PDA

View Full Version : A ju pėlqejnė tatuazhet dhe piercing?


Faqet : [1] 2

hana
23-01-04, 13:24
pershendetj krejtve mua personalisht me pelqejn shum tatuazhet edhe pse skam asnja se tutna me ba,me pelqen me pas nja te kyci i kembes emrin tim me shkronja kineze apo naj motiv.Po ashtu edhe pirsing,vathet me pelqejn shum kam nje lart ne vesh.

Barbaroza
23-01-04, 14:57
Pershendetje Hana.Mua nuk me pelqejne tatuazhet ndersa pirsing po pak.
Kam edhe une dy vathe lart.

LIBERO_78
24-01-04, 13:28
:wink: njerez a e dini qe ju nuk ua lejon kurani as konfesioni qe te beni gjera te tilla sepse kur te vdisni nuk ju pastron hoxha..........a e dini kete a jo?


tatuazhet jane gjera shume te mira ende nuk e kam bere por do e bej nje te mire ...................ne bicepsin e majte tung libero ju don te gjitheve dhe ju respekton pa dallime ................ :arrow:

Gentiana
30-01-04, 15:16
Hana nje tetuazh i vogel me pelqen ta kem,nuk e kam dhe nga frika ndoshta kurr nuk do te bej,po ja qe me pelqen :cry: :cry:
Genta

Kaltrina
30-01-04, 15:54
pershendetje
Hana shume teme e qelluar, mua me pelqejne te dyjat edhe i mbaj te dyjat, ne gjoks ne anen e djathte kam njte trendafil ndersa pirsing kam ne shume vende
tung

Zero Cool
31-01-04, 19:58
Pėrshėndetje tė gjithėve.
Hana po bre edhe mu mė pėlqen njė tatuazh nė kėmbėn tėnde(apo tė ndonjė femre),por unė tė kem jo kurrė. Kėshtu mė ka falė zoti kėshtu do tė mbes.
Kaltrina a ban me na tregu bile njė vend ku ke pirsing :wink: :wink: :wink:
Bye all

hana
02-02-04, 12:46
tung te gjithve qysh bre Zero cool spo te pelqejka me bo tatuazhe ,mua me duket shum terheqese sidomos tek nje burr,ndoshta naj motiv ,figur apo emrin e te dashures por te kjo e fundit sbesoj qe duhet me bo se ,sdihet nashta ndahesh e te mbet emri i asajt :shock: po nejse tung

Zero Cool
02-02-04, 18:36
oooj hana besom se jam i kallt nėse femra ka tatuazh nė disa pjesė tė caktuara tė trupit por unė me pas nuk kam qejf sepse prapseprap natyralen e dua ma shumė.
Psh. ka shumė nga ata qė preferojnė gjoks ma tė madh apo ma tė bukur tė femrės edhepse ai gjoks ėshtė bėrė me operacion ... Unė nuk jam nga ata, unė dua nanėn natyrė ma shumė :wink: :wink: :wink:

Kaltrina
04-02-04, 12:01
Zero cool masi po te intereson pirsingun e kam ne dhembe, hunde, kerthize, veq ne dhembe e hunde i kam shume te vogla mezi dallohen, e ne kerhtize mvaret nga veshja
a je i kenaqur
tung

Zero Cool
04-02-04, 12:10
Po Kaltrina
Flm qė mė tregove se me tė vėrtetė mė pate bėrė kurreshtarė, nuk mundesha me fjet rehat tani u knaqa gjumė...
Tė pėrshėndes ty dhe tė tjerėt nė kėtė forum :wink: :wink: :wink:

Kaltrina
04-02-04, 12:29
hhahhah o Zero Cool pse nuk e pishe naj bensedin me te marre gjumi :)
pershendetje

hana
04-02-04, 19:07
tung o ZERO COOL jo bre une sjam kunder natyres perkundrazi natyralja me terheq me shum po besoj se nuk del kunder natyres duke ba nje tatuazh apo pirsing ,jam kunder operacionit te gjoksit e paramendon kur te plakesh qysh bahet silikoni a ku ta di une cka fusin brenda ciao

Zero Cool
04-02-04, 22:15
Kaltrina pėrshėndetje
Tybe edhe ndoshta do ta kisha pi at far bensedini me kusht qė ta kisha ditė se ēka ėshtė.
A ka shijen e birrės æ?
Byeee :wink: :wink: :wink:

Zero Cool
04-02-04, 22:17
Hana pėrshėndetje ty .
Nėse silikoni do tė duket i keq nė pleqėri , mendoj se edhe tatuazhi do tė duket, por prap thash kam qejf qė femra tė ket nė vende tė caktuara tatuazh edhe pirsing.
Kalo mirė :wink: :wink: :wink:

lazdrani
05-02-04, 11:45
Mua nuk me pelqejne asnjera por jam shume tolerant per ata qe kane tatu apo pirsinga.....Jeta moderne me kunst hahhahaha :wink:

Zero Cool
07-02-04, 16:57
hana
a bojm qa bojm ? a e vizatojm edhe na dy nga njė picturė tė vockėl edhe i qesim do vathė napėr disa vende a ... :wink: :wink: :wink:

hana
07-02-04, 18:28
ok de veq shka po vizatojna :lol: :lol:

Zero Cool
08-02-04, 16:37
hana
eja te forumi Informatika edhe e bisedojm kėtė qėshtje (ēka me vizatu ) :wink: :wink: :wink:
Pėrshėndetje

loti
09-02-04, 00:53
Tatoo me pelqen ma se shumti se piercing edhe pse kjo rrin bukur , normal qe femrat me tatoo por edhe me pierc jane aso femrash qe duan te thone dicka apo qe duan te tregojne se jane me extra se te tjerat,por se keto nuk jane per cdo kend ,psh merreni krahasimin mes Angelina Jolie-t dhe Xhyste Vulajt.

Kaltrina
09-02-04, 10:24
hana me gjithe respekt por pirsingu edhe silikoni jane dy sene krejte te ndryshme edhe tema me sa e di eshte per pirsing
tung

hana
09-02-04, 18:45
hej Zero Cool cka do me ba nga Informatika me vizatu naj algoritem a :?: :roll: :roll:

hana
09-02-04, 18:48
pershendetje Kaltrina po ke te drejt se silikoni dhe pirsing jan shum te ndryshme une thash qe jam kunder operacioneve plastike.

Zero Cool
09-02-04, 19:54
ahahahahaha hana jo bre qiki sdu me vizatu po ec e lexo edhe atje pak qy :wink: :wink: :wink:
pėrshėndetje

hana
10-02-04, 18:38
ok Zero Cool :lol: :lol:

Zero Cool
12-02-04, 15:32
Falėnderoj hana pėr mirėkuptimin :wink: :wink: :wink:

mickoja
01-03-04, 19:27
Pčrshendetje te gjithve

Mua mč pčlqejn tatto te vogla dhe piercing mč pčlqejn shumččččč... sidomos ne kthis....

hana
03-03-04, 18:57
qeshtu bre mickoj :lol: :lol:

mickoja
03-03-04, 19:52
Ej Loti dua tč them diqka!

Nuk mendoj ashtu si ti se sikur tč kisha un piercing nuk do ta bčja un kčt pčr tč treguar se jam "dikushi apo me u shit coolerk"do ta bčja pčr qefin tim se mč pčlqen se pčr asgjč tjeter.
Sa i pčrket kjo gjč kčngčtareve ato vetčm le tč vazhdojn kčshtu se i ka hije dhe kanč qka tč tregojn kush do qoft se tč jet mua mč pčlqejn ato dhe i adhuroj gjitha qe po shkojn rrugeve evropijane....
Kčshtu čsht mendimi im dhe atyre qe nuk i pčlqen mos ta bčjn kčt askush me dhun nuk i shtyn pčr asgjč.

Tungi nga mickoja

BlertaB
09-03-04, 12:43
hana shum teme e qelluar mua per veti tatuazhet nukpe pelqejn shum a piercing po me pelqejn shum vallah.
Kam shum vath ne vesh edhe njo e kam ne kthiz e mua me pelqejn shum piercing
Pershendetje per juve hana.

hana
09-03-04, 13:55
po bre blertab edhe mua me pelqejn shum pirsing,vathet e sene

BlertaB
10-03-04, 15:06
ani bre hana po a ki shum percing ne trup a jo???
Edhe ne qoft se te pelqejn bani bre se maraku asht marak, oj hana e nuk paguhet ku me dit me sa
Pershendetje per juve hana.....

hana
10-03-04, 15:13
hahhah jo bre Bleratb nuk i kam aq marak pirsing po nejse i kam 3 vath me nje vesh dhe njo nalt te veshi ,ne fakt mu me pelqejn tatazhet shummmmmmmmmm po valla tutna me bo naj nja :roll: :lol:

BlertaB
10-03-04, 15:21
auuuuuuuuuu hana ma mir bre mos i ban se ku me dit me at gjilpen kend e ka tetovieren aj e tani nuk e ka hjek mo at gjilpen e ku din ti qfar smuje mundsh me marr oj hana.
une per veti nuk i kam merak tatuazhet hiq.

hana
11-03-04, 16:23
po bre blertab per kete arsye po tutna po pale nashta a baj naj njo :lol:

aferdita
14-03-04, 16:23
mua me pelqejn tatoo-s dhe kam deshire me be nje ne shpatull (nje delfin) dhe piercings nuk me pelqejn fare

ani
15-06-04, 18:33
mua me pelqejn tatoo-s dhe kam deshire me be nje ne shpatull (nje delfin) dhe pie
--------------------------------------------------------------------------------

po bre blertab per kete arsye po tutna po pale nashta a baj naj njo
rcings nuk me pelqejn fare MOS U TUT HANA SE NUK TE DHEMB SE UNE I KAM DY NE DY SHPATULLAT E NUK SHUM PO PAK

anna
21-06-04, 19:22
rrafsh 5 veth me nje vesh per tatu po tutna

hana
21-06-04, 19:25
mua me pelqejn tatoo-s dhe kam deshire me be nje ne shpatull (nje delfin) dhe pie
--------------------------------------------------------------------------------

po bre blertab per kete arsye po tutna po pale nashta a baj naj njo
rcings nuk me pelqejn fare MOS U TUT HANA SE NUK TE DHEMB SE UNE I KAM DY NE DY SHPATULLAT E NUK SHUM PO PAK


haahha jo bre Ani se tash me ka dal tuta krejt..po shnosh ndoshta e boj ndonje

vushtrria
21-06-04, 19:28
une dua te jem origjinal si me fal i lumi zot

ani
22-06-04, 21:09
mua me pelqejn tatoo-s dhe kam deshire me be nje ne shpatull (nje delfin) dhe pie
--------------------------------------------------------------------------------

po bre blertab per kete arsye po tutna po pale nashta a baj naj njo
rcings nuk me pelqejn fare MOS U TUT HANA SE NUK TE DHEMB SE UNE I KAM DY NE DY SHPATULLAT E NUK SHUM PO PAK


haahha jo bre Ani se tash me ka dal tuta krejt..po shnosh ndoshta e boj ndonje
--------------------------------------------------------------------------------

rrafsh 5 veth me nje vesh per tatu po tutna
moj HANA MOJ ANNA JU PERSHENDES TE DYAVE SE JENI 111111111111111 DHE BENI TATU NE QOFTE SE JU PELQEJN :roll: :oops:

Cool_Boy
23-06-04, 13:23
Nuk e kuptoj pse me prish veten me disa tatuza paildhje........

Vera
23-06-04, 15:06
sa ju perket tatoo-s dhe piersing-s veq veshin e kam te shpuar ne tre vende dhe tatoo nuk kam deshir te kem asnje.

ani
23-06-04, 21:37
Nuk e kuptoj pse me prish veten me disa tatuza paildhje........pse thue tatuazhe palidhje per cfar cuptimi e thue ti :oops: :oops:

ani
23-06-04, 21:41
sa ju perket tatoo-s dhe piersing-s veq veshin e kam te shpuar ne tre vende dhe tatoo nuk kam deshir te kem asnje. :P mir ke ba si nuk je shpue ma shum :P :P te pershendes se je uno moj vera :) :)

Cool_Boy
24-06-04, 10:04
Nuk e kuptoj pse me prish veten me disa tatuza paildhje........pse thue tatuazhe palidhje per cfar cuptimi e thue ti :oops: :oops:

ani a po me tregon se qka te nderrojn tatuzat perveq qe te bejn majmun tjetr asgje me then qe te jain mend me shume jo apo diqka tjetr bilem po rri keshtu siq me ka fal zoti ati i qofsha fal...............

Barbaroza
24-06-04, 17:17
Veshin e majte e kam te shpuar ne tre vende,por tatute nuk i adhuroj aspak :(

Murgesha
24-06-04, 17:41
Veshin e majte e kam te shpuar ne tre vende,por tatute nuk i adhuroj aspak :(

Kurse une kam nje vath ne kerthize. :lol: e kam dhe nje tatu ne krahun e majte. :lol: :wink:

Barbaroza
24-06-04, 17:43
Hajt Murgesha vendose ne publik ta shohim si dukesh :)

Gentiana
24-06-04, 17:43
Kurse un i kam te gjitha, vath ne vesh(3) ne kerthiz (1) dhe tatu i kam 2... :wink:

Vera
24-06-04, 19:23
sa ju perket tatoo-s dhe piersing-s veq veshin e kam te shpuar ne tre vende dhe tatoo nuk kam deshir te kem asnje. :P mir ke ba si nuk je shpue ma shum :P :P te pershendes se je uno moj vera :) :)

qyqy ani po a pak po tu doket ne tre vende me shpu veshin a, veq edhe ma shum po mir po cka qy :P

ani
25-06-04, 21:48
Nuk e kuptoj pse me prish veten me disa tatuza paildhje........pse thue tatuazhe palidhje per cfar cuptimi e thue ti :oops: :oops:

ani a po me tregon se qka te nderrojn tatuzat perveq qe te bejn majmun tjetr asgje me then qe te jain mend me shume jo apo diqka tjetr bilem po rri keshtu siq me ka fal zoti ati i qofsha fal............... AJE KAN KUN E KOPSHT ZODHOGJIK SI KE PA MAJMUNA

nitushe
12-09-04, 16:09
veshin e kam te shpuar ne 7 vende a tatu nuk kom valla :wink:

anna
12-09-04, 16:42
veshin e kam te shpuar 5 here tatu njhere jo por i adhuroj :wink:

hana
12-09-04, 16:48
hhahahahh edhe une e kam bo nje tatto kah fund shpina nje gjarper me nje trendafil :lol: :lol: :lol:

mickoja
12-09-04, 23:44
hhahahahh edhe une e kam bo nje tatto kah fund shpina nje gjarper me nje trendafil :lol: :lol: :lol:uuuffffffff sa bukur qka simbolison gjarperi me drandafil hana?por e paramendoj shum tatto e bukur

Gjumashja
15-10-04, 15:24
Me pelqejn dyjat a tatu nuk kom ende :roll:

Krokodilli
15-10-04, 17:14
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--

mickoja
15-10-04, 19:05
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--Play boy..wowowoowo..hmmmmm :roll:

Krokodilli
15-10-04, 19:08
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--Play boy..wowowoowo..hmmmmm :roll:
pershendetje
qka ke moj mickoja,, hehehe qka do te thot play boy :idea:

mickoja
15-10-04, 19:12
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--Play boy..wowowoowo..hmmmmm :roll:
pershendetje
qka ke moj mickoja,, hehehe qka do te thot play boy :idea:hehehe...shqiponja me play boy zdi sa pershtaten..por me qe se thuhet ky shqiptari fetar me pamje te play boyit!!! heheheh krejt smut a :wink:

Urata
19-10-04, 16:07
UrataAnėtarėsuar: 26 Jun 2004
Mesazhe: 250

Postuar: Tue Oct 19, 2004 3:33 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Hiq, gjera te gerrditshme per mue e them me tere sinqeritetin njerezor!


Ketu e ka pase vendin ky mendim imi!Gabimisht e kisha pas afishuar ne temen Sa i doni femijet e vegjel!!!!!!

anna
21-10-04, 11:34
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

Barbaroza
21-10-04, 14:18
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

:shock:

Krokodilli
21-10-04, 17:38
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

te pershendes sweet ANNA nuk e di per cilen revist e ke fjalen.......
shenja e Play Boy,,, nje lepurush me dy vesh te gjat :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:

anna
23-10-04, 13:16
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

te pershendes sweet ANNA nuk e di per cilen revist e ke fjalen.......
shenja e Play Boy,,, nje lepurush me dy vesh te gjat :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:


ahahhahaahha po shume mire de e paske marre vesh :wink:

ShEjToNkA
23-10-04, 13:27
A iu pėlqejnė tatuazhetė dhe prising????????????


Jo Hiqqqqqqqqqqqqqqqq! Shumė i akmė mėrzi, sa qė me pas mundėsi i ndaloi reptėsisht!!!! :evil:

ARMANI
23-10-04, 15:59
A iu pėlqejnė tatuazhetė dhe prising????????????


Jo Hiqqqqqqqqqqqqqqqq! Shumė i akmė mėrzi, sa qė me pas mundėsi i ndaloi reptėsisht!!!! :evil: shejtonka pse moj i ki merzi tatuazhete po me qellu i dashuri i yt qka ban ti :?: ja kput krahun a hahhahaha :wink:

ShEjToNkA
23-10-04, 22:41
A iu pėlqejnė tatuazhetė dhe prising????????????


Jo Hiqqqqqqqqqqqqqqqq! Shumė i akmė mėrzi, sa qė me pas mundėsi i ndaloi reptėsisht!!!! :evil: shejtonka pse moj i ki merzi tatuazhete po me qellu i dashuri i yt qka ban ti :?: ja kput krahun a hahhahaha :wink:


ARMANI , inshalla nuk qėllon se vajė halli pėr tė! Se me tė vėrtet aspak s'mė pėlqejnė!!

Krokodilli
24-10-04, 05:07
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

te pershendes sweet ANNA nuk e di per cilen revist e ke fjalen.......
shenja e Play Boy,,, nje lepurush me dy vesh te gjat :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:


ahahhahaahha po shume mire de e paske marre vesh :wink:

Po si jo Anna ,, nuk jemi qifti me i miri ne kete forum kot,,,, kuptojm njeri tjetrin,,, mpuqqqqq :wink:

Krokodilli
24-10-04, 09:04
Tung ju pershendes,, edhe pse i kom vet 2 tatto jam kunder tatto tek vajzat,, shum vajza te bukura shoh qe ja prishin bukurin vetes me disa tatto flutura, apo trendafil,,,, vajzave nuk ju ka hije tatto,, vetem ja prish bukurin vetes (po ashtu pas nje kohe gjithkush pendohet,, por pasi qe e ben tatto,, pendimi eshte i von) ,,,,, te pakten ky eshte mendimi im

bjondina_ch
24-10-04, 19:06
tung ju pershendes kjo tem shum me pelqen une i kam shum deshir tatto une e kam njo ne shpin kurse djemt me pelqejn kur i shoh me tatto :wink:

Gentiani
24-10-04, 19:10
tung ju pershendes kjo tem shum me pelqen une i kam shum deshir tatto une e kam njo ne shpin kurse djemt me pelqejn kur i shoh me tatto :wink:

Shkova ta bėjė njė Tatto menjėherė, por nuk e dijė se ēfarė ju pėlqen gocave :lol: :lol: :lol: :wink:

Ah was! http://www.mainzelahr.de/smile/genervt/tsts.gif

anna
25-10-04, 15:28
UNE I KAM 2 TATTO,, NJE NE KRAHUN E DJATHET, E KAM SHQIPONJEN,, KURSE NE GJOKS KAM NJE NE VOGEL --PLAY BOY--\\\\\play boy ne cfare kuptimi si emri i revistes a :?: :wink:

te pershendes sweet ANNA nuk e di per cilen revist e ke fjalen.......
shenja e Play Boy,,, nje lepurush me dy vesh te gjat :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:


ahahhahaahha po shume mire de e paske marre vesh :wink:

Po si jo Anna ,, nuk jemi qifti me i miri ne kete forum kot,,,, kuptojm njeri tjetrin,,, mpuqqqqq :wink:


100% e vertet ah flm :oops: :oops: edhe ti nje mpuqqq nga une :oops:

Krokodilli
26-10-04, 06:12
ja edhe nje mpuq anna,, do te vazhdojm me mpuqe deri sa te lodhemi :oops: :oops: :wink:

Murgesha
26-10-04, 09:02
ja edhe nje mpuq anna,, do te vazhdojm me mpuqe deri sa te lodhemi :oops: :oops: :wink:

Ani se ju zgjatet jeta, vetėm vazhdoni. :wink:

anna
26-10-04, 11:16
ja edhe nje mpuq anna,, do te vazhdojm me mpuqe deri sa te lodhemi :oops: :oops: :wink:ahahahhaha ja edhe nje mpuqqqqqqqqqqqq forever :wink:

Krokodilli
26-10-04, 16:20
ja edhe nje mpuq anna,, do te vazhdojm me mpuqe deri sa te lodhemi :oops: :oops: :wink:ahahahhaha ja edhe nje mpuqqqqqqqqqqqq forever :wink:

:oops: :oops: anna marre moj midis forumistave po mpuqemi pa u ndal,,, :oops: ,,,, :wink: ,, hajt se ska gja,, na kuptojn forumistat se te ri dhe ne dashrui ska marre :wink:

Gentiani
26-10-04, 18:08
A ju pelqejn tatuazhet dhe pirsing?

Unė nuk mund ta kuptojė atė ndjenjė qė munden ta kenė njerėzit pėr tatuazhet dhe pirsing!

Pse ore njerėz shėmtoni Natyrėn dhe vetėvehten ?! :wink: :lol:

anna
29-10-04, 10:46
ja edhe nje mpuq anna,, do te vazhdojm me mpuqe deri sa te lodhemi :oops: :oops: :wink:ahahahhaha ja edhe nje mpuqqqqqqqqqqqq forever :wink:

:oops: :oops: anna marre moj midis forumistave po mpuqemi pa u ndal,,, :oops: ,,,, :wink: ,, hajt se ska gja,, na kuptojn forumistat se te ri dhe ne dashrui ska marre :wink:

ashtu eshte loqki po qfar te bejme dashuria dashuria ..ah edhe nje mpuqqqqqq mos ta nin ty qy :wink:

Barbaroza
29-10-04, 11:16
A ju pelqejn tatuazhet dhe pirsing?

Unė nuk mund ta kuptojė atė ndjenjė qė munden ta kenė njerėzit pėr tatuazhet dhe pirsing!

Pse ore njerėz shėmtoni Natyrėn dhe vetėvehten ?! :wink: :lol:

Pajtohem me ty 100% Gentiani,por ka njerez qe nuk e shohin trupin e tyre!

mickoja
29-10-04, 18:47
Mua personalisht me pelqejn piercing dhe tattoo por jo qe te teprohet nga ketyre sbukurime,prshbl. si dikush qe e ka nje piercing ne hund me pelqen apo nje tattoo me nje simbol me pelqen shum....nuk me pelqejn ato qe e kan ter trupin me tattoo apo me piercing

Sopranos
29-10-04, 19:39
tung tung,, nuk sho asgje te keqe tek tatto apo piercing,, por normal jo te tepruara,,,, une per vete kam nje tatto ne gjoks,, shqiponjen me dy krena,,, ju pershendes :wink:

vendasi
23-10-05, 21:08
Mua me pelqejne femrat qe kane ne njeren ane te hundes!!!!!!

Sy_kaltra
23-10-05, 21:17
kam nje ne kthiz :oops: kurse ne veshin e djatht kam 4 e ne te majt 3.. :oops: :D e ne hund e kam mangu valla :P

vendasi
23-10-05, 21:24
ku ni kthize :) Yammy
A ka dimant bile?

Sy_kaltra
23-10-05, 21:24
jo ska valla spo ka kush mema blejt me diamant :P

vendasi
23-10-05, 21:28
Ska lidhje nese nuk ka diamant se syte e tu jane sikur diamant haha..... :)

Sy_kaltra
23-10-05, 21:29
Ska lidhje nese nuk ka diamant se syte e tu jane sikur diamant haha..... :)ahhahahhaaaaaaa :oops: :P Flm.. :wink:

Krokodilli
24-10-05, 11:39
jo ska valla spo ka kush mema blejt me diamant :P


vetem nje vesh kam te shpum,,,,
diamant tingellon i qmuar por vothi i diamantit nuk ben me shum se $300, diamanti qmohet kur ka madhesi te duhur 1/2 e kg-s etj se per nje pal voth ... nuk llogaritet

Sy_kaltra
24-10-05, 12:25
jo ska valla spo ka kush mema blejt me diamant :P


vetem nje vesh kam te shpum,,,,
diamant tingellon i qmuar por vothi i diamantit nuk ben me shum se $300, diamanti qmohet kur ka madhesi te duhur 1/2 e kg-s etj se per nje pal voth ... nuk llogaritetani hajt blema ti bre se as ato 300$ spo ka kush memi dhan . :P

Krokodilli
24-10-05, 12:34
jo ska valla spo ka kush mema blejt me diamant :P


vetem nje vesh kam te shpum,,,,
diamant tingellon i qmuar por vothi i diamantit nuk ben me shum se $300, diamanti qmohet kur ka madhesi te duhur 1/2 e kg-s etj se per nje pal voth ... nuk llogaritetani hajt blema ti bre se as ato 300$ spo ka kush memi dhan . :P

sy_kaltra per nje vajz te mir,,,, nje moter si ty me deshir ta kisha dhan nje voth qe se kam perdor , veq nese vendosi mi shpu edhe veshin tjeter :lol: ,,
sa per $300 ma jep nje arsye ma te madhe qe ke mbet keq per ato $300,, edhe une do ti dergoj,, po jo per voth 8)
pershendetje

Barbaroza
24-10-05, 18:34
Mua me pelqejne femrat qe kane ne njeren ane te hundes!!!!!!


Nuk i adhuroj aspak piercing ne hunde,ne kerthize apo gjetiu perveq ne vesh ku edhe vete i kam 3 vrima!

vendasi
25-10-05, 15:49
Pse jo barbaroza???? :?:

Barbaroza
26-10-05, 17:27
Pse jo barbaroza???? :?:

Sepse nuk me duket njerezore apo diqka qe ta shton bukurine.Keshtu mendoj une!!!

anna
26-10-05, 22:24
I kam 5 vath ne nje vesh....kisha pas deshire me pas nje ne mjekerr amo hala se kam bo :wink: :wink:

Arb
27-10-05, 01:27
I kam 5 vath ne nje vesh....kisha pas deshire me pas nje ne mjekerr amo hala se kam bo :wink: :wink:

Nale veten cike bre...

Po e mlon krejt ftyren me keta dreq vathe (a cka jane kta)...

Krokodilli
27-10-05, 06:59
A keni ndonje shpuese???? :lol: :lol: :shock:
po besa e kam nje shpuese

Krokodilli
27-10-05, 07:03
I kam 5 vath ne nje vesh....kisha pas deshire me pas nje ne mjekerr amo hala se kam bo :wink: :wink:

ne mjekerr :shock: :lol:
gjithkun kam pa voth ,, po ne mjekerr nuk kam ndegju ende

personalisht kam pa ne
vesh
gjuhe
hund
buze
kerthize
ne maje te ....
ne qafe

po ne mjekerr :shock: :shock:

ishalla te rrin mire Anna pasi te vendos :wink:

Domira
27-10-05, 20:53
E kam nji piercing ne krthize :oops: :lol: :lol:

Murgesha
27-10-05, 20:59
Valla moj Domirė edhe unė e kam njė voth po mė mirė spo tregoj se ku. :lol: :lol: :oops: :oops:

Domira
27-10-05, 22:08
Valla moj Domirė edhe unė e kam njė voth po mė mirė spo tregoj se ku. :lol: :lol: :oops: :oops:

E pse moj me te ardh marre me tregue kur s'te ka ardhe marre me e vendos aty :lol: :lol: :lol:

anna
27-10-05, 22:40
I kam 5 vath ne nje vesh....kisha pas deshire me pas nje ne mjekerr amo hala se kam bo :wink: :wink:

ne mjekerr :shock: :lol:
gjithkun kam pa voth ,, po ne mjekerr nuk kam ndegju ende

personalisht kam pa ne
vesh
gjuhe
hund
buze
kerthize
ne maje te ....
ne qafe

po ne mjekerr :shock: :shock:

ishalla te rrin mire Anna pasi te vendos :wink:


ahahhahahahahaha po qe osht diqka origjinalee per ate e kam krejttt ahahaaahahaa po jo jo mos u tut se nuk e kam ne plan njhere per njhere....te pershendes anna

anna
27-10-05, 22:41
I kam 5 vath ne nje vesh....kisha pas deshire me pas nje ne mjekerr amo hala se kam bo :wink: :wink:

Nale veten cike bre...

Po e mlon krejt ftyren me keta dreq vathe (a cka jane kta)...


ftyrennnn???!!!! jo bree Arb....veq ne vesh i kam se ne ftyree joo haloo.... :D

vendasi
30-10-05, 00:29
Valla moj Domirė edhe unė e kam njė voth po mė mirė spo tregoj se ku. :lol: :lol: :oops: :oops:
Hem,Murgesha mund me paramendu ku,ne qoftese aty athere,yes Thats HOoooooooooooT :roll:

vendasi
30-10-05, 01:23
Mua me pelqejne tatuset dhe pirsingu edhe pse nuk kam vetem asnje por te femrat i kam merak tatuset psh ne gilze te kames por ndonje tatu te vogel dhe te embel.

Flaka_1
30-10-05, 01:25
Piercing_____Po
Tatto__________Jo

Gentiani
30-10-05, 21:28
Akupunturė kineze e paskeni shėndėrruar :lol: :lol: :wink:

dr1ta
05-11-05, 10:04
Kam deshire , edhe bile shpesh jam nis per te ber nje piercing ne hune , por e di ce behem pishma tani dhe vetem me mbet edhe nji bir ne hune :lol:

Dea IS
16-03-06, 16:44
Kam deshire ta kem nje ne mes mjekrres dhe buzeve ose ne hune, por per shkak te punes qe beje ku duhet te dukem shume serioze nuk mundem

E|iza
12-06-06, 00:40
une per veti e kam nje ne Kthize e ne njerin vesh kam dy e ne tjerin kam nje

prishtinasi
13-06-06, 00:28
ne vetull njo!:wink:

Zero Cool
13-06-06, 03:34
Valla moj Domirė edhe unė e kam njė voth po mė mirė spo tregoj se ku. :lol: :lol: :oops: :oops:
le le se e di ku ke ti voth, ty te pershendes,
Une skam por kjo gjytyrymja ( si me than kjo qe shkoj me ta, ) e ka nje ne klitoris (perveq tjereve) dhe kjo me ben te ndjehem hmmm shume shume mire derisa ja lepije.
Hajt atsh mos em shtini me fol sende pa lidhje a ... :P

P.S.: ahahahah gjytyryjma ka mem myt kut ta lexon :P:P

Zero Cool & Zoti

Zero Cool
10-07-06, 13:58
I Like It
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/piercing.gif

Prishtinasja_
30-07-06, 09:17
Une nuk kam asnje piercing dhe nuk me pelqejn fare piercing ne kerthiz, hundė etj. etj.


Per vete kam vetem ka 2 vrima ne dy veshet :biggrin:

Artisti
30-07-06, 12:55
Une nuk kam asnje piercing dhe nuk me pelqejn fare piercing ne kerthiz, hundė etj. etj.


Per vete kam vetem ka 2 vrima ne dy veshet :biggrin:


d.m.th 4 vrima ne dy veshet hahahahhahahhahaha

.

Prishtinasja_
30-07-06, 17:59
Po de Artist !! Ne njeri veshė 2 e ne tjetrin 2 :biggrin: !!

Matematika ime 4 po mi qet :biggrin: :biggrin:

d.m.th 4 vrima ne dy veshet hahahahhahahhahaha

.

aLbaChiCk
02-08-06, 21:46
Un kam nje piersing ne kerthiz ndresa ne njerin vesh kam tre e ne njerin kam dy voth :smile: e ti zero cool sdi per cilen gjytyryme e paske pas fjalen tu kisha lut te tregosh :eek:

Zero Cool
03-08-06, 09:23
Un kam nje piersing ne kerthiz ndresa ne njerin vesh kam tre e ne njerin kam dy voth :smile: e ti zero cool sdi per cilen gjytyryme e paske pas fjalen tu kisha lut te tregosh :eek:
Mos ui kallxo krejtve moj cnccncncncnc, ahahahahah loqki e din ti qka pom vet ktu ne pb qy :p

aLbaChiCk
03-08-06, 11:36
Zero Cool d.m.th un gjytyryme a :redface: ooo veq mos te ardhsha ty atje e din ti qka te gjen kam met lidh si ajo ne at avatarin qe e ke postu para do dite

Zero Cool
03-08-06, 12:18
Zero Cool d.m.th un gjytyryme a :redface: ooo veq mos te ardhsha ty atje e din ti qka te gjen kam met lidh si ajo ne at avatarin qe e ke postu para do dite
ahahahaha loqki jo bre qfare gjytyrymke ti qy ahahahahase kam bo mend qe e lexon kuku ke mem myt tash ahahahahahahaha kissss ty

aLbaChiCk
03-08-06, 12:23
eeeeeeee loqki nuk thojn kot "ndasht ndasht se vet ke dasht" edhe ti tash ke shkru edhe duhet me e pagu :P

seriozja_19
04-09-06, 18:25
...jo sepse ateher mami keshtu e ben ftyren: :mad:

Zero Cool
05-09-06, 11:19
...jo sepse ateher mami keshtu e ben ftyren: :mad:
ti nuk ban me pas se je serioze qy :p

Paradox_13
05-09-06, 11:29
Edhepse nuk e mbaj mend me kan then se diten qe u linda ma shpuan veshin e djathte,vothin e kam mbajt nje kohe te gjat por ja qe sot ma nuk e mbaj..

ZeShKaNee
13-09-06, 22:57
Ne veshin e djatht kam 3 e ne te majt 3 Mjafton

Lulebora-
11-11-06, 22:50
pershendetj krejtve mua personalisht me pelqejn shum tatuazhet edhe pse skam asnja se tutna me ba,me pelqen me pas nja te kyci i kembes emrin tim me shkronja kineze apo naj motiv.Po ashtu edhe pirsing,vathet me pelqejn shum kam nje lart ne vesh.

Jo nuk me pelqejn hiq

Albanian eX|PerT
12-11-06, 04:51
Mua nuk me pelqejne.

Albanian eX|PerT

Gaga
12-11-06, 15:16
E kam nja ne gjiks shqiponjen

Arb
12-11-06, 18:07
Vec rune veten...

Zero Cool
12-11-06, 21:00
Op me pelqejne shume :

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/piercing.gif

jadore
12-11-06, 22:08
A ju pelqejn tatuazhet dhe pirsing?

Unė nuk mund ta kuptojė atė ndjenjė qė munden ta kenė njerėzit pėr tatuazhet dhe pirsing!

Pse ore njerėz shėmtoni Natyrėn dhe vetėvehten ?! :wink: :lol:

...pirsing .. edhe ate kohe kur ishe "inn "ky trend , me rrenqethej trupi vetem kur e e shinja dhe paramendoja si shpurje te pa nevojshme ne trup ,,,
ndersa per tatuazh , them qe deri sa eshte falsifikati shpetim nga Zoti ,po pse jo, ne kohen kur ishte mode e bartja si imitim (kane kalu ndoshta 8-9 vjet qe atehere ), jepte nje imixh te veqante ne raste te veqanta ... dhe kjo mode kaloj ,, sot kur shof dike me keto me duket diqka demode ..

Guri i madh
13-11-06, 23:28
une si ri kam vizatue nji tatuazh jo si tani te njerzit qe e kan profesion po tani me vjen turp nga ky tatuazh edhe veres me duhet me vesh diqka me mang te gjata njeriu kurr nuk duhet te pendohet pse nuk e kam ba nji tatuazh po ka me u pendue pse e kam ba nji tatuazh

Zero Cool
19-11-06, 11:55
...pirsing .. edhe ate kohe kur ishe "inn "ky trend , me rrenqethej trupi vetem kur e e shinja dhe paramendoja si shpurje te pa nevojshme ne trup ,,,
ndersa per tatuazh , them qe deri sa eshte falsifikati shpetim nga Zoti ,po pse jo, ne kohen kur ishte mode e bartja si imitim (kane kalu ndoshta 8-9 vjet qe atehere ), jepte nje imixh te veqante ne raste te veqanta ... dhe kjo mode kaloj ,, sot kur shof dike me keto me duket diqka demode ..

Eeeeeee pleqni he pleqni, dmth kur ke qene e re i ke bajt per vete kane qene te mira kurse tani jane demode, keshtu kane menduar edhe ata para teje per gjera te caktuara...

Zero Cool
19-11-06, 11:57
une si ri kam vizatue nji tatuazh jo si tani te njerzit qe e kan profesion po tani me vjen turp nga ky tatuazh edhe veres me duhet me vesh diqka me mang te gjata njeriu kurr nuk duhet te pendohet pse nuk e kam ba nji tatuazh po ka me u pendue pse e kam ba nji tatuazh


Dy gjera ketu:
1. A nuk mendojshe qe ke mu plak kurr a ?
2. Tatuazh pa domethanje politike apo emer personi,... duhet te zgjedhesh dhe kurre nuk do te jete jasht modes.

Guri i madh
19-11-06, 22:20
Dy gjera ketu:
1. A nuk mendojshe qe ke mu plak kurr a ?
2. Tatuazh pa domethanje politike apo emer personi,... duhet te zgjedhesh dhe kurre nuk do te jete jasht modes.


haaaa nuk esht problemi tek mosha se kam disa koleg te punes edhe shum ma te vjeter qe ende vizatojn tatuazha .

po edhe nuk ka domethanje politike esht nji fotografi e vizatuar po kurrfar emri po tani nuk me duket jo normale

Prishtinasja_
20-11-06, 08:56
Ēdo njeri le te beje si do vet, ama, mua personalisht nuk me pelqejne aspak .....</SPAN>

Elina
17-04-07, 16:09
Ne veshin e djatht kam dy voth e ne te majtin kam vete nje :biggrin:

Paradox_13
24-04-07, 08:09
Edhepse nuk e mbaj mend me kan then se diten qe u linda ma shpuan veshin e djathte,vothin e kam mbajt nje kohe te gjat por ja qe sot ma nuk e mbaj..

Na ishte keshtu dikur,e tash po me duket do ta shpoj edhe te majtin,...ma mire se sa ta pres....

vjeshta
24-04-07, 12:55
Ne te dy veshet nga nje ,kujtim ng gjyshja ,nuk mendoj me pas ma teper .

Arkza
24-04-07, 15:37
Po ashtu edhe uen veq nje here i kam te shpum vesht ... dhe sme pelqen qe ti boj dy=here:redface:

LuLjaa
05-05-07, 15:49
Arkza ele une qashtu bile nana mi ka pas shpy , haj hajj sa kam pas kajt per keta se um kan pas dhimt shume :D :D

Arkza
06-05-07, 11:05
Arkza ele une qashtu bile nana mi ka pas shpy , haj hajj sa kam pas kajt per keta se um kan pas dhimt shume :D :Dhahahahahahh Lulja jo un i kam shpu vesht te dajt bile ate e kam edhe kusherin(eshte plake) eshte e martuar te djat e Mij dhe na dha nga dy Voe te Pulave qe me na mashtru mos me kajt hahahahahha
veq e maj mend se hiq sme kan dhimbte e as skam kajte Tri motra per njehere i kemi Shpu vesht dhe kurr ate dit se harroj

LuLjaa
06-05-07, 14:53
Arkza hahahahaha ani ty qe ti paska shpu vesht koka kan pak e lagret , a mu nana jem valla se t'ish kan tjeter kush nashta edhe i kisha mshu boks prej dhimtes hahahahaha e po nane ēka mi ba veē ma boje qe qika jem qe u ba ama kot une kaj e kaj allah :D :D

RiannA
14-05-07, 14:03
Jo valla nuk kam...se nuk mka lan mami me bo....se di qysh isha duk tash me mpas lan mami hahaha

aLbaChiCk
17-05-07, 16:18
I kam pas do e tash e kam vendu edhe ne hund

luckyman
18-05-07, 13:20
I kam pas do e tash e kam vendu edhe ne hundSi duket qenke e fshtir(agresiv):biggrin: ?!

aLbaChiCk
18-05-07, 19:43
pse e fshtir luckyman?

Virti
18-05-07, 20:15
... nauk! :cool:

jadore
25-06-07, 03:35
valla , mbasi deri me tash nuk ju kam rrejte kurr , po behem e sinqert edhe po tregoj edhe tash , po edhe ate tatuazh ; nejse ne gjuhen moderne thirret korrekture estetike ,ja besova kishe keto korigjime Institutit 'Guinot 'te perpunoj buzet , vetullat , dhe vijezimin e poshtem te syrit , shume here them qe qka ta bene mendja e kokes nuk ta bene as kush , nuk po ankohem qe me kushtoj nje dreq e gjysme se veq e dita, por po ankohem per ndjesin qe ende me duket qe nga shpurjet e shumta sikur te me jete qepur ne tegela te maqines qepse pjeset e caktuara ne ftyre ,ngushllim deri sa te harrohet kjo ndjesi po gjeje vetem ne punen perfekte te keti instituti , cfare ti besh , duke u plak e duke u tranu thote mama jeme ..

prishtinasi
25-06-07, 22:47
po...kam...edhe shpesh iki nga magnetat...

luckyman
01-07-07, 23:53
Piercing nuk kamé ,vetem tatuazha kamé disa neper trup.

Arkza
17-11-07, 13:09
Kam Nje Pytje kush din rrethe kesaj !!! r kam nje Shok dhe e ka nje Tatuazhe ne Dor por thuja e ka krejt doren d.m.th ne Siper te Shuplakes dhe ka shuem deshir te JEK Tatuazhen por sipas tij ka Frik se nuk Jeket !!!?

Pra a Din kush mem Tregu se a jeket ajo !!?

luckyman
17-11-07, 23:10
Kam Nje Pytje kush din rrethe kesaj !!! r kam nje Shok dhe e ka nje Tatuazhe ne Dor por thuja e ka krejt doren d.m.th ne Siper te Shuplakes dhe ka shuem deshir te JEK Tatuazhen por sipas tij ka Frik se nuk Jeket !!!?

Pra a Din kush mem Tregu se a jeket ajo !!?Me pshtym, mundet me e hjek!!

aLbaChiCk
17-11-07, 23:37
Kam Nje Pytje kush din rrethe kesaj !!! r kam nje Shok dhe e ka nje Tatuazhe ne Dor por thuja e ka krejt doren d.m.th ne Siper te Shuplakes dhe ka shuem deshir te JEK Tatuazhen por sipas tij ka Frik se nuk Jeket !!!?

Pra a Din kush mem Tregu se a jeket ajo !!?

Arkza ne Gjermani hjeket e per ne Kosov se di motrushe.Ktu asht nji metod qe hjeket tatoo-ja me laser (Tattoolaser TL1 )

P.s Tatto skam ende po ne plan e kam qe sa e hala se bona e piersings kam plot ahahah :biggrin:

Gjumashja
22-11-07, 23:36
tatuazhet nuk me pelqejn....pirsingat i adhuroj

Gjumashja
22-11-07, 23:39
jam ne shqyrtim se siper per ne hund....se edhe ashtu e kam formen e hundes te posaqme per pirsing....kurse ne vesh dhe vende te caktuara imbaj...

valiii
22-11-07, 23:44
jam ne shqyrtim se siper per ne hund....se edhe ashtu e kam formen e hundes te posaqme per pirsing....kurse ne vesh dhe vende te caktuara imbaj...


Si psh ............................:smile: :confused:

Elina
22-11-07, 23:49
Ne veshin e djatht kam dy voth e ne te majtin kam vete nje :biggrin:


Kam vendose qe ketij veshit te djatht tja shtoj edhe nje voth :tongue:

Gjumashja
22-11-07, 23:49
Si psh ............................:smile: :confused:

nuk eshte interesante te tregohen....

Virti
23-11-07, 00:07
hiē! :tongue:

emine
17-05-08, 22:42
JO!Si du hiq as tatoo as pirsing,,,,,,

teutaA
07-09-08, 01:10
tatoo po me pelqejn shumm se shpejti kam me ba nje

lyra2
07-09-08, 01:15
..shume me pelqen me ba nje shqiponje,nje tatu dhe nje zingjir me qit mbi seter ,bet rrin a?

Rizuana
07-09-08, 09:13
..shume me pelqen me ba nje shqiponje,nje tatu dhe nje zingjir me qit mbi seter ,bet rrin a?

:biggrin: :wink:

Arkza
07-09-08, 13:24
Kurren e Kurres s'dote boj nje gje te till dhe te Nervitshme ... I Urrej me gjithe shpirt !!!! :redface:

Alkimisti_ch
07-09-08, 13:44
Nuk me pelqen asnjera. Jo ēdo gje e kohes mund te jete e mire. Bile sa i perket tatove nese ju kujtohet ktuniher djemt shqiptar kur shkonin ne sherbim ushtarak te ish - kriejeses artificiale jugoslavis shume prej tyre e benin ne pjesen e poshtme te kraherorit apo gjetiu ne forme te tatove shkurtesen e armates jugoslave (JNA) e masanej shume prej tyre kur filloi terrori ne KS i kam degju tek pyesin se si munden me hjek e te ngratit per mos me u dok ajo shenje tan veres jan pjek prej diellit se skan guxu me dal ne maica, se u doke shenja e kjo rake qe ti je identifiku me te...ah mjerim he...
E per pircing kam pershtypjen se kafesheve ju rrin me mire...ju mund te ma merrni per konservatizem por me besoni se nuk do te kisha mundur ta puthja nje vajze qe mban pircingun ne buze apo ne gjuhe....shume perverze dhe e papastert me duket...sorry per ata qe e mbajne....

Jana
07-09-08, 14:06
S'jam kunder ...Por as nuk me pelqejn...
Personalisht se kisha bo....

>>{SpOnGeBoB}<<
07-09-08, 14:09
Ev shoq kom vendosen edhe une ba nja si qikjo qika ne foto


http://www.tattoosuche.com/images/ruecken-tattoo.gif

o njo qasishne si e ka pasen shejtonka

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10001/thumb_shqipe.gif

Amo halo nuk kom vendosen cilen ahahahahah

Arkza
07-09-08, 14:12
Ev shoq kom vendosen edhe une ba nja si qikjo qika ne foto


http://www.tattoosuche.com/images/ruecken-tattoo.gif

o njo qasishne si e ka pasen shejtonka

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10001/thumb_shqipe.gif

Amo halo nuk kom vendosen cilen ahahahahahDajko te Perferoj asnjehere !!!
Sikur me te njoft dhe sikur vllaut tim , per te nmiren tend nuk e bon fare !
Heret a Von dote Pendohesh per nje marri te Till !!
Nese e bon , boje nje te vogelllllllll edhe ate pas Krahut qe kur te Pendohesh mos shihet shpesht !!!
Ju flm per Mir-kuptim Dajko ... :tongue:

jadore
07-09-08, 14:19
Dajko te Perferoj asnjehere !!!
Sikur me te njoft dhe sikur vllaut tim , per te nmiren tend nuk e bon fare !
Heret a Von dote Pendohesh per nje marri te Till !!
Nese e bon , boje nje te vogelllllllll edhe ate pas Krahut qe kur te Pendohesh mos shihet shpesht !!!
Ju flm per Mir-kuptim Dajko ... :tongue:

Arkeza , anti patriote. ti keshtu-a..!!

dajkoja i Arkezes , ngo zhadoren ti bone edhe ate te dyten , ne shpatulla , a dine sa bukur dukesh veres , nje maice me tregera , shtoj diku 10 kg peshe , lanacin ne qafe mos e harro , mundesishte me cabrio , prefero te veshur ngjyren ose kuq e zi ose bardhe ,edhe nje rruge e dy pune sa here vjen veres ne vendlindje kah Serbia , i kop dushmanat , ( kjo per mu eshte veper patriotike moderne ) plus asaj krejte vendasit te shofin me sy zili , atehere me plot goje te thone shatci...
a jemi a nuk jemi shqiptare , kujtoni gjithmone ne keso situata .. o sa mire te jesh shqipe ..

Arkza
07-09-08, 14:22
Arkeza , anti patriote. ti keshtu-a..!!

dajkoja i Arkezes , ngo zhadoren ti bone edhe ate te dyten , ne shpatulla , a dine sa bukur dukesh veres , nje maice me tregera , shtoj diku 10 kg peshe , lanacin ne qafe mos e harro , mundesishte me cabrio , prefero te veshur ngjyren ose kuq e zi ose bardhe ,edhe nje rruge e dy pune sa here vjen veres ne vendlindje kah Serbia , i kop dushmanat , ( kjo per mu eshte veper patriotike moderne ) plus asaj krejte vendasit te shofin me sy zili , atehere me plot goje te thone shatci...
a jemi a nuk jemi shqiptare , kujtoni gjithmone ne keso situata .. o sa mire te jesh shqipe ..Pooo praaa s'ka me mir se te jesh Shqipe !!!
Por kjo asgje s'dote thot qe te kesh nje marri te till !!!
Heret a Von dote Pendohet ... Bile bile edhe ti dote Pendohesh per kete Postim !!!

>>{SpOnGeBoB}<<
07-09-08, 14:27
Arkeza , anti patriote. ti keshtu-a..!!

dajkoja i Arkezes , ngo zhadoren ti bone edhe ate te dyten , ne shpatulla , a dine sa bukur dukesh veres , nje maice me tregera , shtoj diku 10 kg peshe , lanacin ne qafe mos e harro , mundesishte me cabrio , prefero te veshur ngjyren ose kuq e zi ose bardhe ,edhe nje rruge e dy pune sa here vjen veres ne vendlindje kah Serbia , i kop dushmanat , ( kjo per mu eshte veper patriotike moderne ) plus asaj krejte vendasit te shofin me sy zili , atehere me plot goje te thone shatci...
a jemi a nuk jemi shqiptare , kujtoni gjithmone ne keso situata .. o sa mire te jesh shqipe ..


Ahahahahahahahah Zhade, o pasha zotin qysh ka thane ajo mama jote jepja hakun, amo sa here te shkrush vetum qysh duhet shkrun ti :tongue: Valla edhe mue qajo e dyta mu dok ma e mire mi jete njeriut syte ne tatoo bile edhe per Elinen e kom pas menue nji qasishne edhe e pata pyt shejtonken ku e ka ba, amo nuk kallezoj katije, kopjen ta jepi thojke :tongue::tongue:

O valla ti Arkzo mu pendu hiq amo vetum kqyrsha cilla i bjen ma mire. A pernime edhe llanecin e dukatit kur ta vnoj :tongue::tongue: ev shoq qfare as maic nuk kam me pas nevoje me veshen ahahahahahahah:tongue:

jadore
07-09-08, 14:34
Pooo praaa s'ka me mir se te jesh Shqipe !!!
Por kjo asgje s'dote thot qe te kesh nje marri te till !!!
Heret a Von dote Pendohet ... Bile bile edhe ti dote Pendohesh per kete Postim !!!

ai ARKEZA edhe ti pse bre po ja bone djalit bajat ..
ngo ..
tash Mic Sokola tont dajt nuk mujin me kone , se ka kalu vakti ..
keshtu e bone nje tatush , ose me shqiponje , ose prej fotos se ismajl Qemajl beut , ose me te Kastriot Skender beut ,
edhe ma kujtut bile bile dajes tond marre duhet me i ardhe qe ka prit deri tash , qe veq nje shembull po ta jap , mbeta pa mand kur e pash ne krahun e burrit te shoqes time , eshte britanez me origjine punon prane Uashingtonit si keshilltare i politikes se jashtme per vendet e botes ne zhvillim , edhe tash herifi vetem pse u martu me shoqen teme shqiptare e kish bo shiponjen po ja 10 cm ne krah te zeze edhe poshte saj daten e takimit te pare ..
prej sot e ate dite qysh e llogarita kete vere kishin 7 vjet njohje , tash paramendoj ti sa bukur kur del dhe ec ai rrugeve te Johanesburgut dhe shqiponja ne krah te tij valvitet ..
daja spongi .. ngutu.a

Arkza
07-09-08, 14:38
Ahahahahahahahah Zhade, o pasha zotin qysh ka thane ajo mama jote jepja hakun, amo sa here te shkrush vetum qysh duhet shkrun ti :tongue: Valla edhe mue qajo e dyta mu dok ma e mire mi jete njeriut syte ne tatoo bile edhe per Elinen e kom pas menue nji qasishne edhe e pata pyt shejtonken ku e ka ba, amo nuk kallezoj katije, kopjen ta jepi thojke :tongue::tongue:

O valla ti Arkzo mu pendu hiq amo vetum kqyrsha cilla i bjen ma mire. A pernime edhe llanecin e dukatit kur ta vnoj :tongue::tongue: ev shoq qfare as maic nuk kam me pas nevoje me veshen ahahahahahahah:tongue:........:rolleyes: :tongue: :biggrin:
O te jekt Zoti ty hoooooo , mos breeeee se Pendoheshhhhhhhhhhhhhhhhh ki mem than e une ty ko me te nem qe s'me ke ngu ... :mad:

Arkza
07-09-08, 14:42
ai ARKEZA edhe ti pse bre po ja bone djalit bajat ..
ngo ..
tash Mic Sokola tont dajt nuk mujin me kone , se ka kalu vakti ..
keshtu e bone nje tatush , ose me shqiponje , ose prej fotos se ismajl Qemajl beut , ose me te Kastriot Skender beut ,
edhe ma kujtut bile bile dajes tond marre duhet me i ardhe qe ka prit deri tash , qe veq nje shembull po ta jap , mbeta pa mand kur e pash ne krahun e burrit te shoqes time , eshte britanez me origjine punon prane Uashingtonit si keshilltare i politikes se jashtme per vendet e botes ne zhvillim , edhe tash herifi vetem pse u martu me shoqen teme shqiptare e kish bo shiponjen po ja 10 cm ne krah te zeze edhe poshte saj daten e takimit te pare ..
prej sot e ate dite qysh e llogarita kete vere kishin 7 vjet njohje , tash paramendoj ti sa bukur kur del dhe ec ai rrugeve te Johanesburgut dhe shqiponja ne krah te tij valvitet ..
daja spongi .. ngutu.aPor ai s'eshte Mysliman Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Jadorkeeeeeeeeee nncncncncnc o Fal koft ty bre qe je me emadhe se une dhe koxha je e nalt me shkoll edhe pse nganjehere po Filozofon si shume me do sene hiq s'po pajtohem me ty por ketu s'po muj te them me shume se me vjen marre kam Respekt sado pak per ty por Jador je gabim ketu shume neve Feja nuk na Lejon keto eshte shume gjynah Plus kesaj heret a von dote pendohet ky vet !!!
Dhe per veq Kesaj ti po ja Ndihmon kete Drejtim te pakten Hesht de Jadore le te merre kete Vendim vet qyyyyyyyyyy :mad:

>>{SpOnGeBoB}<<
07-09-08, 14:49
Jo valla shume mire e ka Jadore qate te dyten kom vendosen me vnue edhe ata ka te shkoj me limuzine nje llanec ne qafe edhe nji llanec tjeter tu e cillen ne gisht edhe kur te ja lshoj zanin konges o sa mire qe jam shqiptar e beqar.

http://www.youtube.com/watch?v=KVA572sJjKg


bile njo ma te vogel jam tu mendue qaty ma poshte edhe nji ma te vogel me qiten te lugi

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10001/thumb_shqipe.gif

se fill qikjo tana thote qe ja kom vjedhen

jadore
07-09-08, 14:49
Por ai s'eshte Mysliman Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Jadorkeeeeeeeeee nncncncncnc o Fal koft ty bre qe je me emadhe se une dhe koxha je e nalt me shkoll edhe pse nganjehere po Filozofon si shume me do sene hiq s'po pajtohem me ty por ketu s'po muj te them me shume se me vjen marre kam Respekt sado pak per ty por Jador je gabim ketu shume neve Feja nuk na Lejon keto eshte shume gjynah Plus kesaj heret a von dote pendohet ky vet !!!
Dhe per veq Kesaj ti po ja Ndihmon kete Drejtim te pakten Hesht de Jadore le te merre kete Vendim vet qyyyyyyyyyy :mad:

Arkeze , mos me tute de tash , mos hyne ka feja , po done me thone ti qe perpak e humba xhehnetin une-a...!!!
ja kjo valla nuk shkone , krejte jeten tu kqyre me vepru e mendu drejte , vetem pse i bona buzet correkture.. ajo tatoo eshte , sa me i theksu pak, shkova ne xhehnem-a..!!!

jaaaa me la pa koment tash , hajt more shku per shku une atje ... boni ,boni Spongi a po ndine , baram te kam ne ate dynja atje edhe ty,e nuk mbes e vetemja prej forumit ..

Arkza
07-09-08, 14:52
No Coment !!! :mad:

jadore
07-09-08, 14:59
No Coment !!! :mad:

pse qik no coment ,
prit moj se mu kujtu edhe syte i kam bo , a e dine vijen e poshtme te syrit aty ku jane qerpiket , ate diqysh po del syri si filgjane , edhe per 2 vjet me kane garantu qe nuk me hjeken bile ..
prit prit se mu kujtu ,tash per dy sende nuk me mbane xhehnemi , apet po duhet me u kthy ne xhehnet ,
uh qe mu hjek derti ,

>>{SpOnGeBoB}<<
07-09-08, 15:08
No Coment !!! :mad:

Arkzo rri urte se valla ta thirri daden qetash ne telefon.

Na hajgare po bojna, halo nuk e kam ba trupin teneqe te kerrit me ngjiten qasine llamarina

selvija
07-09-08, 15:30
nje e kisha bere ama shum shum te vogel,,veq qka shifet me sy,,

Dardan Kastrati
07-09-08, 15:33
Jo aspak nuk me pelqejne tatuazhet .......

gazi-de
07-09-08, 15:42
Ase mua hiq,edhe i urrej bile:mad:

Arkza
07-09-08, 15:43
Arkzo rri urte se valla ta thirri daden qetash ne telefon.

Na hajgare po bojna, halo nuk e kam ba trupin teneqe te kerrit me ngjiten qasine llamarina.......:smile: ......:wink: qashtu Dajko .... :cool:

Angel_
08-09-08, 17:17
Jo nuk um pelqejn kjo eshte edhe arsyeja pse nuk kam........

uck_aksh
09-09-08, 22:18
hahahhaha po me pelqejn shiko
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tatuzha.jpg

Zero Cool
29-06-09, 17:32
http://i274.photobucket.com/albums/jj250/khartfunny/best-funny-pictures_weird-piercing_.jpg

roadrunner
07-10-09, 13:13
http://static.pyzam.com/img/funnypics/1/mowerpyzam.jpg

shfletuesi_
07-10-09, 13:30
Jo aspak.. Bilem po te isha une do e beja me ligj per personat qe bejn tatuazh te paguajn tatim shtetit

Urata
07-10-09, 14:19
Jo aspak.. Bilem po te isha une do e beja me ligj per personat qe bejn tatuazh te paguajn tatim shtetit


piercing dhe tatuazhet me trishtojne....!!!!!!

Peja-Boy
07-10-09, 14:21
http://static.pyzam.com/img/funnypics/1/mowerpyzam.jpg

http://members.aon.at/rainhard.posch/tattoo.jpg

uck_aksh
07-10-09, 17:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/SexyTattoo.jpg

shfletuesi_
07-10-09, 17:59
piercing dhe tatuazhet me trishtojne....!!!!!!

Vetem njerezit Negativa me duket i bartin hahaha ose per mes tyre mundohen ti trembin te tjeret..

Qika^Me^Kule
07-10-09, 18:35
Vetem njerezit Negativa me duket i bartin hahaha ose per mes tyre mundohen ti trembin te tjeret..

pse e thua ti ket??? mendon se nje tatuazh,,,, te ben negative a?

mua personalisht em pelqejn dhe asgje nuk kan te bejn me nevativ sic e thoni ju Shfletuesi....

S.P KJO cka ka te keqe???
http://www.forumivirtual.com/attachments/makiazhi-dhe-mirembajtja-lekures/1465d1220608130-tatuazhe-elizatattoo1.jpg

teutaA
07-10-09, 18:37
shum me pelqejn por jo me tepru nje tatoo mjafton :smile:

Qika^Me^Kule
07-10-09, 18:42
shum me pelqejn por jo me tepru nje tatoo mjafton :smile:

Te njejtin mendime kam dhe une teuta.....

teutaA
07-10-09, 18:45
Te njejtin mendime kam dhe une teuta.....

sinqerisht shum me pelqejn por vathet po kam problem se nuk me sherohet vendi hahah e kam mbet pa e ba ne vetull:smile:

a ka me mir ne vesh tre vath edhe ne vetull :wink:

shfletuesi_
07-10-09, 18:47
sinqerisht shum me pelqejn por vathet po kam problem se nuk me sherohet vendi hahah e kam mbet pa e ba ne vetull:smile:

a ka me mir ne vesh tre vath edhe ne vetull :wink:

Iiik qyqe qka po mendojshe ti

teutaA
07-10-09, 18:48
Iiik qyqe qka po mendojshe ti

hahahahhahah ngoje kta ooo shko kqyr naj qisi me mjekerr mos e ke kojshi kun se ne vend po ja dha msn:wink:

shfletuesi_
07-10-09, 18:52
hahahahhahah ngoje kta ooo shko kqyr naj qisi me mjekerr mos e ke kojshi kun se ne vend po ja dha msn:wink:

Valla bre qeta me Mjekrra tullusum i kam sinqerisht... Dala e plast

I thash njanit nje dite pse po e lshon kaq gjat mjekrren maje pak ma mire mu pergjigj

Zoti e ka lan mjekrren ja ktheva
Po Zoti e ka lan mjekrren ama Zoti e ka lan edhe Briskun.

teutaA
07-10-09, 18:56
Valla bre qeta me Mjekrra tullusum i kam sinqerisht... Dala e plast

I thash njanit nje dite pse po e lshon kaq gjat mjekrren maje pak ma mire mu pergjigj

Zoti e ka lan mjekrren ja ktheva
Po Zoti e ka lan mjekrren ama Zoti e ka lan edhe Briskun.

nejse un se kam dit qe ekzistojn ata njerz ne ks kur i pash sa isha ne pushim mendova qe jan te siris a izrael me ata far fustanash than jo more shqiptar jan u qudita per bes kush i mban ne familje ata tipa:smile:

Isinqerti25
07-10-09, 18:57
Mua jo sme pelqejn fare..........

teutaA
07-10-09, 18:59
Mua jo sme pelqejn fare..........

Never Say Never :smile:

Isinqerti25
07-10-09, 19:08
jo.........

Makresh
07-10-09, 19:09
nejse un se kam dit qe ekzistojn ata njerz ne ks kur i pash sa isha ne pushim mendova qe jan te siris a izrael me ata far fustanash than jo more shqiptar jan u qudita per bes kush i mban ne familje ata tipa:smile:

Un i qes dy duart e mia n'sakic, qe ti vec misionare je :smile:

shfletuesi_
07-10-09, 19:09
Back to the Ring

shfletuesi_
07-10-09, 19:10
Un i qes dy duart e mia n'sakic, qe ti vec misionare je :smile:

A ban edhe une temen qaty qaat harq me qit...

Makresh
07-10-09, 19:10
Percingat jan per vajzat e kompleksume. ;-)

Makresh
07-10-09, 19:11
A ban edhe une temen qaty qaat harq me qit...

Bon be saber pak, a sun po prit si krejt a ? :biggrin:

teutaA
07-10-09, 19:11
A ban edhe une temen qaty qaat harq me qit...

hiq spo marr vesh:rolleyes:

shfletuesi_
07-10-09, 19:12
hiq spo marr vesh:rolleyes:

Cka merr vesh ti kush qety n'forum smerr vesh ma shume se ti.

teutaA
07-10-09, 19:14
Cka merr vesh ti kush qety n'forum smerr vesh ma shume se ti.

jo tybe spo e kuptoj misionare un :rolleyes: nejse nejse mos i djegni duert kot se po me dhimni:wink:

Lo-la
07-10-09, 19:14
Kur i shoh dikujt tatu ndodh qe me pelqen ndonje mirepo me provu vet se kisha provu asnjehre e piercing edhe me hiq

Isinqerti25
07-10-09, 19:19
jo..........

valiii
07-08-10, 18:44
E gjeta Tevute :))

Per temen: ANTIVLERE !

teutaA
07-08-10, 20:31
E gjeta Tevute :))

Per temen: ANTIVLERE !

oo thnx shumm :smile:

AliSia
07-08-10, 20:38
Tatuazhet me pelqen shume..:p

Suelaa
07-08-10, 22:44
Te dyja jo, ose njeren ose tjeteren.

Lapsi
09-08-10, 20:47
joooooooooooooooooooooooo

emine
09-08-10, 21:08
jo breh se prishi ket lekure te mire me shkarravina,

teutaA
09-08-10, 21:09
tatuazhet po se shpejti do e bej nje:smile:

emine
09-08-10, 21:11
tatuazhet po se shpejti do e bej nje:smile:amon mos ka kamte s ei ke shume sexy,,,
,kqyre tash kure vijne tash impotentat e te shajne:biggrin:

teutaA
09-08-10, 21:13
amon mos ka kamte s ei ke shume sexy,,,
,kqyre tash kure vijne tash impotentat e te shajne:biggrin:

jo ne ne shpin afer krahut du me ba:smile:

haahahah nasht more le te shajn edhe ashtu kah ja u matim turpin jena:smile:

shfletuesi_
09-08-10, 21:13
A ne pafsha njanen me qeto sene Me pirun e me thike te restaurantit kam me ja hek lekuren hoo :D

emine
09-08-10, 21:16
jo ne ne shpin afer krahut du me ba:smile:

haahahah nasht more le te shajn edhe ashtu kah ja u matim turpin jena:smile:
po valla jau qesim ne kanar po skena qka me ja mate,i kan lan senet qysh po doket:P

mos deshte me shkru emnat e qtynve budallve te forumit hahhahhahhahahhahh

shfletus jo merre zhiletin se ja hjek ma mire

teutaA
09-08-10, 21:19
po valla jau qesim ne kanar po skena qka me ja mate,i kan lan senet qysh po doket:P

mos deshte me shkru emnat e qtynve budallve te forumit hahhahhahhahahhahh

shfletus jo merre zhiletin se ja hjek ma mire

ahahah jojo e shef ne foto sa te boj:smile:

shfletuesi_
09-08-10, 21:19
po valla jau qesim ne kanar po skena qka me ja mate,i kan lan senet qysh po doket:P

mos deshte me shkru emnat e qtynve budallve te forumit hahhahhahhahahhahh

shfletus jo merre zhiletin se ja hjek ma mire


Ehhh tybestigfaaa... larg syve tmi

emine
09-08-10, 21:21
ahahah jojo e shef ne foto sa te boj:smile:hahahhahhahhahhahhahha,ma breh se qta gjyshat e forumit vdesin prej kurreshtje e sherri tatuse qe se shofin ja nisin em shajte:P

teutaA
09-08-10, 21:22
hahahhahhahhahhahhahha,ma breh se qta gjyshat e forumit vdesin prej kurreshtje e sherri tatuse qe se shofin ja nisin em shajte:P

e bajn edhe gjyshat ka nje veq sa te vin ne koh temen:tongue:

emine
09-08-10, 21:47
e bajn edhe gjyshat ka nje veq sa te vin ne koh temen:tongue:ku kan me ba se ju ka kacavjerr(lekura)

AliSia
06-11-10, 20:54
Te dyjat dhe Asnjeren nuk e kam....:tongue:

LaDy_Diaspora
08-10-11, 16:43
http://i52.tinypic.com/2cckkg0.jpg

Oqeani
08-10-11, 17:20
http://i52.tinypic.com/2cckkg0.jpg


Dh mua po me pelqejka - t'a fshi !!!!

Gega 1
08-10-11, 18:44
O pasha Zotin,ta kisha pas mundesine,krejt qityne qe e felliqin trupin e vet ju kisha hi lloz qarri e i kisha shtre per toke!!

emine
08-10-11, 18:52
si kam ne qejf,po kure tem trashet lekura e sme dhemb ma kam me ba tatu tre emra edhe aty ku dhemb mas shumti

VoOoglushja
12-10-11, 14:34
jo ...vetem persing ne buze si prsh.kjo foto mashum hiq

http://stich-probe.ch/images/labret.jpg

selvija
22-10-11, 14:04
Njo te vockel nen zog kembes

Ardea
08-11-11, 14:27
tatoos me pelqejn :biggrin:

Dallandyshja_718
11-11-11, 04:13
Nuk me pelqejne as tatuazhet dhe as piercing,,,deri diku i kuptoj ata qe i bejne por ne nje mase normale, kurse disa te tjere qe i shoh qe kane birua edhe gjuhen, vertet nuk shoh kurrfar bukuriet pervech me t'ba me vjell edhe ate qe e ke hager para dy ditesh, pastaj tatuazhet qe mbulojne gati krejt trupin, si te veprohet po te duolen prej qejfit tani "mbyty" se kot, nuk ka shance me i pastrua pervech me rrjep lekuren.

lorenc123
20-11-11, 23:28
tung te gjitve,
jam i interesum per nje tattoo kam vendosur ta bej por nese dikush nga ju e din ndonje vend ne kosov qe bejn tattoo bukur ju kisha lut qe te ma jepni adresen ose numrin kontakus.

Jana
21-11-11, 00:09
..me rini pe shkojshin ssenet hahahahaha....

...ncuk tash sem pelqejn mo ...

Hajra
21-11-11, 21:42
.....po more qysh jo, keto te sakezave, qy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

jadore
21-11-11, 22:03
..me rini pe shkojshin ssenet hahahahaha....

...ncuk tash sem pelqejn mo ...


e re qik je hala me toten , yyy ne vakt tondin , a ne qaf a ne zog te kembes , a nder vesh , yrrnek yrrnek i ndrrojsha tatuashet .. boll shtrejte me kushtojshin veq 2 muj garancion me jepnin tushiratu sa here duash ne dite , aty i ke pas..cka ju vike inat italianeve , nejse me gjermane smujsha me u shty se ato raskiratshin per nima , ska hajgare me to ..
paskna harru me ju kallxu , edhe sa here me bjen rruga per Paris i boj te Shiwie buzte tatoo pernia-a, ske nevoj per carmine 3 vjet garancion bile , hahaha
piersing jo .. a jeni normal , une veshte i kam shpu para 3 vjete ..se le piercinga

Virti
21-11-11, 22:52
jane shenje varferie shpirterore!

jadore
21-11-11, 23:01
jane shenje varferie shpirterore!

..e pra Virti dhe une atehere vuaja shpirterishte per memedheune , here i benja me harte te Kosoves , here te Shqiperise se bashkuar , here te Skenderbeut , tek Thaqi nuk mbrriva se u plaka ,..hahaha


..mendimi im
jane simbolike qe personifikojne iden boten e individit , te rralla jane qe me pelqejne ,duhet te jene unikate dhe te jo zmadhuara ,
mu kujtua nje rast n nje te riu ne rruge te Evropes ja pata vrejte , pas ne qaf , kishte tatoo barcodin , me pelqej mu duke shenje revolte qe ai shprehte , jemi si prodhime serike me nje nr te teknollogjizuar ..
perndryshe them qe per nje etap te jetes , ja vlen ta provosh , tere jeten ti bartesh ato figurina ne asocion ne asocial..

LOJETARI
21-11-11, 23:20
Shpuarja e vrimave shtesė ,pėr mendimin tim ėshtė thjesht njė dėftues qė kėtyre personave nuk ju mungojnė vrimat qė ua ka krijuar zoti .:biggrin:

Elina
24-11-11, 16:30
Nje zemer te vockel e kam SI tatu.
Piercing...veshin e djatht e kam te shpum dy here,e te majtin nje here...tjeterkah nuk jam shpue. :P

Nje here per nje here qeto,e me vone s'i dihet cka m'rropllon neper kryE-koke :tongue:...Zot mos m'provo me shume:biggrin:

Pike

Gjiki
25-11-11, 14:46
2 copa i kam

Qika^Me^Kule
25-11-11, 23:16
Nje e kam ne kembe .

LuLjaa
26-11-11, 01:49
Nje zemer te vockel e kam SI tatu.
Piercing...veshin e djatht e kam te shpum dy here,e te majtin nje here...tjeterkah nuk jam shpue. :P

Nje here per nje here qeto,e me vone s'i dihet cka m'rropllon neper kryE-koke :tongue:...Zot mos m'provo me shume:biggrin:

Pike


hahahaaaaaaaaaa ehh s'dihet nashta edhe t'provon Zoti hala me t'shpune hahahaaa po qysh nuk ta pasna pa qat zemer see, as veshin me 2 bira :D


PS. Une s'kam as s'kam me pas se haram o me ba ksi sene , me vizatu trupin palidhje :)