PDA

View Full Version : PASHMERIA E FEMRES


Krokodilli
05-09-05, 08:06
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/stacykeibler/stacy_keibler_6.jpg

http://imagecache2.allposters.com/images/PHO/AAGM034.jpg

Krokodilli
05-09-05, 08:08
http://imagecache2.allposters.com/images/MMPH/C56461.jpg

upssss marre

http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg

anna
05-09-05, 10:15
http://neuromancerwp.free.fr/Micha%20Barton%2001%20-%201280.png

e madhe por e mire ..... :wink:

Kaltrushi
05-09-05, 10:57
o kroki po shof disa vajza te bukra.......hmmmmm por besoj se ne te forumit jemi me te bukra....hi hiiiiiiiiiiii

Krokodilli
05-09-05, 11:00
o kroki po shof disa vajza te bukra.......hmmmmm por besoj se ne te forumit jemi me te bukra....hi hiiiiiiiiiiii

jam i sigurt se jeni Kaltrushi,, keto ne foto jan (fake) fallco, pershendetje per ty e nderuar

Kaltrushi
05-09-05, 11:07
kroki shof vetem bjonde dhe brunete ............hihiiiii


mos i harro edhe zeshkanet edhe pse une jam bjonde........ :wink:

Krokodilli
05-09-05, 11:14
kroki shof vetem bjonde dhe brunete ............hihiiiii


mos i harro edhe zeshkanet edhe pse une jam bjonde........ :wink:

te gjitha i kam favorite,, por personaliteti mbi te gjitha :wink:

Urata
05-09-05, 14:00
upssss marre

[img]http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg


Secila femėr ėndrron tė ketė kėtė linjė trupore...

ps: Krokodili, nuk jane keto pamje femre...apo eshte vetem shije jote!!!

LEDHATIMI
05-09-05, 14:04
http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg[/quote]

edhe ni qesi pe du :oops:

Domira
05-09-05, 14:15
http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg

kush koka more Kroki kjo :roll: :roll: :roll:

Diana007
05-09-05, 14:19
Qak ju keni ly more qikes ashtu po e trenoni :lol: :lol: :lol: :P

Domira
05-09-05, 14:21
Qak ju keni ly more qikes ashtu po e trenoni :lol: :lol: :lol: :P

A pe she qysh kqyrka perpjete kjo...i paska sharru drute e shkreta....koka trenu pi menes madhe :lol: :lol: :lol:

e_martumja
05-09-05, 14:24
http://img219.imageshack.us/img219/114/tina29gb.jpg

Diana007
05-09-05, 14:25
Qak ju keni ly more qikes ashtu po e trenoni :lol: :lol: :lol: :P

A pe she qysh kqyrka perpjete kjo...i paska sharru drute e shkreta....koka trenu pi menes madhe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :wink:

doGzona
05-09-05, 16:18
Ku po i merr o Kroki te gjitha ato qe jan play boy magazine models.

doGzona
05-09-05, 16:23
http://www.geocities.com/albksv04/10.jpg

Gjumashja
05-09-05, 18:29
http://www.maximonline.com/girls/eliza_dushku/gm_l3.jpg

anna
05-09-05, 18:31
Ku po i merr o Kroki te gjitha ato qe jan play boy magazine models.ahahhahahahahah edhe une kam dyshu aa !!!! :? :?

Urata
05-09-05, 18:48
http://www.oghnia.com/Artists/images/NA-EntaEah-120-50.gif

Urata
05-09-05, 18:51
http://www.oghnia.com/photos/2907.jpg

Urata
05-09-05, 18:53
http://www.oghnia.com/photos/9272.jpg

Urata
05-09-05, 19:01
http://www.oghnia.com/photos/475.jpg

Urata
05-09-05, 19:03
http://www.oghnia.com/photos/4279.jpg

Urata
05-09-05, 19:04
http://www.oghnia.com/photos/9583.jpg

Urata
05-09-05, 19:05
http://www.oghnia.com/photos/378.jpg

Gjumashja
05-09-05, 19:06
http://beyonce.yaia.com/imagenes/beyonce_012.jpg

Urata
05-09-05, 19:06
http://www.oghnia.com/photos/9492.jpg

Urata
05-09-05, 19:08
http://www.oghnia.com/photos/356.jpg

Urata
05-09-05, 19:08
http://www.oghnia.com/photos/9078.jpg

Urata
05-09-05, 19:09
http://www.oghnia.com/photos/9211.jpg

Urata
05-09-05, 19:10
http://www.oghnia.com/photos/7566.jpg

Urata
05-09-05, 19:11
http://www.oghnia.com/photos/3381.jpg

Urata
05-09-05, 19:12
http://www.oghnia.com/photos/3380.jpg

Urata
05-09-05, 19:12
http://www.oghnia.com/photos/1761.jpg

Urata
05-09-05, 19:13
http://www.oghnia.com/photos/1400.jpg

Urata
05-09-05, 19:14
http://www.oghnia.com/photos/8402.jpg

anna
05-09-05, 19:15
shikim se jo mahi :D

doGzona
05-09-05, 19:21
http://img171.imageshack.us/img171/1383/00630m8jb.jpg

Gjumashja
05-09-05, 19:24
http://www.callme.com/justwebvideo/girls/girl2.jpg

Gjumashja
05-09-05, 19:28
http://www.picturesof.net/_gallery/_People/_SM/jenna_feb02_P2193151_SM.JPG

Gjumashja
05-09-05, 19:30
http://www.pubblinet.com/topmodel/cs10.jpg

dr1ta
06-09-05, 00:11
Sa xheloz esht kroki :lol: :lol:

Urata
06-09-05, 02:25
Sa xheloz esht kroki :lol: :lol:

Shih de...
Na femnat asnjėra nuk reaguam, e ata nc,nc,nc,ncccccccccc...

Krokodilli
06-09-05, 06:32
Sa xheloz esht kroki :lol: :lol:

Shih de...
Na femnat asnjėra nuk reaguam, e ata nc,nc,nc,ncccccccccc...

per qka eshte fjala ketu?,, se nuk qenkam ne rrjedha,, per qka xheloz?,, ketu ne kete temen time vetem femrat mund te jen xheloze kur pi shohin keto fotot... :)

Urata
06-09-05, 16:34
http://www.saviodsilva.net/01/158/usa/6.jpg

Urata
06-09-05, 18:25
http://linuxreviews.org/software/x11-terms/aterm/elisha-cuthbert-3.jpg

Arb
06-09-05, 18:31
http://www.tweety.dk/desktop_girls/images/Kelly_Monaco_73101111817PM337_jpg.jpg

Arb
06-09-05, 18:46
Edhe ni here Kelly-in...

http://www.maximonline.com/girls/kelly_monaco/gm_l1.jpg

doGzona
06-09-05, 18:48
U be kjo tem gati per te Pa cenzura, hazer esht.

Kercovari
06-09-05, 18:50
U be kjo tem gati per te Pa cenzura, hazer esht.

Fashion u be. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
06-09-05, 18:50
http://img355.imageshack.us/img355/9501/00330m8kk.jpghttp://img355.imageshack.us/img355/244/00200m3ee.jpg
http://img355.imageshack.us/img355/2691/00100m9ry.jpghttp://img355.imageshack.us/img355/6223/00200f3bd.jpg

Arb
06-09-05, 18:51
U be kjo tem gati per te Pa cenzura, hazer esht.

I thojsha mos i heq, po qe kjo po i heq...

Kercovari
06-09-05, 18:57
http://www.celesteharrell.com/resource/jpg/PGalleryM/PGalleryM%20Fashion%2002.jpg

doGzona
06-09-05, 19:05
Phaa qitne mor edhe ndonje shqiptare, ku ka plote te bukura.

http://img138.imageshack.us/img138/4600/untitled7dv.png

Arb
06-09-05, 19:06
Phaa qitne mor edhe ndonje shqiptare, ku ka plote te bukura.

http://img138.imageshack.us/img138/4600/untitled7dv.png

Le te zhvishet edhe pak...

Urata
06-09-05, 19:09
Phaa qitne mor edhe ndonje shqiptare, ku ka plote te bukura.

http://img138.imageshack.us/img138/4600/untitled7dv.png


E PASHME valla...

Kercovari
06-09-05, 19:15
http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_EDIS%20GENTA_s1.jpg

doGzona
06-09-05, 22:36
Edhe kjo shqiptare esht Urata, edhe ato tjerat qe i postova pak me larte.

http://img355.imageshack.us/img355/244/00200m3ee.jpg

Urata
07-09-05, 03:04
doGzona, me Adelinen s'ka!

doGzona
07-09-05, 04:05
doGzona, me Adelinen s'ka!

E bukur valla esht :wink:

Urata
07-09-05, 04:13
http://img.123greetings.com/eventsnew/rsp_spirituality/1067-007-13-1056.gif

Krokodilli
07-09-05, 06:24
http://beyonce.yaia.com/imagenes/beyonce_012.jpg


:o :o hot hot ,, over 5*C :P (*:*)

Diana007
07-09-05, 10:03
doGzona, me Adelinen s'ka!

Ska valla :D :wink:

Krokodilli
07-09-05, 13:44
po ske e shendos sa kjo,, si thom femer

http://people.alfred.edu/~rlb4/images/Garconis/Fat%20Subaru.jpg

Krokodilli
07-09-05, 13:52
bukuroshja australiane

http://www.aclasscelebs.com/kyliem/images/csICI-087_kylie-minogue.jpg

Krokodilli
07-09-05, 13:54
http://www.iseekstuff.com/gallery25/albums/KylieMinoguepicturegallery/kylie_minogue_006.jpg

Kercovari
07-09-05, 18:02
Te bukura jeni ju sote,e me ua dhene pushken e http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/259A.jpgNene lokes jo qe sun e mbani ne dore,por prej frike ska edhe muti ku u ndalet me breket tanga. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
08-09-05, 03:20
http://www.oghnia.com/photos/908.jpg

Urata
08-09-05, 03:23
http://www.oghnia.com/photos/8920.gif

Urata
08-09-05, 03:23
http://www.oghnia.com/photos/1229.jpg

Urata
08-09-05, 03:24
http://www.oghnia.com/photos/6525.jpg

Urata
08-09-05, 03:25
http://www.oghnia.com/photos/8729.jpg

Urata
08-09-05, 03:26
http://www.oghnia.com/photos/9142.jpg

Urata
08-09-05, 03:29
http://www.oghnia.com/photos/5380.jpg

Urata
08-09-05, 03:37
http://www.oghnia.com/photos/4177.jpg

Urata
08-09-05, 03:38
http://www.oghnia.com/photos/9530.jpg

Urata
08-09-05, 03:39
http://www.oghnia.com/photos/9528.jpg

Urata
08-09-05, 03:39
http://www.oghnia.com/photos/9520.jpg

Urata
08-09-05, 03:41
http://www.oghnia.com/photos/9405.jpg

Urata
08-09-05, 03:41
http://www.oghnia.com/photos/9318.jpg

Urata
08-09-05, 03:42
http://www.oghnia.com/photos/8995.gif

Urata
08-09-05, 03:43
http://www.oghnia.com/photos/8873.jpg

Urata
08-09-05, 03:44
http://www.oghnia.com/photos/2878.jpg

Urata
08-09-05, 03:44
http://www.oghnia.com/photos/8871.jpg

Urata
08-09-05, 03:46
http://www.oghnia.com/photos/8733.jpg

Urata
08-09-05, 03:47
http://www.oghnia.com/photos/8241.jpg

Urata
08-09-05, 03:47
http://www.oghnia.com/photos/8240.jpg

Urata
08-09-05, 03:57
http://www.oghnia.com/photos/8394.jpg

Urata
08-09-05, 03:58
http://www.oghnia.com/photos/1735.jpg

Urata
08-09-05, 03:59
http://www.oghnia.com/photos/9359.jpg

Urata
08-09-05, 04:01
http://www.oghnia.com/photos/4870.jpg

Urata
08-09-05, 04:03
http://www.oghnia.com/photos/4359.jpg

Urata
08-09-05, 04:04
http://www.oghnia.com/photos/846.jpg

Urata
08-09-05, 04:05
http://www.oghnia.com/photos/3686.jpg

Urata
08-09-05, 04:08
http://www.oghnia.com/photos/3197.jpg


Stil i preferuar...

Urata
08-09-05, 04:16
http://www.oghnia.com/photos/178.jpg


Ngutu Krokodil se po t'pret...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

uliksi31
08-09-05, 04:40
http://www.oghnia.com/photos/178.jpg


Ngutu Krokodil se po t'pret...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

I like the way you laugh. :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
08-09-05, 05:34
http://www.oghnia.com/photos/178.jpg


Ngutu Krokodil se po t'pret...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

I like the way you laugh. :lol: :lol: :lol:

kam qellu merakli i fort,, po keni fillu me ba hajgare me mu ka fundi :) ,,,, haha ngutu se po te pret,,
shuj se me ni njana qka thu , s'ka me prit ma ajo ne foto krokin sa te osht gjall..

i like the way she laught to, ha, ha ,haaaaaaaaa :)
pershendetje Urata,, e ajo veq le te pret 8)

Reana
08-09-05, 06:14
http://imagecache2.allposters.com/images/MMPH/C56461.jpg

upssss marre

http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg
KrokodilliAnėtarėsuar: 04 Oct 2004
Mesazhe: 2050
Vendodhja: Australia-Prishtine
Postuar: 05.09.2005 06:14 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaltrushi shkruajti:
kroki shof vetem bjonde dhe brunete ............hihiiiii


mos i harro edhe zeshkanet edhe pse une jam bjonde........


te gjitha i kam favorite,, por personaliteti mbi te gjitha
_________________
Get Rich Or Die Trying


valla po shihet :lol: :lol: :lol:
ani cka e ka personalitetin e mire Paris Hiltoni, lumit nena e baba qe e kane :lol: :lol: :lol:

Reana
08-09-05, 06:17
http://www.oghnia.com/photos/9405.jpg

Urata moj,
sa te bukura keto arabet...a edhe ty te pelqen Haifa a???? edhe keto tjerat te mira, ama Haifa me e bukura!!!

Reana
08-09-05, 06:29
qe Haifa perseri

http://www.oghnia.com/photos/7673.jpg

Krokodilli
08-09-05, 06:59
Reana :arrow: valla po shihet
ani cka e ka personalitetin e mire Paris Hiltoni, lumit nena e baba qe e kanePARIS HILTONI KA PERSONALITET TE HATASHEM,,,,
PER NJE NAT KA PERSONALITET QE NUK TA MERR MENDJA,,
EUUUU PARIS PARIS ,, MOS TA ZGJAS SHUM SE PO ME DEL ZANI I ZI

hahaha Reana ti kthehem kesaj se qka the ti se mi ka trullu ment kjo Parisi,,,, besa te lumt nena dhe baba e Parisit, se me kan disa qe i njoh une personalisht e me qen ne vend te Parisit kumedittttttt zottttti e din kush i kish ndal,, apo ku kishin perfundu

nje pershendetje per ty e nderuar :lol: :lol: :) :)

Reana
08-09-05, 07:03
http://www.oghnia.com/photos/6832.jpg
Nawal el-Zoughbi
http://www.oghnia.com/photos/3724.jpg
http://www.oghnia.com/photos/3686.jpg

http://www.oghnia.com/photos/1492.jpg
http://www.oghnia.com/photos/2692.jpg
http://www.oghnia.com/photos/8435.jpg

Krokodilli
08-09-05, 07:39
http://www.girls-hq.com/soubor/wall/7/BRUNETTE_WALLPAPER_18.jpg

Krokodilli
08-09-05, 07:47
http://www.filmenmuziek.nl/siteimages/foto/image_31_250b.jpg

Urata
08-09-05, 16:21
http://www.oghnia.com/photos/9582.gif

Urata
08-09-05, 16:21
http://www.oghnia.com/photos/9585.jpg

Urata
08-09-05, 16:22
http://www.oghnia.com/photos/9542.jpg

Urata
08-09-05, 16:23
http://www.oghnia.com/photos/7138.jpg

Urata
08-09-05, 16:25
http://www.oghnia.com/photos/9382.jpg

Urata
08-09-05, 16:28
http://www.oghnia.com/photos/9363.jpg


Ksaj i thonė e pashme!

Urata
08-09-05, 16:29
Edhe njeher...

http://www.oghnia.com/photos/9352.jpg

Urata
08-09-05, 16:30
http://www.oghnia.com/photos/8464.jpg

Urata
08-09-05, 16:32
http://www.oghnia.com/photos/7955.jpg

Krokodil, munesh me i shkrue ...!

Urata
08-09-05, 16:35
http://www.oghnia.com/photos/9166.jpg

Urata
08-09-05, 16:40
http://www.oghnia.com/photos/5107.jpg

Urata
08-09-05, 16:40
http://www.oghnia.com/photos/4163.jpg

Urata
08-09-05, 16:43
http://www.oghnia.com/photos/2911.jpg

Urata
08-09-05, 16:46
http://www.oghnia.com/photos/9355.jpg
http://www.oghnia.com/photos/9341.jpg
http://www.oghnia.com/photos/9337.jpg
http://www.oghnia.com/photos/7698.jpg

Urata
08-09-05, 16:49
http://www.oghnia.com/photos/8726.jpg

Kjo per teDUAty...

Urata
08-09-05, 16:52
http://www.oghnia.com/photos/3489.jpg

Urata
08-09-05, 16:57
http://www.oghnia.com/photos/2999.jpg

Urata
08-09-05, 16:59
http://www.oghnia.com/photos/2937.jpg

Luana
08-09-05, 18:52
http://www.jurgita.com/images_new/models/F/portfolio-picture/w422xh450/Yvonne-Mouton-301-2.jpg

kjo krejt si une bre qenka (mashalla ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
08-09-05, 19:33
http://www.jurgita.com/images_new/models/F/portfolio-picture/w422xh450/Yvonne-Mouton-301-2.jpg

kjo krejt si une bre qenka (mashalla ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :wink:

Kercovari
08-09-05, 20:17
http://www.jurgita.com/images_new/models/F/portfolio-picture/w422xh450/Yvonne-Mouton-301-2.jpg

kjo krejt si une bre qenka (mashalla ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :wink:

Nuk e ke dite seeshte ashtu o shoki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
08-09-05, 20:52
Kercovar, a po ta kana...?

Urata
08-09-05, 20:53
Pernime ajo krejt si Luana...!

turisti
08-09-05, 21:00
http://www.jurgita.com/images_new/models/F/portfolio-picture/w422xh450/Yvonne-Mouton-301-2.jpg

kjo krejt si une bre qenka (mashalla ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :wink:

Nuk e ke dite seeshte ashtu o shoki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ku me dit,kur jam turist?!

turisti
08-09-05, 21:01
Pernime ajo krejt si Luana...!

Hmmmmmm......

Urata
08-09-05, 21:35
Pernime ajo krejt si Luana...!

Hmmmmmm......

Nuk thashė diēka qė nuk ėshtė :wink: ...

Dreni30
08-09-05, 21:37
mashallaaaaaaaaaaaaa.

Krokodilli
09-09-05, 05:35
http://www.jurgita.com/images_new/models/F/portfolio-picture/w422xh450/Yvonne-Mouton-301-2.jpg

kjo krejt si une bre qenka (mashalla ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mashallaaaaaaaaaaaa te rujt zoti Luana

Luana
09-09-05, 05:52
mashalla me koft pth pth (po pshty qe mo te me merrni msysh ) :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
09-09-05, 06:04
Luana, p'eja t'veti diēka n'vesh...!
A i ke pumpat a (silikon) a?


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Luana
09-09-05, 06:11
Luana, p'eja t'veti diēka n'vesh...!
A i ke pumpat a (silikon) a?


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nuk jan mori as te pumpatme e as te silikonit po vet i kam prej natyre
ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

turisti
09-09-05, 08:57
Pernime ajo krejt si Luana...!

Hmmmmmm......

Nuk thashė diēka qė nuk ėshtė :wink: ...

Ban vaki,ban vaki....

Krokodilli
15-09-05, 06:47
qe femrat kosovare ktynehere,, tash jon prish krejt,,

http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg

Zana_ch
17-09-05, 23:51
http://www.leninimports.com/pamela_anderson_gallery_29.jpg

Dreni30
17-09-05, 23:59
mashalla se valla te mira vetem zoti shnet ju dhasht hooooooh.

Vetima
18-09-05, 00:00
mashalla se valla te mira vetem zoti shnet ju dhasht hooooooh.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
18-09-05, 00:07
mashalla se valla te mira vetem zoti shnet ju dhasht hooooooh.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po de Vetima kush ik prej te mires kurr zoti mos ja sjellt ne dore e kush e don te miren ja dhasht zoti gjithemone.

Vetima
18-09-05, 00:08
mashalla se valla te mira vetem zoti shnet ju dhasht hooooooh.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po de Vetima kush ik prej te mires kurr zoti mos ja sjellt ne dore e kush e don te miren ja dhasht zoti gjithemone.


amin

Zana_ch
18-09-05, 00:11
Hiq ma e mire se une nuk eashte

http://1.im.cz/img_novinky/j_lo.jpg

Dreni30
18-09-05, 00:13
Une po besoj se ti je shume me e mire edhe e bukur se kjooooooo.

Vetima
18-09-05, 00:13
Hiq ma e mire se une nuk eashte

http://1.im.cz/img_novinky/j_lo.jpg
syni i keq mos tpaft bre moter se kta edhe ma pa sasht gajle :lol: :lol:

Urata
18-09-05, 03:15
qe femrat kosovare ktynehere,, tash jon prish krejt,,

http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg


ruje Zot...

Zana_ch
18-09-05, 09:02
Zana shkrujti:
http://www.famous-people-search.com/bo_derek/bo_derek_pictures/bo_derek005.jpg

Krokodilli
19-09-05, 09:48
qe femrat kosovare ktynehere,, tash jon prish krejt,,

http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg


ruje Zot...

ruje zot Uraten qe tha ruje zot Paris Hiltonin (vajza ne foto) :wink:

Gentiana
22-09-05, 20:24
http://www.gg2.net/upload/0112%20Aishwarya%20Rai.jpg

Dreni30
24-09-05, 21:57
http://www.gg2.net/upload/0112%20Aishwarya%20Rai.jpg


O dihet kush din me zgjedh kjo eshte me te vertet bukuroshe dhe krejt po i perngjane lules timeee. :lol: :lol:

Zana_ch
24-09-05, 21:58
http://www.gg2.net/upload/0112%20Aishwarya%20Rai.jpg


O dihet kush din me zgjedh kjo eshte me te vertet bukuroshe dhe krejt po i perngjane lules timeee. :lol: :lol:waw........ sa mire e paske qellue si me kane motra ime e madhe .....he he he he

teDUAty
25-09-05, 02:46
http://www.gg2.net/upload/0112%20Aishwarya%20Rai.jpg


O dihet kush din me zgjedh kjo eshte me te vertet bukuroshe dhe krejt po i perngjane lules timeee. :lol: :lol:waw........ sa mire e paske qellue si me kane motra ime e madhe .....he he he he

qyre motra sikur me kan ti krejt se

Zana_ch
26-09-05, 20:04
Zana shkruajti:http://a.relaunch.focus.de/img/gen/F/R/HBFRAc8aqoY_Pxgen_r_400xA.jpg

DEA
27-09-05, 16:59
Jennifer Lopez

http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/01.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/03.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/05.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/06.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/07.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/04.jpeg

http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/10.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/jlo_leben/bilder_gross/12.jpeg

DEA
27-09-05, 17:06
Britney Spears


http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/001.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/002.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/004.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/005.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/007.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/008.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/009.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/011.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/012.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/britney_leben/bilder_gross/13.jpeg

DEA
27-09-05, 17:12
Christina Aguilera

http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/001.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/01.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/03_9.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/04.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/04_5.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/04_6.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/09.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/10.jpeg
http://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/12.jpeghttp://www.freenet.de/freenet/film_und_musik/bildershow/christina_aguilera_kind/bilder_gross/13.jpeg

Flaka_1
22-10-05, 22:51
upssss marre

[img]http://www.paris-hilton-nago.znane-kobiety.pl/zdiecia/25.jpg


Secila femėr ėndrron tė ketė kėtė linjė trupore...

ps: Krokodili, nuk jane keto pamje femre...apo eshte vetem shije jote!!!GABIM e ke nuk endrroj dot se e tille jam vetem floket me te gjata !

Kaltrushi
28-10-05, 09:47
http://www.filmenmuziek.nl/siteimages/foto/image_31_250b.jpg


vetem floket me te bardha si kjo dhe lirisht do mund ta luaj nje rol ne vend te saj..... :wink:

Krokodilli
28-10-05, 10:11
:o :o :shock: :lol: 8)

Pershendetje Flaka_1 dhe
Kaltrushi :P

Kaltrushi
28-10-05, 10:24
:o :o :shock: :lol: 8)

Pershendetje Flaka_1 dhe
Kaltrushi :P

pershendetje........mos e ke habit themen more kund??? hahaha

Krokodilli
28-10-05, 11:41
:o :o :shock: :lol: 8)

Pershendetje Flaka_1 dhe
Kaltrushi :P

pershendetje........mos e ke habit themen more kund??? hahaha
me ke trullu ti dhe Flaka_1
patjeter mu desht me ju pershendet...

:wink:

Kaltrushi
28-10-05, 12:26
po a??
qy qyy
heheh ani po ta fali pra.... :D :P

pershendetje

Arb
29-10-05, 00:04
qe femrat kosovare ktynehere,, tash jon prish krejt,,

http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg


quote]

Athu e paska lodh puna ket zojen a?

Flaka_1
30-10-05, 02:30
:o :o :shock: :lol: 8)

Pershendetje Flaka_1 dhe
Kaltrushi :P

flm - flm Krokodilli
me dore ne Zemer dhe nje here flm se bashku me nje perqafim :oops:
me dashuri si per here Flaka

Kercovari
30-10-05, 13:24
http://www.mannheimeins.de/picpool/a_mannheimeins/kultur/highlights/feuerlady.jpg

Flaka 1 te kalle kembet te ftohe koken. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Krokodilli
31-10-05, 09:42
http://www.mannheimeins.de/picpool/a_mannheimeins/kultur/highlights/feuerlady.jpg

Flaka 1 te kalle kembet te ftohe koken. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mendimi im eshte i kundert

ti ftohe kembet e ta kall koken
:lol: :lol: :lol: :lol:
pa keqkuptime Flaka1
vajza me e dashura e Forumit,,, gjithmon perplot dashuri per te gjith....

Barbaroza
02-11-05, 11:40
Ja cka eshte bukuria. :wink:

http://www.style.com/slideshows/fashionshows/F2005RTW/VERSACE/DETAILS/00190m.jpg

Sy_Kalterta
13-12-05, 20:16
http://www.gg2.net/upload/0112%20Aishwarya%20Rai.jpg

:wink: :wink: :wink:

Reana
13-12-05, 21:12
Ja cka eshte bukuria. :wink:

http://www.style.com/slideshows/fashionshows/F2005RTW/VERSACE/DETAILS/00190m.jpg

Mos eshte bija e Shvarcenegerit kjo???
po i pergjan pak :roll: :?:

Barbaroza
13-12-05, 21:36
Ja cka eshte bukuria. :wink:

http://www.style.com/slideshows/fashionshows/F2005RTW/VERSACE/DETAILS/00190m.jpg

Mos eshte bija e Shvarcenegerit kjo???
po i pergjan pak :roll: :?:


Kjo eshte supermodelja Doutzen Kroes!

Reana
13-12-05, 21:41
OK :roll: :!: :!: :!:

Reana
14-12-05, 06:46
Lindsay Lohan
http://www.lindsaylohanmusic.com/gallery/images/cx504716_05.jpg

http://www.lindsaylohanmusic.com/gallery/images/lohan_cb2_shot4_080_11isent.jpg

http://webusers.warwick.net/~u1063916/109.jpg

http://www.lindsayimages.com/albums/Photoshoots/Alison%20Dyer%202/12.jpg

http://www.lindsayimages.com/albums/Photoshoots/David%20Cooper/normal_3.jpghttp://www.lindsayimages.com/albums/Photoshoots/Danielle%20Levitt/9.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45778-2/llohan134.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45506-2/llohan030.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45536-2/llohan040.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45277-2/Lohan369.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45347-2/Lohan384.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/45164-2/Lohan336.jpg

http://www.jonmega.com/gallery/download/44816-2/Lindsay_Lohan_Red_White_02.jpg

sherri
14-12-05, 10:24
Per bukuroshe e keni a??

Elina
26-04-07, 10:18
http://i.realone.com/assets/rn/img/4/9/2/9/9419294-9419296-large.jpg

Elina
26-04-07, 10:19
http://www.desktopexchange.com/gallery/albums/Hilary-Duff-wallpaper/Hilary_Duff_2.jpg

Elina
26-04-07, 10:21
http://www.hilaryduffguide.com/images/dvd.jpg

Elina
26-04-07, 10:27
http://www.taod.com/gal/preview/Duff_Hilary/363451.33735.jpg

rilinda
26-04-07, 10:27
Elina do shije nisoj i paskemi :D

http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/personalidades/atores/hilary-duff/hilary-duff02.jpg

Elina
26-04-07, 10:28
http://www.taod.com/gal/preview/Duff_Hilary/363466.56468.jpg

Elina
26-04-07, 10:29
Kjo foto shume e mire:smile:


http://www.taod.com/gal/albums/Duff_Hilary/95APGVowpCTGE/hilary1899.jpg

Elina
26-04-07, 10:31
http://www.taod.com/gal/albums/Duff_Hilary/59szVHUMKeuOQ/hil419.jpg

Elina
26-04-07, 10:32
http://www.taod.com/gal/albums/Duff_Hilary/40LxkYN2c5f8A/hilary1212.jpg

Elina
26-04-07, 10:33
http://www.taod.com/gal/albums/Duff_Hilary/74wJynxJTGwz6/hil148.jpg

Elina
26-04-07, 10:35
Elina do shije nisoj i paskemi :D

http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/personalidades/atores/hilary-duff/hilary-duff02.jpg

Me vjen mire:tongue:

Ndashta per qata nuk po me shpullave ti :biggrin:

rilinda
26-04-07, 10:37
Nese ki qef veq trego :D

Elina
26-04-07, 10:41
Nese ki qef veq trego :D

Jo pash besen mos me shpullav se nuk kam qef me kthy dore pastaj:biggrin: