahahahahaha thuji desha nje onformazion per lepurushen,se sta prish komshiu jo,,hahahahahahah

qfare lepurushi kerkon ti me thote.... te tregoj tash :biggrin:

Elina
26-01-12, 00:43
A e din kush formulen e kosit? :tongue:

Virti
26-01-12, 00:54
A e din kush formulen e kosit? :tongue:
vec te ajronit e di... :cool:

emine
26-01-12, 08:47
A ju ka ra Huj per naj sen,,,,,kallxoni se jam ka shkoi ne zadrug

emine
26-01-12, 08:48
A e din kush formulen e kosit? :tongue:

Jugurti:tongue:

Alima
26-01-12, 10:44
alime oj vella ,
po pse nuk ke pyet ku eshte vendi qe gati me ka ik ky shkrim ,

veq kallxo cili eshte ai thi qe po ta shkakton kokedhimbje , une ta hjek qafe ...

...

Heh , se nuk po e din ti motroooo ...


.

Makresh
26-01-12, 11:16
A e din kush formulen e kosit? :tongue:


Formula e Kosit s'egziston mo, e qysh ka rrnue kosi pra deri me sot ? Krejt tu e boe copy/past, pi kosit t'tjeter kona :tongue:

Alima
26-01-12, 11:29
A e din kush formulen e kosit? :tongue:


...

Qumeshtin e vlon ... e lene me u ftofe, jo krejt ( e fute gishtin e vogel te dores se djathte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif .... nejse nje gisht ne qumesht dhe teston a eshte tamam ....duarte e pastra gjithesesi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif........ tamam eshte nese nuk te djege dhe as nuk eshte i ftofte , pra thene krejt qate rresht me nje fjale vokt ... eh , ne nje ene te vogel njo dy tri luge kos e t'hollon me pak qumesht dhe e derdh gradualisht ne tengjeren ku eshte qumshti i vokt , duke e perzier vazhdimisht deri te shperndahet mire te 'tharmit e kosit ne tere qumshtin ... shume me randesi hahaha , pra shume me rendesi mos harro me ba tri here mccccc , mccccc mcccccc ... se nuk zinet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.... jo, jo , kjo e fundit eshte bestutni !

E mbeshtjelle mire me ndoi batanie te vogel , njo dy jastek permi dhe e lene njo 12 ore ... perndryshe ka edhe ene te posame per kete pune , pra e mbane vokt vete ena me rryme deri te nxinet ... mvaresisht prej buxhetit tend , zgjedh enen , o bataniat me jastek http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifa ke edhe ndoi pytje tjeter http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif?.

Diana007
26-01-12, 11:46
...

Qumeshtin e vlon ... e lene me u ftofe, jo krejt ( e fute gishtin e vogel te dores se djathte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif .... nejse nje gisht ne qumesht dhe teston a eshte tamam ....duarte e pastra gjithesesi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif........ tamam eshte nese nuk te djege dhe as nuk eshte i ftofte , pra thene krejt qate rresht me nje fjale vokt ... eh , ne nje ene te vogel njo dy tri luge kos e t'hollon me pak qumesht dhe e derdh gradualisht ne tengjeren ku eshte qumshti i vokt , duke e perzier vazhdimisht deri te shperndahet mire te 'tharmit e kosit ne tere qumshtin ... shume me randesi hahaha , pra shume me rendesi mos harro me ba tri here mccccc , mccccc mcccccc ... se nuk zinet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.... jo, jo , kjo e fundit eshte bestutni !

E mbeshtjelle mire me ndoi batanie te vogel , njo dy jastek permi dhe e lene njo 12 ore ... perndryshe ka edhe ene te posame per kete pune , pra e mbane vokt vete ena me rryme deri te nxinet ... mvaresisht prej buxhetit tend , zgjedh enen , o bataniat me jastek http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifa ke edhe ndoi pytje tjeter http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif?.


Ahahahahahahahhahahah sa kam qesh :biggrin:


Nje her u mundova te bej ,,, por nuk u zun 2 dite lash por hiq ,,, plus kam be mcccccccc ,mccccc,mcccccc :tongue:se ashtu me tha mami por nuk u be bash me erdh inat ,,, por mu mu zun shkrum tomli ka e vlova ahahahah ndoshta aty ishte faji :mad:

Alima
26-01-12, 11:49
Ahahahahahahahhahahah sa kam qesh :biggrin:


Nje her u mundova te bej ,,, por nuk u zun 2 dite lash por hiq ,,, plus kam be mcccccccc ,mccccc,mcccccc :tongue:se ashtu me tha mami por nuk u be bash me erdh inat ,,, por mu mu zun shkrum tomli ka e vlova ahahahah ndoshta aty ishte faji :mad:


...

E valla , qumshtin nuk duhet me e shkrumu , po me e vlu , qy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


per me e vlu qumshtin si duhet , ne temperature mesatare dhe dale ngadal deri te gufe !


Jo me ja leshu temperaturen e me e shkrumu , haj medet e haj hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

Diana007
26-01-12, 11:53
...

E valla , qumshtin nuk duhet me e shkrumu , po me e vlu , qy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


per me e vlu qumshtin si duhet , ne temperature mesatare dhe dale ngadal deri te gufe !


Jo me ja leshu temperaturen e me e shkrumu , haj medet e haj hahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.


qa kam dit un :biggrin:

ma te madhen ja lishova:rolleyes:

Alima
26-01-12, 11:55
qa kam dit un :biggrin:

ma te madhen ja lishova:rolleyes:

...

hahahaha.... jo po, e dita qe qashtu ja ke ba http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


eh , tani e dine besoi :)


.

Diana007
26-01-12, 11:57
...

hahahaha.... jo po, e dita qe qashtu ja ke ba http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


eh , tani e dine besoi :)


.


po ma shpejt me kry e me ardh ne fd ashtu spo kam nerva me prit ahahahhaahhaahahhaahhahhahah

Alima
26-01-12, 12:00
po ma shpejt me kry e me ardh ne fd ashtu spo kam nerva me prit ahahahhaahhaahahhaahhahhahah

...


hahahahahahaha.... ani pra , ashtu banja gjithe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


..

ti leje ne temperatur te mesme e kohe pas kohe shko shikoje ... askush nuk po te thote me ndejt mbi tengjere aty hahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


perafersisht e sheh , sapo te vene kajmakun permbi , ai se shpejti do gufe , eh qatehere i perkushtohesh ma shume mos me u derdhe qumshti ,


ps.u knaqa duke qesh e hajt , si duket pasi mu ka sheru kurrizi per inati te uritures u sheru hahaha...


.

Diana007
26-01-12, 12:05
...


hahahahahahaha.... ani pra , ashtu banja gjithe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


..

ti leje ne temperatur te mesme e kohe pas kohe shko shikoje ... askush nuk po te thote me ndejt mbi tengjere aty hahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


perafersisht e sheh , sapo te vene kajmakun permbi , ai se shpejti do gufe , eh qatehere i perkushtohesh ma shume mos me u derdhe qumshti ,


ps.u knaqa duke qesh e hajt , si duket pasi mu ka sheru kurrizi per inati te uritures u sheru hahaha...


.

po e run e run sa thu hajt veq pak ... kur kthehesh vad kret aty :biggrin:

Alima
26-01-12, 12:07
po e run e run sa thu hajt veq pak ... kur kthehesh vad kret aty :biggrin:

....


hahahahaha.... nga me grry shporetin mandej sa puna sa telashja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Le krejt , blej hazer ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

Diana007
26-01-12, 12:10
....


hahahahaha.... nga me grry shporetin mandej sa puna sa telashja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Le krejt , blej hazer ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

:biggrin:

kshtu hazer ,,, as me la spo ke nevoj tap tasin ne mbeturina :tongue:

Zero Cool
29-01-12, 09:56
:tongue:


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429767_1823344319859_1727761551_935153_228393483_n .jpg


:biggrin:

emine
09-09-12, 14:33
:tongue:


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429767_1823344319859_1727761551_935153_228393483_n .jpg


:biggrin:

aj kom with ju,baj Fikirije:tongue:

Peja-Boy
11-09-12, 19:57
A jeni lodh hejjjjj???

Lona
12-09-12, 10:28
A jeni lodh hejjjjj???


Jo Aspak.

Sa kg Peshoni?

LaCoStA
12-09-12, 14:43
E di qe e kam me dy 7-qe, po s'di cilen duhet me qit perpara :biggrin:Granit Gjaka, nuk mujti me ja dhan gol Shqiperise, apo nuk deshti?

Dardanesha
12-09-12, 14:53
E di qe e kam me dy 7-qe, po s'di cilen duhet me qit perpara :biggrin:Granit Gjaka, nuk mujti me ja dhan gol Shqiperise, apo nuk deshti?


Nuk mujti, pse mos me desht :biggrin:

Bona-us
12-09-12, 14:55
Nuk mujti, pse mos me desht :biggrin:

Nganjehere nuk don njeriu, ti don perhere?

Dardanesha
12-09-12, 14:57
Nganjehere nuk don njeriu, ti don perhere?

une PO :biggrin:

LaCoStA
12-09-12, 14:59
une PO :biggrin:

ka ashtu, se s'pe disha une? :biggrin:

Dardanesha
13-09-12, 08:37
Sem doket logjike me u fut ne loje, e mos me desht me dhan gol, keto jane fore qe as fmija si hajne ma, me kane ashtu ai sish hy ne loje aty hiq...qikjo eshte PO-ja jem LaCosta se u bane marak :biggrin::tongue:

LaCoStA
14-09-12, 00:53
Sem doket logjike me u fut ne loje, e mos me desht me dhan gol, keto jane fore qe as fmija si hajne ma, me kane ashtu ai sish hy ne loje aty hiq...qikjo eshte PO-ja jem LaCosta se u bane marak :biggrin::tongue:

Moj qika t'veti "Ti a do perher, ose doher"?

Ti u pergjigje me PO, e mue m'bane kureshtar me dit qka do ti perher? :biggrin:

Diana007
14-09-12, 11:06
A keni edhe ju problem me oren ne Fd a po vetem une ???:rolleyes:

Daglasi
14-09-12, 11:21
nja 15 minuta perpara esht, po mire esht,se askush nuk mundet mu vonue per pune.

Alima
18-09-12, 19:56
...

A jeni friku ju me u martu ...eventualisht rimartu???

Pse?

.

Artisti
18-09-12, 19:59
...

A jeni friku ju me u martu ...eventualisht rimartu???

Pse?

.


Qe qitu m'kini tranu krejt, thu q ti martesa sht drakull.

Pse rimartu o Syni_Kaltrt..

Alima
18-09-12, 20:00
Qe qitu m'kini tranu krejt, thu q ti martesa sht drakull.

Pse rimartu o Syni_Kaltrt..

...

Edhe ti ke marr tut ,a?

Syni kalter eshte rimartu?!

Pergjegje te sinqerta njerez,ju lutem!


.

Alima
18-09-12, 20:46
...

A po pergjegj kush a shkova,se s'muj rri duke u friku ketu!?

.

emine
18-09-12, 20:57
qka o (friku) Alime?

Alima
18-09-12, 20:59
qka o (friku) Alime?

...

Hahaha... frik anej kah ni nahije i thone se shpejti :D

.

emine
18-09-12, 21:05
...

Hahaha... frik anej kah ni nahije i thone se shpejti :D

.

A po a,,,jo tybe per 10 vjet e ardheshme menja sem mshkone,,,a u dave e knaqne me qet pergjigje

Alima
18-09-12, 21:07
A po a,,,jo tybe per 10 vjet e ardheshme menja sem mshkone,,,a u dave e knaqne me qet pergjigje

...

Ncuk : ((

.

emine
18-09-12, 21:08
...

Ncuk : ((

.

PSe ncuk?

Dardanesha
18-09-12, 21:08
Moj qika t'veti "Ti a do perher, ose doher"?

Ti u pergjigje me PO, e mue m'bane kureshtar me dit qka do ti perher? :biggrin:Koxha nje fare kurreshtari je :biggrin:, kurqysh sben ti pa e dite a :tongue:

e_martumja
18-09-12, 21:14
...

A jeni friku ju me u martu ...eventualisht rimartu???

Pse?

.

Hiq s'jam frigu veq qe jam ndi mire me qen ngat tij per nate :biggrin:

Alima
18-09-12, 21:18
Hiq s'jam frigu veq qe jam ndi mire me qen ngat tij per nate :biggrin:

...

Me ngrene dark?!

.

e_martumja
18-09-12, 21:19
...

Me ngrene dark?!

.

Jo me fjet me to :biggrin:

Alima
18-09-12, 21:21
Jo me fjet me to :biggrin:

...

Ani ? a je tut , a tutesh ?


.

e_martumja
18-09-12, 21:24
...

Ani ? a je tut , a tutesh ?


.

Tani tutem me fjet vete :biggrin:

Alima
18-09-12, 21:26
Tani tutem me fjet vete :biggrin:

...

Te faleminderit e martuar, ngase ti me se miri e di me mu pergjegj fale pervojes!


Deshta edhe dika me te pyet ?!

.

e_martumja
18-09-12, 21:27
...

Te faleminderit e martuar, ngase ti me se miri e di me mu pergjegj fale pervojes!


Deshta edhe dika me te pyet ?!

.

Qka deshte mem pyet?


ps A VIP po te duket qe me ben pyetje mos je gazetare ahahhaa

Alima
18-09-12, 21:29
Qka deshte mem pyet?


ps A VIP po te duket qe me ben pyetje mos je gazetare ahahhaa

...

Jo, me tugjaret mirrna ! .. ti VIP jo po e martume ,kush eshte VIP?

A me ndihmon me largu friken frik :D

.

Kalimero
18-09-12, 21:30
...

Jo, me tugjaret mirrna ! .. ti VIP jo po e martume ,kush eshte VIP?

A me ndihmon me largu friken frik :D

.

po :cool:

e_martumja
18-09-12, 21:33
...

Jo, me tugjaret mirrna ! .. ti VIP jo po e martume ,kush eshte VIP?

A me ndihmon me largu friken frik :D

.

Me pat msu dikush motiiiiiiii

ne at momente, tute apo nervoze nese thuaj 3 her LA ILAHA ILA ALLAH MOHAMMED RASSOUL ALLAH te ndihmon

Provoje, mendoj qe mund te ben efekt

Alima
18-09-12, 21:34
po :cool:

...

Pse je idhlldhnu me mu ?

.

Alima
18-09-12, 21:35
Me pat msu dikush motiiiiiiii

ne at momente, tute apo nervoze nese thuaj 3 her LA ILAHA ILA ALLAH MOHAMMED RASSOUL ALLAH te ndihmon

Provoje, mendoj qe mund te ben efekt

...

Pa te thirre ne dasum nuk e la ,he !... kuptohet nese me largohet frika : (((

.

e_martumja
18-09-12, 21:37
...

Pa te thirre ne dasum nuk e la ,he !... kuptohet nese me largohet frika : (((

.

Nese mendon per te miren e harron frigen, martohu qike qka po pret shume mire eshte vetem kur e ban burrin per veti ahahahha

Alima
18-09-12, 21:39
Nese mendon per te miren e harron frigen, martohu qike qka po pret shume mire eshte vetem kur e ban burrin per veti ahahahha


....

Po qata bash po tutna ma sshumti sun e baj hahahahaha :D


.

e_martumja
18-09-12, 21:41
....

Po qata bash po tutna ma sshumti sun e baj hahahahaha :D


.

Bjere te une ta baj ahhahahahahahah

Alima
18-09-12, 21:44
Bjere te une ta baj ahhahahahahahah

...

Uuuu qiiiiqee :D

.

e_martumja
18-09-12, 21:53
...

Uuuu qiiiiqee :D

.

Spo ta kona ah ahahahha mu ma kojti ahhahah

Kalimero
19-09-12, 16:09
qa pu ju mer menja be, pi kujna pu tutet alima??u e di!! hade kush e qidhon kom mi thoenen bravo :biggrin:

lovely
19-09-12, 20:55
qa pu ju mer menja be, pi kujna pu tutet alima??u e di!! hade kush e qidhon kom mi thoenen bravo :biggrin:


Po tutet be dijuz qi po dashunohet un tie:biggrin:

Zero Cool
19-09-12, 20:59
Po tutet be dijuz qi po dashunohet un tie:biggrin:

Jo bre lovushke ajo ne kalimerken o e dashurume ska qka tutem m :biggrin:

emine
19-09-12, 21:00
Be ju baj se so vec ktu qe i lexoi temat dallash,po ndodhe shume her qe i karrabethoi fjalet ka ti lexoi,,,,,vone e kam nxane veten tu gabu qeshtu
shembull

qe tri here e lexoi qet tem

NJe puthje per te gjithe,,,,,,,

edhe bajsha mend qysh muj me ju zaptu tanve e puthe,po shyqyre koka kan (pyetje) ma leht mu dok

e_martumja
19-09-12, 21:01
qa pu ju mer menja be, pi kujna pu tutet alima??u e di!! hade kush e qidhon kom mi thoenen bravo :biggrin:

Po tutet qe pi bjen naj besherret si burre, e ne halle eshte qika i kish hi tuta deri neper eshrret kur do te martohet :tongue:

Zero Cool
19-09-12, 21:07
A mundeni me shkrujt ksajde veq me 1 dore ?

e_martumja
19-09-12, 21:28
A mundeni me shkrujt ksajde veq me 1 dore ?

po tybe edhe me nje gisht ban :biggrin:

Alima
19-09-12, 22:07
...

Pse me ngacmoni lemzen?!

.

e_martumja
19-09-12, 22:13
...

Pse me ngacmoni lemzen?!

.

se te dojme :biggrin:

Alima
19-09-12, 22:15
se te dojme :biggrin:

...

Te gjithe? ...hezitoj!

.

e_martumja
19-09-12, 22:16
...

Te gjithe? ...hezitoj!

.

Gati te gjithe :biggrin:

Alima
19-09-12, 22:19
Gati te gjithe :biggrin:

...

Per ashtu e di motiii ... kishe te gjithe :D

.

Neferta
19-09-12, 22:26
.......... Alima a po tutesh mos po gabon dikun e po del jasht teme fetare.

Alima
19-09-12, 22:31
.......... Alima a po tutesh mos po gabon dikun e po del jasht teme fetare.


...

Tuta eshte mjet efektiv per edukim pergjat jetes!

...Mos spekuloni te me quani trembese :D,e thash ne kontekstin pozitiv,qy!

.

Neferta
20-09-12, 19:53
...

Tuta eshte mjet efektiv per edukim pergjat jetes!

...Mos spekuloni te me quani trembese :D,e thash ne kontekstin pozitiv,qy!

.
...... jo more qfar po ti me te gjith po ke kundreshtime boll trim je qy.

Alima
20-09-12, 22:05
...... jo more qfar po ti me te gjith po ke kundreshtime boll trim je qy.

...

Kush more po ka kundershtime? Une a? ...une?!!!

Te paskan manipulu edhe ty,definitiv!

.

Elina
20-09-12, 22:28
.........e kush e shpiku ujin e nxehte? :tongue:

Zero Cool
20-09-12, 22:32
.........e kush e shpiku ujin e nxehte? :tongue:

Dielli :biggrin:

Bona-us
21-09-12, 13:21
Vetem deshta tju pyes nje pyteje. "Po te kishi pas mundesi apo tju kishte ardh nje here nje shanc cilin kengetare apo kengetar e kishi marr???

Tregoni te vereten ok..


Pershndetje te gjithve

Ti kan e kishe grabite ?

Alima
21-09-12, 23:58
...

Si nuk u brengos kush per viziten time dentistit ?!

.

Dardanesha
22-09-12, 00:05
...

Si nuk u brengos kush per viziten time dentistit ?!

.
shoqe skam qene ne dijeni per kete vizite, he si kalove:rolleyes:

Alima
22-09-12, 00:09
shoqe skam qene ne dijeni per kete vizite, he si kalove:rolleyes:

...

S ke qene ne dijeni??? E une kujt i tregova gjithe diten kame pas adrenalinen ne shkallen me te larte ..?

Si te dentisti, her mi grryjke trut trash grrrr , het holl bzzzz... ti qysh kalove ?

.

LuLjaa
22-09-12, 00:38
...

S ke qene ne dijeni??? E une kujt i tregova gjithe diten kame pas adrenalinen ne shkallen me te larte ..?

Si te dentisti, her mi grryjke trut trash grrrr , het holl bzzzz... ti qysh kalove ?

.

Qe kjo bzzz o pak ma e zorshme se ajo e trasha kallaj hahaaa
ho be mos e ban t'madhe se nuk eshte zor me nreq ni dhame ( dhmb ) :P

Daglasi
22-09-12, 10:09
Vetem deshta tju pyes nje pyteje. "Po te kishi pas mundesi apo tju kishte ardh nje here nje shanc cilin kengetare apo kengetar e kishi marr???

Tregoni te vereten ok..


Pershndetje te gjithve

Tunen se din mire ,me shkrue poezi dashurie

Daglasi
22-09-12, 10:10
Tunen se din mire ,me shkrue poezi dashurie


qa kini plan me ba sot

Hajra
22-09-12, 20:19
....a e keni pa kush dardaneshken,:biggrin:

Daglasi
23-09-12, 11:58
qysh reagoni,e she qe i thote, nje shoqe i thote nje shoki,nje takim me ty per kafe e le te hapur?

vjeshta
23-09-12, 15:14
qysh reagoni,e she qe i thote, nje shoqe i thote nje shoki,nje takim me ty per kafe e le te hapur?Shoku-shoqes ?
Krejt normale .

jEtA_1
23-09-12, 16:53
Valla me keni shti ne telashe por po tregoj drejt per si kengtar apo per zerin dhe kenget qe kendon e kisha zgjedhur Mahmut Feratin kurse per pamje Sef Durajn

Oqeani
23-09-12, 17:10
Per ze jEtA 1 ...


http://www.youtube.com/watch?v=I0RSzT979Tk&feature=player_detailpage

Per pamje nuk kam mendjen !

Alima
16-10-12, 17:40
...

Qe gadi sot nje vit bojkot, a nuk ju ka marr malli ???!!!...per Makin ?


.

valiii
16-10-12, 17:45
Mu paskan qorru syte me t'pa oj Alima :))

jadore
16-10-12, 17:48
...

Qe gadi sot nje vit bojkot, a nuk ju ka marr malli ???!!!...per Makin ?


.

aaaaa , kofte kismet , se sonte une me e festu po , me nje shishe ..

p.s. hajde mej , a di sa here i kam ly thojte prej qe sje kone ti se sa ngjyren e kam ndrru , uh ,besa ..hjat ,le, le , le se pi lo ..

Alima
16-10-12, 17:49
Mu paskan qorru syte me t'pa oj Alima :))

...

Per Makreshin veta ooo Valiii ,qy !


...se per mu e di qe po : )))


.

Alima
16-10-12, 17:51
aaaaa , kofte kismet , se sonte une me e festu po , me nje shishe ..

p.s. hajde mej , a di sa here i kam ly thojte prej qe sje kone ti se sa ngjyren e kam ndrru , uh ,besa ..hjat ,le, le , le se pi lo ..

...

Mos mike,mos!


Jo per tjeter por do shkarravitesh tabllon ku ve doren per te lyer thonjet, pastaj eventualisht ,po theme eventualisht do i perzish ngjyrat !


.

valiii
16-10-12, 17:59
...

Per Makreshin veta ooo Valiii ,qy !


...se per mu e di qe po : )))


.

Makreshi (me peshen e fjaleve) perben 30%-shin e forumit i vetem. Kam nevoje jo per Makrshin po te lexoje dicka produktive se s'po hec orari ndryshe.

Alima
16-10-12, 18:02
Makreshi (me peshen e fjaleve) perben 30%-shin e forumit i vetem. Kam nevoje jo per Makrshin po te lexoje dicka produktive se s'po hec orari ndryshe.

...

S'paska mbet tjeter, ve me i tregu Makreshit se sot u ba gadi nje vit bojkoti,se ai harron.

...je met si vetum ti Val : )))

.

valiii
16-10-12, 18:14
...

S'paska mbet tjeter, ve me i tregu Makreshit se sot u ba gadi nje vit bojkoti,se ai harron.

...je met si vetum ti Val : )))

.

Mos po te dukem qe kam nevoje per "perforcime"...

I work alone Alima and u know that !

Alima
16-10-12, 18:17
Mos po te dukem qe kam nevoje per "perforcime"...

I work alone Alima and u know that !

...

I paske harru thuprat e atij njerit me kali LOL !

OK OK , ama tu kan ba kallabllak,thash po thom ...


.

Hajra
17-10-12, 23:39
....a keni shpi e krevat a jo, a veq ketu duhet me ndejt :biggrin:

Alima
25-10-12, 23:00
...

Kush ka ka pregadit per neser ?

.

Hajra
25-10-12, 23:03
...

Kush ka ka pregadit per neser ?

.

...une e deshmova veten me nje tiramisu, si perforcim,:rolleyes:

Alima
25-10-12, 23:05
...une e deshmova veten me nje tiramisu, si perforcim,:rolleyes:

...

Hajro, ka po i rrutullon syt dika koheve te fundit?

.

jadore
25-10-12, 23:12
...

Kush ka ka pregadit per neser ?

.

tave me kep, qikaq , boll Zoti e shtofte ..

vjeshta
26-10-12, 16:35
http://seeker401.files.wordpress.com/2011/04/atifetejahjagaandgeorgerbush-copy.jpg


A po e njihni ?:rolleyes:

SANTANA-29
26-10-12, 16:38
http://seeker401.files.wordpress.com/2011/04/atifetejahjagaandgeorgerbush-copy.jpg


A po e njihni ?:rolleyes:

Po mori,,.Presidentja tu kosoves,.-

Hajra
26-10-12, 16:38
http://seeker401.files.wordpress.com/2011/04/atifetejahjagaandgeorgerbush-copy.jpg


A po e njihni ?:rolleyes:

...taman puna kta veq ner dhi me shti nuk mundem me dallu se tjeter kund prej aeroplani e dalloj,:biggrin:

e_martumja
26-10-12, 16:51
http://seeker401.files.wordpress.com/2011/04/atifetejahjagaandgeorgerbush-copy.jpg


A po e njihni ?:rolleyes:

N'Amerik e ka kry shkollen, a po mendon se Amerika nul vulos kush behet kryetar etc... :biggrin:

Hajra
26-10-12, 18:08
....a po bleni a po gatuni a po qeroni,:biggrin:

Alima
23-11-12, 18:07
...

Ku eshte pulla LIKE ne kete mes te mediumit ?


.

lovely
23-11-12, 18:09
...

Ku eshte pulla LIKE ne kete mes te mediumit ?


.


Qa dreqin je que peshe me kta llajka llakum?:rolleyes:

Alima
23-11-12, 18:13
Qa dreqin je que peshe me kta llajka llakum?:rolleyes:


...


LIKE Lovelie, LIKE .. nuk po beje lajka ...


... jom tuj i numru Lovelie !

.

Zero Cool
24-11-12, 09:15
...

Ku eshte pulla LIKE ne kete mes te mediumit ?


.

Qe ku eshte Alima, nese klikon me te djathten e mausit.


Paraprakisht ne google chrome duhet ta instalosh shtesen (extensie) fb like button.

Alima
24-11-12, 10:40
Qe ku eshte Alima, nese klikon me te djathten e mausit.

Paraprakisht ne google chrome duhet ta instalosh shtesen (extensie) fb like button....Poooo... kah klikoj jom ...me mi kqyr ti sa Like i kom ne FB ,dhe fotot e shoqeve t'mija ... gabimisht !Paraprakisht e mbasapakisht...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif.

vjeshta
24-11-12, 21:34
http://www.letemps.ch/rw/Le_Temps/Quotidien/2011/01/08/Temps%20fort/ImagesWeb/WEB%20Thaci%20%C2%A9%20Keystone--469x239.JPGE kete a po e njihni ?:rolleyes:Nje ndihme per ju !


Edhe ky vjen nga uniforma .lol