PDA

View Full Version : TA FESTOJM NE DISKO


Krokodilli
25-10-04, 04:09
TA FESTOJM NE DISKO


Te gjithe dashamiresit e Kosoves, LDK-se ju ftoj te vini te Festoni edhe nje here fitoren e LDK-se,, te mire se ardhur jan,,,
Naki, Barbaroza, turisti, Dea, Gentiani, MemphiXS, Loloku, Livoreka Bicio, Gentiana, Murgesha, Shejtonka,ANNA,Honesty_Uk,Vushtrria,mickoja,Luana, aferdita,kaltrina,kaltrushi, :wink:
DO TE NDEGJOJM MUZIKE PER DESHIREN TUAJ ,,
ju porositne kengen ne do ta kendojm....

Krokodilli
25-10-04, 04:10
http://www.hotelcosmos.ru/rus/img/solaris01.jpg

DEA
25-10-04, 07:56
Hej Krokodill askushe nuk te paska ardhe , kqyr se une erdha e gjoje nje foto tjeter ku veq nje njeri eshte ok?

Barbaroza
25-10-04, 08:23
Kroki,do te jem ketu pas 24h :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
25-10-04, 09:07
Nuk e di a jam gezu per LDK, por po vi. Se nuk po du ty me shejtanken me ju lane rahat. hihehehehe :wink:

tungi dhe do kercejm deri sa nuk do mundemi me.

Kaltrushi
25-10-04, 09:08
Nuk e di a jam gezu per LDK, por po vi. Se nuk po du ty me shejtanken me ju lane rahat. hihehehehe :wink:

tungi dhe do kercejm deri sa nuk do mundemi me.

ah pasna lexu gabim se paska qene Dea. qe paska ardhur. po nejse po vi se po vi.hihihhi :wink:

turisti
25-10-04, 11:46
Nuk e dij a me premton koha,por gjithqysh te pershendes.


Me respekt - TURISTI. :wink:

Luana
25-10-04, 11:50
Turist qka je ka thue ore :shock: ne kemi me shku ne disko te paret hmmmm :roll: nuk eshte interesant diskoja pa neve dy :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 11:57
Turist qka je ka thue ore :shock: ne kemi me shku ne disko te paret hmmmm :roll: nuk eshte interesant diskoja pa neve dy :wink:

Luana ku jeni more se nuk po ju shof ty dhe turistin. hihihi une pasna mrii e para me DEAn :wink:

tungi dhe shifemi

Diana007
25-10-04, 11:57
Krokodill a pranoni me ardh edhe pa ftes hehehehhehhhhehehh

turisti
25-10-04, 12:01
Turist qka je ka thue ore :shock: ne kemi me shku ne disko te paret hmmmm :roll: nuk eshte interesant diskoja pa neve dy :wink:

:?

Luana
25-10-04, 12:03
Luana ku jeni more se nuk po ju shof ty dhe turistin. hihihi une pasna mrii e para me DEAn :wink:

tungi dhe shifemi

Qe kaltrushi jemi ka vallzojm qetu a nuk je ka na sheh ahhh
http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/a_m_ta03.gif

mickoja
25-10-04, 12:27
wowowowo...oh qfar muzike fantazi bile qenke nje DJ i fortč bre Kroki,hajde kush din break dance le te del ne mes mos tju vjen marre :wink:

Naki
25-10-04, 12:28
http://www.hotelcosmos.ru/rus/img/solaris01.jpg

Flm Dj,ftesen tuaj e pranoje me knaqesi,per Knaqesin tone kendone Adelina Ismajli

ShEjToNkA
25-10-04, 12:29
http://www.hotelcosmos.ru/rus/img/solaris01.jpg


Krokodlli , mė kėnqėsin mė tė madhe do ta pranojė kėtė ftesė dhe do jemi aty gjithsesi!!

adrioni
25-10-04, 12:31
Aiiii qfar feste keni thene....ka fitu LDK jo fest po duhet zi me majt derisa ti del mandati se sen nuk vyn ata aktor.... :( .....

dr1ta
25-10-04, 12:31
Un dua te behem dj femna :)

anna
25-10-04, 14:38
erdha op per fitoren ldk is the best :wink: kroki thanks per ftesen do vij me shume kenaqesi :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 15:14
Luana ku jeni more se nuk po ju shof ty dhe turistin. hihihi une pasna mrii e para me DEAn :wink:

tungi dhe shifemi


Qe kaltrushi jemi ka vallzojm qetu a nuk je ka na sheh ahhh
http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/a_m_ta03.gif

O Luana o sa bukur po kerceni. Kthehuni permbrapa dhe do me shifni.
Vetem vazhdoni duke kercyer.

Kush do me vallzu me mua??

tungi

Krokodilli
25-10-04, 15:23
Krokodill a pranoni me ardh edhe pa ftes hehehehhehhhhehehh

Diana007 gjithsesi edhe ti je e mireseardhun,,,,, por siq pe sheh,, shum pak kan ardh ne kete fest,,,,, por pa tjeter do te mbushet disko se shpejti,, hala heret osht,,,,,

per ju do te kendoj Dani,, Adelina,,,, dhe vetem per ju do te vi USHER drejt prej USA ta kendoj nje keng

Krokodilli
25-10-04, 15:28
erdha op per fitoren ldk is the best :wink: kroki thanks per ftesen do vij me shume kenaqesi :wink:

ANNA po si jo moj,,, ftesen ty ta kom dergu te pares,,,, pa ty nuk kisha me ardh as vet ne kete disko... :wink:

anna
25-10-04, 15:30
erdha op per fitoren ldk is the best :wink: kroki thanks per ftesen do vij me shume kenaqesi :wink:

ANNA po si jo moj,,, ftesen ty ta kom dergu te pares,,,, pa ty nuk kisha me ardh as vet ne kete disko... :wink:ahahahah shume mire praaaa jemi apo se jemi me te miret :wink:

Krokodilli
25-10-04, 15:33
mpuqqqq anna,, jemi po si nuk jemi me te miret,,,,, por me kete Turistin nuk i kemi punet mire,, sepse ende nuk e pranon se ne jemi te miret,,,,,te vetmin kundershtar e kemi turistin me luanen :wink:

turisti
25-10-04, 16:36
mpuqqqq anna,, jemi po si nuk jemi me te miret,,,,, por me kete Turistin nuk i kemi punet mire,, sepse ende nuk e pranon se

ne jemi te miret,,,,,te vetmin kundershtar e kemi turistin me luanen :wink:


Une nuk jam kundershtar i askujt. Me deshire te madhe jav dorzoj vendin e pare,por nuk guxoj prej LUANES,psttttttttttttttt.


Ju pershendes.

P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue.

vushtrria
25-10-04, 18:59
flm per ftesen une do ta shfrytezoi rastin ta mbaj qetsin do jem sekuritas :lol:

Luana
25-10-04, 21:22
Une nuk jam kundershtar i askujt. Me deshire te madhe jav dorzoj vendin e pare,por nuk guxoj prej LUANES,psttttttttttttttt.


Ju pershendes.

P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue.[/quote]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Tomori
25-10-04, 22:04
P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue
Luana, nuk me pengon koha e vallzimit, jam ne gjendje te vallzojm, siq jemi tue vallzue na te dy per momentin, ner sa te thuani ju zonjusha Tomorit, mjaft :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif[/quote]

turisti
26-10-04, 00:12
P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue
Luana, nuk me pengon koha e vallzimit, jam ne gjendje te vallzojm, siq jemi tue vallzue na te dy per momentin, ner sa te thuani ju zonjusha Tomorit, mjaft :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif[/quote]


O TOMORI,a e njef mire GJEOGRAFIEN ???? , hahahahahahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink:

Krokodilli
26-10-04, 04:48
mpuqqqq anna,, jemi po si nuk jemi me te miret,,,,, por me kete Turistin nuk i kemi punet mire,, sepse ende nuk e pranon se

ne jemi te miret,,,,,te vetmin kundershtar e kemi turistin me luanen :wink:


Une nuk jam kundershtar i askujt. Me deshire te madhe jav dorzoj vendin e pare,por nuk guxoj prej LUANES,psttttttttttttttt.


Ju pershendes.

P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue.

hahaahah Turisti, ky tomori e njeh shum mire gjeografin po i ka humb harta dikun,,,,

do te vallezojm me annen shum turisti vetem te mbajm vendin e par,,, sa per luanen mashtro diqysh ndoshta te ndegjon :wink:

Luana
26-10-04, 12:37
Krokodill
me deshir do tia leshoj vendin e pare juve dy sepse e meritoni :wink:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Krokodilli
26-10-04, 12:51
[quote="Luana"]Krokodill
me deshir do tia leshoj vendin e pare juve dy sepse e meritoni :wink:hehehe Luana edhe ti dhe Turisti jeni te mrekullueshem,,, por tash qe i the keto fjal,, po me behet tua leshoj ty dhe turistit vendin e par sepse me te vertet jeni me te miret :wink:

Diana007
26-10-04, 12:53
Ej a po vjen dikush me vallxu me mua a jo :oops: ?

Krokodilli
26-10-04, 13:04
Ej a po vjen dikush me vallxu me mua a jo :oops: ?

Diana007 pse jo moj,, une do te vallezoj me ju,, te kemi shoqe edhe ty,, ne te vertet do te vallezojm te gjith ne valle :wink:

Diana007
26-10-04, 13:16
ok vetem mos me len ne fund te valles se me vjen marre :oops: hehehhehehehehehehehheh

Kaltrina
26-10-04, 13:19
TA FESTOJM NE DISKO


Te gjithe dashamiresit e Kosoves, LDK-se ju ftoj te vini te Festoni edhe nje here fitoren e LDK-se,, te mire se ardhur jan,,,
Naki, Barbaroza, turisti, Dea, Gentiani, MemphiXS, Loloku, Livoreka Bicio, Gentiana, Murgesha, Shejtonka,ANNA,Honesty_Uk,Vushtrria,mickoja,Luana, aferdita,kaltrina,kaltrushi, :wink:
DO TE NDEGJOJM MUZIKE PER DESHIREN TUAJ ,,
ju porositne kengen ne do ta kendojm....

a ben me marre diken me vete :roll:

pershendetje

Krokodilli
26-10-04, 13:50
jo moj Diana007 do te je ne mesin e valles,, ose do ta udheheq vallen :wink:

Kaltrina bon me marr kan te duash ti,,,,, vetem se duhet te vallezoni ta beni atmosferen me interesante me te mir :wink:

Krokodilli
26-10-04, 13:54
mire se keni ardh te gjith,,, kaloni mire se Dani ku te shkon e bon atmosfer

www.shqiperia.com/ foto/calvin.php

Krokodilli
26-10-04, 14:00
mire se keni ardh te gjith,,, kaloni mire se Dani ku te shkon e bon atmosfer,,,,,

http://www.users.globalnet.co.uk/~siddy/discos/images/big-1001%20School%20Disco%206.jpg

turisti
26-10-04, 14:00
mpuqqqq anna,, jemi po si nuk jemi me te miret,,,,, por me kete Turistin nuk i kemi punet mire,, sepse ende nuk e pranon se

ne jemi te miret,,,,,te vetmin kundershtar e kemi turistin me luanen :wink:


Une nuk jam kundershtar i askujt. Me deshire te madhe jav dorzoj vendin e pare,por nuk guxoj prej LUANES,psttttttttttttttt.


Ju pershendes.

P.S. per vendin e pare duheni shume me vallzue.

hahaahah Turisti, ky tomori e njeh shum mire gjeografin po i ka humb harta dikun,,,,

do te vallezojm me annen shum turisti vetem te mbajm vendin e par,,, sa per luanen mashtro diqysh ndoshta te ndegjon :wink:

Hahahahahahahahahaha,pa kqyre KROKODILL shoki mos po e gjejne ate karten rasisht se ndoshta dhe TOMORI vjen ne disco- gjynah.

Mos u merakos per vendin e pare,sepse mbas festes edhe ashtu nuk do te mirret vesh,hahahahahahahah.

Te pershendes ,a ti, te lutem,mos harro t'i pershendetsh shoket e mi kahershem prej HOLLYWOODIT :arrow: MEL GIBSONIN dhe TINA TARNERIN , edhe thujuv se nuk kam kohe tash me ardhe,hahahahahahahahaha.
TURISTI. :wink:

Krokodilli
26-10-04, 16:14
Turisti vallzo e mos fol shum,, se osht ba atmosfera shum e mire ne kete disko,,,, te gjith po vallezojn,,, dani po na argeton,,,, :wink:

http://www.users.globalnet.co.uk/~siddy/discos/images/big-1001%20School%20Disco%206.jpg

Maca
27-10-04, 22:25
Hei njeres erdha edhe une,me falni qe u vonova por shkaku shoferit qe deri sa ma gjeti shtepin shum ish mundu i shkreti,un jam me pratner e kam pru pa e thir,ska dert apo? Ku e kam tavolinen te ulem te pushoj 1 x pak,pastaj ta pij nje gote Jin Tonic e tja nisi me Shake shake shake you ass... O bitte ndrone muziken,lshone pak Reagge Hip-Hop... Qashtuuuuuuu yeah yeah... shum zanzi atmosfera...Krokodill urmieeee! :wink:

DEA
27-10-04, 22:32
Hei njeres erdha edhe une,me falni qe u vonova por shkaku shoferit qe deri sa ma gjeti shtepin shum ish mundu i shkreti,un jam me pratner e kam pru pa e thir,ska dert apo? Ku e kam tavolinen te ulem te pushoj 1 x pak,pastaj ta pij nje gote Jin Tonic e tja nisi me Shake shake shake you ass... O bitte ndrone muziken,lshone pak Reagge Hip-Hop... Qashtuuuuuuu yeah yeah... shum zanzi atmosfera...Krokodill urmieeee! :wink:


ups moj Mace qna ke ardhe me plot atmosfer e entuziazem, lumet na qe te kemi po nga ishe deri tani mori?

Maca
27-10-04, 22:45
Hei njeres erdha edhe une,me falni qe u vonova por shkaku shoferit qe deri sa ma gjeti shtepin shum ish mundu i shkreti,un jam me pratner e kam pru pa e thir,ska dert apo? Ku e kam tavolinen te ulem te pushoj 1 x pak,pastaj ta pij nje gote Jin Tonic e tja nisi me Shake shake shake you ass... O bitte ndrone muziken,lshone pak Reagge Hip-Hop... Qashtuuuuuuu yeah yeah... shum zanzi atmosfera...Krokodill urmieeee! :wink:


ups moj Mace qna ke ardhe me plot atmosfer e entuziazem, lumet na qe te kemi po nga ishe deri tani mori?

DEA hem hem,ka isha une ooo ska bir qe skam hy qy,pastj deri sa u bera gati per ket party ketu qe e keni oragnizuar un prita thirje por nejse e kuptova se nuk e paten nijet edhe erdha qashtu...

Hajde DEA mere nje djalosh dhe te vallzojm pak,ok ec ec hajde mos te vjen marre de... Kadal ruju se paske veshe miniq hmmm wOW kush ta ka ndreq frizin moj,fantazi qenka... Oooo se disha se kaq mire kercen bre...
Hei ju tjeret tani un jam Maca dhe dua tju Lus qe te vini te kerceni pak,shakeeeeet

Krokodilli
28-10-04, 05:56
Hei njeres erdha edhe une,me falni qe u vonova por shkaku shoferit qe deri sa ma gjeti shtepin shum ish mundu i shkreti,un jam me pratner e kam pru pa e thir,ska dert apo? Ku e kam tavolinen te ulem te pushoj 1 x pak,pastaj ta pij nje gote Jin Tonic e tja nisi me Shake shake shake you ass... O bitte ndrone muziken,lshone pak Reagge Hip-Hop... Qashtuuuuuuu yeah yeah... shum zanzi atmosfera...Krokodill urmieeee! :wink:

oj Maca ku je moj ti e fundit qe vjen,,, sa here duhet me te dergu ftesen,,, valla pa ty atmosfer nuk ka,,,, me te vertet pe zbukuron ketuhen,,,,, shake shake hahaha vetem vallezo mos ta nin per asgje,,, have fun :wink:

DEA
28-10-04, 07:52
Hei njeres erdha edhe une,me falni qe u vonova por shkaku shoferit qe deri sa ma gjeti shtepin shum ish mundu i shkreti,un jam me pratner e kam pru pa e thir,ska dert apo? Ku e kam tavolinen te ulem te pushoj 1 x pak,pastaj ta pij nje gote Jin Tonic e tja nisi me Shake shake shake you ass... O bitte ndrone muziken,lshone pak Reagge Hip-Hop... Qashtuuuuuuu yeah yeah... shum zanzi atmosfera...Krokodill urmieeee! :wink:


ups moj Mace qna ke ardhe me plot atmosfer e entuziazem, lumet na qe te kemi po nga ishe deri tani mori?

DEA hem hem,ka isha une ooo ska bir qe skam hy qy,pastj deri sa u bera gati per ket party ketu qe e keni oragnizuar un prita thirje por nejse e kuptova se nuk e paten nijet edhe erdha qashtu...

Hajde DEA mere nje djalosh dhe te vallzojm pak,ok ec ec hajde mos te vjen marre de... Kadal ruju se paske veshe miniq hmmm wOW kush ta ka ndreq frizin moj,fantazi qenka... Oooo se disha se kaq mire kercen bre...
Hei ju tjeret tani un jam Maca dhe dua tju Lus qe te vini te kerceni pak,shakeeeeet


psssst mos me thuaj ner sy te burrit merre naj djalosh se sme lene mo me ardhe tybe :oops:

Sopranos
29-10-04, 18:16
hajt edhe une po vi ne kete klub se koka ba atmosfera e mire,, shpresoj se me leni brenda pa ftes 8)

mickoja
29-10-04, 18:52
auufufufuu o njerz mu thy shtiklla e kepucav tuj vallzu :lol:

Tomori
31-10-04, 22:25
Ej a po vjen dikush me vallxu me mua a jo :oops: ?
-Diana 007 tju prezentohem:
-Jam Tomori kam nderin qe me kenaqsi kisha vallzuar me ju a pra ju ngel juve Bukuroshe a pranoni oferten,,,,,
-Hmmm se edhe un jam nje qik si puna juaj agenti 007 si puna Xhems Bondit hahaha aj pra princeza Diana te vallzojm :wink:

Krokodilli
01-11-04, 10:42
auufufufuu o njerz mu thy shtiklla e kepucav tuj vallzu :lol:

mickoja kemi shtiklla per femra se te dush,,,, eja me mu te qoj ne dhomen e garderobes mund ti zgjedhesh vet se cilat pi don :wink:
hajt se nuk vi me ty vetem te tregoj se ku gjendet ajo dhom :wink:

Diana007
01-11-04, 11:01
Po me knaqsi do ta pranoj oferten tuaj, kam nderin te vallzoj me ty Tomor, edhe pse jam pak e turpsheme :oops: po nejse kaluse larg zemres heheheheheeheh :P :P :P :P

Tomori
01-11-04, 18:25
Po me knaqsi do ta pranoj oferten tuaj, kam nderin te vallzoj me ty Tomor, edhe pse jam pak e turpsheme :oops: po nejse kaluse larg zemres heheheheheeheh :P :P :P :P

-Ju falemderohem, princez per miresin tuaj!!!
-Sa per turpin mos e keni problem, se jam xhentil dhe va hek turpin,,,,
-Qfar turpi moj princez, po un nuk shoh asnje lloj turpi ketu,,,,
-Dian vallzo lirshem, ah po te vjen era trandafil,,afroma faqen mmmm fantastike je bukuroshe,,, :wink:

Diana007
02-11-04, 09:17
Ua Tomor mos fol ashtu se gati me ra te fikt prej turpit :oops: edhe nuk jam tu dit me vallxu ka po fol :P :P :P

Kaltrushi
02-11-04, 11:17
Auuuu nuk po dini me kercu. Em myt krejt more te mi shkel kembet. :D Perndryshe u knaqem krejt. :wink:

Krokodilli
02-11-04, 11:28
Auuuu nuk po dini me kercu. Em myt krejt more te mi shkel kembet. :D Perndryshe u knaqem krejt. :wink:

hahaha kaltrushi nuk ki faj ti,,, gjithkushi na ka ardh ne kete disko pa ftes e hajt,,,, ,,.. kalo mire :wink:

Kaltrushi
08-11-04, 15:59
Auuuu nuk po dini me kercu. Em myt krejt more te mi shkel kembet. :D Perndryshe u knaqem krejt. :wink:

hahaha kaltrushi nuk ki faj ti,,, gjithkushi na ka ardh ne kete disko pa ftes e hajt,,,, ,,.. kalo mire :wink:

o edhe per ket ka more zgjidhje. o sekjureti, o eja more ketu edhe mledhi krejt qe nuk po din me kercy e qeti. Kuku o krokodill mua em kapi ma te paren. (hihihiihihihi) shpetomniiii se edhe une dua te kercej more. bye

Krokodilli
08-11-04, 16:49
haha Kaltrushi,, hala koka kjo diskoja ime a,,, kom mendu se eshte mbyll moti,,,,,,, hajt mos ke dert se i njoh une keta security,, se une i kam punesu ketu,,,,, nuk te nxjerrin jasht jo,,, te vallzojm edhe nje valle shoten,, dhe pastaje le te na qesin jasht.....

Maca
09-11-04, 15:10
Ej ikni pak anash se tash po du me vallzu une me Mashtrusen heheh :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-025.jpg

Krokodilli
09-11-04, 16:06
Ej ikni pak anash se tash po du me vallzu une me Mashtrusen heheh :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-025.jpg


wohoho perderisa keto bukuroshet kercejn (striptiz) une nuk e leshoj kete disko... :wink:

Kaltrushi
10-11-04, 09:02
Ej ikni pak anash se tash po du me vallzu une me Mashtrusen heheh :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-025.jpg


Oj Mace Cila je more ti???????????????? Na i kalle djemt e forumit. Tasht as Secyreti nuk mund ti ndal se dojn te gjithe te hine ne disco.

Maca
10-11-04, 19:56
Krokodilli hahah nuk esht kjo striptiz a,neve ne zvicer valla keshtu kercejm edhe sna nin hiq jemi ne qender te vemendjes...

Hahaha mos e lsho diskon se ia clen me ndejt ketu,veq mos u pijav a hihih...

Kaltrushi une jam kjo me Hot-pants ngjyrhiri,e kjo tjetra me hesap esht Mashtrusja shoqja ime hihihi :oops: :wink:

Jo moj se nuk itranoj djemt qy,ketu ka vajza edhe ma te bukra se ne dyja aihhhhh...Veq nashta nuk veshen keshtu hahah :wink:

JU PERSHENDES JUVE DYVE...Hajdeni hypni nalt edhe ju e po kcejm nanan

Maca
10-11-04, 20:07
Tash Kaltrushi a pe sheh se edhe ty te pasna fotografu edhe Mickojen,Mashtrusen e une sigurisht se ktu jam...
Kqyrni bre sa mir kena dal a,per mrekulli apo Krokodilli hihi :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-005.jpg

Diana007
11-11-04, 14:04
http://www.becki-informator.at/bilder/wels/foto-21.jpg

Diana007
11-11-04, 14:07
A i pat sa bukur kan dal Luana me Turistin :wink: :P :P :P

Krokodilli
11-11-04, 16:48
Tash Kaltrushi a pe sheh se edhe ty te pasna fotografu edhe Mickojen,Mashtrusen e une sigurisht se ktu jam...
Kqyrni bre sa mir kena dal a,per mrekulli apo Krokodilli hihi :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-005.jpg

hahhaha MACA hajgare bre,, se edhe ktu ne disko femrat ashtu kcejn ton kohen,,,, te gjitha qenkeni te bukra,, por kom pas femer edhe ma te bukur se keto ne foto :wink:
hehe te pershendes,, per mu pi valla kysmet qdo te merkure ne night club

Kaltrushi
22-11-04, 15:10
Tash Kaltrushi a pe sheh se edhe ty te pasna fotografu edhe Mickojen,Mashtrusen e une sigurisht se ktu jam...
Kqyrni bre sa mir kena dal a,per mrekulli apo Krokodilli hihi :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-005.jpg


Wowowwowo po thekthi e tu kokimi dal (sexy) UAu "let“s get the party started" Mos ju trego foto edhe ma shum se po i kallim kun krejt. heheh :wink:

Krokodilli
23-11-04, 16:56
Tash Kaltrushi a pe sheh se edhe ty te pasna fotografu edhe Mickojen,Mashtrusen e une sigurisht se ktu jam...
Kqyrni bre sa mir kena dal a,per mrekulli apo Krokodilli hihi :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-005.jpg


Wowowwowo po thekthi e tu kokimi dal (sexy) UAu "let“s get the party started" Mos ju trego foto edhe ma shum se po i kallim kun krejt. heheh :wink:

Pershendetje,,,
Kaltrushi po te ma kishit tregu kete foto kur isha ma i ri 14-15 vjeqar do te tranohesha,,,..

E vetmja qe do tja ipja 6/10 do te ishte kjo ne anen e djatht,, te tjerat ugly :x :wink:

Kaltrushi
24-11-04, 14:47
Tash Kaltrushi a pe sheh se edhe ty te pasna fotografu edhe Mickojen,Mashtrusen e une sigurisht se ktu jam...
Kqyrni bre sa mir kena dal a,per mrekulli apo Krokodilli hihi :wink:

http://www.discotecadada.com/pags/galeries/beep/beep-beep-005.jpg


Wowowwowo po thekthi e tu kokimi dal (sexy) UAu "let“s get the party started" Mos ju trego foto edhe ma shum se po i kallim kun krejt. heheh :wink:

Pershendetje,,,
Kaltrushi po te ma kishit tregu kete foto kur isha ma i ri 14-15 vjeqar do te tranohesha,,,..

E vetmja qe do tja ipja 6/10 do te ishte kjo ne anen e djatht,, te tjerat ugly :x :wink:


A po aaaaaa? Valla tana te mira. Po kqyrna more mire.hehheheheh :) Do me thon se ne ket koh se je tasht nuk po te dokem sexy a? a a a a a a ???????? :D

PS: E qajo ne te djathten jam une. hhihiihih :wink:

te pershendes kroki

Krokodilli
26-11-04, 10:36
Hehhehe e valla Kaltrushi nese je qajo ne anen e djatht je e bukur,, duhet me pranu te verteten :)
te pershendes shum shum bukuroshe :wink:

KriSTaL
08-12-04, 07:55
hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

Por mos te harrojm se Shejtonka na ka befasu te gjitheve kur duel me kule e dimija

Diana007
08-12-04, 10:42
hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

Por mos te harrojm se Shejtonka na ka befasu te gjitheve kur duel me kule e dimija

Uh Kristal , aty me ka ardh pak turp , se qysh vallxoj un kuku te fikt ju bjen hehehhehehehhehehehheheh

Kaltrushi
08-12-04, 12:43
[quote="KriSTaL"]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

ShEjToNkA
08-12-04, 14:34
http://www.becki-informator.at/bilder/wels/foto-21.jpg


Diana ,kush na qenka kėta dy mojjjj??????
Sa bukur paskan dalė :wink: :lol: :lol:

KriSTaL
08-12-04, 15:05
[quote=KriSTaL]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahha

Diana007
08-12-04, 15:21
http://www.becki-informator.at/bilder/wels/foto-21.jpg


Diana ,kush na qenka kėta dy mojjjj??????
Sa bukur paskan dalė :wink: :lol: :lol:


Luana me Turistin moj a nuk po i njeh aaaaaaaaaaaaaa

Diana007
08-12-04, 15:28
[quote=KriSTaL]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahha

:shock: :shock: :shock: :shock:

KriSTaL
08-12-04, 15:49
[quote=KriSTaL]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahha

:shock: :shock: :shock: :shock:Diana007 qfar vallzimi preferoni, mund te me shoqerosh nje vallezim Sentish ahhahahahh vetem kujdes kemben se thyhem leht hahahahaha :arrow: :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 00:18
hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahhaQy ,qyyy a ju dy qenkeni aa ??? Paj tybe ma murė mendja se pak mė pėrngjajshi ama se disha se jeni ju??!!! :roll: :lol: :lol:

Kaltrushi
09-12-04, 09:21
hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahhaQy ,qyyy a ju dy qenkeni aa ??? Paj tybe ma murė mendja se pak mė pėrngjajshi ama se disha se jeni ju??!!! :roll: :lol: :lol:


TI KE E ZERE DUKE KERCYR. VALLA NA KE BO SHYHRET.
edhe VALLA KRISTAL TI ME MU JE KA KERCEN. QKA PO I KQYR TJERAT??????? AHHAHAHAHAHAHHAHH :D

oj shejtonk nime kush ke qaj bukuroshi qe kercejke me ty???????

kaltrushi

Diana007
09-12-04, 09:58
hahahahah Kaltroshi ahhahaha, hej Nuk po na Njeh ShejTonka , hahahhah , ju kan marr met duke u sjell , me Diana007 , syt xixa xixa te kuqe po i qesin as me na njoft spo na njeh ahhahahahahhaQy ,qyyy a ju dy qenkeni aa ??? Paj tybe ma murė mendja se pak mė pėrngjajshi ama se disha se jeni ju??!!! :roll: :lol: :lol:


TI KE E ZERE DUKE KERCYR. VALLA NA KE BO SHYHRET.edhe VALLA KRISTAL TI ME MU JE KA KERCEN. QKA PO I KQYR TJERAT??????? AHHAHAHAHAHAHHAHH :D

oj shejtonk nime kush ke qaj bukuroshi qe kercejke me ty???????

kaltrushi

Kuku qka i she edhe ti Kaltrush, ai erdhi mu me thirr me vallxu kjo hpa u qu pa e ftu hiq cncnccncnn :cry: :cry:

ShEjToNkA
09-12-04, 11:24
TI KE E ZERE DUKE KERCYR. VALLA NA KE BO SHYHRET.
edhe VALLA KRISTAL TI ME MU JE KA KERCEN. QKA PO I KQYR TJERAT??????? AHHAHAHAHAHAHHAHH :D

oj shejtonk nime kush ke qaj bukuroshi qe kercejke me ty???????

kaltrushi


Ehh mojj Kaltrushe kush ka qenė aii aa???? Ai ishte bukuroshi ime de qyy edhe ti :wink: :lol: :lol:

Kaltrushi
09-12-04, 14:33
TI KE E ZERE DUKE KERCYR. VALLA NA KE BO SHYHRET.
edhe VALLA KRISTAL TI ME MU JE KA KERCEN. QKA PO I KQYR TJERAT??????? AHHAHAHAHAHAHHAHH :D

oj shejtonk nime kush ke qaj bukuroshi qe kercejke me ty???????

kaltrushi


Ehh mojj Kaltrushe kush ka qenė aii aa???? Ai ishte bukuroshi ime de qyy edhe ti :wink: :lol: :lol:


Ani hajt kallxom qai bukuroshi a mos esht kund rasisht i forumit kund??!!!!

:wink:

Krokodilli
09-12-04, 15:01
[quote=KriSTaL]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

Kaltrushi te pershendes,, , pse moj pe rren djalin qe ma ke shkel bishtin,,,
Me ma pas shkel bishtin ta kisha Kafshu kamen ja kisha kcy perpjet e drejt ne qaf..... tregoj te verteten djalit,, e mos thuj qe ma ke shkel bishtin qy....

ShEjToNkA
11-12-04, 13:18
Njė pamje nga Festa nė Disko!


http://www.xmag.cz/fotografie/044/029b.jpg

Diana007
11-12-04, 13:22
Uh ku me psak rrok foto duke vallxu me Kristali :oops: :oops: :P :P

ShEjToNkA
11-12-04, 13:29
Uh ku me psak rrok foto duke vallxu me Kristali :oops: :oops: :P :P


Ani de mos u bė :oops: :oops: se kurjgo nuk ėshtė qyy!
Ani sa mirė paski dalė nė foto faė vallėzimi fenomenal :wink: :lol: :lol: :lol:

Diana007
11-12-04, 13:34
Uh ku me psak rrok foto duke vallxu me Kristali :oops: :oops: :P :P


Ani de mos u bė :oops: :oops: se kurjgo nuk ėshtė qyy!
Ani sa mirė paski dalė nė foto faė vallėzimi fenomenal :wink: :lol: :lol: :lol:

Po e sheh moj najkush e marre qy hor me bojn hehehehehehehhhehehehhe

ShEjToNkA
11-12-04, 13:36
Po e sheh moj najkush e marre qy hor me bojn hehehehehehehhhehehehhe


Jo mojjj s'kanė pse tė bėjnė hor , ju vetėm po vallėzoni :roll: :roll:

Diana007
11-12-04, 14:41
Po e sheh moj najkush e marre qy hor me bojn hehehehehehehhhehehehhe


Jo mojjj s'kanė pse tė bėjnė hor , ju vetėm po vallėzoni :roll: :roll:U qik qka jan shqiptare vetem mos me te pa me dikon kuku filanja po hec me filani ti ngjitn bishta menjher hehehhehehehee

T pershendes :wink:

Kaltrushi
13-12-04, 13:20
[quote=KriSTaL]hahahah Mua me pelqeu me se shumti Vallezimi i diana007 dhe i Drites.
Ndersa kaltrushi mir mir kercej po me kemben e djath't rreshqiti dhe shkeli krokodilin ne bisht ku i shkoi mundi kot ,hahhahahahah

hahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahah. O ma ke leshu gazinnnnnnnn o deshta kristalin tend ta thej. Po ja ja qellova bishtin e krokodillit. hahahahahahhahhhahahahahhahahahahahhahahahahahahah a

:wink:

PS: Ja valla edhe ti, vetem mua nuk kerceve KriSTaL. Nje vallzim ke me ma fal vetem mua. hhehehehehe

Kaltrushi te pershendes,, , pse moj pe rren djalin qe ma ke shkel bishtin,,,
Me ma pas shkel bishtin ta kisha Kafshu kamen ja kisha kcy perpjet e drejt ne qaf..... tregoj te verteten djalit,, e mos thuj qe ma ke shkel bishtin qy....


Qyre niher. Qysh more po me thu se po rrej. Une nuk tregova se sa here me ke vrar ti ne kemb. :oops: :cry: :cry: Por tregova se une ty ta kem shkulur bishtin. Ani e shofim heren tjeter kur te kercejm na dy. heeee :twisted: :wink:

Krokodilli
15-12-04, 09:01
jo bre Kaltrushi ti nuk rren,, na fal a,, me shkoj goja e thash po rren,,,, eshte e vertet ,,,, por tjeter here kur te kercejm bashk kujdes se e din ti,, me te kafshu nuk te kafshoj se je shum sweet po :P (spo flas vetem kujdes a) :wink:
te pershendes

Toni_4Ever
13-03-05, 07:25
ju pershendes te gjidhve

une personalisht nuk kisha mundur me jetu pa DISKO kjo esht dicka e veqant per mua, dhe nuk ka disko qe nuk kam qen po mendoj per diskot ne evrop dhe prejt ketyre diskove me se shumti me ka pelqyr RINORA 4 dicka e veqant prejt diskove tjera. edhe dicka nuk ka kush qe me kalon per kecim ne disko :lol: :lol: :lol: :D