PDA

View Full Version : Mis Bikini


Zero Cool
01-10-11, 19:58
Kush ėshtė zgjedhė \'Mis Bikini\'


Polakja ėshtė kurorėzuar si mbretėresha e Miseve nė bikini


http://www.ekonomisti.net/fotot/28271/main_miss-bikini.jpg


01 tetor 2011
Vajzės bukuroshe brune i ėshtė dashur tė shfaqė tė gjithė bukurinė e saj pėr tė konkurruar me 69 kandidatet e tjera qė vinin nga e gjithė bota.

Ato janė sfiduar nė Qingdao, nė Kinė dhe falė ceremonisė ėshtė zgjedhur dhe vajza mė e bukur nė kostume banje.

Format e fizikut tė bukuroshes 18-vjeēare polake kėtė herė duhet thėnė se kanė triumfuar kundrejt atyre tė Mis dimrit (Rusi) dhe ndaj kandidates kilene qė ka arritur tė fitojė vetėm ēmimin e publikut nėpėrmjet votimeve nė internet.


http://www.ekonomisti.net/artikulli/6/0/25346/kush-eshte-zgjedhe-mis-bikini-video/

Zero Cool
02-10-11, 16:50
Parada e bikinive


http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.1002155813582_m.gif


357 vajza u zhveshėn nė bikini shumėngjyrėshe.
Ato krijuan kėshtu paradėn e bikinive, nė Bregun e Artė tė Australisė, duke thyer edhe rekord botėrorė.

Burrat thjeshtė mbetėn syhapur. Shikojeni videon!


PmIE1yWI9-0&feature=player_embedded

Neferta
05-10-11, 14:32
Image 50 of 89


«
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery)
40
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-040)
41
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-041)
42
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-042)
43
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-043)
44
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-044)
45
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-045)
46
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-046)
47
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-047)
48
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-048)
49
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-049)
50
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-050)
51
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-051)
52
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery?index=zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures-052)
»
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery)


http://www.zap2it.com/media/photo/2011-08/344483240-29134116.jpg
Afėrdita Dreshaj, Kosovė

Neferta
05-10-11, 14:35
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery)

http://www.zap2it.com/media/photo/2011-08/344483240-29134116.jpg
Aferdita Dreshaj, Kosovo

tipi engjellor
05-10-11, 14:51
(http://www.kfor.com/OK43/entertainment/zap-miss-universe-2011-swimwear-pictures,0,2823106.photogallery)

http://www.zap2it.com/media/photo/2011-08/344483240-29134116.jpg
Aferdita Dreshaj, Kosovo

shume e bukur aferdita