PDA

View Full Version : Video: Elita 5 & Adelina


K-man
14-03-05, 07:18
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

ani de
14-03-05, 21:15
nuk me duken shume te quditshme ato levizje te adelines ,ndryshe ne nuk jemi mesu ta shohim.

pastaj nuk jan te rastit gjinjet e dalur ne fushe ,kjo eshte pjese e koreografise se saj...!

DEA
14-03-05, 21:29
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

O more K-man sa mire bane qe ma ofrove ketu Adelinen ta shoh valla se boll kapetan eshte edhe ja ka anen per te gjitha, ma e mira e ma e zoja ska zoti e rujt :lol: se i ka hije vallahi qka te ban :wink:

laliloli
06-04-05, 21:32
e kam shiquar me vemendje kete spot dhe me eshte dukur banal .Pse? adelinen e adhuroj shume por banale dukej kur adelina gjat spotit ne qdo moment mundohej ti fsheje gjinjet te cilet nje here, mendoj se pa qellim, i dolen ne fushe ,edhe majet.Kjo i ka ndodhur edhe Sonit dhe vajzes se naim krasniqit

Gentiani
10-04-05, 20:48
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

Ha,hahahaaaaaaa K-man, sa me vėmendje e kam shikuar ēdo lėvizje tė Adelinės, sepse isha i pregaditur nga shkrimi kėtu se ēfarė do tė dalė ? :shock: :wink: :lol: prit e prit se mos po i bjen fustani ose diēka tjetėr :lol: :wink: kur dikur pėrfundoi kėnga e ktheva edhe njėherė spotin dhe mendova se tani nuk ka ku shkon pa ra diēka e pamundur ėshtė, por pėrsėri mbeta i zhgėnjyer se nuk mė doli ashtu siē isha pregaditur nga kėtu dhe nuk pashė asgjė :lol: :lol: :lol:

Bronx
11-04-05, 03:38
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

O more K-man sa mire bane qe ma ofrove ketu Adelinen ta shoh valla se boll kapetan eshte edhe ja ka anen per te gjitha, ma e mira e ma e zoja ska zoti e rujt :lol: se i ka hije vallahi qka te ban :wink:


po shume kengtare moderne!!! Zoti mos na lasht pa te!!!

adhuruesi
21-01-06, 20:06
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

Bash super eshte ajo eshte e forte ne te gjitha anet

adhuruesi
21-01-06, 20:11
Shikoni kete video, te kenges "Ani moj e majra". mashkuj, shikoni me vemendje levizjet e Adelines :lol:

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/1_77.ram

O more K-man sa mire bane qe ma ofrove ketu Adelinen ta shoh valla se boll kapetan eshte edhe ja ka anen per te gjitha, ma e mira e ma e zoja ska zoti e rujt :lol: se i ka hije vallahi qka te ban :wink:


po shume kengtare moderne!!! Zoti mos na lasht pa te!!!


Jam me juve , dakord , valla mos Zoti te jemi pa Adelinen se sna han dreqi me keto te rejat