PDA

View Full Version : Nė ēfarė kohe bjen me fjetė æ?


Faqet : [1] 2 3

Zero Cool
09-02-04, 17:54
Unė pėr veti bi shumė herėt ,nė gjumė, rreth 2 -3 !
E ju ?

hana
09-02-04, 18:53
tung valla edhe une heret kah ora 1 ose ne 2 po varet. :lol: :lol:

Murgesha
09-02-04, 19:22
E une po flejsha me se herti. Zakonisht ndermjet flej ndermjet ores 3-4 pas mesnate. :wink:

K-man
09-02-04, 20:15
hohoho... Murgeshe ti po ja kajshe nonen. une zakonisht flej rreth ores 12 ose 1 t'mesnates

Barbaroza
10-02-04, 10:03
K-man,po ti po ia k.... nonen edhe me shume se une :wink: Une flej ne ora 23 :)

lazdrani
10-02-04, 10:56
Fleje me pula e zgjohem me gjela :lol: :lol: :lol:Nvaret krejtesisht sa i lodhure jam por ka raste qe 5ora te mengjesit gjuhem ne shtrat te fleje......Nga disko kuptohet :wink:

Gentiana
10-02-04, 11:13
Mvaret,po para 12 apo 1 i nates rrall her!!
Sepse un mendoj se nuk duhet te shkruar jeta ne gjum, po pa gjum nuk mundemi me ndejt,esht nje ngaterres :roll:

Murgesha
10-02-04, 11:15
Fleje me pula e zgjohem me gjela :lol: :lol: :lol:Nvaret krejtesisht sa i lodhure jam por ka raste qe 5ora te mengjesit gjuhem ne shtrat te fleje......Nga disko kuptohet :wink:Hej Lazdrani pse more a shum po i nguc pulat qe po ikin e po te lene me gjela a :shock: :wink:

lazdrani
10-02-04, 11:31
:roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: Po bre po ikun........... :wink:

anna
10-02-04, 18:06
ne fakt varet sa shume kam me msu nqs kam shume rri deri ne 1 te nates por ne te shumten rri deri ne 12.30

mickoja
02-06-04, 02:42
Un bi me flejt kur te me merr gjumi.....

Cool_Boy
04-06-04, 13:49
Une bij me fjet rreth ores 12-1

Vera
04-06-04, 14:04
tybe qysh te mu teket bi me fjet. Se mua nuk me mer gjumi fare dhe lexoj shum keshtuqe rri shum zgjuar :wink:

florian
04-06-04, 15:48
:lol: :lol: TYBE JAM SI ARUSHA , FLEJ TAN DIMRIT E RRI CUE TAN VEREN

O NJEREZ FLENI MORE GJUM QY QY , EI GJUMI JU BA MIR :roll:DIHET SE KUR FLE ZAKONISHT NE OREN 11 HY NE DARDANI :roll:

anna
06-06-04, 12:48
kohet e fundit po flej qe ne 10 :lol: :lol: :lol:

lazdrani
06-06-04, 15:18
00:00-01:00 aty dikund :wink: nese punoje perndryshe Lugat tere naten :D

betimi_15
06-06-04, 17:14
Valla per veti ne 2 ora te mengjesit

turisti
22-08-04, 12:16
Ndonjihere une flej me pula... :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:56
Ndonjihere une flej me pula... :wink:

Ishalla s'ke menduar se flen bashke me to Turisti,ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaa

vushtrria
22-08-04, 17:20
aty pari nga ora 23 kurr ma heret

turisti
23-08-04, 15:53
Jo oj Barbaroze,por- HERET. :P :wink:

Barbaroza
23-08-04, 17:39
Jo oj Barbaroze,por- HERET. :P :wink:

E kuptova qysh atehere Turisti por me shume e pata per shaka :)
Te pershendes!

Gentiana
23-08-04, 17:57
Qe 4-5 net, para 10:30, se normal me nxen 1h i nates zgjut...

Barbaroza
23-08-04, 18:04
Une kurre nuk flej tash para ores 24,nuk di bre a dashnia a kush i ka fajethttp://www.cosgan.de/images/kao/liebe/017.gif

Gentiana
23-08-04, 18:05
Une kurre nuk flej tash para ores 24,nuk di bre a dashnia a kush i ka fajethttp://www.cosgan.de/images/kao/liebe/017.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Barbaroza gjithsesi po mu dashke me u dashuru edhe un sa me par.... :lol: :wink:

Barbaroza
23-08-04, 18:08
Jo moj Genta se ti je me e ndijshme se une e te gjen agimi pa gjume :wink:

Murgesha
23-08-04, 18:13
Une kurre nuk flej tash para ores 24,nuk di bre a dashnia a kush i ka fajethttp://www.cosgan.de/images/kao/liebe/017.gif

Po bre se dashnia te len pa gjume, pse a mos po mendon se ka ndjenje tjeter qe te mban zgjuar tere naten a?????

Barbaroza
23-08-04, 18:16
Athua moj Murgeshahttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/065.gif

Murgesha
23-08-04, 18:36
Athua moj Murgeshahttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/065.gif

Po de, nga pervoja e kam dhe mos kij asfar dyshimi :wink:

Tomori
23-08-04, 18:46
zakonisht ne ora dy te mengjesit ....

turisti
23-08-04, 21:58
Une, :P :wink: kur nuk bij me PULAT,bij me fjet pasi t'i percjelli YJET.

nitushe
11-09-04, 18:43
pas mesnates :wink:

Gjumashja
04-12-04, 15:12
kur tum vjen me fjet valla edhe qather bi ne qdo moment sum dihet mue hahahaha

mickoja
07-01-05, 23:33
ne kohen e fundit gjith ne mčngjes :?

dr1ta
07-01-05, 23:44
Vone :?

livoreka bicio
07-01-05, 23:46
Vone :?DRITA A KETU TE KANSHE A DHE NUK BEN ZE. :P :P :P :wink:

dr1ta
07-01-05, 23:47
Vone :?DRITA A KETU TE KANSHE A DHE NUK BEN ZE. :P :P :P :wink:

Boll po piskas po sben pune :P :P :)

livoreka bicio
07-01-05, 23:52
Vone :?DRITA A KETU TE KANSHE A DHE NUK BEN ZE. :P :P :P :wink:

Boll po piskas po sben pune :P :P :)HAHAHAHHA ME VENDE E KE VOLLA. :wink:

Murgesha
08-01-05, 00:09
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol:

livoreka bicio
08-01-05, 00:18
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol: A JE E SIGURETE QE NUK SHKON SPAKU 1 ORE PARA SE ME TE MARRE GJUMI HAHAHAHH :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-01-05, 00:28
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol: A JE E SIGURETE QE NUK SHKON SPAKU 1 ORE PARA SE ME TE MARRE GJUMI HAHAHAHH :lol: :lol: :lol:


Jo kurrė. Bile ndodhė qė mė marrin nė krah e mė qojnė nė shtrat. Se flej nė karrige bukur si shpesh. :wink:

livoreka bicio
08-01-05, 00:33
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol: A JE E SIGURETE QE NUK SHKON SPAKU 1 ORE PARA SE ME TE MARRE GJUMI HAHAHAHH :lol: :lol: :lol:


Jo kurrė. Bile ndodhė qė mė marrin nė krah e mė qojnė nė shtrat. Se flej nė karrige bukur si shpesh. :wink: HAHAHAH MIRE I PASKE PUNETE DERI SA TE MARRINE NE KRAHE, SI ME GJUME DHE,ME ATE QE TE MERRE NE KRAHE. :wink: :wink: :wink:

Murgesha
08-01-05, 00:36
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol: A JE E SIGURETE QE NUK SHKON SPAKU 1 ORE PARA SE ME TE MARRE GJUMI HAHAHAHH :lol: :lol: :lol:


Jo kurrė. Bile ndodhė qė mė marrin nė krah e mė qojnė nė shtrat. Se flej nė karrige bukur si shpesh. :wink: HAHAHAH MIRE I PASKE PUNETE DERI SA TE MARRINE NE KRAHE, SI ME GJUME DHE,ME ATE QE TE MERRE NE KRAHE. :wink: :wink: :wink:

Po de. :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
08-01-05, 00:42
Kur tmė merr gjumi atėherė bi me fjetė. :lol: A JE E SIGURETE QE NUK SHKON SPAKU 1 ORE PARA SE ME TE MARRE GJUMI HAHAHAHH :lol: :lol: :lol:


Jo kurrė. Bile ndodhė qė mė marrin nė krah e mė qojnė nė shtrat. Se flej nė karrige bukur si shpesh. :wink: HAHAHAH MIRE I PASKE PUNETE DERI SA TE MARRINE NE KRAHE, SI ME GJUME DHE,ME ATE QE TE MERRE NE KRAHE. :wink: :wink: :wink:

Po de. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
08-01-05, 01:42
Kur t'i percjelli forumistat me fjet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.. :wink:

Mr_100%
08-01-05, 01:45
Turisti sa kushton nata ne Hotelin ku punon ti,me fjete?

turisti
08-01-05, 01:49
Turisti sa kushton nata ne Hotelin ku punon ti,me fjete?

Nuk e dij sakt se varet prej apartamentit,por do te pyes neser,ja keto di te e te informoi. :wink:

Gjumashja
08-01-05, 11:31
kur tme teket valla

Dreni30
08-01-05, 19:32
kur tme teket valla

Une e di qe ti je gjumashe, por une te kisha thene edhe gjumi e ka njefare orari. :lol: :lol:

Luana
08-01-05, 23:09
Zakonish bie me fjet kah ora 10 mbremje :wink:

Dreni30
08-01-05, 23:13
Po duket se paskeni fjetur mjaft Luana ora tash 23.14 min.

Luana
08-01-05, 23:16
Po duket se paskeni fjetur mjaft Luana ora tash 23.14 min.

Dreni une jetoj ne Canada , ora eshte ne ket moment 17:17 mbremje :P

Dreni30
08-01-05, 23:24
Me fal pra a se nuk e dita moj, por edhe nuk ju njof per ate.

Luana
08-01-05, 23:31
Me fal pra a se nuk e dita moj, por edhe nuk ju njof per ate.

Ok faljet e tua pranohen te une :wink:

Dreni30
08-01-05, 23:39
Te faleminderit per mirekuptin e nderuar.

Luana
08-01-05, 23:44
Te faleminderit per mirekuptin e nderuar.

ska perse i nderuar :wink:

e ti ne sa bjen me fjet :?:

Dreni30
08-01-05, 23:49
Zokonisht 24.00 a po 24.30, kurse vikendeve edhe me vone.

Luana
09-01-05, 00:01
Zokonisht 24.00 a po 24.30, kurse vikendeve edhe me vone.

Masi po rrin badihava Dreni hajt ne kafe maroma nji se po me pika diqka shume prej teje :wink:

Dreni30
09-01-05, 00:11
Une kafe bera gati po ti ku mbete se.

Mr_100%
09-01-05, 00:16
qe Dreni po e pije un se Luana u taku me njani e spo mun vjen :wink: :lol:

Luana
09-01-05, 00:19
qe Dreni po e pije un se Luana u taku me njani e spo mun vjen :wink: :lol:

Mos i thuaj more djalit ashtu se mi prishe shansat http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/k075.gif

Mr_100%
09-01-05, 00:22
AIIIIIII Luana a nuk te pelqej aaaaaaaaaa :lol: :lol:

Luana
09-01-05, 00:25
AIIIIIII Luana a nuk te pelqej aaaaaaaaaa :lol: :lol:

Jo de se mendon djali qe nime jam me dikend hmmmhttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/d030.gif

Mr_100%
09-01-05, 00:26
OK LUANA kaffen e pina po i them se nuk ke qen me kerke,ose e pate at njofshem aaaaaaaaa :?: :lol: :wink:

Luana
09-01-05, 00:31
OK LUANA kaffen e pina po i them se nuk ke qen me kerke,ose e pate at njofshem aaaaaaaaa :?: :lol: :wink:

Po , thuaj se e kam djal te axhes :lol: :lol: :lol:

dhe te beft mire kafja :wink:

Dreni30
09-01-05, 00:36
Qy, qy valla eshte kah perzihet dicka ketu!!!

Mr_100%
09-01-05, 00:37
Flm per kaffe Luana,e ai djali u hidhru nuk po do ma,veq shnosh moj se
forumi plot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
09-01-05, 00:37
Qy, qy valla eshte kah perzihet dicka ketu!!!

po bre Mr_100% po na perzihet , ne dy sa i ndreqem punet mire e tash msitnija po don me na prish neve dyve :roll:

livoreka bicio
09-01-05, 00:46
PAS ORES 2 TE NATES KUR JAME I LIRE :wink:

Mr_100%
09-01-05, 00:48
PAS ORES 2 TE NATES KUR JAME I LIRE :wink:


E CKA BAHET MAS 2-VE

Luana
09-01-05, 00:58
PAS ORES 2 TE NATES KUR JAME I LIRE :wink:


E CKA BAHET MAS 2-VE


shkon me tat , mas 2-ve :lol: :lol: nashta e sheh naj enderr tu luftue :wink:

Mr_100%
09-01-05, 01:02
Ishalla pra nuk i del armiku i forte,,se shkon gjaku deri ne guuu :D

Luana
09-01-05, 01:33
Ishalla pra nuk i del armiku i forte,,se shkon gjaku deri ne guuu :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
09-01-05, 01:43
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?

Mafiozi
09-01-05, 02:27
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?:twisted: :lol: :lol:

Murgesha
09-01-05, 02:28
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?:twisted: :lol: :lol:


Genta mos harro kėshillėn qė tė dhashė. :wink:

ShEjToNkA
09-01-05, 02:30
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?:twisted: :lol: :lol:


Genta mos harro kėshillėn qė tė dhashė. :wink:


Cfarė kėshille i ke jap Gentės mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj???????????????? :roll:

Murgesha
09-01-05, 02:32
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?:twisted: :lol: :lol:


Genta mos harro kėshillėn qė tė dhashė. :wink:


Cfarė kėshille i ke jap Gentės mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj???????????????? :roll:


Me i mbajtė pėrherė veshėt tė mbyllyr me pamuk se nga zhurma jote spo munet me fjetė qika. :lol:

ShEjToNkA
09-01-05, 02:38
Tybe m'varet,ka nganjeher deri ne 05 te mengjesit nuk flej. :?:twisted: :lol: :lol:


Genta mos harro kėshillėn qė tė dhashė. :wink:


Cfarė kėshille i ke jap Gentės mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj???????????????? :roll:


Me i mbajtė pėrherė veshėt tė mbyllyr me pamuk se nga zhurma jote spo munet me fjetė qika. :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Qyy ,qyy pse kush po bėnė kėtu zhurmė moreeee unė aa?????????????????????? :roll: :roll: :roll:

Murgesha
09-01-05, 02:41
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Qyy ,qyy pse kush po bėnė kėtu zhurmė moreeee unė aa?????????????????????? :roll: :roll: :roll:


Jo moj vetėm Genta ja ka zanat me u anku pėr ty.
Melaqe je ti. :wink:

ShEjToNkA
09-01-05, 02:43
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Qyy ,qyy pse kush po bėnė kėtu zhurmė moreeee unė aa?????????????????????? :roll: :roll: :roll:


Jo moj vetėm Genta ja ka zanat me u anku pėr ty.
Melaqe je ti. :wink:


:lol: :lol: :lol: Po de pooooooooo. Ajoo edhe hiqq kur s'jam kėtuu thotė Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

turisti
09-01-05, 03:39
Nuk dihet. :wink:

Gjumashja
27-01-05, 16:48
spo di tashti ma shume gjume sesa zgjut

sarasara
27-01-05, 22:02
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

uliksi31
27-01-05, 22:04
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:

biondi_f86
27-01-05, 22:11
Tash edhe pake :(

sarasara
27-01-05, 22:17
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?

uliksi31
27-01-05, 22:20
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?


Kah 5 am,te (mengjesit) :o

sarasara
27-01-05, 22:27
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?


Kah 5 am,te (mengjesit) :o

:o

uliksi31
27-01-05, 22:32
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?


Kah 5 am,te (mengjesit) :o

:o

Pra mos ngurro e nderuar deri ne ora 5 te mengjesit ketu me ke.Per cdo nevoj,pyetje,sugjerim,probleme te cfardo natyre qofshin.Si fetare si shoqrore e tjera :lol: :lol:
P.s. Ne kete kohe me punon truri ne full power :lol:

sarasara
27-01-05, 22:37
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?


Kah 5 am,te (mengjesit) :o

:o

Pra mos ngurro e nderuar deri ne ora 5 te mengjesit ketu me ke.Per cdo nevoj,pyetje,sugjerim,probleme te cfardo natyre qofshin.Si fetare si shoqrore e tjera :lol: :lol:
P.s. Ne kete kohe me punon truri ne full power :lol:

Ahhahahha flm shum,d.m.th nese me ik gjum najkah ti koke ktu a?
Do ta kem parasyshe :wink:

uliksi31
27-01-05, 22:41
Zakonisht bi me flejt ka 23:30 qaty dikun,nuk ja huqi.

23:30 Per mua eshte vec fillimi i nates :lol:Pse bre ne sa bjen ti me flejt?


Kah 5 am,te (mengjesit) :o

:o

Pra mos ngurro e nderuar deri ne ora 5 te mengjesit ketu me ke.Per cdo nevoj,pyetje,sugjerim,probleme te cfardo natyre qofshin.Si fetare si shoqrore e tjera :lol: :lol:
P.s. Ne kete kohe me punon truri ne full power :lol:

Ahhahahha flm shum,d.m.th nese me ik gjum najkah ti koke ktu a?
Do ta kem parasyshe :wink:

Now you are talking :wink: Bash qetu qe :lol: :lol:

DEA
27-01-05, 23:21
E ndryshme ndonjeher me vjen gjume me heret e ndonjeher me vone keshtu qe me falni qe smundem te jua jap oren e sakt sorry :cry:

ShEjToNkA
29-03-05, 19:05
Nė c'farė kohe bini me fjetė????????????


Phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x :x Farė pyetje palidhje .Po ku fjeti unė more ?????????????Ppa kohė hiccccccccccccccc :evil: :evil:

dembelica
29-03-05, 22:28
Koheve te fundit mu ka dallashit krejt oroari i gjumit :(

turisti
29-03-05, 23:35
Gati...... :wink:

doGzona
29-03-05, 23:36
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

turisti
29-03-05, 23:38
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?

doGzona
29-03-05, 23:39
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

dembelica
29-03-05, 23:41
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Hahhahaha mosni more me shpulla ne kete nate se gjynah :lol: :lol: :lol: :lol:

007
29-03-05, 23:42
pa orar hiq,kaniher flej ne tavolin te pc :wink:

turisti
29-03-05, 23:43
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?

doGzona
29-03-05, 23:45
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

dembelica
29-03-05, 23:49
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Hahhahahhahaha :wink:

turisti
29-03-05, 23:49
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Nese e kontrollon dhomen e shpullave,do te bindesh se jam rekorder sepse jam personi i cili eshte me se paku i shpullatur. :wink:

doGzona
29-03-05, 23:51
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Nese e kontrollon dhomen e shpullave,do te bindesh se jam rekorder sepse jam personi i cili eshte me se paku i shpullatur. :wink:
[color=red]E pra pasi qe qenka ashtu eja pra ta jap nje te leht /color] :lol:

turisti
29-03-05, 23:52
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Nese e kontrollon dhomen e shpullave,do te bindesh se jam rekorder sepse jam personi i cili eshte me se paku i shpullatur. :wink:
[color=red]E pra pasi qe qenka ashtu eja pra ta jap nje te leht /color] :lol:

Jo,sepse nuk dua te hargjohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

doGzona
29-03-05, 23:58
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Nese e kontrollon dhomen e shpullave,do te bindesh se jam rekorder sepse jam personi i cili eshte me se paku i shpullatur. :wink:
E pra pasi qe qenka ashtu eja pra ta jap nje te leht /color] :lol:

Jo,sepse nuk dua te hargjohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
[color=red]Hajt mos te ndin ty se nuk kursej une aq :lol:

007
30-03-05, 00:01
oj grujo un shkova me flejt e ti rri sa dush :wink:

doGzona
30-03-05, 00:04
oj grujo un shkova me flejt e ti rri sa dush :wink:
Shko ti se une vi vi :lol:

turisti
30-03-05, 00:16
Gati...... :wink:
Shko lagi syt pak :wink:

Ku?
Te kroni apo me mire eja ta jap nje shpull :lol:

Qysh me ardh pa adrese?
A nuk e din numrin e deres te dhoma e shpullave a...
eja pra te tregoje se ku esht :lol:

Nese e kontrollon dhomen e shpullave,do te bindesh se jam rekorder sepse jam personi i cili eshte me se paku i shpullatur. :wink:
E pra pasi qe qenka ashtu eja pra ta jap nje te leht /color] :lol:

Jo,sepse nuk dua te hargjohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
[color=red]Hajt mos te ndin ty se nuk kursej une aq :lol:

Nisja se te vyn per pleqeri. :wink:

doGzona
30-03-05, 00:21
Nisja se te vyn per pleqeri. :wink:
Une shpullen ta dhash a nuk e ndive a ,shko te dhoma e shpullave shiko :lol:

Luana
07-04-05, 23:24
Zakonisht ne ora 22:00 ose 23:00 ma von kurr nuk rri se vetem behem per spital :roll:

Dreni30
11-04-05, 15:41
Zakonisht ne ora 22:00 ose 23:00 ma von kurr nuk rri se vetem behem per spital :roll:

Mvaret se si eshte disponimi.............

Luana
14-04-05, 22:34
Zakonisht ne ora 22:00 ose 23:00 ma von kurr nuk rri se vetem behem per spital :roll:

Mvaret se si eshte disponimi.............

Ski faj Dreni :lol: :lol: nvaret prej disponimit valla :wink:

Honesty^uk.
14-04-05, 22:35
Mvaret nga bereqeti ne krevat :lol: :lol:

Luana
14-04-05, 22:37
Mvaret nga bereqeti ne krevat :lol: :lol:

sonte tu paska shtu diqka apetiti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-05, 22:39
Mvaret nga bereqeti ne krevat :lol: :lol:

sonte tu paska shtu diqka apetiti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


krevati i ka vajet , se qenka prishur :lol: :lol: :lol:

Luana
14-04-05, 22:45
krevati i ka vajet , se qenka prishur :lol: :lol: :lol:


Shtro sungjerin e bjer ne toke Honesty http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e030.gif

Honesty^uk.
14-04-05, 22:46
krevati i ka vajet , se qenka prishur :lol: :lol: :lol:


Shtro sungjerin e bjer ne toke Honesty http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e030.gif


Kam frik mos me bjen gjaku tek koka, :lol:

Luana
14-04-05, 22:48
Shtro sungjerin e bjer ne toke Honesty http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e030.gif


Kam frik mos me bjen gjaku tek koka, :lol:

Pse a pretisakin e paske nalt a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-05, 22:52
Pse a pretisakin e paske nalt a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Leviz sipas presionit te gjakut :lol: :lol:

Murgesha
14-04-05, 22:55
Pse a pretisakin e paske nalt a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Leviz sipas presionit te gjakut :lol: :lol:


....dhe ritmit tė zemrės. Se po na e merr najkah nė qafė djalin.

Honesty^uk.
14-04-05, 22:57
Pse a pretisakin e paske nalt a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Leviz sipas presionit te gjakut :lol: :lol:


....dhe ritmit tė zemrės. Se po na e merr najkah nė qafė djalin.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
20-04-05, 23:23
kur tum mshelen syqkat flej

turisti
20-04-05, 23:55
Bashk me DRAKULLĖN,hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah ahahahahahhahahahahahaahh. :wink:

Luana
21-04-05, 00:22
Valla bie heret me fjet po edhe zgjona heret shume :D

Dali!Keq
21-04-05, 03:09
Valla bie heret me fjet po edhe zgjona heret shume :D

E kam dit qe je e Zoja,Lumja asi Lumi un per ty hooo.

Un Flej kur vjen vakti me shku ne pun,e qaat heret nuk ma kana bre i prapt jam hahaha.

Luana
21-04-05, 03:26
E kam dit qe je e Zoja,Lumja asi Lumi un per ty hooo.

Un Flej kur vjen vakti me shku ne pun,e qaat heret nuk ma kana bre i prapt jam hahaha.

Mjeri une per ty hooooo :roll: :roll: :roll:

Dali!Keq
21-04-05, 03:28
E kam dit qe je e Zoja,Lumja asi Lumi un per ty hooo.

Un Flej kur vjen vakti me shku ne pun,e qaat heret nuk ma kana bre i prapt jam hahaha.

Mjeri une per ty hooooo :roll: :roll: :roll:

Ti duesh me qen Mjera jo Mjeri..hahah Lumi un per ty :wink:

Luana
21-04-05, 03:32
Ti duesh me qen Mjera jo Mjeri..hahah Lumi un per ty :wink:

FLM per correktim sepse po me ngatrrohen gjinit nganjiher , hmmm qyyy more shume mire jam ka foli kundra shekullit te mbrapsht qe e kemi :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
21-04-05, 03:35
Hahah jo ti me shkrua je tu shkrua si Mbreteresh por e vrejta qe nuk kishe qef te tuash Un E Mjera hahah.tu dok ran apo`?

Se dhe un po bej gabime shum po i ha do shkrinja kah po shtypi po me dhimbet tastatura me trus shum se Lap Topi i ri findak hahah.

Luana
21-04-05, 03:38
Hahah jo ti me shkrua je tu shkrua si Mbreteresh por e vrejta qe nuk kishe qef te tuash Un E Mjera hahah.tu dok ran apo`?

Se dhe un po bej gabime shum po i ha do shkrinja kah po shtypi po me dhimbet tastatura me trus shum se Lap Topi i ri findak hahah.

Jo ti do ti'a kalojsh Diana007 ma gabime :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A po don me kallxu qe keshe une kam ble laptop huh :?: :roll:

Dali!Keq
21-04-05, 03:41
Hahahahah jo zat runa po mi bjen msysh Lap Topit e shperthehet,hahahah
Po po e kam vre qe dhe ajo ish e gutshme ne shkrime hahah...
Kush gutet?

Luana
21-04-05, 03:43
Hahahahah jo zat runa po mi bjen msysh Lap Topit e shperthehet,hahahah
Po po e kam vre qe dhe ajo ish e gutshme ne shkrime hahah...
Kush gutet?

per mutet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Dali!Keq
21-04-05, 03:45
Hahahahah jo zat runa po mi bjen msysh Lap Topit e shperthehet,hahahah
Po po e kam vre qe dhe ajo ish e gutshme ne shkrime hahah...
Kush gutet?

per mutet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Ja ki qellu si me gisht hahahahahahahahaha :wink:

Luana
21-04-05, 03:48
Ja ki qellu si me gisht hahahahahahahahaha :wink:


Qka kujtove ti aaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r010.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
21-04-05, 03:49
Ja ki qellu si me gisht hahahahahahahahaha :wink:


Qka kujtove ti aaaaa http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r010.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:D :D :D :D Qe ja qellove de...hahaha

Luana
21-04-05, 04:04
:D :D :D :D Qe ja qellove de...hahaha

Une gjithemon ja kam qellu bre http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k010.gif

LEDHATIMI
05-10-05, 08:08
qetash kysmet sa ta pi edhe ket cigare

Sy_kaltra
14-11-05, 15:50
As nje her para 01:00 :roll:

GURI SYLAJ
14-11-05, 16:36
Mvaret, por gjithmone pasi t'i krye detyrat e shtepise!

Dimri
14-11-05, 16:38
Mvaret, por gjithmone pasi t'i krye detyrat e shtepise!

A dmth pa i la piatat e pa e fshi kuzhinen nuk shkon me fjet GURI :roll: :roll:

Sy_kaltra
14-11-05, 16:40
Mvaret, por gjithmone pasi t'i krye detyrat e shtepise! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
14-11-05, 16:49
Dimri, edhe kto hin ne rane veq kuptohet kur e kam renin.

GURI SYLAJ
14-11-05, 16:50
E ti Sy- Kaltra cka po kesh a mir po te doiket kah po shkreton Dimri aaaaaaaaaa?

Dimri
14-11-05, 16:51
Dimri, edhe kto hin ne rane veq kuptohet kur e kam renin.

O guri ne reni spo na heket hiq valla :roll: :roll:

Sy_kaltra
14-11-05, 16:52
un kesha me detyra t'shpis GURI ,,se nuk e dita qe se ke mbaru shkollen hanez ahhahahahaaaaaa :roll:

GURI SYLAJ
14-11-05, 16:54
O me kan detyra te shpise qe ti jep shkolla , une kisha kesh bashk me ty po...............

Dimri
14-11-05, 16:55
Agagagagagaggaga :D :D :D :D

Sy_kaltra
14-11-05, 16:58
O me kan detyra te shpise qe ti jep shkolla , une kisha kesh bashk me ty po...............Kur se don se don,,Mos e mundo trurin kot qyh :P :P ani prej pleqnie :roll: bon qka thom un po mos bon qka boj un..( mos u qesh sikur une se qan ) :P :P :P

GURI SYLAJ
14-11-05, 17:03
Bash per qata edhe nuk po me keshet se po duhet me ba cka po me thone................

Agroni22
14-11-05, 19:24
une bi me fjet kur te me merr gjumi

Dreni30
14-11-05, 21:58
Qy qy, pa u lodh mire per gjum nuk shkoj me fjet.

Dimri
14-11-05, 23:30
Spo di valla se une ka dy gjuma po i boj e spo e kqyri sa ora :roll:

Luana
02-12-05, 20:13
Une flej me Pula e zgjona me Knujsi :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-12-05, 23:30
Po flej me nje sy,me tjetrin po postoj....

Luana
02-12-05, 23:33
Po flej me nje sy,me tjetrin po postoj....http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif

Honesty^uk.
02-12-05, 23:33
Shkoj me fjet kur zgjohen pulat :lol: :lol:

turisti
02-12-05, 23:36
Po flej me nje sy,me tjetrin po postoj....http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif

Hhahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahaah. :wink:

laliloli
02-12-05, 23:37
Shkoj me fjet kur zgjohen pulat :lol: :lol:

E zgjohesh kur flejne pulat :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-12-05, 23:41
E zgjohesh kur flejne pulat :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ndonje here po me duhet me ra me fjet me To.... ashtu kur bien ato :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
02-12-05, 23:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ndonje here po me duhet me ra me fjet me To.... ashtu kur bien ato :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire pasi te pakten po shiheshe me to ,se me Turistin e beme planin si me ju ra ndonje dite e me e fergu nje :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-12-05, 23:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ndonje here po me duhet me ra me fjet me To.... ashtu kur bien ato :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire pasi te pakten po shiheshe me to ,se me Turistin e beme planin si me ju ra ndonje dite e me e fergu nje :lol: :lol: :lol: :lol:

A ka birra ajo???? More ishalla na sherben Faredin gjinekologu,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahhahahahaahahah. :wink:

Honesty^uk.
02-12-05, 23:50
Mire pasi te pakten po shiheshe me to ,se me Turistin e beme planin si me ju ra ndonje dite e me e fergu nje :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
02-12-05, 23:55
Faredin gjinekologu,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahhahahahaahahah. :wink: [/b]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,Birrat Honesty do ti heq ,nga shkaku se nuk na ka hetuar qe ia vjedhem pulen :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
03-12-05, 00:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,Birrat Honesty do ti heq ,nga shkaku se nuk na ka hetuar qe ia vjedhem pulen :lol: :lol: :lol:

o vetem birrat jo bre, se krejt pulat ti fali, ne maje te hundes me ka ardh me to :lol: :lol: :lol: :lol:
fallllllllllllllllllllllllllllllllllll te kofshin me gjith penla :lol: :lol: :lol:

vjeshta
03-12-05, 00:38
Pernjemend kur fleni :lol:

turisti
03-12-05, 00:40
Pernjemend kur fleni :lol:

Pasi te hargjohen pulat de. :wink:

Dreni30
03-12-05, 00:41
Mas akshamit e masi te knoj knusii. :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 00:45
Mas akshamit e masi te knoj knusii. :lol: :lol:

Pa e ngran edhe qat knus me flet jo :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-12-05, 00:47
Mas akshamit e masi te knoj knusii. :lol: :lol:

Pa e ngran edhe qat knus me flet jo :lol: :lol: :lol:

Valla lali jo se nuk kemi tjeter, e nuk dim kur me shku me fjet. :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 00:50
Valla lali jo se nuk kemi tjeter, e nuk dim kur me shku me fjet. :lol: :lol:

Hajt more se flem kur te lind dielli,se qka na vyn knusi kur pulat i ngranem me Turistin e Honestyn :lol: :lol: :lol:

turisti
03-12-05, 00:52
Valla lali jo se nuk kemi tjeter, e nuk dim kur me shku me fjet. :lol: :lol:

Hajt more se flem kur te lind dielli,se qka na vyn knusi kur pulat i ngranem me Turistin e Honestyn :lol: :lol: :lol:

Mos don edhe knusi birre? :shock:

Dreni30
03-12-05, 00:53
Valla lali jo se nuk kemi tjeter, e nuk dim kur me shku me fjet. :lol: :lol:

Hajt more se flem kur te lind dielli,se qka na vyn knusi kur pulat i ngranem me Turistin e Honestyn :lol: :lol: :lol:

Mos don edhe knusi birre? :shock:

Jo more se nuk e kam halit se e ndrron orarin e kanges qyyy. :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 01:00
Mos don edhe knusi birre? :shock:

Gjithsesi ,idhnohet prej pulave :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:17
Kurr gjith qut rrie aghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Domira
03-12-05, 01:21
Valla qishtu diqysh si Rafeti edhe une :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:26
Valla Domira llokume smuj te keqe kemi na te dyt :lol: :lol: :P :wink:

Domira
03-12-05, 01:28
Rafet qata na shkon muhabeti neve dyve :wink: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:31
Mir e ke Domira qitash kem me ja kris muhabet deri te qohet Dreni nga gjumi :lol:

Domira
03-12-05, 01:33
Po valla vec ta shohim qysh i ka punt me gjum Dreni :lol:

Dreni30
03-12-05, 01:33
Mir e ke Domira qitash kem me ja kris muhabet deri te qohet Dreni nga gjumi :lol:

Shikoni ju dy mos u mundoni me ma prish gjumin. :lol: :lol:

Domira
03-12-05, 01:35
Jo mos ki dert Dreni se kemi qillu te mbar na dy krejt punt me marifet i kemi :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:36
Jo Dreni na me ta prish gjumin hiq po qe dush kendoj naj keng me te marr gjumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-12-05, 01:41
Jo mos ki dert Dreni se kemi qillu te mbar na dy krejt punt me marifet i kemi :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-12-05, 01:45
Jo Dreni na me ta prish gjumin hiq po qe dush kendoj naj keng me te marr gjumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de lshoja zanin. :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:46
Qe mejher veq shtreju ti :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-12-05, 01:47
Qe mejher veq shtreju ti :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani se ika ne shtrat. :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 01:47
Jo Dreni na me ta prish gjumin hiq po qe dush kendoj naj keng me te marr gjumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de lshoja zanin. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nisja mos po me del gjumi me mire me kenge :lol: :lol:

Domira
03-12-05, 01:53
Vec Rafeti e une knojm duet ma bukur o Lal :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 01:55
Vec Rafeti e une knojm duet ma bukur o Lal :lol: :lol:

E di pasha nanen ,se jeni tandem fantastik .A po ja nisni a ika :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 01:57
ti olali adon mu zgju a me fjet se tash me Domiren doj me knu keng per gjum nashta flen Dreni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
03-12-05, 01:57
Qe pe pres Rafeti me ia nis o Lal :lol:

laliloli
03-12-05, 01:59
ti olali adon mu zgju a me fjet se tash me Domiren doj me knu keng per gjum nashta flen Dreni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une fjeta po per ju u zgjova,o Llapjan ,e nje qaj nuk ma qite :lol: :lol:
Domira Rafeti nuk paska pi qaj ,e pa te as nuk mundet me fol :lol: :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 02:00
Hajde llokume ja nisem kengen per lalin qfare pe don o lal :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 02:01
ti olali adon mu zgju a me fjet se tash me Domiren doj me knu keng per gjum nashta flen Dreni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une fjeta po per ju u zgjova,o Llapjan ,e nje qaj nuk ma qite :lol: :lol:
Domira Rafeti nuk paska pi qaj ,e pa te as nuk mundet me fol :lol: :lol:

Nje keng si nga ana e llapit ma :lol:

Domira
03-12-05, 02:01
ti olali adon mu zgju a me fjet se tash me Domiren doj me knu keng per gjum nashta flen Dreni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une fjeta po per ju u zgjova,o Llapjan ,e nje qaj nuk ma qite :lol: :lol:
Domira Rafeti nuk paska pi qaj ,e pa te as nuk mundet me fol :lol: :lol:

Tash e pervoj qajin taze une per Rafetin po cka spo kallxon ma heret o Lal :lol:

rafet llapjani
03-12-05, 02:04
Qy qaj lali jo tash pa e shter gjygymat qe e pervlon qajn Domira na me knu hiq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-12-05, 02:09
Qy qaj lali jo tash pa e shter gjygymat qe e pervlon qajn Domira na me knu hiq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos po e don ndonje pul te pjekun masandej :lol: :lol: :lol:
Ti me qen para dekes te zgjon ,e lere ma para gjumit hahahahahahahah

Dreni30
03-12-05, 09:59
Vetem edhe pak se ika ne gjum.

Diana007
03-12-05, 10:02
Vetem edhe pak se ika ne gjum.


Po po nuk ke faj se nuk t e ka lon Rafeti me fjet :lol:

Dreni30
03-12-05, 10:17
gati se ika, as syt nuk po me shofin ma. :lol: :lol: :lol:

Arb
03-12-05, 10:20
5:20 te mengjesit...

Diana007
03-12-05, 10:23
gati se ika, as syt nuk po me shofin ma. :lol: :lol: :lol:

Ahaaahahahahh po fillojn me fshi me fshis te rryem e nuk te lon me fjet tani :lol: :lol: :lol:

Agroni22
04-12-05, 00:37
kur te me merr gjumi

schütze
04-12-05, 00:49
her 23 her 03

Barb|Ka
04-12-05, 01:11
qe ika gati jom

rafet llapjani
04-12-05, 01:12
Po ti Barbi qe sa erdhe rri ku po shkon

Barb|Ka
04-12-05, 01:17
Rafet o ka te doket rafsh qe 2 ore jom
ikka se nerser hmmm

rafet llapjani
04-12-05, 01:32
qy neser hmmm bonja bmmmmmmmm se e djelle eshte moj qy

lazdrani
04-12-05, 11:41
Zakonisht 00:00-1:00 ne mesnate :wink:

Diana007
05-12-05, 09:01
Po mvaret prej KEK-ut :twisted:

Gjumashja
05-12-05, 10:03
kur tem merr gjumi valla

Barbaroza
05-12-05, 15:25
Here me pula e here me gjela!Varet cilat me bejne muhabet me mire! :lol:

Luana
19-05-06, 23:55
Ne kohe te punes bie me fjet ne ora 20 -21 e kur jam ne pushim shkoj ne shtrat kah 21-22 prap me pula se me pula :frown: hiq nuk muj rri ma shume se te fikt me bjen pastaj , gjumashe bre jam qellu , por zgjohem shume heret si gjelat :biggrin:

Domira
19-05-06, 23:57
Kah mesnata afersisht.

Murgesha
19-05-06, 23:59
Mė parė bija herėt me fjetė e tash edhe mė herėt, ku ka mė herėt se nė ora 5 tė mėngjezit. :biggrin:

Domira
20-05-06, 00:01
Mė parė bija herėt me fjetė e tash edhe mė herėt, ku ka mė herėt se nė ora 5 tė mėngjezit. :biggrin:

:eek: Murgesh e bardha Murgesh qysh po qendron siss kshtu pa gjum:eek:

Murgesha
20-05-06, 00:02
:eek: Murgesh e bardha Murgesh qysh po qendron siss kshtu pa gjum:eek:

Tybe se di moj Domirė, dhe prapė tė gjithėve zgjohem nė mėngjez. :wink:

halla e madhe
20-05-06, 00:06
Sonte s'ka gjume,ja vlene nje bisede e mire e te le pa gjume:biggrin:

Domira
20-05-06, 00:06
Tybe se di moj Domirė, dhe prapė tė gjithėve zgjohem nė mėngjez. :wink:

a aaa:eek:

Murgesha
20-05-06, 00:08
Sonte s'ka gjume,ja vlene nje bisede e mire e te le pa gjume:biggrin:

Hajt Hallė se kemi me fjetė boll... :wink:

halla e madhe
20-05-06, 00:10
Hajt Hallė se kemi me fjetė boll... :wink:

Per plakun eshte nje fjale me e mire se 24 ore gjume:biggrin:

Murgesha
20-05-06, 00:13
Per plakun eshte nje fjale me e mire se 24 ore gjume:biggrin:

A po e shef oj loēkė sa mirė po ja di rendin pleqėrisė, kam hyrė edhe nė bylyk. :biggrin:

halla e madhe
20-05-06, 00:15
A po e shef oj loēkė sa mirė po ja di rendin pleqėrisė, kam hyrė edhe nė bylyk. :biggrin:

Fillimi eshte ky...prit sa te mberrine vitet e mija:biggrin: :biggrin:

Murgesha
20-05-06, 00:19
Fillimi eshte ky...prit sa te mberrine vitet e mija:biggrin: :biggrin:

Hajt bre loēkė mos ta nin se nė mė tė mirat vite jemi.

Ps. Goja ju thaftė atyre qė kanė thonė se 40 vjeqaret janė ēka janė.
Ha, hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa:biggrin:

halla e madhe
20-05-06, 00:23
Hajt bre loēkė mos ta nin se nė mė tė mirat vite jemi.

Ps. Goja ju thaftė atyre qė kanė thonė se 40 vjeqaret janė ēka janė.
Ha, hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa:biggrin:

Na i marrshin pleshtat ho:biggrin: :biggrin:

GURI SYLAJ
20-05-06, 19:47
Halle mire e ki se na edhe pleshtat i kena kogja te moqum............

laliloli
20-05-06, 20:19
Kur te me meshilen syte

Virti
20-05-06, 23:30
ne kohera te ndryshme :smile:

Agroni22
30-05-06, 23:02
kur te me merr gjumiiii

Reana
30-05-06, 23:16
S'po ju kallezoj, qy:mad: ...

Agroni22
30-05-06, 23:24
S'po ju kallezoj, qy:mad: ...pse a nuk flen hiq a hahahhahahahahahahaah:wink:

halla e madhe
30-05-06, 23:39
pse a nuk flen hiq a hahahhahahahahahahaah:wink:

Une fleje valla,qe po nisna ngadale:biggrin:

Reana
31-05-06, 00:15
pse a nuk flen hiq a hahahhahahahahahahaah:wink:

Thuhet Napoleon Bonaparta me dite te tera nuk ka bere gjume...
jo besa, nuk vuaj nga insomnia sikur Napoleoni...:rolleyes:

Domira
31-05-06, 11:09
Kohen e fundit kam fillu me ra ma heret dhe po ndjehem shume ma mire.

turisti
24-06-06, 21:32
Simbas puneve.

Luana
24-06-06, 22:40
Qdo her shkoj ne gjume ne ora 20 ose 21 dhe zgjohem 3:30 :frown:

Murgesha
24-06-06, 22:47
Kur tmė zė gjumi atėherė bi me fjetė. :tongue: :wink:

e_martumja
24-06-06, 22:53
Kur me thrret gjumiiiiiii por ndoniher e vonoj pak se zdu qka me thot aj per inati :biggrin: e inati ma kan diten e nesermen ahahahah

Artisti
02-07-06, 12:39
bie me fjet,po deri sa te me merr gjumi,vjen koha mu que


hhahhahahahahhahahahahhahaha

.

Zero Cool
02-07-06, 12:51
Pa lidhje qekjo pun a? Gjysa e jetes na shkoi ne gjum :mad:

Aga Syl
02-07-06, 15:25
Duhet me ra heret e zgjohesh heret.
Une e kam kohen bie ne ora 22,e zgjohem ne ora 5.
GJUMI KOHE MBAS KOHE TE DEMTON SHENDETIN:HA

Guri i madh
05-07-06, 21:54
Duhet me ra heret e zgjohesh heret.
Une e kam kohen bie ne ora 22,e zgjohem ne ora 5.
GJUMI KOHE MBAS KOHE TE DEMTON SHENDETIN:HAaga syl edhe me gjumin koh mbas duhet me u adaptue me koh adaptohesh edhe nuk te mungon asgje

halla e madhe
12-07-06, 23:13
Mu ne kete kohe me prete gjumi:wink:

M_u_k_i
15-07-06, 02:39
Valla un marova tuj nejt qut deri ne 4 te nates se di boll keq jom msu kaloni mir

Dreni30
22-07-06, 21:53
Kur te me merr gjumi bie me fjet, jo jo edhe pak sonte po rri. hahahahahahah

ninnela
22-07-06, 22:14
Kur t'me flehet ateher ja futi gjume :biggrin:

schütze
22-07-06, 22:18
Kur ti mshoj nja tri her tavolines me kry e tanshi e marr vesh se me paska zan gjumi e ja trusi gjum mejher