PDA

View Full Version : Muzika


Faqet : [1] 2

 1. a e din najkush naj faqe te internetit qe ka MP3sha shqip???
 2. Kėrkoj kėngėn nė mp3 dhe kėrkesat tjera rreth muzikės
 3. Tė kėndojmė sė bashku!
 4. Tekste kėngėsh!
 5. Kocerte Shqiptare ne Perendim!!!
 6. Hip-Hop "Tingulli3"
 7. Dasmet Shqiptare
 8. Cilat jane Kenget favorite ne gjuhen angleze
 9. A kemi ndonje musikant ne forum????
 10. :: RADIO DARDANIA :: esht ONLINE !
 11. Cilen gjuhe/muzike e preferoni??
 12. Keni ndonje kėnge qė ju perkujton ndonjė rast tė veqantė?
 13. TA FESTOJM NE DISKO
 14. Rreth Dhe Per Edona Llalloshin
 15. Cka mendoni per grupin METALICA ??
 16. MUZIK HIP HOP
 17. Hite Te Perjeteshme
 18. SABRI FEJZULLAHU
 19. Cili kengetar-e do ta takoni me qef privat
 20. QKA ESHTE MUZIKA PER JU
 21. TE VALLEZOJME DORE PER DORE
 22. Lajme Nga Muzika
 23. Shkarko Mp3 Pa Kufi
 24. Pse kengetaret tani vjedhin!!!
 25. Sa ndikon muzika tek njerėzit, dhe pse ???
 26. Cilin kčnketar e ndegjoni kur bjen shi _ tonin & hujinč
 27. cili kengetar/e ju pelqen prejt ketyre te rinjeve shqipetar
 28. INTERVJU ME ARTISTE DHE ARTISTA TE ARTIT MUZIKOR
 29. Video: Elita 5 & Adelina
 30. Kerkoj kenge dasmash. Mund te me ndihmoje ndonjeri?
 31. o lopte e mia ooo.....
 32. E kam ni Lutje sa i perket Muzikes
 33. SA E NDEGJONI MUZIKEN FOLKORIKE??
 34. Qka mendoni per grupin Linkin Park
 35. Zgjidhne kėngėtarin e kėti forumi
 36. Rock is Dead?
 37. UNIKKATIL RAP SHQIPI
 38. Qfar mendoni pėr grupin Etno Engjujt?
 39. Michael Jackson, ylli i deshtuar i muzikes pop
 40. Ne lidhje me jeten private te muzikanteve
 41. Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 42. A KA ADHURUES TE DJ TIESTOS KETU?
 43. Eminem kėndon njė kėngė pėr SHQIPTARET!!!
 44. Preluders!!!
 45. Cilen kėngetare ju pelqen mė se shumti dhe pse?
 46. Muzika e preferuar
 47. Madona: ”Confessions on a dancefloor”
 48. Hiti i Muajit Korrikė
 49. Qka mendoni Per Richard Marx
 50. Cila Kenge!!!
 51. Koncerte??
 52. Votoni!!!!
 53. Qka mendoni per Unikkatil and the TBA crew?
 54. kerkoj kenge.
 55. Gjithė ēka pėr Adelinė Ismajlin.
 56. BLERO!!!!
 57. Muzika Turke
 58. lypi veshje kombetare?????
 59. MUZIKA SHQIPTARE DHE BASTARDIMET MUZIKORE
 60. Genta
 61. Nje kenge e ushtareve norvegjeze te KFOR-it, per Kosoven.
 62. Shkarkoni te gjitha kenget e "Kenges Magjike"
 63. Foto VIP-av Shqiptare!!!
 64. Tallava
 65. nota fest 2005 ??????????
 66. queen
 67. 10 Kėngėtaret mė ekstravagante shqipetare
 68. Album Ilir Shaqiri
 69. Ne cilin qytet kendohet me bukur?
 70. spo di kush e kėndon qet muzik
 71. kqyrne qfar pytje
 72. Ku eshte Tuna, ajo i bane ne kuk tanat.
 73. Adelina dhe Genta/Madonna & Brittney
 74. RIMA
 75. Nostalgjia muzikore.
 76. Hollivudi tė flasė shqip
 77. Kerkoj muzike klasike (mp3)
 78. Kėngėtari/ja mė antipatik nė skenėn muzikore Shqiptare!!
 79. Hana Bend
 80. Disa informacione te shkurtera rreth ngjarjeve nga muzika
 81. Thashetheme
 82. Speciale
 83. Riverdance (Video)-Koncert Irlandez
 84. KUMANOVA KENDON-Muzike e lehte argetuese mp3
 85. Salim Arifi
 86. Echoes from ILIRIA
 87. Dirigjenti/muzicienti i orekestres dhe Operas, Arber Dhomi
 88. Grupi Tepelenes
 89. Cka ju kujtojne Akordet e Kosoves?
 90. Ana Oxa, koncert nė Gjakovė
 91. Zonja dhe zotėrinj - lidhni rripin e sigurimit
 92. Bjeri ciftelise me kompjuter!
 93. Adelina dhe Angelina- e pabesueshme!
 94. Mihrie Braha Ish gruaja e Sinan Vllasaliut, tani e Naim Abazit?
 95. Text i nje Kenge qe Adhuroni !
 96. Adelina Ismaili, me dy brinjė mangut
 97. Qfar do te kishit ber per ta puthur nje yll te muzikes !!!
 98. Videoklipe shqip per tel.mobil
 99. Cilen muzik e degjojn me shum te rinjet House , Hip Hop , Rock, Latinio apo Shqip ?
 100. Pse Muzika e vjeter e ka vleften e madhe !
 101. Kam nevoj per kenge LIVE?
 102. Kėngė pėr Ibrahim Rugovėn
 103. A keni nevoj per muzike Live!
 104. kush e ka : Mt HEart will go on (Titanic)
 105. Muzik folklorike
 106. Gressa Behluli - Votoni -
 107. Muzika
 108. Ledina Ēelo mes Aguilerės dhe Mariah Careyt
 109. kerkoj kenge italiane
 110. Kenge dhe Breke
 111. Alketa Vejsiu
 112. Selma Bajrami
 113. Zana Nimani
 114. Muzikė filmi
 115. Festivalit 45 ne RTSH ???
 116. Ado Gegaj
 117. american idol
 118. video clipi per www.dardania.de
 119. Ennio Morricone - The Good, the bad and the ugly
 120. Kėngė per Ēamėrinė
 121. Muzike klasike
 122. Probleme me upload
 123. Muzika e viteve 80` ta
 124. Kėnga fituese nė EUROVIZION '07 e vjedhur?!!!
 125. Michael Jackson Video Clip
 126. Eurovision 2007 - Videoklipe
 127. R&B 21 Video Klipe
 128. DJ Tiesto Live
 129. Eurovision 2007 2 CD
 130. Rap & Hip-Hop 100 kėngė
 131. Midi -kolekcion 4558
 132. Beyonce - B'day - Deluxe Edition
 133. Eminem - The Eminem Show
 134. Christina Aguilera - 16 Video Klipe
 135. Ndegjoni 2 Kenge Remixe (Vesa Luma & Tingulli 3)
 136. Pussycat Dolls - Video Klip
 137. Celine Dion - 3 Video Klipe
 138. Beatles - The Complete Songbook
 139. Adelina Ismaili i kthehet skenės muzikore
 140. Shansons (CHANSONS)
 141. Abba
 142. " Smokie"
 143. Boney M
 144. Kylie Minogue
 145. Muzika shqiptare plot ‘dashuri dhe drama’
 146. The Best Hits Mix - Turqisht
 147. Muzika latine dhe spanjolle.
 148. Enrique Iglesias
 149. Nj€ r€fr€n t€ k€ng€§
 150. Cili tekst ju pershtatet mė sė shumti
 151. Ibrahim Tatlises
 152. Timbaland: The Way I Are
 153. Nikoll Nikprelaj - Ndal [Albumi me i ri]
 154. muzike folklorike burimore
 155. Jepni komentin tuaj pėr kėtė ......
 156. NRG-Band & WNC
 157. tafa & magjuni
 158. kengetari Elton john ne vevey te zvicrres
 159. Kendo nje Keng
 160. North Row -- SimboL i Veriut --
 161. LiLi - Veq me u reklamu
 162. Opera, Opereta, Musicals etj.
 163. Aurora
 164. 50 cent ne Prishtinė
 165. Hip-Hop/Rap
 166. Lyrics. . .
 167. Muzika Shqiptare,Videot,Shqipetare.
 168. URBAN RAP (Prishtina ) N.R
 169. North Row Ft. DrenChe & PhiZz - Veni Jem
 170. Festivali i 46-tė i RTSH-ės
 171. Kanuni I Katilit - OUT NOW - UNIKKATIL ALBUM
 172. Cili osht Kengtari me i mir per ju ?
 173. Tuna e dehur harron tekstin e kėngės
 174. Nėse mė njeh sa duhėt, mė prefero njė muzik sonte
 175. Greta Koēi duet me Toto Kotunjon
 176. Hitet qe per ju jane te pavdekshme-paharrueshme
 177. Cka Ka Zemra!
 178. Eurovizioni!!!
 179. Leonora Jakupi!
 180. Adelina Ismajli - RIKTHEHET!
 181. Rambo ( Kreshnik Ibrahimi ) - Kthehna apet
 182. Kenget e perkthyera
 183. a e dine najkush tekstin e muzikes se shotes
 184. Top Fest 5
 185. Kylie Minogue heq dorė nga Amerika
 186. VFM'08 - Video Fest Muzikor 2008
 187. Brand New Apple Iphone 8gb For Sale
 188. Votoni pėr Adelina Ismajlin ne Top FEST
 189. Muzika! Ndihmese ne largimin vuajtjes apo shtim i vuajtjes?
 190. Dasma e kėngėtares Jonida Maliqi...
 191. Adelina Ismajli ka edhe njė kėngė pėr presidentin (Ibrahim Rugova).
 192. ADELINA si POP ICON ....
 193. James Blunt ne Shqiperi per koncert me 17 qershor ...
 194. Qamil Elezi idoli jem
 195. MADONA: Seksi me i forte me nje Shqiptare!!
 196. Albaner Eminem&Coole 50 cent
 197. Artan Durmishi
 198. Ardit Gjebrea nenshkruan divorcin ....
 199. Albanin ende nuk e duan ne Kosove ....
 200. Genta kthehet nė Kosovė ...
 201. Ermali blen shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh?
 202. Rrėfehen Ēiljeta dhe Ingridi....
 203. Elvana seksi nė spotin e ri ....
 204. Tingulli 3nt
 205. 'Nudo' muzika
 206. ***Ndihm***
 207. Njė kėngė pėr Mėmėdhenė
 208. Candan Ercetini, Shqiptare me origjin, kengetare e njohur shum.
 209. nga-Natyra...Muzik per femijet ...Por vetem ne gjuhen shqipe...
 210. nga natyra-shkruajm kenge te muzikes shqiptare!!!
 211. cili kengetar/e ju shkon nerva me sse shumti
 212. Kėngė pėr Nėnėn.
 213. Top-Fest 6
 214. Hajdeni té gjith,nga njé sms pér Shqipériné
 215. Kejsi kualifikohet nė finale tė Eurovisionit
 216. Ethnically Plugged..
 217. Fisniket...
 218. Hajdeni ne DISCO B*E*R*T*I
 219. Kerkoj kengen e Ahmet Delis, e kenduar nga Augustin Ukaj, ne MP3
 220. Jackson varroset sot nė LA (Shiko LIVE)
 221. Hiti i Leonorės Jakupve i huazuar nga njė kėngėtare Bullgare?
 222. Ismet Peja
 223. shikoje...........
 224. Rapsodėt shqiptar kėndojnė!
 225. Legjendat e kenges Shqipetare!
 226. Kenga shqiptare ka arrit deri n`ket pike
 227. Valle shqiptare!
 228. RON REXHI '' ZOTI ĖSHTĖ I MADH '' ( Njė histori e vėrtet)
 229. Kurvat duke kenduar Leter dergon Enveri-
 230. Video te vjetra
 231. Gjebrea paralajmėron njė festival qė do tė mbahet mend ...
 232. Tė mėrkurėn fillon Polifesti ...
 233. Lyrics&Karaoke
 234. Kur nota shkrihet nė Pentagram....(Instrumentale)
 235. Genta perdor fjalen banale gjat kendimit
 236. Serenata
 237. A i dirigjon muzika ndjenjat e tona ?
 238. E vlersoni kėngen apo kengetaen?
 239. Tė hėnėn nis “Top Fest 7”
 240. Kėngė Arvanitase
 241. Floriani,nje talent i rrall
 242. Juliana pėrgatitet pėr Eurovision ..
 243. Nexhmije Pagarusha
 244. Albumi i ri i Rexhep Kryeziut
 245. Juliana: Momenti mė i bukur i jetės !
 246. Tradita Dasmash Shqiptare-Video
 247. Kqyrni ēfarė kėngėtari!!
 248. Gjurmėve tė Folklorit tonė muzikor
 249. Kėngė mėrgimi (gurbeti).
 250. Linda Halimi, njė yll shprese pėr muzikėn shqiptare