PDA

View Full Version : cfare flokesh keni ...


Faqet : [1] 2

emine
02-01-09, 21:00
Pa hajte njeher na tregoni i keni floket kaqurrela apo te drejta(te pegllatne)............

Action
02-01-09, 21:09
Drejta veq pak tqume perpjet :P

emine
02-01-09, 21:12
lele kaqurrele:smile:

Amina
02-01-09, 21:19
Shume te drejta (te pa- pegllatne):biggrin:

~AnnA~
02-01-09, 21:21
i kam te drejta dhe bjond nga natyra
u fus shpeshhere Amoniakun per ti kacurrel pak :smile:
dhe momentalisht brune ngjyra ...

shfletuesi_
02-01-09, 21:25
i kam ngjyre bjonde keshtu si AnnA ne foto kur i kam pas te gjata me thoshin me pas kan qike i kishe tranu djemt... floket e mira si mnash kshtu me thoshin e tash te vogla... sme thon asgja hahaha

Penelope
02-01-09, 21:28
Floket i kam ngjyre geshtenje, ashtu si syte, edhe te gjata deri ne krah, po disi as te drejta as kaqurrelle, natyrale...veq kur po i drejtoj te mira pom duken :smile:

Amina
02-01-09, 21:29
i kam ngjyre bjonde keshtu si AnnA ne foto kur i kam pas te gjata me thoshin me pas kan qike i kishe tranu djemt... floket e mira si mnash kshtu me thoshin e tash te vogla... sme thon asgja hahaha

hhahahaahhaha, ani floke bjond jan te rralla ne shqiptari:biggrin:

Prishtinasja_
02-01-09, 21:36
Te drejta si qiri ! :biggrin:

shfletuesi_
02-01-09, 21:41
hhahahaahhaha, ani floke bjond jan te rralla ne shqiptari:biggrin:

Amina sinqerisht e kam bjond i kam floket por tash prej qe kam shkurtu te vogla sme verehen dhe me duken me shume nga ajo brune .... Une tregova si i kam qyyh edhe mos thuaj qe jam me origjine tjeter nacionalitet une e dij qe shqiptar jam edhe pse bjond qyy

emine
02-01-09, 21:42
Anna permirsoje titullin e temes se kome ba gabim ,,,,faleminderit!

LABI
02-01-09, 21:44
Te drejta (light brwon ) , nje kohe si benfiku perpjet, nga nje here edhe pa to hiqq varettt prej qefit e disponimit :biggrin:

~AnnA~
02-01-09, 21:45
Anna sinqerisht e kam bjond i kam floket por tash prej qe kam shkurtu te vogla sme verehen dhe me duken me shume nga ajo brune .... Une tregova si i kam qyyh edhe mos thuaj qe jam me origjine tjeter nacionalitet une e dij qe shqiptar jam edhe pse bjond qyy

ahahahaah shfletuesi...
jo re pa merak,se nuk dyshojme :smile:
dhe une bjonde jam,por edhe shqiptare....
Floket blond jan me te rralla(qoft mashkull ose femer) jan me numer me te vogel dhe kjo nga ajo,sepse vetem ne nje milion popullsi qe jetojne ne Kine,nuk gjen as dhe nje bjond e kjo edhe e zvogelon raportin bjond:brun :smile:

shfletuesi_
02-01-09, 21:47
ahahahaah shfletuesi...
jo re pa merak,se nuk dyshojme :smile:
dhe une bjonde jam,por edhe shqiptare....
Floket blond jan me te rralla(qoft mashkull ose femer) jan me numer me te vogel dhe kjo nga ajo,sepse vetem ne nje milion popullsi qe jetojne ne Kine,nuk gjen as dhe nje bjond e kjo edhe e zvogelon raportin bjond:brun :smile:


Hmmm dmth nje bjond qka jemi jemi minoritet... ama jemi me te zgjuar hahahahah ...

LABI
02-01-09, 21:47
ahahahaah shfletuesi...
jo re pa merak,se nuk dyshojme :smile:
dhe une bjonde jam,por edhe shqiptare....
Floket blond jan me te rralla(qoft mashkull ose femer) jan me numer me te vogel dhe kjo nga ajo,sepse vetem ne nje milion popullsi qe jetojne ne Kine,nuk gjen as dhe nje bjond e kjo edhe e zvogelon raportin bjond:brun :smile:


Ne nje te ardhme te mesme te larget, apo vetem te lareget .. .Te flitet per origjinen trungun familjare , pjestaret e trungut familjar ... Te thuhet qe gjyshin, gjyshen e kam pas bjonde , do jet kuriozitet per njerzimin ("fanta sheknce" ) :biggrin:... Pasi qe gjeni bruneve eshte me determinant ne raport me albionet ...

shfletuesi_
02-01-09, 21:49
Anna permirsoje titullin e temes se kome ba gabim ,,,,faleminderit!


Faleminderit shume per verejtjen ... me vend i qmoj ato/ata te vemendeshmet

~AnnA~
02-01-09, 21:52
Hmmm dmth nje bjond qka jemi jemi minoritet... ama jemi me te zgjuar hahahahah ...
cdo gje e rralle eshte me e cmuar :smile:

LABI....paraardhesit i kam pas brun,por se c'kam dale une bjonde bashke me vellain,kete mund t'a sqarojme me mire biologjikisht....pasi tema nuk eshte ne shkenca dhe une nuk do hy me thelle :smile:

~AnnA~
02-01-09, 21:54
Faleminderit shume per verejtjen ... me vend i qmoj ato/ata te vemendeshmet
fatkeqesisht qe une s'mund t'a bej.....edhe pse e vrejta qe ne fillim....
por nuk e lejm keshtu jo,do e rregullojme :smile:

shfletuesi_
02-01-09, 22:10
fatkeqesisht qe une s'mund t'a bej.....edhe pse e vrejta qe ne fillim....
por nuk e lejm keshtu jo,do e rregullojme :smile:

:biggrin: ska me bjonda e bjondina hahaha

Luana
02-01-09, 22:46
Bjonde e pluhur ......:biggrin: I love my hair :tongue:

Shqiptare_ne_Turqi
02-01-09, 22:50
shfletues,mjrisht i takoj,pjess t diskriminuar... :redface: :mad: :biggrin:

shfletuesi_
02-01-09, 22:51
shfletues,mjrisht i takoj,pjess t diskriminuar... :redface: :mad: :biggrin:


:biggrin: :biggrin: :biggrin: A i ke natyrale apo te ngjyrosura... hahahaha


Ka shume barcoleta per bjondinat... se dij pse veq qe u kan inati

emine
02-01-09, 22:58
shfletues,mjrisht i takoj,pjess t diskriminuar... :redface: :mad: :biggrin:


hahhahhah hajte se me ke moter mu,po luftojme per imazhin e bjondinav gaggaggagagagg:P

LABI
02-01-09, 22:58
Nje here per nje here si per nga transparenca po ashtu edhe per nga lloji ne dardani po dominojne albionat, blondat :biggrin:

emine
02-01-09, 22:59
Nje here per nje here si per nga transparenca po ashtu edhe per nga lloji ne dardani po dominojne albionat, blondat :biggrin:


po nijsh siklet ne zemer ....

LABI
02-01-09, 22:59
Bjonde e pluhur ......:biggrin: I love my hair :tongue:

Jo bre ti light brown je , cfare pluhni :rolleyes:

LABI
02-01-09, 23:00
po nijsh siklet ne zemer ....

ncukkk .. !:rolleyes:

Kjo eshte edhe si puna e qokollades !! (Si e kafta si e bardha , te dyjat t'ombla jane ) :biggrin:

shfletuesi_
02-01-09, 23:02
nje gru e kojshis po e lyp nje Zeshkane per djal te vetin bre... a ka zeshkane ketu

Luana
03-01-09, 01:06
Jo bre ti light brown je , cfare pluhni :rolleyes:

ah ti nime e din me mire se me ke pa live .....hahhahahahaha

shfletuesi_
03-01-09, 01:09
Luana ti po i plotesojshe kushtet per grun e kojshive per djal t'saj

Dallandyshja_718
03-01-09, 02:08
Ngjyre t'zeze dhe t'drejte deri n'bel,,,te eger si tel:smile: :biggrin:

e_martumja
03-01-09, 02:11
te gjata kaniher po them ti shkurtoj me kushtojn ma lire ahahhaha

Urata
03-01-09, 05:39
Blonde, jo te shkurtera por edhe jo te gjata shume... tamam sa mi lidh!

teutaA
03-01-09, 06:47
te zeza te drejta por prap me pegull po duhet me i majt se po dredhaven gabim hahhha

Ł νD ī ĵ
03-01-09, 20:17
Valla i kom flokt kuku qka i kom t'mira:$:P hehe.FLokt i kom kaqurrele,veq valla ma shume i fenirati...e ngjyra sdi qka em than si te hint si sdi qfare e kom tybe:tongue:

thellenza
29-04-09, 17:01
http://www.jolie.de/imgs/3158562_c2412c4136.jpg
keshtu dicka, te zeza, te lakuara natyral.

Jana
06-05-09, 11:55
Flokt i kam as me dredha as te drejta ..Natyrale...jo shum te gjata...
Ngjyren s'di qysh me percaktu...Lajthi ne te Kaft...edhe syt ashtu i kam te shkruar...

Arkza
06-05-09, 11:59
Te Bardha .. por jo shume te gjata , e tash me duhet me i rrit se pe rndryshe me kthen njeri jem te Baba jem :D:D

Jana
06-05-09, 12:04
Te Bardha .. por jo shume te gjata , e tash me duhet me i rrit se pe rndryshe me kthen njeri jem te Baba jem :D:D

Hhahahahhaha hahahahhaha
E paske leht ti hahahah
Nima tash duhet mi rrit se te vyjn me bo frizuren hahahaha

Arkza
06-05-09, 12:08
Hhahahahhaha hahahahhaha
E paske leht ti hahahah
Nima tash duhet mi rrit se te vyjn me bo frizuren hahahahaHhahahahah qfare leht moj qe me ka than as mos guxo me i prek flokt !!! qe su i duroj une flokt e mija i kam disi palidhje bre gjith kam problem me to por me duhet per hatre te tij me i lshu bre na lshoft toka te dyve hee :biggrin: :biggrin:

Jana
06-05-09, 12:14
Hhahahahah qfare leht moj qe me ka than as mos guxo me i prek flokt !!! qe su i duroj une flokt e mija i kam disi palidhje bre gjith kam problem me to por me duhet per hatre te tij me i lshu bre na lshoft toka te dyve hee :biggrin: :biggrin:

Hhahahhahahah shum kam qesh hahahahhahahaha
Po ani de tash bonja qefin atij se gjyna ahahahahahaa

Idila
06-05-09, 12:18
..ngjyr lajthi, t drejta dhe t gjata. :smile:

Oqeani
06-05-09, 12:28
Kujna po i ntereson bre ...

romansa
06-05-09, 12:29
dikujt sigurisht

Oqeani
06-05-09, 12:30
Ti nime far i pate ...

romansa
06-05-09, 12:32
te larme

Oqeani
06-05-09, 12:35
Nuk ti pasna pa ... kur i bane me ngjyra ...

romansa
06-05-09, 12:37
spo sheh koheve te fundit ..

Oqeani
06-05-09, 12:39
Prej diellit e kam ...

YanYan
06-05-09, 23:12
Te zeza me refleks te kuqt ne te kaft...te gjata gati deri ne fund t'shpinds...t'shkallzume...me pak onde!

doGzona
07-05-09, 12:03
Ngjyre t'zeze dhe t'drejte deri n'bel,,,te eger si tel:smile: :biggrin:

E paske flokun e shendosh si duket! :)

Njashtu dhe une , te gjata deri ne bel, te kafte te ndritur, ca fije ngjyre ari, me pak onde, kur te i drejtoje me behen si tel kitare :biggrin:

shfletuesi_
07-05-09, 12:06
Gjysem Bjond..

Prishtinasja_
07-05-09, 12:11
Gjysem Bjond..

Edhe une jam ba asht gati si ti .... :tongue:
Perveq une pak me e laramanme me shatir ...:biggrin::tongue:

shfletuesi_
07-05-09, 12:18
Edhe une jam ba asht gati si ti .... :tongue:
Perveq une pak me e laramanme me shatir ...:biggrin::tongue:


Eh une jam natyral e ti artificial, a e din se me shume vlera ka natyralja se artivicialja... :P :) :biggrin:

Makresh
07-05-09, 14:45
Pa hajte njeher na tregoni i keni floket kaqurrela apo te drejta(te pegllatne)............


TRANSPAAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENT ;-( ;-( ;-( :frown:

lovely
07-05-09, 19:17
jo une veq erdha me jau kqyr juve flokt :biggrin:

flutra
07-05-09, 19:20
jo une veq erdha me jau kqyr juve flokt :biggrin:
ti mos hi ktu pa e qite nje rruze per sysh.....

Breshka
09-05-09, 15:56
a hale sju ran flokt juve pleqve aaaaaaa ???????http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ALlma
09-05-09, 15:58
te drejta ,,,,per momentin ngjyr gushtenje....

shfletuesi_
09-05-09, 16:06
te drejta ,,,,per momentin ngjyr gushtenje....

Kur ti dredhesh na tregon ... :) Une akoma gjysem bjond

ALlma
09-05-09, 16:08
Kur ti dredhesh na tregon ... :) Une akoma gjysem bjondshfletuesi sekam plan njeher ndoshta vetem ngjyra ndrrohet asgj me shum ;) ani bash mir ti kur doti ersojsh apo zbardhesh floket ke naj plan heheh,,,,

emine
09-05-09, 16:25
a hale sju ran flokt juve pleqve aaaaaaa ???????http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shumica qela jan hiq mos ke dert gaggagaggagagg

lovely
09-05-09, 16:34
shumica qela jan hiq mos ke dert gaggagaggagagg

Minush, qysh i ki ti flokt? :biggrin:

emine
09-05-09, 16:37
Minush, qysh i ki ti flokt? :biggrin:


Te qartne loqko hahahhahahahh,,,ani kishe smi ke pa:tongue: kallxom ti qysh i kam,,,me tha dikush nje dite ,tha meshkujte e kosoves me duket krejt jan pa floke,thash jo breh ka bolle qe jane me floke,tha jo se hala nuke pava kosovar qe ka floke ne kry,knaqe jam tu kesh:)

lovely
09-05-09, 16:39
Te qartne loqko hahahhahahahh,,,ani kishe smi ke pa:tongue: kallxom ti qysh i kam,,,me tha dikush nje dite ,tha meshkujte e kosoves me duket krejt jan pa floke,thash jo breh ka bolle qe jane me floke,tha jo se hala nuke pava kosovar qe ka floke ne krz,knaqe jam tu kesh:)

qka po thu bre? po thu qe krejt qelat kokan dal jashte a? hahahahahahahahahahahaha

ti i ki flokt qishtu qe; t sarihta :biggrin: kaqurrela, oooo si t Shakires bilahin :)

emine
09-05-09, 16:45
qka po thu bre? po thu qe krejt qelat kokan dal jashte a? hahahahahahahahahahahaha

ti i ki flokt qishtu qe; t sarihta :biggrin: kaqurrela, oooo si t Shakires bilahin :)


ivvvvvvvvvvv alergjike jam prej qelav breh:( llovely mos gabo se i kam ndryshe tesh,para 3 ditve kesh te berberi hahhahahhah

shfletuesi_
09-05-09, 16:48
shfletuesi sekam plan njeher ndoshta vetem ngjyra ndrrohet asgj me shum ;) ani bash mir ti kur doti ersojsh apo zbardhesh floket ke naj plan heheh,,,,

Jo une dua te mbes natyral, femrave ju ka ma hije ju shkon pershtatje te bejn ndryshime.... Ti si i ke natyrale floket..!!??

Une kur kam qen i vogel krejt bjond tash gjysem bjond, kur te rritem dhe pak zeshkan, kur te plakem qel krejt

Guri i madh
30-08-09, 20:51
jo me u livdue veq flokt i kam shum te mira bile me flok me perngjan veq LONGARI i familjes moderne

shfletuesi_
30-08-09, 21:07
jo me u livdue veq flokt i kam shum te mira bile me flok me perngjan veq LONGARI i familjes moderne

hahahhahhahaha, valla me floke qe i paske ti si paska kush.. mu veq vegza me eshte filluar tani ne anen e majt.

Guri i madh
30-08-09, 21:09
hahahhahhahaha, valla me floke qe i paske ti si paska kush.. mu veq vegza me eshte filluar tani ne anen e majt.


bereqat versum mir esht puna hhhaaaaaaaaaaaaa

Tinky-Winky
30-08-09, 21:45
u sha i kam t mira kejt shetlland asoshne qin per qin natyral qasoshne dredhash qe lakmi mer kur i sheh bilem shum her mka bo vaki kur hisha mu la qupa qupa tu ujvari selvis qashtu qysh hisha edhe delsha se hiq smu lagshin po vironet e ndukta po lypin hyzmet se sha zoten kaihere kur pom zen java pa u la pom bohen si ndersjetlla e kur jam konen ma i ri i kom pas riten flokt e mu paten bo si majkell gjeksonit maturant kur o konen e hiq zbojke lazem me fjet me jastek ani kur fryke era kapak e mi qojke do kaqurela mas veshit ev shoq ti thush slleshi gans e rosave n vend po qetash i kam rruncav kejt shkurt mas veshve i kam hie me zero e ko nolt i kam me nish e kaihere pum bohen si ferq qe skini ren si tja fus nja tri her me krye vring e vring kejt sterpikat e lloqit jav hjeku farmerkav per mbrapan.shnetje

Elina
30-08-09, 22:52
u sha i kam t mira kejt shetlland asoshne qin per qin natyral qasoshne dredhash qe lakmi mer kur i sheh bilem shum her mka bo vaki kur hisha mu la qupa qupa tu ujvari selvis qashtu qysh hisha edhe delsha se hiq smu lagshin po vironet e ndukta po lypin hyzmet se sha zoten kaihere kur pom zen java pa u la pom bohen si ndersjetlla e kur jam konen ma i ri i kom pas riten flokt e mu paten bo si majkell gjeksonit maturant kur o konen e hiq zbojke lazem me fjet me jastek ani kur fryke era kapak e mi qojke do kaqurela mas veshit ev shoq ti thush slleshi gans e rosave n vend po qetash i kam rruncav kejt shkurt mas veshve i kam hie me zero e ko nolt i kam me nish e kaihere pum bohen si ferq qe skini ren si tja fus nja tri her me krye vring e vring kejt sterpikat e lloqit jav hjeku farmerkav per mbrapan.shnetje


Eh po ketu shihen floket kvalitet o Tinky...flok te shendosha.

Mu s'e si cka u ba...ban vakia prej bllanzhit a s'e di cka vec shum kan nis mem ra flokt,,,me duhet me nderru shamponin...edhe nje kohe mos me ba eksperimente ne to se mos vet shoq :biggrin:

Tinky-Winky
30-08-09, 23:24
Eh po ketu shihen floket kvalitet o Tinky...flok te shendosha.

Mu s'e si cka u ba...ban vakia prej bllanzhit a s'e di cka vec shum kan nis mem ra flokt,,,me duhet me nderru shamponin...edhe nje kohe mos me ba eksperimente ne to se mos vet shoq :biggrin:
ev shoq shife mara qit elinen une zdie qysh po ka ftyr mum dal perpara se une vjet qesoshne vakti dojsha mu bo pllavushan si aj di kaprija i titanikut e qikjo mshtini me e ble qat far bllanzhin me hidrogjen dymdhet perqind ev shoq qtmi qiti gati tana flokt en tok po sha zote mule une me dal e me lyp kaqkete ku ka e ku ska se u pata boe si aj boka nat filmin zona sumraka ,le be eline se ty sta kom besen se jam djeg keq ihere e qetash ma nuk te ngoj ,po vetem ne marsha qat bllanzhin e me ja qiten nersjetllave se mbyten idiotkat po shpejt e po riten pa u ba java pum bohen si me pa hie kitra en to lirisht muj edhe bystek mi boe po haj medet me dit diqyesh qi muj mi eliminue une po tja fus edhe hodrogjen qin per qin se tybe gajle se kom at pun e qeshtuqene siss pot kisi shum qao qao.shnetje

Elina
30-08-09, 23:33
ev shoq shife mara qit elinen une zdie qysh po ka ftyr mum dal perpara se une vjet qesoshne vakti dojsha mu bo pllavushan si aj di kaprija i titanikut e qikjo mshtini me e ble qat far bllanzhin me hidrogjen dymdhet perqind ev shoq qtmi qiti gati tana flokt en tok po sha zote mule une me dal e me lyp kaqkete ku ka e ku ska se u pata boe si aj boka nat filmin zona sumraka ,le be eline se ty sta kom besen se jam djeg keq ihere e qetash ma nuk te ngoj ,po vetem ne marsha qat bllanzhin e me ja qiten nersjetllave se mbyten idiotkat po shpejt e po riten pa u ba java pum bohen si me pa hie kitra en to lirisht muj edhe bystek mi boe po haj medet me dit diqyesh qi muj mi eliminue une po tja fus edhe hodrogjen qin per qin se tybe gajle se kom at pun e qeshtuqene siss pot kisi shum qao qao.shnetje

Hajt bre Tinky me fal...se edhe vjet me duket ta pata lype hallallin se e di qe nime viron tu paten ba flokt :redface:

E sa per ndersjetulla...perdor nukaq...per nja dy jave nuk ka nevoje kitrra me tu cille per okolla hic. Po ta le edhe une nje kis siss :tongue:

Makresh
30-08-09, 23:39
bash per Rasta i kam flokt, amu s'jan t'lipitme si t'atynvee, po t'krehme, e me ni an i kam, a disa mir um rrin :)

Elina
30-08-09, 23:42
bash per Rasta i kam flokt, amu s'jan t'lipitme si t'atynvee, po t'krehme, e me ni an i kam, a disa mir um rrin :)


A ke nevoj per bllanzh? te msoj me perdore si Tinkyn qysh e pata mesu :biggrin:

shfletuesi_
30-08-09, 23:42
bash per Rasta i kam flokt, amu s'jan t'lipitme si t'atynvee, po t'krehme, e me ni an i kam, a disa mir um rrin :)

A din sa mire po dokesh kurr mos e ndrro stilin e frizures.

Makresh
30-08-09, 23:45
A ke nevoj per bllanzh? te msoj me perdore si Tinkyn qysh e pata mesu :biggrin:
Po tutna po m'qet bajat bre, se bash e kisha provue :biggrin:

Makresh
30-08-09, 23:47
A din sa mire po dokesh kurr mos e ndrro stilin e frizures.


Yeah ! Flm per complimentin. Cka mu ka kesh me do sivjet, i kishin pas flokt gjysen te posht, e gjysen te nalt si knojsi qe rroken :tongue:

Urata
31-08-09, 16:55
TE KUQE TE VEQANTE(New color)....! u lodha nga BLOND dhe pasoi CHANGE...jo te shkurta dhe jo te gjata...Stilin e Viktoria Bekamit (t'perparmen j qe ka tani)

emine
31-08-09, 17:03
kjo tingllone shume hunde nalte,po para dy ditve me tha nje grua,sikure te kisha mundsi ti bleja floket tua dhe ti vej ne koken time,do jipja gjysme milioni euro,,edhe i thash merri pa pare se zhuge i kam,,,,,:tongue:

emine
31-08-09, 17:05
TE KUQE TE VEQANTE(New color)....! u lodha nga BLOND dhe pasoi CHANGE...jo te shkurta dhe jo te gjata...Stilin e Viktoria Bekamit (t'perparmen j qe ka tani)


jo ti jo ankohesh se je plake e knej kapesh me VIP-a,,,:tongue:

Urata
31-08-09, 17:22
kjo tingllone shume hunde nalte,po para dy ditve me tha nje grua,sikure te kisha mundsi ti bleja floket tua dhe ti vej ne koken time,do jipja gjysme milioni euro,,edhe i thash merri pa pare se zhuge i kam,,,,,:tongue:

I jap te drejte asaj qe t'ka thene ashtu...!

Urata
31-08-09, 17:24
jo ti jo ankohesh se je plake e knej kapesh me VIP-a,,,:tongue:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
o ate loqke te embel qe ke ta hongsha ty....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ani thojka "..kapesh me VIP-a"
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa....

emine
31-08-09, 17:27
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
o ate loqke te embel qe ke ta hongsha ty....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ani thojka "..kapesh me VIP-a"
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa....

po tybeh me ec ti naper tepih te kuqe ,gjithe mendojne qe je VIP ,po shuje tash se qohen shtriganat e sna lajne qare si gjithmone:rolleyes:

une i kam flokte kaqurrela deri ne bel te gjata,,,,,:wink:

GURI SYLAJ
31-08-09, 18:01
Nje gajle me pak!!!

Dallandyshja_718
31-08-09, 21:08
Flok't i kam t'g'jate deri n'kryq, edhe zi si korbi (i kam pas, se tash po duhet me i ngjyros 3-4 here n'vjet):biggrin: para 3-4 muajsh i pata shkallua e boll jam pen'ua se po kane ma shume pune, kur i kisha krejt nje gjatesi, vetem i laja, krehja (me grrhan:biggrin: ) edhe i lidhja pas krejet, e tash jo por m'ka dale pune se po dua me i rregullua, kishe me u duk m'a e re:biggrin: ehhhh si m'ka marre menja n'qafe...

Oqeani
31-08-09, 21:11
Sikur ne "syret" !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
31-08-09, 21:32
Sikur ne "syret" !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Valla boll typ ne syret po dokesh.. mbaje kshtu vijen e trupit

doGzona
31-08-09, 23:29
Me ka shku mendja me i pre dhe me i donate.

Prishtinasja_
21-10-09, 22:26
Tash qe nja 3 jave...pakez me te shkurta, te shkallzuara(si gjithmone) ngjyre geshtenje por tash me "shishka" perpara :biggrin: !
Dhe jo me te zeza..boll ma qe nja 3 vite vetem zi si korbi i kam pas! :biggrin::rolleyes: Pak me e ndryshua ngjyren po duhet! Edhe pse ne mars sa isha ne ks me bani njera frizere gati gjysem bjonde me shatira..:tongue: Cka heki me e qel ngjyren e shkreta,kurse une pas 1 muaji apet ngjyre kafe i ngjyrosa!Nuk me pelqyan..jam mesua vetem ngjyra te mbyllta! Kurse tash edhe naj muaj keshtu si okolladedo rri :biggrin:!

desert
23-10-09, 23:28
saktesisht me ngjyr dhe madhesi si kjo
http://img40.imageshack.us/img40/8497/blackcurlyhairstyles01.jpg (http://www.imagehosting.com/)

Shkodranja
24-10-09, 23:21
Dikur Tek Ne Plakat Thonin...........floket E Gjata Ment E Por Nuk Eshte E Vertete..floket E Gjata Jan Te Bukura ..i Ben Si Te Duash.floket E Mia Jane Te Gjata Ngjyre Te Zeza E Pak Me Onda Me Pelqejne

Guri i madh
24-10-09, 23:51
Dikur Tek Ne Plakat Thonin...........floket E Gjata Ment E Por Nuk Eshte E Vertete..floket E Gjata Jan Te Bukura ..i Ben Si Te Duash.floket E Mia Jane Te Gjata Ngjyre Te Zeza E Pak Me Onda Me Pelqejne
do me than une qe jam krejt qel qenkna ma i menquri i ksaj dynjaje e kam dit qe ju e vertetut

uliksi31
25-10-09, 00:00
Dikur Tek Ne Plakat Thonin...........floket E Gjata Ment E Por Nuk Eshte E Vertete..floket E Gjata Jan Te Bukura ..i Ben Si Te Duash.floket E Mia Jane Te Gjata Ngjyre Te Zeza E Pak Me Onda Me Pelqejne

O mori shkodrane po t'mira i paske flokt, mos gabo me i shkurtuese pe hup feminizmin.:tongue:

Zhaneta
25-10-09, 00:26
Keshtu i kam floket
http://www.prodluzovani-vlasu.eu/img/auto/1/0/cerna.jpg

Guri i madh
25-10-09, 00:31
Keshtu i kam floket
http://www.prodluzovani-vlasu.eu/img/auto/1/0/cerna.jpg
po de po edhe une kur i kam pas flokt mir i mbajsha i pastrojsha asnji flok nuk e kam pas te mitilavt

Shkodranja
25-10-09, 00:52
jo jo nuk i pres ....por neqoftese ndokush ka met pa floke e don pak nga te mijat ja jap me gjithe qefe si shqiptar qe jena ....ta nimojme njani tjetrin....

Guri i madh
25-10-09, 01:00
jo jo nuk i pres ....por neqoftese ndokush ka met pa floke e don pak nga te mijat ja jap me gjithe qefe si shqiptar qe jena ....ta nimojme njani tjetrin....
oo kurr solidariteti nuk ka mungue , o une jam qaj qe kryt si poq elektrik
falemenderit per ket veper humanitare

AlbanianPirat
25-10-09, 02:16
http://i619.photobucket.com/albums/tt278/AlbanianPirat/mancurlyshorthairstyle.jpg

Shkodranja
25-10-09, 02:37
oo kurr solidariteti nuk ka mungue , o une jam qaj qe kryt si poq elektrik
falemenderit per ket veper humanitare JO BRE BURRE MOS KI DERT SE PO MENOJME EDHE PER TY PER PAK FLOKE.....MOS HARRO SE NJE FJALE E URTE THOT ..SHQIPTARI KUR JEP FJALEN JEP DJALIN .E UNE DHASH FJALEN SE DO NIMOJ ATO QE NUK KANE FLOKE ......

emine
25-10-09, 15:22
http://www.n24.de/media/_fotos/3panorama/2008_9/oktober_10/081008_1/galeriesexywomen/53_Shakira_afp.jpg

kopni tash:biggrin:

shfletuesi_
25-10-09, 15:23
Si kjo qika ne foto te -emines- bilem prej qe me jan ritur me jan ber me te mira...

Ł νD ī ĵ
26-10-09, 11:24
sha zote te bardha i kom.flokt ....veq mu smu kan ndreq si i kom ban te bardha po mu kan prish krejt...:frown:

Zhaneta
26-10-09, 11:26
Per momentin veq sa i bera t'dreta.se po dal n'Qytet

teutaA
26-10-09, 23:12
te zeza me doket:wink:

Elina
26-10-09, 23:32
Une si gjeth tuj eksperimentu ne floke....veq qitash mire i kam,,,se para do dite hic nuk me kan pelqy qysh i bana :redface:

Prishtinasja_
26-10-09, 23:48
Une si gjeth tuj eksperimentu ne floke....veq qitash mire i kam,,,se para do dite hic nuk me kan pelqy qysh i bana :redface:

E si i bane ??:biggrin:

Elina
27-10-09, 23:39
E si i bane ??:biggrin:


Si i bana a?tash po dukem ma serioze :biggrin:

Vec perpara i kam zbardhe,,,e tjerat i kam te kafta :tongue:

lovely
28-10-09, 07:10
Si i bana a?tash po dukem ma serioze :biggrin:

Vec perpara i kam zbardhe,,,e tjerat i kam te kafta :tongue:

kur i zbardhe moj? ncncncnc

une i kam qisishne veq t zeza po jo krejt t zeza si krejt shqiptarhanja :biggrin:

http://i295.photobucket.com/albums/mm138/temptation-design/Retouch/sharonstone.png

shfletuesi_
28-10-09, 07:12
Si i bana a?tash po dukem ma serioze :biggrin:

Vec perpara i kam zbardhe,,,e tjerat i kam te kafta :tongue:

Valla shume ma e mire je kan kur je kan Zeshkane krejt...

Makresh
28-10-09, 11:40
T'zeza, t'trasha, t'mdhaja.

roadrunner
28-10-09, 11:47
Ngjyren si te ksej

http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/21965/christina-milian.jpg

Rrushja^^
28-10-09, 23:21
Pa kaqurela!sikur tme kish tregu dikush drejt Rushja^^ ke flokt me ket ngjyr i kisha dhan dhurat!keshtu q se di qfar ngjyre duken ha haa tperzime!

Prishtinasja_
20-03-10, 12:20
Qe 1 vite i kam ngjyre geshtenje....!
Edhe pse i kam mbajt nje kohe te gjate vetem te zeza !

Mu ka mbush mendja apet me i ngjyros te zeza...eshte ngjyra me te cilen ndihem me se miri ! :biggrin:

YanYan
20-03-10, 18:39
Ngjyren si te ksej

http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/21965/christina-milian.jpg

Un i kam te zeza por po kam qejf me ba nje ndryshim radikal ne look :biggrin:
Kisha ne mend me i ba pak a shume si kjo...me shkon kjo ngjyre :)
S'di a po m'ban zemra:P

Zhaneta
12-04-10, 09:58
Per momentin ngjyre te zez,dhe te dreta....

Fshatari
13-04-10, 22:47
Te rralle e per malle!
Mirembajtja e paster e tyre nuk eshte me problem sikur herave tjera.Edhe shpenzimet i kam zvoglue :psh po e kursej krahnin...!Kjo eshte ajo perparesia e flokeve te rralle!

Idila
13-04-10, 22:49
Te rralle e per malle!
Mirembajtja e paster e tyre nuk eshte me problem sikur herave tjera.Edhe shpenzimet i kam zvoglue :psh po e kursej krahnin...!Kjo eshte ajo perparesia e flokeve te rralle!
Uaa, mua m than q je tullac fare! :tongue:

Un i kam presh fare LOL :P :p

roadrunner
13-04-10, 22:54
mua me pelqen shume, keshtu qe eshte mire te e provosh edhe ti :DUn i kam te zeza por po kam qejf me ba nje ndryshim radikal ne look :biggrin:
Kisha ne mend me i ba pak a shume si kjo...me shkon kjo ngjyre :)
S'di a po m'ban zemra:P

SANTANA-29
13-04-10, 22:55
Te rralle e per malle!
Mirembajtja e paster e tyre nuk eshte me problem sikur herave tjera.Edhe shpenzimet i kam zvoglue :psh po e kursej krahnin...!Kjo eshte ajo perparesia e flokeve te rralle!

Ti e paske mir shpenzime spaske,shiqom mue sa uji po shkon haj me det haj

http://www.intro.de/img/artikel/artikel_originale/23055507.jpg

roadrunner
13-04-10, 22:57
Kush te shatirati kshtu more heyyy hahahTi e paske mir shpenzime spaske,shiqom mue sa uji po shkon haj me det haj

http://www.intro.de/img/artikel/artikel_originale/23055507.jpg

SANTANA-29
13-04-10, 23:00
Kush te shatirati kshtu more heyyy hahah


:biggrin: ,,kuk tregoj,,:tongue:

Fshatari
13-04-10, 23:04
Uaa, mua m than q je tullac fare! :tongue:

Un i kam presh fare LOL :P :p
Kurse mua me thane se nje koke inteligjente s'i duron dot floket qe nuk e kane ate cilesi te kokes...!

emine
09-05-11, 20:52
http://www.n24.de/media/_fotos/3panorama/2008_9/oktober_10/081008_1/galeriesexywomen/53_Shakira_afp.jpg

kopni tash:biggrin:
lamtumir bjondines per gjithmone,

Oqeani
09-05-11, 20:56
lamtumir bjondines per gjithmone,


Mire paske dale ne foto - A tash dole a ?

emine
09-05-11, 20:58
Mire paske dale ne foto - A tash dole a ?hahah fotoja a shume e vjeter tash jam brunete edhe nja do sene ma plak,komplimentit i shkon asaj tipkes qe e vjedha ngogle:P

Guri i madh
09-05-11, 21:01
kur po folni ne ket tem mue te gjorit po me shkojn durt ne kok po qka me prek lluster

e flokt e mia ma te mirat ne katun

Elina
09-05-11, 21:07
kur po folni ne ket tem mue te gjorit po me shkojn durt ne kok po qka me prek lluster

e flokt e mia ma te mirat ne katunMa rahat je o Guri...plus ke hargjime ma pak se na. :)

Oqeani
09-05-11, 21:09
Keshtu sikur ne syret !

Zero Cool
10-05-11, 19:20
perafersisht qeshtu (http://www.themask.nl/WebRoot/Store/Shops/08011005/48A9/3B86/3F0D/42B1/7D28/5360/9702/C73A/8392Z_a-Pruik-Wig-Zombie.jpg)

lovely
10-05-11, 23:49
kur po folni ne ket tem mue te gjorit po me shkojn durt ne kok po qka me prek lluster

e flokt e mia ma te mirat ne katundemek mizat e kan autoban :biggrin: une si palidhje :( :P

Hajra
11-05-11, 06:59
.......o i kam do flok te leshta,haha..

Luana
15-05-11, 00:41
http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qhs28807/hji/medium/2006-highlights-asymmetric.jpg

Te njejta i kam si kjo ...edhe gjatesin edhe ngjyren

Zero Cool
15-05-11, 10:40
http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qhs28807/hji/medium/2006-highlights-asymmetric.jpg

Te njejta i kam si kjo ...edhe gjatesin edhe ngjyren

I paske ngjyrose, se tzeza i ke pas :P

emine
21-05-11, 09:36
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/73523_1574076426425_1070991627_31549224_4527371_n. jpg

Hajra
21-05-11, 10:07
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/73523_1574076426425_1070991627_31549224_4527371_n. jpg

.....ani thojshe nuk e qes fotografin time kurr hahah..

Luana
22-05-11, 17:49
I paske ngjyrose, se tzeza i ke pas :P


Nuk e vertet , gjithemon i kam pas floket ket ngjyr ..puro .natyralo :biggrin:

Kaqanikasja
22-05-11, 21:30
Te kafta te drejta volla

Elina
22-05-11, 21:57
Boll t'mira...vec me mi pa....per m'syshe :tongue:

doGzona
25-05-11, 08:34
Si tela kitare..!:D

Jana
25-05-11, 08:41
Qishtu diqka ...
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTn_pg3NQDPammCiY8lmtl8L7gnG1WUi q6g_8GRKE32IqDySPik-A

uck_aksh
25-05-11, 13:31
ato qfar jan ne avantar

jEtA_1
25-05-11, 15:50
Perafersisht keshtu i kam floket gjatsin formen dhe ngjyren
http://i38.tinypic.com/161jnyo.jpg

Giovanni
25-05-11, 15:55
Si ne aver ;) po nuk i kushtoj shume flokeve ....

Oqeani
25-05-11, 16:04
Ja keshtu !

Luana
25-05-11, 18:46
Shih shih ...krejt e paskan ba zemren guri , qe i paskit vnu fotot e juaja orgjinale ...

selvija
25-05-11, 19:10
Tuj mundu me ja shku juve floket i kam kall shkrum i kam bo,,po duhet mi shti ne struj per aksham
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/helmi/2tiistai/kauneus/huono_paiva/635160_555x342.jpg

Guri i madh
25-05-11, 19:41
une kisha propozue me u mbyll kjo tem se nuk kam flok :biggrin:

lovely
26-05-11, 00:27
une kisha propozue me u mbyll kjo tem se nuk kam flok :biggrin:hahahahahahahaahahahahaha edhe une po pajtohna :biggrin:

rastesishT
26-05-11, 00:38
te kuqe :D

Hajra
26-05-11, 08:13
....si therra,

AliSia
26-05-11, 14:44
Shume te bukra bre ahhahahha ngjyr te zez..:P

tipi engjellor
26-05-11, 22:57
gati te zeza po her i hjeki her me vizllojn hahahahh

Oltiana1
29-05-11, 17:47
T zeza dhe t drejta qiri :P:P:P

premium
29-05-11, 17:51
une a
vetm nj tuf flokesh kam lon prpara :)
kullerski :D

Zero Cool
31-05-11, 21:07
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224761_215095231852374_130030997025465_859497_7221 798_n.jpg

selvija
03-06-11, 11:00
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224761_215095231852374_130030997025465_859497_7221 798_n.jpg
Zero kam nje paramndej gjithnje se je QEL

Zero Cool
03-06-11, 16:24
Zero kam nje paramndej gjithnje se je QEL
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/224761_215095231852374_130030997025465_859497_7221 798_n.jpg

a sje ka e sheh a :P

emine
03-06-11, 16:45
http://www.zhurnal.mk/data/news/Elvana_e_dashuruar_ne_Florin.jpg

halla e madhe
03-06-11, 20:00
...minushe,edhe ti me shnolla i paske flokte a?:biggrin:

emine
03-06-11, 21:41
...minushe,edhe ti me shnolla i paske flokte a?:biggrin:
po hallo me shnolla jam le une:biggrin:

AliSia
16-07-11, 21:04
Sikur ne Avatar!

Oqeani
16-07-11, 21:06
Ta qes nje foto ....

Zero Cool
16-07-11, 21:14
Ta qes nje foto ....

mos u lodh ti me qite qe e qese une foton tande :biggrin:


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3_bxCWI25jf6FoY1pMb0JFd2lMVZPT QddkjNNc-yKJ1g88BG-jw

halla e madhe
17-07-11, 15:19
..t'ngjyme,po cfar numri tybe s'di:biggrin:

Zero Cool
18-07-11, 20:25
I miss this color :mad:


http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/?action=view&current=000j000vDFK-1.jpg

~AnnA~
18-07-11, 20:29
Nga natyra jam Bjonde(intenziv blond :) ) e per momentin BraunViolet :)

emine
18-07-11, 20:31
http://www.zhurnal.mk/data/news/Elvana_e_dashuruar_ne_Florin.jpgsi mka fal mama
Natyre:biggrin:

Zero Cool
18-07-11, 20:38
I miss this color :mad:


http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/?action=view&current=000j000vDFK-1.jpg

ku mhupi syreti bre :rolleyes:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/000j000vDFK-1.jpg

AliSia
18-07-11, 20:41
Sikur ne Avatar!

halla e madhe
18-07-11, 22:25
ku mhupi syreti bre :rolleyes:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/000j000vDFK-1.jpg

ZC_paske kajde ti djale,po une qesi boje i kam edhe me llokne i kam..po joooo kjo s'jam.... kush qenka kjo athu?:biggrin:

LaDy_Diaspora
20-07-11, 06:34
Pa hajte njeher na tregoni i keni floket kaqurrela apo te drejta(te pegllatne)............

Per momentin le le kaqurreleeee! :cool:
Te gjata i kam deri ne gjysme te shpines dhe ngjyren geshtenje dhe te shkallezuara.

Zero Cool
26-07-11, 16:39
Sot i qetha tybe :biggrin:


http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/251761_210572782327614_101542416563985_639216_7132 041_n.jpg

uck_aksh
28-07-11, 16:32
http://i254.photobucket.com/albums/hh82/cjm_harris/P310109_1052.jpg

emine
07-08-11, 12:16
ngjyre kafe te erret,:cool:

Kalimero
07-08-11, 12:19
ngjyre kafe te erret,:cool:

a i ki shti un dhokme najher ?:biggrin:

emine
07-08-11, 12:24
a i ki shti un dhokme najher ?:biggrin:


jo nana natur mi kish pas shti flokte ne dhokne:tongue:

Luana
07-08-11, 13:12
http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qhs28807/hji/medium/2006-highlights-asymmetric.jpg

Te njejta i kam si kjo ...edhe gjatesin edhe ngjyren


Keshtu i kam akoma :biggrin:

VoOoglushja
11-08-11, 19:16
http://www.beauty-box.jp/tokai/style/long/image/011_l.jpg

Oqeani
11-08-11, 20:02
http://www.beauty-box.jp/tokai/style/long/image/011_l.jpg


Nom paske dale ne syret
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

VoOoglushja
11-08-11, 21:21
Nom paske dale ne syret
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


qy ky un mekon ish mir qekaq e bukur hehehehe po pos floket i kam qeshtu tani nje ideee mat mbyllta

Oltiana1
12-08-11, 10:57
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263345_217860218261022_100001111362161_602106_8000 308_n.jpg

T zeza e t drejta qiri ( sikur kjo n foto ) :biggrin::biggrin::biggrin:

Jana
12-08-11, 12:11
http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=1139256460774&id=d9136486c0229f412a29cfe5777f479d&url=http%3a%2f%2fwww.curly-hair-styles-magazine.com%2fimages%2fpicture-of-wavy-hair-01.jpg

emine
12-08-11, 16:13
ska foto pos orgjinalit qe i krahasone hahahhahahahh:tongue:

Qika^Me^Kule
15-08-11, 12:18
Si po thot ai dejuzi plavushk :biggrin: dhe asnjeher me te gjata si kam pase !!

AliSia
20-08-11, 14:24
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263345_217860218261022_100001111362161_602106_8000 308_n.jpg

T zeza e t drejta qiri ( sikur kjo n foto ) :biggrin::biggrin::biggrin:


Po i bashkangjitme Mikes ne kete Foto..:wink:

winona
22-08-11, 07:07
Ngjyren si ne avantar...gjatsia per momentin me shkurta...

Giovanni
22-08-11, 08:04
Te kuqe dhe te gjata ...

winona
22-08-11, 09:38
Te kuqe dhe te gjata ...
Aha femen na qenkshe ti a..une t'kam parmendue si njefare djaloshi uuhh...

Giovanni
22-08-11, 09:50
Aha femen na qenkshe ti a..une t'kam parmendue si njefare djaloshi uuhh...

Jo more i kam te shkurta dhe ngjyre geshtenje ... ;)

uck_aksh
22-08-11, 23:02
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263345_217860218261022_100001111362161_602106_8000 308_n.jpg

T zeza e t drejta qiri ( sikur kjo n foto ) :biggrin::biggrin::biggrin:

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/claudia.jpg

Hajra
23-08-11, 23:37
....i kam do,

uck_aksh
24-08-11, 11:54
ja keto jan floket e mi

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh1.gif

Hajra
25-08-11, 01:07
ja keto jan floket e mi

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh1.gif


...kallxona a para lufte a mas lufte hahahah...

Monna.B
25-08-11, 02:34
Kaqurrela t`zeza :biggrin:

Giovanni
25-08-11, 07:40
Ngjyre geshtenje...

winona
25-08-11, 08:06
...gjysem bjonde...

Diana007
25-08-11, 08:16
Koheve te fundit si arush ahahhah

Oqeani
25-08-11, 08:20
Ne syret i kam ... po duken po !

winona
25-08-11, 08:25
Ne syret i kam ... po duken po !
....syzat aaaa?

Oqeani
25-08-11, 08:28
....syzat aaaa?


Edhe anten se kam pasur aty moka hahahahah

emine
25-08-11, 16:10
per momentin shume te gjata dhe si gjithmone kauqrrele:smile:

speci
25-08-11, 18:25
floket a?
ngjyre lekure:wink:

Virti
25-08-11, 19:32
kurrefare... :cool:

halla e madhe
25-08-11, 19:52
[QUOTE=Virti;2111065]kurrefare... :cool:[/QUO:biggrin::biggrin::biggrin:....dika pa dal s'o, qare..hahahaaaaaa

Ardea
08-11-11, 14:50
as te drejta as dredha..diqka ne mes, sa mos me mujt kerqysh mi kap :rolleyes: veq duhet mi pegllat se kaqubet puna..dhe shkurta mas mirti m pershtaten per ftyre :)

Zero Cool
13-11-11, 18:40
as te drejta as dredha..diqka ne mes, sa mos me mujt kerqysh mi kap :rolleyes: veq duhet mi pegllat se kaqubet puna..dhe shkurta mas mirti m pershtaten per ftyre :)

ev po e komplikume koke :rolleyes:

emine
13-11-11, 18:41
per momentin shume te gjata dhe si gjithmone kauqrrele:smile:
edhe me te gjata:tongue::biggrin:kush sme shef dy apo tre muaj ,me drejtohet gjithmone duke me pyet si ka mundsi qe floket te rriten kaq shpejt,e kushe me shef ne mengjes pa kreh ka rrezik e kap infrakti( luagt ma):P

emine
13-11-11, 18:42
ev po e komplikume koke :rolleyes:

si puna jote,nje muaje perapara tregone qe ke mi preh flokte:tongue:

Zero Cool
13-11-11, 18:43
edhe me te gjata:tongue::biggrin:kush sme shef dy apo tre muaj ,me drejtohet gjithmone duke me pyet si ka mundsi qe floket te rriten kaq shpejt,e kushe me shef ne mengjes pa kreh ka rrezik e kap infrakti( luagt ma):P

so e vertete (qe dokesh si lugat me floke te tallavita) :wink:

ps: kujdes synin :biggrin: (po menoj mos met pa syni keq)

Fshatari
13-11-12, 12:09
t'rralla e per malle!

Dardanesha
13-11-12, 15:41
2133


qe qishtu :smile:

Xuki
13-11-12, 16:13
Qishtu diqysh: http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.gala.de/asset/Image/bilderstrecken/2007/baertige-maenner/george-clooney1-ohne.jpg

halla e madhe
13-11-12, 17:21
Qishtu diqysh: http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.gala.de/asset/Image/bilderstrecken/2007/baertige-maenner/george-clooney1-ohne.jpg

..flokte,nom nom i paske ,po shume rrudha ballin breee, paske kesh me zor qetu valla:biggrin::biggrin:

Fshatari
13-11-12, 17:28
..flokte,nom nom i paske ,po shume rrudha ballin breee, paske kesh me zor qetu valla:biggrin::biggrin:

Kurgje s'tek jane rrudhat ka tek jane dhamt e bardhe !

Oqeani
13-11-12, 17:40
A t'a paraqes nje foto :)


http://www.thecaptainsmemos.com/wp-content/uploads/2009/06/paul-newman.jpg

halla e madhe
13-11-12, 17:45
Kurgje s'tek jane rrudhat ka tek jane dhamt e bardhe !

ne stomatologji i themi ketyre dhembve "smile gesicht"ose pferde zhne..e qeshur e kalit:biggrin::biggrin:

ps:Xuki asht ma i mire more!!!:wink:

halla e madhe
13-11-12, 17:46
A t'a paraqes nje foto :)


http://www.thecaptainsmemos.com/wp-content/uploads/2009/06/paul-newman.jpg


...mos aman se po na trondit far infarkti i zemres:biggrin::biggrin:

Oqeani
13-11-12, 17:51
...mos aman se po na trondit far infarkti i zemres:biggrin::biggrin:A ban vaki a :(

halla e madhe
13-11-12, 18:02
A ban vaki a :(

...nga ti jo more, po ndodhe nga ajo fotoja e P.Newman :wink::tongue:

Kalimero
13-11-12, 18:10
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c36.0.403.403/p403x403/47458_364782083616375_2010228260_n.jpg


:cool::cool:

Fshatari
13-11-12, 18:13
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c36.0.403.403/p403x403/47458_364782083616375_2010228260_n.jpg


:cool::cool:

Shko e postoje te tema :"fare kamsh kini!"lol!

halla e madhe
13-11-12, 18:15
Shko e postoje te tema :"fare kamsh kini!"lol!

..per bese, kesh ka i them edhe une qashtu!:biggrin::biggrin:

Kalimero
13-11-12, 18:20
xhilozat, sun pi qojn sit mum kshir un si e kri,po kshirin pur toke ka komt.

njeri i mir kshir drejt un ftir, si jo un kom o xhiloza :cool::biggrin:

halla e madhe
13-11-12, 18:35
xhilozat, sun pi qojn sit mum kshir un si e kri,po kshirin pur toke ka komt.

njeri i mir kshir drejt un ftir, si jo un kom o xhiloza :cool::biggrin:

..ku me t'kshir bee dijuz,flizuren kur po ta kshiri ,hakaret,per marre, a ski krahen aaa,cka i ke lepize ato pendla..hahahaha,ani sit thot ky, kuuu me ti gjet sit ty ,nja n'shkup e njo n'shkoder..jaaaaa,mi morre sit edhe mu me gjithe dilbija:biggrin::biggrin:

ps:kalimerka halles ,ka komt koke e z'dervjedht bile valla:tongue:

Stuhi Rere
13-11-12, 19:03
kuqaloshe.... :D

tipi engjellor
13-11-12, 23:04
Shko e postoje te tema :"fare kamsh kini!"lol!

kavaler e hajt hahahahah

Elina
13-11-12, 23:11
Ndashta po me bjen me u lavderuE,,,vec me do floke qe i kam une rralle kush i ka.......:D

zanaa
13-11-12, 23:23
Veq une ta kaloj:tongue:

tipi engjellor
13-11-12, 23:25
ka sa po i bleni hahahahah

Zero Cool
13-11-12, 23:30
Veq une ta kaloj:tongue:

A t rrezikoj me qllu far i ke ? :rolleyes:

zanaa
13-11-12, 23:42
A t rrezikoj me qllu far i ke ? :rolleyes:
Hajt ta shofim s'i i paramendon qe jane floket e bukura-mira:tongue:?

Zero Cool
13-11-12, 23:44
Hajt ta shofim s'i i paramendon qe jane floket e bukura-mira:tongue:?

Ishalla nuk jane kaurrele si kadaif, se i kam dobesi :rolleyes:

zanaa
13-11-12, 23:51
Ishalla nuk jane kaurrele si kadaif, se i kam dobesi :rolleyes:
Wow cfar pershkrimi fantastik....Flm.

natyra
14-11-12, 03:19
Fatkeqsisht,,kesaj larte" (nuk po i shiten llafet kendej)LOL ka ra ne ven te PANJOHUR;):rolleyes: si dhia nder dele:biggrin:

"Sa per veti,s'ju tregoi qy:smile:


Natyra.

Fshatari
14-11-12, 08:52
Ishalla nuk jane kaurrele si kadaif, se i kam dobesi :rolleyes:
"kadaif"=Kadafi ?!

Lona
14-11-12, 13:58
http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt_origjinale/i_keni_floket_e_kuq_ja_cfare_r.jpg

Fshatari
14-11-12, 14:24
Flokekuqe=flokdreqi thojne katunarte e mi!

Zero Cool
14-11-12, 17:00
Wow cfar pershkrimi fantastik....Flm.

Nuk ishte veshtire mi pershkru floket e dikujt :smile:

Zero Cool
14-11-12, 17:01
http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt_origjinale/i_keni_floket_e_kuq_ja_cfare_r.jpg

Lona, a su ba flokt e tua mi reklamu me naj kukull te kthyme nga mbrapa por u duht qeshtu me nje trup te ketill a :tongue:

Kalimero
15-11-12, 15:04
..ku me t'kshir bee dijuz,flizuren kur po ta kshiri ,hakaret,per marre, a ski krahen aaa,cka i ke lepize ato pendla..hahahaha,ani sit thot ky, kuuu me ti gjet sit ty ,nja n'shkup e njo n'shkoder..jaaaaa,mi morre sit edhe mu me gjithe dilbija:biggrin::biggrin:

ps:kalimerka halles ,ka komt koke e z'dervjedht bile valla:tongue:

uuu hadha e kalimerit , ta hongert kalimeri ti qat si qi put shkon gjith qaty okodha komve e nerkomve t' mia, :wink: tibe be po,,, t'zhdervjedht i kom :wink::cool:

Alima
19-11-12, 14:58
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c36.0.403.403/p403x403/47458_364782083616375_2010228260_n.jpg

...


http://www.google.be/url?source=imglanding&ct=img&q=http://smileys.on-my-web.com/repository/Surprise/surprised-013.GIF&sa=X&ei=CTmqUMa5IejC0QWWlYHACA&ved=0CAwQ8wc4Zw&usg=AFQjCNGlLzB0fLclN_LKnzZXIAlBC6wBdg
............................http://www.google.be/url?source=imglanding&ct=img&q=http://www.andrevowie.de/gb/images/love.gif&sa=X&ei=TjiqUIrwK-Oc0QWN5IDACA&ved=0CAwQ8wc4Qg&usg=AFQjCNHtQm6f9DkarlD8HKfdXPflAObOKg

.

Miriam
19-11-12, 16:56
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1106_10151239519407432_1269522054_n.jpg

~AnnA~
20-11-12, 10:04
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSILNLgyMVkf0o2AjWjAX_PoCINMao-wSA6fDPJ330OdcytFiJZzQ

Hajra
20-11-12, 10:13
.... Te egra, haha..

Fshatari
20-11-12, 13:16
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSILNLgyMVkf0o2AjWjAX_PoCINMao-wSA6fDPJ330OdcytFiJZzQ

Kam menue se i ka ngjyre ari kaurrela po nuk...!

Gjumashja
05-12-12, 19:29
http://cdn.sheknows.com/filter/l/gallery/olivia_palermo_hairstyles.jpg

Hajra
05-12-12, 22:39
.....kshtutne i kam, pak si qel pak si me flok,

zanaa
06-12-12, 13:37
Fatkeqsisht,,kesaj larte" (nuk po i shiten llafet kendej)LOL ka ra ne ven te PANJOHUR;):rolleyes: si dhia nder dele:biggrin:

"Sa per veti,s'ju tregoi qy:smile:


Natyra.
S'keni cfar te tregoni,ndoshta jeni,,tullace'':biggrin: