PDA

View Full Version : T kndojm s bashku!


Faqet : [1] 2

Gentiana
11-02-04, 00:47
Ju pershendes dhe ju ftoj ne kte tem. Titulli i thot te gjitha! Dikush se ja nis e len haptas dhe tjetri e vazhdon,por me text nga vetja, per te pasur nje far argetimi. Kenga mbaron sipas rastit,ose e kryen ndoshta dikush,por prap ka te drejt te fillon tjetra. Ja kisha nisur un,po esht ka me bjen gripi dhe mu ka shtjerr zani,edhe keshtu e ashtu nuk ja kam zanat fort. :oops:

Argetim te kendshem.

Genta

Zero Cool
11-02-04, 02:37
Edhe un Gentiana kngen po e di po zani spom shkon...

lazdrani
11-02-04, 14:43
:lol: :lol: :lol: :lol: Eh hajde me shuplaka moj me shuplaka...... :wink:

Gentiana
11-02-04, 15:43
...Hajde me shuplak o me shuplak,po martojme Ladzranin hajde me nafak... :wink: :wink:

lazdrani
11-02-04, 20:15
Opaaaa prej nje shpati oh Genta ti leshova syte,kur ti pashe oooooooooooooooo rruzat ne fyteeeeeeeeee .........jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-02-04, 20:16
Nese emri tende qdo nate te thrrase dhe per ty flase sdo te thote se ty te du.............

lazdrani
11-02-04, 20:16
Kushe me idhone nenen guhen ja shkutoje lalallalalala :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-02-04, 20:18
Jena gezua moj jena gezu jena bere me fluturu ihahahahhahahah :wink:

Gentiana
11-02-04, 20:21
Ladzrani nuk e paske kuptuar se si shkon kjo loj :evil: :evil: nuk esht e themne qe ti te dalesh nga nje keng ne tjetren,dhe fjala ke nga texte te qitme nga vetja,po nejse. mir ja patem nis, po e prishe :roll: :roll:

lazdrani
11-02-04, 20:29
hahahahah me fale moj genta se u keputa duke kenduar eh askush nuk po me ndimon,sorryy :cry: :cry: :cry:

Murgesha
12-02-04, 00:02
Lazdrani: Hej lumi une lum o per veti
Murgesha: I lumi ti pra,
Lazdrani: Shum trim i kam thene vetit.
Murgesha: Po valla trim dai
Lazdrani: Ne shum qika kam ra ne dashni,
Murgesha: Ashtu asht si po thua ti,
Lazdrani: Krejt te mira dhe te bukura.
Murgesha: Te mira si yll drite
Lazdrani: Po u mqoj dreqi e rahat su bojsha
Murgesha: E po syri kurr nuk ngihet
Lazdrani: Sa her nje tjeter te bukur takojsha
Murgesha: Ti i shkojshe permas
Lazdrani: Ate te paren e harrojsha
Murgesha: Edhe i thojshe hajt qika e mire se nuk je per mua,
Lazdrani: Pas dy tri diteve e njejta gje.
Murgesha: E qetash qka i ke punet
Lazdrani: Hiq mos vet kuku per mua
Murgesha: Pse qka u ba
Lazdrani: Krejt mkan ike me kane lene vet
Murgesha: E po neve nuk na ngojshe krejt qikat per vete i dojshe.
Lazdrani&Murgesha: Kalle-kalle sa-sa-sa, naj-naj, na na na naj.

Gentiana
12-02-04, 11:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa mir ja paske qellu mori Murgesha,nese vazhdon kush ndoshta vetem e prish :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genta

Donika Morina
12-02-04, 12:47
Babi babi ah bre babi nuk e di pse hargjon fjal,mundesh lirisht me me mbrojt po une sonte kam me dal!!
ani ani ti moj mami mos bertit vet ke qen qik sa te duash mbyllem ne dhom po nga dritarja kam me ik. une jeten po du vetem me jetu se rinija e ka vetem nje ilaq me vallzu,me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se une po du me u knaq,se une po du me u knaq!!!!!!!

Zero Cool
12-02-04, 15:31
He ty Donika Morina zoti t`knaqt gjithmon jarabi
Prshndetje

Barbaroza
13-02-04, 12:59
Hajde qika edhe ju,se veq une s'po mundem,
m'u keputen duart prej defit :(

Murgesha
13-02-04, 13:07
Rrushi: Oh moj e mira moj neper therra :shock:
Barbaroza: Sjam ne therra :D
Rrushi: Oh tluta-tlata moj sa ke vera. 8)
Barbaroza: Ih tash eshte dimri :P
Rrushi: Oh sa ke vera, moj na erdh vjeshta. :(
Barbaroza: Ani ani se prap del Vera. :lol:
Rrushi: Oh Barbarozen vet e deshta. :)
Barbaroza: Vet pra,pse mos te ka shti dikush me zor. :wink:
Rrushi: Oh vet e deshta mori vet e mora :roll:
Barbaroza: Oh plasni shoqe mori per okolla. :D :D

lazdrani
13-02-04, 13:29
Hajde Murgesha ,motra jem ta lexojme gazeten ooooooooooo tja urojme jallah RRUSHIT DHE BARBAROZES fejesen oooooooooooooo :wink:Jashaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
13-02-04, 14:54
Po pritni more sa te del vera,pastaj edhe pajen nuk e kam gati,edhe fustanin e bardhe s'e kam blere ende qy :(

Gentiana
13-02-04, 15:29
Hajt Barbaroza se sa na ke neve ketu do te te ndihmojm,un dhe Murgesha pse na ke shoqe? qy. Murgesha vetem ka nis me kendu, dhe a po e sheh se shyhret do ta ben?
Genta

Murgesha
13-02-04, 15:30
Valla moj shiko e nomoma pak bre, se gadi mu shterr zani.
Hajq qik merre pak qat dahire e nisja muhabetit.

RRUSHI
14-02-04, 10:42
Ta blen RRushi fustanin ti hiq mos u bej merak ---edhe te ngrof pasi po e urrejke te ftoftin andaj nuk ke pse te presesh veren---vetem me dhuaj se me don se per te tjerat gjera perkujdeset RRUSHIIIIIIIIIIIII :wink:

lazdrani
14-02-04, 12:07
OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAA oh hajde RRushi i Kosoves jallah RRushi i Prishtines ,RRushi I GJAKOVES,RRUSHI I PEJES,Jallah RRUSHI I PRIZERENIT,RRUSHI I FERIZAJIT,RRUSHI MITROVICES ................RRUSHI I NJU JORKUT sasasasasasasas :wink:

Barbaroza
17-02-04, 09:46
Rrushi,sapo i morra ca informata se po takohesh fshehurazi me ish-gruan e pare,po pres edhe pak se te konfirmohet mire lajmi edhe do te heq dore prej teje :(

Gentiana
17-02-04, 11:50
Jo more Ishalla,Barbaroza qna tregove??!! Jo jo kqyr mir dhe te jesh e sigurt,sepse nuk esht vendim i kollajt. Rrushi, po ti qenke e zeza vetit!

Genta

Murgesha
17-02-04, 11:53
Cka :shock: , jo more shpifje jane keto se se ban Rrushi ate :shock:

RRUSHI
17-02-04, 15:32
Tregoj te lutem Murgesha se Genta me morri ne qaf , do te me lej vejan der ne vdekje ...
Sa fillova mi pelqy Barbarozes Genta e filloj lojen e shpifjeve ahhh sa xheloze edhe kjo vajz eshte... :wink:

Gentiana
17-02-04, 16:42
Hey Rrushi nuk esht ashtu,un ka mundohna me te ndihmu ti thua shpifje, pse thua keshtu ti?? Dhe hey, kerko fajin tek vetja,mos u mundo me ja len fajin dikujna. ok??
Te pershendes se ika me ble diqka.

Genta

Zana
17-02-04, 17:54
hahahhahahaha lazdran o dreq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
18-02-04, 10:36
Jo jo Genta ska faj,tjeter kush me ka treguar :cry:

RRUSHI
18-02-04, 13:48
Pse Barbaroza o shpirt ju tregon se po takohemi :wink:
Kujdes te lutem se na bejn magji :shock:

Barbaroza
19-02-04, 09:53
A po takohesh me mua apo me ish-gruan,trego drejt tash ,mos e humb fjalen me qellim :x

Cool_Boy
19-02-04, 15:21
Muzik a ??? Valla shume e dua muziken..

"kan kalur,kan kalur shum vajza si ti por ti dole me e zoja me bene 8 me2""..

Lazdran shokit vazhdoe ok..

tung

RRUSHI
19-02-04, 16:37
A po takohesh me mua apo me ish-gruan,trego drejt tash ,mos e humb fjalen me qellim :x


DO TE DESHIROJA DO TE DESHIROJA
QE VETEM TY TE TE TAKOJA
TE TE PYTHJA TE LEDHATOJA
KURR PER JET MOS TE TE LESHOJA
SE VEJAN NUK PO SHKOJKA :wink:

lazdrani
19-02-04, 21:20
Dada dada oj dadush me Rrushi mos luan askush dada dada oj dadush se kjo Barbaroza na gjuan me prushe..... :lol: :lol: :lol: jashaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
20-02-04, 12:31
Now Barbaroza is :arrow: very happy :D

RRUSHI
20-02-04, 14:57
Po na gjun me prush e na kalli , qe ta shofim na dogji malli , thon eshte e bukur me flokun si ari ,vetullen e zes shtatin si mali, por me ka qilluar larg e nuk po mund ta kapi :wink:

lazdrani
20-02-04, 18:33
O fluturo oh RRush o pellumb fluturo ne bore e shi se Barbaroza po thote cka ka syri qe me lotone :cry: :cry: :cry: .......Dashnori me ka harruar e tash po shkon me tjeter kane..... :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
21-02-04, 10:22
Lereni bre tash se mozomakeq :oops: Uh, uh, :oops:

Murgesha
21-02-04, 13:16
Barbaroza moj mos u dorezu tani, ke hyre ne valle e luaj. :wink:
Hajde ne sot do ta kallim po e martojme Rrush shkollovanin. :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
21-02-04, 14:35
Me sa e di une moj Murgesha,ju me keni fute ne valle hiq pa e ditur une,bile edhe dhenderr do te na futni sikur ne kohet e lashta pa e pare njeri-tjetrin :oops: :(

lazdrani
22-02-04, 12:37
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Eh ndonjehere eshte jeta si lotto ....Cka po merzitesh moje se RRushi Artist ishte mashallah po preku hunden se po i bije mesyshe qy :P

Barbaroza
22-02-04, 14:10
Lazdrani,pa e pare Rrushin ne foto,nuk i besoj askujt ,as ty pra.Keshtu qe do te ishte mire qe ne email te ma dergosh nje foto te tij,e atehere e shoh a ia vlen ta preki hunden apo jo :wink:

lazdrani
23-02-04, 15:50
:roll: :roll: :roll: Lere moj ti emalin po shiqo pasqyren se aty shehe qdo dite RRushin :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-02-04, 10:09
:roll: :roll: :roll: Lere moj ti emalin po shiqo pasqyren se aty shehe qdo dite RRushin :lol: :lol: :lol:


:wink:

lazdrani
29-02-04, 11:34
Gentiana shpirti im,Gentiana lazdrani shkoje.....per ty vdes per ty kendoje......... :lol: :lol: :lol:


Genta po na mungon shume bre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mickoja
29-02-04, 15:28
"Kush ja nis maj pari kngen me kndue eeee kush ja nis maj pariiiii kangen me kndue eeeee do ta merr mat miren qiken e forumiiiit,hajt o Rrush ban lumeee se ty dot martojmeeee me barbarozeeeen dojna met tbashkue eeee,lumja kjo pr vetiii qfar djali qe gjetiii...athu a na mbeti dhe naj djal pr qefiii,hajt ti kallim krejte tuj festu ket festeeeee....ha ha

Barbaroza
01-03-04, 09:23
Mickoje,e paske bere atmosferen ne forum shume te bukur.Mos ke dert se ti do jesh e para e ftuar ne dasme se po kendoke bukur.Pastaj une do te kendoj ne dasmen tende :)

mickoja
01-03-04, 15:16
Ha ha...po po zrin pushk e kam ha ha..

Po oj qiki te thirri ama kndoma njeher ti mua nje kng ta di se dhe ti qfar zri ke?Le t nin dhe cool boyi...

t Prshendes Barbaroza

Murgesha
01-03-04, 22:04
Hej Mickoja mos i thuaj dy here se qe vallahi me ja nisi me kendu edhe Barbaroza, ikin dasmoret ku ke pare me kenduar nusja ne dasmen e saj. I vjen marre pasha mua, se haj-haj sa bukur kendon, ani me bo me ja dhane nje def ne dore o e kall bre e kall krejt.....

mickoja
02-03-04, 17:27
jo ajo m ftoj ne dasmen e saj dhe un po e ftoj ne dasmen time.se zoti na rujt na thojn dasmoret "kuku hala pa e shti nusen mbrenda u trenu po kur ta shtim n dhenderr athu qka do t bhet"??? ha ha

Barbaroza
03-03-04, 13:14
O Mickoja,une kisha kendu por me shterret zeri tani,keshtu qe po pres deri sa te behet dasma jote e do te bindesh pastaj qe jam
Nexhmije Pagarusha 2 :D

Gentiana
03-03-04, 13:47
Ku mbeti Kenga?? :(
Genta

Cool_Boy
03-03-04, 14:26
""Hajde hajde moj mickoj ne te dy sebashku kendojm,hajde dajde te vallzojm se njeri tjetrin shum e dojm ""apo mickoja????Mickoja vazhdue ok..ahhaah

Gentiana
03-03-04, 14:33
""Hajde hajde moj mickoj ne te dy sebashku kendojm,hajde dajde te vallzojm se njeri tjetrin shum e dojm ""apo mickoja????Mickoja vazhdue ok..ahhaah

Te lumt Goja bre Cool_Boy.
opaaaaaaaa :wink:

mickoja
03-03-04, 16:06
"Hajde hajde po vazhdoj kngen cool boyt tja kndoj,hajde hajde o cool boy na dy zbashku te vallzojm..
Hajde hajde t vallzojm e t knaqem,javn tjetr bajna darsem e ooooooooooo.....
Hajde hajde na kndojna darsem tmadhe na po bajna"

Ku jan moj defaaaaattt.....
e kush ban lum lum kangn tash e vazhdon

Murgesha
03-03-04, 17:29
Sitet milli ne magje te kuqe,
Per hajr te qoft o Rrush kjo nuse,

Tani vazhdoni dhe ju.....

Gentiana
03-03-04, 17:32
Lulja kuqe Lulja Bardh sot motmot u Gzofsh edhe me nje djal.....

:lol: :lol: :lol:

caki
04-03-04, 18:21
Ejjjjjjjjj Mos me harroni mu se krejt telat Kitares ja kputa sjam ka e nali hiq edhe fyllit tjeter ane po me duket vetja si Tom & Jery :( :cry: :cry:

Gentiana
04-03-04, 18:34
Caki edhe un u kputa tu kendu pra, bile mu shtjerr zeri, ndoshta per kte nuk esht ka me degjon askush :wink: :arrow:
Genta

lazdrani
04-03-04, 19:08
TE FALA NGA KOSOVA OOOOOOOOOOOOOOOOOO,KTHEHUNI OH RINI KOSOVA PO JU PRETE :lol: :lol: :lol: U KENAQA,PERSHENDETJE TE GJITHE ANTARET E FORUMIT :wink: GENTA FALM.PER PERSHENDETJE !!!! :wink: :wink: :wink:

Gentiana
04-03-04, 19:14
ooooooooo Lazdran a muj dole?? ani si e kishim at Kosov?? e Zemren si e kishe more?? pershendete ne emer timin. pfffffff qka na paske munguar :wink: kalofsh bukur.

Genta

mickoja
04-03-04, 19:57
Hajde hajde Lazdran tash paske ardh prej kosove mos u fejove haha...
Kndona naj kng nashta ta kan msu ata kosovaret naj nj?

T prshendes un mickoja

Murgesha
04-03-04, 21:50
TE FALA NGA KOSOVA OOOOOOOOOOOOOOOOOO,KTHEHUNI OH RINI KOSOVA PO JU PRETE :lol: :lol: :lol: U KENAQA,PERSHENDETJE TE GJITHE ANTARET E FORUMIT :wink: GENTA FALM.PER PERSHENDETJE !!!! :wink: :wink: :wink:


Kalofsh si eshte me se miri Lazdran. A u qmalle me familjen, zemren a e takove dhe si po kalon me te. Hej mos i trego gje per mua se po na hyn ketu ne forum e vaj halli pastaj :wink: :shock:

BlertaB
05-03-04, 11:47
PERSHENDETJE PER LAZDRANIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HEJ LAZDRANI NA KE MUNGUAR SHUM BRE:
PO SI E KISHIM KOSOVEN????
JU PERSHENDES TE GJITHVE.

BlertaB
05-03-04, 12:50
Po vjen mbramja ardht e bardha eja eja, shqipetar ti harrojm hallet veq pak e ta ndezim vallan flak.
Eeeeeeeeeeeeeeeeeee kallllle kalllle moj rini falja qiellit at shami.
Nga Kosova vallen mora nga Ulqini, nga Tetova sa 3 shqipe fluturova ne europ vallen e solla............!!!!!!!!!!!!!!

Zana
05-03-04, 12:52
Dridhuuuuuu Dridhuuuuuu Blerta kale bre Moter krejttttttttttttttttt... :lol:

BlertaB
05-03-04, 13:00
Po hajt nimom edhe ti Zana se veq une vetem nuk po muna bre qyyyyyy hajt kalle edhe ti niher me ni kang te mir Zana.

lazdrani
05-03-04, 21:29
Pershendetje nga kosova per ju Genta,Murgesha,mickoja,Blerta dhe Schwesterherz-Zana.
OOOOOOOOOOOOOO u kenaqa me zemren time ani sa ftofte kety :lol: :lol: :lol: e di qka mendoni ju hahahha veq une si lazdran kam gjithmone ide si te ngrohemi :lol: :lol: :lol:
Murgesha vaj halli per mua se zemra ka lexuar shkrimin tend :wink:
Valle do te mbesim si RRushi vejan :lol: :lol: :lol:
Ju pershendes te gjithave perzemersisht+Barbarosen,Naki,jehonen,annen,RRushi n,Cool-boy.......dhe te gjithe me rradhe jeni te shkelqyshem me mungoni per zotin :wink: mpuqiiiiiiiiiiiiiii te gjithave :P

Zana
06-03-04, 11:41
Lazdran bruderherzzzzzzzzzzzzzzz te pershendes edhe tyyyyyyyyyyyyy shume zemerrrrrr!! kalovshe bukur..dhe tfala krejtve ne Kosov. hehe :P

Barbaroza
06-03-04, 14:59
Lazdran,a paske ardhe ne Kosove a?
Ani trego si po kalon me gjeresisht,a po del,nga po shkon etje etj? :D

Murgesha
07-03-04, 00:47
Lazdran,a paske ardhe ne Kosove a?
Ani trego si po kalon me gjeresisht,a po del,nga po shkon etje etj? :D

Qy qy A koke ardhe ne Kosove Lazdrani :shock: :shock: :shock:

Cool_Boy
08-03-04, 11:31
Pershndetje Lazdrani

Si po kaloni ne Kosov???

Gentiana
08-03-04, 12:21
Caki qu be me kengen ton,ku mbeti kitarja?

BlertaB
08-03-04, 12:26
Pershendetje Lazdrani si je si po kalon ne kosove???
Hej moj Zana si je sot loqki qka je tuj ba a po te rrihet a jo??????
Pershendetje per te gjith.

Cool_Boy
08-03-04, 12:30
hej BlertaB keni harru mum pershndet mua moj...hahh

pershndetje per te gjith

Zana
08-03-04, 13:15
Vallah Blerta met than drejt hiq spo mu rihet.

Dhe Lazdran ri edhe pake ne Mitrovic se edhe une kam me ardh...hehe :P

lazdrani
08-03-04, 17:51
Sot me 8Marsi lazdrani beri kurorzimin me Zemren :wink:
Jam shume i lumture :P :P :P Pershendetje te gjitheve nga kosova.

Gentiana
08-03-04, 17:55
Lazdraaaaaaaaaaan te uroj kurorzimin me zemrushen tende,gjdo te mir ne jet. Ishalla nuk ndryshon kjo per me hi ne forum si gjith,se kte Rrushin nuk di qka e ka gjet,u Feju me Barbarozen dhe nuk po shkruan si me para. sidoqoft me tvertet po gezohem per ju.

Genta

Cool_Boy
09-03-04, 12:00
Pershdnetje Lazdran

Te uroj kurorzimin me zemerushen tende..Ju uroj dashuri,sukses, dhe shendet ne jete..Urime urime Lazdrani

Barbaroza
09-03-04, 12:05
Hajde urime Lazdran,urime.Te uroj shume dashuri,shendet dhe lumturi ne jete.
Vajzani,merrjani kenges sot :P Opaaaaaaaaaaaaa

BlertaB
09-03-04, 12:26
oooooooooooooo cool_boy me fal se nuk e paskam pa mesazhin hiq.
po qysh nuk te pershendeti tyyyyyyyyyyy more hehehe qfare.
Te pershendes cool_boy edhe ato nga mesi i zemres bile tungi kalofshi mir.

Murgesha
09-03-04, 19:19
Hej Lazdrani urime. Te uroj dite te lumtura martesore. Dhe te deshiroj mireseardhje ne mesin e te martuarve :lol: :lol:

Naki
09-03-04, 19:40
Lazdran te uroje Kurorezimin, shume gezime dhe jete te lumtur ,shendete dhe realizime te deshirave.
edhe une i bashkangjitem opinionit te murgeshes.

sexybrikenda
10-03-04, 16:48
OOOOOOOOOOO Lazdran me zemer te plaget jam,veq ishalla trashigohesh e ke jete te lumtur.Ardita

caki
10-03-04, 16:52
hahahaah lazdrani a e zune koken me dere a, i lumi ti tash avanture ska ma, i lumi une qe vazhdoj ende hihiihihihihih.
A e din kengen e Nikolle Nikprelaj, E marr grepin e shkoj te lumi i lumi une lumi mlidhen krejt katuni, e do njeri shikon seri nzemer kan nje pike, sa here gjuj grepin une sherri e za nganji qike... Heheheh keshtu une beje... Urimeeeeeeee

BlertaB
11-03-04, 12:39
ooooooooooo caki ngadale more heheh po shum paske qef me i nguz vajzat ti o dreq i verdh heheh caki te pershendes kalofsh bukur 8) 8)
Po hajt o caki se gjdokujt i vjen vera ka dera edhe ti martohesh e tani bojm na hajgare me ty ok gagagagagagagagagagaaggaga :P :P

caki
11-03-04, 14:21
ooooooooooo caki ngadale more heheh po shum paske qef me i nguz vajzat ti o dreq i verdh heheh caki te pershendes kalofsh bukur 8) 8)
Po hajt o caki se gjdokujt i vjen vera ka dera edhe ti martohesh e tani bojm na hajgare me ty ok gagagagagagagagagagaaggaga :P :P

hahahah Blerta po me ba mu martu na dy bashk heheh ti smundesh me ba hajgare me mu, keshtu qe deshira nuk te plotesohet :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
11-03-04, 14:32
Hej caki nuk tu kjeni djal te cilin Blerta don ta kete per jete po mendoj, se aja eshte qesharake e nuk te don nese nuk bene hajgre me ate por si do qoft aja do ta zgjedh fatin..

BlertaB
11-03-04, 14:35
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii caki kuku qka te koke ti bre me ke lan pa text tash a???
gagagagagagagagaga caki po edhe mu martu na dyt bashk boj hajgere me ty heheh nuk te tregoj i maj sekret se per qka te kisha nguc une ty caki mpuqmpuqmpuq :roll: :roll:

Cool_Boy
11-03-04, 14:40
aha BlertaB nuk do ti kishi tregu cakit qe me doni mua a??hahah

BlertaB
11-03-04, 14:45
ooooooooooo cool_boy tash caki me ka premtu se don mu maru me mu kshtu qe nuk po du mi tradhtu djalin.
Cool_boy edhe ty mpuq mpuq mpuq niher shum a??

Cool_Boy
11-03-04, 14:47
A BlertaB qysh me cakin e keni vendos a??hyhyhy pershdnetje gjith ashtu BlertaB

BlertaB
11-03-04, 15:05
po masi caki ka vendos mem martu mua ather po e pranoj hadeni more tash knoni qka po pritni qyyyyyyyyyyy. :P :P :P

Cool_Boy
11-03-04, 15:15
BlertaB nuk po me shkon zani me kendu tashti moj vash une thash ndoshta mua doni mum marre nuk mendova per cakin ahhah!!

BlertaB
12-03-04, 11:40
Ok pRa cool_boy pasi qe nuk po te shkojka ty zani po knoj une per veti e per cakin :lol: hAJDE ME SHUPLAK HAJDE ME SHUPLAK PO E MARTOJNA CAKIN HAJDE ME NAFAK :P :P :P

Cool_Boy
12-03-04, 12:41
A BlertaB valla me shkon zani shume bukur ama nuk po dua te kendoj ok.

caki
12-03-04, 14:12
Ok pRa cool_boy pasi qe nuk po te shkojka ty zani po knoj une per veti e per cakin :lol: hAJDE ME SHUPLAK HAJDE ME SHUPLAK PO E MARTOJNA CAKIN HAJDE ME NAFAK :P :P :P

Kalle kalle blerta se ty tmartoj me nafak se hehehe po te shkojka zani... :wink: :wink:

Cool_Boy
12-03-04, 14:19
Hidhe Hidhe moj shamin sa mir renin po ja din kur e dridh belin e holle tgjithve zemrat po naj shkrin....

Gentiana
13-03-04, 21:19
Sitet mielli ne maxhe te kuqe hajde per hair Cool_Boy ty kjo nuse :wink: :wink:

mickoja
13-03-04, 23:09
"Tkisha me u ba flutur me hyp ne liseee me pa cool boyn qfar darsme ka nise qfar darsme ka niseeee"lum lum lumet na cool boy u b taman,u b taman me e martue ciln qik e ka marr pr grueeeeeeeee........

BlertaB
15-03-04, 12:38
ooooooooo cool_boy po te shkojka zani mar dreq hihi. :lol:
Caki hajde de mo edhe ti knoje ni kang qka po pret po a je ka martohesh ti :roll:

Donika Morina
15-03-04, 12:44
apapap BlertaB kuku ani me cakine ki vendos mu martu a??? 8) Hej shu mori se nuk ban se caki a e ka donjeten tash nuk mundet mi pas dy apo caki???
Blerta loqko shi andrra se po mARTOHESH ME CAKIN HAHA :roll:

mickoja
15-03-04, 13:15
oj Donika po a nuk e di se burrat kan t drejt 7 femra me i martu qka ka lidhje me marr dhe Blerten ha ha...

BlertaB
15-03-04, 13:18
hahaha mickoja loqko mir e ki vallah.
KUku me fal se nuk te kuptova qysh mori 7 gra apappaa jo vallaj mickoja se ja shky syt asaj femnes tjeter qyyyyyyyyyyyy hahahaha a mas syve te mi mundet me ba qka te don.
Aty nuk muj me than jo vallah burri jem nuk me tradhton kurrr hahaha hala nuk jam martu ma mir nuk po foli hiq se kur te martona ather me del ndryshe.

Gentiana
15-03-04, 13:21
Keni dalur paksa nga tema! ku mbeti kenga??? :( :(

Donika Morina
15-03-04, 13:29
po vallah Genta kan dal shum pi teme hehe Hajde tja nisim une ti genta ni keng e ta renditim temen apet :lol:

Gentiana
15-03-04, 13:35
Donika nuk e di,me fyt diqka nuk jam mir sot,keshtu qe sot nuk e kam hiq zanin per me kendu,ama kendo ti se kam degju se ja kishe zanat! :wink: :wink: un po te degjoj

Donika Morina
15-03-04, 14:06
as une Genta nuk jam per me kendu sot diqka me fal. :cry:

Barbaroza
16-03-04, 11:07
Une kisha kenduar,por s'jam ne disponim sot... :(

Gentiana
16-03-04, 11:35
Eh moj Barbaroza keshtu tek jam edhe un sot,e pa disponume. Nisja nje kenge dhe do te ndihmoj,tani ndoshta ne nderrohet disponimi. :(

Donika Morina
16-03-04, 11:46
ok pra barbaroza nisja ni keng e disponona mua e Genten pak se as une vallah nuk jam hiq ne disponim te mir me zi si po rri ne pun kembt po me lishojn.

BlertaB
16-03-04, 12:53
Barbaroza,Genta.Donika Morina loqkat e mija qka kini s nuk jeni mir sot kush ju ka be nervoz bre aiiiii.
AAAAAAAA pi di tash ahaah dilli i ka fajet ju ka ra ne krye e ju ka trondit ashtu ma merr mendja mua apo??
Hajt bre se po ja nisi une ni kenge e po ju disponoj pak ok. :wink: :wink:
Aman djema amane, mos i nguxni pejanet se sheherlike jan xeherlike.
Mos bani as hajgare me qikat GJAKOVARE kan muhalife vishen kadife.
a te fshtira jan po te mira jan :lol: :lol: Ani,ani nasht qikat jan me i dasht veq pa qika te mira zoti mos na lasht.
Qika Prishtinalik 2 dit gjepin ta fik e nmesingjera lyp frajera, e katunaret nan i kan kulet ner san e me farmerka jan ba koolerka.
A te fshtira jan po te mira jan ani,ani nasht qikat jan me i dasht veq pa qika te mira zoti mos na lasht gaggagag ( besa as pa djem te mir mos na lasht zoti mor) gagagag tung kalofshi mir e ishalla qitash juni disponu pak a?? :roll: :P

Cool_Boy
16-03-04, 14:12
Blerta po te shkojka zani moj ty hajde hajde hej kushtoma mua nje kenge apo hahah???

Pershndetje

BlertaB
16-03-04, 14:15
cool_boy nuk po me shkon zani ma se mu ka shtjer tuj bertit me do pacienta bre kuku po hajt kendo ti niher ta ni une ty zanin. Se ket keng e kendova vetem me disponu Genten,Barbarozen dhe Doniken.

Cool_Boy
16-03-04, 14:22
Luje luje vallen let valzojm se bashku se Blerta jon eshte tuj e marr cakin...Hajde hajde qika po qka po pritni????hidhne hidhne moj defin... hajde hajde kalle caki kalle por rujo po e djeg Berten ahhaha..

Blerat ti vazhdo ok...---Hej pershdnetje edhe per mickojn per ate do ta qes nje album se ketu po me duket pak ahha...

Gentiana
16-03-04, 14:45
uffffffffffffff BlertaB nuk di qkishim ber pa ty,na disponove more na pshtove. ani edhe qka e paske zanin e mir,uffffffffff me te knaq vallahi. Si tu duk ty Barbaroza,u disponove ti hiq??

BlertaB
16-03-04, 14:51
eeee Genta shoqe tash nuk po me shkon mir zani vallah se mu ka shtjer kati hkhkhkhk.
Po sidoqoft mir si je disponuar.

Barbaroza
16-03-04, 15:40
BlertaB,flm qe ma hoqe monotonine bile disi si me dore mu hiq kur kendove ti,tjera here kur te jem a padisponuar,nuk e le pa te thirre ty se qenke sikur me magji :D

mickoja
16-03-04, 16:00
Kallma nj cigare paja qka tkallxoj eh moj zonjush Anna ty po t tregoj,me ma idhnu Blerten guhen ta shkurtoj,se Blerten dhe Cakin sot do ti fejojm....
Ani dhe ky Naki me Donjeten pe vazhdojn,e kjo Zana veq po xhelozonnnnn....
Kush na met pa kndue lumet ju krejtve kam juv kndueeeee
O Lazdran djaloshi me Murgeshen po t bje shorti e kjo Sexybrikena u dalldis mas Mirsadit qe di mir turqisht.me shum defa e tupana dhe Cool boyn spe harrojna ksaj here me Doniken i bashkojna
E hajt me dur e hajt me def u knaqem krejt e oooooooo....
Hypertrichosja po pret deri Barbaroza t lshon rend hjat Barbaroz martov sivjet se Rrushi u kall krejt
Crazy boy ngom tash mu vetem Gntianen guxon me propozu
Gjilanasi tuj mendu se cilen me martu i ngrati nuk po e din se krejt qikat jan zapu,hajt me dadn mos ki dert se nj pr ty na ka mbet,bukurin Belinden pr nuse ta kam zgedh e tan me rende i kndova ishalla ju plqej knga me tupanna e oooooo...

Ju prshendes t gjithve

Murgesha
16-03-04, 16:04
Kalle kalle Mickoja se bash mire po e din rendin,
Krejtve me rend naj ke ba qefin,
Luje belin e rrefe defin
Tja urpojme Cakit fejesen
kalle, kalle ihaaaaaaaaaa

Barbaroza
16-03-04, 16:05
Hypertrichosja po pret deri Barbaroza t lshon rend hjat Barbaroz martov sivjet se Rrushi u kall krejt


op,op opaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,opaaaa opaaaaaaa :lol:
:roll:

PlaY^_^BoY
16-03-04, 16:12
Maromani Ni Sherbet Se Jom Boooo Ooooo per Krevet e Jom Booo mem Qu Te Hoxha per Ni Femer Oooo Un u Dogja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:P:P

BlertaB
17-03-04, 10:13
oooooooooo Mickoja loqko ty tu rrit dashnia po mir po e dishe rendin bre eeeee moj mickoja te knoft zemra gjithmon ty jarabi :P :P :P

Cool_Boy
17-03-04, 12:51
Blerat gjith ashtu si ju edhe une e pershdnes mickojen e ishalla ju rritet dashnija ndaj meje apo??hahaha

BlertaB
17-03-04, 13:00
cool_boy veq mickoja nuk po te don ty a e ki pa te ka ba bashk me Doniken hahahahahahahahahahaha.
thuj ma mir mickojes ta qet ni kang tjeter ok se asjo nuk po ju pershtatet juve dyve ok.

Cool_Boy
17-03-04, 13:05
ahah Blerta i kam thene mos ta nin ty e aja tashti eshte ka e shkrun teksit e kenges mos u be marak..

Per Cool_Boy-n gjithkush shkrun moj qka po flet edhe ti a?

BlertaB
17-03-04, 13:07
aha i keni ba fjalt ne privat bashk a ???
e pse nuk po tregoni more hehe qka jeni ju dyt heheh e pershendes mas shumti sot Mickojen se loqk e kam vallah.

Cool_Boy
17-03-04, 13:16
HEj Blerta kur ta pershdndetesh mickojen duheni edhe mua ok....

Une po ju pershndes te gjithve por me se shumti:mickojen dhe ty Blerta..

BlertaB
17-03-04, 13:20
po ty te pershendeta cool_boy po mickojen desht me ja dhan 1 pershendtje te ngroht kshtuu ok.

mickoja
17-03-04, 18:01
oj loqki dhe un ty t prshendes shum Blerta se dhe un zemer ty t kam valla jam mundu pak atmosfer me kriju ktu n forum ani dhe ky cool boy qysh po fryhet.
Ej cool boy veq pr dhun nuk kam me t than se t duaaaaaa se po ja lidh shum nalt me shoqet e mija he he he....
Tungi ju prshendes t gjithve

lazdrani
18-03-04, 10:14
:D :D :D :D Ja ku jam :P :P :P :P prape ne deutschland :cry:

BlertaB
18-03-04, 11:57
oj mickoja shum mir bre ja bane kti cool_boy se pernime po ja vjerr shum lart vetit ani kishe une cooler kuku seni keq bre qka ish ky.
Te pershendes shum shum mickoja kalofsh bukur :lol: :lol:Lazdrani pershendetje qysh je sot a je kthyer prap ne Deutschland a??? uuu sa mir shum po gezohem vallah.
Po si asht situata nKOSOV bre lazdran??
Ju pershendes te gjithve kalofshi bukur. :P :P

Cool_Boy
18-03-04, 12:59
Hej nuk jam ka ja mbaj vetes nalt se nuk jam aeroplan dakord mickoja dhe Blerta ahhaha....

Nuk jam cooler po qka ju ka pik juve dyjav ??? A po e di ndoshta i doni coolerat keshtu si une hahah qka jeni ju dyja !!!!

Hej Blerta qka u be qe nuk po me pershndeteni edhe mua ahahh ???

Perhsndetje per mickojen,Blerten,Zanen dhe te gjithve

Mire se erdhe lazdrani ju pershndes

mickoja
19-03-04, 04:20
A t paska mbet merak qe nuk po t prshendet askush a???

UN E PRSHENDES COOL BOYN!!!!!!
a je i knaqt tash colli boy

prshendetje nga mickoja

BlertaB
19-03-04, 09:59
hi hi mickoja cool_boy i paska mbet marak shum si nuk e kena pershedet poqeti tash e pershendete e u knaq ky cooleri tash hajt kalofshi bukur te gjith pra.

lazdrani
19-03-04, 11:03
Blerta te pershendes qiki,shume mire kam kaluar ne pushime :wink:
Pershendetje Cool_Boy dhe mickoja argetim te kendeshem per ju :P

Cool_Boy
20-03-04, 13:41
mickoja ashtu bre zemer mos e harro llokumin tende se i bjen pishmanit tani ok ahhahah...

Blerta kjo zemra ime nuk me harron kurr por nganjhere prej dashuris te madhe nuk mundet me shkru per mua se e lan mend krejt ahhah...

Lazdrani falminderit per pershdnetjet edhe une ju pershdnes gjithashtu...

bye, adios amigos

caki
22-03-04, 08:46
Avantura “Obsesion”

Alo Shh solo escucha
B b D m
Son las cinco'e la maana

y yo no he dormido nada
B b
Pensando en tu belleza en loco voy a parar

El insomnio es mi castigo tu amor sera mi alivio
B b D m
Y hasta que no seas mia no vivire en paz
B b D m
Hoy conoci tu novio pequeo y no buen mozo
B b D m
Y se que no te quiere por su forma de hablar
B b D m
Ademas tu no lo amas porque el no da la talla
B b D m
No sabe complacerte como lo haria yo
B b D m
Pero tendre paciencia porque el no es competencia
B b D m
Por eso no hay motivos para yo de respetarlo

F C G m
Noooo, no es amor lo que tu sientes
F D m
Se llama obsesion una ilusion
C G m
En tu pensamiento que te hace hacer cosas
F A7
Asi funciona el corazon

B b D m
Bien vestido y en mi Lexus pase por tu collegio
B b D m
Me informan que te fuiste como un loco te fui alcanzar
B b D m
Te busque y no te encontraba y eso me preocupaba
B b Dm
Para calmar mi ansia yo te queria llamar
Bb D m
Pero no tenia tu numero, y tu amiga ya me lo nego
B b D m
Ser bonito mucho me ayudo, eso me trajo la solucion
Dm B b Dm
Yo se que le gustaba y le di una mirada con pal de palabritas tu numero me dio
B b Dm
Del cellular llamaba y tu no contestabas

B b Dm
Luego te puse un bipper y no habla coneccion
B b Dm
Mi unica esperanza es que oigas mis palabras
B b
No puedo tengo novio
D m
No me enganches por favor.

F C
Nooooo, no es amor….( Escuchame por favor)
G m
Lo que tu sientes….( Que es?)
F
se llama obsesion una ilusion …. (Estoy perdiendo el control)
C Gm
En tu pensamiento que te hace hacer cosas
F C Gm A7
Asi funciona el corazooooon….

B b Dm
Hice cita pal psiquiatra haber si me ayudaba
B b D m
Pues ya no tengo amigos por solo hablar de ti
B b D m
Lo que quiero es hablarte para intentar besarte
Bb Dm
Sera posible que por una obsesion uno puedo morir
B b Dm
Y quizas pienses que soy tonto pribon y tambien loco
B b Dm
Pero es que en el amor soy muy original
B b Dm B b Dm
Me enamoro como otros, conquisto ami modo, amar es mi talento te voy a enamorar
B b D m
Disculpa si te ofendo pero es que soy onesto
B b D m
Con lujo de detalles escucha mi version
B b D m
Pura crema \'e chocolate untarte y devorarte
B b D m
Llevarte a otro mundo en tu mente corazon
Bb D m
Ven vive una aventura hagamos mil locuras
B b D m
Voy hacerte caricias que no sean inventado… (Lemme find out!)
B b
No es amor, no es amor


Kush don mundet me msu kete kenge edhe me kitare. dhe nese ndokush din dhe eshte i interesum per kenge me kitare lajmronu tek une.

anna
22-03-04, 10:22
o caki te gusta esta canzon :?: :?:

caki
22-03-04, 11:45
o caki te gusta esta canzon :?: :?:

muchas anna hehheh eshte kenga qe tash po e kendoj me Kitare me se shumti...

BlertaB
22-03-04, 11:48
caki hajt per mua kendoma niher ket keng ne vesh vetem mos te ndegjon askush a??? Se kuku shum po me pelqen kjo keng uffffffffffaaaa.

anna
23-03-04, 15:23
oho sa mire ,sa mire ashtu pra vetem perpara caki :lol: :wink: :wink:

BlertaB
30-03-04, 11:44
Ok hajt se po ja nisi nje keng edhe pse nuk po me shkon zani aq shum
heheh tash ket keng qe do ta kendoj une e kendon nje djal po une po ja futi e nuk po ma nin hiq.

Dikur ti per mua ishe MBRETERESH por sot me nuk je
As kurr sdo te jesh.
Dikur ti per mua ishe sa krejt bota qka ka qen e imja ka qen edhe jotja.
Dikur ti per mua ishe sa krejt jeta po digjen genjeshtrat
Doli e verteta.

Mos u kthe mos u kthe ti per mua me nuk je
Se ti ZEMREN ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa.

Mos u kthe mos u kthe ti per mua
Me nuk je se ti ZEMREN ma ke vra ti ke qesh kur un kam qa.


Hajt tung ju pershendes te gjithve kalofshi bukur...

Barbaroza
30-03-04, 13:31
Oj lulija jone me limona,
A ma mire te ne a te nona :)

BlertaB
30-03-04, 13:38
ma mir te nona se te nona dal e rrij e??
e te burru nuk po muj oj barbaroza.

lazdrani
31-03-04, 09:30
Prej nje shpati oooooooooooooooo ti leshova syte oooooooooo kur ti pashe oooooooooo rruzat ne fyte eeeeeeeee.................. :wink:

BlertaB
31-03-04, 10:39
hy hy lazdrani te lumt goja ty jarabi se na knaqe tash krejt!!!!!!!!!! :P :P :P

Murgesha
31-03-04, 10:47
Kur ti pash ooooo rruzat ne fyt, krejt prej mendje jam habite.

BlertaB
31-03-04, 10:53
krejt prej mendje ooooooooooooooooo more jam habit eeeee mu mush mendja oooooooooooo ALLTI me qit e!!!!!!!!! :P :P

Murgesha
31-03-04, 10:55
Shpejt syzeza ngat mu avit.
djali i dades mos u habit, smut jam kane qe 6 jave nuk ke ardhe daden me e paaaaaaaaaaaaa

BlertaB
31-03-04, 10:58
Murgesha sis nuk ja ka di ma qysh shkon valah e pasna harru po hajt nisja edhe pak ti??

Murgesha
31-03-04, 11:11
Me pas ardhe gjer te lama te kish dale dada perpara.

BlertaB
31-03-04, 11:13
Murgesha hajt po ja nisi nje kenge tjeter se ket nuk e di vallah.
Edhe kur ta zhdrypim oooo lulijen pi kerrit edhe kur ta zhdrypim ooooooo lulijen pi kerrit ojjjj lulije oooooo ojj lulije oooooo edhe dot ja ndal e ooooooooo oooooooooooo rrezet e diellit.

BlertaB
31-03-04, 12:46
Athua genta ku ka mbet si nuk po vjen me na ndihmuar mua e Murgeshes me kendu se bashku ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Genta mori 8) 8)

Gentiana
31-03-04, 13:50
BlertaB me fal se nuk pata koh,pata me shku deri ne nje vend, e tash paske dal,kenga ne gjyst na mbeti,po hajt se kur te vish edhe nje her me thirr dhe kendojm se bashku,ani qka e kam zerin un,ufaaaaaaaaaaaaa me e kall.

BlertaB
31-03-04, 13:54
Genta tashu ktheva edhe une e hajt pra nisja qka po pret masi qe pothue ki zanin e mir nisja kenges de sis mo hajt. :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P

Gentiana
31-03-04, 13:55
Oj Blertab un e kam zerin e mir po nuk po di cilen keng, nisja ti sis, ateher te ndihmoj,ok??

BlertaB
31-03-04, 13:59
hajde moj dashnije pash dy syt e zije pa ty mshkoj rinija mkalol beqarija hajt tahs nisja ti Genta. :P

Gentiana
31-03-04, 14:17
Barbaroza : Jeta ime drita ime, gjithnje thoshe ti, o Rrushi oh ti me sy te Zi 8)

lazdrani
02-04-04, 10:38
Si ke ajo kenga :arrow: Gentiana per ty vdes per ty jetoi :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-04-04, 11:22
Ja si eshte ajo kenga:
Gentiana,loqka ime
Gentiana,shpirti im... :?

Harrova tani si ishte :oops:

Gentiana
02-04-04, 11:25
Wowwwwww sido qe te jet,qenka e mir kenga. :wink: 8)

Murgesha
02-04-04, 17:05
Oj dola kur dola
kur dola te molla
O e pash Lululijen
veshur me te holla


O dola kur dola
kur dola te dardha
o e pash lulijen
veshur me te bardha

lazdrani
15-04-04, 11:19
Oj dola kur dola
kur dola te qershija
E pashe Murgeshen
Mbretereshen me kuror
Dardania :wink:

Murgesha
15-04-04, 11:24
Heeeeeeeeeeeej me ka shku mendja me kendu.
Lazdranit tim nje kenge me ja kushtu,
E me i thane se shume e dueeeeeee heeeeeeeeeeeeeeeeej :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 20:20
Ktheu te rrish te une,te fali nje nate pa gjumese TE DUA SHUME.....(kenga e Gentes) po ja kushtoje zemres Murgeshes :wink:

Gentiana
16-04-04, 01:00
Lazdran nuk ben me vjedh kenga,po qite nje nga vetja!!
Oh hajde hajde o llokum se u kall ky Forum. :oops: :wink:

Barbaroza
16-04-04, 09:34
Hohohohohhoo u kenaqem e hajt :lol: :lol: :lol:

mickoja
16-04-04, 10:17
valla u knqem e hajt veq ni nuse po na mungon....Kush po bhet nusja pr sot?

Murgesha
16-04-04, 10:23
Une :lol: :lol: :lol: Dhenderr Lazdrani :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 10:45
Opaaaaaaaaaaaaaaaa,nisjani kenges more,opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,sssssssssssssssssssss sssaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P :P

Gentiana
16-04-04, 11:36
ncncncn po me vjen qudi si po ju shkon Kcimi dhe kendimi sot :?

Barbaroza
16-04-04, 11:55
Pse moj Genta,cka krisi :(

Gentiana
16-04-04, 11:57
Asgje moj,po sot un nuk qenkna bash :D po me shum :( ama kerceni ju edhe per mua,ok?? :cry:

Barbaroza
16-04-04, 12:02
Jaaaaaaaaa,pa ty Genta nuk ben,po ngritu moj veq pak,hajt moj per hater timin :)

Gentiana
16-04-04, 12:03
Ok ok,per hater tend erdha. 8)

Barbaroza
16-04-04, 12:06
Ok, pra ma jep doren,opppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,fiuuuuuuu uuuuuuu :P
Oh u knaqem bre :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
16-04-04, 12:07
hej Barbaroza pse spo kendoni moj?a po pritni une me ja nis a?

lazdrani
16-04-04, 12:09
Jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qyre qyre Genten me kule sasasasassaassasasasa fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Dridhe belin dridhe
:wink: :wink: :wink: :wink: opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cool_Boy
16-04-04, 12:11
Hidhe hidhe moj shamin (Genta) sa mire rendin po ja dine kur e dridh belin e holle ti lazdrnait mend ja more ahhahah.kalle kalle.oppppppppa lazdran hajde hajde njeri qka po pret hini valles ahhahah.

Barbaroza
16-04-04, 12:12
Javash Lazdran se i cmende kojshite more,ndale pak ate tupan :)
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Oj Murgesha jone me limona opaaaaaaaaaaaaaaa :P

mickoja
16-04-04, 12:16
qe un po i bie defav ooooooooooo....hajde hajde ta kallim krejtkatundin

Cool_Boy
16-04-04, 12:17
kalle kalle se na ka hije po i martojm dy te rije oppppa kalle kalle mickoja ahhahah.

mickoja
16-04-04, 12:22
ej cooli boy po ti kur po na thirr n dasum tnde

Cool_Boy
16-04-04, 12:24
e moj mickoja nuk e kam caktu fare diten se kur do te martona por mos tjav nin se do tju tregoj dhe do tju ftoj ne darsem kur ta vendosi...

Gentiana
16-04-04, 12:25
Cool_boy darsem :shock: me kend her koft?? Mos me Mickojen ???

Cool_Boy
16-04-04, 12:29
jo moj genta se kjo mickoja me ju hidh menjda e mum picku para krujqeve kuku nane,kam me kecy si superman hahahah....

florian
16-04-04, 12:35
pu sa keq po me vje qe sot sjam ne ven as me knue e as me kcye .

hajt se po rri tuj u pa ju .

lazdrani
16-04-04, 12:37
Zgjohem ne mengjes me puthjen tende ooooooooooooooooooo Je ti e vetemja ti......Dua te shohe Dy syte tend dua te puthi zemren dua dua ti puthi buzet e qmendure ..............ihaaaaaaaaaaaaaaaa dua dua Murgesha te mpaqiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :wink: :P

Cool_Boy
16-04-04, 12:37
Pse more florian keshtu nuk jeni mire sot????Hajde more njeri beni ma mire e fillonja vallzimit ahahha.

florian
16-04-04, 12:42
jo vallahi sot po jam i merzitun e hic spo me bahet me kcye , po hajt vazhdoni ju se u knaqa tuj pa.

Cool_Boy
16-04-04, 12:43
Ps emore njeri i merziteshem???Largohe ate merzi e filloja muikes te qeton krejt.

florian
16-04-04, 12:46
vallahi u cova von e nuk me pranun as ne pun e per qita jam merzit.

lazdrani
16-04-04, 12:47
Flori qe nje puthej ne faqen e mbajt nga une :P :P :P Me mire tani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
16-04-04, 12:47
hahah a gjumash o???hajde bre njeri se te pranojn neser mos ke gajle thash ndoshta ndonj merzi tjeter se kjo largohet shpetj...

Shko flej bilem tash beni gjume24ore ahhaha.

florian
16-04-04, 12:50
:lol: :lol: :lol: hahahahahah tash po prit se po ja nisi njaj vallje .

lazdrani
16-04-04, 12:53
ooooooooooooooooooooooo a po vjen me mue oooooooooooooooooooo te naki me shkueeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
16-04-04, 12:54
ooooooooooooooooooo Dada sale oooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj dada selveije kalle kallleeeeeeeeeeeeeeeeeee se Flori sot e mbyti Dashuria :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

florian
16-04-04, 13:01
bashk me ty te naki me shkueeeeeeeeeeeeeee haj te shkojm pra rrugs bashk tuj knueeeeeeeeeeeeeee , se un ne hanen jam dashurue eeeeeeeeee ??? :lol: :lol:

Naki
16-04-04, 18:13
Mire se vini qifti i ri Naki ju pret me Bakllav e Raki :P :P ,Telefoni po Cingerron Lazdrani Na erdh me aeroplan,lajme te mira po na bjene Flori e hana po Vijne me kerr :P :P

florian
16-04-04, 18:38
[quote="Naki"]Mire se vini qifti i ri Naki ju pret me Bakllav e Raki :P :P ,Telefoni po Cingerron Lazdrani Na erdh me aeroplan,lajme te mira po na bjene Flori e hana po Vijne me kerr ;keshtu o shok ju pa ne mos filloni se shum shpejt dasmen do shijoni ,bashk me ju na do festojm e tan boten do tranojm .................

hana
17-04-04, 15:16
hahah po valla kena me kall krejt a :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 15:46
O perhajre qifti i ri Flori&Hana :wink:

Murgesha
18-04-04, 17:41
[quote=Naki]Mire se vini qifti i ri Naki ju pret me Bakllav e Raki :P :P ,Telefoni po Cingerron Lazdrani Na erdh me aeroplan,lajme te mira po na bjene Flori e hana po Vijne me kerr ;keshtu o shok ju pa ne mos filloni se shum shpejt dasmen do shijoni ,bashk me ju na do festojm e tan boten do tranojm .................

Vakia e zotit, nje dite nuk hyra ne ket forume e ckas po ndodh, po ecin gjerat me shpejtesi marramendese.
:lol: :shock: :shock: :shock:

Barbaroza
19-04-04, 09:21
O perhajre qifti i ri Flori&Hana :wink:

Veq ishallah nuk i ndjek fati im :(

hana
19-04-04, 11:57
hahahahah oj Murgesh qy ti je kon edhe msit :lol: :lol:
Barbaroza ishalla ,ishalla :wink: :wink:

florian
19-04-04, 18:58
mos u merzitni se na vec bashk kena me perfunue ; :lol: :lol:

lazdrani
19-04-04, 19:55
mos u merzitni se na vec bashk kena me perfunue ; :lol: :lol:Hehehe jo Flori pa i hanger do leke per msit nuk bene asesi vete.....Fundi i fundit per mes nesh e takove princesen tende :wink: Hajde kruju pake kety po mendoje leke ore :wink:

florian
19-04-04, 21:33
:lol: :lol: tish se rregullohet me pare? :lol: hajt se tan ini te ftum. :wink:

Murgesha
19-04-04, 22:48
hahahahah oj Murgesh qy ti je kon edhe msit :lol: :lol:
Barbaroza ishalla ,ishalla :wink: :wink:

Po Hana po une sha mesitja po sme ka ndodh asnjeher qe kaq shpejt te merret edhe vendimi per dasem, po nejse hajrli kofte e ishalla me jete te gjate e te lumtur :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
19-04-04, 22:57
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu po ket venimin e dasmes kush e ka marr more ? 8)

BlertaB
20-04-04, 10:43
uuuuuuuuuuufffffffffffff qka kisha kendu qitash tybe se jam ne disponim te mir ama nuk kam zo vallah se e kisha kenduar kengen e Genta ismajlit uffffffffffffff met kall jao kanga e re bre.

Cool_Boy
20-04-04, 10:59
BlertaB nese keni mundeis ate kenge per mua me kendu se ment me lajn mbas asaj kenge besom...Hajt kendo qiki ok...PO te pres.

BlertaB
20-04-04, 11:01
cool_boy vallah mos me shtin se nuk muna me knu se pik zani nuk kam a beson se mu ka shtjerr zani krejt tybe veq hajt kendo ti te lutem te lutem haj per mua se ti nashti ki zo.

Cool_Boy
20-04-04, 11:03
Oj qiki skruaje tekstin ketu e tani une kendoj ok...

"A e di kengen e Memit"Beso Beso"

BlertaB
20-04-04, 11:06
igit igit kakavvvvvvvvv nuk e ndegjoj memin se nuk me pelqen vallah.
Po hajt kendo kengen e genta ismajlit "KTHEHU".

Cool_Boy
20-04-04, 11:10
Kuku qka keni thene moj Blerta por une kur ta ndegjoj Memin vetem qka sja nisi me vajtu moj qiki,e prishe tashti krejt moj ti kuku...Blerta me te vertet nuk po kujtohet tashti aja kenge ok.

BlertaB
20-04-04, 11:19
aiiiiiiiiiiiiiiii le bre cool_boy pash zotin se zdin gjo ti aiiiiiii memi kakaka nana jeme neese don me vajtu djalo merr cd e sefe duraj e vajto se aj din bilem mir me vajtu qyyyyy.
Qysh bre nuk po te kujtohet kenga e genta ismaljit a muhalife qitash me mu a???
kthehu serish te une te fal nje nat pa gjum se te dua shum e kshtu me radh qe edhe ti Modretor mi thu vetem paa.

mickoja
20-04-04, 11:34
oj Blerta hajde pra kndoje kngen se dhe mua shum m plqen nisja msoj dhe kti cool boyt se nuk po e ditka kt kng t bukur

BlertaB
20-04-04, 11:37
Oj mickoja pasha mamen teme nuk po me shkon zani me than te drejten qef po kam boll me kendu ama skam zo mu ka shtjerr krejt tybe e per ata po ju tham juve te kendoni pra.

mickoja
20-04-04, 11:40
ha ha ha...a dhe ty tu paska shtjerr a ?nejse ej a po e lana pra cool boyn me kndu qat kngen qe po e adhuron shum ok Blerta

BlertaB
20-04-04, 11:43
Ok bre mickoja qysh te thush ti nuk ta prishi e lejm cool_boy e kendon se ati coolerit i shkon zani bukur si mir. hahhahahahahahha.

Cool_Boy
20-04-04, 12:59
Sa me doni per muzik ju qikat hahah qka jeni ju??Vetem une e di...

Hej a e dini nje gje?? sot nuk jam ne dipsonim si me pare nuk,vetem ate une edi se pse nuk jam,nuk dua te tregoj e neser kam me kendu diqka fantazi ok..Pritni nese mundeni deri neser ndoshta peshtoni dyqysh ahah.

lazdrani
20-04-04, 20:51
Murgesha nisja be se nuk po me shkon zani sot hiq :wink:

Murgesha
20-04-04, 23:30
Po valla do tja nisi nje sikur ketyre her.

Ndrras te vekut o kush po qan
Qan szeza o per jaran eeeeeeeeee

lazdrani
21-04-04, 22:17
OOOOO tu kenaqe loqka be se na kenaqe :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mickoja
29-04-04, 03:47
:P :o po ja filloj nj kng me kdue se u shkushat po m doket atmosfera...

luje belin luje aman me mindil n dor,po vallzon Murgesha me lazdranin dor pr dore,luje dorn te prpjet po rrin Genta veq tuj kesh,hajde hajde lumet na po vjen Blerta tu marr temena,sonte po e kallum me shuplaka Barbarozs i dul nafaka,hajde hajde te gjith kndojna Cool boyt nj nuse ja gjajna,ky Caki e ka gjet veq pr nj dark ka me na thirr,hajde hajde i bijna defav kndojna kng t vrteta eeeeoooooooo......

tash vazhdone ju kngen se nuk po muj dyjat me kndu dhe defit me i ra qy...

Barbaroza
29-04-04, 09:32
MIckoje,a me paska dale nafaka a?eu e lumja une :)

Gentiana
30-04-04, 19:32
:P :o po ja filloj nj kng me kdue se u shkushat po m doket atmosfera...

luje belin luje aman me mindil n dor,po vallzon Murgesha me lazdranin dor pr dore,luje dorn te prpjet po rrin Genta veq tuj kesh,hajde hajde lumet na po vjen Blerta tu marr temena,sonte po e kallum me shuplaka Barbarozs i dul nafaka,hajde hajde te gjith kndojna Cool boyt nj nuse ja gjajna,ky Caki e ka gjet veq pr nj dark ka me na thirr,hajde hajde i bijna defav kndojna kng t vrteta eeeeoooooooo......

tash vazhdone ju kngen se nuk po muj dyjat me kndu dhe defit me i ra qy...


Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Gentiana
10-05-04, 12:37
Mickoja, a po na kendon edhe nje keng bre, meqe jam ne qef sot?!

lazdrani
11-05-04, 10:36
Mickoja, a po na kendon edhe nje keng bre, meqe jam ne qef sot?!
Genta po hajde be qiko kendo edhe ti se po te shkojke zani tyyy uhhhh :wink:

mickoja
11-05-04, 17:25
""""""kur prej teje u ndava shkova ne gyrbet,mejnci se u largova aman nj dashni na mbet,mejnci se u largova aman nje dashni na mbet """"""""""""""""""""kur nje dit nje leter mu ma kishe dergu krejt me lot ta lava aman un duke lexu un duke lexu.....

Peja
11-05-04, 17:59
" Shake ya Bady " viq muzik shqip nigoni nuk po dishi se qka osht muzika me falni nese ju ofendova qfar kongve prej nji shpati kur ti lshova syt hahaha.strip for me lady :wink: :wink:

Peja
11-05-04, 18:00
" Shake ya Bady " viq muzik shqip nigoni nuk po dishi se qka osht muzika me falni nese ju ofendova qfar kongve prej nji shpati kur ti lshova syt hahaha.strip for me lady :wink: :wink:

mickoja
11-05-04, 18:20
:shock: :shock: :shock: Po me befason mor ti zotri Peja pse a nuk te plqejn knget shqipe a?un kndoj shqip se shqiptare jam dhe m plqejn knget qe jan kndue para disa viteve dhe qe po kndohen tash,knga e gjuhes shqipe jan ma te bukurat dhe ma disponuese :lol:

Cool_Boy
11-05-04, 18:32
Per ty une jam gjalle,per ty po jetoj eja zemern ma dhuro,eja zemern ma dhuroooo ..

Le ta di e gjith bota, le ta di e gjith bota se vetem per ty une po vajtojjj,se une per ty po vajtoje le ta diiii e gjith bota se per ty une po qajjjjjjj se per ty une po qajjjjjjj...

Gentiana
11-05-04, 21:10
Per ty une jam gjalle,per ty po jetoj eja zemern ma dhuro,eja zemern ma dhuroooo ..

Le ta di e gjith bota, le ta di e gjith bota se vetem per ty une po vajtojjj,se une per ty po vajtoje le ta diiii e gjith bota se per ty une po qajjjjjjj se per ty une po qajjjjjjj...

Per kend bre keshtu Cool?? Lumja ajo se po qajshe per te!! :roll: :wink:

Cool_Boy
12-05-04, 09:46
Genta spo te tregoj sot ok qiki...me fal por prap po qaj...Per ty une po jetojjj per ty une gjith diten po vajtoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
12-05-04, 11:35
Genta spo te tregoj sot ok qiki...me fal por prap po qaj...Per ty une po jetojjj per ty une gjith diten po vajtoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Yeaaaaaaaaaaaaaaaaah :lol: :lol:
Genta te doli nafaka. :D
Sa afer e paske pase moj, por spaskemi dite ku me e lyp.
Hajdi kapni defet, Te kendojme te vallezojme qiftin e ri ta urojme :lol:

Cool_Boy
12-05-04, 12:15
Genta spo te tregoj sot ok qiki...me fal por prap po qaj...Per ty une po jetojjj per ty une gjith diten po vajtoj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Yeaaaaaaaaaaaaaaaaah :lol: :lol:
Genta te doli nafaka. :D
Sa afer e paske pase moj, por spaskemi dite ku me e lyp.
Hajdi kapni defet, Te kendojme te vallezojme qiftin e ri ta urojme :lol:

Murgesha keni kujdes qiki se uen ate kenge per Genten nuk e kam kendu qyyy mos me keq kuptoni moj se po me shtini llugave e tani mos vete per mua ahhaah....

Po e kendoj edhe nje tjetr ok...

QE sa dit per ty per ty tuj vajto qe sa dite ne sy une nuk kam parrrr gjume...Prej asaj dite per per jeten e qoj tuj menduuuu prej asaj dite per per te gjith i kam harrruuuu...Qe sa dite pa ty po jetoj qe sa dite vetem per ty une mendoj...

Per kan e kam shkru keto muzika nuk po ju tregoj por ate njeri dua ta pershndes edhe me nje kenge tjeter te bukur"""Beso Beso"""

Kalofshi bukur,Cool_Boy

lazdrani
12-05-04, 18:14
ORI MOLLA ME SHERBET QYSH ME I LENE KETE MUHABET.............haaaaaaaaaaa

Murgesha
12-05-04, 18:15
MOS E ZEN KET PUNE HAJGARE, SE PA ME MARRE NUK KI QARE..... :lol:

Vera
12-05-04, 18:19
ooooooooooooo lulzoj fuuuuuusha more lulzoj maaaaaaaaaaali ooooo...

Cool_Boy
12-05-04, 20:01
MOS E ZEN KET PUNE HAJGARE, SE PA ME MARRE NUK KI QARE..... :lol:

Murgesha pse nuk po ja zen emrin lazdranit ???Lazdrano edhe me qare ta ka be Murgesha vetem mos harro amigo....

Murgesha
12-05-04, 22:17
Jo bre Cool_Boy se kjo eshte kenge vetem.
Une e Lazdrani skemi asgje pa qare: :lol: :lol:

Vera
13-05-04, 06:53
mora testen o me mbush uj e o me mbush uj e oooooo

lazdrani
13-05-04, 13:06
Cka ka syri qe me lotone :cry: oh dhimbjet e zemeres une i mbaje....dashnori me ka harru dhe me tjetrin eshte perqafu.....ihaaaaaaaaaaaaaaaa cka ka syri qe me lotone :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy
13-05-04, 13:11
Dashurija pa puthje si mobili pa mbushije

lazdrani
13-05-04, 13:28
U ndame ne erresire ate nate ku binte shi,me puthe nje here me the lamtumire.....dy lotet me pikojne oh shpirti im pse me le te vetem,sa je e pameshire :cry: :cry:

Vera
13-05-04, 17:35
moj zeshkanja ime shikimi yt me djeg si zjarr pran lumit qendrojm te dy ne zemer kem nje mall :wink: