PDA

View Full Version : Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ ne Greqi...


Jana
24-02-11, 15:08
http://www.albanews.gr/wp-content/uploads/sidorela_toli4.jpg

Bukuroshja shqiptare Sidorela Toli, nje nga kandidatet mė tė favorizuara ne kete show, bėhet shqiptarja e parė qė vlerėsohet me nje cmim te tille nė spektaklet e zhvilluara nė Greqi. E ardhur ne kete vend qe ne moshen 2 vjecare, Sidorela meson ne vitin e tretė tė liceut, qe duket se duhet ta perserise pėr shkak tė mungesave nga angazhimi nė spektakėl, por edhe pėr shkak tė ofertave tė punės qė i kanė ardhur menjėherė pas pėrfundimit tė tij. Me njė valixhe plot me ėndrra dhe njė fytyrė plot hir dhe bukuri, Sidorela fitoi jo vetėm votat por edhe zemrat e jurisė sė rreptė tė Next Top model 2, nje show qė zhvillohet ne televizionin “Antena”, kanali me i madh televiziv ne Greqi.