PDA

View Full Version : Moda & Estetika


 1. Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!
 2. Veshja
 3. A ju pėlqejnė tatuazhet dhe piercing?
 4. Stolite. Cilat ju pelqejne me teper?????
 5. Moda Sot
 6. Butiku Armani
 7. Parfumet
 8. Pashmėri mashkulli...
 9. PASHMERIA E FEMRES
 10. Butiku "ELEGANCA DARDANE"
 11. Detyrė e bukurisė...
 12. Thonjėt e gjatė
 13. Koleksion kėpucėsh/sandale/ēizme...!
 14. Nė hap me modėn
 15. Ēanta...!
 16. Vathėt,pjesė e pashmėrisė femėrore...!
 17. Fytyra apo trupi
 18. Bardh
 19. Ēka ėshtė nė trend kėsaj stine?
 20. Unaza femrash/meshkujsh...!
 21. Gjerdane tė ndryshme....!
 22. Makeup!tips!,
 23. Koleksion syzesh f/m...!
 24. Kapelet,pasioni ynė...!
 25. Jeans!!!
 26. Make up-i
 27. Coco Chanel, Christian Dior, Armani,...
 28. Ēka pėrdorin yjet pėr t’u dukur bukur?
 29. .......Kravata.......
 30. Te gjith Modelet shqiptare
 31. **Business**
 32. Veshjet e gjumit /Pizhama/Sleepwear..!
 33. ...Veshje sportive.....
 34. **Emina Ēunmulaj**
 35. **Eralda Hitaj**
 36. ** Dekorime te ndryshme **
 37. Lule te ndryshme Pranverore
 38. **Syzet**
 39. **Rroba Banjo / Bikini **
 40. **Fustane **
 41. Puma,patika te ndryshme
 42. Kujdesi per flokun
 43. Cilen do preferonit nga keto dhoma gjumi ??
 44. Sundresses
 45. Bizhuteri
 46. 500 vjetori i kėpucėve me take tė larta
 47. Pallto tė ndryshme
 48. Horizonti I Shikimit
 49. ~Maska per fytyre dhe...
 50. Tė rejat nga bota e modės
 51. ~Mini Fustani~
 52. Flokėt dhe kujdesi pėr to
 53. Bukuri thonjėsh
 54. Qė dimri tė tė gjejė tė bukur!
 55. Cila modele ju pėlqen?
 56. Si ti parandaloni aknet?
 57. Edhe flokėt plaken!
 58. Makijazh i bukur pėr sy dhe buzė?
 59. Ēfarė ngjyre preferoni t'i keni flokėt?
 60. Moda sipas tipit te trupit
 61. 20 kėshilla pėr flokė tė bukura dhe tė shėndosha!
 62. Vetullat: Si duhet bėrė zbukurimi i tyre?
 63. Historia e bikinit
 64. Pėr njė bark tė sheshtė!
 65. Zbuloni lėkurėn tuaj tė butė
 66. Tendencat e fundit tė modės pėr sezonin e verės
 67. Si tė visheni me modė edhe nėse jeni tė shėndosha?
 68. Britaniket tė ēmendura pas kremit i cili i rrit gjinjtė
 69. Riparo defektet e lėkurės...
 70. Agjenisa E Modes " Bora "
 71. Lėndohet me brekė tanga
 72. Per meshkujt !
 73. Donatela Versaēe, mbretėresha e modės!...
 74. Moda e flokeve 2008...
 75. 20 kėshillat per te patur floke te bukur te forte dhe qe shkelqejne ...
 76. Parfumi i tepert demton...
 77. Zbardhimi i Dhembeve ...
 78. Buzėt? Trajtoji kėshtu ...
 79. Humbja e flokeve!
 80. Modele flokesh Per Nuse ...
 81. **passion**
 82. cfare flokesh keni ...
 83. Dimri tė bėn tė bukur ....
 84. Rimeli pėr pamje elegante dhe shikim joshės ...
 85. Akupunktura kundėr mbipeshės ...
 86. Kura pėr strukturėn e flokėve ...
 87. Kura pėr strukturėn e flokėve ...
 88. Problem per mu :(
 89. Stinė e re, vetulla tė reja ...
 90. Make - up i duhur pėr BUZĖ PEFEKTE ...
 91. 15 minuta pėr njė trup solid dhe tė fortė ...
 92. Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009 ...
 93. Takat, viti i ekstremeve!
 94. Trendi i ri: sandalet me ēorapė...
 95. Piercing ne sy??
 96. Tė grimosurat s’bien lehtė...
 97. Pėrgatisni lėkurėn pėr mėngė tė shkurtra...
 98. Grimosuni pėr pranverė...
 99. Pėr trup tė hollė ...
 100. Shtatė truke tė bukurisė qė ju bėjnė tė dukeni mė e re
 101. Erdhi vera mbrojeni lėkurėn ....
 102. Produkte Shtepiake Per Floke Te Bukur
 103. Make up-i veror
 104. 20 tė mira dhe tė kėqija nga rrezitja ....
 105. Nga krehja bien flokėt...
 106. Miss Kosova : e treta
 107. Kėshillat mė tė mira pėr depilim ..
 108. Trendet e flokėve pėr vjeshtė-dimėr ...
 109. 40 kėshilla pėr bukurinė ...
 110. Trajtoni si duhet flokėt tuaj ...
 111. Kremi pudėr: Si tė zgjedhim nuancėn e duhur ...
 112. Kreatori mė i mirė Shqiptar pėr vitin 2009..
 113. Ēfarė nuk duhet tė mungojė nė garderobėn e njė femre..
 114. Takat janė fetishi botėror numėr njė..
 115. Shtėpia e modės Kujta & Meri prezantohet nė Milano...
 116. Nė modė vajzat e shėndosha...
 117. Thonjtė e shėndetshėm jane bukurija e trupit tė njė gruaje ...
 118. 9 keshilla per zbokth ..
 119. Njė banjė e nxehtė gjatė mbrėmjeve tė dimrit ėshtė e nėvojshme ..
 120. Puērrat e rinisė, tortura qė ta “prish syrin” ...
 121. Make up pėr tė fshehur defektet?
 122. Veshjet intime pėr ditėt e veēanta ..
 123. Forma natyrale e vetullave ...
 124. Flokėt nė kohė dimri ...
 125. Makijazh me nuanca tė lėkurės ...
 126. Fustanet e nuseve 2010
 127. 40 kėshilla pėr bukurinė
 128. Shmangni ngjyrat e errėta nė kėtė stinė
 129. Metodat shtėpiake pėr parandalimin e rėnies sė flokėve ..
 130. Katėr mėnyrat pėr tė evituar rrudhat pėrreth syrit...
 131. Ngjyrosja e flokėve..
 132. sezoni vjesht -dimer
 133. Veshje / Outfits (per meshkuj)
 134. Si tė humbisni 2 kg pėr dy ditė
 135. Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ ne Greqi...
 136. Makijazh pėr njė kohė tė gjatė ..
 137. Ēfarė ėshtė parfumi pėr ju dhe ē’pėrfaqėson ?
 138. Veshjet, trend 2011...
 139. 10 keshilla per fytyre te bukur..
 140. Bukuria qe do te vije ne te ardhmen...
 141. Pas ēdo ngjyre, njė personalitet. Ju cilės i pėrkisni?
 142. Parfumet, pjesė e padukshme nė trupin tonė
 143. Miss Universe 2011
 144. Lėkura
 145. Burberry
 146. Chanel
 147. Gucci
 148. Louis Vuitton
 149. Mis Bikini
 150. Valentino
 151. chloe
 152. Vogue
 153. Prada
 154. Versace
 155. Miss 2012
 156. Te ndihesh "sexy" edhe kur ke masėn 46.
 157. Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė
 158. Design 3D [Interior]
 159. Miss World 2013
 160. Miss Myslimania 2013
 161. Miss Grand International