PDA

View Full Version : Kocerte Shqiptare ne Perendim!!!


lazdrani
04-04-04, 11:30
Sa i vizitoni koncertet shqiptare dhe perse!!!!
Une isha mbrem me disa shoke dhe shoqe kishim nje nate te bukure si dhe atmosfere te kendeshem..Ka vallzuar bre mbrem sa qe sot kam dhimbje te muskujve :D
Mendimi i juaj se si i vlersoni keto koncerte!lazdrani :wink:

Naki
04-04-04, 15:39
Lazdran pse nuk me ftove ne konzert,ta kisha pagu hyrjen haaaaaaaaaaa.
oh lazdran gruaja spo me lene me livrit prej shpije,Heren e fundit isha ne vitin e kaluar ne hamburg jame adhurues i Konzerteve por ne munges te kohes nuk i vizitoj rregullisht.

lazdrani
07-04-04, 14:15
:roll: Naki nuk po ju besoje qe po ja hudhni fajet Nuses sate,po trego te verten se je bere shume demel :D

sexybrikenda
08-04-04, 10:28
Ju pershendes juve te dy shoket e mije me te embel kety Naki dhe Lazdrani :P Kety koncerte behen por si rralle,ne kemi shume here takime kur shqiptaret anembane trojve ku vine takohemi bejem grill ,luajm vallzojme por keto jane shume te rralla se te ju ne perendim me shpeshe.Po cka ti bashe.Naki mua po me disponon Dani me kenget e tija e ne veqanti Mekatareeeeeeeeeeeee ufaaaaaaaa pa plasi zemren krejt :cry: :cry: :cry: Kiss per ju Naki :wink:
Lazdran i miss you :oops:

aferdita
08-04-04, 16:33
pershendetje lazdrani

edhe ne austri mbahen por jo shpesh vetem ne nje disko shqiptare por aty nuk shkoj se vetem burra dhe djem shkojm femra se paku 4 ose 5 i sheh aty nje here kam qene dhe kurr nuk shkoj me kurse ne koncerte shkojperhere dhe shum mire i bejn por shum rrall po vin kengetaret ketu se ketu ka pak mani

pershendetje

lazdrani
08-04-04, 20:32
O neser per dite te vezeve po mbahet nje koncert me kenketarin e pa zbuluar: LAZDRANI :arrow: hyrja per femra 50euro per meshkuj Gratis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nexhati
13-09-04, 14:15
Qdo jave jam ne Paradise :arrow: Musik Live Shqip :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:15
Qdo jave jam ne Paradise :arrow: Musik Live Shqip :wink:

vushtrria
13-09-04, 18:45
ne MACUMBA jam per qdo wikend ahahhhahhh securitas

Gentiani
13-09-04, 19:08
ne MACUMBA jam per qdo wikend ahahhhahhh securitas

Ha, hahaaaaaaaaaa Vushtrria, do tė vijė tė shtunėn, por mundėsisht ta rregullojmė, mos tė paguaj biletė :wink: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
12-11-04, 18:56
ne australi shum rrall vin kengetaret nga trojet shqiptare,,, po ju doket larg a se di qka i ka gjet.... do po thon se eshte larg, (ta merr mendja se kan me ec ne kemb prej kosoves)..
afrimi muciqin e kemi pas para nja 3 vitesh,,,, se di Dani a ka qen ketu,,, motrat mustafa i kemi pas,,, disa kengetar nga Shqiperia,,, dhe tash me daten 28/11/2004 do te vije Gjyste Vulaj ne Melbourne,,,, koncert per diten e flamurit....

Kaltrushi
06-12-04, 11:03
Sa per koncerte mund te them se qe moti nuk ka patur ketu nje koncert, por kur ka nuk e le pa shkurar. pos aty koncertit humanitar qe u mbajt per femijet e semuar nga zemra apo nga smujet e ndryshme nga kosova, qe u moderura nga Edi Zari. Me ka pelqyer shum.


E sa per mbremje rinore :arrow: mvaret se kush vjen!! Shkoj ne pergjithsi rralle. Vetem kur te shkoj nuk e le pa u kenaqur duke kercy. Dhe te nesermin siq tha edhe lazdrani ashtu edhe mua me dhambin edhe muskujt.