PDA

View Full Version : Tradita Dasmash Shqiptare-Video


Dushku
08-06-10, 19:21
hhGUehNeQRI&feature=related

Mund tė postohen foto dhe video nga dasma tė ndryshme nga vendet e ndryshme tė Shqipėrisė, Kosovės, Maqedonisė, diasporės etj. pėr tė sjellur imazhin origjinal tė njė dasme tradicionale ose moderne shqiptare.

Dushku
08-06-10, 19:24
A0QIYJR0Nx4&feature=related

teutaA
08-06-10, 19:34
k5icne-mT_U&feature

nje nder dasmat me te mira qe kam pa ne yt deri me tani organizim fenomenal vetem nusja pak e prish qe rrin shum paluet:smile:

teutaA
08-06-10, 19:37
KewNS9XQ7Jw&feature

dasma numer 2 qe vertet me ka pelqy organizimi nusja dhendrri veshja per bukuri :smile:

teutaA
08-06-10, 19:41
0hoe4nuHgIc&feature

e_martumja
08-06-10, 20:44
KewNS9XQ7Jw&feature

dasma numer 2 qe vertet me ka pelqy organizimi nusja dhendrri veshja per bukuri :smile:Vertete shume bukur...

teutaA
08-06-10, 20:45
Vertete shume bukur...

kqyre ate me nalt me helikopter se hahahah meta krejt deri te gjej nje qashtu me ma ba dasmen:wink:

e_martumja
08-06-10, 20:52
kqyre ate me nalt me helikopter se hahahah meta krejt deri te gjej nje qashtu me ma ba dasmen:wink:Edhe ajo shume e mire. Shpresoj qe gjen ashtu si ta don zemra.

Albonita
09-06-10, 11:28
:smile: Z5sP-JsFaS0&feature-----> KJo me pelcen shume

Dushku
24-06-10, 16:40
http://www.youtube.com/watch?v=oGO7bS92fAA

~AnnA~
24-06-10, 17:02
http://www.youtube.com/watch?v=oGO7bS92fAA
Eh te keqen ! :biggrin:

Hajra
01-10-11, 20:41
ny7u4ie81v8&feature=related

elvio
11-11-11, 19:44
0GPa2xPOgG4&feature=related

:smile:

elvio
11-11-11, 19:46
Ib_eWubYmfA&feature=related