PDA

View Full Version : Ēka ėshtė nė trend kėsaj stine?


Faqet : [1] 2

Barbaroza
08-11-05, 17:27
Kisha dashur te dija cka eshte ne trend kesaj stine ne vendet ku jetoni.
Ne Kosove me te madhe eshte ne trend ngjyra kafe dhe gjithcka qe eshte me kete ngjyre duke filluar nga veshjet e ndryshme e deri tek ēizmet.
Poashtu edhe antilop eshte ne trend shume,ēizmet sidomos gjate vjeshtes!

enesi_21
08-11-05, 21:23
Mendoj eshte i shkon per shati Nje shami (mbules) e gjate dhe e gjere dhe hixhab i gjate deri poshte i gjere.

Tamam si i ka hije nje muslimanjeje.

selam enesi_21

I nderuari enesi_21,te falenderoj per inkuadrimin ne teme.Une kam parashtruar kete teme per njerezit qe ndjekin trendet e modes.Por,nese ne vendin ku jetoni ju,kjo qe thoni aplikohet,atehere une s'kam gje kunder!Secili ka shijen dhe logjiken e tij ne te veshur!

**********************************************
Barbaroza

dr1ta
09-11-05, 00:39
Ne trend ket stine esht :

http://www.kvinnenettet.no/upfiles/mannekropp.gifhair free look ,esht e vertet :lol: meshkuj vet shkojn neper beauty salone dhe i nukin krejt :oops:

Urata
10-11-05, 13:23
Kesaj stine, vjesht/dimer 2005 ne trend jane xhempera t'thurur ...

http://a820.g.akamai.net/f/820/822/1d/i.ivillage.com/BS/fashion/casual_chic/fall_sweaters/BS_victoriasecret_366.jpg


http://a820.g.akamai.net/f/820/822/1d/i.ivillage.com/BS/fashion/casual_chic/fall_sweaters/BS_newportnews_366.jpg

http://a820.g.akamai.net/f/820/822/1d/i.ivillage.com/BS/fashion/casual_chic/fall_sweaters/BS_fairisle_366.jpg

te gjatat po kthehen prap...

http://a820.g.akamai.net/f/820/822/1d/i.ivillage.com/BS/fashion/casual_chic/fall_sweaters/BS_marcjacobs_366.jpg

http://a820.g.akamai.net/f/820/822/1d/i.ivillage.com/BS/fashion/casual_chic/fall_sweaters/BS_BananaRepublic_366.jpg

Diana007
10-11-05, 13:35
Kisha dashur te dija cka eshte ne trend kesaj stine ne vendet ku jetoni.
Ne Kosove me te madhe eshte ne trend ngjyra kafe dhe gjithcka qe eshte me kete ngjyre duke filluar nga veshjet e ndryshme e deri tek ēizmet.
Poashtu edhe antilop eshte ne trend shume,ēizmet sidomos gjate vjeshtes!

Ashtu esht :wink:

Urata
10-11-05, 13:41
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z4588.top-2f.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/ips/Z4587_top_GRf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5556.topf.jpg

Urata
10-11-05, 13:43
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5542.7_topf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z4615BKBUCASHf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5533SH.jpg

Urata
10-11-05, 13:44
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z4678.topf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/ips/Z4675_top_CHf.jpg

Urata
10-11-05, 13:47
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5765.29_topf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5611BKBRSH.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z4565Z4636_1_crop_CAf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5610_topf.jpg

http://www.venusswimwear.com/productimages/Fall04/Z4623SH.jpg

Urata
10-11-05, 13:48
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5604.6_cropf.jpg

Urata
10-11-05, 13:50
http://www.venusswimwear.com/productimages/IPS/Z5558.topf.jpg

Kjo ngjyre eshte aktuale ketu ku jetoj...

Gentiana
10-11-05, 14:47
Ket Stine jan ne Trend edhe vitet e 60-ve, sipas nje Reportazhi qe pash mbrem. :wink:

enesi_21
15-11-05, 07:32
Mendoj eshte i shkon per shati Nje shami (mbules) e gjate dhe e gjere dhe hixhab i gjate deri poshte i gjere.

Tamam si i ka hije nje muslimanjeje.

selam enesi_21

I nderuari enesi_21,te falenderoj per inkuadrimin ne teme.Une kam parashtruar kete teme per njerezit qe ndjekin trendet e modes.Por,nese ne vendin ku jetoni ju,kjo qe thoni aplikohet,atehere une s'kam gje kunder!Secili ka shijen dhe logjiken e tij ne te veshur!

**********************************************
Barbaroza

Skam fol Barbaroza se cila eshte shija ime apo qka me pelqen mua por se qka duhet veshur nje femer besimtare asgje me shume.
...............

Reana
22-11-05, 08:00
Kendej ne mes te Manhattanit, ne mode jane cizmet e kaubojeve dhe stili western i Jessica Simpsonit
http://i1.ebayimg.com/04/i/05/66/a2/d1_12.JPGhttp://i.onlineshoes.com/images/br079/66372_450_45.jpg
http://i3.ebayimg.com/04/i/05/7f/94/56_1.JPG...

cizmet e lekures apo edhe ato te antilopit, mokasinet, me jeans,
http://wirelessdigest.typepad.com/photos/uncategorized/jessboots.jpg apo edhe me veshje elegante te mbremjes!!!!

te inspiruara nga filmi "The Dukes of Hazard"

http://photos1.blogger.com/blogger/2730/425/1600/01.jpg
http://www.foxnews.com/images/168784/0_21_070105_simpson.jpg

munti
27-11-05, 15:54
Qe edhe qeto sende jane ne trend,sidomos ne perendim.


http://www.tekbirgiyim.com.tr/tekbirtr/images/urun/1129277569ayperib.jpg
http://www.tekbirgiyim.com.tr/tekbirtr/images/urun/1129277917suleb.jpg
http://www.tekbirgiyim.com.tr/tekbirtr/images/urun/1129277953tugceb.jpg
http://www.tekbirgiyim.com.tr/tekbirtr/images/urun/1129278047yelizb.jpg

Lona
30-11-05, 15:36
http://www.moda.hr/img/ArticleImages/3987.jpg

Barbaroza
01-12-05, 10:38
Edhe ketej nga Kosova,cizmet e kaubojeve kane filluar te jene ne trend..!

http://images.amazon.com/images/P/B0002P8W3U.01-AMXKP7YAMIEWA._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg

Barbaroza
01-12-05, 10:40
http://images.amazon.com/images/P/B00029R51Q.01-ATFXJGJF10OP5._SS500_SCLZZZZZZZ_.jpg

anna
01-12-05, 19:59
http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20SASS%20and%20BIDE%201.jpg

http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20BARE%20BY%20REBECCA%20DAVIES%201.jpg


http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20ALANNAH%20HILL%201.jpg

http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20ALANNAH%20HILL%203.jpg


http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20MIMCO%201%20-%20Megan%20Gale.jpg

http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20COLLETTE%20DINNIGAN%202.jpg

http://www.mediasearch.com.au/fashion/spotlights/DJ%20March%2005%20-%20SABATINI%201%20-%20Megan%20Gale.jpg


Keto veshje jan ne tred kesaj stine ..i preferoj shume ..pershtaten shume me stilin tim!! :wink: :D

Barb|Ka
03-12-05, 14:22
ne trend jan sidmos rrobat me ngjyr kafeje,te mbyllta,,fundat deri nen gjunj,,pallto te ndryshme e mos harroj ta ceki edhe Floket kaqurrela :lol: :lol:

dr1ta
15-12-05, 01:12
http://www.elle.no/elle/des05/isdronning/3.jpg

Mbreteresh e akullit :Phttp://www.elle.no/elle/des05/festkaramell/2.jpg


E veshur per party (karamel pamje) :P


http://www.elle.no/elle/des05/festkaramell/1.jpg

Per naten e vitit te ri :P

dr1ta
15-12-05, 01:24
http://www.elle.no/elle/nov05/himmelfall/stort.jpg


French chic :P

Kavaleri
20-12-05, 13:35
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/24/3919/MDpopupimage2_1_1.jpghttp://www.neu.jelmoli-shop.ch/is-bin/intershop.static/WFS/Jelmoli-JelmoliCh-Site/-/de_CH/imagesOnline/teaser/home/hom_teaser_a1.jpg

aferdita
24-12-05, 18:10
http://www.brigitte.de/mode/mode_trends/images2/abendbasics_30.jpg

[/img]

Kavaleri
25-12-05, 04:45
http://www.vogue.de/imperia/dw/axium/images/1/9/24/3919/MDpopupimage2_1_1.jpghttp://www.neu.jelmoli-shop.ch/is-bin/intershop.static/WFS/Jelmoli-JelmoliCh-Site/-/de_CH/imagesOnline/teaser/home/hom_teaser_a1.jpg
hahahahahah sa bukur po u ndrrojka moda vet!!! Ni dit e kam publiku ni Femer me ni saj tu u zavit,tasht te paska shit Sajen e paska ble kit djalin !!

Nuk paskam nevoj me i ndrru ma fotografit pasi qe po u ndrrojka vetem..
Haj ku me dit se qka do veshin kta dy neser!!!_::::::::..?!

intelektualja
25-12-05, 20:07
Me se njwzet vite pervoje pune profesionale, me kane mundesuar ta njoh mire moden ne pergjithesi dhe te arrij te kuptoj esencen e te krijuarit, qe eshte se kreacioni e ka per detyre paresore te I bie ne pah kualitetet dhe bukurin e atij qe do ta mbaj. Prandaj kur punoj me kliente, atyre u ofoj sygjerime dhe keshilla se sit e duken edhe me bukur, por gjithnje duke e respektuar stilin e tyre personal, dhe duke mos imponuar stilin tim. Vetem ateher arrihet harmonia e vertete ne mes te fustanit dhe personit. Sygjerimet e mija jane kruesisht te bazuara ne siluete, detaje te trendit , materiale, e rendesi te posaqme kan ngjyrat.
Kete vit silueta moderne eshet me voluminoze, me funda “puf” me kollane te pasura dhe menge te zgjatura. Gjithnje duhet pasur kujdes qe te krijohet silueta “X” gje qe e thekson formen e trupit me bukur.
Sa I perket trendeve te ketij sezoni, propozoj:
dukjen “ushtarake”, edhe nje fustan I mbremjes mund te dukesh shum elegant me ndonje tetaj ushtarak si epoleta, gajtan apo manzhete decorative;
stili “Eduardian” I cili krijon figuren e “ores se reres”, me korset qe e thekson belin dhe me fund te pasur kryesisht nga materialet luksoze si, kadifeja dhe brokati, e mund te I shtohet edhe ndonje zhabo ose manzhete datelleje;
stili Victorian percjell nje vi te them “Gotike”, dhe eshte pasqyrim I kombinimeve te nuancave dhe materialeve te perdorura qysh ne Angline Viktoriane. edhe stili Viktorian si ai Eduardian e krijojne silueten e “ores se reres”. Zakonisht perdoren materialet si zhakardi, sateni I kadifenjet, shifoni si dhe zhorzheti I mendafshet. Shtesat e dantelles I japin edhe ne shume sharm ketij stili;

stili I “Zonjes Angleze” eshet stil I cili e imiton femren e pavarur me dukje shume elegante sin e filmat e viteve 1950s dhe 60. keto ishin kryeshisht femra me shije dhe bjondina me kaqurele si psh Grace Kelly, Lauren Bacall ose Kim Novak, por kjo nuk e perjashton zeshkanen Audrey Hepburn perfekte me kompletet e saja me akcesore te jashtėzakonshėme.
Ngjyrat
Akcenti I ngjyrave I kombinuar me materiale luksoze I jep glamurin trendit te sivjetem.
E zeza u kethye shume me shpejt se sa doli nga moda. Ajo edhe me tutje eshte nje baze e mire per disejne te nje fustani solemn. Megjithate paleta a ngjyrave per kete sezone, eshte shume me e gjere edhepse dominojne kryesisht ngjyrat e mbyllta.
Shkurtimisht, jane moderne ngjyrat e mbyllta sidomos ajo vjollce dhe ngjyra e e kuqe e veres, ngjyre xhinxhifili e djegur, ngjyrat e myshkut dhe mustardit. Kesaj liste gjithesesi duhet te I shtohet e bardha e hireta dhe natyrisht e zeza.

Jane moderne kryesisht ngjyra vjollce, vjollce si patligjani I zi, si ribizi I zi, si boronica, ngjyra blu, blu si qielli I mesnates, si puplat e bishtit te palloit, tirkiz, e verdha mustard, e portokallta e djegur, gjelbert si gjethet e malit, si avocado, te gjitha nuancat e dheut, ngjyre shampanje dhe te gjitha nuancat e mishit. Te gjitha keto ngjyra bejne gare me te zezen.
Por per ne kosovaret preferoj qe kete vit kombinimi kryesore te jete aj Kuq e zi se kete vit do te festojme pavarsine e pritur aq gjat.
Urime.

aferdita
26-12-05, 20:17
http://www.brigitte.de/mode/accessoires/images/taschen.jpg

Kavaleri
26-12-05, 22:24
http://www.brigitte.de/mode/accessoires/images/taschen.jpg

ka sa po i shet oj afernata?

dhe prezetoma firmen e ketyre qantav tja blej njanes qitu ne forum :wink:

pokeri
27-12-05, 17:10
si psh Grace Kelly, Lauren Bacall ose Kim Novak, por kjo nuk e perjashton zeshkanen Audrey Hepburn
.


Shumė profesionalisht, s'ka dyshim...
Veē, po shihet qė je femėr, dhe s'e ke shijen fine
(kur janė pyetje femrat). Po ku ėshtė Merilin Monro???

Zeshkanja, Elizabeth Taylor, Vinona Ryder???

aferdita
27-12-05, 18:37
http://www.brigitte.de/mode/accessoires/images/taschen.jpg

ka sa po i shet oj afernata?

dhe prezetoma firmen e ketyre qantav tja blej njanes qitu ne forum :wink:

per ty eshte nje falas,vetem zgjidhe :wink:

Kavaleri
27-12-05, 18:52
A ban numrin 2 ?
hahahah sa meshir ke.!
Te lumt ishalla te ec gjithnje Moda.

aferdita
27-12-05, 20:13
http://www.brigitte.de/mode/accessoires/images/hut_con.jpg


http://www.brigitte.de/mode/accessoires/images/schuhe.jpg

intelektualja
28-12-05, 22:44
si psh Grace Kelly, Lauren Bacall ose Kim Novak, por kjo nuk e perjashton zeshkanen Audrey Hepburn
.


Shumė profesionalisht, s'ka dyshim...
Veē, po shihet qė je femėr, dhe s'e ke shijen fine
(kur janė pyetje femrat). Po ku ėshtė Merilin Monro???

Zeshkanja, Elizabeth Taylor, Vinona Ryder???

per mua ato jane ikona te kinematografise, por asnjera nuk kishin/kan stil.
edhe aspak nuk prish pune a, mjafton qe me diqka tjeter e kane shenuar epoken e vet.
e edhe sot e 1000 vjet Audrey Hepburn dhe Givanchy jane metafore e stilit dhe shijes.

pokeri
28-12-05, 23:32
Falemnderit
E pranoj qė jam laik pėr sa i pėrket modės.
Doemos ke tė drejtė.

PRESHEVARE
03-01-06, 07:53
Kisha dashur te dija cka eshte ne trend kesaj stine ne vendet ku jetoni.
Ne Kosove me te madhe eshte ne trend ngjyra kafe dhe gjithcka qe eshte me kete ngjyre duke filluar nga veshjet e ndryshme e deri tek ēizmet.
Poashtu edhe antilop eshte ne trend shume,ēizmet sidomos gjate vjeshtes!

ne trend eshte ne kohen e sodit, cdo cka , cka duash.

KOMBINIME cdo llojsh.

Barbaroza
03-01-06, 15:28
Ani,a po e ndiqni moden hiq? :)

PRESHEVARE
04-01-06, 01:23
Ani,a po e ndiqni moden hiq? :)


pekez me ndjek e palez me ber...............

Barbaroza
04-01-06, 15:27
Une per vete shpesh e ndjeki,bile e tejkaloj(ne kuptimin pozitiv mendova). :lol: !

intelektualja
06-01-06, 01:08
Ani,a po e ndiqni moden hiq? :)
vetem me ja perkujtu REANES qe kur te vjen ne vizite ne BELLAQEFC, mo nuk po bahen podrumkat po SHPICERKAT

dr1ta
07-01-06, 11:31
Intelektualja me audre hepburn , allahile sa her i shikon ne dit filmat bardh dhe zi? :shock:


Te them lirisht spakse ide cfar esht ne mode sot, po ce je e moshuar ateher kuptohet ce ende je bardh dhe zi.

Kavaleri
10-01-06, 08:04
Moda e sodit..
Me qit Kthizen jasht..me i dal duqat e tulit si buk smite :lol:

Mua me pelqen Eleganca.
ose te vishesh sa ma thjesht por terhetcs :wink:

Dea IS
26-01-06, 15:15
Eshte shume ne trend edhe ngjyra e gjelbert, mua personalisht kjo po me pelqen shume a ndoshta pse edhe po me pershtatet me syte :wink:

aferdita
28-01-06, 19:12
Per kete vite Dimri
http://www.flauger-hundesport.de/Startseite/Winterjacke.gifhttp://www.flauger-hundesport.de/Startseite/HandschuhMultiColour.gif
http://www.flauger-hundesport.de/Startseite/MutzeMultiColour.gifhttp://www.flauger-hundesport.de/Startseite/SchalRainbow.gif

dr1ta
17-12-06, 17:58
http://www.elle.no/elle/januar07/krystallklart/1.jpg
http://www.elle.no/elle/des06/discoglam/2.jpg


http://www.elle.no/elle/des06/discoglam/5.jpg


http://www.elle.no/elle/nov06/byliv_mote/2.jpg

Drinni
28-12-06, 14:40
Gjersa kėrkoja dhuratat pėr Festat e fundvitit sot!
http://www.newyorker.de

Virti
28-12-06, 21:03
zhguni eshte i mire! :tongue:

Prishtinasja_
04-01-07, 10:33
Per kete dimer

http://www.neckermann.de/bilder/480/3/33/331734_zb_1031_de54ok.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:40
http://www.neckermann.de/bilder/480/5/57/574287_zb_2959_tk53.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:42
http://www.neckermann.de/bilder/480/5/53/538105_61_2038_tk52.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:44
http://www.neckermann.de/bilder/480/7/71/719323_00_0140_red53.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:45
http://www.neckermann.de/bilder/480/7/72/727083_00_1445_red53.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:50
**Veshje elegante**

http://www.neckermann.de/bilder/480/0/09/097195_ko_1101_tk54b.jpg

http://www.neckermann.de/bilder/480/6/65/650455_41_1113_tk54c.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:53
http://image01.otto.de/pool/formata/1218361.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 10:54
http://image01.otto.de/pool/formata/1247513.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:02
http://image01.otto.de/pool/formatb/1235210.jpg

http://image01.otto.de/pool/formatb/1240091.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:14
Per kete dimer :smile:

http://image01.otto.de/pool/formata/1280361.jpg

http://image01.otto.de/pool/formatb/1239365.jpghttp://image01.otto.de/pool/formata/1234256.jpg

ARI_03
04-01-07, 11:18
http://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formats.gifhttp://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formatb.gif (javascript:OpenPopUpZoom('690','540','http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-SuperZoomMoreImages;sid=ZDY8LuwwUUy4LqmstwiARoA6wW n7_Edcae4xo2D_gEO6DghF4haXQuHoFyTftg==?ProductID=y r5_AAABqbUAAAEP_eNNPJ2x&Picture='+selectedImage);)

__________________________________________________ ___
http://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formatt.gifhttp://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formatb.gif (javascript:OpenPopUpZoom('690','540','http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-SuperZoomMoreImages;sid=ZDY8LuwwUUy4LqmstwiARoA6wW n7_Edcae4xo2D_gEO6DghF4haXQuHoFyTftg==?ProductID=U Dx_AAABn4MAAAEPpY5NPJ2x&Picture='+selectedImage);)

Prishtinasja_
04-01-07, 11:20
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/xx040x81.jpg

http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/ym147x02.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:22
Poncho, s.Oliver Selection

http://image01.otto.de/pool/baur_formatF/1240614.jpg

http://image01.otto.de/pool/baur_formatG/1240538.jpg

http://image01.otto.de/pool/baur_formatG/1187948.jpg

ARI_03
04-01-07, 11:24
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/97/200000330154_b_294.jpg (javascript:zoom(2, '1'))

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/68/200000330166_a_294.jpg (javascript:zoom(0, '1'))

ARI_03
04-01-07, 11:26
http://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formatt.gif

http://www.dardania.de/is-bin/intershop.static/WFS/Otto-OttoDe-Site/-/de_DE/imagesOnline/sonstiges/platzhalter_formatt.gif

ARI_03
04-01-07, 11:30
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/51/200000130705_a_160.jpg (http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle_de-Site/de_DE/-/EUR/Q_DisplayProductInformation-Start;sid=trJekIHtur1UkMRxY6trxpVBzayze7opDN950xei ?ProductSKU=m200000127345&AAID=200000130705&[email protected]&CategoryName=230841&PromoShopID=230835&Linktype=M)

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/12/200000137782_a_294.jpg (javascript:zoom(0, '1'))

ARI_03
04-01-07, 11:32
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/2b/100000134042_a_294.jpg (javascript:zoom(0, '1'))
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/b3/034077_b_294.jpg (javascript:zoom(3, '1'))

ARI_03
04-01-07, 11:35
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/1b/100000126796_a_294.jpg (javascript:zoom(0, '1'))http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/43/4479485_b_me_294.jpg (javascript:zoom(0, '1'))

Prishtinasja_
04-01-07, 11:38
Ja pra edhe sa veshje per mashkuj sepse ne femra vetem per vete mendojm kur eshte puna per mode... :biggrin:.

http://image01.otto.de/pool/formata/1231044.jpg

http://image01.otto.de/pool/formata/1232869.jpg

http://image01.otto.de/pool/formatb/1046770.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:52
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1324336.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:57
Veshje elegante :smile:

http://www.bankowski.de/imglib/42771_13.jpg
http://www.herrenausstatter.de/struktur/anzuege/carlgross/images/1006_cgross_dt.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 11:58
http://www.herrenausstatter.de/struktur/marken/marcopolo/images/0506_mop_dt.jpg

Prishtinasja_
04-01-07, 22:49
Per kete dimer

http://www.neckermann.de/themen/online_kollektion_dez/img/1.jpg

http://www.neckermann.de/themen/online_kollektion_dez/img/14.jpg

ARI_03
08-01-07, 12:16
http://www.takko-fashion.com/de/men/haka_p10_2006_seitlich.jpg
http://www.takko-fashion.com/de/men/bildrechts.jpg

ARI_03
08-01-07, 12:19
http://www.takko-fashion.com/de/kids/TGirlsbild-rechts.jpg
http://www.takko-fashion.com/de/kids/tgirls2bild-rechts.jpg
http://www.takko-fashion.com/de/kids/bild-rechts.jpghttp://www.takko-fashion.com/de/kids/tboys2bild-rechts.jpg

Dea_A
08-01-07, 12:23
http://www.takko-fashion.com/de/kids/TGirlsbild-rechts.jpg#


sa mu duk e njoftur kjo vajze o Ari ,nga e more kete foto ?:tongue:

ARI_03
08-01-07, 12:29
http://www.takko-fashion.com/de/kids/TGirlsbild-rechts.jpg#


sa mu duk e njoftur kjo vajze o Ari ,nga e more kete foto ?:tongue:

:tongue: sikush te perngjau......????:biggrin:

Dea_A
08-01-07, 12:31
:tongue: sikush te perngjau......????:biggrin:

hahahhahha si avatari im me ngjyra :tongue: :wink:

ARI_03
08-01-07, 12:37
hahahhahha si avatari im me ngjyra :tongue: :wink:
hahaha mbasi nuk gjeta nje si avatari im te sjell ketu,,,, ateher u desh te zgjedh kete qe mos te jet sy fytyr e panjohur per te gjithe anetaret...:wink: hahaha

Prishtinasja_
09-01-07, 12:39
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1333523.jpg


http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1009614.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:41
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1161962.jpg

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1333497.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:42
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188473.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:45
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1260575.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:47
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1286090.jpg

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188461.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:48
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188453.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:51
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1260610.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:52
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1265342.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:52
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188441.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:54
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1333520.jpg

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1332837.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:56
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1285949.jpghttp://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1286221.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:57
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1265231.jpghttp://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1265400.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:58
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1267265.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 12:59
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/816028.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:00
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/970221.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:00
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1265219.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:01
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1285941.jpg

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1285934.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:03
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1260170.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:06
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1285922.jpg

Prishtinasja_
09-01-07, 13:07
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188037.jpg

legenda
03-02-07, 15:31
prishtinasja,per cilen FIRME po punon???:wink:
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1188037.jpg

Prishtinasja_
11-02-07, 21:04
prishtinasja,per cilen FIRME po punon???:wink:


hahahha per FORUMIN DARDAN :biggrin: :tongue:

legenda
01-03-07, 22:40
http://www.verycool.it/wp-content/images/testino-versace-2006.jpg
VEEERSACEEEEEEEE....:eek:

legenda
01-03-07, 23:32
http://img.photobucket.com/albums/v207/ludoedka/VERSACE.jpg
VERSACEEE...

legenda
01-03-07, 23:39
http://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE300.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE197.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE261.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE274.JPG

legenda
01-03-07, 23:44
http://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE070.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE047.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE080.JPGhttp://www.milanfashionshows.com/fall2003/versace/VERSACE141.JPG

legenda
01-03-07, 23:50
http://i46.photobucket.com/albums/f132/bestpics/Dior0506Coture.jpg
VERSACEEEE

legenda
01-03-07, 23:53
http://www.verycool.it/wp-content/images/versace.jpg

legenda
02-03-07, 00:01
http://www.telegraph.co.uk/fashion/graphics/2006/02/25/versace/versace1.jpgVERSACEEE

Prishtinasja_
17-03-07, 12:53
http://www.madeleine.de/img/cache/images/23087_124_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/23088_186_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 12:54
http://www.madeleine.de/img/cache/images/16670_248_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 12:59
http://www.madeleine.de/img/cache/images/29379_186_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 12:59
http://www.madeleine.de/img/cache/images/29383_248_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/29382_248_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:00
http://www.madeleine.de/img/cache/images/29393_200_258_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:02
http://www.madeleine.de/img/cache/images/22943_496_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:02
http://www.madeleine.de/img/cache/images/22963_124_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:03
http://www.madeleine.de/img/cache/images/22986_124_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/22981_124_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:03
http://www.madeleine.de/img/cache/images/22982_124_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:04
http://www.madeleine.de/img/cache/images/22984_124_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/22985_124_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:04
http://www.madeleine.de/img/cache/images/23067_186_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:07
http://www.madeleine.de/img/cache/images/23530_248_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/23621_248_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:09
http://www.madeleine.de/img/cache/images/30951_248_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:09
http://www.madeleine.de/img/cache/images/31004_186_320_0_0_0_0.jpg http://www.madeleine.de/img/cache/images/31003_186_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:10
http://www.madeleine.de/img/cache/images/31040_248_320_0_0_0_0.jpg

Prishtinasja_
17-03-07, 13:10
http://www.madeleine.de/img/cache/images/31053_248_320_0_0_0_0.jpg

prishtinasi
17-03-07, 14:26
http://www.madeleine.de/img/cache/images/31053_248_320_0_0_0_0.jpg
Vendase...trendet e ketij viti (pa stine)...qenkan nxitese:biggrin:

Prishtinasja_
19-03-07, 21:52
http://image01.otto.de/pool/formatb/1343101.jpg http://image01.otto.de/pool/formatb/1420845.jpg

http://image01.otto.de/pool/formatb/1332328.jpg

Prishtinasja_
19-03-07, 21:52
http://image01.otto.de/pool/formats/1401222.jpg http://image01.otto.de/pool/formatb/1401208.jpg

Prishtinasja_
19-03-07, 21:53
http://image01.otto.de/pool/formatb/1349016.jpg http://image01.otto.de/pool/formats/1349029.jpg

Prishtinasja_
19-03-07, 21:54
http://image01.otto.de/pool/formatb/1360186.jpg http://image01.otto.de/pool/formats/1360185.jpg

Prishtinasja_
19-03-07, 21:55
http://image01.otto.de/pool/formatb/1239838.jpg

Prishtinasja_
21-03-07, 17:31
http://www.neckermann.de/bilder/480/2/22/226782_ko_1167_tm54.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:44
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/acc016x01.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:46
:biggrin:

http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vv425x12.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:47
http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/vv808x23.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:48
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vvx828x27.jpg

http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var2/vvx828x27.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:50
http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/vv201x29.jpg http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/klein/var5/vv201x29.jpg http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/klein/var3/vv201x29.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:51
http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/vv308x32.jpg http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/klein/var5/vv308x32.jpg http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/klein/var2/vv308x32.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:52
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vvx828x22.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:53
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/afn069x05.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:54
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/agz021x08.jpg

http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var2/agz021x08.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:55
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vv123x04.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:56
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/aoc093x05.jpg

Prishtinasja_
24-03-07, 23:58
Pantollonat e shkurte jane kesaj stine trend !!! :biggrin:

http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var3/vvx828x32.jpg

Prishtinasja_
25-03-07, 00:00
http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/ala053x01.jpg

Prishtinasja_
25-03-07, 00:01
http://image01.otto.de/bonprixbilder/shopposiklein/7er/gross/var1/ala082x02.jpg

Prishtinasja_
25-03-07, 00:07
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/aoc095x04.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:39
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1335791.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:40
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1336012.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:41
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1335933.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:51
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1342681.jpg

http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1342885.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:52
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1343086.jpg

http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1342932.jpg

Prishtinasja_
27-03-07, 23:58
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1335900.jpg

http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1343029.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 00:03
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1412461.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 00:03
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1412464.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 00:04
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1336011.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 00:04
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1342692.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 00:07
http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1347355.jpg

http://image01.otto.de/pool/albamoda_formatK/1347341.jpg

Prishtinasja_
01-04-07, 12:57
http://tn3-2.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/271/5/c/On_air_by_pif_pof.jpg

Prishtinasja_
01-04-07, 21:24
http://tn3-2.deviantart.com/fs14/300W/i/2007/051/d/7/fashion1_by_MillinniaL.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:19
http://pics.esprit-online-shop.com/Shop/PicDestStyleOver_List_Cross/Q23200_287.jpg?cache=no

Prishtinasja_
03-04-07, 12:36
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1042001.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:39
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1332068.jpg

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1396840.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:40
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1332222.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:46
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1383072.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:47
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1332311.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:52
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1260210.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:55
http://www.neckermann.de/bilder/480/5/55/556856_ko_1207_tk54.jpg

Prishtinasja_
03-04-07, 12:55
http://image01.otto.de/pool/formatb/1432348.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:24
Bluzat dhe fustanat me "PIKA" jane trend kesaj stine !!:smile:

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1420591.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:25
http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1421167.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:31
http://image01.otto.de/pool/formatb/1412289.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:32
http://image01.otto.de/pool/formatb/1360072.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:33
http://image01.otto.de/pool/formatb/1412340.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:34
http://image01.otto.de/pool/formata/1430222.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:37
http://image01.otto.de/pool/formata/1353633.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 16:37
http://image01.otto.de/pool/formata/1406654.jpg

Elina
12-04-07, 17:53
http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V261804.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V263494.jpg


http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V254713.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V263001.jpg

Elina
12-04-07, 17:58
http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V261671_H22.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V237788.jpg


http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V264194.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V263452.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 22:02
http://www.neckermann.de/bilder/480/6/68/683151_09_2441_tk54a.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 22:03
http://www.neckermann.de/bilder/480/5/55/556856_ko_1207_tk54.jpg

Elina
12-04-07, 22:54
http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V251866.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V261791.jpg


http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V257688_092.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V248129_CROP1.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 23:02
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26639498o_aix.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 23:03
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26168779o_aix.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 23:03
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/28087962o_aix.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 23:04
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26288244o_aix.jpg

Prishtinasja_
12-04-07, 23:11
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26639193o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:11
Bluzat, canta dhe kepucat ... me pika bardh e zi jane kesaj stine "trend" !!

http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26156265o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:13
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26547343o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:14
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26114074o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:14
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26114164o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:15
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26944101o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:16
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26418971o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:18
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26162350o_aix.jpg

http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26174623o_aix.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 00:22
http://media.laredoute.fr/intl/Products/picture/2/26219948o_aix.jpg

Elina
13-04-07, 11:37
http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V254393_CROP2.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V263324.jpghttp://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V254395.jpg http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V262967.jpg

Arkza
13-04-07, 14:37
Bluzat dhe fustanat me "PIKA" jane trend kesaj stine !!:smile:

http://image01.otto.de/pool/format_hv_ds_a/1420591.jpgUffffffffffffffff sa e bukur qeky Fustan ... kush po bon rahmet me ma ble nje qeso :biggrin:

Prishtinasja_
13-04-07, 15:55
Uffffffffffffffff sa e bukur qeky Fustan ... kush po bon rahmet me ma ble nje qeso :biggrin:

hahahhaha.....:tongue: Nuk jane bre edhe aq shtrejt Arkza...:biggrin:

Prishtinasja_
13-04-07, 15:56
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vv466x24.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:02
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var3/vv466x24.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:03
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var4/vv466x24.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:03
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vvx921x05.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:04
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var2/vvx921x05.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:04
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vv312x23.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:05
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var2/vv312x23.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:05
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var3/vv312x23.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:05
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var4/vv312x23.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:06
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/xx039x01.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:06
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/aba000x02.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:07
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/ala085x06.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:08
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/vv466x28.jpg

Prishtinasja_
13-04-07, 16:09
http://image01.otto.de/bonprixbilder/varianten/artikel_gross/var1/ali069x01.jpg

Arkza
14-04-07, 11:48
hahahhaha.....:tongue: Nuk jane bre edhe aq shtrejt Arkza...:biggrin:Hahahahhahahahahaha valla bre Prishtinasja te lumshin durt se na kanqe me postime .... e di qe s'eshte aq shtrejt por tek ne Kosove ska keso :biggrin: hajt hajt bo rahmet e blema njo pasi skoka shtrejt qy edhe ti :tongue:

Prishtinasja_
14-04-07, 20:40
http://image01.otto.de/pool/formata/1357941.jpg

Prishtinasja_
14-04-07, 20:40
http://image01.otto.de/pool/formata/1357940.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:35
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262540_CROP1.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:35
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262219.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:36
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V263170.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:37
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262726.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:39
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262490.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V254844_CROP2.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V253992_RC02Q.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:40
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262966.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:41
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V254393_CROP2.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:42
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262678.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V264546.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:43
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V263425.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V262688_CROP1.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:44
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V257700SPLIT1_D99.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:48
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V261818_K44.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V263423.jpg

Prishtinasja_
21-04-07, 19:52
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V263324.jpg

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V258479.jpg

Elina
22-04-07, 16:51
http://www.neimanmarcus.com/products/mn/NMT10EN_mn.jpg
http://www.neimanmarcus.com/products/mn/NMT0ZYK_mn.jpg
http://www.neimanmarcus.com/products/mn/NMT0W6K_mn.jpg
http://www.neimanmarcus.com/products/mn/NMT144M_mn.jpg

Prishtinasja_
25-04-07, 23:49
Fustanat dhe bluzat me pika te bardha jane trend kesaj stine....

Me pelqejn shume !!!

http://www.newyorker.de/files/out/dao_page_block_1474_img1__summer_teaser_de.jpg

Prishtinasja_
26-04-07, 11:31
http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP204572.jpg

http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP211657.jpg

http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP210653.jpg

http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP210058.jpg

Prishtinasja_
26-04-07, 11:36
http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP205735.jpg

http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP202492.jpg

http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/photo1/PP211924.jpg

Prishtinasja_
26-04-07, 11:37
http://www.promod.com/odyssee/images/prodimg/silhouette/sil2101.jpg

Elina
26-04-07, 11:47
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11364627/p11364627_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11369807/p11369807_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11304384/p11304384_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11260510/p11260510_ph_thumb.jpg


Me pelqejne mini fustanat shume...

Elina
26-04-07, 11:49
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11304050/p11304050_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11305256/p11305256_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11303736/p11303736_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11305272/p11305272_ph_thumb.jpg

Elina
26-04-07, 11:53
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11339157/p11339157_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11276854/p11276854_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11383326/p11383326_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11252537/p11252537_ph_thumb.jpg

Elina
26-04-07, 12:00
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11305539/p11305539_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11354840/p11354840_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11365283/p11365283_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11370744/p11370744_ph_thumb.jpg

Arkza
26-04-07, 12:02
Kukukuklu Prishtinasja & Elina po du me ju myt se me tranut po me pelqejne shume dhe em dhimbet vetja qe smuj te kem naj njo prej tyreve se pse ketu ska qesooo :redface:

Elina
26-04-07, 12:02
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11382681/p11382681_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11316393/p11316393_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11403542/p11403542_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11341281/p11341281_ph_thumb.jpg

Elina
26-04-07, 15:50
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11359625/p11359625_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11294315/p11294315_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11403382/p11403382_ph_hero.jpg

Elina
26-04-07, 15:53
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11355157/p11355157_ph_hero.jpg http://images.eluxury.com/assets_server/product/11337282/p11337282_ph_thumb.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11309142/p11309142_ph_hero.jpg

Elina
26-04-07, 15:55
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11365582/p11365582_ph_hero.jpg
http://images.eluxury.com/assets_server/product/11303082/p11303082_ph_hero.jpg

Prishtinasja_
26-04-07, 21:38
http://www.jovaniprom.com/cstyles/images/Img267715.jpg

Prishtinasja_
26-04-07, 21:45
http://www.jovaniprom.com/cstyles/images/d07-Img10296.jpg

Prishtinasja_
29-04-07, 15:35
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/12/12.61/12.704.61.3842.0286_EA.jpg

http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/12/12.51/12.704.51.3930.0286_EA.jpg

http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/12/12.32/12.704.32.3785.0286_EA.jpg

Prishtinasja_
29-04-07, 15:36
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/12/12.32/12.703.32.6645.0286_EA.jpg

http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/12/12.32/12.705.32.3912.0451_EA.jpg

Arkza
29-04-07, 15:37
http://www.jovaniprom.com/cstyles/images/Img267715.jpgPrishtinasja mos je ti kjo rasisht !? :biggrin: hahahahah pak hajgare po perngjan shume me avatarin tend

Prishtinasja_
29-04-07, 15:38
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/40/40.32/40.704.32.2707.0334_EA.jpg

http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/40/40.22/40.704.22.3004.0476_ER.jpg

Prishtinasja_
29-04-07, 15:41
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/42/42.55/42.702.55.3562.0096_EA.jpg

http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/46/46.55/46.703.55.3725.0099_EA.jpg http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/46/46.55/46.703.55.3725.0099_ER.jpg

Prishtinasja_
29-04-07, 15:41
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/42/42.78/42.703.78.2925.0282_EA.jpg

Prishtinasja_
29-04-07, 15:42
http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/13/13.32/13.704.32.5831.0689_EA.jpg http://www.s.oliver-shop.de/wcsstore/FashionFlow/images/prod/13/13.32/13.703.32.3762.0476_EA.jpg

Prishtinasja_
30-04-07, 19:29
http://www.freundin.de/iimages/81/_XVqFYbKrkISX01dUgqmtqmGxxg==.jpg

Prishtinasja_
30-04-07, 19:29
http://www.freundin.de/iimages/80/_XVqFYbKqkISW01dUgqmtqmGxxg==.jpg

Prishtinasja_
30-04-07, 19:32
http://www.freundin.de/iimages/94/_XVaIZbOukITApV1cymSqqpC3.jpg http://www.freundin.de/iimages/90/_XVaIZbOqkImW01ZciqmtqmGxxg==.jpg


http://www.freundin.de/iimages/39/_XF2JYa2zkIiX01dViKmtqmGxxg==.jpg

Prishtinasja_
30-04-07, 19:32
http://www.freundin.de/iimages/36/_XF2JYa2wkIeY01lUg6mus2Wxxg==.jpg

Prishtinasja_
30-04-07, 19:34
http://www.freundin.de/iimages/32/_XFuJaa2skImU01hbg6mus2Wxxg==.jpg